Kosmetyki naturalne - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 11:04   #3661
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez betty_bb Pokaż wiadomość
hmmm może też wypróbuję, ja jak dotąd nie znalazłam balsamu który choćby troszkę zmniejszył widoczność obecnych pajączków, ale mam nadzieję że zahamuje powstawanie nowych. Być może kiedyś zdecyduję się na laser, ale najpierw trzeba odłożyć trochę kasy. Kobietki a może doradzicie mi jakiego używać żelu do higieny intymnej. Wcześniej używałam Pliva fem ale jak spojrzałam na skład to się przeraziłam i bez żadnych wyrzutów sumienia wyrzuciłam do śmietnika. Przeglądałam sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi, ale jak do tej pory nie mogę się zdecydować. Może macie coś godnego polecenia
ja obecnie uzywam żelu do higieny intymnej coslys - wieksza pojemność calkiem znośnie cenowo wychodzi. Jestem zadowolona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 17:43   #3662
betty_bb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki naturalne

Też zastanawiałam się nad żelem firmy coslys, słyszałam dobre opinie o nim i cena jest przystępna, więc być może wypróbuję, ale zauważyłam że nie ma żadnych kosmetyków naturalnych do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu, ponoć ma rewelacyjne zastosowanie jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju infekcje, a ja niestety mam z tym problem W drogeriach jest zatrzęsienie wszelkich "zaśmieconych" chemią żeli i płynów do higieny intymnej właśnie z korą dębu, ale jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne to nie znalazłam żadnego. Może słyszałyście o jakimś naturalnym specyfiku?
betty_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 19:31   #3663
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez betty_bb Pokaż wiadomość
Też zastanawiałam się nad żelem firmy coslys, słyszałam dobre opinie o nim i cena jest przystępna, więc być może wypróbuję, ale zauważyłam że nie ma żadnych kosmetyków naturalnych do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu, ponoć ma rewelacyjne zastosowanie jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju infekcje, a ja niestety mam z tym problem W drogeriach jest zatrzęsienie wszelkich "zaśmieconych" chemią żeli i płynów do higieny intymnej właśnie z korą dębu, ale jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne to nie znalazłam żadnego. Może słyszałyście o jakimś naturalnym specyfiku?
Jeżeli masz z tym problem, to może warto dodatkowo przecierać miejsca intymne torebką zaparzonej herbatki z kory dębu
Ja tak miałam polecone po porodzie
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 20:09   #3664
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez betty_bb Pokaż wiadomość
Też zastanawiałam się nad żelem firmy coslys, słyszałam dobre opinie o nim i cena jest przystępna, więc być może wypróbuję, ale zauważyłam że nie ma żadnych kosmetyków naturalnych do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu, ponoć ma rewelacyjne zastosowanie jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju infekcje, a ja niestety mam z tym problem W drogeriach jest zatrzęsienie wszelkich "zaśmieconych" chemią żeli i płynów do higieny intymnej właśnie z korą dębu, ale jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne to nie znalazłam żadnego. Może słyszałyście o jakimś naturalnym specyfiku?

Ja myślę, że kora dębu ma takie same właściwości jak i inne rośliny, jeśli chodzi o ich zawartość w kosmetykach. Wg mnie nie ma się co pieścić z poszukiwaniami kosmetyków tylko i wyłącznie z jego zawartością. Tak jak izus radzi, jeśli naprawde zależy Ci na dobroczynnym działaniu tego składnika, to jego pełne i naprawdę efektywne działanie dostrzeżesz tylko uzywając go solo, a więc w płukankach samorobionych, nasiadówkach, okładach itp. Takie składniki owszem działają, ale w kosmetykach mają znacznie słabsze właściwości i wtedy nie ma za bardzo znaczenia, czy jest to kora, rumianek, nagietek czy inne cudo.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 10:25   #3665
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny potrzebuję pomocy! Możecie kliknąć w baner w moim podpisie? Dla Was o sekunda, a dla mnie spora szansa!
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 10:08   #3666
bronwyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 99
Help ciężarna w potrzebie ;)

Dziewczyny,

Wątek o kosmetykach naturalnych jest już baaardzo długi, a mam konkretne pytanie, bo jak dotąd nie miałam z takimi kosmetykami do czynienia.

