Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-30, 20:33   #61
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez oilia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Podglądam wizaż od dłuższego czasu (szczególnie tematy z kosmetykami azjatyckimi), ale w ogóle się nie udzielam, dlatego witam się grzecznie~

Jako że widzę, że lista polecanych sprzedawców jest edycji (nadal,prawda? ^^), to ode mnie mogę polecić f2plus1 (kupowałam z 3-4 razy i byłam zadowolona, jest duży wybór i ceny jak najbardziej w porządku, wysyłka tak samo, próbki~ )

Co do BB, obecnie używam Innisfree Air Skin Fit #2 , ale jako że niedługo Dzień Darmowej Dostawy, chcę się załapać na próbki Mizona CCC i czarnego Dr Jarta, bo potrzebuję czegoś jaśniejszego i 'żywszego' do mojej wysuszonej skóry - liczę na to, że choć jeden z nich nie zrobi mi syfu na twarzy (Innisfree jest pod tym względem super, żadnych problemów, tylko może mnie trochę wysusza? patrząc na recenzje w internecie) Wprawdzie dziś testowałam świetny podkład - wreszcie jasny! - ale był gęsty w porownaniu z kremem, przez co i jeszcze bardziej podkreślał mi suche skórki choć jakby co mam alternatywę^^

Długi post jest długi, wybaczcie, nie jestem przyzwyczajona do forum ^^ Uciekam pobuszować w poprzednich tematach odnośnie produktów do oczyszczania (sama przerzucilam się na drogeryjne produkty, z moim bb sprawdzają się super; wcześniej używałam jabłkowej foam z Innisfree, ale jest trochę zbyt ściągająca... no ale to pewnie tez wina mojej skóry, jest w fatalnym stanie, prawie jak papier ścierny :|)
Cześć
Kiedy dzień darmowej dostawy i gdzie i u kogo?
Mogę Ci polecić z lekkich rzeczy tonymoly cc aura (ten z filtrem 50+) jest natłuszczająco nawilżający. Aż za bardzo. Do tego efekt rozświetlenia (czytaj tłustej skóry). Właśnie go testuję.
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 21:31   #62
oilia
Przyczajenie
 
Avatar oilia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Lara1980 , DDD jest 2.12.,AsianStore bierze udział (: Wprawdzie nie mają jednego kremu, który chcialabym obecnie wypróbować (mizon watermax moisture), ale trudno
Tony Moly 50+ nie stosowalam, mialam tylko próbkę 30+, ale nie pasował mi - kolor (trochę zbyt ciemny/żółtawy) i krycie (za małe? nie pamiętam + popełniłam błąd, stosując CC zaraz po umyciu , bez bazowego kremu... szybko musiałam go zmywać, bo piekła mnie twarz ale tu ponownie wina mojej skóry, wrażliwiec jeden )
oilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 18:39   #63
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez oilia Pokaż wiadomość
Lara1980 , DDD jest 2.12.,AsianStore bierze udział (: Wprawdzie nie mają jednego kremu, który chcialabym obecnie wypróbować (mizon watermax moisture), ale trudno
Tony Moly 50+ nie stosowalam, mialam tylko próbkę 30+, ale nie pasował mi - kolor (trochę zbyt ciemny/żółtawy) i krycie (za małe? nie pamiętam + popełniłam błąd, stosując CC zaraz po umyciu , bez bazowego kremu... szybko musiałam go zmywać, bo piekła mnie twarz ale tu ponownie wina mojej skóry, wrażliwiec jeden )
Ten CC, który mam ma filtr 50, ale fakt, krycie ma raczej lekkie. Z resztą nie znam żadnego cc, który mocno kryje. I chyba nie taka ich rola.
Dzięki za informację, niestety nie dane mi będzie zakosztować bezpłatnej wysyłki. Stacjonuję za granicą.

Jestem zachwycona czarnym ślimakiem Mizona.

Edit:
recenzja Tony Moly Luminous Aura Capsule CC Cream tutaj
http://www.pamietnik-malkontentki.bl...apsule-cc.html
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę

Edytowane przez Lara1980
Czas edycji: 2013-12-02 o 15:59
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 19:51   #64
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja wielce zadowolona, że udało mi się skończyć maskę pomidora Tonymoly, szukając wczoraj komponentów mineralnych znaglałam dziesięć próbek tejże maski. Dziesięć! O rety...
Zważając, że z tego, co pamiętam taka próbka wystarczała mi na 2,3 użycia, tak prędko się nie uwolnię
Ale na jej miejsce wskoczy ryżowa Skinfooda. Powoli moje zapasy azjatykow chylą się ku końcowi
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 21:19   #65
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

