Dziewica z nieprawiczkiem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 22:20   #1
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306

Dziewica z nieprawiczkiem??


mam 21 lat a nigdy nie bylam w powaznym zwiazku... ktos teraz sie pojawil... dopeiro sie poznajemy,nic zobowiazujacego... nigdy do tad przy zadnym facecie mysli o seksie nie przychodzily mi na mysl a przy nim co raz czesciej takie sie pojawiaja... zawsze uwazalam ze siebie dam poslubie jednak duzo w ostatnim czasie te tematy mnei przesladowaly przez znajomych i sama zaczynam o tym myslec... pozatym mocno denerwują mnie teksty kolegów o dziewicach... czy naprawde jest sie czego wstydzic?Oczywiscie nie jest to presja otoczenia, bron boze akurat na to nigdy nie bylam podatna, ale może ciekawosc, pozatym jakas chemia ktora czuje do niego a nie czulam do nikogo innego.
Może to glupie, napewno glupie ale poznalam go na tyle ze wiem ze ejst opiekunczy, wyrozumialy i zdarza mi sie widziec nas razem.Może się myle mzoe bede zalowac ale takiej pewnsoci nie mialam jescze nigdy a jednoczesnie takich uczuc.Napewno do seksu meidzy nami daleka jeszcze droga, nie wiem czy bym się szybko odważyła, jak cos z tego wyjdzie bede myslec w kazdym arzie przesladuje mnie mysl,wrecz paralizuje ze on jest juz pewnie doswiadczony, ze mnie wysmieje... ze nie bede wiedziec co robic... .Dla niego tematy seksu to cos normlanego,zadne tabu... czesto z moja mama na ten temat rozmawia, ogolnikowo oczywiscie,nie kierujac tego do swojej osoby, dla mnei to zwasze byly wstydliwe tematy, dopeiro od pewnego czasu, przez towarzystwo sie to zmienilo... nie raz tez podejmuje z nim rozmowe... .
Wiem moze się rozpedzam ale chcialabym wiedziec czy to ze dziewczyna jest dziewica ma jakies znaczenie?Negatywne,pozyt ywne gdy facet jest doswiadczony?Oczywiscie ze doswiadczony nie mam pewnosci aczkolwiek zyjemy w swiecie jakim zyjemy wiec chyba raczej nie mam co sie ludzic.
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 22:45   #2
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

To w pewnym stopniu jest presja otoczenia, a media i ich "wszędobylski" seks też robią swoje.
Co do tego, że jesteś dziewicą, to nie powinnaś się przejmować - wbrew pozorom istnieją tacy faceci, którzy uważają dziewictwo swojej kobiety za największy skarb.
Nie wiem ile ze sobą jesteście, piszesz, że to nic zobowiązującego. Na Twoim miejscu poczekałabym, aż rozwinie się z tego coś więcej i dopiero potem z nim o tym porozmawiała.
Co do pociągu seksualnego, który odczuwasz - wiesz... każdy dojrzewa w swoim czasie
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 22:51   #3
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Przesadzasz, zdecydowanie przesadzasz. Puknij się dziewczyno w głowę, niby czemu miałby Cię wyśmiać? Od kiedy dziewictwo jest czymś wstydliwym? To raczej powód do dumy i coś cennego dla faceta, nawet nie wiesz jak bardzo.
Na pewno nie myślałby o Tobie lepiej gdybyś dawała d..py na prawo i lewo i zdobyła to magiczne doświadczenie.

I patrząc po Twoich wątkach za bardzo wszystko przeżywasz, za dużo myślisz, za dużo wymyślasz i dopowiadasz sobie. Więcej spontaniczności i intuicyjnego działania!
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 22:59   #4
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

"dam siebie" boże kobito, seks to nie ofiara składana z Twojego ciała
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:00   #5
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
To raczej powód do dumy i coś cennego dla faceta, nawet nie wiesz jak bardzo.
bzdura.

Dziewictwo to rzecz w ogóle nie istotna, to tak jak mieć pomalowane paznokcie lub nie mieć pomalowanych paznokci. Jest, nie ma, co za różnica. Bynajmniej tak to traktują dorośli ludzie... Facet się nie pochlasta jak trafi na doświadczoną, jak też i nie zabije gdy jest z dziewicą.

