pierwszy raz-krwawienie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 17:19   #1
lucy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5

pierwszy raz-krwawienie.


witam
mam pytanie jak to jest podczas pierwszego razu z krwawieniem...jak duże ono jest do czego można je porównać?? nie sa to litry krwi, ale kropla to tez chyba nie jest? Myslę o tym dlatgeo ze krwawienie jest dość wstydliwa sprawą i sama mysl o tym przyprawia mnie o dreszcze. Wiec jak to jest?? duze plamienie?
proszę was panie o odpowiedz i z gory dziekuje.
pozdrawiam.
lucy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:37   #2
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez lucy98 Pokaż wiadomość
witam
mam pytanie jak to jest podczas pierwszego razu z krwawieniem...jak duże ono jest do czego można je porównać?? nie sa to litry krwi, ale kropla to tez chyba nie jest? Myslę o tym dlatgeo ze krwawienie jest dość wstydliwa sprawą i sama mysl o tym przyprawia mnie o dreszcze. Wiec jak to jest?? duze plamienie?
proszę was panie o odpowiedz i z gory dziekuje.
pozdrawiam.
każda kobieta może miec inaczej nie ma określonej ilości krwi po pierwszym stosunku. jedne krwawią bardzo inne tylko troszeczke a np ja wogóle nie krwawiłam... tylko był ból, zero krwi...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:40   #3
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Tak jak koleżanka u góry powiedziała każda kobieta inaczej reaguje... ja np. miałam lekkie krwawienie które utrzymywało się przez cały dzień...
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:41   #4
Nika 93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ♥ Warszawa ♥
Wiadomości: 47
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
każda kobieta może miec inaczej nie ma określonej ilości krwi po pierwszym stosunku. jedne krwawią bardzo inne tylko troszeczke a np ja wogóle nie krwawiłam... tylko był ból, zero krwi...
U mnie tak samo. Bardzo mnie bolało, ale krwi - ani kropli. Nie ma reguły.
__________________
Postanowienie noworoczne: żegnam tłuszcz!
4 stycznia - zaczynam!
Dieta South Beach.

jest: 70 kg
będzie: 55 kg
Nowy rok - nowa ja.
Nika 93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:42   #5
Oleeeńka
Raczkowanie
 
Avatar Oleeeńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Myślę, że krwawienie jest sprawą indywidualną. Są dziewczyny, u których krwawienie nie wystąpiło a są i takie, które krwawiło dość mocno. Na własnym przykładzie powiem, że krwawiłam dość obficie(jak np. w czasie okresu), ale tylko przez jeden dzień, natomiast dwa kolejne to tylko delikatnie plamiłam. Tak więc nie masz się czym martwić, być może należysz do tych szczęściar, które nie będą miały żadnych "skutków ubocznych"
Oleeeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:45   #6
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
każda kobieta może miec inaczej nie ma określonej ilości krwi po pierwszym stosunku. jedne krwawią bardzo inne tylko troszeczke a np ja wogóle nie krwawiłam... tylko był ból, zero krwi...
Dokładnie, u kazdej kobiety wygląda to inaczej- u mnie nie było ani krwi ani bólu.
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:54   #7
lucy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

tak, rozumiem że każda kobieta reaguje inaczej. nie mniej jednak czy to krwawienie po wprowadzeniu penisa "spływa"? czy po przbiciu błony krwawienie następuje dopiero po jakims czasie? czy przed pierwszym stosunkiem trzeba się jakoś specjalnie przygotować na krwawienie bo nie pobrudzić nieczego?
lucy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 18:30   #8
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez lucy98 Pokaż wiadomość
tak, rozumiem że każda kobieta reaguje inaczej. nie mniej jednak czy to krwawienie po wprowadzeniu penisa "spływa"? czy po przbiciu błony krwawienie następuje dopiero po jakims czasie? czy przed pierwszym stosunkiem trzeba się jakoś specjalnie przygotować na krwawienie bo nie pobrudzić nieczego?
Nie sądze,żeby to było az takie krwawienie jak podczas miesiączki. Warto miec przy sobie wkładkę aby nie pobrudzic bielizny.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:10   #9
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 247
GG do limonka1983
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Pociekło, praktycznie posączyło, przez może poł godziny. Samo przerwanie błony bolało, a tak, to było bardzo miło. I dlaczego uważasz, że krewienie jest wstydliwa sprawą? Myślę, że facet cieszy się, ze był właśnie tym pierwszym, a krew tylko go w tym "umacnia". Taki "dowód", że nie miałaś wcześniej innego. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Facet niby nie skomentował, ale widać było dumę w oczach.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:25   #10
lucy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

a jeszcze takie pytanie, czy krwawienie może byc tak obfite że zwykłe chociażby prześcieradło to za mało i potrzebne jest "wsparcie"?