EbonyLuna, a co Cię teraz kręci? Mineralki?
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 21:51   #66
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
EbonyLuna, a co Cię teraz kręci? Mineralki?
Minerały to ok 1,5 roku Z bb zrezygnowałam, bo kolor... Wszystko było za rózowe lub za ciemne Ale sporo azjatyckiej pielęgnacji miałam, bo maj-czerwiec-lipiec poczyniłam ogroooomne zakupy. Serum, maski, peelingi, kremy pod oczy, sleeping packi, sporo kolorówki... Sporo by wymieniać. Mam w zapasie jeszcze zdaje się jedno serum It's skin, powoli wykańczam serum rozjaśniajace Skin79, mam 3/4 tubki peelingu skin79, ok pól opaowania maski Zamian, lada chwila [albo i nie :p] zacznę Rice skinfood. Z tego, co się orientuję, to wszystko. Ah, no i Dual effect TM w próbkach. Teraz zmieniłam nieco pielęgnację, zaczęłam kuracje kwasami, to i się potrzeby cery zmieniły, dlatego nie robię zakupów u Azjatów o dłuższego czasu. Choć rozglądam się już za peelingiem bezdrobinowym.
Ogólnie, ze względu na to, jaką formę pielęgnacji oferowały firmy, stosowałam jakiś czas wieloetapową. Niestety na dłuższą metę mi nie służyła. Natomiast nie wyobrażam sobie życie bez azjatyckich filtrów i peelingów; inne w zasadzie przestały dla mnie istnieć. Chętnie wrócę także do It's skin VC effector, ale to bliżej lata.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 11:44   #67
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

To prawda, peelingi są wspaniałe. Ja miksuję. Kremy europejskie na noc i azjatyckie na dzień, własnorobione sera, olejki myjące samorobne lub Isana (po co przepłacać). Za to BB i CC tylko z Azji, próbowałam europejskich, ale nie ma porównania jeśli chodzi o właściwości i stan skóry wieczorem (na korzyść azjatków).
Na tę porę roku koreańskie BB są w miarę ok (kolor), na lato znalazłam sobie HL #1, który jest żłóty, ale aktualnie ciut za ciemny.

Pomimo zmiany pielęgnacji - pisz proszę!

Kto był zainteresowany czarnym ślimaczkiem Mizon? Tu recenzja ze zdjęciami. Krem polecam
http://pamietnik-malkontentki.blogsp...one-cream.html
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 12:08   #68
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Moja pielęgnacja wygląda podobnie Głównie naturalki, azjatyki, rosyjskie ew dermokosmetyki. Choć nie pogardzę drogeryjnym, jeśli nie drogie, o dobrym składzie i same zachwyty
Też uwielbiam olejki, od dłuższego czasu robię sama, kiedy to przepadłam po zakupie olejku Biochemii urody. Miałam też azjatyckie, ale wolę własne, bo skład nieporównywalny, o wiele tańszy i mogę sobie manipulować nieco.
Ja nie wyobrażam sobie, żeby czegoś azjatyckiego w mojej pielęgnacji zabrakło, zawsze choć jeden kosmetyk być misi. Zapewne nie przestanę kupować peelingów, bo lepszych jak dla mnie nie ma, filtrów [tak samo], sleeping packów, serum i czasem jakiejś maski.
Cóż, jak ja rzuciłam ostatecznie bb i całkowicie nawróciłam sie na minerały, to w Polsce jeszcze nie były zbyt dostępne bb, a cc azjatyckich w ogóle nie widziałam. Dla mnie jednak te z naszego runku to po prostu krem tonujący pod nową nazwą, która się sprzeda Aczkolwiek nie miałam z żadnym styczności, bo skoro tak minerałki mi służą, to po co zmieniać stan rzeczy na siłę..?
Mi odpowiadała Missha 13 pod względem jasności ,ale kolor totalnie nie mój. Natomiast różowy Skin79 + puder natural code Lumene to był mat nie do zdarcia do samego wieczora. Niestety tamem był za ciemny i totalnie nie mój kolor... Od chwili, kiedy zaprzestałam przygody z bb, weszło wiele nowych + właśnie cc; prawdopodobnie teraz byłoby mi łatwiej dobrać kolor, ale niczym się tak nie zachwycałam, jak podkładem mineralnym, więc..
Wiadomo, czasem zdarzy się jakiś niewypał, ale w większości przypadków byłam z azjatyckich kosmetyków zadowolona, więc nadal kupować będę
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 13:01   #69
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

