makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-16, 19:48   #181
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
chodzi o barwnik? jeśli tak - to odpowiadając na podkreślone pytanie: nie...
Może tak reaguje Twoja skóra na barwnik, a może jest po prostu słabej jakości?
Tak chodzi o barwnik, który ponoć miał zostać pod skórą. A tu barwnik schodzi razem ze strupem i pod spodem nie ma zupełnie nic oczywiście napisałam do osoby która wykonywała mi ten microblading i zaproponowała mi "poprawke" tylko problem w tym że na miejscu będę dopiero za jakiś czas a z drugiej strony ile ma być tych ooprawek? czy to nie powinno się utrzymać przez jakiś czas? tzn dłuższy czas a nie na tydzień.

Czyli moźe to byś też z "mojej winy"? moja skóra może nie przyjmowac barwnika?dodam że krwawiłąm podczas zabiegu i niby to miało mieć wpływ na końcowy efekt ale kurcze za pierwwszym razem nie krwawiłam i bylo to samo

Wybaczcie za sto pytań, ale chce dowiedziec sie wszystkiego co moze byc tego przyczyną. Z tego co dowiadywałam się przed zabiegiem efekt miał sie utrzymać rok a tu taka niespodzianka.
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 20:22   #182
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Tak chodzi o barwnik, który ponoć miał zostać pod skórą. A tu barwnik schodzi razem ze strupem i pod spodem nie ma zupełnie nic oczywiście napisałam do osoby która wykonywała mi ten microblading i zaproponowała mi "poprawke" tylko problem w tym że na miejscu będę dopiero za jakiś czas a z drugiej strony ile ma być tych ooprawek? czy to nie powinno się utrzymać przez jakiś czas? tzn dłuższy czas a nie na tydzień.

Czyli moźe to byś też z "mojej winy"? moja skóra może nie przyjmowac barwnika?dodam że krwawiłąm podczas zabiegu i niby to miało mieć wpływ na końcowy efekt ale kurcze za pierwwszym razem nie krwawiłam i bylo to samo

Wybaczcie za sto pytań, ale chce dowiedziec sie wszystkiego co moze byc tego przyczyną. Z tego co dowiadywałam się przed zabiegiem efekt miał sie utrzymać rok a tu taka niespodzianka.
Moze tak być, że Twój organizm nie przyjmuje pigmentu. Ostatnio jak byłam na korekcie ust, to była dziewczyna, która ma robione brwi trzeci raz w ciągu kilku miesięcy, bo barwnik jej schodzi. Tak samo miała z tatuażem. Bez sensu tylko kasę wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:40   #183
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać linergistkę czy po zrobieniu kresek górnych można normalnie malować powieki, rzęsy ? Oczywiście mam na myśli te kilka dni tuż po zabiegu

Jestem dzień po zabiegu, powieki delikatnie opuchnięte ale efekt jest super Tylko cały zabieg trudny do zniesienia. Makijaż permanentny brwi to pikuś, leżałam i praktycznie nic nie czułam. A w przypadku powiek bolało, później chyba bardziej samo przecieranie wacikiem, bo skora była już zmęczona + dochodzi nagminne mruganie.
Za ok. 3 tygodnie korekta.
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:57   #184
saigonka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

