Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 20:02   #931
Habrova
Raczkowanie
 
Avatar Habrova
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: moje 4 ściany
Wiadomości: 71
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Habrova jest kilka opinii na KWC, że dziewczyny odczuwały ból i pieczenie paznokci po użyciu Eveline. Nie sądzę, żeby to był dobry znak..

właśnie przeczytałam, po kolejnych aplikacjach nie czułam juz tego dyskofortu, tylko przy nakładaniu 2 warstwy, zobaczymy jak zmyje i pomaluje na nowo.
Habrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 07:32   #932
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Habrova Pokaż wiadomość
właśnie przeczytałam, po kolejnych aplikacjach nie czułam juz tego dyskofortu, tylko przy nakładaniu 2 warstwy, zobaczymy jak zmyje i pomaluje na nowo.
Zastanawiam się jaki to ból, ten... mhm... paznokciowy...
Paznokcie bolą też po zaschnięciu warstwy
Czytałam, że w czasie nakładania odżywek Herome tak często jest, ale osobiście nigdy ich nie próbowałam.
Przy Eveline nic takiego nie miałam, jedynie skórki mi poszarpała
Ale nawilżam i już jest ok
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:06   #933
AnnaFabisiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 48
Dot.: Jak zapobiec rozdwajaniu i łamaniu się moich paznokci ?

mam podobny problem zaczęłam brać selen tak mi poradziła kosmetyczka
AnnaFabisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:14   #934
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

No właśnie, ja też tak mam! Myślałam, że mi się tylko tak wydaje, ale rzeczywiście kiedy nie pomalowałam któregoś dnia to tego bólu nie było.

To takie uczucie, jakby coś silnie przywierało do paznokcia, nie dawoło mu się odpowiednio ułożyć, gdy coś robię dłońmi.
To coś takiego, jakbyś pisała długo na klawiaturze a później paznokcie trochę pobolewają.

A po nałożeniu 2 warstwy rzeczywiście ból był mocniejszy. Nie wiem teraz czy dalej używać tej eweline...

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

W ogóle po zastosowaniu tej odzywki moje paznokcie sa jakieś takie wrażliwe na bodźce...buuu...a miało być tak pięknie
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:22   #935
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też tak mam! Myślałam, że mi się tylko tak wydaje, ale rzeczywiście kiedy nie pomalowałam któregoś dnia to tego bólu nie było.

To takie uczucie, jakby coś silnie przywierało do paznokcia, nie dawoło mu się odpowiednio ułożyć, gdy coś robię dłońmi.
To coś takiego, jakbyś pisała długo na klawiaturze a później paznokcie trochę pobolewają.

A po nałożeniu 2 warstwy rzeczywiście ból był mocniejszy. Nie wiem teraz czy dalej używać tej eweline...

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

W ogóle po zastosowaniu tej odzywki moje paznokcie sa jakieś takie wrażliwe na bodźce...buuu...a miało być tak pięknie
Może jesteś wrażliwa na niektóre jego składniki albo jest dla Ciebie zbyt mocny
Ja podczas malowania (i po nim) nie czuję nic
Nie wiem czemu tak się dzieje z tym bólem
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 13:10   #936
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Ja też nie czuję żadnego dyskomfortu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 13:14   #937
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja też nie czuję żadnego dyskomfortu.
Bo my jesteśmy gruboskórne

A może ten ból to oznaka aktywnego, głębokiego działania odżywki
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 14:08   #938
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

A dziewczyny, jak zajade na skórkę, nawet jak szybko potraktuję to miejsce zmywaczem, to też czuję lekkie pobolewanie...tez tak ktoś ma??

No kurcze nie chce rezygnować z tej odżywki, bo widzę efekty...tylko ten ból...ehhhhh
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 18:01   #939
Habrova
Raczkowanie
 