Nie wyśmieje cię. Chyba że jest nienormalny.
To że dziewczyna jest dziewicą - owszem robi różnicę pod względem technicznym
Żeby odczuwać przyjemność z seksu, czasem trzeba długiej drogi. Żeby nauczyć się orgazmu, potrzeba czasu. Tak od razu dziewczynę bardziej ten seks boli niż sprawia przyjemność.
Jeśli mam być szczera ciesz się że trafił ci się doświadczony partner, będzie bardziej umiejętny i mam nadzieję że zadba o twój komfort.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:00   #6
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Kiedy czytam twoją wypowiedź widzę bardzo podobną sytuację u mnie. Podobnie jak Ty nie byłam nigdy w poważnych związkach, każdy trwał krótko, zwykle trafiali mi się nieodpowiedni faceci i traciłam wiarę że spotkam kogoś odpowiedniego. Jednak los okazał się łaskawy, pół roku temu poznałam bardzo fajnego, miłego chłopaka i zaczęłam wierzyć że może coś z tego być.. Mam 22 lata, o seksie cuż nie wiedziałam dużo, właściwie prawie nic i strasznie mnie to nurtowało.. myślałam że jak on się dowie że jestem dziewicą to po prostu mnie zostawi. Że w moim wieku to wręcz niewłaściwe nią być. Wszystkie moje koleżanki miały to za sobą. W domu u mnie seks był tematem tabu, mama mi wpajała że takie rzeczy to po ślubie itp. Więc nie miałam z kim nawet porozmawiać oprócz jednej przyjaciółki.. Ale powiem Ci jedną rzecz.. Jestem ze swoim chłopakiem 6 miesięcy. Przez ten czas poznaliśmy się bardzo dobrze, on wyznał mi miłość i ja mu też. Pokochałam go całym sercem tak jak nigdy nikogo nie kochałam. I nagle przestałam się bać tego co pomyśli. Odczułam jakiś taki dziwny spokój. I w zeszły czwartek, czyli 3 dni temu wyszła sytuacja że przyjechał do mnie, jak zwykle siedzieliśmy, gadaliśmy i zadzwoniła moja wspóllokatorka że nie wraca na noc. Miałam więc wolne mieszkanie. I skończyło się tak jak myślałam, przeżyłam swój pierwszy raz. Nie byłam spanikowana, on zadbał o atmosferę, zapaliliśmy świeczki, było miło.. on wiedział ze nie robiłam tego nigdy bo mu powiedziałam po paru miesiącach znajomości. I wiesz co? Nie żałuję tego co się stało bo było cudownie.. A on patrzył mi prosto w oczy a po wszystkim przytulił i powiedział że jestem dla niego wszystkim. I wtedy sobie pomyślałam o moich durnych obawach, i wydały mi się one śmieszne. Bo jeśli oboje ludzi się kocha to wszystko będzie tak jak być powinno. Poczekaj, zobacz jak ta znajomość się rozwinie. Jeśli zacznie mu zależeć, jeśli się zaangażujesz to nie ma się czym martwić. Ważne aby zrobić to z ukochaną osobą. Życzę Ci aby wszystko ułożyło się jak najlepiej. Główka do góry
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:34   #7
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

marlenka podnioslas mnie na duchu bardzo Ci dziekuje za Twoja wypowiedz, reszcie oczywiscie tez.. caly watek jest dosc glupi, ale takie mysli od pewnego zcasu mnie przesladowaly non stop, od momentu naszych lekcji plywania gdy bylismy wyjatkowo blisko... i ten paralizujacy strach aby dac mu znak ze jestem wogle zainteresowana jego osoba... kto wie moze z tej znajomsoci wogle nic nie wyjdzie, moje glupie gdybania czy teraz pytania pozostana tylko pytaniami w kazdym razie moze powroci moja pewnsoc siebie ktora na chwile przez presje otoczenia zapewne,utracilam.
Wiem tylko jedno ze nasza znajomsoc rozwija sie inaczej niz wszystkie poprzednie, czuje jego zainteresowanie moja osobą,bezpieczenstwo, upiekunczosc ku mojej osobie wiec moze z tad te mysli o seksie?
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 09:25   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
bzdura.

Dziewictwo to rzecz w ogóle nie istotna, to tak jak mieć pomalowane paznokcie lub nie mieć pomalowanych paznokci. Jest, nie ma, co za różnica. Bynajmniej tak to traktują dorośli ludzie... Facet się nie pochlasta jak trafi na doświadczoną, jak też i nie zabije gdy jest z dziewicą.

