Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 12:49   #3271
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25416800]Bunny sugerowałam się paletą znalezioną na stronie jakiegoś rosyjskiego sklepu (załącznk) Wydaje mi się, że najbardziej zbliżony do tego koloru jest 903S z tej Twojej palety.[/QUOTE]
A ja mysle ze podobnie by ci wyszedl 900s.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:58   #3272
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale jasniutkie super kolorek, taki mleczny rzeczywiscie
dziękuję

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
O nieee
Masz te włoski takie śliczne, przez ciebie tęsknie za moimi...
Ale muszę być twarda, nigdy wiecej rozjaśniacza! Bede sobie powtarzac jak mantre...
no ja robiłam dłuższy czas E20 ona ma rozjaśniacz ale też oszukiwałam troszkę
teraz zamawiam ten matrix 10av i przyszły miesiąc nim tylko jaka woda Bunny doradź
już mi chyba pisałaś ale ja mam sklerozę zapiszę sobie teraz jak odpiszesz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
na początku bałam sie tyle zgrzewów jak dużo że sobie z myciem nie poradze....ale jest super myje siedząc na stołeczku przy wannie bokiem , teraz to wydaje mi sie ze zgrzewów jest mało a widze że ty nie zwracasz uwagi na citrid acid bo ten gliss kur czerwony ma je ! może ja też go kupię???
ja się nie bałam na zgrzewy bo koleżanka miała robionę dużo wcześniej niż ja i rewelacja wszystko mi mówiła jak co ale wiadomo kwestia przyzwyczajenia
tydzień i po strachu
ja żałuję tylko że robiłam te ringi bo płakałam przez to
no właśnie kupiłam gliss kura czerwonego i myłam już 2 razy nim głowę nic mi nie wypadło
włoski jak się błyszczą dzisiaj to się oglądałam w każdej wystawie sklepowej

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak prawdę mówiąc to myślę że żeby citric acid wam rozpuscil te zgrzewy to musialby byc w konskiej ilosci i nie wiadomo ile trzymany na glowie
A w szamponach on jest przy koncu skladu i po to tylko żeby zamykac luski wlosa, zakwaszac wlos i żeby szampon sie nie psul.
Wiec nie sadze zeby szkody narobil...
ale moge sie mylic
dokładnie Bunny masz rację myłam 2 razy i żadnej szkody jeszcze odpukać...
bo nie chciałabym z niego rezygnować

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lady ale jasniutkie wloski naprawde takie mleczaki
no mleczaki mleczaki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:59   #3273
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



no ja robiłam dłuższy czas E20 ona ma rozjaśniacz ale też oszukiwałam troszkę
teraz zamawiam ten matrix 10av i przyszły miesiąc nim tylko jaka woda Bunny doradź
już mi chyba pisałaś ale ja mam sklerozę zapiszę sobie teraz jak odpiszesz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



ja się nie bałam na zgrzewy bo koleżanka miała robionę dużo wcześniej niż ja i rewelacja wszystko mi mówiła jak co ale wiadomo kwestia przyzwyczajenia
tydzień i po strachu
ja żałuję tylko że robiłam te ringi bo płakałam przez to
no właśnie kupiłam gliss kura czerwonego i myłam już 2 razy nim głowę nic mi nie wypadło
włoski jak się błyszczą dzisiaj to się oglądałam w każdej wystawie sklepowej
Ty masz jaśniutkie włoski naturalne to myśle że woda 9% ci wystarczy.
a czemu plakalas przez ringi? co sie stalo?
kupilas cos dzis dla wloskow- wybieralas sie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:00   #3274
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
[B]
no brwi dziwne za grube moim zdaniem i te łuki takie aż za ostre ja się wybieram znowu na hennę jakoś w tym tygodniu
dobrze się w nim czuję latem zimą niezbyt nie wiem czemu tak mam
ja stockholmem jeszcze nie robiłam i raczej nie zrobię szukam teraz jakiś profesjonalnych raczej następnym razem będę robiła matrixem 10av tym co Snow Bunny mówiła że mi wyjdzie dobrze a jej ufam
ja brwi nie robie bo swoje mam dość ciemne i jeszcze jestem dość blada byłam dzis u fryzjera obciąć grzywke bo juz zaroslam okropnie i wlasnie tak rozmawialam co mam zrobic z farba to zaczela mi mowic, ze z tych tańszych zeby zrobic garnierem 111 albo wlasnie isc do sklepu fryzjerskiego i tam mi dobiorą wiec jak juz mialabym tak robic to chyba lepiej wyjdzie zamowic na all tak jak Showhitee robila i super kolor jej wyszedl zreszta ktoregos dnia wstawie Wam w swietle dziennym moj kolor i gdzies mam zdjecie odrostu to podpowiecie ktora farba najlepiej zlapie
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:14   #3275
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ja już też wróciłam byłam u dentysty potem w Rossie po tą odżywkę gliss kura z 7 olejkami - jutro będę ją testować byłam też w naturze (kupiłam troszkę znowu potem napiszę co bo jeszcze się nie wypakowałam toreb - nie mam siły ) pochodziłam po sklepach na końcu zahaczyłam o jubilera i do domku bo dzisiaj muszę wypocząć bo oczy mi łzawią nawet pomalować się nie da

