Essence cz. VI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 11:02   #2731
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Czyżby efekt szynki powrócił?
Na mojej buźce to raczej efekt różowego prosiątka albo świnki Piggy niż szynki
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:03   #2732
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Essence cz. VI

a mnie to fairytale fascynuje, szczególnie lakiery ...
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:12   #2733
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
W starym wątku jeszcze i na wymiankach dziewczyny opisywały mi kolor i na podstawie tego ustaliłam że jest jakby różowy z nutką łososia Coś takiego... A do tego jeszcze drobiny... W każdym razie doszłam do wniosku, że nie dla mnie
kurka... a ja myślałam, że da taki beżyk jak shimmmer, tylko z mniejszą ilością błysku
Podobają mi się lakiery.... ale z doświadczenia wiem, ze lakiery essence nie trzymają się na moich pazurkach. W ogóle jakieś fatalne są...
Chyba pierwsza limitka którą nie jestem zainteresowana


Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
anO pamiętacie mozaikę z PB? moja mi się skruszyła i właśnie ma taki łososiowo-brzoskwiniowy kolor i jest na moim Projekcie DenkO
Nie kojarzę jej.... Kiedyś nie kupowałam limitowanek

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Czyżby efekt szynki powrócił?
ja tam wam nie wierzę z tym efektem szynki mówiłyście tak o ITW a u mnie super wygląda
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:50   #2734
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
kurka... a ja myślałam, że da taki beżyk jak shimmmer, tylko z mniejszą ilością błysku
Podobają mi się lakiery.... ale z doświadczenia wiem, ze lakiery essence nie trzymają się na moich pazurkach. W ogóle jakieś fatalne są...
Chyba pierwsza limitka którą nie jestem zainteresowana




Nie kojarzę jej.... Kiedyś nie kupowałam limitowanek



ja tam wam nie wierzę z tym efektem szynki mówiłyście tak o ITW a u mnie super wygląda
Też tak kiedyś myślałam. Na szczęście dziewczyny mnie wprowadziły z błędu zanim się rzuciłam na allegro albo na wymiankę.
Tak więc na razie nie jestem zainteresowana RtP chyba, że jak zobaczę ją w sklepie to coś mi się spodoba i postanowię to kupić
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:29   #2735
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

A ja bym nie powiedziała że jest szynkowy(powiedziałabym o nim dużo złego ale nie że jest szynkowy) O_o ma w sobie trochę różu ale wydaje mi się że dominuje w nim brzoskwinia. Na pewno nie jest tak różowy jak ten różowy pasek z ITW. Nie wiem, ja mam pełno różowych tonów w skórze i jakby miał mi robić efekt szynki to jak pisze SEXI, świnka piggy by się musiała przy mnie schować(chyba że akurat z tym mi się udało :P). Hmm chociaż jak tak myślę to może nie pasować tym, którym się róż go snow nie podobał bo to tylko jaśniejsze i trochę bardziej brzoskwiniowe.

edit: wydaje mi się, że na tych swatchach jest dobrze oddany kolor:
http://anonymous-beautyholic.blogspo...-paradise.html (nie ma jak za 1 editem zapomnieć wkleić linka <ściana>)

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-11-02 o 12:32
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:46   #2736
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

zdjęcie mozaiki w załączniku :P
część była matowa, część błyszcząca. najpierw zużyłam biały rozświetlacz (nie miałam AOH jeszcze wtedy) i mi spadła i się pokruszyła... myślałam, że nie będe jej używać, ale ładnie wygląda na oku i jako delikatny rozświetlacz na kości policzkowe taki fajny, naturalny odcień ma
a jeszcze jak była cała to był cud-miód kosmetyk do wszystkiego mega uniwersalny, uwielbiałam ją
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:52   #2737
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

