praca w komisji na wyborach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 11:11   #1
basienka83
Raczkowanie
 
Avatar basienka83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 58
Question

praca w komisji na wyborach


orientujecie się gdzie trzeba się dowiadywać w tej sprawie i co trzeba zrobić żeby być w komisji podczas wyborów a może i tak już za późno?????????
basienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 11:13   #2
Bulinka.
Raczkowanie
 
Avatar Bulinka.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: druga strona monitora :)
Wiadomości: 239
Dot.: praca w komisji na wyborach

U mnie w okręgu Katowice były zgłoszenia do 28.09. przeoczyłam ten termin i nie zasiąde w komisji. :/
Bulinka. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 11:18   #3
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: praca w komisji na wyborach

Ja tym razem będę miała "przyjemność" zasiadać w komisji. Dwa tygodnie temu wypełniłam wniosek, a w piątek dostałam pismo, że zostałam powołana przez Prezydenta Miasta., itd. A dzisiaj idę na zebranie w tej sprawie. Wobec tego wydaje mi się, że już za późno
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 12:00   #4
basienka83
Raczkowanie
 
Avatar basienka83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 58
Dot.: praca w komisji na wyborach

ale gzie trzeba sie zglaszać, w urzędzie miasta czy pracy czy jakimś innym?
basienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 09:44   #5
basienka83
Raczkowanie
 
Avatar basienka83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 58
Dot.: praca w komisji na wyborach

buuu, nikt mi już nie pomoże żeby na przyszłość wiedzieć gdzie się udać
basienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 09:45   #6
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: praca w komisji na wyborach

tez bym chciała wiedzieć
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 10:02   #7
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: praca w komisji na wyborach

Nie pomogę Wam ponieważ sama nie wiem gdzie, co i jak. Do mnie zadzwoniła koleżanka i się spytała czy chcę posiedzieć przy wyborach. Zgodziłam się i ona tam wszystko załatwiała. Także nie wiem gdzie się to załatwia. Ale postaram się dowiedzieć czegoś jak na szkolenie pójdę
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 10:07   #8
basienka83
Raczkowanie
 
Avatar basienka83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 58
Dot.: praca w komisji na wyborach

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Nie pomogę Wam ponieważ sama nie wiem gdzie, co i jak. Do mnie zadzwoniła koleżanka i się spytała czy chcę posiedzieć przy wyborach. Zgodziłam się i ona tam wszystko załatwiała. Także nie wiem gdzie się to załatwia. Ale postaram się dowiedzieć czegoś jak na szkolenie pójdę
dziekuję, i czekam na info bo następnym razem chciałabym się załapać, a teraz pare groszy przeszło koło nosa, że też nie pomyślałam o tym wcześniej
basienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 10:15   #9
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: praca w komisji na wyborach

Z wczorajszego zebrania wiem, że aktualne stawki to:

135 zł dla zwykłego członka komisji
150 zł dla zastępcy przewodniczącego
160 zł dla przewodniczącego


__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 13:59   #10
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: praca w komisji na wyborach

Teraz już jest za późno, bo listy są kompletne. A na przyszłość, to należy się zgłosić np. do Urzędu Miasta.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:55   #11
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: praca w komisji na wyborach

racja do urzedu miasta- kiedys mialam przyjemnosc byc przewodniczaca komisji wyborczej- wtedy jeszcze stawki byly rowne dla wszystkich buuuuuuu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 22:01   #12
sandra p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: praca w komisji na wyborach

A ja gdy zadzwoniłam po informacje do urzędu jak stać się członkiem komisji, to kazali mi dzwonić do komitetów wyborczych do wawy, bo oni z tym nic wspólnego nie mają...
sandra p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 08:02   #13
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: praca w komisji na wyborach

bo wiekszosc czlonkow jest wysylanych z komitetow wyborczych- jedna powinna byc niezalezna - i ja wlasnie taka bylam
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:00   #14
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: praca w komisji na wyborach

hej odswiezam temat;p
na miescie wisi ogloszenie, nie z mojego miasta ale sasiedniego o takiej pracy wlasnie. jest tylko telefon wiec bede dowiadywac sie w poniedzialek(do tej pory pracodawcy jak juz odbierali to poza weekenedem wiec poczekam z tym 2 dni i popytam)

jak to wyglada? jakie sa wymagania> czy jako studentka 1 roku mam jakies szanse?(w moim miescie komisje sa w podstawowkach i pracuja tam wlasnie nauczycielki z tych szkol...), o ktorej taka praca sie konczy i zaczyna?(bo musze jeszce brac pod uwage dojazd a noca ni ema polaczenia miedzy tymi miastami(nie mam samochodu)
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 11:05   #15
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: praca w komisji na wyborach

