Bikini głębokie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 00:35   #1
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Lightbulb

Bikini głębokie


Witam moje drogie,
kieruję się dzisiaj do Was z pytaniem, które od jakiejś doby strasznie mnie nurtuje.
Otóż według moich wcześniejszych obliczeń wynika, że powinnam koło czwartku być już po miesiączce ( biorę tabletki), dziś jest jednak już wtorek a miesiączki dalej nie ma na piątek jestem umówiona na depilację woskiem bikini i nurtuje mnie jedno pytanie- czy mogę iść z miesiączką na depilację (z zaaplikowanym wcześniej tamponem)? Czytałam tylko, że wtedy ból jest większy jednak nie robi to na mnie wrażenia więc bardziej chciałabym wiedzieć czy kosmetyczki zgadzają się na wykonywanie depilacji w tym czasie? Patrząc od strony higieny nie widzę tutaj problemu gdyż wiadomo od czego są tampony a wcześniej i tak się trzeba podmyć ale nie byłam jeszcze w takiej sytuacji dlatego chciałabym żeby ktoś w temacie się wypowiedział.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 11:22   #2
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Bikini głębokie

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Witam moje drogie,
kieruję się dzisiaj do Was z pytaniem, które od jakiejś doby strasznie mnie nurtuje.
Otóż według moich wcześniejszych obliczeń wynika, że powinnam koło czwartku być już po miesiączce ( biorę tabletki), dziś jest jednak już wtorek a miesiączki dalej nie ma na piątek jestem umówiona na depilację woskiem bikini i nurtuje mnie jedno pytanie- czy mogę iść z miesiączką na depilację (z zaaplikowanym wcześniej tamponem)? Czytałam tylko, że wtedy ból jest większy jednak nie robi to na mnie wrażenia więc bardziej chciałabym wiedzieć czy kosmetyczki zgadzają się na wykonywanie depilacji w tym czasie? Patrząc od strony higieny nie widzę tutaj problemu gdyż wiadomo od czego są tampony a wcześniej i tak się trzeba podmyć ale nie byłam jeszcze w takiej sytuacji dlatego chciałabym żeby ktoś w temacie się wypowiedział.
Zalezy od kosmetyczki. Zapytaj, czy mialaby cos przeciwko.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 15:07   #3
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Bikini głębokie

wypadaloby zadzwonic i sie zapytac. Mnie np nie przeszkadza, niektorym kolezankom tak.

Raz klientka u mnie dostala okres w trakcie depilacji. Przygotuj sie i na taka ewentualnosc, jesli nadal nie bedziesz miala
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 19:51   #4
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Bikini głębokie

Właśnie dzisiaj dostałam, jest więc nadzieja, w razie czego zadzwonię albo nawet podejdę i zapytam dziękuję za odpowiedź
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 14:57   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Bikini głębokie

Raczej kosmetyczki nie mają z tym problemu, ze klientka ma tampon. Poza tym tampony nie zawsze się nosi kiedy ma się okres. Czasami klientka może być w trakcie leczenia, podczas którego lek aplikuje się w postaci tamponów.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 18:21   #6
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Bikini głębokie

Pięknie dziękuję za odpowiedzi Jak zwykle jesteście szalenie pomocne, bardzo dziękuję
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.