Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 12:27   #91
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ?

Ja w tym roku kupiłam ocieplane oficerki na gruuubej podeszwie, odrobiną za duże, do tego filcowa (nie taka na sreberku) wkładka, grube, puszyste skarpetki i marznę mniej, niż w poprzednich latach. Wydaje mi się, że zbyt wiele warstw, zwłaszcza na stopach i dłoniach, może uciskać i utrudniać krążenie albo utrudniać ruch, a przez to jest jeszcze bardziej zimno.

Edytowane przez Meier Link
Czas edycji: 2010-01-27 o 12:31
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:46   #92
czarnaelizabeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 296
Dot.: Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ?

Ja noszę cienki płaszczyk, taki za pupę, kupiłam go w szmateksie z 10 lat temu, jest nieocieplany, bez kaptura,cieniuśki (wełna i poliester, prany milion razy), pod niego jestem w stanie założyć tylko swetr, mam jeden jedyny, co prawda rękaw 3/4, ale jest za tyłek, pod niego cieniusieńka koszula z długim rekawem na takie mrozy, jak teraz,inaczej bym sie nie dopięła (kiedyś wyprałam płaszczyk w 50 stopniach, któryś mi przekręcił w pralce :/ i 36 rozmiar stał się małym 36:/ ) Rajtek pod spodnie nie założę, ubieram tylko skarpetki, buty, to mam glany 15 letnie, moge tylko parę skarpet założyć, bo 15 lat temu miałam mniejszą nogę . Czapki też nie nosze, ostatni raz czapkę na głowie miałam jak byłam w drugiej klasie podstawówki. Jestem cały czas w ruchu (komunikacją miejską kilka razy dziennie kursuję miedzy dwoma miastami z dziećmi), i praktycznie pół dnia spędzam na bieganinie po dworze. Da sie radę w mrozy w cienkim ubraniu, mówię z doświadczenia wieloletniego, tylko trzeba się ruszać i to mocno
Na przyszły rok planuję sobie kupno butów ocieplanych i kurtki, też ciepłej i z kapturem, cały czas coś wyskakuje, mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi sie zrealizowac swój plan , wreszcie.
czarnaelizabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:41   #93
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ?

ja dzisiaj przeszlam sama siebie.
mialam na sobie trzy bokserki, dwa sweterki (jeden w serek, drugi to kardigan) i na to dlugi gruby puchaty golf. na to plaszczyk do kolan (mam taki kupiony w niemarkowych sklepie dwa lata temu), dlugi szalik, czapke i dwie pary rekawiczek. na dole grube polarowe rajstopy, rurki, dwie pary skarpetek i kozaki (w ktorych i tak bylo mi zimno). ja chce juz wiosne. mam dosc zimy. ;/
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:04   #94
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ?

moje sposoby na przeżycie zimy :
- rosyjska czapa. jak dobrze, że są w modzie = są w sklepach. a i tak długo szukałam nie wiem jak mogłam się bez niej obyć.
- swetrowy płaszczyk do kolan pod normalny płaszcz, kupiłam kiedyś i leżał. teraz przeżywa okres świetności, doczepiłam do niego znaną i lubianą różyczkę z solara i pięknie się prezentuje.
- jednak obcasy (wysokie ale masywne). dysponuję tylko jednymi kozakami na płaskim, ale w nich non stop wpadam w poślizg.
- rajstopy 100 a na to legginsy, widzę, że nie tylko ja to stosuję
- zakolanówki
- między marynarką i swetrem kardigan, jest niewidoczny

poza tym też ubolewam nad brakiem ciepłych płaszczy w sklepach.. przydałaby się jakieś 'ruskie' ciuchy
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:24   #95
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ?

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
łaaa dziekuje swietna tylko oby byla jeszcze dostepna
i co ? była dostępna?