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
hej odswiezam temat;p
na miescie wisi ogloszenie, nie z mojego miasta ale sasiedniego o takiej pracy wlasnie. jest tylko telefon wiec bede dowiadywac sie w poniedzialek(do tej pory pracodawcy jak juz odbierali to poza weekenedem wiec poczekam z tym 2 dni i popytam)

jak to wyglada? jakie sa wymagania> czy jako studentka 1 roku mam jakies szanse?(w moim miescie komisje sa w podstawowkach i pracuja tam wlasnie nauczycielki z tych szkol...), o ktorej taka praca sie konczy i zaczyna?(bo musze jeszce brac pod uwage dojazd a noca ni ema polaczenia miedzy tymi miastami(nie mam samochodu)
Prace w Komisji zakonczysz pewnie kolo północy.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 18:02   #16
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: praca w komisji na wyborach

intensywnie jezdzac komunikacja miejska jak to studenci dzienni maja w zwyczaju;p znalazlam ogloszenie o komisjach ze swojego miasta^^nocne podroze zza granicy odpadaja^^ale... na internecie szukam troche o tym( bo zglosic sie tam mam jutro, dzis juz nie zdazylam, bylo do 18.00) i na forach internetowych pisze ze wymagane jest zebranie 30 podpisow dla poparcia czegos tam?nie da sie bez tego zatrudnic? przeciez ja nie zbiore tyle dla parti X.ja dla niczego nie zbiore tyle( dlatego tez chce isc do pracy w komisji a nie jako ankieterka czy greenpeace;p)
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 22:56   #17
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: praca w komisji na wyborach

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
intensywnie jezdzac komunikacja miejska jak to studenci dzienni maja w zwyczaju;p znalazlam ogloszenie o komisjach ze swojego miasta^^nocne podroze zza granicy odpadaja^^ale... na internecie szukam troche o tym( bo zglosic sie tam mam jutro, dzis juz nie zdazylam, bylo do 18.00) i na forach internetowych pisze ze wymagane jest zebranie 30 podpisow dla poparcia czegos tam?nie da sie bez tego zatrudnic? przeciez ja nie zbiore tyle dla parti X.ja dla niczego nie zbiore tyle( dlatego tez chce isc do pracy w komisji a nie jako ankieterka czy greenpeace;p)
Raczej tego nie obejdziesz he, he. Nie wykształcenie czy coś tam tylko te podpisy są ważne.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:13   #18
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: praca w komisji na wyborach

24. u nas trzeba 24 podpisy zebrac w tydzien.mam 3/24(rodzina mnie wystawila, nazwala to wyludzaniem podpisu, a partia na ktora one sa jest jakims nowym malym tworem-nigdy tej nazwy nie slyszalam, tez bym komus nie podpisala...) . a przeciez czlonkowie komisji wyborczych nie moga dzialac na rzecz jakiejs tam partii.pewnie dlatego najpierw one potem praca. a jak to jest zaniose podpisy i co? zaswiadczenie ze mam byc w komisji? bo nei chce zeby te podpisy i 10zl skladki bylo na darmo;p skladka rozlozona jest na 2 czesci po 5 zl, raz na dzien dobry, drugi raz przy oddawaniu podpisow, fajnie, 200 miejsc w miescie do obsadzenia * 10 zl = 2000 zl wplywow z darowizn, fajnie. plus oszczedzaja na ankieterach(10zl za ankiete) lub ulotkarzokims(kolo 5-7zl/h) wiec niezle. mam nadzieje ze jak juz wyzebram jakos te podpisy to dostane ta prace a nie ze oni sie z tego 'biura' w miesiac zwina...
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 03:03   #19
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: praca w komisji na wyborach

