La Roche-Posay, Effaclar Duo - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 20:24   #301
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez pikpok Pokaż wiadomość
Witam Podziele się z Wami moimi doświadczeniami z effaclar duo Ostatnio rozpoczęłam kuracje przepisaną mi przez pania dermatolog, jestem w trakcie kuracji. Kiedy dokładnie? 1 stycznia rozpoczęłam kuracje,smarując twarz effaclarem dzień w dzień. Wyglądało to tak ze juz po ponad tygodniu zaczęły pojawiać się ogromne czerowne stany zapalne.. Mam nadzieje ze to tak ma byc Minął już prawie miesiąc i teraz właśnie wyglądam starsznie,tych stanów jest coraz więcej, masssakra..!!Zauważam ze zaczynaja sie tworzyć równiez na drugim policzku który względnie się trzyma. Jestem dobrej myśli i wiem ze to etap wychodzenia na wierzch tego całego świństwa. Nie wygląda to zbyt pięknie ale mam nadzieje ze bedzie..Napiszcie, po jakim czasie wysyp minął?jak to u Was wyglądało?
pzdr
u mnie to byla masakra bo wysyp zaczal sie w drugim tygodniu stosowania i utrzymywal sie az 1,5 miesiaca po tym czasie powoli zaczelo wszystko schodzic ale w czasie wysypu wygladalam okropnie:/ wiec musisz to przeczekac i pozniej napewno bedzie lepiej ja jestem zadowolona z efektu duo poniewaz krostki poznikaly ale i twarz mi sie tak teraz nie tlusci jak kiedys i z tego ciesze sie najbardziej ... zycze przetrwania z wysypem

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
mi nie chodzi o idealne krycie, bo nie kryję się z pryszczami, bo i tak tego nie zamaskuję, chyba bym musiała krocie wydawać na idealna gębę w szkole, mam dystans do swojej gębki i wyjście bez podkładu dla mnie niestraszne, a wręcz normalne raczej mi chodzi o matowienie i krycie, a to ciężko połączyć...
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=5001 ten ci polecam srednio kryje i matuje wiec powinien sprostac temu ze nie chcesz mocnego krycia ja go mam packam sie nim codziennie do pracy i jestem zadowolona i jest tani
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 08:18   #302
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez pikpok Pokaż wiadomość
Witam Podziele się z Wami moimi doświadczeniami z effaclar duo Ostatnio rozpoczęłam kuracje przepisaną mi przez pania dermatolog, jestem w trakcie kuracji. Kiedy dokładnie? 1 stycznia rozpoczęłam kuracje,smarując twarz effaclarem dzień w dzień. Wyglądało to tak ze juz po ponad tygodniu zaczęły pojawiać się ogromne czerowne stany zapalne.. Mam nadzieje ze to tak ma byc Minął już prawie miesiąc i teraz właśnie wyglądam starsznie,tych stanów jest coraz więcej, masssakra..!!Zauważam ze zaczynaja sie tworzyć równiez na drugim policzku który względnie się trzyma. Jestem dobrej myśli i wiem ze to etap wychodzenia na wierzch tego całego świństwa. Nie wygląda to zbyt pięknie ale mam nadzieje ze bedzie..Napiszcie, po jakim czasie wysyp minął?jak to u Was wyglądało?
pzdr
kilka osób już opisało swój wysyp, wystarczy spojrzeć kilka stron wcześniej, nie jest to zbyt duży wątek aby wszystko przeglądnąć
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:06   #303
pikpok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 57
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Tzn ja wiem ja juz to z 3 razy przeczytałam ten wątek!!Tylko pisze do tych co jeszcze nie napisali zeby opisali,albo do tych co sa w takcie kuracji!!!
Troche to brzmi bezsensu co napisalam...pewnie dlatego ze jestem po egzaminie......okej lepiej sie juz nie rozpisuje.papa
pozdrawiam cieplutko
pikpok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:09   #304
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez pikpok Pokaż wiadomość
Tzn ja wiem ja juz to z 3 razy przeczytałam ten wątek!!Tylko pisze do tych co jeszcze nie napisali zeby opisali,albo do tych co sa w takcie kuracji!!!
Troche to brzmi bezsensu co napisalam...pewnie dlatego ze jestem po egzaminie......okej lepiej sie juz nie rozpisuje.papa
pozdrawiam cieplutko