http://www.essence.eu/pl/products/fa...ct-powder.html a to nie to samo co jest teraz w stałej ofercie?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 12:59   #2738
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Podobno ma inną konsystencję.
Na kwc ludzie wrzucają recenzję pod mozaiką z pb, bo nikt nie dodał chyba osobnego do tego produktu...
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:05   #2739
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Podobno ma inną konsystencję.
Na kwc ludzie wrzucają recenzję pod mozaiką z pb, bo nikt nie dodał chyba osobnego do tego produktu...
no i inny kolorek ma ale był wprowadzony z tego co pamiętam ten z PB do stałej oferty (w sensie kolor identyczny, nie wiem jak z konsystencją, bo go nie miałam), ale jak widać go wycofali, skoro nie ma go na stronie
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:10   #2740
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Mi się też wydaje że mozaiki były 2. Co więcej wydaje mi się, że wycofano to teraz niedawno bo jeszcze przed nowościami wydawało mi się że widziałam 2 "miejsca" na nie w szafie.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:20   #2741
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VI

I nic nie kupiłam, ale dzisiaj będzie u mnie dostawa, więc jutro jak pójdę po tusz MA to zobaczę czy RtP weszło, DW mieliśmy szybciutko.

Ja z RtP na pewno kupię ten rozśwetlacz i może eyelinery, ale pisakowe zazwyczaj sie szybko kończą, więc nie wiem czy warto..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 13:22   #2742
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Byłam dziś w Astrze, kupiłam matowego top coata (poprzedni zgubiłam, przeszukałam cały dom i zniknąl ) i brązowy tusz do rzęs All eyes on me. Jeśli chodzi o limitowankę, to w szafie były cienie i błyszczyki ITW.

Hm, RtP? Pomyślę nad rozświetlaczem, fioletowym lakierem i bibułkami matującymi.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:31   #2743
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
no i inny kolorek ma ale był wprowadzony z tego co pamiętam ten z PB do stałej oferty (w sensie kolor identyczny, nie wiem jak z konsystencją, bo go nie miałam), ale jak widać go wycofali, skoro nie ma go na stronie
niee, to nie tak. Ja miałam ten ze stałej oferty identyczny, jak z PB, tyle, że użytkowniczki "prawdziwego" mówiły, że tamten był (o ile dobrze pamiętam) twardszy.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:32   #2744
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Astrze, kupiłam matowego top coata (poprzedni zgubiłam, przeszukałam cały dom i zniknąl ) i brązowy tusz do rzęs All eyes on me. Jeśli chodzi o limitowankę, to w szafie były cienie i błyszczyki ITW.

Hm, RtP? Pomyślę nad rozświetlaczem, fioletowym lakierem i bibułkami matującymi.
A paseczkowe róże? Pewnie dalej ich w Astrze nei ma (
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:35   #2745
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A ja bym nie powiedziała że jest szynkowy(powiedziałabym o nim dużo złego ale nie że jest szynkowy) O_o ma w sobie trochę różu ale wydaje mi się że dominuje w nim brzoskwinia. Na pewno nie jest tak różowy jak ten różowy pasek z ITW. Nie wiem, ja mam pełno różowych tonów w skórze i jakby miał mi robić efekt szynki to jak pisze SEXI, świnka piggy by się musiała przy mnie schować(chyba że akurat z tym mi się udało :P). Hmm chociaż jak tak myślę to może nie pasować tym, którym się róż go snow nie podobał bo to tylko jaśniejsze i trochę bardziej brzoskwiniowe.

edit: wydaje mi się, że na tych swatchach jest dobrze oddany kolor:
http://anonymous-beautyholic.blogspo...-paradise.html (nie ma jak za 1 editem zapomnieć wkleić linka <ściana>)
Czyli jednym zdaniem: "Nie dla mnie!"