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
24. u nas trzeba 24 podpisy zebrac w tydzien.mam 3/24(rodzina mnie wystawila, nazwala to wyludzaniem podpisu, a partia na ktora one sa jest jakims nowym malym tworem-nigdy tej nazwy nie slyszalam, tez bym komus nie podpisala...) . a przeciez czlonkowie komisji wyborczych nie moga dzialac na rzecz jakiejs tam partii.pewnie dlatego najpierw one potem praca. a jak to jest zaniose podpisy i co? zaswiadczenie ze mam byc w komisji? bo nei chce zeby te podpisy i 10zl skladki bylo na darmo;p skladka rozlozona jest na 2 czesci po 5 zl, raz na dzien dobry, drugi raz przy oddawaniu podpisow, fajnie, 200 miejsc w miescie do obsadzenia * 10 zl = 2000 zl wplywow z darowizn, fajnie. plus oszczedzaja na ankieterach(10zl za ankiete) lub ulotkarzokims(kolo 5-7zl/h) wiec niezle. mam nadzieje ze jak juz wyzebram jakos te podpisy to dostane ta prace a nie ze oni sie z tego 'biura' w miesiac zwina...
Co to za składka? Członkowska? Ze składką to na pewno przewalają, nic nie trzeba płacić Nie trzeba być członkiem danej partii żeby Cie wystawili do Komisji.
Trzeba było zapytać człowieka z którym gadałaś, bo każda partia może mieć inne warunki. Powiem tak - to, ze zbierzesz określoną ilość podpisów nie musi być 100% pewniakiem, ze jesteś w Komisji przynajmniej w niektórych partiach tak jest, ale jak jest w Twojej to nie wiem. Zapytaj sie tego dla kogo zbierasz podpisy.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 12:21   #20
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: praca w komisji na wyborach

ta komisja to oszustwo jest. a oglaszaja sie w calym miescie eh.. kolezanka dzwonila , ja pisalam maila, odpowiedzieili nam z tej partii ze nie maja z tymi ludzmi nic wspolnego wiec kapa. dalej nie wiem jak sie zalapac na wybory;p a po tych doswiadczeniach mam dosc starania sie o to.ze tez ich nikt nie zgarnie za robienie ludzi...i ostatecznie ciesze sie ze pracowlam dorywczo w miedzy czasie bo nie mialam czasu zbierac tych podpisow dalej, wiec nie nachodzilam sie nadaremno.
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:56   #21
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: praca w komisji na wyborach

Partia, na którą zbieramy podpisy finansuje ludzi takich jak my- zasiadających w komisji. Oczywiście nikogo do niczego te podpisy nie zobowiązują, tylko w jakiś sposób robią tej partii reklamę.

Praca w komisji wcale nie trwa do północy, tylko zaledwie do 20.00-21.00. Wówczas to drzwi do głosowania zamykają się przed społeczeństwem. Następnie praktycznie przez całą noc zliczane są głosy, ale tym powinni się już zająć inni. Więc jedna sobota czerwca jest cała zajęta, ale nie nieprzespana.

A jeżeli chodzi o ten jednorazowy zarobek to niecałe 150zł. Nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd, ale chyba 130zł


Pozdrawiam wszystkie wizażystki i życzę powodzenia w komisji
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:39   #22
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: praca w komisji na wyborach

Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość
Partia, na którą zbieramy podpisy finansuje ludzi takich jak my- zasiadających w komisji. Oczywiście nikogo do niczego te podpisy nie zobowiązują, tylko w jakiś sposób robią tej partii reklamę.

Praca w komisji wcale nie trwa do północy, tylko zaledwie do 20.00-21.00. Wówczas to drzwi do głosowania zamykają się przed społeczeństwem. Następnie praktycznie przez całą noc zliczane są głosy, ale tym powinni się już zająć inni. Więc jedna sobota czerwca jest cała zajęta, ale nie nieprzespana.

A jeżeli chodzi o ten jednorazowy zarobek to niecałe 150zł. Nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd, ale chyba 130zł


Pozdrawiam wszystkie wizażystki i życzę powodzenia w komisji
Tiaaa a byłaś ty w ogóle w komisji?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:46   #23
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: praca w komisji na wyborach

Idę teraz pierwszy raz, ale mam jako takie obeznanie w temacie bo moja mama już ładnych parę lat jest w komisjach i muszę przyznać, że to ona mnie wkręciła.
Z tego co wiem, bez znajomości (urzędy) wcale łatwo nie jest.
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 18:00   #24
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: praca w komisji na wyborach

Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość
Partia, na którą zbieramy podpisy finansuje ludzi takich jak my- zasiadających w komisji. Oczywiście nikogo do niczego te podpisy nie zobowiązują, tylko w jakiś sposób robią tej partii reklamę.

Praca w komisji wcale nie trwa do północy, tylko zaledwie do 20.00-21.00. Wówczas to drzwi do głosowania zamykają się przed społeczeństwem.Następnie praktycznie przez całą noc zliczane są głosy, ale tym powinni się już zająć inni. Więc jedna sobota czerwca jest cała zajęta, ale nie nieprzespana.