A co z reakcją alergiczną?
Mam alergię dosyć silną(prawie na wszystko) i boję się, że u mnie makijaż permanentny się nie sprawdzi
__________________
fajnie tu
saigonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 14:16   #185
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez saigonka2 Pokaż wiadomość
A co z reakcją alergiczną?
Mam alergię dosyć silną(prawie na wszystko) i boję się, że u mnie makijaż permanentny się nie sprawdzi
Niech Ci linergistka zrobi próbę na skórze, wtedy się przekonasz.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 14:20   #186
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Moze tak być, że Twój organizm nie przyjmuje pigmentu. Ostatnio jak byłam na korekcie ust, to była dziewczyna, która ma robione brwi trzeci raz w ciągu kilku miesięcy, bo barwnik jej schodzi. Tak samo miała z tatuażem. Bez sensu tylko kasę wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jak dobrze rozumiem u niektórych tak jest i nie robi to różnicy czy to microblading czy inna metoda? bo wlasnie jestem na etapie poszukiwania kogos kto mi zrobi maszyną jezeli teraz bedzie to samo. Czy lepiej odpuścić ? bo nie uśmiecha mi się wydawanie pieniędzy na darmo
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 14:44   #187
pomocmgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Moja siostra miała robione metoda piórkową i efekt był znikomy. Dwie poprawki i nic praktycznie nie było widać. Zrobiła maszynka i ma super efekt. Więc myślę, że warto spróbować jeszcze maszynka.
pomocmgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 19:33   #188
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Czyli jak dobrze rozumiem u niektórych tak jest i nie robi to różnicy czy to microblading czy inna metoda? bo wlasnie jestem na etapie poszukiwania kogos kto mi zrobi maszyną jezeli teraz bedzie to samo. Czy lepiej odpuścić ? bo nie uśmiecha mi się wydawanie pieniędzy na darmo
Ja bym skorzystała z tej kolejnej poprawki, bo rozumiem, że ona jest bezpłatna?
Zastanawiam się o jakiej maszynce piszecie, bo sama mam metodę piórkową połączoną z microblendingiem i ten blending był właśnie wykonywany "maszynką"
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 16:22   #189
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Załącznik 6598441


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2016-09-27 o 10:01
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 14:39   #190
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja bym skorzystała z tej kolejnej poprawki, bo rozumiem, że ona jest bezpłatna?
Zastanawiam się o jakiej maszynce piszecie, bo sama mam metodę piórkową połączoną z microblendingiem i ten blending był właśnie wykonywany "maszynką"
Tak kolejna poprawka będzie za darmo i skorzystam z niej z nadzieją że tym razem efekt sie utrzyma

odnośnie Twojej metody to wydaje mi sie ze masz troche maszyna a troche piórkiem do microblading inaczej sie chyba nie da ale niech sie wyowiedza osoby bardzej w tym temacie obeznane

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez pomocmgr Pokaż wiadomość
Moja siostra miała robione metoda piórkową i efekt był znikomy. Dwie poprawki i nic praktycznie nie było widać. Zrobiła maszynka i ma super efekt. Więc myślę, że warto spróbować jeszcze maszynka.
Spróbuje jeszcze raz z ta poprawka jak nie wyjdzie to bede szukac kogos kto robi mi ladnie naruralnie wygladajace maszyna oby to nie bylo wyrzucanie pieniedzy w bloto
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 21:32   #191
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Wrzucam ku przestrodze i ostrzegam przed blanka Pawłowska z Warszawy Załącznik 6598441


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na tym zdjeciu nie widać żeby coś było nie tak... mogę prosić zdjęcie z bliska?

edit: zajrzałam do poprzedniego wątku, tam widać naprawdę lepiej... Współczuję, masz dwie różne brwi Odechciało mi się p. Blanki tak całkiem...

Rozmyślam też nad MO's. Jaka jest cena PM brwi u p. Mariusza Osińskiego? Ktoś się orientuje? Nie dokopałam się jeszcze do żadnych opinii na wizażu.

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2016-08-22 o 22:01
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 18:12   #192
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Tak kolejna poprawka będzie za darmo i skorzystam z niej z nadzieją że tym razem efekt sie utrzyma

odnośnie Twojej metody to wydaje mi sie ze masz troche maszyna a troche piórkiem do microblading inaczej sie chyba nie da ale niech sie wyowiedza osoby bardzej w tym temacie obeznane

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------



Spróbuje jeszcze raz z ta poprawka jak nie wyjdzie to bede szukac kogos kto robi mi ladnie naruralnie wygladajace maszyna oby to nie bylo wyrzucanie pieniedzy w bloto
Hmm, no właśnie piórko to nie blending w tej metodzie imho chodzio narysowanie pojedynczych włosków. A microblending to "maszynka", wydaje odlgłos podobny do wykonywania tatuażu (sama nie mam-tyle co w filmach słyszałam), i dodaje cień tym włoskom. Robiłam u Izabeli Cytrowskiej, możesz pooglądać galerie, chyba w większości tę metodę stosuje
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 09:21   #193
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2016-09-27 o 10:03
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 15:23   #194
Matilda85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny brwi Wrocław/Poznań

