Podkarpackie Panny Młode... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 09:02   #61
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Kochane poradzcie mi jakies fajne salony sukien slubnyc chodzi mi o wypozyczalnie bo mam troszke problem . Okazalo sie ze suknie ktora sobie upatrzylam ma tylko jeden salon w tarnowie i to na sprzedaz za ponad 2000zl a to odpada i teraz musze poszukac innej wypozyczalni i inna suknie. Myslalam o tym sedziszowie mlp. albo ropczycach czy tez laczkach kucharskich ale nie mam pojecia jakie tam sa suknie i w jakich cenach . Bylam w salonie ona w jasle ale mieli tylko kilka sukni nie w moim guscie , a w krosnie tez raczej nic dla siebie nie znajde narazie a ja chce juz to zalatwic i miec z glowy . Pewno zostaje mi tylko Rzeszow i okolice ropczyc tylko nie mam pojecia jaki tam maja wybor itp. poradzcie mi cos prosze
W rzeszowie:
http://www.suknie-slubne.ipr.pl/
http://www.impresjaslubna.pl/nasze_sklepy.htm (te są dość drogie, ale zawsze można sprawdzić)
http://www.lisaferrera.pl/

Nie wiem czy ci sie przyda ale może znajdziesz coś dla siebie. Ja w Rzeszowie kupowałam suknie dlatego mam ogromny sentyment do tego miasta.
Pozdrawiam i głowa do góry

PS Tak jak pisałam Łączki Kucharskie-strata czasu.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:49   #62
perelka111
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka111
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 192
Dot.: podkarpackie panny mlode...

hello Panny Mlode
dołączam sie do Panien z podkarpacia, slub 06.09.2008..okolice Jaroslawia.
przeglądnełam caly watek i chyba nie ma nikogo z tych okolic
pozdarwiam
perelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 15:53   #63
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

A moze jest ktos z ropczyc i sedziszowa mlp. i moglby mi poradzic salony sukien z tamtych okolic bo rzeszow to raczej tez bedzie drogo chociaz syknie naprawde piekne
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:38   #64
KASHMIR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 52
GG do KASHMIR
Dot.: podkarpackie panny mlode...

dziewczyny mój slub 9 sierpnia 2008 czyli niecałe 4 miesiące !!!!!
Jestem z rzeszowa.. i mam do Was pytanie gdzie bedziecie robiły fryzurę ślubną i makijaz?? .. może macie namiary na jakąś fajną wizażystkę?? pozdrawiam wszystkie zakochane przyszłe panny młode
__________________
09.08.2008- powiemy sobie TAK
_________________________ _________
http://www.suwaczek.pl/cache/b1b5bb0926.png
KASHMIR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 10:51   #65
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Dziękuję wszystkim podkarpackim wiżanką, które uświadomiły mi że to wszystko trzeba tak szybko załatwiać. więc spieszę by sie pochwalić: sala - jest, fotograf - jest, termin i godzina - jest (uff udała sie ta co chcieliśmy), zespół - prawie jest (jeszcze go tylko przesłuchamy i potwierdzimy). Ślubujemy 27. 06.2009
Pozdrawiam
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 11:17   #66
diamondbabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domeczku :]
Wiadomości: 394
GG do diamondbabe
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Ooo ja też ślubuję w 2009 roku tyle, że w sierpniu jestem z okolic Rzeszowa
__________________
moja nowa pasja = kocham to!!! a w dodatku mój TŻ to
diamondbabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 19:06   #67
maggyboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Hej Eseska,
i a coś bliżej napiszesz???
gdzie zamówiliście salę, jakiego masz fotografa??? Masz może namiary na kamerzystę???
Ja też już mam fotografa więc jestem cała szczęśliwa i jai zespól wybraliście???
Cieszę się , że załatwiłaś to co najważniejsze
Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam serdecznie
MaggyBoo
maggyboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 21:50   #68
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Maggybo!!!!!!!!!!

