Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-20, 10:23   #901
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja dziewczyny polecam gorąco dr Iwonę Fischhof-Śmielak przyjmuję w miasteczku Wilanów w strefie zdrowia w Warszawie.Jestem zachwycona efektami bo w końcu czuję się piękna ze ślicznymi ustami . Doktór dużo czasu poświęca na wizycie swoim pacjentkom i odpowiednio dobiera zabieg .
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 11:55   #902
anettajaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Warszawa - Mokotów a dokładnie Biały Kamień - gabinet Femmed i dr Potembska [ http://femmed.pl/ ] polecam mezoterapię przeciwstarzeniową i powiększanie ust. Efekt niesamowicie naturalny, nie wiem na czym polega ten fenomen ale polecam
anettajaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 15:18   #903
majaberka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 47
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Mogę polecić Medbeauty w Warszawie przy Rydygiera, w klinice była moja koleżanka na wypełnianiu i konturowaniu ust, ja też bym coś takiego sobie chciała zrobić i pewnie się tam wybiorę jak uzbieram trochę grosza bo mam teraz pourlopowy deficyt
majaberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 14:00   #904
karolajna198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jak Szczecin to ja korzystam z zabiegów w Karboklinice....kameralni e, ciepło,miło, serdecznie,fachowo i bezpiecznie.
karolajna198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 10:53   #905
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Z czystym sumieniem ze szczecińskich lekarzy mogę polecić doktora <ciach>. Poleciła mi go jakis czas temu jedna dziewczyna z tego forum, za co jestem jej bardzo wdzięczna Miałam u niego robiony np. wampirzy lifting, mezoterapie mikroigłową a ostatnio skusiłam się na usta. Doktor jest świetny On nie tyle co powiększa usta co je pieknie kształtuje/modeluje. Efekt jest boski! Pracuje na super kwasach i ma naprawde talent. Nie chciałam wielkich pontonów a sexowne usta i takie mam. A wampirzy i mezoterapia to prewencyjne dzialania zeby mi sie skora wolniej starzala

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 12:38
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 15:30   #906
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy robił ktoś zabieg u dr Franciszka Strzałkowskiego? Zbieram informacje dla mamy, która się do niego wybiera
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 19:42   #907
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dziewczyny,
Całym sercem odradzam Wam Cosmo Medica. Miałam wykonywany zabieg leczenia bruksizmu podczas szkolenia. Botoks zamiast w żwacze został podany w okoliczne mięśnie czego skutkiem jest zniekształcona twarz w trakcie uśmiechu. Na konsultacji 2 tygodnie po zabiegu usłyszałam, że to normalne powikłanie, zdarza się i nic już z tym nie mogą zrobić. Nie poczuwają się do odpowiedzialności. Lekarze prowadzący szkolenia powinni być fachowcami w swojej dziedzinie (tak sądziłam), jednak okazuje się, że są partaczami szkolącymi kolejnych partaczy. Serdecznie przestrzegam, zastanówcie się czy warto ryzykować.
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 16:46   #908
mk50801
Przyczajenie
 
Avatar mk50801
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej w Lublinie Zamierzam zdecydować się na zabieg okolicy oczu na zlikwidowanie cieni pod oczami i doliny łez lecz nie wiem gdzie mogłabym się zgłosić na konsultacje i zabieg który będzie profesjonalny gdyż nie ukrywajmy to jednak są oczy a chciałabym by lekarz zaproponował mi najlepszą opcję której efekt mnie zadowoli i nie zostanę skrzywdzona