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Mi się też wydaje że mozaiki były 2. Co więcej wydaje mi się, że wycofano to teraz niedawno bo jeszcze przed nowościami wydawało mi się że widziałam 2 "miejsca" na nie w szafie.
Tak, były 2 a teraz jak wprowadzali nowości (róże, rozświetlacz, lakiery i mat topy) to jedną wycofali. Wiem bo czaiłam się ale już nie zdążyłam kupić.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:37   #2746
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
niee, to nie tak. Ja miałam ten ze stałej oferty identyczny, jak z PB, tyle, że użytkowniczki "prawdziwego" mówiły, że tamten był (o ile dobrze pamiętam) twardszy.
te części błyszczące były miękkie, matowe twardsze w PB tego ze stałej oferty nie miałam... ogółem bardzo fajny kosmetyk, nie pamiętam żebym z czegoś była tak bardzo zadowolona jak z tej mozaiki
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:39   #2747
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
A paseczkowe róże? Pewnie dalej ich w Astrze nei ma (
Nie było paseczkowych róży. Było jedynie pozostałe nowości.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:11   #2748
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
te części błyszczące były miękkie, matowe twardsze w PB tego ze stałej oferty nie miałam... ogółem bardzo fajny kosmetyk, nie pamiętam żebym z czegoś była tak bardzo zadowolona jak z tej mozaiki
Mój egzemplarz cały się pylił i nie byłam z niego zadowolona. Ale co tam długa jest droga do znalezienia własnych KWC
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:12   #2749
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa, jak ma się ten niebieski lakier back to paradise to trendsettera ze stałej oferty? Będą takie same? Jak myślicie?
nie znalazłam jednego zdjęcia porównawczego, ale wg mnie to dwa zupełnie inne kolory
paradise to butelkowa zieleń, trensetter bardziej niebieskawy i nie taki przejrzysty.

w sieci sporo zdjęć jednego i drugiego
tutaj robione przez tą samą autorkę więc można porównać:
http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5037081899/

http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5037699750/

http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5076705580/
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 14:24   #2750
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie znalazłam jednego zdjęcia porównawczego, ale wg mnie to dwa zupełnie inne kolory
paradise to butelkowa zieleń, trensetter bardziej niebieskawy i nie taki przejrzysty.
Ja w trendsetterze nic niebieskawego nie widzę, jest to dość chłodna ciemna, butelkowa zieleń. Myślę, że zdjęciom w kwestii samego odcienia nie ma co wierzyć, chyba że jedno zdjęcie na którym są oba odcienie razem.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:48   #2751
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ja w trendsetterze nic niebieskawego nie widzę, jest to dość chłodna ciemna, butelkowa zieleń. Myślę, że zdjęciom w kwestii samego odcienia nie ma co wierzyć, chyba że jedno zdjęcie na którym są oba odcienie razem.
Na pierwszy rzut oka Trendsetter nie wydaje się mieć w sobie czegoś niebieskiego, jednak gdy go przykładam do typowej zieleni, wychodzą niebieskie nuty
Natomiast Back to paradise na zdjęciach (bo nie mam) to dla mnie odcień butelkowej zieleni.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:54   #2752
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut oka Trendsetter nie wydaje się mieć w sobie czegoś niebieskiego, jednak gdy go przykładam do typowej zieleni, wychodzą niebieskie nuty
Natomiast Back to paradise na zdjęciach (bo nie mam) to dla mnie odcień butelkowej zieleni.
Na innych blogach dziewcznyny mające RtP pisały, że to właśnie ten z RtP ma niebieską poświatę. Trendestter dla mnie jej nie ma. Ale nie ma co się spierać, tylko najlepiej samemu na żywo ocenić
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:09   #2753
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Essence cz. VI

Chyba faktycznie wejdzie niedługo RtP bo u mnie w naturze jest już przygotowane miejsce na nową limitowankę resztki ItW już są w koszyczku wyprzedażowym z nowej limitki chce rozświetlacz, wszystkie eyelinery i jeszcze może się skusze na jakiś lakier
Btw wydaje mi się, że RtP było po ItW więc chyba z limitkami idziemy dobrze tylko z megaaa opóźnieniem
__________________
I <3 speedway
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:14   #2754
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Nie - Rtp jest na pewno przed ITW. Przynajmniej tak wchodziła do sklepów za granicą. ITW jest w każdym razie dłużej trwającą limitką(nie wiem czy macie podobne spostrzeżenia że sa limitki "większe" i "mniejsze", jedne są przewidziane na miesiąc czy 2 a inne na krócej)
edit: chociaż właściwie jak tak myślę to pewnie nie ma znaczenia bo eclipse była u nas wcześniej niż powinna być wg kolejności tylko po to żeby trafić na premierę więc to makes no sense anyway :P jak wprowadzą tak wprowadzą