Cytat:
Napisane przez gosiastep Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie gdzie we Wrocławiu/Poznaniu zrobić najlepiej makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Gdzie robiłyście i jak wrażenia? Dodam, że zależy mi na możliwie najbardziej naturalnym efekcie i sprawdzonym profesjonalnym salonie. Z góry dzięki za odpowiedź
Polecam studio makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu. Makijaż wykonywała Pani Alicja Leszyńska. Zna się na rzeczy, widać że ma ogromne doświadczenie. Pełna profesja. Z efektu jestem bardzo zadowolona.
Zerknijcie na stronę xxx - tutaj niezbędne informację oraz cennik.
Polecam.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-08-29 o 09:01 Powód: link do strony
Matilda85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 08:56   #195
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Jestem po korekcie kresek. Nie wzięłam jednak tych smoky eye, trochę się bałam, że szybko mi się znudzą. Poprosiłam żeby mi tylko pogrubiła i wydłużyła kreski. Cudowna z niej babeczka. Kolejne koleżanki wyberają się do niej, na usta, brwi i kreski. Polecam panią Agnieszkę Godlewską z Gdańska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 20:51   #196
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Hey!
W piątek byłam na korekcie brwi. Lingeristka powiedziała, że najnowsze zalecenia po zabiegu nakazują używać tylko Octeniseptu przez 3 dni, a później wazelina kosmetyczna. Sama nie wiem ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 21:58   #197
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
Hey!
W piątek byłam na korekcie brwi. Lingeristka powiedziała, że najnowsze zalecenia po zabiegu nakazują używać tylko Octeniseptu przez 3 dni, a później wazelina kosmetyczna. Sama nie wiem ...
Moja nie kazała niczym smarować po korekcie i nie moczyć 1,5 tygodnia. Ust miałam nie moczyć 4 dni, a potem smarować alantanem. Teraz po korekcie kresek mam ich nie moczyć 1,5 tygodnia i nie malować oczu 2 tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 10:46   #198
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Khalesi wiesz ciesz się że nie masz czarnych więziennych krech jak ja, tylko masz jasne. Byłam na usuwaniu makijażu permanentnego ale okazało się że jest to u mnie tak głęboko zajechane, że trzeba to usunąć laserem do tatuażu. Jestem załamana i jadę do Szczecina za kilka dni. Będę jechała ponad 400 km ale z nadzieją że się w końcu pozbędę tego dziadostwa. Napisz czy od czasu wykonania Twojego makijażu on trochę zjaśniał?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

U Ciebie Khalesi brwi są wykonane źle, nie są równe i nie ma takiego efektu WOW! Po prostu masz coś tam zrobione, ale raczej ja bym powiedziała, że sama sobie tam cieniem coś zrobiłaś. Usuń to jeśli uważasz, że tak Ci to przeszkadza. Tylko, że masz jasne a z tego co wiem to jasne brwi ciężej sie usuwa niż czarne, podobno....

Usuwasz czy poczekasz aż zejdzie? Ja czekałam ponad rok, że może zejdzie samo i nic nie zeszło. To jest tatuaż.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 13:40   #199
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Allure, wrzucałaś gdzieś fotki swoich brwi? Naprawdę jest aż tak źle, że musisz usuwać?
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 19:34   #200
Mualina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Makijaż permanentny brwi - GDZIE?

Hej

Szukałam odpowiedzi - nie znalazłam..
Jeśli w złym dziale - przepraszam - proszę o przeniesienie.

