Agencje pracy tymczasowej-opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 11:29   #1
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090

Agencje pracy tymczasowej-opinie


Czy korzystałyście z ich usług? Jesteście zadowolone? Chodzi mi tutaj głównie o Jobman. Nie słyszałam zbyt wielu pochlebnych opinii na ich temat, dlatego zastanawiam się co sądzicie?
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:03   #2
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Każda agencja pracy tymczasowej jest do bani moim zdaniem. Ale można kombinować jeżeli nie mają zapisu, mówiącego o zatrudnieniu się bez pośrednika w tej samej firmie, w której pracowało się przez agencję. Ja tak miałam.
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:07   #3
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Dla mnie idealna nazwa dla takiej agencji gdzie ja 'pracowałam' powinna być ''Agencja PRACY JEDNORAZOWEJ
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:36   #4
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Dla mnie idealna nazwa dla takiej agencji gdzie ja 'pracowałam' powinna być ''Agencja PRACY JEDNORAZOWEJ
a to czemu?
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:43   #5
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Bo byłam aby RAZ w pracy z takiej agencji ?
I co jestem zarejestrowana w UP i co mam się wyrejestrować na rzecz umowy zlecenie za 50 zł w miesiącu ? no własnie.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 14:13   #6
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Ja pracowałam raz przez agencje i byłam w miarę zadowolona. No, może zadowolona to słowo trochę na wyrost - ale naprawdę nie było żadnej różnicy między moją sytuacja i zarobkami, a osób zatrudnionych bezpośrednio przez firmę. Wynagrodzenie dostawałam terminowo.

Tyle, że z tego co zaobserwowałam agencje oferują prace typowo dorywcze i właśnie - tymczasowe, więc jeśli ktoś liczy, że dzięki temu zacznie jakoś regularnie zarabiać to może się przeliczyć....
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 20:40   #7
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Kilka dobrych lat temu miałam doświadczenie z kilkoma, ale w pracy za granicą.
Róznie było, raz lepiej, raz gorzej. Niemniej jednak trzeba uważać.

W Polsce miałam styczność z jedną i nigdy więcej, pisałam o tym z konta kuzynki na forum kiedyś. Agencja werbowała do pracy w dużej polskiej firmie, jako że ta nie prowadzi sama rekrutacji, tylko ją zleca właśnie takim agencjom. Byłam na spotkaniu, podpisałam umowę, przeszłam dwa szkolenia, zaliczyłam lekarza medycyny pracy i wracałam prosto do domu, aby iść już bezpośrednio do pracodawcy, a tutaj telefon, że zaszło nieprozumienie i nie ma dla mnie pracy, bo na tym stanowisku jest już ktoś obsadzony. Zostałam uziemiona, bo w umowie był zapis o zakazie podjęcia jakiejkolwiek innej pracy pod karą grzywny w wyskości 1 tysiąca złotych. Sprawa się ciągneła 3 miesiące zanim została rozwiązana, katorga
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 17:04   #8
ekoludek
Raczkowanie
 
Avatar ekoludek
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 108
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

jeżeli chodzi o inwentaryzacje z jobmanem to jest ok, wszystko w terminie i nawet sympatycznie, co do pracy na dłużej nie wiem bo nie miałam z nimi styczności przy dłuższej współpracy
ekoludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:54   #9
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Jeśli skorzystasz z oferty pracy z agencji, to będą pobierać prowizję przez cały okres Twojej pracy. Jeśli np. będziesz kasjerką przez rok, to będą Ci sciągać z każdej wypłaty. Masakra jakaś, najlepiej szukać bezposrednio u potencjalnego pracodawcy.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:58   #10
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Jeśli skorzystasz z oferty pracy z agencji, to będą pobierać prowizję przez cały okres Twojej pracy. Jeśli np. będziesz kasjerką przez rok, to będą Ci sciągać z każdej wypłaty. Masakra jakaś, najlepiej szukać bezposrednio u potencjalnego pracodawcy.
o jeny...jak to ja myślałam, że w ta kwota jest po odliczeniu już tej prowizji;/
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 21:03   #11
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
o jeny...jak to ja myślałam, że w ta kwota jest po odliczeniu już tej prowizji;/
No tak, to właśnie mam na myśli, moze źle sie wyraziłam.
Ale dla mnie to absurd, zamiast ściągnąć jednorazowo jakąś opłatę, a nie.. zawsze dostajesz np. 6zł/h, a nie 6.30. I pracuj jakiś czas, to się uzbiera.
Ja zawsze załatwiałam sobie pracę bezpośrednio u pracodawcy, wtedy problem znika