Avatar Habrova
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: moje 4 ściany
Wiadomości: 71
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jaki to ból, ten... mhm... paznokciowy...
Paznokcie bolą też po zaschnięciu warstwy
Czytałam, że w czasie nakładania odżywek Herome tak często jest, ale osobiście nigdy ich nie próbowałam.
Przy Eveline nic takiego nie miałam, jedynie skórki mi poszarpała
Ale nawilżam i już jest ok
przy pierwszej warstwie nie czułam nic, przy drugiej owszem , bolały mnie paznokcie jakbym o coś sie uderzyła ale co ciekawe tylko u małych palców, po kolejnych aplikacjach zero dyskonfortu. Co istotne nie bolą w trakcie malowania tylko ok 15 min po, kiedy warstwa jest juz zaschnięta.
Dziś zmyłam i maluje na nowo, zobaczymy jak bedzie, narazie efektów nie widzę, po zmyciu ukazały mi sie "pięknie" rozdwojone końcówki na kciukach
Habrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:25   #940
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Aż ciężko mi uwierzyć Nigdy nie czułam takiego dyskomfortu, a odżywka Eveline jest jedną z moich ulubionych, baa...mało tego, jeszcze polecały mi ją przyjaciólki
__________________
nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie...
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:08   #941
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Witajcie
Do tej pory używałam Nail teka i pazurki były bez zastrzeżeń. Niestety teraz się zbuntowały, może dlatego, że używałam NT chyba ze 2 lata bez przerwy ?
I w związku z tym mam pytanie do użytkowniczek diamentowej odżywki Eveline: czy ja można stosować cały czas, czy też po paru miesiącach trzeba zrobić sobie przerwę ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 08:00   #942
niunia1307931
Przyczajenie
 
Avatar niunia1307931
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zapobiec rozdwajaniu i łamaniu się moich paznokci ?

Ja mialam identyczny problem:/ wydalam sporo pieniedzy na rozne odzywki. Ale po przeczytaniu recenzji nail teka foundation ii i intensive theraphy ii postanowilam poswiecic pieniadze bo stwierdzilam ze jak nie to to nic nie pomoze. Uzywam tego ponad miesiac i jestem zszokowana jego efektami... Moje paznokcie odzyly, nie lamia sie, nie rozdwajaja i wygladaja fantastycznie. Od tej pory uwazam ze lepiej kupic cos drozszego niz bawic sie na darmo czyms tanim. Jedna odzywka z przesylka na allegro kosztuje 20 a dwie 33 pozdrawiam
niunia1307931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:43   #943
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Jak zapobiec rozdwajaniu i łamaniu się moich paznokci ?

Zainwestuj w ten Nail Tek. Chyba nie zauważyłam żadnej negatywnej opinii na jego temat od użytkowniczek o paznokciach w słabej kondycji. Jedynie te, które paznokcie ładne już mają nie widzą specjalnego "wzmocnienia", no, ale on w końcu chyba ma ratować na początek.
Eveline też podobno niezła, to chyba jedyne dwie wokół których jest najwięcej wrzawy :P

Maczaj 2 -3 razy w tygodniu w oliwie z oliwek, oleju z pestek winogron, olejek rycynowy to chyba oczywista oczywistość. Smaruj na noc maścią z witaminą A. i przede wszystkim baaaaaaardzo bardzo nawilżaj dłonie(kilka x dziennie) i paznokcie kremami, najlepiej jakieś aloesowe lub z kreatyną.

jedz galaretki(!) bardzo pomagają
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:19   #944
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Jak zapobiec rozdwajaniu i łamaniu się moich paznokci ?

ja polecam odżywkę Eveline 'paznokcie twarde i lśniące jak diament'. mi pomogła w 100%
recenzja i zdjęcia paznokci tutaj http://kulkaowszystkim.blogspot.com/...-twarde-i.html
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:25   #945
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Witajcie
Do tej pory używałam Nail teka i pazurki były bez zastrzeżeń. Niestety teraz się zbuntowały, może dlatego, że używałam NT chyba ze 2 lata bez przerwy ?
I w związku z tym mam pytanie do użytkowniczek diamentowej odżywki Eveline: czy ja można stosować cały czas, czy też po paru miesiącach trzeba zrobić sobie przerwę ?
ja właśnie zakończyłam kurację diamentową Eveline. od momentu zakupu używałam jej przez 1,5 m-ca, bo na tyle mi starczyła. efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. paznokcie mialam słabe w wyniku zbyt częstego malowania oraz odchudzania. jeśli chcesz zobaczyć efekty i recenzję, zapraszam do mnie na bloga http://kulkaowszystkim.blogspot.com/...-twarde-i.html
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:16   #946
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja właśnie zakończyłam kurację diamentową Eveline. od momentu zakupu używałam jej przez 1,5 m-ca, bo na tyle mi starczyła. efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. paznokcie mialam słabe w wyniku zbyt częstego malowania oraz odchudzania. jeśli chcesz zobaczyć efekty i recenzję, zapraszam do mnie na bloga http://kulkaowszystkim.blogspot.com/...-twarde-i.html
Dzięki faktycznie wygląda zachęcająco ! Zdam później relację jakie efekty przyniosła u mnie.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:44   #947
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Jak zapobiec rozdwajaniu i łamaniu się moich paznokci ?