Nie wyśmieje cię. Chyba że jest nienormalny.
To że dziewczyna jest dziewicą - owszem robi różnicę pod względem technicznym
Żeby odczuwać przyjemność z seksu, czasem trzeba długiej drogi. Żeby nauczyć się orgazmu, potrzeba czasu. Tak od razu dziewczynę bardziej ten seks boli niż sprawia przyjemność.
Jeśli mam być szczera ciesz się że trafił ci się doświadczony partner, będzie bardziej umiejętny i mam nadzieję że zadba o twój komfort.
zgadzam sie

ja bylam dziewica, moj TZ mial juz jakies tam doswiadczenie jesli chodzi o seks. normalne jest to, ze mozesz sie troche bac, ale mysle, ze jesli powiesz mu, ze nigdy wczesniej tego nie robilas, bedzie delikatniejszy i pokaze Ci co i jak
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:12   #9
nadia24l
Raczkowanie
 
Avatar nadia24l
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 212
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość

Dziewictwo to rzecz w ogóle nie istotna, to tak jak mieć pomalowane paznokcie lub nie mieć pomalowanych paznokci. Jest, nie ma, co za różnica. Bynajmniej tak to traktują dorośli ludzie... Facet się nie pochlasta jak trafi na doświadczoną, jak też i nie zabije gdy jest z dziewicą.

Nie wyśmieje cię. Chyba że jest nienormalny.
To że dziewczyna jest dziewicą - owszem robi różnicę pod względem technicznym
Żeby odczuwać przyjemność z seksu, czasem trzeba długiej drogi. Żeby nauczyć się orgazmu, potrzeba czasu. Tak od razu dziewczynę bardziej ten seks boli niż sprawia przyjemność.
Jeśli mam być szczera ciesz się że trafił ci się doświadczony partner, będzie bardziej umiejętny i mam nadzieję że zadba o twój komfort.

całkowicie się z tym zgadzam

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
To raczej powód do dumy i coś cennego dla faceta, nawet nie wiesz jak bardzo.

Na pewno nie myślałby o Tobie lepiej gdybyś dawała d..py na prawo i lewo i zdobyła to magiczne doświadczenie.
Uważam, że to trochę przesada z tym powodem do dumy.
Dla dorosłych ludzi seks jest czymś normalnym, zwyczajnym i tak też go traktują, jako część życia, niezbędny element i nie przypisują mu jakichś wzniosłych cech.
Idąc tym tokiem myślenia należałoby uznać, że najlepiej jest powstrzymywać się od seksu jak najdłużej, skoro to taki powód do dumy.

A doświadczenie się zdobywa niekoniecznie dając d...py na prawo i lewo.
Nie popadajmy już w skrajności typu dziewica-puszczalska.
nadia24l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:22   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
To raczej powód do dumy i coś cennego dla faceta, nawet nie wiesz jak bardzo.
Na pewno nie myślałby o Tobie lepiej gdybyś dawała d..py na prawo i lewo i zdobyła to magiczne doświadczenie.
Rozumiem, że dla Ciebie istnieje tylko dychotomia: dziewica - puszczalska dziwka ? Uważaj bo jak wyjdziesz z pierwszej grupy, bezwzględnie znajdziesz się w drugiej. Nie ma to jak dzielić świat prostą linią. Trochę więcej pomyślunku radzę.

A co do tej dumy to wiesz...jeżeli ktoś mierzy swoje sukcesy i swoją wartość obecnością błony u wejścia do pochwy, to współczuję.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:46   #11
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
marlenka podnioslas mnie na duchu bardzo Ci dziekuje za Twoja wypowiedz, reszcie oczywiscie tez.. caly watek jest dosc glupi, ale takie mysli od pewnego zcasu mnie przesladowaly non stop, od momentu naszych lekcji plywania gdy bylismy wyjatkowo blisko... i ten paralizujacy strach aby dac mu znak ze jestem wogle zainteresowana jego osoba... kto wie moze z tej znajomsoci wogle nic nie wyjdzie, moje glupie gdybania czy teraz pytania pozostana tylko pytaniami w kazdym razie moze powroci moja pewnsoc siebie ktora na chwile przez presje otoczenia zapewne,utracilam.
Wiem tylko jedno ze nasza znajomsoc rozwija sie inaczej niz wszystkie poprzednie, czuje jego zainteresowanie moja osobą,bezpieczenstwo, upiekunczosc ku mojej osobie wiec moze z tad te mysli o seksie?