a no to więcej osób jeszcze się nie wypowiadało

jestem załamana czymś na moim policzku, ni to pryszcz, jakiś mega stan zapalny umieram
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:17   #305
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

co tak watek ucichł??
dodus mam pytanko jezeli jeszcze tu zagladasz bo ty duzo o filtrach mowiles uzywales moze tego
LA ROCHE POSAY Anthelios AC Fluid do twarzy 50ml SPF 30??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:42   #306
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
co tak watek ucichł??
dodus mam pytanko jezeli jeszcze tu zagladasz bo ty duzo o filtrach mowiles uzywales moze tego
LA ROCHE POSAY Anthelios AC Fluid do twarzy 50ml SPF 30??

ja jestem kompletnie załamana. Poszłam wczoraj do kosmetyczki i powiedziała, że effaclar i inne leki od dermatolog są za mocne na moją skórę. Mam 16 lat i kwasy są za mocne. Także kończę z dermatologiem, idę na mikrodermabrazję i zobaczymy co dalej... Jeśli ktoś chce odkupić prawie cały żel i krem bo kupiłam niedawno to pisać, ja już tego raczej nie użyję
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:24   #307
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
ja jestem kompletnie załamana. Poszłam wczoraj do kosmetyczki i powiedziała, że effaclar i inne leki od dermatolog są za mocne na moją skórę. Mam 16 lat i kwasy są za mocne. Także kończę z dermatologiem, idę na mikrodermabrazję i zobaczymy co dalej...
Na Effaclar, który jest dosyć łagodny, jest za mocny na Twoją skórę, ale mikrodermabrazja już nie nie kumam tego toku myślenia..
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 11:42   #308
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Na Effaclar, który jest dosyć łagodny, jest za mocny na Twoją skórę, ale mikrodermabrazja już nie nie kumam tego toku myślenia..
też nie rozumiem, ale wolę tę mikrodermabrazję, bo mega wysypy mi się skończyły, są stany zapalne ale pojedyncze. A na plecach mam jedną wielką bliznę, a mikrodermabrazja to zmniejszy. Sama już nie wiem, może teraz czas na zabiegi kosmetyczne? Tym bardziej, że u mnie w mieście nie ma jakiegoś wpsaniałego dermatologa, a ja chodze do tego najwzględniejszego więc chyba zaufam kosmetyczce. Zobaczymy. Także jak ktoś chce te effaclary to napisać wiadomość. Krem jest prawie cały, bo mnie wysuszał więc używałam malutkie ilosci na stany zapalne, żelu jest ponad połowa
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 07:55   #309
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
też nie rozumiem, ale wolę tę mikrodermabrazję, bo mega wysypy mi się skończyły, są stany zapalne ale pojedyncze. A na plecach mam jedną wielką bliznę, a mikrodermabrazja to zmniejszy. Sama już nie wiem, może teraz czas na zabiegi kosmetyczne? Tym bardziej, że u mnie w mieście nie ma jakiegoś wpsaniałego dermatologa, a ja chodze do tego najwzględniejszego więc chyba zaufam kosmetyczce. Zobaczymy. Także jak ktoś chce te effaclary to napisać wiadomość. Krem jest prawie cały, bo mnie wysuszał więc używałam malutkie ilosci na stany zapalne, żelu jest ponad połowa
dla mnie to tez dziwne bo przeciez effaclar ma nie wielkie stezenie kwasow i jest polecany i dla nastolatkow i dla osob starszych to juz w twoim wieku odradzalabym ta mikrodermabrazje a nie lekkie kwasy w kremie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 08:53   #310
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
dla mnie to tez dziwne bo przeciez effaclar ma nie wielkie stezenie kwasow i jest polecany i dla nastolatkow i dla osob starszych to juz w twoim wieku odradzalabym ta mikrodermabrazje a nie lekkie kwasy w kremie
naprawde mi się już wszystko pomieszało. Jak na razie naprawiam zęby, ale znów następne lato bez odkrytych pleców będzie, bo oczywiście jedna wielka blizna. Cóż...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:43   #311
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
dodus89 pytałam i raczej tych kremów już nie dostanę i zapewnie nie wrócą do sprzedaży
Hej,
jednak się myliłaś wrócił ten krem z Ori spf 30 i zakupiłem od razu 4 opakowania
Był po 11,90...lepiej być już nie mogło
Mam nadzieję że też się zaopatrzyłaś?
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 15:52   #312
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Hej,
jednak się myliłaś wrócił ten krem z Ori spf 30 i zakupiłem od razu 4 opakowania
Był po 11,90...lepiej być już nie mogło
Mam nadzieję że też się zaopatrzyłaś?
ja zadnego takie kremu w oriflamie nie widze :/ mozesz dac fotke jak on wyglada i w ktorym to katalogu byl??