My zdecydowaliśmy sie jeśli chodzi o sale na Patie (na Kościuszki za sądem), fotograf - robił zdjecia u mojej koleżanki na weselu, on chyba współpracuje z fotolabem, ale nie pracuje tam na stałe. Ma na imię Maciek. Niestety nie mam namiarów na kamerzyste - bo my zrezygnowaliśmy, fotograf zrobi nam krótką prezentację, to będzie później dla gości. Ciasta będziemy mieć chyba z Pokusy. nie wiem jeszcze co i jak z tortem. No i zespół........... Z tym było najgorzej. początkowo wpadłam w popłoch- obdzwoniłam z 10 i żaden nie miał wolnych terminów. Najprawdopodobniej będzie Kriss. Są na razie mało znani (czasami grają w ogródku za hotelem) i przez to tak przyzwoicie sobie liczą i szajba im nie odbija ze są wielkie gwiazdy. Dotarłam do ludzi u których grali (znajomi sąsiadki) i wszyscy byli zadowoleni - mam nadzieje że i my będziemy.

A u Ciebie to już pewnie przygotowania na całego? suknia, fryzjer- ustalone? Słyszałam ze im bliżej to więcej roboty. Życzę by wszystko przebiegało spokojnie i bez nerwów, no i oczywiście po Waszej myśli.

Pozdrawiam serdecznie!
Czekam na dalszej ważne rady.
Eseska
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:43   #69
diamondbabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domeczku :]
Wiadomości: 394
GG do diamondbabe
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Maggybo!!!!!!!!!!

My zdecydowaliśmy sie jeśli chodzi o sale na Patie (na Kościuszki za sądem), fotograf - robił zdjecia u mojej koleżanki na weselu, on chyba współpracuje z fotolabem, ale nie pracuje tam na stałe. Ma na imię Maciek. Niestety nie mam namiarów na kamerzyste - bo my zrezygnowaliśmy, fotograf zrobi nam krótką prezentację, to będzie później dla gości. Ciasta będziemy mieć chyba z Pokusy. nie wiem jeszcze co i jak z tortem. No i zespół........... Z tym było najgorzej. początkowo wpadłam w popłoch- obdzwoniłam z 10 i żaden nie miał wolnych terminów. Najprawdopodobniej będzie Kriss. Są na razie mało znani (czasami grają w ogródku za hotelem) i przez to tak przyzwoicie sobie liczą i szajba im nie odbija ze są wielkie gwiazdy. Dotarłam do ludzi u których grali (znajomi sąsiadki) i wszyscy byli zadowoleni - mam nadzieje że i my będziemy.

A u Ciebie to już pewnie przygotowania na całego? suknia, fryzjer- ustalone? Słyszałam ze im bliżej to więcej roboty. Życzę by wszystko przebiegało spokojnie i bez nerwów, no i oczywiście po Waszej myśli.

Pozdrawiam serdecznie!
Czekam na dalszej ważne rady.
Eseska

cukiernia Pokusa - moim zdaniem najlepszy wybór
__________________
moja nowa pasja = kocham to!!! a w dodatku mój TŻ to
diamondbabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 18:51   #70
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Diamondbabe! Dziękuję!
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:29   #71
suonko2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 914
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Witam serdecznie, przyłączam się do was. Jestem z Jasła a ślub we wrześniu . Pozdrawiam
suonko2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 17:17   #72
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, przyłączam się do was. Jestem z Jasła a ślub we wrześniu . Pozdrawiam
Witamy Cię suonko2 jak przygotowania do tego wielkiego dnia?
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:33   #73
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, przyłączam się do was. Jestem z Jasła a ślub we wrześniu . Pozdrawiam
Witaj!!!!!!!!
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 10:59   #74
gabigabi7
Raczkowanie
 
Avatar gabigabi7
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Witajcie dziewczyny

Tez sie dolacze do Was, jestem z okolic Mielca a slub dopiero w planach na 2010r. Oczywiscie nie moge sie doczekac i dlatego juz szperam na necie

Mam pytanie do maggyboo , czy wiesz do ilu osob organizuje wesela ten hotel iskierka?I czy te ceny ktore podalas sa na 2008 czy 2009 rok? Dzieki.

Pozdrawiam wszystkie podkarpackie panny mlode
__________________
GaBiGaBi7

Zonka od 07.08.2010
gabigabi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 13:44   #75
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

witaj gabigabi7. Ja też jestem z Mielca. Ślubuje w czerwcu 2009. jak by co to pytaj.
Pozdrawiam
eseska
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:58   #76
gabigabi7
Raczkowanie
 
Avatar gabigabi7
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: podkarpackie panny mlode...