czy krwawienie moze wystapic tylko takie że że tak powiem pobrudzi nas ale nie wszystko dookoła?
lucy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:54   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Pociekło, praktycznie posączyło, przez może poł godziny. Samo przerwanie błony bolało, a tak, to było bardzo miło. I dlaczego uważasz, że krewienie jest wstydliwa sprawą? Myślę, że facet cieszy się, ze był właśnie tym pierwszym, a krew tylko go w tym "umacnia". Taki "dowód", że nie miałaś wcześniej innego. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Facet niby nie skomentował, ale widać było dumę w oczach.
Niestety właśnie przez takie podejście o którym mówisz, w wielu krajach kobiety mają problem. Wiesz, jak jest mowa o tym, że musi być dziewicą, do ślubu czy coś, później jest seks, krwi nie ma, a kobieta dostaje za to, że niby skłamała..
Cytat:
Napisane przez lucy98 Pokaż wiadomość
a jeszcze takie pytanie, czy krwawienie może byc tak obfite że zwykłe chociażby prześcieradło to za mało i potrzebne jest "wsparcie"?

czy krwawienie moze wystapic tylko takie że że tak powiem pobrudzi nas ale nie wszystko dookoła?
Jeśli się tak bardzo martwisz, to weź ręcznik pod siebie, a później od razu po seksie (jeśli ta krew będzie) wymocz go i wypierz.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 20:23   #12
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Używasz tamponów? Jeśli tak to możesz nie mieć z tym problemu. Ja nie krwawiłam wcale.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:29   #13
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 247
GG do limonka1983
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Niestety właśnie przez takie podejście o którym mówisz, w wielu krajach kobiety mają problem. Wiesz, jak jest mowa o tym, że musi być dziewicą, do ślubu czy coś, później jest seks, krwi nie ma, a kobieta dostaje za to, że niby skłamała..
Nie chodziło mi o to, że kobieta musi być dziewicą itd, ale o to, że krwawienie nie jest niczym wstydliwym, bo facet czuje się wtedy wyjątkowo. Był pierwszy i ma namacalny dowód. A to, czy ta krew płynie z powodu przerwanej błony, czy podrażnienia, jest dla niego mało ważne. O swoistym "instynkcie" mówię. Jak miałam 1 raz, nie zastanawiałam się nad tym, czy coś będzie ciekło, czy nie. Facet wiedział, że jest moim 1 mężczyzną w łóżku.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:37   #14
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
że krwawienie nie jest niczym wstydliwym, bo facet czuje się wtedy wyjątkowo. Był pierwszy i ma namacalny dowód.
gdyby mój partner zarzuciłby że z powodu braku krwawienia nie czuje się wyjątkowy, dostałby tak po łbie że od ściany by się go nie odkleiło -_-
bardzo bardzo dziwny tok rozumowania.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:55   #15
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi o to, że kobieta musi być dziewicą itd, ale o to, że krwawienie nie jest niczym wstydliwym, bo facet czuje się wtedy wyjątkowo. Był pierwszy i ma namacalny dowód. A to, czy ta krew płynie z powodu przerwanej błony, czy podrażnienia, jest dla niego mało ważne. O swoistym "instynkcie" mówię. Jak miałam 1 raz, nie zastanawiałam się nad tym, czy coś będzie ciekło, czy nie. Facet wiedział, że jest moim 1 mężczyzną w łóżku.
Rozumiem, to był tylko taki mój OT, bo mi się skojarzyło.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:24   #16
lucy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Używasz tamponów? Jeśli tak to możesz nie mieć z tym problemu. Ja nie krwawiłam wcale.