A jeżeli chodzi o ten jednorazowy zarobek to niecałe 150zł. Nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd, ale chyba 130zł


Pozdrawiam wszystkie wizażystki i życzę powodzenia w komisji
Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość
Idę teraz pierwszy raz, ale mam jako takie obeznanie w temacie bo moja mama już ładnych parę lat jest w komisjach i muszę przyznać, że to ona mnie wkręciła.
Z tego co wiem, bez znajomości (urzędy) wcale łatwo nie jest.
Z podkreślonym sie nie zgodzę. Pracy nie skończysz o 20.00. Liczysz glosy ze swojego obwodu i wykonujesz pare innych czynności powodujących, ze kończysz później.

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2009-04-16 o 16:36 Powód: obwod nie okreg :P
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:58   #25
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: praca w komisji na wyborach

Obecne wybory do europarlamentu właśnie w tych godzinach się kończą, liczeniem głosów zajmują się inni.

W takim razie czy uważasz, że podpisy na daną partię zobowiązują do głosowania na nią?

Wielu moich znajomych starało się o pracę w komisji i nie udało im się. De facto mogli się zjawić w niewłaściwym miejscu i czasie, spóźnić się z chęciami, ale spotkałam się też z takimi, których po prostu odprawili z kwitkiem.
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 16:55   #26
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: praca w komisji na wyborach

Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość
Obecne wybory do europarlamentu właśnie w tych godzinach się kończą, liczeniem głosów zajmują się inni.

W takim razie czy uważasz, że podpisy na daną partię zobowiązują do głosowania na nią?

Wielu moich znajomych starało się o pracę w komisji i nie udało im się. De facto mogli się zjawić w niewłaściwym miejscu i czasie, spóźnić się z chęciami, ale spotkałam się też z takimi, których po prostu odprawili z kwitkiem.
Wybory będą z tego co wiem w niedziele, a nie w sobotę.
Nie wiem jak będzie podczas tych wyborów, ale podczas poprzednich liczeniem głosów w swoim obwodzie zajmowali sie członkowie danej komisji od razu po zamknięciu lokalu wyborczego. Kase dostaje sie po zdaniu protokołów glosowania. A co powinno być w protokole możesz znaleźć w załącznikach do odpowiedniej uchwały (i tam widać dokładnie co musi policzyć komisja obwodowa). Ale nie wiem, może teraz będzie inaczej, wiem na pewno co robiło sie poprzednio.
Podpisy na daną partie nie zobowiązują do glosowania na nią. Ale nie zbiera sie ich w celu zareklamowania partii jak napisałaś. Nie jestem pewna, ale chyba to nie partie finansują ludzi zasiadających w komisjach.
A co do znajomości to można dostać sie do komisji obwodowej ze znajomościami i bez.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 18:28   #27
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: praca w komisji na wyborach

podpisy do nieczego nie zobowiazuja wkoncu glosowanie i tak jest anonimowe..mozna sie dostac bez ale jkest ciezko, ja odpuscilam, kolezanka doniosla podpisy. bo dzwonili do niej z wiekszego miasta po tym jak zgosilysmy sprawe na mail partii ze nas oszukali;p
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:21   #28
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: praca w komisji na wyborach

a ja nie musiałam zbierać podpisów i też jestem w komisji choć myślałam, że nie będę(wymóg podpisów których nie chciałam zbierać). na stronie urzędu miasta jest informacja o naborze do komisji. widać nie znaleźli tyle chętnych osób do zbierania podpisów ile jest miejsc fakt, nie wybierałam sobie komisji więc nie mam 'za rogiem', ale nie mam też takiej najgorszej
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 09:02   #29
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: praca w komisji na wyborach

Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość
Obecne wybory do europarlamentu właśnie w tych godzinach się kończą, liczeniem głosów zajmują się inni.
Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość

W takim razie czy uważasz, że podpisy na daną partię zobowiązują do głosowania na nią?

Wielu moich znajomych starało się o pracę w komisji i nie udało im się. De facto mogli się zjawić w niewłaściwym miejscu i czasie, spóźnić się z chęciami, ale spotkałam się też z takimi, których po prostu odprawili z kwitkiem.
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Żadni "inni" nie liczą głosów tylko wszyscy członkowie komisji.
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 14:46   #30
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: praca w komisji na wyborach

jak wyzej.im lepszy i bardziej dogadany sklad tym szybciej sie to konczy
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.