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-11-02 o 15:25
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:19   #2755
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VI

Aha i widziałam dziś kremy do rąk zimowe, stały sobie na półce z innymi kremami (w sensie w ogóle nie były w szafie essence), one były chyba rok temu, używałyście? Bo szukam dobrego kremu do rąk..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:32   #2756
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Co to się porobiło,że wyskoczyli z RtP?To juz pewne,że wjedzie do Natur?
A tak chciałam DW.Może jeszcze do douglasa wejdzie.
Z RtP nic mnie nie powala,ciekawy ten roświetlacz,ale jak piszecie,że daje efekt szynki,to nie dla mnie.Jeszcze na pewno zwrócę uwagę na kredki-flamastry.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:58   #2757
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Nie - Rtp jest na pewno przed ITW. Przynajmniej tak wchodziła do sklepów za granicą. ITW jest w każdym razie dłużej trwającą limitką(nie wiem czy macie podobne spostrzeżenia że sa limitki "większe" i "mniejsze", jedne są przewidziane na miesiąc czy 2 a inne na krócej)
edit: chociaż właściwie jak tak myślę to pewnie nie ma znaczenia bo eclipse była u nas wcześniej niż powinna być wg kolejności tylko po to żeby trafić na premierę więc to makes no sense anyway :P jak wprowadzą tak wprowadzą

mi sie jakoś eclipse strasznie ciągnęło, miałam wrażenie że wieki tam leżakuje...

z RTP chce rozświetlasz z flamingiem. Ostatnio mam faze na flamingi i papugi


eeee..tam nie ma flaminga. Skąd ja go wytrzasnęłam hahaha ??


eh, no i metalikowatej limitki cd :

http://www.pinkmelon.de/test/make-up...allics-le.html

http://www.pinkmelon.de/test/make-up...se-metals.html
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-11-02 o 16:01
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:01   #2758
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Co to się porobiło,że wyskoczyli z RtP?To juz pewne,że wjedzie do Natur?
A tak chciałam DW.Może jeszcze do douglasa wejdzie.
Z RtP nic mnie nie powala,ciekawy ten roświetlacz,ale jak piszecie,że daje efekt szynki,to nie dla mnie.Jeszcze na pewno zwrócę uwagę na kredki-flamastry.
Nie tyle pewne z innych źródeł, co domyślnie oczywiste: do początku listopada na stronie polskiej w "out now" było ITW. Które również było w Naturach . A wiadomo, że inne sklepy (typu pozostałe sieciowe drogerie, jakieś Douglasy itd) mogły mieć w tym czasie inne limitki.
Dla mnie limitka na stronie = w Naturze.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:02   #2759
martamw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 165
Dot.: Essence cz. VI

Już od paru tygodni próbowałam zapomnieć o żelowych eyelinerach z DW i dziś w małym mieście przypadkowo weszłam do Natury. I były . Cała limitka z Denim Wanted! Był cały asortyment. Z mamą stwierdziłyśmy, że tu nie dotarł ten szał na DW. Kupiłam oba kolory linerów. Zastanawiam się jednak nadal nam tym szarym i nie wiem, czy nie wystawię na allegro. Ogólnie cieszę się, że mam ten czarny żelowy, bo nie chciałam wydawać wielkich pieniędzy na pierwszy eyeliner.
martamw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:05   #2760
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

http://www.pinkmelon.de/magazin/make...metallics.html tu znów cena pędzelka to 0,99E ....
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.