Jestem w ciąży. Staram się unikać wszelakich syfów, ale jest to trudne, biorąc pod uwagę "tradycyjne" kosmetyki drogeryjne.

Poszukuję kilku dobrych rzeczy:

1. peeling do twarzy (te "ogólnodostępne" zazwyczaj zawierają kwas salicylowy, który w ciąży jest niewskazany). Cera mieszana, ostatnio skłonna do wyprysków z uwagi na ciążę

2. Coś łagodnego, przeciwzmarszczkowego, na skórę wokół oczu

3. Jakiś dobry olejek (skóra ciała robi się w mojej ciąży przesuszona, zwłaszcza łokcie, nogi itd) , który można użyć do masażu i ewentualnie zapobiega rozstępom

4. szampon z odżywką, albowiem mam mocne postanowienie zapuszczenia włosów

5. jakis krem (serum) do twarzy, matujący, z filtrem nadający się dla przyszłej mamy...

Za wszelkie polecenia bardzo dziękuję- proszę ewentualnie o adres dobrego sklepu internetowego gdzie te rzeczy mogłabym znaleźć

Buziaki
__________________
w oczekiwaniu...
bronwyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 15:31   #3667
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Help ciężarna w potrzebie ;)

Polecam kosmetyki Mambino. Amerykańska marka, dostępna w Polsce. Są stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży. Mają olejek do masażu i serum, a oprócz tego kosmetyki do ciała. Możesz znaleźć ich produkty na www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠. Mają tam też firmę Botani, która ma więcej produktów do twarzy.
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 08:22   #3668
aptak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki naturalne

Jeżeli chodzi o olejek to polecam Babydream fur Mama dostępny w każdym Rossmanie. Niedawno byłam w ciąży i jestem z niego bardzo zadowolona, poza tym jest bardzo tani. Recenzję olejku Babydream możesz znaleźć na moim blogu o kosmetykach naturalnych. Może znajdziesz tam również inne kosmetyki, które Cię zainteresują - zapraszam!
__________________
Oleńka już jest znami 04.02.2012
aptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:38   #3669
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Help ciężarna w potrzebie ;)

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Wątek o kosmetykach naturalnych jest już baaardzo długi, a mam konkretne pytanie, bo jak dotąd nie miałam z takimi kosmetykami do czynienia.

Jestem w ciąży. Staram się unikać wszelakich syfów, ale jest to trudne, biorąc pod uwagę "tradycyjne" kosmetyki drogeryjne.

Poszukuję kilku dobrych rzeczy:

1. peeling do twarzy (te "ogólnodostępne" zazwyczaj zawierają kwas salicylowy, który w ciąży jest niewskazany). Cera mieszana, ostatnio skłonna do wyprysków z uwagi na ciążę

2. Coś łagodnego, przeciwzmarszczkowego, na skórę wokół oczu

3. Jakiś dobry olejek (skóra ciała robi się w mojej ciąży przesuszona, zwłaszcza łokcie, nogi itd) , który można użyć do masażu i ewentualnie zapobiega rozstępom

4. szampon z odżywką, albowiem mam mocne postanowienie zapuszczenia włosów

5. jakis krem (serum) do twarzy, matujący, z filtrem nadający się dla przyszłej mamy...