nellady, z tego co czytałam w innym wątku, to zaproponowali Ci stanowisko kasjerki. Może sama przejdź się po marketach i popytaj o mozliwość zatrudnienia?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie

Edytowane przez doriiska
Czas edycji: 2011-07-03 o 21:05
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 21:12   #12
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Jeśli skorzystasz z oferty pracy z agencji, to będą pobierać prowizję przez cały okres Twojej pracy. Jeśli np. będziesz kasjerką przez rok, to będą Ci sciągać z każdej wypłaty. Masakra jakaś, najlepiej szukać bezposrednio u potencjalnego pracodawcy.
Nie zawsze tak jest. Mogą pobierać opłatę jednorazowo albo pobierać tą opłatę od firmy, która zleca im rekrutację pracowników.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 21:18   #13
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Nie zawsze tak jest. Mogą pobierać opłatę jednorazowo albo pobierać tą opłatę od firmy, która zleca im rekrutację pracowników.
Któraś agencji pracy w moim mieście ma taki system, ze pobiera ciągle z wypłaty pracownika. Niefajne.
Ale skoro mówisz, że co agencja to inny system, więc warto się podowiadywać
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 22:05   #14
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Któraś agencji pracy w moim mieście ma taki system, ze pobiera ciągle z wypłaty pracownika. Niefajne.
Ale skoro mówisz, że co agencja to inny system, więc warto się podowiadywać
Dokładnie, najlepiej się ich zapytać.
Jak pisałam wyżej, u mnie (pomijając już całą tę sytuację) to firma zleciła agencji rekrutację pracowników, bo oni się tym nie zajmują i tyle. W sumie im się nie dziwię, mają taki monopol w kraju, że jeszcze mają sobie potencjalnych pracownikow szukać Ja miałam stawkę napisaną w umowie i z racji statusu studenta była ona wyższa niżeli osoby nie będącej uczniem/studentem.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:15   #15
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Dokładnie, najlepiej się ich zapytać.
Jak pisałam wyżej, u mnie (pomijając już całą tę sytuację) to firma zleciła agencji rekrutację pracowników, bo oni się tym nie zajmują i tyle. W sumie im się nie dziwię, mają taki monopol w kraju, że jeszcze mają sobie potencjalnych pracownikow szukać Ja miałam stawkę napisaną w umowie i z racji statusu studenta była ona wyższa niżeli osoby nie będącej uczniem/studentem.
U mnie też student/uczeń zarabia więcej, niż osobą nieucząca się. I jak zwykle studentom proponują tylko umowę zlecenie
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:38   #16
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Jobman w moim mieście daje studentom/uczniom taką samą stawkę jak innym. Czyli 6zł na czysto...

byłam tam podpisać umowę (pracownik hali, tesco) w ubiegłą środę, i dostałam grafik pracy od poniedziałku. Miałam co dzień od 6 do 14:15, na przebudowa-sport, i raz tylko dział elektro. No a ten jobman ma stronę internetową, gdzie każdy ich pracownik może się zalogować i tam jest grafik, wynagrodzenie itd.

Ostatnio dzwoni do mnie babka, nie mogłam odebrać, ale dostałam smsa czy się zgadzam, żeby mnie w środę przenieść na agd, odpisałam, że ok. Dzień później wchodzę na tę ich stronę, loguję się, a tam jestem na agd w środę, ale oprócz tego wywalono mnie z elektro w piątek - i w piątek nie mam nic, i usunęli mi też niedzielę, chociaż miałam być na sporcie.

