Kurs angielskiego-wakacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 16:53   #1
karola01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 327

Kurs angielskiego-wakacje


Niestety nie mogę znaleźć nigdzie informacji nt. kursu angielskiego podczas wakacji przez 2 miesiące.Nie mieszkam w dużym mieście, więc zapewne trudniej będzie o dobrą szkołę. Bardzo chciałabym na taki kurs się zapisać, ale nie wiem czy warto. Może macie jakieś doświadczenia? Jak wyglądają takie zajęcia, czym się różnią od korepetycji, jaka jest cena itd. ?
karola01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 17:46   #2
Midorikawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs angielskiego-wakacje

Obecnie większość szkół językowych oferuje kursy wakacyjne. Jednak jak wspomniałaś, nie mieszkasz w dużym mieście, więc rzeczywiście o dobrą szkołę będzie trudniej. Ale może jednak warto byłoby na ten kurs jeździć gdzieś dalej, skoro i tak będą to wakacje.
Wybierając kurs wakacyjny, zwróć uwagę na to, czy jest to kurs tradycyjny (np. 1x90 minut) czy intensywny (np. 2x90 minut). Ważne też jest to, czy w danej szkole są przeprowadzane testy sprawdzające poziom znajomości języka przyszłych uczniów.
A jeśli chodzi o cenę, to już się w tym nie orientuję, ale zapewne też zależy to wszystko od szkoły

A tak przy okazji, uczę j.angielskiego, więc służę pomocą Sama też prowadziłam kursy konwersacyjne w wakacje i muszę Ci szczerze powiedzieć, że pogoda robiła swoje... Upały były nieziemskie...
__________________
czas się zmienić i zapomnieć...
a tymczasem...
63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

"Chcę znów wierzyć w miłość
Mieć siłę, by wstrzymać łzy
Mieć prawo do walki
Znów dotknąć gwiazd
Zatrzymać czas"
Midorikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 19:04   #3
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Kurs angielskiego-wakacje

w wakacje byłam na kursie intensywnym. jak dla mnie kapitalna sprawa. zajęcia miałam 4 razy w tygodniu po 3 godziny. grupa była mała bo najpierw liczyła 5 osób, końcowo zostało nas 3. mieliśmy dużo ćwiczeń na mówienie różnoradnych ale i gramatyka, która była systemtycznie sprawdzana poprzez kartkówki. czasem nawet wychodziły 2 w tygodniu.
dzięki temu miałam motywacje aby codziennie się uczyć i wyniosłam z tego więcej niż z normnalnego kursu, takiego dwa razy w tygodniu.

chodziłam do szkoły profi lingua.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 08:47   #4
karola01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 327
Dot.: Kurs angielskiego-wakacje

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
w wakacje byłam na kursie intensywnym. jak dla mnie kapitalna sprawa. zajęcia miałam 4 razy w tygodniu po 3 godziny. grupa była mała bo najpierw liczyła 5 osób, końcowo zostało nas 3. mieliśmy dużo ćwiczeń na mówienie różnoradnych ale i gramatyka, która była systemtycznie sprawdzana poprzez kartkówki. czasem nawet wychodziły 2 w tygodniu.
dzięki temu miałam motywacje aby codziennie się uczyć i wyniosłam z tego więcej niż z normnalnego kursu, takiego dwa razy w tygodniu.

chodziłam do szkoły profi lingua.
A ile kosztował ten kurs?
karola01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:35   #5
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Kurs angielskiego-wakacje

wyszukaj w google EF School i zamów na ich stronie bezpłatny katalog.Jest tam dużo kursów ,w tym wakacyjnych a jeszcze więcej miejscowości.Ceny co prawda rosną z roku na rok,ale na pewno coś wybierzesz
*nie doczytałam; myślałam,że chcesz wyjechać za granicę

Edytowane przez selena1616
Czas edycji: 2010-11-28 o 15:36
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:57   #6
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Kurs angielskiego-wakacje

kurs kosztował coś kolo 500 zł. nie pamiętam dokłądnie. ale wychodzi mniej niż normlany standartowy kurs.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:41   #7
Bielizniarka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 127
Dot.: Kurs angielskiego-wakacje

Widzę, że jesteś z małopolskiego! Ja chodzę na kurs do Axona i powiem Ci, że nawet mi pomógł. Zwłaszcza, jeśli któraś potrzebuje doraźnej pomocy i tzw. "rozkręcenia się". I ceny też mają nawet ok.
Bielizniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.