tak, używam tamponow..a to jeśli używa się tamponów to krwawienia nie bedzie??
lucy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:25   #17
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez lucy98 Pokaż wiadomość
tak, używam tamponow..a to jeśli używa się tamponów to krwawienia nie bedzie??
tampon mógł ci błonę dziewiczą przebic dlatego może nie byc krwawienia... ile masz lat? pytam z ciekawości
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:26   #18
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez lucy98 Pokaż wiadomość
tak, używam tamponow..a to jeśli używa się tamponów to krwawienia nie bedzie??
Może go nie być Moja koleżanka która też stosowała zawsze tampony nie miała krwawienia przy pierwszym zbliżeniu.
Druga za to nie mogła ich sobie zaaplikować, dopiero gdy straciła dziewictwo stało się to możliwe :P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:29   #19
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez lucy98 Pokaż wiadomość
tak, używam tamponow..a to jeśli używa się tamponów to krwawienia nie bedzie??
ja uzywam tamponow i krwawilam, nieduzo ale jednak... i to przy kilku pierwszych razach
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 21:30   #20
BlackWidow89
Raczkowanie
 
Avatar BlackWidow89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Możesz mieć krwawienie, ale jest szansa, że będzie mniejsze, gdyż tamponami mogłaś już uszkodzić błonę. Czyli teoretycznie większy komfort podczas pierwszego razu
BlackWidow89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:23   #21
nusia4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 336
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

I ja również nie krwawiłam,także nie przejmuj się
nusia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:35   #22
Kayrie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 87
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Nie ma zasady, ja wtedy tamponów nie używałam, a krwi nie było w ogóle i bólu też żadnego
Kayrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 00:02   #23
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Czytam ten wątek, czytam. I zastanawiam się czy tylko ja dostaję nerwicy, kiedy widzę tak durne pytania? Przepraszam za wyrażenie 'durne' - no, ale inaczej określić tego nie mogę.
Jak kobieta, która rzekomo jest gotowa na współżycie może zadać takie pytanie? Matko!
Wybaczcie dziewczyny, ale w mojej głowie się to nie mieści.

"Nie sa to litry krwi, ale kropla to tez chyba nie jest?" - Dwa wiadra.

"Myslę o tym dlatgeo ze krwawienie jest dość wstydliwa sprawą i sama mysl o tym przyprawia mnie o dreszcze." - Dla mnie nie było w tym nic wstydliwego. Nie czułam żadnego skrępowania. Pewnie dlatego, że Nasz pierwszy raz poprzedziliśmy masą rozmów na ten temat i On doskonale zdawał sobie sprawę, że taka sytuacja (choć nie musi) może zaistnieć.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 10:04   #24
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek, czytam. I zastanawiam się czy tylko ja dostaję nerwicy, kiedy widzę tak durne pytania? Przepraszam za wyrażenie 'durne' - no, ale inaczej określić tego nie mogę.
Jak kobieta, która rzekomo jest gotowa na współżycie może zadać takie pytanie? Matko!
Wybaczcie dziewczyny, ale w mojej głowie się to nie mieści.

"Nie sa to litry krwi, ale kropla to tez chyba nie jest?" - Dwa wiadra.

"Myslę o tym dlatgeo ze krwawienie jest dość wstydliwa sprawą i sama mysl o tym przyprawia mnie o dreszcze." - Dla mnie nie było w tym nic wstydliwego. Nie czułam żadnego skrępowania. Pewnie dlatego, że Nasz pierwszy raz poprzedziliśmy masą rozmów na ten temat i On doskonale zdawał sobie sprawę, że taka sytuacja (choć nie musi) może zaistnieć.
Po to jest forum by zadawać pytania na które nie znamy odpowiedzi. Może dziewczyna pyta z czystej ciekawości, by wiedzieć na przyszłość.
Nawet o jeżeli jest niedojrzała do seksu, przecież ma prawo zadawać pytania. Pytania i zbieranie informacji też są częścią dojrzewania do pewnych rzeczy. Dobrze, że się tym interesuje teraz a nie później. Dla Ciebie to może być normalne, dla kogoś może to być kompletną abstrakcją.
Odrobinę zrozumienia.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 12:16   #25
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek, czytam. I zastanawiam się czy tylko ja dostaję nerwicy, kiedy widzę tak durne pytania? Przepraszam za wyrażenie 'durne' - no, ale inaczej określić tego nie mogę.
Jak kobieta, która rzekomo jest gotowa na współżycie może zadać takie pytanie? Matko!
Wybaczcie dziewczyny, ale w mojej głowie się to nie mieści.

"Nie sa to litry krwi, ale kropla to tez chyba nie jest?" - Dwa wiadra.