No wlasnie widzialam ze jestescie juz dwie z Mielca i to bylo dla mnie mile zaskoczenie Jak narazie to tylko mam sale ale jeszcze sie rozgladam na wszelki wypadek. Ogladalam stronke tego hotelu iskierki i widze ze jest tam pieknie, ale sie zastanawiam ile osob tam wejdzie, bo my mamy miec okolo 130. A pozatym to chcialam sie zapytac, czy bedziesz wynajmowac autko na slub? Mi sie bardzo podobaja autka w stylu retro, no ale nic na necie nie znalazlam w naszych okolicach wiec pewnie nic z tego nie wyjdzie. No ale mam jeszcze troche czasu do 2010r Ale tak sie wydaje, a czas leci bardzo szybko...
__________________
GaBiGaBi7

Zonka od 07.08.2010
gabigabi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:25   #77
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Gabi! Ja widziałam tą sale w Iskierce- rzeczywiście ładna, ale my z niej zrezygnowaliśmy bo: dla nas za duża (będziemy mieć max 100 osób) i baliśmy sie ze sie nam "zgubią" na tej sali. nie martw sie na 130 na pewno nie będzie za mała. A i są tam okrągłe stoliki na 6 osób i nie mięliśmy pomysłu jak tam gości poosadzać. Jeśli chodzi o autko to my będziemy mieć takie troszkę starsze - wiśniowy mercedes. My robimy wesele w Pati i tam ten samochód jest wliczony w cenę tylko trzeba to wcześniej zgłosić. Jak chcesz zobaczyć jak wygląda to wejdź na stronkę http://www.patia.mielec.pl/galeria.html . jak Ci sie spodoba to może wynajmą Ci samo autko-ale tego nie wiem . Pozdrawiam
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:53   #78
gabigabi7
Raczkowanie
 
Avatar gabigabi7
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Eseska, dzieki za informacje. Powiem Ci tak, my narazie ogladalismy sale w Hotelu Atena i nam sie tam spodobalo,i zrobilismy wstepna rezerwacje.A teraz jak zobacyzlam ta sale w Iskierce to poprostu przepiekna, no ale mi sie wydaje ze tam ceny beda chyba wieksze niz w Atenie.No ale nie wiem, jeszcze sie zastanowimy. Masz racje ze jezeli macie maks 100 osob to lepiej nie brac za duzej sali bo bedzie sie wydawalo tak pusto
A mi sie wlasnie bardzo podobaja te okragle stoliki, ale w sumie jak tak mowisz to tez trudno sie poustawiac, bo napewno beda niektorzy niezadowoleni, a w Atenie to sa podluzne stoly na cala dlugosc sali wiec bedzie mniejszy problem ( http://www.hotel-atena.pl/pl/gallery.php?lang=pl ) --> to jest galeria zdjec ateny.Mi sie wydaje ze nawet ladnie. Tylko musisz sobie tam wejsc w galerie sali bankietowej. A wy macie fajna ta sale, tylko ze my chcemy miec z obsluga i nie przejmowac sie jedzeniem itd.
No kurde, nawet fajny ten mercedes z Pati, bo my chcelismy cos w stylu wisniowa warszawa. ale moze jakso sie skontaktujemy z ta sala Patia i sie dowiemy czy mozna wynajac tylko samochod Bo w Atenie to proponuja wynajem limuzyny za pol ceny jezeli sie tam sale wynajmuje, ale mi sie jakos ta limuzyna nie podoba, jest taka dziwna a pozatym licza sobie 250zl za godzine, i jeszcze jakies dodatkowe oplaty za kilometry poza Mielcem, a ja jestem okolo 20 km od Mielca. Wiec z limuzyny rezygnujemy. No ale naprawde dziekuje za informacje Napisz co tam jeszcze Ty juz przygotowalas i wogole Widze ze slodycze bedziesz miala z Pokusy, tam jest puszniutko A zespolu Kriss to nei znam, ale mam nadzieje ze mi zdasz relacje jak sie sprawdzili po weselu No to pozdrawiam
__________________
GaBiGaBi7