Zdecydowałam, że zrobię sobie makijaż permanentny brwi metodą microblanding+lekki cień (niestety, natura obdarzyła.. a raczej nie obdarzyła mnie prawie wcale brwiami )
I tu pojawia się moje pytanie - może ktoś będzie w stanie mi doradzić, to jednak bardzo ważna decyzja, łatwo się oszpecić...
Znalazłam dwa polecane salony (których zdjęcia realizacji są naprawdę niesamowite!) - oba w Poznaniu :
1. Izabela Cytrowska
2. Imperial studio - Alicja Leszyńska
i jeszcze jeden warszawski salon u p. Urszuli Ifkowicz..
Szukam, szukam dalej, ale chyba już nie ma lepszych w Polsce. Na anonimowych forach są różne opinie, wiem jednak, że konkurencja próbuje oczerniać najlepszych, więc nie daję im wiary. Nie ukrywam jednak, że każda negatywna opinia mnie niepokoi.
Jeśli nie znajdę potwierdzenia, że są świetne, to pewnie zrezygnuję, bo to ogromne ryzyko.. na kilka lat... Ale jak mówiłam, codzienne stylizowanie moich 3 włosków już mnie naprawdę męczy..

Ktoś robił? Zna kogoś, kto skorzystał z usług ktoregoś salonu? A może kogoś zdecydowanie odradzacie??

Dziękuję!!
Mualina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 17:31   #201
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2016-09-27 o 10:03
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 17:57   #202
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Bardzo się ciesze że udało Ci się odzyskać pieniądze , wiem że to marne pocieszenie ale na prawdę Twoje brwi nie są takie złe. Drobna korekta im wystarczy aby wyglądały tak jak sobie wymarzyłaś. Powodzenia przy poprawce
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 21:10   #203
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Makijaż permanentny brwi - GDZIE?

Jest cały watek zbiorczy o makijażu permanentnym, w dodatku ma już drugą część: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=856711
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 21:47   #204
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2016-09-27 o 10:04
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 08:47   #205
Mualina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość

wrzucam moje brwi bezpośrednio po dzisiejszym zabiegu u pani Izy Cytrowskiej
Piękne!
Mogę zapytać, jak wyglądały naturalnie? Ja prawie wcale nie mam brwi.. zwłaszcza przy końcach
Poważnie zastanawiam się nad Izabela Cytrowską, ale na innych forach różne są o niej opinie - że te negatywne z fb usuwa itp.. Myślisz, że to konkurencja działa? Biorę też pod uwagę Alicję Leszyńską i Żanetę Podemską.. Doradźcie proszę!
boję się strasznie! Już nie patrzę na cenę, chcę trafić do najlepszej w Polsce.. męczy mnie już to codziennie rysowanie brwi. I strasznie wkurza, gdy dziewczyna z pięknymi gęstymi brwiami robi z nich cieniutkie kreseczki - nie zasługuje na nie! Ja bym je doceniła haha

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Ja wiem ze nie jest bardzo zle ale nie za taka usługę zapłaciłam, po ciężkiej batalii z panią blanka (od kwietnia) oddała mi pieniądze, wiec moge teraz to poprawić.

Mi zaśmiał ten makijaż trochę ale to nieprawda co mówią te babki ze po roku trzeba powtarzać zabieg, mysle ze spokojnie dałby radę kolejny rok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U kogo robisz poprawkę?
Mualina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 12:43   #206
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2016-09-27 o 10:04
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:24   #207
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Khalessi najgorsze co możesz zrobić to poprawiać. Usuń to. Ja jadę do Szczecina na usuwanie. Byłam już na kilku laserach w różnych miejscach ale nie działają. Odradzam usuwanie w METHAMORPHOSIS Karolina Konkiel w Gdańsku. Ona oddała mi pieniądze i po zabiegu przyznała, że jej laser jest słaby. Uważajcie gdzie usuwacie, bo bardzo często mają nieprofesjonalne lasery a kasę biorą. Ja jadę aż do Szczecina, jak będę po to dam znać. Co do Ciebie Khalessi nie wal barwnika na stary barwnik. Potem nie usuniesz tego w ogóle jak wprowadzisz różne barwniki niewiadomo skąd. Zastanów się, nic na siłę.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

