AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 16:04   #1111
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie mam beżu, ale otworzyłam fotki obydwóch podkładów, o których piszesz i mrygałam sobie na przemian raz jednym, raz drugim i też mi się wydaje, że beże mogą bardziej wparać w pomarańcz. Widać też w nich róż, ale nautale chyba są takie, że łatwo się dopasują do wielu osób, bo brak w nich właśnie jakichś dominujących tonów.
Znalazlam takie fotki beży: http://bajzelkosmetyczny.blogspot.co...i-podkady.html
Naturale trudniej było wyszukać: http://kosmetykiatiny.blogspot.com/2...cs-podkad.html
Cashmmere jest bardzo zbalansowany. Na mnie widać w nim troszkę różu, ale to naprawdę ładny, neutralny odcień.
Dzięki



Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Masz jakieś próbki róży Amilie? Mogłabym Ci wysłać w zamian większą próbkę Cashmere.
Obdarowano mnie kiedyś Apple Blossom i Coconut Shell. Oba wybitnie nie moje. Apple Blossom przetestowany w malutkiej ilości, Coconut Shell tyle co na opuszek palca.

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Spróbuj z Ziają matującą, ona nie bieli, albo spróbuj domieszać tlenek tytanu do kremu?
Właśnie o Ziai myślę, ale czekam aż będą mieć próbki. Już nigdy w życiu nie kupię filtra bez próbki. Za dużo kasy na to straciłam.
Domieszać nie mam do czego, na dzień nie używam w ogóle kremów. Próbowałam ukręcić podkład z filtrem z Kolorówki, ale to nie dla mnie.


Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden problem z filtrami- kwestia zalecanej ilości na jedną aplikację. Jak dotąd udało mi się to tylko z filtrem typu "dry touch".
Mnie też nie. No i jeszcze pozostaje kwestia tego, że filtr nie wystarcza na cały dzień. Może czyjaś twarz dobrze znosi demakijaż i nakładanie nowej porcji co parę godzin, ale jak mi się zdarzy umyć facjatę 3 razy w ciągu dnia, to zaczyna się buntować, przesuszać i odwadniać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 16:16   #1112
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

O tym też pisałam- że w zasadzie trzeba by malować się od nowa kilka razy dziennie. Ja też, po każdym myciu mam skórę lekko (czasem mocniej) zaróżowioną.

Nie mają próbek? Ja mam próbki w wersji tonującej, ale ona jest inna. Myślałam, że matujące też się znajdą. W razie czego EbonyLuna wymienia odlewkę

Załóżmy front bojkotujący filtry

Candy Apple spróbowałabym, ale nie wiem, czy się to nam opłaca.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 16:17   #1113
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, ja już pisałam, ale mam do oddania bigi late i biscuit, oba z ubytkiem na jedną pomieszaną porcję, praktycznie nie ruszane. Mi Amilki niestety nie służą, więc leżą i się kurzą od października
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 01:54   #1114
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już pisałam, ale mam do oddania bigi late i biscuit, oba z ubytkiem na jedną pomieszaną porcję, praktycznie nie ruszane. Mi Amilki niestety nie służą, więc leżą i się kurzą od października
Ja jestem zainteresowana latte, ile byś za niego chciała? Poziom 2 niby jest dla mnie okej, ale w naturalnym świetle wydaje mi się nieco za ciemny.
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 07:30   #1115
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość

Załóżmy front bojkotujący filtry

.
No może nie tak do kooońca... Latem są przydatne. Mogę dzięki nim poleżeć na plaży dłużej niż 15 min
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:25   #1116
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
O tym też pisałam- że w zasadzie trzeba by malować się od nowa kilka razy dziennie. Ja też, po każdym myciu mam skórę lekko (czasem mocniej) zaróżowioną.
Plus szybciej się przetłuszcza i po prostu wygląda na zmęczoną.

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie mają próbek? Ja mam próbki w wersji tonującej, ale ona jest inna. Myślałam, że matujące też się znajdą. W razie czego EbonyLuna wymienia odlewkę
W salonie, w którym pytałam nie mieli i pani nie wiedziała, czy w ogóle będą. W razie co to będę się wspomagać mleczkiem nacielesnym Vichy SPF30. Fakt, że z zeszłego roku, ale moim zdaniem zalecenie żeby wyrzucać ubiegłoroczne filtry to spisek koncernów W zeszłe lato będąc w górach smarowałam się mleczkiem Dermedic z jeszcze poprzedniego roku i nie mam powodu sądzić, że coś z nim było nie tak. Cały dzień na mocnym słońcu i zero zaczerwienia.