I nie wiem, co teraz, bo w Tesco w recepcji mają tak samo tamte poprzednie karty i dziś, w piątek, byłam normalnie tam u nich wpisana, a na stronie jobmana mnie nie ma Nie wiem o co chodzi i boję się, że mi nie zapłacą A zadzwonić teraz nie mogę, bo w weekend biuro mają nieczynne

Ale sorry, oni chyba nie mogą tak zrobić, że mi nie zapłacą? Nikt mnie nie powiadomił o zmianie grafiku, i tak samo w Tesco mają te karty co ja. Może nie mam na co dzień dostępu do internetu i nie mogłabym sprawdzić, czy mi się coś zmienia? Zresztą co, miałabym sobie sama drukować nowe karty?
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 15:54   #17
Malena222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

No to faktycznie licho... 6 zł na godzinę to jakaś masakra. Nawet jak na pracę tymczasową. Ja też miałam w życiu kilka różnych przejść z APT. Najlepiej było w ubiegłym roku jak pojechałam do Francji do pracy jako room service, z ramienia Poland Workforce. W zasadzie sama rekrutacja przebiegła szybko i spokojnie. Zapewnień w kontrakcie było wiele - dobre zakwaterowanie, wypłata na czas, przejazd itp. Nie łudziłam się jednak, że wszytsko spełnią. No i mega się zaskoczyłam. Na plus oczywiscie! Wszystko bylo jak trzeba. Dostwalam wyplate jak w zegarku, bylam ubezpieczona i nie pracowalam na czarno. No i zarobilam o wiele wiecej niz moglabym zarobic w tym czasie w Polsce. Naprawdę polecam. Mozna sobie spokojnie zarobic na rok studiow. I w fajnym miejscu i towarzystwie No, akurat mi się tak zdarzyło

Edytowane przez Malena222
Czas edycji: 2013-07-02 o 09:37
Malena222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 15:56   #18
Jumper123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

ja ogólnie z moich doświadczeń nie polecam szukania pracy przez agencję,
obcinają pensję, gdzie tylko się da, często warunki nie są takie, jakie były w opisie

Zobacz szyk i elegancja koszule męskie sklep

Edytowane przez Jumper123
Czas edycji: 2013-11-18 o 21:33
Jumper123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:45   #19
Malena222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

No właśnie sama dobrze wiem, że różnie bywa z tymi agencjami... No ale szukajcie, a znajdziecie Mi się na sam koniec moich przygod z pracą tymczasową trafila naprawdę dobra firma i nie moge powiedziec zlego slowa. Najpierw poleciła mi ją koleżanka, a teraz sama czuję się w obowiązku przekazac dalej, ze jak ktos szuka rzetelnej i wiarygodnej agencji, to smialo moze uderzac do Poland Workforce. Wszystko bylo zgodne z kontraktem, a kasa byla na czas i dokladnie taka jak powinna byc. Fajne jest tez to, ze moglam liczyc na ich wsparcie i nie czulam sie taka rzucona na pastwe losu. Zreszta sami zobaczycie.
Malena222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 16:17   #20
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez Jumper123 Pokaż wiadomość
ja ogólnie z moich doświadczeń nie polecam szukania pracy przez agencję,
obcinają pensję, gdzie tylko się da, często warunki nie są takie, jakie były w opisie
Ile ludzi tyle opinii, a że trafiałaś/eś na niewłaściwe, to już inna kwestia.
Są lepsze i gorsze agencje, zależy o jakiej branży mówimy, o jakim kraju.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:31   #21
Jumper123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

zgadza się masz rację, można trafić bardzo dobrze: stawka ok, warunki ok, dojazd do pracy za granicę ok,
ale może też być, że się rozczarujesz