Dla mnie po porażce z Eveline 8 w 1 dobra i tania jest My Secret-Hard as iron,po niecałe 8 zł, w Nturze jest dostępna. O wiele lepsza od Eveline. Polecam, warto.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:12   #948
joannavp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zapobiec rozdwajaniu i łamaniu się moich paznokci ?

Nigdy nie wierzyłam w żadne odżywki! Dopóki nie kupiłam Micro Cell 2000 Nail Repair (mleczna konsystencja!!!) Coś nieprawdopodobnego!! Od kilku lat starałam się , aby moje paznokcie chociaż w miare wyglądały Po miesięcznej kuracji mam tak śliczne , długie i TWARDE paznokcie (i nie leżę w domu i nie pachnę tylko ciężko fizycznie pracuję) , że naprawdę POLECAM w 100%. Kosztowała 66zł , ale nie zawacham się nawet sekundy,żeby kupić następną jak bedzie potrzebna. Trzy dni temu położyłam sobie 1 warstwe tej odżywki , a na nią lakier (taki zwykły,tani,żadna rewelacja,ale kolor śliczny) i jestem w SZOKU! Nawet końcówki się nie starły!! Tyle ,że czas schnięcia się wydłużył dość sporo! Ale opłacało się (film w między czasie obejrzałam susząc paznokcie). Uwierzcie Dziewczyny ! CUD!!! Paznokciami zajmuję się już kilka lat , ale czegoś TAKIEGO jeszcze nie widziałam!!! Proponuje to moim klientką (dodatkowo pracuję w salonie) i bardzo mi dziękują , ponieważ efekt jest już po pierwszym dniu!!!Pozdrawiam.
joannavp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:33   #949
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dzięki faktycznie wygląda zachęcająco ! Zdam później relację jakie efekty przyniosła u mnie.
z pewnością będzie podobnie
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 13:56   #950
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
z pewnością będzie podobnie
Niestety na razie mam pod górkę W "moich" Rossmannach nie mają linii do paznokci Eveline.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 20:49   #951
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Niestety na razie mam pod górkę W "moich" Rossmannach nie mają linii do paznokci Eveline.
popatrz w innych sklepach kosmetycznych. ja swoją kupiłam w osiedlowym kosmetycznym
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:21   #952
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

U mnie w Rossmanie wykupili 8w1, ale i tak mialam zamiar zaczac od tej diamentowej i dzis nabylam. 2% formaldehydu to duze stezenie, ale probujemy dzis pomalowalam pierwszy raz.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 22:08   #953
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
U mnie w Rossmanie wykupili 8w1, ale i tak mialam zamiar zaczac od tej diamentowej i dzis nabylam. 2% formaldehydu to duze stezenie, ale probujemy dzis pomalowalam pierwszy raz.
coś powoduje? jak wpływa to na paznokcie?
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:14   #954
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Formaldehyd jest zwiazkiem, ktory wiaze wiazania keratynowe w plytce - oznacza to, ze staja sie mocne, nie lamia sie, nie krusza, nie rozdwajaja. Ale.. to bardzo silny zwiazek - wysusza np. skorki wokol paznokci i na dluzsza mete... same paznokcie tez. Dlatego kazda kuracja zawierajaca F. powinna byc czasowa. Tak jak np. Nailtek - do 6 m-cy, a w wypadku Neilteku Xtra - tylko kilka tygodni.
Nie jestem pewna, ale wlasnie chyba 2% to dopuszczalne maksymalne stezenie formaldehydu, bo wziewnie i w kontakcie ze skora jest niebezpieczny i niezdrowy po prostu.