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Załóżmy front bojkotujący filtry
Front walki o ludzkie filtry Skoro Azjaci ponoć potrafią, to czemu molochy takie jak L'oreal nie? Swoją drogą to jestem coraz ciekawsza tych ponoć lekkich azjatyckich filtrów i może w końcu przełamię moją idiotyczną niechęć do zagranicznych zakupów i se jakiś sprawię.

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Candy Apple spróbowałabym, ale nie wiem, czy się to nam opłaca.
Ano. Chyba nie bardzo

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-04-02 o 09:26
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:38   #1117
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja też chcę spróbować azjatyckich filtrów, choć generalnie ichnie kosmetyki mnie nie czasami przekonują.
Jak będę robić zakupy z Ziaji, to zapytam, bo ja właśnie w sklepie dostałam.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 11:48   #1118
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Właśnie o Ziai myślę, ale czekam aż będą mieć próbki. Już nigdy w życiu nie kupię filtra bez próbki. Za dużo kasy na to straciłam.
Domieszać nie mam do czego, na dzień nie używam w ogóle kremów. Próbowałam ukręcić podkład z filtrem z Kolorówki, ale to nie dla mnie.

Ziaji imieslow "matujacy" pomylił się ze "świecący"




Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Front walki o ludzkie filtry Skoro Azjaci ponoć potrafią, to czemu molochy takie jak L'oreal nie? Swoją drogą to jestem coraz ciekawsza tych ponoć lekkich azjatyckich filtrów i może w końcu przełamię moją idiotyczną niechęć do zagranicznych zakupów:
Który z azjatyckich jest lekki? Zamówiłabym sobie. Może Amilie zaczeloby lepiej współpracować.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:25   #1119
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ziaji imieslow "matujacy" pomylił się ze "świecący"
Dobrze wiedzieć. Ale i tak popytam o próbki, bo chodzi mi głównie o filtr, który nie bieli, żebym mogła go czasem położyć solo i nie wyglądać jak galopujące suchoty. Bo tak wyglądam w Antheliosie AC SPF30 O tym że cokolwiek z filtrem nada się pod makijaż nawet nie śnię.


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Który z azjatyckich jest lekki? Zamówiłabym sobie. Może Amilie zaczeloby lepiej współpracować.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Polecano mi InnisFree Eco Safety No Sebum SPF 35, PAA +++ lub SPF50 PAA+++. I Biore:
http://www.skinandtonics.com/review-...een-spf-50-pa/
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:47   #1120
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Polecano mi InnisFree Eco Safety No Sebum SPF 35, PAA +++ lub SPF50 PAA+++. I Biore:
http://www.skinandtonics.com/review-...een-spf-50-pa/

Muszę o nich pamiętać
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:43   #1121
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ziaji imieslow "matujacy" pomylił się ze "świecący"
Bo on wprawdzie nie matuje, jako taki, jak to np. robi LRP 30, ale sam w sobie się nie świeci. Tylko trochę się lepi:
http://www.iwetto.com/2013/07/mocna-ochrona.html
http://madziamba.blogspot.com/2013/0...zy-spf-50.html
http://meskakosmetyczkaa.blogspot.co...do-twarzy.html
Na lato na pewno go do kupię- nie bieli, więc nie muszę się malować na niego. Ten tonujący średnio mi pasował, bo jeśli się spociłam to oczywiście kolorek spływał, więc ja wole bez koloru, byle nic nie spływało. Za to na pogodę taką jak teraz byłby pewnie fajny.

Jeszcze co do wyrzucania filtrów po sezonie, to zerknęłam na moje i mają ważność 12miesięcy od otwarcia i tego bym się trzymała.