Z góry dziękuję za wypowiedź
mk50801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 20:42   #909
Gosiaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dziewczyny jeśli w Krakowie szukacie dobrego gabinetu, w którym Wam pomogą a nie oszpeca to polecam gabinet Dr Agaty Selwy. Naprawdę zna się na rzeczy!
__________________
reklama
Gosiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 09:49   #910
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Czy robił ktoś zabieg u dr Franciszka Strzałkowskiego? Zbieram informacje dla mamy, która się do niego wybiera
Pan doktor jest dość znany w Warszawie, a z tego co wiem, to długo praktykował w Niemczech. Byłam u niego kilka razy, jak pojawiał się w Polsce. Teraz poleciłam go właśnie mojej cioci, bo pan doktor wprowadza w Polsce zabieg EasyLift (już wykonuje), który dla kobiet po 50 roku życia to super inwestycja. Z tego co czytałam to efekt utrzymuje się nawet 10 lat.
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 11:37   #911
odalys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jeśli ktoś mieszka na Śląsku to mogę polecić klinikę Akmed w Gliwicach. Pani doktor jest bardzo dobra w swoim fachu, potrafi doradzić w wielu kwestiach. Byłam ostatnio i miałam zabieg z użyciem Ultraformera, który skutecznie poprawia napięcie skóry twarzy.
odalys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-23, 15:55   #912
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Clinica Dermatologica w Gdańsku
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 16:11   #913
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Natalia_kosmetolog Pokaż wiadomość
Clinica Dermatologica w Gdańsku

Tu bardziej chodzi o polecenie przez pacjentki różnych sprawdzonych lekarzy, gabinetów i klinik innym pacjentkom niż o autoreklamę
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 22:00   #914
no_idea20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Całym sercem odradzam Wam Cosmo Medica. Miałam wykonywany zabieg leczenia bruksizmu podczas szkolenia. Botoks zamiast w żwacze został podany w okoliczne mięśnie czego skutkiem jest zniekształcona twarz w trakcie uśmiechu. Na konsultacji 2 tygodnie po zabiegu usłyszałam, że to normalne powikłanie, zdarza się i nic już z tym nie mogą zrobić. Nie poczuwają się do odpowiedzialności. Lekarze prowadzący szkolenia powinni być fachowcami w swojej dziedzinie (tak sądziłam), jednak okazuje się, że są partaczami szkolącymi kolejnych partaczy. Serdecznie przestrzegam, zastanówcie się czy warto ryzykować.
Miałam dokładnie to samo w Klinice Miracki Wcześnie wykonywałam dwa razy u innego lekarza w innej klinice i nie było żadnych problemów (być może to kwestia techniki, bo poprzedni lekarz zrobił mniej wkłuć). Przez pół roku męczyłam się z taką twarzą, ale na szczęście minęło...
no_idea20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:17   #915
InesJoven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Irena77 Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem ze szczecińskich lekarzy mogę polecić doktora <ciach>. Poleciła mi go jakis czas temu jedna dziewczyna z tego forum, za co jestem jej bardzo wdzięczna Miałam u niego robiony np. wampirzy lifting, mezoterapie mikroigłową a ostatnio skusiłam się na usta. Doktor jest świetny On nie tyle co powiększa usta co je pieknie kształtuje/modeluje. Efekt jest boski! Pracuje na super kwasach i ma naprawde talent. Nie chciałam wielkich pontonów a sexowne usta i takie mam. A wampirzy i mezoterapia to prewencyjne dzialania zeby mi sie skora wolniej starzala

Czy możesz mi napisać o tym modelowaniu ust. Nie chce bardzo wielkich tylko ładnie wymodelowane i troche powiekszone ale tak raczej naturalnie. Prosze Was dziewczyny o polecanie swoich lekarek / lekarzy co robia pieknie usta (bo do kosmetyczki na usta nie pojde). W sierpniu jade na slub brata i chce wygladac pieknie. Mam jeszcze troche czasu na znalezienie lekarza.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 12:42
InesJoven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 16:10   #916
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez InesJoven Pokaż wiadomość
Czy możesz mi napisać o tym modelowaniu ust. Nie chce bardzo wielkich tylko ładnie wymodelowane i troche powiekszone ale tak raczej naturalnie. Prosze Was dziewczyny o polecanie swoich lekarek / lekarzy co robia pieknie usta (bo do kosmetyczki na usta nie pojde). W sierpniu jade na slub brata i chce wygladac pieknie. Mam jeszcze troche czasu na znalezienie lekarza.

