Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 11:35   #1561
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witam!
Mam pytanie, co polecacie do usuwania blizn potrądzikowych?
Nie chcę się jeszcze wybierać do kosmetyczki na profesjonalne złuszczanie naskórka, bo trochę to kosztuje, nawet po znajomościach, niestety ;/

Chciałabym jakieś domowe sposoby przetestować na początek.

Używam Epiduo, które powoduje zaczerwienie twarzy i złuszczanie naskórka przy okazji, muszę go stosować na mój trądzik, w prawdzie nie jest obszerny ale mi przeszkadza, szczególnie w okolicy ust i czoła, na którym mam jeszcze dużą ilość zamkniętych zaskórników.

Edytowane przez inverso
Czas edycji: 2010-04-18 o 11:37
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 16:52   #1562
ZuaIv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 2
GG do ZuaIv
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
Witam!
Używam Epiduo, które powoduje zaczerwienie twarzy i złuszczanie naskórka przy okazji, muszę go stosować na mój trądzik, w prawdzie nie jest obszerny ale mi przeszkadza, szczególnie w okolicy ust i czoła, na którym mam jeszcze dużą ilość zamkniętych zaskórników.
Również używam Epiduo i wywołuje u mnie takie same skutki. Jeśli Twoje zaczerwienienia po stosowaniu Epiduo są duże, to radzę Ci ograniczyć stosowanie go, np. 1 raz na 2 dni, a w dniu w którym go nie używasz posmaruj się kremem. Ja mam po Epiduo wysuszoną skórę, więc używam kremu - Cetaphil.
ZuaIv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:34   #1563
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

[QUOTE=inverso;18654729]Witam!
Mam pytanie, co polecacie do usuwania blizn potrądzikowych?
Nie chcę się jeszcze wybierać do kosmetyczki na profesjonalne złuszczanie naskórka, bo trochę to kosztuje, nawet po znajomościach, niestety ;/

Chciałabym jakieś domowe sposoby przetestować na początek.

Oo, ja też chętnie posłucham, cały czas walczę z tym problemem.
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 08:44   #1564
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Póki mam wolne od wyjść z domu, to staram się stosować Epiduo codziennie by zwalczyć moje pryszcze.

Ale mam pytanie, czy on sobie poradzi z bliznami potrądzikowymi?

PS. Przesuszenie twarzy mi nie przeszkadza,z tym sobie poradzę jakoś.
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:07   #1565
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

inverso, nawet przy cerze tradzikowej, tlustej, nalezy stosowac odpowiednie kremy nawilzajace przeznaczone do tego typu cery. jesli chcesz sie pozbyc i pryszczy i blizn tym bardziej trzeba o to zadbac, poniewaz wysuszona cera bedzie produkowac 2x wiecej sebum

a dobrze dobrany krem nawilzajacy sprawi, ze Twoja cera bedzie odzywiona i szybciej zagoja sie wszystkie ranki.

jesl nie chcesz isc do kosmetyczki, moze warto przejsc sie do dermatologa? swoja droga nawet przed pojsciem do kosmetyczki warto zasiegnac jego opini, bo moze Twoi problem jest na podlozu hormonalnym, jesli mowisz, ze nie mozesz sobie z tym poradzic.

z domowych sposobow to duzo dziewczyn chwali maseczke z aspiryny, ale sama jej nigdy nie stosowalam, wiec moze poszukaj jakiegos info o niej. no i zapraszam Cie do naszego watku, tutaj co chwile dziewczyny odkrywaja rozne "nowosci" kosmetyczne

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=412267
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:44   #1566
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

U dermatologa jestem regularnie co miesiąc od roku, i tak na zmianę każe mi łykać Unidox i Metronidazol; a smarować się mam Epiduo + Aknemycin.

Daleka droga przede mną by pozbyć się tych blizn. Hmm, a nad maseczką aspirynową myślę, ale muszę najpierw kupić aspirynę
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:01   #1567
fanusia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 756
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

sdgdsgs

Edytowane przez fanusia92
Czas edycji: 2010-05-05 o 21:23
fanusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 16:58   #1568
Voka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

ja też chętnie posłucham rad,bo mam identyczną cere tyle że nie naczynkową.I równierz stosowałem Izotek przez pół roku..
Voka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:14   #1569
oliwia _124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Plamki po pryszczach