Zonka od 07.08.2010
gabigabi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:41   #79
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Gabi! My oglądaliśmy sale w Atenie i w Iskierce- obie ładne, ale jak już pisałam dla nas za duże. Z tego co pamiętam to w Iskierce tez sa trzy pakiety ( jak w Atenie) do wyboru. Ale są one o 5-10 zł droższe. Nie wiem co oni tam dokładnie proponują bo jak byliśmy to nie było kierownika i takie info otrzymaliśmy w recepcji. Istnieje prawdopodobieństwo ze będziemy w maju na weselu w Atenie - to mogę sie podzielić spostrzeżeniami.
Doskonale Was rozumiemy my tez chcieliśmy z obsługa i bez myślenia o tym wszystkim. Ten lokal to organizuje. w cenie mamy też owoce, napoje (oprócz alkoholu) i ciasto (trzeba powiedzieć tylko z której sie chce cukierni- pokusa i jakaś tam inna).
Zespołu chcemy posłuchać na żywo i dopiero wtedy ostatecznie sie zdecydować. ( to za 2 tygodnie).
Na razie przygotowania stanęły w miejscu. Pewnie gdzieś na pól roku przed to sie zacznie.
Pozdrawiam.
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 10:27   #80
maggyboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cześć Dziewczyny z Mielca.
Witaj Gabigabi7,
my zarezerwowaliśmy salę w Iskierce na 130 osób, i to co mnie w niej urzekło to właśnie rozkład stołów. Okrągłe stoliki pozwolą nam swobodnie dotrzeć do każdego z gości i porozmawiać. Goście też nie będą skrępowani, bo odchodząc od stolika nie będą musieli się "przeciskać ". Poza tym, sala wygląda przez to ładniej i ma się wrażenie większej elegancji. To nam się spodobało i oczywiście wystrój sali, bardzo elegancki i taki, do któremu już nic nie brakuje i nie trzeba sali stroić. Ceny. które podałam są na rok 2008. Więc na rok 2009 mogą się zmienić.
Wiesz Gabigabi, mnie się wydaje, że właśnie goście będą zadowoleni z takiego rozstawienia stolików. Ja byłam na weselu gdzie były same okrągłe stoliki i było super. Przede wszystkim, tak jak napisałam, bezproblemowe wyjście np.: do toalety
Eseska masz rację, że wesele z obsługą jest najważniejsze. Bo nie musisz myśleć w tym dniu o niczym innym tylko o tym, jak jest cudownie. Wiesz ja przeglądałam te 3 propozycje menu z Iskierki i naprawdę jest w czym wybierać. Poza tym, jeżeli nie odpowiada Ci jakaś potrawa z pakietu, to możesz zamienić ją na inną. Właściwie możesz sama ułożyć swoje menu.
Co do samochodu, to my jedziemy własnym . Mamy ładny samochód. Ja najeździłam się w życiu tyloma samochodami, że tak naprawdę nie robią na mnie wrażenia te limuzyny.
Jeżeli chodzi o ciasta, to ja zdecydowanie stawiam na Weryńskich. Mają tak ogromny wybór tortów weselnych, że głowa boli. no i ciasta są wspaniałe. A jeszcze robią bardzo ładne dekoracje z karmelu, które będę miała na swoim torcie
Co do zespołu, to chyba jest jeden z najważniejszych aspektów wesela. Jak zespól zawali sprawę , to całe wesele będzie nieudane. Więc naprawdę warto poświęcić temu bardzo dużo uwagi. Ja jestem szczęśliwa że mamy Dejavu. Mogę im zaufać w 100% i przede wszystkim są dobrymi wodzirejami, co jest również bardzo istotne na weselu
Ciesze się, że będę mieć również dobrego fotografa. Dam Wam namiary na stronę, ceny Wam jeszcze nie powiem ponieważ będziemy negocjować Podaje link do jego portfolio http://lodarski.com/g_furmanski/ . A macie może namiar na jakiegoś bardzo dobrego kamerzystę??? Bo jeszcze tej sprawy nie załatwiłam, a szczerze mówiąc nie mam pomysłu na niego.
Eseska jeszcze masz spooooooooooooooro czasu na przygotowania. Ja tyle nie miałam i spokojnie wszystko pozałatwiałam. A jeżeli chodzi o zespól Kriss, to nic o nim nie słyszałam. Nawet nie mam pojęcia jak grają.