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Napisz mi prywatną wiadomość to postaram sie odpowiedziec. Mogę Ci wysłać zdjecie moich ust przed i po. Mam sie czym chwalic
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 23:58   #917
sol_rose
Rzucam okiem
 
Avatar sol_rose
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 4
GG do sol_rose Send a message via Skype™ to sol_rose
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Irena77 Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem ze szczecińskich lekarzy mogę polecić <ciach>. Poleciła mi go jakis czas temu jedna dziewczyna z tego forum, za co jestem jej bardzo wdzięczna Miałam u niego robiony np. wampirzy lifting, mezoterapie mikroigłową a ostatnio skusiłam się na usta. Doktor jest świetny On nie tyle co powiększa usta co je pieknie kształtuje/modeluje. Efekt jest boski! Pracuje na super kwasach i ma naprawde talent. Nie chciałam wielkich pontonów a sexowne usta i takie mam. A wampirzy i mezoterapia to prewencyjne dzialania zeby mi sie skora wolniej starzala
A dużo wcześniej trzeba u niego zamawiać wizyty? Trzy tygodnie wystarczy?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-12 o 00:12
sol_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 08:14   #918
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez sol_rose Pokaż wiadomość
A dużo wcześniej trzeba u niego zamawiać wizyty? Trzy tygodnie wystarczy?



Zazwyczaj zapisuje się do doktora miesiąc wcześniej ale kiedyś udało mi się dostać termin na kilka dni przed wizytą. Jakieś okienko miał. Myślę, że znajdzie się dla Ciebie jakiś termin Na co planujesz iść?
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 07:31   #919
sol_rose
Rzucam okiem
 
Avatar sol_rose
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 4
GG do sol_rose Send a message via Skype™ to sol_rose
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Irena77 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj zapisuje się do doktora miesiąc wcześniej ale kiedyś udało mi się dostać termin na kilka dni przed wizytą. Jakieś okienko miał. Myślę, że znajdzie się dla Ciebie jakiś termin Na co planujesz iść?
Na korekcję asymetrii ust. Udało mi się zapisać do doktora na początek sierpnia
Zastanawiam się też nad wampirzym i mezoterapią. Jesteś z tego zadowolona? Po ilu razach jest efekt?
sol_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-19, 08:06   #920
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez sol_rose Pokaż wiadomość
Na korekcję asymetrii ust. Udało mi się zapisać do doktora na początek sierpnia
Zastanawiam się też nad wampirzym i mezoterapią. Jesteś z tego zadowolona? Po ilu razach jest efekt?

No to trzymam kciuki by ładnie Ci skorygował Poczatek sierpnia to juz niedługo!


Odpowiadając na Twoje pytanie to wiele razy miałam wampirzy. Traktuje to troche jak dobry krem a nie jak efekt ktory widac natychmaist. Bo jesli na taki efekt liczysz to niestety sie rozczarujesz. Wampirzy działa długofalowo, po prostu skora sie wolniej starzeje. Dla mnie to mega wazne. Warto zrobic ten zabieg kilka razy. Mi doktor mowil ze najlepsze sa 4 zabiegi co 3 tygodnie i tak robiłam.



Mezoterapia mikroigłowa super super super! W czasie zabiegu robione są setki mikrodziurek i te mikrodziurki to sa takie mikrouszkodzenia ktore pozniej sie nabudowują (nie wiem jak to ując) i skora staje sie grubsza. A skora gruba to skora jedrna i młoda. Tak oczywiscie uogolniając Mialam mezoterapie mikroigłową od razu po wampirzym jako uzupełnienie zabiegu ale czesto chodze tylko na mazoterapie mikroigłową wybranym preparatem np. jakims silnie nawilzającym. Bardzo fajny zabieg, bardzo mało bolesny. Mam bzika na punkcie skory wiec troche tych zabiegow przeszłam Na mezoterapie mozna isc nawet raz, kazdy raz juz cos daje (z reezta wamprzy tez). Mam nadzieje, ze pomogłam. Jak cos to pytaj
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 18:03   #921
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

czesc,
macie jakies doswiadczenia lub znajomych na temat Magicznej Kliniki?