Ja też czuję się skuszona tym Biore . Wiele filtrów azjatyckich sprzedaje się jako bazy pod makijaż- to chwyt mówiący, że sprawdzają się pod makijażem, czy to rzeczywiście baza z filtrem? Ta druga wersja wywołuje u mnie niemiłe skojarzenia z bazą sylikonową. Do tego dochodzi to, że kompletnie mnie nie przekonują azjatyckie kosmetyki, niechętna im jestem- jedynie filtry wydają się interesujące. Nie znam jednak nazw, więc ciężko jest szukać. Znam tylko te, o których ktoś, coś napisał.
A ten InnisFree, to podobno bielący jest.

Chętnie spróbowałabym też Neutrogenę- ich filtrów nie ma w Polsce, ale są popularne i chwalone w Stanach.

Edit:
Pogdzebałam i często polecane są również te marki: Aveeno, Murad, Coola, Kiehl's. Przewija się czasami też Sheseido, Clarins, Clinique, Milk, Dermacologica, Kiss my Face. Wszystko straszliwie drogie...

Chyba powinnyśmy się przenieść do innego wątku. Tylko najpierw wypadałoby potestować, a na razie nie mamy czego :P Dawajcie znać, jak na coś fajnego traficie.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-04-02 o 18:00
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 19:35   #1122
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Potwierdzam, Biore nie bieli, jest bardzo lekki i wchłania się ładnie do matu.
Tak samo zachowuje się Shiseido Anessa, ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...pf-50-pa-.html

Innisfree co prawda nie bielił, ale mnie jakoś nie zachwycił, zdecydowanie wolę w/w.

Lubię też Korres, ten konkretnie:
http://www.korres.com/default.aspx?page_id=107
treściwszy niż azjatycke, ale też się wchłaniał do matu i nie bielił. Ale tylko ten, inne Korresy się świeciły.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 10:53   #1123
anulla74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 54
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To ja mam pytanie: jak się mają Naturale do Beige? Mam teraz Cream Beige, ale czasami wydaje mi się, że gdzieniegdzie wybija z niego pomarańcz. Nawet porobiłam foty, na niektórych wygląda normalnie na innych ciut nieteges. Mam też oczywiście próbeczki Cashmere (Natural) i Shell Rose (Cool), ale brak mi słów na to, co można by sobie z taką ilością zrobić...Na pewno nie porównać z podobnym odcieniem. Shell Rose wydaje się nawet dla mnie za różowe, chociaż nie ma prosiaka (taki efekt uzyskałabym tylko różem), ale jakoś wyostrza mi rysy twarzy. Ale myślę nad Cashmere, czy to nie byłby lepszy wybór niż Cream Beige.
Widzę, że masz te same próbki co ja. Najlepiej mi w Cream Beige/Shell Rose. Ale gdyby była taka możliwość Shell Rose bym chciała mniej różowy, a Cream beige bez tego pomarańczu w tle. Cashmere powoduje, że wyglądam na zmęczoną. Jak dla mnie jest za ciepły i za ciemny, zbyt żółto-brązowy.
anulla74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 13:58   #1124
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez anulla74 Pokaż wiadomość
Widzę, że masz te same próbki co ja. Najlepiej mi w Cream Beige/Shell Rose. Ale gdyby była taka możliwość Shell Rose bym chciała mniej różowy, a Cream beige bez tego pomarańczu w tle. Cashmere powoduje, że wyglądam na zmęczoną. Jak dla mnie jest za ciepły i za ciemny, zbyt żółto-brązowy.
O, właśnie tak Dzisiaj testuję tę maciupką próbeczkę Cashmere. Jak coś mi nie będzie pasować, to chyba wrócę do Annabelle. Niestety zauważyłam taką prawidłowość, że im mniej odcieni ma marka, tym łatwiej mi znaleźć właściwy. Z Lily Lolo i Annabelle nie miałam prawie w ogóle problemu z utrafieniem odpowiedniego koloru.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 13:53   #1125
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, możecie się zalogować na stronę amilie?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 13:59   #1126
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie się zalogować na stronę amilie?
Tak
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 14:39   #1127
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzisiaj mają być pędzle
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 19:17   #1128
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Chyba coś im się pokiełbasiło na stronie (znowu), bo klikam w kategorię z pędzlami i wyświetla mi korektory oraz pudry. Ale nawet kiedy uda im się dojść z tym do ładu, raczej nie kupię, bo zwlekali tyle, że zdążyłam kupić sobie trzy pędzle innych firm.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 19:21   #1129
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

u mnie widać to samo więc to chyba jakiś kłopot z wyświetlaniem strony
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 19:31   #1130
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
u mnie widać to samo więc to chyba jakiś kłopot z wyświetlaniem strony
U mnie też
Już się bałam, że mi wszystkie pędzle wykupili
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 22:02   #1131
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A ja kupię.... bo kolekcjonuję pędzle. Dobra, można się śmiać.