Jak coś, to pytajcie
pozdrawiam
maggyboo
__________________
Pozdrawiam serdecznie
MaggyBoo
maggyboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:21   #81
suonko2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 914
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Jestem na etapie nauk . Mam:
- narzeczonego
- sale
- orkiestrę
- zamówione ciacha
- zakupione obrączki
- kucharke i kelnerki
- dekorację sali i kościoła.
Nie mam jeszcze ustlonej godziny ślubu (wogóle jeszcze nie odwiedziliśmy księdza) Wszystko udało się nam ustalić w miarę szybko zważywszy na to, że zaczęliśmy w drugiej połowie marca a ślub 13 września. Nasłuchaliśmy się opinii, że wszystko trzeba załatwiać z półtorarocznym wyprzedzeniem, ale nam się udaje jak na razie Chodzi o datę, 13-stka jest dla niektórych pechowa - ja nie wierzę w pechowe trzynastki a zawsze chciałam wziąc ślub w połowie września
suonko2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:57   #82
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Jestem na etapie nauk . Mam:
- narzeczonego
- sale
- orkiestrę
- zamówione ciacha
- zakupione obrączki
- kucharke i kelnerki
- dekorację sali i kościoła.
Nie mam jeszcze ustlonej godziny ślubu (wogóle jeszcze nie odwiedziliśmy księdza) Wszystko udało się nam ustalić w miarę szybko zważywszy na to, że zaczęliśmy w drugiej połowie marca a ślub 13 września. Nasłuchaliśmy się opinii, że wszystko trzeba załatwiać z półtorarocznym wyprzedzeniem, ale nam się udaje jak na razie Chodzi o datę, 13-stka jest dla niektórych pechowa - ja nie wierzę w pechowe trzynastki a zawsze chciałam wziąc ślub w połowie września
gratuluje.
Ale z kościołem też nie zwlekajcie bardzo długo. Nie chodzi o godzinę tylko że 3 miesiące przed ślubem załatwia sie pierwsze formalności i dostaje sie druczek do poradni rodzinnej , no i wtedy pierwsze zapowiedzi
Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:47   #83
gabigabi7
Raczkowanie
 
Avatar gabigabi7
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Hej dziewczyny

- Eseska : No to bardzo ale to bardzo Cie prosze zebys mi zdala relacje z tego wesela w Atenie na ktorym bedziesz, nawet jezeli cos bedzie nie tak, a przedewszystkim prosze napiszesz mi jaka obsluga i czy za szybko nie biora jedzenia ze stolow, bo slyszalam ze w niektorych lokalach tak jest. Pozatym tez zwroc uwage na dekoracje prosze bo np ja sie pytalam kierownika w Atenie czy trzeba przewidziec jakas dodatkowa dekoracje a on mi napisal ze nic wiecej nie trzeba bo jest wystarczajaca. Ja widzialam sale dzien przed jakims weselem kiedy sprzataczka tam odkurzala wiec nie wiem jak wyglada jak jest udekorowana. A najbardziej to bym Cie prosila o jakies fotki tej dekoracji zebym to mogla ocenic. oczywiscie jezeli to sprawi jakis problem to oczywiscie nie przejmuj sie tym
No to super ze tez masz kolal z obsluga bo to jest wazne, nie wiem ja myslalam ze jak dom weselny to trzeba sobie szukac kelnerek, ale widocznie nie zawsze tak jest
A co do tego auta ktore macie w cenie to potem sobie tak pomyslalam ze przeciez napewno wtedy bedzie jakies inne wesele w tym lokalu co ty i napewno nie zgodza sie nam wypozyczyc tego auta. No ale to jeszcze zobaczymy.
A pozatym to macie wsio tak jak my bo u nas tez tylko nie ma alkoholu.
No to masz calkowita racje ze zespolu chcecie posluchac na zywo, bo tylko wtedy bedziecie wiedziec jak rozbawiaja ludzi itd No napewno za jakis czas bedziesz miala o wuele wiecej przygotowan, ale wazne zeby miec to najwazniejsze