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
naprawde mi się już wszystko pomieszało. Jak na razie naprawiam zęby, ale znów następne lato bez odkrytych pleców będzie, bo oczywiście jedna wielka blizna. Cóż...
wiem co to jest bo ja kiedys tez mialam plamy na plecach i tradzik i na klatce piersiowej tez wiec tez nawet jak upaly byly wstydzilam sie odkrywac plecy w tym na szczescie hormony mi pomogly ale ty jestes za mloda zeby je brac wiec nieiwem co ci moze pomoc
ja jestem wkurzona bo pije czerwona herbate i mnie wysyfia ilez sie moze organizm oczyszczac
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 16:22   #313
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
co tak watek ucichł??
dodus mam pytanko jezeli jeszcze tu zagladasz bo ty duzo o filtrach mowiles uzywales moze tego
LA ROCHE POSAY Anthelios AC Fluid do twarzy 50ml SPF 30??
Używałem, jeden najżejszych i najlepszych filtrów jakie miałem, jednak nie nawilżałnic a nic no i był za bardzo płynny.
Teraz mam z Oriflame Urban Shield spf 30, ma stabilne filtry i jest naprawdę porządny,szybko się wchłania i co ważne nawilża.
Poza tym firma La Roche Posay należy do koncernu Loreal i oni testują kosmetyki na zwierzętach więc zaprzestałem ich kupowania jak tylko się dowiedziałem...

Niestety tego z Oriflame nie ma już w sprzedaży regularnej , bywa tylko na wyprzedażach,ale może się już nie pojawić.
Był na wyprzedaży do niedzieli, teraz już niestety go nie ma.
Zakupiłem kilka opakowań.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 16:38   #314
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Używałem, jeden najżejszych i najlepszych filtrów jakie miałem, jednak nie nawilżałnic a nic no i był za bardzo płynny.
Teraz mam z Oriflame Urban Shield spf 30, ma stabilne filtry i jest naprawdę porządny,szybko się wchłania i co ważne nawilża.
Poza tym firma La Roche Posay należy do koncernu Loreal i oni testują kosmetyki na zwierzętach więc zaprzestałem ich kupowania jak tylko się dowiedziałem...

Niestety tego z Oriflame nie ma już w sprzedaży regularnej , bywa tylko na wyprzedażach,ale może się już nie pojawić.
Był na wyprzedaży do niedzieli, teraz już niestety go nie ma.
Zakupiłem kilka opakowań.
to nie wiem, może się tam pani pomyliła lub mama coś przekręciła, zaraz obejrzę katalog (to ten na luty czy styczeń, bo jak styczeń to lipa...) i zamawiam! daj znać

teraz przeczytałam końcówke... Od razu poleciałam do mamy i powiedziała, że zadzwoni do oriflame bo ma tam układy z panią, moze uda mi się go dostać
__________________
[vichy]280699[/vichy]