polecacie coś na opadające powieki?
zauwazylam u siebie, ze mam problem z jedna strona twarzy jesli chodzi o miesnie, np. nie podniose jednej brwi, po tej samej stronie kącik ust tez podnosi mi sie slabiej, wiec sila rzeczy mam wieksza zmarche/bruzde od smiania sie po drugiej stronie twarzy!
w ogole polecacie wypelnianie bruzd nosowo-wargowych? to moja zmora od szkoly sredniej, takie geny, trzeba cos z tym zrobic
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 12:43   #922
8899Kasia8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jeśli chodzi o blizny to ja miałam robiony zabieg kwasami TCA, strasznie mi to pomogło na rozszerzone pory na policzkach, które były naprawdę bardzo widoczne. Skóra sama w sobie była też przez pewien okres nieskazitelnie gładka, jednak z głębszymi bliznami ten zabieg sobie nie poradził. Kosmetyczka poleciła mi wypróbować jeszcze mezoterapię, na zabiegi jestem dopiero zapisana na wrzesień xxx Dziewczyny, jak byłam na paznokciach to kosmetyczka bardzo pozytywnie wypowiadała się na temat jakiś kosmetyków z clareny które w połączeniu z mezoterapią działają cuda. Słyszałyście może o czymś takim?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-08-29 o 08:24 Powód: link
8899Kasia8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 06:54   #923
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dziewczyny na pytanie poprzedniczki o usta polecam dr Iwonę Fischhof-Śmielak z medicaspa na Ursynowie w Warszawię. Chodzę do dr od paru lat i w końcu wyglądam tak jak zawsze marzyłam pięknie i naturalnie .Robię sobie raz w roku usta,policzki,bruzdy a dodatkowo 3 razy w roku nawilżam cerę .
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 10:12   #924
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez olga83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na pytanie poprzedniczki o usta polecam dr Iwonę Fischhof-Śmielak z medicaspa na Ursynowie w Warszawię. Chodzę do dr od paru lat i w końcu wyglądam tak jak zawsze marzyłam pięknie i naturalnie .Robię sobie raz w roku usta,policzki,bruzdy a dodatkowo 3 razy w roku nawilżam cerę .
A jakimi preparatami tak dokładnie ? I jak się nazywają te zabiegi. Wiesz, teraz zabiegów jest bardzoo dużo, więc powiedzenie, że sobie coś robię niewiele niestety mówi...
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 22:14   #925
KasiaKariatyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: kogo polecacie w poznaniu?

Byłam w Tychach w Beauty Care na ostrzykiwaniu (?) osoczem. Nie wiem jak się to fachowo nazywa, ale z takim określeniem się też spotkałam. Cera z bliznami potrądzikowymi, szara, tydzień po zabiegu wyglądała, jakby wróciła z wakacji Zabieg w który warto zainwestować. Ja bylam u dr Magdaleny Słysz
KasiaKariatyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 13:33   #926
mlodamama21x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 8
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

W Lublinie robiłam usta w Luxmedzie. Efekt widoczny jest od razu po zabiegu.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mlodamama21x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 07:30   #927
mlodamama21x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 8
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w Luxmedzie w Lublinie. Mogę polecić zabiegi z endermologii - po jednej serii efekty są mega zadowalające.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mlodamama21x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 20:58   #928
ola40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Katowice gabinet medycyny estetycznej pani doktor Agnieszka Ledniowska.
Wykonała mi zabiegi nićmi haczykowatymi. Lifting twarzy niesamowity, wyglądam 10 lat młodziej. Za miesiąc powiększam usta u niej. Ma świetne zdjęcia zabiegowe na xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-09-26 o 22:26 Powód: Link.
ola40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 11:59   #929
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług.

Na takie zmarszczki to chyba najlepiej botox, zresztą lekarz najlepiej Ci doradzi. Sprawdź sobie ofertę na ich stronie, tam masz wszystkie zabiegi opisane
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 12:04   #930
Elimanka
Przyczajenie
 
Avatar Elimanka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług.

najlepiej botoks. Albo laser.
Elimanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.