Za wszelkie polecenia bardzo dziękuję- proszę ewentualnie o adres dobrego sklepu internetowego gdzie te rzeczy mogłabym znaleźć

Buziaki
Na początku gratulacje

A ostatnio zostałam zaproszona na prezentacje włoskich kosmetyków naturalnych (na pudełkach podają procentową ilość składników naturalnych, wszystkie powyżej 90%, więc to chyba nie ściema), oczywiście kupiłam kilka rzeczy jak to kobieta i powiem tak, są zupełnie inne niż z drogerii, ale to musialabyś sama wypróbować, mają sklep internetowy i z tego co widziałam całkiem spory asortyment.

Pozdrawiam
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:41   #3670
bronwyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziekuję za odpowiedzi
__________________
w oczekiwaniu...
bronwyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 09:34   #3671
rybka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja obecnie uzywam żelu do higieny intymnej coslys - wieksza pojemność calkiem znośnie cenowo wychodzi. Jestem zadowolona
możesz powiedzieć gdzie kupujesz ten żel?
ja wczoraj złożyłam zamówienie na mydło marsylskie ale może następnym razem się skucze
rybka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 09:42   #3672
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez rybka_ Pokaż wiadomość
możesz powiedzieć gdzie kupujesz ten żel?
ja wczoraj złożyłam zamówienie na mydło marsylskie ale może następnym razem się skucze
ja akurat kupiłam na matique, ale jest dostępny w wielu sklepach internetowych
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 09:42   #3673
rybka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Help ciężarna w potrzebie ;)

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Wątek o kosmetykach naturalnych jest już baaardzo długi, a mam konkretne pytanie, bo jak dotąd nie miałam z takimi kosmetykami do czynienia.

Jestem w ciąży. Staram się unikać wszelakich syfów, ale jest to trudne, biorąc pod uwagę "tradycyjne" kosmetyki drogeryjne.

Poszukuję kilku dobrych rzeczy:

1. peeling do twarzy (te "ogólnodostępne" zazwyczaj zawierają kwas salicylowy, który w ciąży jest niewskazany). Cera mieszana, ostatnio skłonna do wyprysków z uwagi na ciążę

2. Coś łagodnego, przeciwzmarszczkowego, na skórę wokół oczu

3. Jakiś dobry olejek (skóra ciała robi się w mojej ciąży przesuszona, zwłaszcza łokcie, nogi itd) , który można użyć do masażu i ewentualnie zapobiega rozstępom

4. szampon z odżywką, albowiem mam mocne postanowienie zapuszczenia włosów

5. jakis krem (serum) do twarzy, matujący, z filtrem nadający się dla przyszłej mamy...

Za wszelkie polecenia bardzo dziękuję- proszę ewentualnie o adres dobrego sklepu internetowego gdzie te rzeczy mogłabym znaleźć

Buziaki
Hej Kochana
ja może za dużo nie udzielam się na forum w sumie wiecej czytam ale może coś Ci polecę z kosmetyków jakie używałam do tej pory.

Z peelingów to twarzy mialam delikatny peeling miessence, niestety od jakiegoś czasu są już wycofane i został tylko ten normalny, także jak nie masz wrażliwej cery powinien być dla Ciebie ok. Są to mineralne kosmetyki także bardzo łagodne. Jak mi się skończy to będę chciała spróbować ten z BIO2You, jestem pod wrażeniem ich kremu pod oczy. Kosmetyki są drogie ale warte ceny. Także z kremów pod oczy jak najbardziej polecam ten z Bio2You. W kosmetykach natury mają teraz promocję na markę tych kosmetyków -20% także atrakcyjna cena. Ja wczoraj nabyłam samoopalacz i już nie mogę się doczekać jak go przetestuję. Na rozstępy może dobry będzie olejek arganowy.
rybka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 09:57   #3674
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