Reasumujac - pomoze paznokciom slabym i rozdwojonym, ale uzyany za dlugo da efekt odwrotny - beda kruche i zvyt wysuszone. Dlatego nalezy je dobrze nawilzac (np. odzywkami bez formaldehydu, albo z malym stezeniem, a za to z proteinami, np. soi, etc...) .
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:25   #955
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Ja używam tak od 3 tygodni odżywki diamentowej z eveline i jak kilka dni temu przeczytałam, że dziewczyny bolą paznokcie od tego, to aż nie mogłam uwierzyć. A tak od 2 dni chyba sama zaczynam mieć to samo mnie bolą na końcach, tu gdzie się zaczynają białe paski (dzięki tej odżywce owe białe paski wreszcie zaistniały) jak przycisnę paznokieć od góry. Nie na wszystkich palcach tak samo - na jednych bardziej, na innych mniej. I nie wiem, co teraz - pierwszy raz od zawsze mam tak piękne paznockie, a wychodzi na to, że powinnam przestać używać tego cuda. A ja nie chcę! Może powinnam zrobić tylko przerwę, a nie całkowicie zaprzestawać, ale jaki sens ma robienie np miesiecznej przerwy, żeby przez 3 tyg znów malować tą odżywką. Przestanę to momentalnie znów zaczną mi się rozdwajać.
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:28   #956
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
popatrz w innych sklepach kosmetycznych. ja swoją kupiłam w osiedlowym kosmetycznym
Właśnie dziś wyruszam na poszukiwania
Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Formaldehyd jest zwiazkiem, ktory wiaze wiazania keratynowe w plytce - oznacza to, ze staja sie mocne, nie lamia sie, nie krusza, nie rozdwajaja. Ale.. to bardzo silny zwiazek - wysusza np. skorki wokol paznokci i na dluzsza mete... same paznokcie tez. Dlatego kazda kuracja zawierajaca F. powinna byc czasowa. Tak jak np. Nailtek - do 6 m-cy, a w wypadku Neilteku Xtra - tylko kilka tygodni.
Nie jestem pewna, ale wlasnie chyba 2% to dopuszczalne maksymalne stezenie formaldehydu, bo wziewnie i w kontakcie ze skora jest niebezpieczny i niezdrowy po prostu.

Reasumujac - pomoze paznokciom slabym i rozdwojonym, ale uzyany za dlugo da efekt odwrotny - beda kruche i zvyt wysuszone. Dlatego nalezy je dobrze nawilzac (np. odzywkami bez formaldehydu, albo z malym stezeniem, a za to z proteinami, np. soi, etc...) .
Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź ! Na to czekałam
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:33   #957
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Jak zapobiec rozdwajaniu i łamaniu się moich paznokci ?

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Zainwestuj w ten Nail Tek. Chyba nie zauważyłam żadnej negatywnej opinii na jego temat od użytkowniczek o paznokciach w słabej kondycji. Jedynie te, które paznokcie ładne już mają nie widzą specjalnego "wzmocnienia", no, ale on w końcu chyba ma ratować na początek.
Eveline też podobno niezła, to chyba jedyne dwie wokół których jest najwięcej wrzawy :P
Faktycznie, potwierdzam Nail Tek jest super, ale niestety tylko na jakiś czas, producent zaleca po 6 miesiącach zrobic przerwę. Zawiera formaldehyd, który stosowany za długo wysusza paznokcie
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 13:18   #958
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Formaldehyd jest zwiazkiem, ktory wiaze wiazania keratynowe w plytce - oznacza to, ze staja sie mocne, nie lamia sie, nie krusza, nie rozdwajaja. Ale.. to bardzo silny zwiazek - wysusza np. skorki wokol paznokci i na dluzsza mete... same paznokcie tez. Dlatego kazda kuracja zawierajaca F. powinna byc czasowa. Tak jak np. Nailtek - do 6 m-cy, a w wypadku Neilteku Xtra - tylko kilka tygodni.
Nie jestem pewna, ale wlasnie chyba 2% to dopuszczalne maksymalne stezenie formaldehydu, bo wziewnie i w kontakcie ze skora jest niebezpieczny i niezdrowy po prostu.

Reasumujac - pomoze paznokciom slabym i rozdwojonym, ale uzyany za dlugo da efekt odwrotny - beda kruche i zvyt wysuszone. Dlatego nalezy je dobrze nawilzac (np. odzywkami bez formaldehydu, albo z malym stezeniem, a za to z proteinami, np. soi, etc...) .
Przydatna informacja
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 09:26   #959
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

No i wygląda na to, że Eveline wycofuje swoje szafy z centrów handlowych . Zlazłam się wczoraj i nic.
Panie w sklepach polecają kupować..... na Allegro
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:35   #960
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

hej u mnie sprawdził sie duet eveline 8w1 + picie drożdży, moje paznokcie są dlugie twarde śliczne!!!! Obie kuracje stosuję ok miesiąca
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.