"Myslę o tym dlatgeo ze krwawienie jest dość wstydliwa sprawą i sama mysl o tym przyprawia mnie o dreszcze." - Dla mnie nie było w tym nic wstydliwego. Nie czułam żadnego skrępowania. Pewnie dlatego, że Nasz pierwszy raz poprzedziliśmy masą rozmów na ten temat i On doskonale zdawał sobie sprawę, że taka sytuacja (choć nie musi) może zaistnieć.
wstydliwą żeby zapytać koleżankę np.....

no daj spokój, to wcale nie jest durne pytanie, przecież nigdzie się nie pisze ile krwi może polecieć, tylko że w ogóle może więc akurat to dobre pytanie w dobrym miejscu

ja przed też się zastanawiałam jak to może być, powiedziałam chłopakowi że może się coś takiego pojawić ale akurat nic takiego miejsca nie miało
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 14:22   #26
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Lepiej że zadaje pytania tutaj, na forum, gdzie otrzyma więcej wyczerpujących odpowiedzi od zazwyczaj starszych i doświadczonych dziewczyn niż jak ma pytać się koleżanek z klasy które pewnie będą wymyślać...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 16:11   #27
lucy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Jak dla mnie krwawienie mimo że jest czymś naturalnym jest dość krępujące. Nawet podczas okresu czuję jakiś dyskomfort z różnych przyczyn. Jeżli dla jednej z pan ktora dość negatywnie wypowiadała sie o tym temacie moje pytanie jest 'durne' to trudno. Jeżeli czujesz się swobodnie i w niczym nie przeszkadza Ci krew to super.Każdy ma prawo do swojego zdania.

i jak to ktos powiedział..nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. dziękuje za wszelkie pomocne odpowiedzi..pozdrawiam serdecznie
lucy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:10   #28
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Nie ma żadnej reguły co do wystąpienia bólu i krwi. Myślę, że trochę zależy od tego, czy uprawiało się wcześniej petting. Na początku mojego związku TŻ nie mógł włożyć we mnie nawet palca, a po wielu dniach ćwiczeń przy pierwszym razie nic nie bolało i nie było krwi.
Moja błona dziewicza nie została przerwana palcami, ani niczym uszkodzona, byłam przed pierwszym razem u ginekologa i znajdowała się na swoim miejscu. A jak to będzie u Ciebie? Tego nie wie nikt, musisz się sama przekonać. Na wszelki wypadek podłóż ręcznik pod siebie, będziesz miała zabezpieczenie przed niechcianą krwią. Powodzenia
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 15:51   #29
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Ktoś powiedział także, że jakie pytanie, taka odpowiedź.
W swojej wypowiedzi nie napisałam nic, co miałoby dotyczyć okresu. I tego, czy krew przeszkadza mi, czy nie. Tak więc proszę nie przeinaczać moich wypowiedzi i nie ubarwiać ich.

Mówiąc o krwawieniu podczas pierwszego stosunku - uważam:

* jeśli seks nie jest wśród partnerów tabu, to mężczyzna zdaje sobie sprawę, że taka sytuacja nie jest zależna od nas, i może, ale nie musi wystąpić.

* nie jest mi także obojętne, czy takowe wystąpi, czy nie. Oczywiste powinno być, że aby czuć większy komfort lepiej byłoby, gdyby krwawienie nie wystąpiło.

* napisałam, że jak dla mnie to pytanie jest durne, bo jak można spytać o to, ile tej nieszczęsnej krwi upłynie?! Osoba, która według mnie jest dojrzała i gotowa na seks, zdaje sobie sprawę jak to mniej więcej wygląda i wie też doskonale, że żadna z nas nie jest jej w stanie powiedzieć, jak będzie w jej przypadku.
Stąd ta moja zgryźliwa uwaga - 'dwa wiadra'.
Przecież każda z nas jest inna. Inaczej reaguje.

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2009-12-18 o 15:55
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:51   #30
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: pierwszy raz-krwawienie.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
* napisałam, że jak dla mnie to pytanie jest durne, bo jak można spytać o to, ile tej nieszczęsnej krwi upłynie?! Osoba, która według mnie jest dojrzała i gotowa na seks, zdaje sobie sprawę jak to mniej więcej wygląda i wie też doskonale, że żadna z nas nie jest jej w stanie powiedzieć, jak będzie w jej przypadku.
A może po prostu chce się dowiedzieć, jak to było u innych i spróbować przygotować? Co w tym złego? Czy to jest jakaś podświadoma wiedza, którą wysysa się z mlekiem matki?


Odpowiadając na pytania - na pościeli zostawiłam wielką plamę, a krwawiłam przez tydzień. Okres miałam dostać planowo tydzień później, więc może po prostu mi się przyspieszył... Nie powiem, zbyt komfortowe to nie było.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.