O widzisz mamy tak samo z kilkoma rzeczami Ja nie potrafię się malować. Próba nakładania minerałów kończyła się malowniczymi plamami na buzi. Ale to było dawno. I to chyba były tylko minerały w nazwie (loreala to cudo, co ma talk w składzie). Z płynnym mazidłem wychodzi mi lepiej.
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 13:56   #70
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dla mnie bardzo ważną rzeczą, bez której się po prostu nie obędzie, jest użycie primera. Bez tego nie ma mowy, abym dała radę nałożyć minerały. Tzn teoretycznie mogłabym bez kremu, ale nie wyobrażam sobie tego, pewnie miałabym ściągniętą maskę. A jak na twarzy ląduje krem, to za to muszę w pewien sposób 'oddzielić' podkład, który zawiera pigment, bo inaczej się przyklei i będą plamy. A najczęściej i tak ląduje na filtrze, to już w ogólnie ciasto murowane.
Fajnym sposobem dla osób chcących jednak minerałów używać, a nie mogą się przestawić na formę sypką jest mieszanie ich chociażby z kremem. Czasem to robiłam, jednak zazwyczaj wolę nakładać je pędzlem.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 19:04   #71
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hmmm... mam już 4 BB i 1 CC, nie licząc próbek. Nie wiem czy mąż by zrozumiał jeszcze minerały Wczoraj odebrałam kolejną paczkę (wyrywając ją celnikom z rąk, tym razem było miło). W tym dwa peelingi Misshy.Mam nadzieję że dobrałam dobry odcień szarości ...
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 21:42   #72
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja mam takie ładne pudełko na herbatę [ :p] wypełnione słoiczkami minerałów i jeszcze trochę się pałęta po pólkach Ale mam sporo sampli i wziełam sie za ich zyżywanie. Od jakiegoś czasu sięgam po wszystkie próbki co mi zalegają.
O, to zdaj relację z działania peelingów, bo się teraz intensywnie rozglądam za czymś dobrym
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:53   #73
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ok, zdam. To już ostatnie zakupy... w tym roku
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:23   #74
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Ok, zdam. To już ostatnie zakupy... w tym roku
To z Sulwhasoo to overnight vitalizing mask ?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:40   #75
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 568
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Ok, zdam. To już ostatnie zakupy... w tym roku
Ale świetna paka
Ja czekam teraz na peeling z rozbiórek oraz zamówienie z AsianStore w ramach ddd - żel aloesowy + odlewka ślimaczego Mizona
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 15:17   #76
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Z większych rzeczy to: Sulwhasoo - Overnight Vitalizing Mask, SKIN79 Snail Nutrition BB Cream, SKIN79 Rose Moisture Mask, Missha Super Aqua Detoxifying Peeling Gel, Missha Super Aqua Oxygen Micro Essence Peeling.
chiao - miałaś rację
katniewojt - nawet nie wchodzę na rozbiórki (nie patrzę, nie)

edit- literówka
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:07   #77
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Ok, zdam. To już ostatnie zakupy... w tym roku
Czekam wiec
Super zakupy, gratulacje! Widzę dual effect.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:38   #78
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kiedy ja to przetestuję?
Puder sypki perłowy (#10) dodo, w błysku lampy wygląda tak.

(pod nim missha WF #21)
W świetle dziennym nie jest aż tak biały.
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:29   #79
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Do mnie zamówienie od sing-sing-girl cały czas nie przyszło.
Podobnie nie doczekałam się odpowiedzi na maila, którego w tej sprawie wysłałam w zeszłym tyg.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 20:34   #80
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Kiedy ja to przetestuję?
Puder sypki perłowy (#10) dodo, w błysku lampy wygląda tak.

(pod nim missha WF #21)
W świetle dziennym nie jest aż tak biały.
mam ten puder też
kilka miesięcy temu wybuchła panika na wątku, bo kilka dziewczyn go zamówiło nie orientując się, że będzie perłowy
Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Do mnie zamówienie od sing-sing-girl cały czas nie przyszło.
Podobnie nie doczekałam się odpowiedzi na maila, którego w tej sprawie wysłałam w zeszłym tyg.
załóż spór na PP.
do mnie zamówienie przyszło ostatnio
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 21:01   #81
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Przecież jak byk jest napisane że perłowy, #21 i #23 perłowe nie są. Jak się zakłada spór na pay pal?
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 09:13   #82
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Przecież jak byk jest napisane że perłowy, #21 i #23 perłowe nie są. Jak się zakłada spór na pay pal?
Widocznie nie na każdej aukcji bo ja zamowilam i nie bylo napisane, ze jest perlowy

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
dotarła paczka od sing-sing-girl także zaczynam testowanie