Mnie się wyświetlają Nie pasuje mi opis flat topa- skoro długość całkowita to 10cm, długość rączki 5cm, to włosie też ma 5cm. Po pierwsze, to długo, jak na flat topa, po drugie fotka sugeruje inne proporcje.
Kabuki ma taki sam opis, a z opisu pędzla do różu wynika, że włosie ma 7cm :P
Do korektora 5cm. Pewnie nie liczyli skuwki, ale jak u licha, nie można potraktować skuwki jako rączki, ja zawsze tam łapię :P
Szkoda, że pędzel do korektora nie jest owalny.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 22:05   #1132
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Na FB jest konkurs: po udostępnieniu zdjęcia i konkursu można wygrać zestaw pędzli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 10:54   #1133
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

U mnie już też się wyświetlają, ale szału niestety nie ma i już wiem, że nie kupię.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 16:00   #1134
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
U mnie już też się wyświetlają, ale szału niestety nie ma i już wiem, że nie kupię.
Ja raczej też nie. Za cenę jednego flat topa, będę miała prawie 2 z SM.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:11   #1135
daga98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Bardzo dobre są te pudry - wystarczy jedynie zwilżyć trochę pędzel i nałożyć. Mam małe opakowanie już długi czas - bardzo wydajne.
daga98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 12:06   #1136
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja zaś chętnie kupiłabym ich pędzle, ale zwlekali z wprowadzeniem tak długo, że zdążyłam już sobie kupić inne.

I dziewczyny, jestem serio zmieszana. Cashmere leży na mnie na pewno lepiej, niż Sesame, kolor nie odcina się aż tak, ale mam wrażenie, że nadal jest ciemniejszy niż kolor mojej szyi, przez co brzydko się odcina. Do tego raz wydaje mi się nieco zbyt pomarańczowy, a innym razem szary...
Już nie wiem, w co mam celować. Potrzebny mi chyba kolor jaśniejszy, ale o nieco "żywszym" kolorze. Wydaje mi się jednak, że jedynki są dla mnie zbyt jasne, muszę to jeszcze obadać w świetne dziennym, póki co używam najjaśniejszych odcieni w celu rozjaśnienia centrum twarzy.
Podobno Ivory jest nieco ciemniejszy od reszty jedynek, ma ktoś może porównanie? Może on by mi pasował.
Ech, tak to jest, im więcej odcieni, tym ciężej dobrać kolor... Jak się kiedyś wścieknę, to zamówię zestaw z kolorówki i sama sobie zrobię podkład.
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:53   #1137
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny który odcień byście polecały przetestować kiedy a Annabelle Minerals odpowiada mi golden fairest?
Umiałby ktos ocenic czy golden ivory amilie jest ciemniejszy czy jasniejszy od golden fairest a AM ???
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 16:22   #1138
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny który odcień byście polecały przetestować kiedy a Annabelle Minerals odpowiada mi golden fairest?
Umiałby ktos ocenic czy golden ivory amilie jest ciemniejszy czy jasniejszy od golden fairest a AM ???
Na razie nie powiem, bo jeszcze zamówienie z Amilie nie przyszło, ale jak tylko dostane, to napiszę jak się mają odcienie do golden fairest, którego sama używam
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 17:11   #1139
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Na razie nie powiem, bo jeszcze zamówienie z Amilie nie przyszło, ale jak tylko dostane, to napiszę jak się mają odcienie do golden fairest, którego sama używam
byłabym bardzo wdzięczna
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 19:33   #1140
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
byłabym bardzo wdzięczna
Kurczę, sama nie wiem, co myśleć. Robiąc swatche na ręku najbliżej golden fairest od AM było Sesame i Soft Honey, a Golden Fair był prawie biały. Jednak nałożyłam go na całą twarz i idealnie się wtopił. Nie wiem, co to za magia
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.