Hej
Mam pytanie
Kilka dni temu wyszedł mi syfek wychodziłam dlatego postanowiłam go wygnieść teraz tym miejscu zauważyłam plamkę fioletowo-czerwoną. Jak to usunąć?
Najlepiej domowe sposoby
Byłabym wdzięczna
oliwia _124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 12:04   #1570
oliwia _124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Plamki po pryszczach

Hej
Mam pytanie
Kilka dni temu wyszedł mi syfek wychodziłam dlatego postanowiłam go wygnieść teraz tym miejscu zauważyłam plamkę fioletowo-czerwoną. Jak to usunąć?
Najlepiej domowe sposoby
Byłabym wdzięczna
oliwia _124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:57   #1571
Voka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

o jaaa ale masz problem jedna plamka ludzie mają poważniejsze problemy
Voka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 12:34   #1572
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fanusia92 Pokaż wiadomość
dziewczyny.. potrzebuję pomocy!

A więc moim głównym utrapieniem są przebarwienia/blizny po trądziku na policzkach. Czoło, broda prawie że idelane /jak dla mnie oczywiście/ a na policzkach ohyda..
Do dermatologa chodzę, obecnie jestem już pół roku na izoteku : Curacne -najmniejszej dawce. Pryszcze mi już w ogóle nie wyskakują, a jeśli już to bardzo, bardzo żadko..
Byłam u komsetyczki /medycyna estetyczna/ zapytać o jakiś zabieg, ale dowiedziałam się, że przy izoteku nie mogą wykonywać.. więc już zupełnie się załamałąm..
Od dermatologa mam zapisaną maść: Epiduo, ale nic mi w sumie nie pomaga, więc próbują na włąsną rękę.. :

Ostatnio przez dwa tygodnie stosowałam Acne-derm /przy tym filtr 30+ /wiem, trochę mały, ale za niedługo przyerzucam się jak co lato na 50/ ale zauważyłam /może sobie sama wymyślam? / takie jakby malutkie, prawie niewidoczne przebarwienie i przerwałam

Zastanawiałam się nad zastosowaniem jakiś kwasów z BU lub tonikó z kwasami, ale nie wiem co i jak, gdyż mam cerę naczyniową i wrażliwą, więc nie chcę żebvy mnie podrażniło..
Najchętniej to zaryzykowałąbym i udałabym się na jakiś zabieg, typu peeling, ale chyba to nie jest dobry pomysł? xD
Po porstu już się tak męczę /same pewnie co niektóre rozumiecie../ a z tym pudrem na twarzy to już w ogóle nie mogę znieść się ;P

POOOMOCY! Większość jest doswiadczona, więc może polecicie mi coś
Twoja skora wyglada na bardzo podraniona. Podobnie mialam po kuracji antytradzikowej. Niestety(stety?) bylam zmuszona zmienic dermatologa. PAni jak mnie zobaczyla powiedziala, ze mam "zaogniona cere" i nalezy ja uspokoic. Kazala mi odstawic wszystko to co stosowalam do tej pory. Przepisala mi robiony w aptece krem, na noc locacid a na rano effaclar a.i. (pomylilam sie i kupilam effaclar k ale to inna historia, dopiero niedawno sie dowiedzilam ze to zluszcza bo ma kwasy). Locacid strasznie mnie wysuszal, dodatkowo zrobilam sobie "kuku" effaclarem(myslalam, ze to uczulenie a on poprostu zluszczal). Ogolne masc robiona mi pomogla, zaczerwienienia zniknely ale...tradzik powrocil
wiec musisz uwazac.

Edytowane przez The light
Czas edycji: 2010-04-24 o 12:35
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 20:59   #1573
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Plamki po pryszczach

Cytat:
Napisane przez oliwia _124 Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanie
Kilka dni temu wyszedł mi syfek wychodziłam dlatego postanowiłam go wygnieść teraz tym miejscu zauważyłam plamkę fioletowo-czerwoną. Jak to usunąć?
Najlepiej domowe sposoby
Byłabym wdzięczna
półóż plasterek świeżego ogórka- działa rozjaśniająco
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:35   #1574
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik , Ślady , Przebarwienia,Czerwona Twarz.Co polecacie ? Moje ZDJECIA !