To bardzo się cieszę że podniosłam Cię na duchu. Nie wiem ile znasz tego chłopaka, no ale widzę że troszkę " Cię wzięło". Najlepiej nie martwić się na zapas. Spędzaj z nim dużo czasu, poznajcie się lepiej a wszystko będzie dobrze. Wiem z doświadczenia Na początku się zadręczałam co to będzie i wogle i naprawdę zupełnie niepotrzebnie. Wrzuć na luz, niech wszystko dzieje się spontanicznie. Ciesz się każdą chwilą, nie myśl. Bycie dziewicą to żaden wstyd, jeśli Cię dobrze pozna to naprawdę nie powinno mu to robić różnicy czy nią jesteś czy nie.
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 12:10   #12
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

czasami mi się wydaje ze to widac golym okiem... ahh wiem glupota ,
wzielo mnei na tego pana wzielo... nie zakladam czy cos z tego wyjdzie czy nie... boje sie zaangazowac ogolnie, ale hmmm czasami mysli mi rozne przychodza do glowy , jakich wczesniej nie mialam.Znajomosc rozwija sie bardzo pomalu szczegoly sa w linku nizej jesli chcesz to zajrzyj... i mimo ze momentami sie denerwuje ze on pomalu robi krok do przodu nie tak jak kazdy to z drugiej strony wlasnei chyba to mi sie w nim podoba i ciagnie do niego...ze jest inny niz wszyscy... i mimo ze nic nadzwyczajnego meidzy nami sie nei dzieje czuje jakas taka glupia pewnosc co do jego intencji wzgledem mnie i mam nadzieje ze intuicja mnei nei zawiedzie...
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:18   #13
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
czasami mi się wydaje ze to widac golym okiem... ahh wiem glupota ,
wzielo mnei na tego pana wzielo... nie zakladam czy cos z tego wyjdzie czy nie... boje sie zaangazowac ogolnie, ale hmmm czasami mysli mi rozne przychodza do glowy , jakich wczesniej nie mialam.Znajomosc rozwija sie bardzo pomalu szczegoly sa w linku nizej jesli chcesz to zajrzyj... i mimo ze momentami sie denerwuje ze on pomalu robi krok do przodu nie tak jak kazdy to z drugiej strony wlasnei chyba to mi sie w nim podoba i ciagnie do niego...ze jest inny niz wszyscy... i mimo ze nic nadzwyczajnego meidzy nami sie nei dzieje czuje jakas taka glupia pewnosc co do jego intencji wzgledem mnie i mam nadzieje ze intuicja mnei nei zawiedzie...
Przeczytałam tego linka i hmmm wydaje mi się że on jest bardzo nieśmiały i małymi kroczkami jakby chciał się zbliżyć do Ciebie.. Pokaż mu że zależy Ci na nim.. może wkońcu odważy się uczynić jakiś większy krok.. Ja pamiętam że na początku znajomości ze swoim chłopakiem pisaliśmy dużo smsów, jeśli się spotykaliśmy to też tylko na spacery ewentualnie na pizze itp.. miłość przyszła potem
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:20   #14
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Rozumiem, że dla Ciebie istnieje tylko dychotomia: dziewica - puszczalska dziwka ? Uważaj bo jak wyjdziesz z pierwszej grupy, bezwzględnie znajdziesz się w drugiej. Nie ma to jak dzielić świat prostą linią. Trochę więcej pomyślunku radzę.