Edytowane przez Ziutusia
Czas edycji: 2010-02-09 o 16:40
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:46   #315
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
to nie wiem, może się tam pani pomyliła lub mama coś przekręciła, zaraz obejrzę katalog (to ten na luty czy styczeń, bo jak styczeń to lipa...) i zamawiam! daj znać

teraz przeczytałam końcówke... Od razu poleciałam do mamy i powiedziała, że zadzwoni do oriflame bo ma tam układy z panią, moze uda mi się go dostać
U mnie w biurze są, kobietka powiedziała że jak dla mnie to za 15 zł sprzeda, także jakby któraś z Was chciała ten kremik to prosze bardzo, wezmę od niej i wyslę.Ma ich coś z 8.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:30   #316
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
U mnie w biurze są, kobietka powiedziała że jak dla mnie to za 15 zł sprzeda, także jakby któraś z Was chciała ten kremik to prosze bardzo, wezmę od niej i wyslę.Ma ich coś z 8.
to ja raczej się skusze, ale odpowiedź dam Ci jutro bo kruchy budżet
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:37   #317
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
to ja raczej się skusze, ale odpowiedź dam Ci jutro bo kruchy budżet
No jak uważasz, ja tam mogę pomóc

Normalnie to 30 zl kosztuje więc jeszcze nie jest tak drogo

Jak coś daj znać,jutro idę po paczkę do Ori.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:29   #318
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
No jak uważasz, ja tam mogę pomóc

Normalnie to 30 zl kosztuje więc jeszcze nie jest tak drogo

Jak coś daj znać,jutro idę po paczkę do Ori.
wiem, wiem, dzięki z góry już, tylko pocieszam się tym że dam mało pieniędzy za to a to filtr, który cięzko dla siebie znaleźć, żeby odpowiadał skórze za takie pieniądze. Dam znać konnkretnie jutro lub dzis wieczorem
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:13   #319
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

ok, ja mam załatwioną tubeczke od pani z oriflame więc nie musisz mi doduś zabierać

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
ok, ja mam załatwioną tubeczke od pani z oriflame więc nie musisz mi doduś zabierać

jej doduś jak jeszcze nie poszedłeś, zabierz mi ten krem prosze prosze prosze!
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 20:51   #320
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Wziąłem Ci ten krem i zapłaciłem , napiszę Ci pw
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:10   #321
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

A więc, wielki powrót do kwasów. 100dniówka za mną, więc oczyszczam twarz jak tylko mogę. krem nakladam od jakiegoś tygodnia i już powoli wysyp się zaczyna. Zdziwiona jestem , ze tak szybko działa. Może dlatego , ze wcześniej przez jakiś czas Go stosowałam. Łykam też bratek w tabletkach, bo Jego smaku nie znoszę. Pijecie może jakieś herbatki oczyszczające, które są dosyć znośne w smaku ? oh, muszę jeszcze zakupić filtr. polecacie może jakiś na cerę mieszaną ? jak myślicie 30 wystarczy ?
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 16:40   #322
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Cool Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kaskrzat Pokaż wiadomość
A więc, wielki powrót do kwasów. 100dniówka za mną, więc oczyszczam twarz jak tylko mogę. krem nakladam od jakiegoś tygodnia i już powoli wysyp się zaczyna. Zdziwiona jestem , ze tak szybko działa. Może dlatego , ze wcześniej przez jakiś czas Go stosowałam. Łykam też bratek w tabletkach, bo Jego smaku nie znoszę. Pijecie może jakieś herbatki oczyszczające, które są dosyć znośne w smaku ? oh, muszę jeszcze zakupić filtr. polecacie może jakiś na cerę mieszaną ? jak myślicie 30 wystarczy ?
Ja pijam herbatkę zieloną,też oczyszcza organizm z toksyn w jakimś stopniu więc myślę że warto..
Co do filtra to polecałem wyżej ten z Oriflame, spf 30 , jest bardzo dobry dla mieszanej,stosuję ja,znajomi i nawet forumowiczki tego tematu się pokusiły jak widać wyżej
Spf 30 wystarczający będzie na teraźniejszą porę,także na wiosnę.
Jedynie w przypadku mocnego nasłonecznienia w lecie i stosowania wtedy kwasów lepiej spf 50 zastosować..
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:01   #323
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Ja pijam herbatkę zieloną,też oczyszcza organizm z toksyn w jakimś stopniu więc myślę że warto..
Co do filtra to polecałem wyżej ten z Oriflame, spf 30 , jest bardzo dobry dla mieszanej,stosuję ja,znajomi i nawet forumowiczki tego tematu się pokusiły jak widać wyżej
Spf 30 wystarczający będzie na teraźniejszą porę,także na wiosnę.
Jedynie w przypadku mocnego nasłonecznienia w lecie i stosowania wtedy kwasów lepiej spf 50 zastosować..
w zasadzie to pije tylko zieloną herbatę , bez cukru ;-) a w jakiej cenie jest tn filtr z Oriflame , spf 30? ;-)
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:11   #324
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kaskrzat Pokaż wiadomość
w zasadzie to pije tylko zieloną herbatę , bez cukru ;-) a w jakiej cenie jest tn filtr z Oriflame , spf 30? ;-)
Niestety został wycofana, bywa w wyprzedażach dla konsultantów,zakupiłem na zapas kilka opakowań,a tak to w moim biurze Pani odsprzedaje za 15 zł.
W katalogu był za 30zł , na promocji ok 23-25.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:53   #325
pikpok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 57
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Witajcie!!Jestem ponownie i chciałam wam napisać jak się spawa ma z moja tarzą Stosuje effaclar juz od początku stycznia, czyli ponad 2 miesiące i nadal syfki mi wychodzą, a cera nadel jest zanieczyszczona. Może ja poprostu potrzebuje czegoś silniejszego... a duo juz mi sie kończy i nie mam pojęcia co mam zrobić.. Okej zmykam.Pa
pikpok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:49   #326
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