I zobaczycie, jeszcze chwila i wejdzie moda na naturalne rzadkie brwi bez makijażu permanentnego. Już te makijaże zaczynają się nudzić, ja wracam do swoich brwi, wygląda się młodziej a zawsze można podkreślić makijażem. Zdjęcia moich brwi wrzucę później.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 17:09   #208
Mualina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Khalessi najgorsze co możesz zrobić to poprawiać. Usuń to. Ja jadę do Szczecina na usuwanie. Byłam już na kilku laserach w różnych miejscach ale nie działają. Odradzam usuwanie w METHAMORPHOSIS Karolina Konkiel w Gdańsku. Ona oddała mi pieniądze i po zabiegu przyznała, że jej laser jest słaby. Uważajcie gdzie usuwacie, bo bardzo często mają nieprofesjonalne lasery a kasę biorą. Ja jadę aż do Szczecina, jak będę po to dam znać. Co do Ciebie Khalessi nie wal barwnika na stary barwnik. Potem nie usuniesz tego w ogóle jak wprowadzisz różne barwniki niewiadomo skąd. Zastanów się, nic na siłę.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

I zobaczycie, jeszcze chwila i wejdzie moda na naturalne rzadkie brwi bez makijażu permanentnego. Już te makijaże zaczynają się nudzić, ja wracam do swoich brwi, wygląda się młodziej a zawsze można podkreślić makijażem. Zdjęcia moich brwi wrzucę później.
Fajnie, że masz szansę wrócić do swoich... Co ma powiedzieć ktoś, kto nie ma włosków albo ma jak ja - 3 na krzyż, i to tylko na środku linii brwiowej.. Owszem, dziwię się wielu z was, że sobie to robicie, mając fajne ciemne włoski, nawet jesli nie są super gęste. Ale nie widzę wyjścia w przypadku takim jak mój
Mualina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 17:34   #209
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Mualina Pokaż wiadomość
Piękne!
Mogę zapytać, jak wyglądały naturalnie? Ja prawie wcale nie mam brwi.. zwłaszcza przy końcach
Poważnie zastanawiam się nad Izabela Cytrowską, ale na innych forach różne są o niej opinie - że te negatywne z fb usuwa itp.. Myślisz, że to konkurencja działa? Biorę też pod uwagę Alicję Leszyńską i Żanetę Podemską.. Doradźcie proszę!
boję się strasznie! Już nie patrzę na cenę, chcę trafić do najlepszej w Polsce.. męczy mnie już to codziennie rysowanie brwi. I strasznie wkurza, gdy dziewczyna z pięknymi gęstymi brwiami robi z nich cieniutkie kreseczki - nie zasługuje na nie! Ja bym je doceniła haha

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------



U kogo robisz poprawkę?
Dzięki
Żałuję, ale nie wyglądają już jak na zdjęciach - dużo zbladły, są bardziej naturalne...
Iza Cytrowska nie wysłała mi zdjęć, które zrobiła przed, a teraz nie chcę pisać i prosić o przesłanie, bo minęło już kilka miesięcy, ale spróbuję coś znaleźć na komputerze. Niewiele takich zdjęć mam, bo podobnie jak Ty, codziennie sobie brwi malowałam, co wyglądało słabo (choć lepiej niż bez niczego oczywiście ), bo zdarzyło się niesymetrycznie, czasem się rozmazywało itd. itp...
Nie znam tych dwóch osób, które wymieniłaś.
Na pewno znajdą się osoby niezadowolone z usług Izabeli, jak wszędzie. Ale myślę, że jest jedną z najlepszych w Polsce... poza tym czas oczekiwania też o tym świadczy.
Przede wszystkim odmierza, rysuje kształt, żeby był symetryczny. Słyszałam o babskach, które idą na żywioł i od ręki rysują zarys, bez żadnego odmierzania czy jest symetrycznie