- Maggyboo : Wlasnie mi sie tak jak Tobie bardzo podobaja te okragle stoly, tylko jedyna rzecz to ze w naszych rodzinach za takie wieksze zgrane paczki i mysle ze te osoby beda chcialy siedziec razem a przy stolach to az tak duzo osob nie da sie usadzic. No nie wiem, ale tak piekna ta sala w iskierce ze sie zastanawiam. Jak narazie jestem za granica wiec itak nie moge jej obejrzec ale na wakacjach moze to zrobimy. Tylko ze z drugiej strony to tak, w tej iskierce jest 3 pakiety i najtanszy jest 145 zlotych na 2008r, a w Atenie jest 150 zl na 2009 rok. ja podejrzewam ze cena moze urosnac okolo 20 zl za rok. My chcemy pakiet 2 bo w pakiecie 1 nie ma ciasta. No chyba ze w Iskierce jest inaczej i ze jest juz ciasto w tym. Jezeli mozesz to napisz czym sie roznia te pakiety. Bo w Atenie to w drugim dochodzi ciasto a w trzecim to jest wiecej napoi, wedlin, miesa itd.
A pozatym to nam niby zapewnial ten kierownik ze nie trzeba dodatkowej dekoracji w Atenie, ale w Iskierce to jest cudnie! No ale jeszcze zobaczymy co mi powie eseska po tym weselu w Atenie, moze akurat tez bedzie ladnie
No to bardzo fajnie ze jedziecie wlasnym samochodem. My niestety narazie nie mamy wlasnego samochodu bo itak jeszcze nie mieszkamy w Polsce, wiec albo bedzie trzeba wynajac albo pozyczyc od kogos z rodziy. No ale tym sie bedziemy martwic troszke pozniej. Mi sie podobaja te stare Warszawy, ale jest niemozliwe taka wynajac w naszych okolicach, najblizsze co znalazlam to w Krakowie lub w Czestochowej :/ Najlepiej to miec swoje autko
Zgadzam sie z Toba ze na weselu jest najwazniejsza orkiestra bo to ona rozbawia ludzi i ona stwarza atmosfere. Fajnie ze masz juz swoja orkiestre. Patrzylam na ich stronke ale mi sie wydaje ze biora troche drogo, ale w sumie to sie jeszcze za tym nie rozgladalam , to jeszcze zobacze
A co do fotografa to napewno poogladam i mam nadzieje ze nam zdasz relacje juz jak bedziesz miala fotki itd Ja Ci powiem ze nie mam narazie namirau na kamerzyste bo na razie wcale nie mialam kiedy sie rozgladac. Ale jakbym cos wiedziala to oczywiscie Ci napisze
A dziewczyny gdzie bedziecie robily plener? Bo ja slyszalam o Dworku Oborskich i o zamku w Przeclawiu, ale w zadnym z tych miejsc nie bylam. Jezeli wiecie o tym cos to napiszcie pliz.
Aha jeszcze jedno pytanie , maggyboo czy u Was w pakiecie jest odrazu pokoj dla nowozencow? Bo u nas to jest w cenie we wszystkich pakietach.
Dobra koncze bo sie rozpisalam hehe. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
__________________
GaBiGaBi7

Zonka od 07.08.2010
gabigabi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:30   #84
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Witajcie Kobietki. Mam do Was ogromna prosbe. Mam juz zamoionego wstepnie kamerzyste ale kurcze po przejrzeniu filmow przez niego kreconych niestety raczej sie wycofamy dlatego ze jakos jest straszna ( pewnie dlatego ze kosztuje tylko 550zl) .
Moze znacie w miare dobrych kamerzystow z okolic krosna , rzeszowa, przedewszystim zalezy mi na niedrogim ponizej 1000zl.
Bede baradzo wdzieczna za jakies namiary
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 21:36   #85
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Gabi!
Nie ma sprawy - relacja będzie. No i fotki też Tż obiecał że zrobi. zresztą my mamy taki plan by wszystko bardzo dokładnie obserwować, robić zdjęcia - a potem z tego wszystkiego wnioski dla siebie wyciągnąć. a no i oczywiście tez sie będziemy bawić. (Mam nadzieję tylko, że mój Tż da się od aparatu oderwać , bo on straszny zapaleniec w tej kwestii jest)

pozdrawiam
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:13   #86
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Juz mam super kamerzysta z jasla jakby ktos potrzebowal to podam namiary. Kurcze nie mam jeszcze sukni slubnej i to mnie dobija. w tym tyg. w piatek planujemy z moim TZetem wypad do Rzeszowa i mam nadzieje ze cos znajde dla siebie
pozdrowionka
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:47   #87
gabigabi7
Raczkowanie
 