bronwyn skoro jesteś ze Szczecina to mogę Ci polecić sklep firmowy Logony na ul. Kaszubskiej 26 - to jest taki mały samodzielny budyneczek na tyłach Domów Towarowych Centrum, jak sie wjeżdża do Rocker-Clubu. Logona to niemiecka marka ekologiczna. Właścicielka jest bardzo kompetentna i przemiła. Na pewno Ci doradzi. Przy okazji mają tam serię dla dzieci.
A poza tym przejdź się do najbliższego Rossmanna i kup sobie balsam do ciała dla kobiet w ciąży babydream (różowe opakowanie ze zdjęciem kobitki w ciąży). Z tej samej serii jest oliwka do ciała, o której już dziewczyny pisały wyżej. Oba produkty polecam.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2012-05-21 o 10:04
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:22   #3675
marzycielka33
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Altarfka Pokaż wiadomość
To ja też proszę o wnioski, moja mama ma ten sam problem, a na razie nie znalazła żadnego skutecznego kremu na pajaczki:/
Ja na pajączki biorę suplement – Grape Seed Extract firmy Noble Health. Z kremu nigdy nie korzystałam, ten wystarczy mi w 100%.
marzycielka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 10:59   #3676
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Wink Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez marzycielka33 Pokaż wiadomość
Ja na pajączki biorę suplement – Grape Seed Extract firmy Noble Health. Z kremu nigdy nie korzystałam, ten wystarczy mi w 100%.
Powiem szczerze, że jakiś suplementy mama łyka, ale jaki nie mam pojęcia, chyba "na nawilżenie od środka", ale krem albo nawet całą linię chętnie bym jej kupiła w prezencie, tylko żeby było skuteczne, dlatego czekam na opinie DoreenB.
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:31   #3677
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A poza tym przejdź się do najbliższego Rossmanna i kup sobie balsam do ciała dla kobiet w ciąży babydream (różowe opakowanie ze zdjęciem kobitki w ciąży). Z tej samej serii jest oliwka do ciała, o której już dziewczyny pisały wyżej. Oba produkty polecam.
Mimo, że nie jestem i nigdy nie byłam w ciąży, również używam tego balsamu - od pasa w dół
Sicila, a zauważyłaś jakieś efekty stosowania tego balsamu - może ujędrnienie, napięcie skóry, etc.?
Obecnie nie jestem systematyczna w stosowaniu tego balsamu bo mam kilka innych smarowideł do ciała i nie wiem już co i jak działa
Teraz znów na topie jest moje ulubione mleczko Hipp
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:05   #3678
bronwyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Kosmetyki naturalne

Zamówiłam kosmetyki Mambino, właśnie przyszły- serum do twarzy, mydło do ciała, olejek do ciała...