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Khalessi najgorsze co możesz zrobić to poprawiać. Usuń to. Ja jadę do Szczecina na usuwanie. Byłam już na kilku laserach w różnych miejscach ale nie działają. Odradzam usuwanie w METHAMORPHOSIS Karolina Konkiel w Gdańsku. Ona oddała mi pieniądze i po zabiegu przyznała, że jej laser jest słaby. Uważajcie gdzie usuwacie, bo bardzo często mają nieprofesjonalne lasery a kasę biorą. Ja jadę aż do Szczecina, jak będę po to dam znać. Co do Ciebie Khalessi nie wal barwnika na stary barwnik. Potem nie usuniesz tego w ogóle jak wprowadzisz różne barwniki niewiadomo skąd. Zastanów się, nic na siłę.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

I zobaczycie, jeszcze chwila i wejdzie moda na naturalne rzadkie brwi bez makijażu permanentnego. Już te makijaże zaczynają się nudzić, ja wracam do swoich brwi, wygląda się młodziej a zawsze można podkreślić makijażem. Zdjęcia moich brwi wrzucę później.
Może i moda wejdzie - nie każdy się jej jednak poddaje ja mam teraz naturalnie wyglądające permanentne i w życiu nie chciałabym wrócić do tego co było, bo wyglądałam jakbym była chora.
Nie każdy permanentny jest przerysowany, karykaturalny
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 17:43   #210
Mualina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dzięki
Żałuję, ale nie wyglądają już jak na zdjęciach - dużo zbladły, są bardziej naturalne...
Iza Cytrowska nie wysłała mi zdjęć, które zrobiła przed, a teraz nie chcę pisać i prosić o przesłanie, bo minęło już kilka miesięcy, ale spróbuję coś znaleźć na komputerze. Niewiele takich zdjęć mam, bo podobnie jak Ty, codziennie sobie brwi malowałam, co wyglądało słabo (choć lepiej niż bez niczego oczywiście ), bo zdarzyło się niesymetrycznie, czasem się rozmazywało itd. itp...
Nie znam tych dwóch osób, które wymieniłaś.
Na pewno znajdą się osoby niezadowolone z usług Izabeli, jak wszędzie. Ale myślę, że jest jedną z najlepszych w Polsce... poza tym czas oczekiwania też o tym świadczy.
Przede wszystkim odmierza, rysuje kształt, żeby był symetryczny. Słyszałam o babskach, które idą na żywioł i od ręki rysują zarys, bez żadnego odmierzania czy jest symetrycznie


Może i moda wejdzie - nie każdy się jej jednak poddaje ja mam teraz naturalnie wyglądające permanentne i w życiu nie chciałabym wrócić do tego co było, bo wyglądałam jakbym była chora.
Nie każdy permanentny jest przerysowany, karykaturalny
Ja tak samo - codziennie je maluję, bez nich mam oczy i ... od razu czoło, tak to praktycznie wygląda Maluję je już naprawdę dobrze, przez lata treningu wybrałam najlepszy sposób i kosmetyki - trwałe i w miarę naturalne (mogę wziąć prysznic i nie zejdą). Czasem kobiety pytają, do kogo chodzę robić brwi... Ale tknąć ich, naturalnie, nie mogę, już nie mówiąc o tym, jak się drapię po brwi - pukam palcem :p No absurd! Mogę wyjść bez makijażu oczu, twarzy, ale brwi muszą być, dlatego tak bardzo mi zależy na permanentnym, na wstawaniu rano z łóżka i .. już :p Tusz do rzęs, trochę pudru i jestem gotowa :p A nie.. codziennie te cholerne brwi, raz mi wyjdzie kształt, raz męczę jedną stronę 2 razy (naturalnie są niesymetryczne). No oszaleć można!

Wrzuciłabyś fotkę po wygojeniu? W sumie, skoro ludzie rok czekają na wizytę u niej, to przecież nie może zrobić mi większej krzywdy, niż już robię sobie sama każdego dnia? :P Bo namalowane, choćby nie wiem jak dobre były, są namalowane. I dotknąć ich nie wolno! :p
Z drugiej strony, jak widzę te kwiatki w internecie...
Mualina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 11:13:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.