Avatar gabigabi7
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Eseska, to bardzo bede Ci wdzieczna jezeli mi zdasz relacje i jeszcze jakies fotki mi przeslesz Dziekuje na przod No to macie super pomysl zeby obserwowac wszystko, ja tez tak robie, bo czasami mozna jakis fajny pomysl zobaczyc albo np cos nam sie nie spodoba i nie chciec zeby u nas tak bylo. To masz szczescie ze Twoj Tz lubi robic zdjecia, bo u mnie jest na odwrot, bo ja ciagle robie fotki, i narzekam ze moj Tz nigdy mi nie robi jakis fajnych fotek . To czekam z niecierpliwoscia na twoja opinie i fotki

Bandziorka to super ze juz masz zalatwionego kamerzyste A czy Ty z Twoim Tzetem bedziecie razem wybierac suknie? Ja to jakos itak chce zeby nie widzial sukni do samego konca No ale kazdy ma swoja opinie oczywiscie.

Dziewczyny a tak wogole to co oznacza dokladnie "Tz"? No bo wiem kogo to oznacza ale nie wiem czemu te litery hehe. Pewnie sie Wam wyda glupie to pytanie ale nie smiejcie sie zabardzo

Pozdrowienia!
__________________
GaBiGaBi7

Zonka od 07.08.2010
gabigabi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:36   #88
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez gabigabi7 Pokaż wiadomość
Eseska, to bardzo bede Ci wdzieczna jezeli mi zdasz relacje i jeszcze jakies fotki mi przeslesz Dziekuje na przod No to macie super pomysl zeby obserwowac wszystko, ja tez tak robie, bo czasami mozna jakis fajny pomysl zobaczyc albo np cos nam sie nie spodoba i nie chciec zeby u nas tak bylo. To masz szczescie ze Twoj Tz lubi robic zdjecia, bo u mnie jest na odwrot, bo ja ciagle robie fotki, i narzekam ze moj Tz nigdy mi nie robi jakis fajnych fotek . To czekam z niecierpliwoscia na twoja opinie i fotki

Bandziorka to super ze juz masz zalatwionego kamerzyste A czy Ty z Twoim Tzetem bedziecie razem wybierac suknie? Ja to jakos itak chce zeby nie widzial sukni do samego konca No ale kazdy ma swoja opinie oczywiscie.

Dziewczyny a tak wogole to co oznacza dokladnie "Tz"? No bo wiem kogo to oznacza ale nie wiem czemu te litery hehe. Pewnie sie Wam wyda glupie to pytanie ale nie smiejcie sie zabardzo

Pozdrowienia!
Czyżby o Towarzysza życia chodziłoNa samym początku wizażowania główkowałam i tak sobie wytłumaczyłam
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:20   #89
maggyboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Hej Dziewczyny,
GabiGabi,
wiesz co do samochodu to może ktoś w rodzinie ma fajny samochód albo ktoś ze znajomych. W Mielcu też wypożyczają samochody, tak słyszałam. Bardziej Ci nie pomogę ponieważ wiesz, my nie szukaliśmy. Poszukaj w internecie, na pewno coś znajdziesz. Przypomniało mi się, że widziałam oferty na innych forach. Już Ci wklejam namiary. Od razu mówię, że nie wiem kto to jest i co wypożycza . Musisz tam zadzwonić i zapytać.
1. limuzyna dluga i krotka mozna dzwonic 0177739118
2.witam! posiadam Camry 2005 otomoto.pl/toyota-camry-le-C4561850.html
3. http://www.autaslubne.com/index.php?action=oferta

Słuchajcie znalazłam fantastycznych fotografów z Mielca wklejam linka. Tam jest ich portfolio. Ja jestem zauroczona http://kemoth.ovh.org/ Jest na ich stronie kalendarz i można zobaczyć czy mają wolny termin. Super.
GabiGabi, muszę wziąć od przyszłych teściów te oferty, bo już nie pamiętam czy jest pokój dla młodych w pakiecie...wydaje mi się, że tak. Nawet w tym najmniejszym.