Zobaczymy
__________________
w oczekiwaniu...
bronwyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 11:01   #3679
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mimo, że nie jestem i nigdy nie byłam w ciąży, również używam tego balsamu - od pasa w dół
Sicila, a zauważyłaś jakieś efekty stosowania tego balsamu - może ujędrnienie, napięcie skóry, etc.?
Obecnie nie jestem systematyczna w stosowaniu tego balsamu bo mam kilka innych smarowideł do ciała i nie wiem już co i jak działa
Teraz znów na topie jest moje ulubione mleczko Hipp
Efekty - bardzo dobre nawilżenie i odżywienie skóry. Dlatego chętnie wracam do tego balsamu. Stosuję na zmianę z oliwką babydream fur mama z tej samej serii.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 11:06   #3680
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mimo, że nie jestem i nigdy nie byłam w ciąży, również używam tego balsamu - od pasa w dół
Sicila, a zauważyłaś jakieś efekty stosowania tego balsamu - może ujędrnienie, napięcie skóry, etc.?
Obecnie nie jestem systematyczna w stosowaniu tego balsamu bo mam kilka innych smarowideł do ciała i nie wiem już co i jak działa
Teraz znów na topie jest moje ulubione mleczko Hipp
Z babydream miałam krem na rozstępy, ale zapach mi nie odpowiadał, zresztą jak większość kosmetyków, tak więc nawet nie stosowałam długo, konkretnie raz, a Hippem do dziś myje swoje dziecko i mimo, że słyszałam że lubi uczulać dzieci to moja córcia nie miała żadnych problemów.
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 22:15   #3681
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja z naturalnych kosmetyków stosuję .... olejek migdałowy
dziewczyny, działa takie cuda, że ho ho , nadaje się nawet zamiast oliwki do pielęgnacji niemowląt i na rozstepy i na zmarszczki
Poza tym od dłuższego już czasu nie używam zwykłych podkładów czy pudrów, koleżanka poleciła mi podkład mineralny jaki ona stosuje i się zakochałam na dobre. Mocno kryje, jest bardzo trwały, poza tym ze zbawiennych zalet to nie zatyka porów, działa antybakteryjnie więc dla tłustej cery jaka ja niestety mam jest rewelacyjny. Wiele tego na rynku, ja stosuje z Annabelle Minerals, mają fajne naturalne kolorki i dobre ceny
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:26   #3682
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez maria_mag Pokaż wiadomość
Ja z naturalnych kosmetyków stosuję .... olejek migdałowy
dziewczyny, działa takie cuda, że ho ho , nadaje się nawet zamiast oliwki do pielęgnacji niemowląt i na rozstepy i na zmarszczki
Poza tym od dłuższego już czasu nie używam zwykłych podkładów czy pudrów, koleżanka poleciła mi podkład mineralny jaki ona stosuje i się zakochałam na dobre. Mocno kryje, jest bardzo trwały, poza tym ze zbawiennych zalet to nie zatyka porów, działa antybakteryjnie więc dla tłustej cery jaka ja niestety mam jest rewelacyjny. Wiele tego na rynku, ja stosuje z Annabelle Minerals, mają fajne naturalne kolorki i dobre ceny
Olejek migdałowy jest bardzo fajny, używamy różnych olejów, ale migdałowy najlepiej się spisuje do ciała mojego syna, bo szybko się wchłania i dolany do kąpieli ładnie natłuszcza skórę. Natomiast do mojej twarzy nie stosuję, jest bardzo komedogenny.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 11:57   #3683
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Powiedzcie, który jest naturalniejszy i bardziej mi byście poleciły? W zasadzie to zamówię sobie chyba też hydrolat z Biochemii Urody... Tak sobie myślę, że mimo wszystko, przydałoby się coś mocniejszego.

Proszę, takie toniki wpadły mi w oko:
1) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
2) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-lakowej.html

Od ponad pół roku nie mam żadnego toniku! (skończył mi się hydrolat oczarowy na wakacjach, w którym się rozkochałam, dosłownie!) Stosuję aktualnie tylko żel oczyszczający z drzewa herbacianego oriflame i jestem zadowolona, bo wypryski się nie pojawiają żadne, ale nie jest on naturalny z pewnością. Stosuję tak jakby minimalną pielęgnację Czasem mydełko, czasem olejek z pestek malin, jeszcze do niedawna żel HA z wit. B (niestety się już skończy mi).

Czekam na porady !!!

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2012-06-09 o 11:59
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:22   #3684
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Powiedzcie, który jest naturalniejszy i bardziej mi byście poleciły? W zasadzie to zamówię sobie chyba też hydrolat z Biochemii Urody... Tak sobie myślę, że mimo wszystko, przydałoby się coś mocniejszego.

Proszę, takie toniki wpadły mi w oko:
1) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
2) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-lakowej.html

Od ponad pół roku nie mam żadnego toniku! (skończył mi się hydrolat oczarowy na wakacjach, w którym się rozkochałam, dosłownie!) Stosuję aktualnie tylko żel oczyszczający z drzewa herbacianego oriflame i jestem zadowolona, bo wypryski się nie pojawiają żadne, ale nie jest on naturalny z pewnością. Stosuję tak jakby minimalną pielęgnację Czasem mydełko, czasem olejek z pestek malin, jeszcze do niedawna żel HA z wit. B (niestety się już skończy mi).