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
moje sposoby na przeżycie zimy :
- rosyjska czapa. jak dobrze, że są w modzie = są w sklepach. a i tak długo szukałam nie wiem jak mogłam się bez niej obyć.
- swetrowy płaszczyk do kolan pod normalny płaszcz, kupiłam kiedyś i leżał. teraz przeżywa okres świetności, doczepiłam do niego znaną i lubianą różyczkę z solara i pięknie się prezentuje.
- jednak obcasy (wysokie ale masywne). dysponuję tylko jednymi kozakami na płaskim, ale w nich non stop wpadam w poślizg.
- rajstopy 100 a na to legginsy, widzę, że nie tylko ja to stosuję
- zakolanówki
- między marynarką i swetrem kardigan, jest niewidoczny

poza tym też ubolewam nad brakiem ciepłych płaszczy w sklepach.. przydałaby się jakieś 'ruskie' ciuchy
ja również ubolewam nad brakiem ciepłych płaszczy - to jakie płaszcze zaproponowały w tym roku sieciówki to jest chyba jakiś żart (90% płaszczy nie nadaje się nawet na jesień, a co dopiero na zimę jeszcze za to mam płacic 200złotych) W zwykłym sklepie płaszcze są wiele grubsze i przystosowane do tej pogody
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl

Edytowane przez wiefiulecka
Czas edycji: 2010-01-28 o 13:25
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:55   #96
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ?

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
i co ? była dostępna?


niestety jestem chora bede mogla byc dopiero w nast tyg
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:26   #97
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ?

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
ja również ubolewam nad brakiem ciepłych płaszczy - to jakie płaszcze zaproponowały w tym roku sieciówki to jest chyba jakiś żart (90% płaszczy nie nadaje się nawet na jesień, a co dopiero na zimę jeszcze za to mam płacic 200złotych) W zwykłym sklepie płaszcze są wiele grubsze i przystosowane do tej pogody
Zgadzam się Mam wrażenie, że co roku rzucają cieńsze, jakby klimat się u nas ocieplał. Do tego materiał, że po jednym praniu do niczego się nie nadaje.

W tym roku doceniałam ubiegłoroczną inwestycję w płaszcz zimowy Nike. Jest do kolan, dopasowany w talii, ale na tyle luźny, że mogę pod niego sporo napakować Z kapturem z futerkiem. Do tego czapka i skórzane ocieplane rękawiczki, szalik już pod kurtkę mi się nie mieści, tak więc jest jesienny fioletowy szal. Nie zmarzłam w nim ani razu, jedynie buzia ucierpiała, no ale tu już muszę działać kremem.

Do tego wysokie kozaki na małym obcasie. Rajstop nie noszę, ale lubię grube, kolorowe skarpety z podziałem na palce Mam dużo różnych sweterków, lubię je kupować bardziej niż t-shirty. Teraz najlepiej mi się chodzi w swetrze z dużym dekoltem, a pod spód golf bawełniany i podkoszulek.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 20:04   #98
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Jak dobrze wyglądać.... ZIMĄ ?

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zgadzam się Mam wrażenie, że co roku rzucają cieńsze, jakby klimat się u nas ocieplał. Do tego materiał, że po jednym praniu do niczego się nie nadaje.

W tym roku doceniałam ubiegłoroczną inwestycję w płaszcz zimowy Nike. Jest do kolan, dopasowany w talii, ale na tyle luźny, że mogę pod niego sporo napakować Z kapturem z futerkiem. Do tego czapka i skórzane ocieplane rękawiczki, szalik już pod kurtkę mi się nie mieści, tak więc jest jesienny fioletowy szal. Nie zmarzłam w nim ani razu, jedynie buzia ucierpiała, no ale tu już muszę działać kremem.

Do tego wysokie kozaki na małym obcasie. Rajstop nie noszę, ale lubię grube, kolorowe skarpety z podziałem na palce Mam dużo różnych sweterków, lubię je kupować bardziej niż t-shirty. Teraz najlepiej mi się chodzi w swetrze z dużym dekoltem, a pod spód golf bawełniany i podkoszulek.
Ja również mam płaszczyk z zeszłego roku
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.