Cytat:
Napisane przez rastaaa Pokaż wiadomość
Witam. zmagam sie z tradzikiem tylko od roku i moze stad moja panika. Wczesniej mialam jakies pojedyncze wypryski od czasu do czasu - zazwyczaj malo widoczne dlatego nie mialam sie czym przejmowac. Zaczelo sie po wakacjach: codzien budzilam sie z nowa gula ktora niedlugo potem zamieniala sie w okropnego ropnego pryszcza. Ja glupia wszystkie je wyciskalam Boze gdybym tylko mogla cofnac czas nie robilabym tego! Bywalo raz lepiej raz gorzej... Zdarzalo sie ze tydzien/dwa mialam naprawde ladna cere po czym znow cos mi wyskakiwalo i sie namnazalo. Bylam u dermatologa - przepisal mi zineryt isotrex i azimycin. Za leki placili rodzice a niestety nie naleza oni do najbogatszych dlatego gdy uslyszeli cene to sie przerazili. Ale ok. zuzylam leki i cera byla ladna. wiekszosc przebarwien zniknela, pryszczy zero. nastepnej 'dawki' rodzice powiedzieli ze mi nie wykupia. skora sie uspokoila (po lekach byla przesuszona i zaczerwieniona) i bylo ok. Przez chwile... Zaczelo sie od nowa.

Chcialam jeszcze dodac ze pryszczy juz nie wyciskam. One rosna a wokol nich tworzy sie ogromna czerwona plama. Zdarza sie tez ze ropa sama wylazi na wierzch. czasami przy wycieraniu recznikiem. Robie to ostroznie, nie pocieram tylko delikatnie przykladam recznik do twarzy ale wystarczy lekko przycisnac skore w poblizu i to samo wychodzi!

Zamiescilam zdjecia(ta moja twarz wyglada nieco lepiej gdy patrze w lustro... moze jest to spowodowane tym ze od dzis uzywam serii effaclar ktora chyba nieco mnie podraznila) Na jednym z nich zaznaczylam czarnym okregiem przebarwienia ktore mam juz ponad pol roku! ;o drugie zdjecie to wysyp z przedwczoraj. Blagam niech ktos mi poradzi co ja mam robic Juz tyle tego probowalam... pomyslalam ze moze ktos mial podobnie lub wie jak sie tego pozbyc dlatego tu napisalam
U mnie to wygląda DOKŁADNIE tak samo i też ta ropa sama wychodzi, mi się wydaje że to trądzik kosmetyczny. Ja stosuję epiduo ale idealnej poprawy jeszcze nie ma jednak coraz mniej nowych pryszczy wyskakuje. Ale niestety właśnie mam przebarwienia też już gdzieś tak od pół roku. Nie wiem jak się ich pozbyć.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:08   #1575
rastaaa
Raczkowanie
 
Avatar rastaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Trądzik , Ślady , Przebarwienia,Czerwona Twarz.Co polecacie ? Moje ZDJECIA !

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
rastaaa jeśli nie masz zbyt dużych finansów spróbuj tormentiola lub sudocremu i szarego mydła do mycia twarzy może ci pomoże a napewno nie zaszkodzi
To szare mydło to jakiejś firmy jest? Użyłam ostatnio kilka razy Białego Jelenia gdyz skonczyl mi sie zel a nie chcialo sie dupy ruszyc do drogerii... Strasznie okropnie mi wysuszyl twarz. Jestem jednak zwolenniczka prostych i naturalnych skladow dlatego chetnie pouzywam

ALE ALE! Chcialam sie pochwalic ze po tych okropnych syfach ze zdjec prawie nie ma sladu! Patrze w lustro i nie wierze.. Wybawca okazal sie kwas migdalowy. Mysle ze jak zrobie sobie jeszcze raz porzadny peeling z jego udzialem to mam szanse pozbyc sie wszystkich pozostalosci Niestety nie mam teraz czasu na tragiczny wyglad (podczas zluszczania nie wyglada sie przeciez najlepiej) dlatego odkladam to i odkladam majac nadzieje ze moze i bez tego da rade.. ;p

W sumie bardzo szybko nastapila u mnie poprawa stanu cery i trudno mi sprecyzowac dzieki czemu to... glowna zasluge spelnia tu napewno kwas gdyz zluszczyl mi wiekszosc przebarwien. Dodatkowo masc Benzacne (magdadro zaczelam od stezenia 10% - ach ta moja zachlannosc na szybkie efekty) - oj wysusza!, zuzylam tez probki effaclaru duo i effaclaru k i gdyby nie cena gnalabym do apteki bo to b.dobre produkty!