Pozdrawiam

Hej Eseska,
tak jak mówisz o tym samochodzie w Pati, to również osoby prywatne mają własne limuzyny, które wypożyczają do ślubu. Wiesz wydaje mi się, że można popytać w kwiaciarniach, bo przecież one stroją samochody więc może mają jakieś namiary.
Eseska to musisz pochować wszystkie aparaty fotograficzne, żeby Twój Narzeczony poświęcił czas tylko Tobie. A tak naprawdę myślę, że będziesz wyglądała przepięknie, i to od Ciebie nie będzie mógł oderwać wzroku):
Czego Ci życzę
Aaaaa...zapomniałabym... byłam w Atenie niedawno i chyba sala była przygotowana do wesela Bardzo ładnie. To inny lokal niż Iskierka, zrobiony w innym stylu, jednak też mi się podobał.

Gabi Gabi:
my nie wiemy gdzie będziemy robić plener. Na pewno nie będziemy robić tych zdjęć w dniu ślubu ponieważ nie chcemy wychodzić z własnego ślubu na dwie godziny. Zrobimy go tydzień później albo dwa tygodnie. Zamek w Przecławiu jest piękny. Na pewno można zrobić tam cudowne zdjęcia jednak pamiętaj , że wiele zależy od fotografa. Bo tak naprawdę nawet gdy miejsce nie jest zamkiem ani pałacem a zwykłym lasem, łąką a nawet zatłoczoną ulicą, fotograf może wyczarować coś superowego.
Park Oborskich jest tez pięknym miejscem na robienie zdjęć.
Jeżeli lubisz zamki pałace, to jeszcze jet zamek w Baranowie jakieś 20 km od Mielca.

Suonko2:
wiesz, Pyza ma rację, nie zwlekaj z kościołem. Nam też udało się wszystko ułożyć ale to już było posunięcie ryzykowne. Oczywiście termin w kościele był ale musieliśmy dostosować się do godzin, które zostały 12:00, a myśleliśmy o późniejszych. Wiesz jak to jest...kto późno przychodzi...

Bandziorka:
ja również poszukuje kamerzysty i nie mam na niego pomysłu. Gdyby to ode mnie zależało to wolałabym dwóch fotografów zamiast jednego kamerzysty. Nigdy nie oglądam filmików z imprez. Po prostu tego nie lubię. Uwielbiam natomiast przeglądać zdjęcia Nasze mamy chcą kamerzystę i będzie. Tylko jaki i gdzie go szukać???

Oczywiście, że zdam relację z wesela

Wiecie, ja wcale tym się nie stresuję i szczerze mówiąc czasami zapominam, że biorę ślub w sierpniu hihihihi...
A jak Wasze podekscytowanie?? Denerwujecie się???

Pozdrawiam i buziaki
maggyboo
__________________
Pozdrawiam serdecznie
MaggyBoo

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-06-29 o 20:47 Powód: proszę edytować posty w celu uzupełnienia treści i korzystać z funkcji multicytowania a nie pisać post pod postem!!!
maggyboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:21   #90
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez maggyboo Pokaż wiadomość

ja również poszukuje kamerzysty i nie mam na niego pomysłu. Gdyby to ode mnie zależało to wolałabym dwóch fotografów zamiast jednego kamerzysty. Nigdy nie oglądam filmików z imprez. Po prostu tego nie lubię. Uwielbiam natomiast przeglądać zdjęcia Nasze mamy chcą kamerzystę i będzie. Tylko jaki i gdzie go szukać???
maggyboo ja na początku też nie chcialam kamerzysty Strasznie sie męczyłam jak oglądałam filmy z wesela, ale rodzice nas namówili i nie żałuję.
To co innego zobaczyć na zdjęciu moment przysięgi a co innego usłyszeć. Jak pierwszy raz oglądałam film z naszego ślubu to emocje były niesamowite.
A zdjęć ze ślubu mamy 400- jest co oglądać
pozdrawiam
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.