Zobacz szyk i elegancja koszule męskie sklep

Edytowane przez Jumper123
Czas edycji: 2013-11-18 o 21:33
Jumper123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 13:27   #22
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

agencje pracy tymczasowej?
wyzyskiwacze

oszusci

ot i tyle.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 09:19   #23
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
agencje pracy tymczasowej?
wyzyskiwacze

oszusci

ot i tyle.
Bardzo głębokie to co napisałaś
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 11:35   #24
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Bardzo głębokie to co napisałaś
Taaa i odpowiednio też uzasadnione
Foch z przytupem i melodyjką (ot i tyle)
Sorry, ale tak mi się skojarzyło
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 15:28   #25
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

A co myślicie o agencji PiękniMłodzi? Miałam ostatnio z nimi do czynienia, dlatego pytam...
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 16:20   #26
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Pracowalam dla agencji pol roku. Na kasie w realu w krakowie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 16:21   #27
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
A co myślicie o agencji PiękniMłodzi? Miałam ostatnio z nimi do czynienia, dlatego pytam...
Z tego, co mi wyskoczyło w google, to zajmują się naborem hostess, modelek, animatorów itd. Osobiście nie słyszałam, nie znam.
Zresztą skoro miałaś z nimi do czynienia, to chyba masz już jakąś wyrobioną opinię o nich
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 18:57   #28
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Z tego, co mi wyskoczyło w google, to zajmują się naborem hostess, modelek, animatorów itd. Osobiście nie słyszałam, nie znam.
Zresztą skoro miałaś z nimi do czynienia, to chyba masz już jakąś wyrobioną opinię o nich
Właśnie byłam tylko na jednej akcji jako hostessa, przez tydzień. Niedawno skończyłam i chodzi o to, że ja wpisując w google nazwę tej agencji, weszłam na jakieś forum, gdzie użytkownicy wymieniali opinie o tym, że ta agencja to oszuści i że mieli problem z uzyskaniem kasy. Także ja teraz martwię się o moją wypłatę, niby gość wszystko co trzeba "przekazał do księgowości" i mają 30 dni na wysłanie mi kasy na konto, póki co minął dopiero tydzień, także chciałabym być dobrej myśli, ale po przeczytaniu tamtych opinii, po prostu boję się o moją kasę
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 19:38   #29
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Właśnie byłam tylko na jednej akcji jako hostessa, przez tydzień. Niedawno skończyłam i chodzi o to, że ja wpisując w google nazwę tej agencji, weszłam na jakieś forum, gdzie użytkownicy wymieniali opinie o tym, że ta agencja to oszuści i że mieli problem z uzyskaniem kasy. Także ja teraz martwię się o moją wypłatę, niby gość wszystko co trzeba "przekazał do księgowości" i mają 30 dni na wysłanie mi kasy na konto, póki co minął dopiero tydzień, także chciałabym być dobrej myśli, ale po przeczytaniu tamtych opinii, po prostu boję się o moją kasę
Mnie pewnie to samo mignęło na forum podajże z gazety, ale nie wgłębiałam się w temat...
Na razie się nie martw, bo nie zawsze tak jest, jak ludzie piszą, bo ile ludzi, tyle opinii, a w necie każdy jest anonimowy, pisze co mu ślina na język przyniesie
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:50   #30
mari1125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

No wlasnie, najgorzej jak firma jest niewypłacalna... Dlatego trzeba polecac i pracowac tylko z najlpeszymi. Dorywczo pracuję tylko zagranicą i firm posredniczacych w tym temacie jest zatrzesienie! caly myk polega na tym, zeby wybrac te najlepsza, ktora nas nie oszuka, wysle w dobre miejsce, zapewni dogodne warunki i przede wszystkim bedzie wyplacalna!!!!!!!! To znaczy, ze gwarantuje dobre pieniazki i na czas. ja akurat z polecenia wyslalam cv do Poland Workforce. najpierw byla u nich moja siostra, potem siostra z kolezanka razem wyjchaly do pracy na Korsykę jako pokojówki i byly bardzo zadowolone. no to rok pozniej dolaczylam i ja. naprawde polecam. w ogole praca zagranica to fajny pomysl na wakacje
mari1125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 13:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.