A co do tej dumy to wiesz...jeżeli ktoś mierzy swoje sukcesy i swoją wartość obecnością błony u wejścia do pochwy, to współczuję.
O ludzie....
Gratuluję zdolności interpretacji. Jeśli nie rozumiesz o co mi chodziło to po prostu zapytaj. A nie tworzysz jakieś wierutne bzdury, których autorstwo mi przypisujesz.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:02   #15
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
O ludzie....
Gratuluję zdolności interpretacji. Jeśli nie rozumiesz o co mi chodziło to po prostu zapytaj. A nie tworzysz jakieś wierutne bzdury, których autorstwo mi przypisujesz.
Jakich interpretacji ? Sama jeszcze raz przeczytaj swojego posta i zobacz co z niego wynika.
Tam właśnie znajdziesz te wierutne bzdury.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 17:44   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Przespij sie z nim i problem dziewictwa zniknie.
po kiego grzyba sama sobie stwarzacie problemy,nie rodzimy sie z tym doswiadczeniem i wiedzą i kazdy z nas byl kiedys dziewica i prawiczkiem .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:47   #17
karolinkad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: małopolska:)
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Przespij sie z nim i problem dziewictwa zniknie.
po kiego grzyba sama sobie stwarzacie problemy,nie rodzimy sie z tym doswiadczeniem i wiedzą i kazdy z nas byl kiedys dziewica i prawiczkiem .
nie wiem czemu traktowac dziewictwo jako problem?? nie oszukujmy sie- pierwszy raz jest dosyc waznym przezyciem, czesto majacym wplyw na cale zycie erotyczne. Więc meniusia nie spiesz sie. Jesli bedziesz pewna ze chcesz to zrobic wlasnie z tym mezczyzna to powiedz mu o swoim dziewictwie, wydaje mi sie, ze zareaguje jak najberdziej pozytywnie, a jesli nie, to moze nie warto zawrac sobie nim glowe?? mam nadzieje ze wszystko Wam sie ulozy
karolinkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:05   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Rany, to tylko kawałek skórki!
Jak się zatniesz w palec, to też zastanawiasz się godzinami czy to ma znaczenie dla twojego faceta czy nie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 09:20   #19
wild girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 408
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez nadia24l Pokaż wiadomość
całkowicie się z tym zgadzam

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



Uważam, że to trochę przesada z tym powodem do dumy.
Dla dorosłych ludzi seks jest czymś normalnym, zwyczajnym i tak też go traktują, jako część życia, niezbędny element i nie przypisują mu jakichś wzniosłych cech.

Idąc tym tokiem myślenia należałoby uznać, że najlepiej jest powstrzymywać się od seksu jak najdłużej, skoro to taki powód do dumy.

A doświadczenie się zdobywa niekoniecznie dając d...py na prawo i lewo.
Nie popadajmy już w skrajności typu dziewica-puszczalska.


zgadzam sie
a no wlasnie,zaden powod do dumy
dokladnie




[QUOTE=rapifen;14902898]bzdura.

Dziewictwo to rzecz w ogóle nie istotna, to tak jak mieć pomalowane paznokcie lub nie mieć pomalowanych paznokci. Jest, nie ma, co za różnica. Bynajmniej tak to traktują dorośli ludzie... Facet się nie pochlasta jak trafi na doświadczoną, jak też i nie zabije gdy jest z dziewicą.

zgadzam sie
pewnie


a jak facet juz ma doswiadczenie to dobze bo zadba o dziewczyne
__________________
Wystepek jest malowniczy, cnota - jakze bezbarwna...
wild girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 15:21   #20
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jakich interpretacji ? Sama jeszcze raz przeczytaj swojego posta i zobacz co z niego wynika.
Tam właśnie znajdziesz te wierutne bzdury.
sine.ira - nie wiem, może źle sformułowałam post - ale nie jestem psychopatyczną propagatorką czystości przedmałżeńskiej i wdrażania w życie nauk Kościoła w całości. Nie uważam również ze godna szacunku kobieta musi wnieść mężowi w darze swoje dziewictwo, bo inaczej jest dz*wka.
Ja po prostu nie rozumiem tego dziwnego trendu, który pojawił się ostatnio, ze bycie dziewica to jest coś złego, ze to powód do strasznego wstydu, ze przyznanie się komukolwiek do tego jest upokarzające i ze znajomi mogą wyśmiać.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Dziewictwo to rzecz w ogóle nie istotna, to tak jak mieć pomalowane paznokcie lub nie mieć pomalowanych paznokci. Jest, nie ma, co za różnica. Bynajmniej tak to traktują dorośli ludzie... Facet się nie pochlasta jak trafi na doświadczoną, jak też i nie zabije gdy jest z dziewicą.