mam pytanie odnośnie tego , co robicie z tymi zaskórnikami , które Wam już wyjdą na wierzch. Czekacie aż same się zagoją , czy może stosujecie jakieś kremy lub coś innego,co je wysusza ? ;-)

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pikpok Pokaż wiadomość
Witajcie!!Jestem ponownie i chciałam wam napisać jak się spawa ma z moja tarzą Stosuje effaclar juz od początku stycznia, czyli ponad 2 miesiące i nadal syfki mi wychodzą, a cera nadel jest zanieczyszczona. Może ja poprostu potrzebuje czegoś silniejszego... a duo juz mi sie kończy i nie mam pojęcia co mam zrobić.. Okej zmykam.Pa
Z tego co wiem , 2 miesiąc to niedużo . Twarz Ci sie jeszcze do końca nie oczyściła i wysypuje Cię dalej. Może dołącz do tego oczyszczające herbatki, bratek lub zmień dietę. Ona przecież też ma wpływ na nasze buźki. Myślę, ze warto zakupić 2-gie opakowanie , jeżeli tyle już wytrzymałaś. pozdrawiam ;-)

Edytowane przez kaskrzat
Czas edycji: 2010-03-06 o 09:51
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 22:47   #327
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

było już tak pięknie z moim ugębieniem a tutaj stresy, okres i 2 mega pryszcze na brodzie... ja kiedyś na to umre!
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 18:41   #328
pikpok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 57
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
było już tak pięknie z moim ugębieniem a tutaj stresy, okres i 2 mega pryszcze na brodzie... ja kiedyś na to umre!
Myślę że Ci to nie groziznaczy śmierć..)
Pzdr Trzymajcie się wszyscy
Niech moc będzie z wami!! a nie z pryszczami!
pikpok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:18   #329
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
było już tak pięknie z moim ugębieniem a tutaj stresy, okres i 2 mega pryszcze na brodzie... ja kiedyś na to umre!
zawsze to tylko dwa , a niecała buźka <;
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:36   #330
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kaskrzat Pokaż wiadomość
zawsze to tylko dwa , a niecała buźka <;
co to za pocieszenie? rośnie mi tyłek, wracają pryszcze, bo przed okresem... ech
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 12:04:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.