Czekam na porady !!!
Ja polecam toniki Corine De Farme. Z tych które wymieniłaś bezpieczniejszy skład ma ten w drugim linku, ale i tak woła o pomstę do nieba.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 08:25   #3685
DoreenB
Przyczajenie
 
Avatar DoreenB
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Ja mogę doradzić Ci kosmetyki firmy, którą poznałam tu https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=3287. Od niedawna testuję na sobie krem do cery naczynkowej i jest ok, wzięłam do tego żel do mycia i tonik i to był strzał w dziesiątkę. Widziałam, że jest też seria do cery zanieczyszczonej, więc może spróbuj. Nie są to tanie rzeczy ale na pewno naturalne.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Altarfka Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że jakiś suplementy mama łyka, ale jaki nie mam pojęcia, chyba "na nawilżenie od środka", ale krem albo nawet całą linię chętnie bym jej kupiła w prezencie, tylko żeby było skuteczne, dlatego czekam na opinie DoreenB.
Stosuję krem, dokupiłam żel do myca twarzy i tonik, bo przeczytałam gdzieś, że dobrze jest stosować całe linie kosmetyków (tonik przywraca skórze pH po umyciu). Na twarzy faktycznie jest lepiej- rumień na policzkach wyciszył się, ale naczynka rozszerzone przy nosie ciągle są. Na dekolcie trochę gorzej, bo ciągle się zaczerwienia, szczególnie przy wysiłku lub zdenerwowaniu. Ale efekt przeciwzmarszczkowy, którego w ogóle nie rozważałam jest aż nieprawdopodobny- skóra jest, no nie wiem jak to określić, taka miękka i wygładzona ale nie jak lifting tylko tak inaczej, przyjemnie. Możesz spokojnie mamie polecić. Dam znać znowu za jakiś czas, może te naczynka znikną.
DoreenB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 11:07   #3686
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez DoreenB Pokaż wiadomość
Ja mogę doradzić Ci kosmetyki firmy, którą poznałam tu https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=3287. Od niedawna testuję na sobie krem do cery naczynkowej i jest ok, wzięłam do tego żel do mycia i tonik i to był strzał w dziesiątkę. Widziałam, że jest też seria do cery zanieczyszczonej, więc może spróbuj. Nie są to tanie rzeczy ale na pewno naturalne.
a gdzie kupujesz produkty Helan? gdzieś stacjonarnie?

Edytowane przez nie_ma_mnie
Czas edycji: 2012-06-10 o 11:23
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 08:20   #3687
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki naturalne

DoreenB, dzięki za opinię
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 16:34   #3688
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Zamówiłam kosmetyki Mambino, właśnie przyszły- serum do twarzy, mydło do ciała, olejek do ciała...

Zobaczymy
no bardzo jestem ciekawa jak się spiszą u Ciebie te kosmetyki...pachną bardzo delikatnie i przyjemnie taką mandaryneczką...miałam próbkę olejku i masła do ciała...wydawały mi się fantastyczne...niestety dostałam po nich wysypkę
oby Ciebie to ominęło

daj proszę znać za jakiś czas jak się sprawują
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:34   #3689
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, czy puder bambusowy (z cynkiem, który daje mniej więcej ochronę SPF 3) jest lepszym wyborem niż mineralny puder z Lumiere Cosmetics? (jest jeszcze jeden ciekawy puder, mianowicie puder bambusowy z owsem i jedwabiem... mogłabym dołożyć mikronizowany tlenek cynku w celu absorpcji promieni UV prawda?)

Pudry LUMIERE już próbowałam, są droższe, ale chyba bardziej odpowiednie na lato i lepiej chronią buzię przed słońcem? Co sądzicie? Bardzo proszę o odpowiedź i kłaniam się nisko mineraloholiczkom
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 07:27   #3690
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki naturalne

Na lato polecam podkład w kompakcie z spf 50, ładnie kryje i chroni przed słońcem.
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.