Nie wyśmieje cię. Chyba że jest nienormalny.
To że dziewczyna jest dziewicą - owszem robi różnicę pod względem technicznym
Żeby odczuwać przyjemność z seksu, czasem trzeba długiej drogi. Żeby nauczyć się orgazmu, potrzeba czasu. Tak od razu dziewczynę bardziej ten seks boli niż sprawia przyjemność.
Jeśli mam być szczera ciesz się że trafił ci się doświadczony partner, będzie bardziej umiejętny i mam nadzieję że zadba o twój komfort.
I tyle w temacie.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 15:29   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Tak samo jak ja nie rozumiem jak bycie dziewicą może być powodem do dumy. Że niby z czego tu być dumnym ? Ani to powód do dumy, ani do wstydu. To po prostu pewien, przejściowy zresztą, stan.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 15:36   #22
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja nie rozumiem jak bycie dziewicą może być powodem do dumy. Że niby z czego tu być dumnym ? Ani to powód do dumy, ani do wstydu. To po prostu pewien, przejściowy zresztą, stan.
Wyjaśniłam Ci w ostatnim poście o co mi chodziło w tamtym, wiec nie widzę sensu dalszego rozbierania go na części pierwsze.
Ogólnie zgadzam się z Toba, dziewictwo to dziewictwo, to pewien przejściowy stan.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 15:38   #23
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Wyjaśniłam Ci w ostatnim poście o co mi chodziło w tamtym, wiec nie widzę sensu dalszego rozbierania go na części pierwsze.
Ogólnie zgadzam się z Toba, dziewictwo to dziewictwo, to pewien przejściowy stan.
Abstrahuję od Twoich postów. Nie chcę z Tobą polemizować bo niby się rozumiemy, a dogadać się nie udaje
Chodziło mi, że takie opinie też bardzo często się spotyka.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:26   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
bzdura.

Dziewictwo to rzecz w ogóle nie istotna, to tak jak mieć pomalowane paznokcie lub nie mieć pomalowanych paznokci. Jest, nie ma, co za różnica. Bynajmniej tak to traktują dorośli ludzie... Facet się nie pochlasta jak trafi na doświadczoną, jak też i nie zabije gdy jest z dziewicą.

Nie wyśmieje cię. Chyba że jest nienormalny.
To że dziewczyna jest dziewicą - owszem robi różnicę pod względem technicznym
Żeby odczuwać przyjemność z seksu, czasem trzeba długiej drogi. Żeby nauczyć się orgazmu, potrzeba czasu. Tak od razu dziewczynę bardziej ten seks boli niż sprawia przyjemność.
Jeśli mam być szczera ciesz się że trafił ci się doświadczony partner, będzie bardziej umiejętny i mam nadzieję że zadba o twój komfort.
Amen.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 20:22   #25
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Generalnie będąc dziewicą wyolbrzymiałam ten stan i nadawałam mu wiekszego znaczenia Tzn utratę tego stanu.

A po utracie.. pfff.. nic wielkiego bo to co czeka nas po tym jest miliard bardziej ciekawsze niz sama utrata czy trzymanie ;p
Ehh nie wiem jak mogłam życ tyle bez seksu.
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 21:29   #26
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

meniusia - rozumiem twoje wątpliwości. na początku nie wyobrażałam sobie jak mogłabym powiedzieć jakiemuś chłopakowi, że jestem 24-letnią dziewicą , z obawy że pomyśli, że coś ze mną nie tak (dzikuska jakaś albo inne licho).
ale trafiłam na takiego, z którym od początku wszystko było inaczej tzn z nikim przedtem nie czułam się tak swobodnie i dobrze jak właśnie z nim. o moim dziewictwie dowiedział się na 4 randce i nawet się ucieszył. Jesteśmy razem 9 miesięcy Wcześniej był w wieloletnim związku, więc jest jak najbardziej doświadczony.
Znam też dwie dziewczyny w moim wieku które są dziewicami i są w związkach. Obie chcą czekać do ślubu i obie mają doświadczonych partnerów.
Jeśli się trafi na tego właściwego, to nie ma się co obawiać. Jak facet szuka dziewczyny na jedną noc to chce doświadczoną, a jak myśli o poważnym związku to bycie dziewicą lub nie nie ma znaczenia.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:14   #27
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Jak będziesz czuła, że to właściwy moment to zrób to, jak nie nie ulegaj presji - to bez sensu. Faceci dużo gadają, jacy to są niby doświadczeni, światowi i wyuczeni. Według mnie 90% to bujda.
Nie daj sobie tylko wmówić, że jestes gorsza bo mniej wiesz na temat seksu niż on - bez sensu.
Powodzenia
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:05   #28
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Dziewica z nieprawiczkiem??

Nie ma większego znaczenia czy jesteś dziewicą czy nie jeśli Ty nie będziesz się tym przejmowac. Jeżeli zdecydujesz się na współżycie nie zachowuj się sztucznie, odwzajemniaj zachowanie partnera a on Cię pokieruje.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.