Missha Super Aqua D Tox Peeling Gel oraz



Tonymoly Latte Art Milk Tea Morning Pack
I jak sie sprawuje morning pack?/

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
A widzisz też go bardzo lubie i chyba to najlepszy sleeping pack jakiego używałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Kurczę jak nie zaglądam na forum to i mnie tak nie kusi ale jak już włączę to przepadlam... Niech no tylko dostane wypłatę:-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja rowniez go uzywam i bede ale jakos raz na tydzien

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Nooo iii ...
konczy mi sie wlasnie ananasowy peeling skinfooda i waham sie czy zamowic jakis nowy czy pomoc sobie kwasami na noc
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 11:00   #83
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Asmenko kochana dobry jest póki co nawilżający, najpierw jest baardzo treściwy, a w trakcie nakładania staje się bardziej wodnisty, przez co idealnie nadaje się pod makijaż. Jakichś efektów "na dłuższą" metę nie zauważyłam jeszcze
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 11:50   #84
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Asmenko kochana dobry jest póki co nawilżający, najpierw jest baardzo treściwy, a w trakcie nakładania staje się bardziej wodnisty, przez co idealnie nadaje się pod makijaż. Jakichś efektów "na dłuższą" metę nie zauważyłam jeszcze
a ma zapach??

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

najbardziej mnie kusi ze wzgledu na opakowanie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 14:25   #85
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Widocznie nie na każdej aukcji bo ja zamowilam i nie bylo napisane, ze jest perlowy[COLOR="Silver"]
Wybacz, na aukcji, w której brałam udział była taka informacja
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 12:36   #86
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny mam do Was prośbę, mogłybyście mi doradzić jakiś bardzo mocno kryjący BB? Testuję kremy BB już od prawie roku, wiele tych najpopularniejszych przetestowałam ale doszłam do wniosku że najbardziej pasuje mi kiedy krycie jest naprawdę duże, taka szpachla Teraz uzywam już 2 opakowanie Skin79 Classic Intense i super kryje, nawet cienie pod oczami z którymi do tej pory radził sobie tylko dermacol. Mogłybyście mi doradzić coś równie kryjącego? Z wyjątkiem Misshy która zapycha mnie straszliwie, mimo wielu prób i różnych sposobów jej zmywania
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 12:38   #87
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę, mogłybyście mi doradzić jakiś bardzo mocno kryjący BB? Testuję kremy BB już od prawie roku, wiele tych najpopularniejszych przetestowałam ale doszłam do wniosku że najbardziej pasuje mi kiedy krycie jest naprawdę duże, taka szpachla Teraz uzywam już 2 opakowanie Skin79 Classic Intense i super kryje, nawet cienie pod oczami z którymi do tej pory radził sobie tylko dermacol. Mogłybyście mi doradzić coś równie kryjącego? Z wyjątkiem Misshy która zapycha mnie straszliwie, mimo wielu prób i różnych sposobów jej zmywania
polecam bazę Etude House Sweet Recipe Baby Choux Base, w połączeniu z BB kryje absolutnie wszystko.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 12:56   #88
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
polecam bazę Etude House Sweet Recipe Baby Choux Base, w połączeniu z BB kryje absolutnie wszystko.
Miałam kila próbek i rzeczywiście efekt super ale niestety też mnie lekko zapchała, pewnie gdybym używała trochę dłużej byłoby całkiem tragicznie
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 13:28   #89
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę, mogłybyście mi doradzić jakiś bardzo mocno kryjący BB? Testuję kremy BB już od prawie roku, wiele tych najpopularniejszych przetestowałam ale doszłam do wniosku że najbardziej pasuje mi kiedy krycie jest naprawdę duże, taka szpachla Teraz uzywam już 2 opakowanie Skin79 Classic Intense i super kryje, nawet cienie pod oczami z którymi do tej pory radził sobie tylko dermacol. Mogłybyście mi doradzić coś równie kryjącego? Z wyjątkiem Misshy która zapycha mnie straszliwie, mimo wielu prób i różnych sposobów jej zmywania
Lioele Beyond the Solution i Triple the Solution probowalas? Albo Gowoonsesang?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 14:42   #90
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Lioele Beyond the Solution i Triple the Solution probowalas? Albo Gowoonsesang?
Beyond The Solution próbowałam i był sporo za ciemny dlatego szybko się go pozbyłam. Ale planuję wypróbować Triple solution i Gowoonsesang. Triple miałam kiedyś w ręce i pamiętam że był nieźle kryjący, ale nie przetestowałam ale czy gowoosesang też tak mocno kryje?
Wolę zapytać o radę, bo już sporo kremów musiałam posłać w świat bo nie kryły
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.