Dekoracja sali - jak przekonać faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 10:16   #1
viki_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4

Dekoracja sali - jak przekonać faceta?


Witam, sprawa przeedstawia się następująco: Z narzeczonym idziemy oglądać salę, gdzie w cenie są pokrowce na krzesła i dekoracja kwiatowa na stół, ale nie ma wzmianki o dekoracji sali i na zdjęciach równierz jest nieudekorowana. Narzeczony twierdzi, że to wystarczy i nie wiem, jak mam argumentować to, że dekoracja jest potrzebna. Tłumaczenie, że tak musi być nie wystarczy, on potrzebuje jakiś konkretnych argumentów. Ma ktoś pomysł, co powiedzieć takiemu uparciuchowi?
viki_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 23:21   #2
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Dekoracja sali - jak przekonać faceta?

Cytat:
Napisane przez viki_26 Pokaż wiadomość
Witam, sprawa przeedstawia się następująco: Z narzeczonym idziemy oglądać salę, gdzie w cenie są pokrowce na krzesła i dekoracja kwiatowa na stół, ale nie ma wzmianki o dekoracji sali i na zdjęciach równierz jest nieudekorowana. Narzeczony twierdzi, że to wystarczy i nie wiem, jak mam argumentować to, że dekoracja jest potrzebna. Tłumaczenie, że tak musi być nie wystarczy, on potrzebuje jakiś konkretnych argumentów. Ma ktoś pomysł, co powiedzieć takiemu uparciuchowi?
Najpierw zobacz tę salę jak wygląda w rzeczywistości,a najlepiej jak wygląda u kogoś na weselu.Wtedy będziesz wiedzieć konkretnie jak jest z dekoracją
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 22:14   #3
agatak87
Raczkowanie
 
Avatar agatak87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 111
Dot.: Dekoracja sali - jak przekonać faceta?

"Jak mi nie pozwolisz to za Ciebie nie wyjdę <foch>"
A poważnie - koleżanka ma rację - poza tym jeśli sala jest elegancka to baloniki mogą tylko zaszkodzić
__________________
A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej!
K.
agatak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 22:22   #4
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Dekoracja sali - jak przekonać faceta?

To zależy co komu się podoba. Jeśli cenisz sobie klasę i elegancję pozostań przy dekoracjach proponowanych przez właścicieli sali. Dla mnie osobiście balony są kiczowate, a poza tym nie znoszę przepychu i stawiam na elegancję i minimalizm, dlatego dekoracją mojej sali będą właśnie świeże kwiaty na stołach i pokrowce na krzesłach Jeśli Wasza sala jest ładna to może warto posłuchać narzeczonego i zrezygnować ze zbędnych dekoracji...
__________________
21.07.2012
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 17:19   #5
viki_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoracja sali - jak przekonać faceta?

Załączam gif tej sali. Co o tym sądzicie? Przydałaby się jakaś dekoracja? Moja mama jak zobaczyła i usłyszała, że nie ma w tym dekoracji, to mi żyć nie daje :[
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,7 KB, 200 załadowań)
viki_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 20:46   #6
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Dekoracja sali - jak przekonać faceta?

Według mnie konieczna jest jakaś dekoracja. Nie z balonów może (ale to dlatego, że ich nie lubię), ale bez dekoracji bezpłciowo wygląda ta sala (mimo tego iż jest bardzo fajna-przestronna i nowoczesna).
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 19:03   #7
emi_2508
Raczkowanie
 
Avatar emi_2508
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 365
GG do emi_2508
Dot.: Dekoracja sali - jak przekonać faceta?

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Według mnie konieczna jest jakaś dekoracja. Nie z balonów może (ale to dlatego, że ich nie lubię), ale bez dekoracji bezpłciowo wygląda ta sala (mimo tego iż jest bardzo fajna-przestronna i nowoczesna).
tez tak uwazam. Strasznie ponuro bedzie bez zadnej dekoracji. Sala jest wysoka wiec na twoim miejscu pomyslala bym o dekoracji sufitu...
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-65661.png
Razem 19.08.2007
Zaręczeni 19.08.2008
emi_2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 01:12   #8
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Dekoracja sali - jak przekonać faceta?

Cytat:
Napisane przez viki_26 Pokaż wiadomość
Załączam gif tej sali. Co o tym sądzicie? Przydałaby się jakaś dekoracja?
Jak będą obrusy na stołach i pokrowce na krzesłąch, to sala nabierze bardziej przyjaznego wyglądu. Do tego dekoracje na stoły w postaci kwiatów, organzy i świec lub lampionów. Jak dojdzie do tego zespół ze swoimi światłami, to sala nabierze weselnego charakteru. Ewentualnie jeszcze gdzieś dodać kwiatowe dekoracje lub z organzy. Sala wygląda bardzo nowocześnie, więc wszelkie baloniki, bibułki i serduszka zepsują jej charakter i będą wyglądać kiczowato.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:36   #9
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Dekoracja sali - jak przekonać faceta?

sala może i jest bezpłciowa, ale zarazem nowoczesna,podwiesznaie czegos gdziekowliek może być kiczowate, weź pod uwagę tez koszty- sala jest wysoka więc dużo materiału pójdzie,

ja na Twoim miejscu skoncentrowałabym się na stołach- obrus, wazon z kwiatami i świeczkami, może jakieś kontrastujące serwetki(zerknij do postów o tematycznych kolorystycznie weselach), myśle żę jeśli stoły będą ładne to i pomieszczenia będzie wyglądać przyjaźnie

a najlepiej spytaj się właścicielki czy nie ma jakiś zdjęć z wesel/imprez, zobaczyć jak sala prezentuje się z przyzdobionymi stołami, może ktoś już dekorował sal i zobaczysz jaki efekt uzyskał,

Gdzieś w internecie widziałam juz tę salę przy wątku weselnym, możesz też sama pogooglać, wpisz nazwe sali (budynku) i poszukaj zdjęć pod kątem dekoracji
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.