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Niestety dermatolodzy często "testują" na pacjentach kolejne tubki maści w nadziei ze z którąś trafią zamiast znaleźć przyczynę problemu. Przechodziłam przez to więc wiem o czym mówię.
To samo przyszlo mi na mysl po wizycie u mojego derm.. Wisyta trwala bowiem jakies 15 minut z czego 10 min to bylo wypisywanie recepty i tlumaczenie jak uzywac ;| Skonczyla sie tekstem 'przyjdz za miesiac zobaczymy jak zadziala'


Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
U mnie to wygląda DOKŁADNIE tak samo i też ta ropa sama wychodzi, mi się wydaje że to trądzik kosmetyczny.
Caly czas zastanawiam sie czym u mnie spowodowany jest tradzik. Ze wzgledu na moj wiek pomyslalabym ze mlodzienczy, ze wzgledu na problemy z dojrzewaniem - hormonalny (to w sumie chyba to samo co mlodzienczy), kosmetyczny - bardzo mozliwe! coraz czesciej zauwazam pryszcze jako reakcje na pielegnacje skory/kosmetyki, myslalam tez ze moze jakies bakterie ale watpie (mam nadzieje w slusznie)
__________________
rastaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 09:32   #1576
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik , Ślady , Przebarwienia,Czerwona Twarz.Co polecacie ? Moje ZDJECIA !

Trądzik młodzieńczy to nie jest to samo co hormonalny.

A co do narzekania na dermatologów - niestety do leczenia podchodzi się metodą prób i błędów, nikt nie jest jasnowidzem. Jeśli lek z jednym rodzajem antybiotyku nie dziala to znaczy, że kolejny może zadziałać.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:06   #1577
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Zaczerwieniona cera

Witam
Chciałabym się dowiedzieć, czy mogłybyście poradzić coś na blizny wprawdzie nie potrądzikowe, ale po goleniu...?
Pozdrawiam
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 11:11   #1578
zorrozuz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
blizny

Czym moge wygladzic moje czlolo po tradziku?
Interesuja mnie glownie mascie.
Ogolne porady/linki?
Nie wiem nawet jak nazwac to, co mam na czole, plytkie blizny, wglebienia...?
zorrozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 15:24   #1579
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: blizny

zorrozuz moje czoło wygląda podobnie, i traktuje je Epiduo, ale trzeba długo czekać na efekty ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 20:54   #1580
MilQusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa ;)
Wiadomości: 55
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

No właśnie też mam podobne czoło i szukam czegoś co mogłoby usunąć blizny/zaczerwienienia. Macie jakieś sprawdzone metody? tak aby pozbyć się tego do końca wakacji?
Zastanawiałam się nad jakimś peelingiem u kosmetyczki, ale jednak liczę na jakieś inne cuda, ponieważ mimo wszystko trochę to kosztuję.

Ogólnie mam grzywkę, w wakacje chyba powinnam na słońce ją spinać. Myślicie, że to pomoże? Trochę mi nie pasuje spięta grzywka, ale poświęcę się

A jeśli chodzi na trądzik, to polecam Avene Clean-Ac - po paru dniach 3/4 mojego trądziku zniknęła. Jestem w szoku, mam nadzieję, że to nie tymczasowe. Tyle że to drogi krem, kosztuje ok 40-50 zł. Z takich tańszych polecam "Ziaja kuracja antybakteryjna, krem redukujący trądzik" kosztuje ok. 12 zł i jest naprawdę dobry. Nie mam zbyt dużych finansów, więc gdy skończy mi się Avene Clean-Ac to kupię ten.
Z domowych sposób polecam wam maseczke bodajże z miodu i jabłka (poszukajcie dokładnie w necie, bo nie pamiętam xd). Z tych wszystkich maseczek, które wypisują w necie, ta jest wg mnie najlepsza i naprawdę działa.

Aaa... i ogólnie, polecam wam wszystkim przed kupieniem kremu na trądzik, proszenie w aptekach o próbki kremów na trądzik Czasem dają tyle, że starczy aby upewnić się, czy jest odpowiednie dla nas. Tak znalazłam swój krem ;P
__________________
A jakbym Ci powiedziała, że marzenia kiedyś to my,
że marząc tworzysz siebie sam.
Bym tylko zaszeptała, kazała ażebyś uwierzył mi,
że marząc tworzysz klucz do szczęścia bram...

MilQusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:09   #1581
pablito86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

hej, mam pytanie, chociaż pewnie wielokrotnie udzielano już na nie tutaj odpowiedzi.

niestety pare lat temu było się głupim, zresztą mam to do teraz (nie wiem jak można się nie opanować) i wygniatałem okropnie krostkę na nosie, pryszcza. Tak, że zniszczyłem tam skórę. To, że mam teraz wypukłość i małą dziurkę na nosie, jeszcze byłoby do zniesienia, ale strasznie irytuje mnie i załamuje przebarwienie na samym srodku nosa, które jak zmarzne wygląda okropnie po prostu czerwono, a jak jest ciepło to i tak to widać. Byłem jakiś czas temu po tych paru latach na mikrodermabrazji, kiedyś byłem na jakimś (około roku temu) laserem freonowym zabiegu, nic nie pomogło. To nie jest jakieś fatalne, ale strasznie mnie deprymuje...
czy takie cepany, no scar itp, przy stosowaniu przez dłuższy okres czasu może pomóc?

czy jednak macie jakiś inny pomysł, nie mam obecnie problemów większych (praktycznie zerowe) z pryszczami,czasami jedynie się zdarzy, oczywiście na nosku^^.


proszę o radę
pablito86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:41   #1582
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

na takie przebarwienie polecam Acne Derm, myślę że bez problemu pomoże, po miesiącu powinieneś widzieć wyraźną poprawę
Cepan to maść na blizny, a nie na przebarwienia, opinie co do niej są różne, jednak wg mnie na pozostałości po trądziku nie polecam
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:51   #1583
pablito86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

ok, dziękuję za odpowiedz ;-)
w takim razie jutro lece kupić, może pomoże. przebarwienie jest wyraźne i może nie tyle rozległy, ale jednak w widocznym miejscu - na środku nosa xD
jak nie pomoże, to się odezwę
pablito86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 11:56   #1584
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Dołacze sie do watku...
Ja mam kilka blizn i przebarwienia na buzi po syfkach(problem z hormonami) pomalu to wszystko jakos sie stabilizuje, ale przebarwienia zostaja, moja cera przez to jest bardziej czerwonawa. Mam zamiar sie za to solidnie wziasc u derm lub kosmetyczki, ale dopiero w sezonie jesiennym a poki co bede starala sie stosowac inne preparaty. Na poczatek mysle o preparatach z MASA PERLOWA typu No-scar krem, Evolet -krem, Bieleda -maska, Gehwol - peeling. Czy ktoras z was stosowala ktorys z tych produktow?
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:45   #1585
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

osobiście nic z wymienionych nie stosowałam ... ale słyszałam że no-scar wcale taki rewelacyjny nie jest. wczoraj zamówiłam sobie krem złuszczający z 5% kwasamiAHA marki Bandi, może one coś pomogą ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 20:05   #1586
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
osobiście nic z wymienionych nie stosowałam ... ale słyszałam że no-scar wcale taki rewelacyjny nie jest. wczoraj zamówiłam sobie krem złuszczający z 5% kwasamiAHA marki Bandi, może one coś pomogą ...
A nie obawiasz się w okresie lata stosować AHA?
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 21:45   #1587
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

No ja narazie nie jestem w temacie jesli chodzi o kosmetyki, dopiero musze poczytac i sie zapoznac. Chyba nie jest dobrze stosowac kwasy na sezon letni?
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:31   #1588
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

jakoś mnie nie przeraża te 5% ... i tak siedzę w domu, a wychodzę gdy już muszę. a ten krem będzie działał delikatnie, więc żadnej krzywdy nie zrobi...a w ciągu dnia jakiś mocno regenerujący krem + filtr i bez strachu na słonko można wyjść
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:23   #1589
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

inverso - a ile dałaś za ten krem i gdzie go można dostać?
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:45   #1590
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Dołacze sie do watku...
Ja mam kilka blizn i przebarwienia na buzi po syfkach(problem z hormonami) pomalu to wszystko jakos sie stabilizuje, ale przebarwienia zostaja, moja cera przez to jest bardziej czerwonawa. Mam zamiar sie za to solidnie wziasc u derm lub kosmetyczki, ale dopiero w sezonie jesiennym a poki co bede starala sie stosowac inne preparaty. Na poczatek mysle o preparatach z MASA PERLOWA typu No-scar krem, Evolet -krem, Bieleda -maska, Gehwol - peeling. Czy ktoras z was stosowala ktorys z tych produktow?
Simonee ja stosowałam no scar, niestety nie polecę Ci go;/ jest strasznie cięzki, czułam sie jakbym sobie zatynkowała twarz. Zapycha pory, jedyne co robi to efekt białej twarzy, ale to po jego nałożeniu. Po jakiś dwóch tyogdniach wyrzuciłam go do kosza bo mnie wysypało po nim;/
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.