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ty masz jaśniutkie włoski naturalne to myśle że woda 9% ci wystarczy.
a czemu plakalas przez ringi? co sie stalo?
kupilas cos dzis dla wloskow- wybieralas sie?
tak Bunny kupiłam tą gliss kur z 7 olejkami na nivea nie mogłam się zdecydować bo poszłam nastawiona na kupno tego Cashmere a tu zonk daj znać jak ten co Ty wybrałaś się sprawuję

ok, zrobię z tą 9% , dziękuję

miałam od spodu brąz tak mi przedłużyli u góry blond wiesz o co chodzi
po tygodniu poszłam złożyć reklamację bo powypadało mi troszkę pasemek (tego samego dnia już mi się zsunęło jedno) to mi doczepili znowu...
potem po miesiącu ten blond się zrobił straszny poszłam doczepić troszkę pasemek blond żeby to jakoś wyglądało
po 2 miesiącach dałam sobie spokój ściągałam wszystko zrobiły się kołtuny i włosy mi się kleiły
Pani namawiała mnie ponownie na ringi - odmówiłam.
Przyszłam do domu z płaczem bo zamiast tego co mi obiecywali w salonie że to dobra metoda na zapuszczenie to musieli mi podciąć włosy i wyglądało jakby było ich dużo mniej niż przed założeniem
Mama się nade mną zlitowała i dała mi na zgrzewy
zrobiłam ale już gdzie indziej i tylko powiem że jak ściągnęłam zgrzewy to niebo i ziemia i włoski mi urosły

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-28 o 13:22
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:15   #3276
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Ja już też wróciłam byłam u dentysty potem w Rossie po tą odżywkę gliss kura z 7 olejkami - jutro będę ją testować byłam też w naturze (kupiłam troszkę znowu potem napiszę co bo jeszcze się nie wypakowałam toreb - nie mam siły ) pochodziłam po sklepach na końcu zahaczyłam o jubilera i do domku bo dzisiaj muszę wypocząć bo oczy mi łzawią nawet pomalować się nie da
ja tez cos mam z oczami,wczoraj mialam masakre dzis juz troche przeszlo,tylko spuchniete mam
pomalowalam sie,ale soczewek nie wkladam,a tak nie cierpie siebie w okularach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:20   #3277
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
ja brwi nie robie bo swoje mam dość ciemne i jeszcze jestem dość blada byłam dzis u fryzjera obciąć grzywke bo juz zaroslam okropnie i wlasnie tak rozmawialam co mam zrobic z farba to zaczela mi mowic, ze z tych tańszych zeby zrobic garnierem 111 albo wlasnie isc do sklepu fryzjerskiego i tam mi dobiorą wiec jak juz mialabym tak robic to chyba lepiej wyjdzie zamowic na all tak jak Showhitee robila i super kolor jej wyszedl zreszta ktoregos dnia wstawie Wam w swietle dziennym moj kolor i gdzies mam zdjecie odrostu to podpowiecie ktora farba najlepiej zlapie
no ja mam brwi niestety za jasne i muszę

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja tez cos mam z oczami,wczoraj mialam masakre dzis juz troche przeszlo,tylko spuchniete mam
pomalowalam sie,ale soczewek nie wkladam,a tak nie cierpie siebie w okularach
no nie wiem od czego tak mam
pewnie za mało snu i za dużo komputera w moim przypadku i są przemęczone bardzo
ja też ja już od piątku nie wkładałam, chodzę z przymrużonymi oczami w domku okulary
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 13:22   #3278
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no nie wiem od czego tak mam
pewnie za mało snu i za dużo komputera w moim przypadku i są przemęczone bardzo
ja też ja już od piątku nie wkładałam, chodzę z przymrużonymi oczami w domku okulary
ja mam dosc duza wade niestety wiec bede musiala wyjsc do ludzi w okularkach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:28   #3279
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja tez cos mam z oczami,wczoraj mialam masakre dzis juz troche przeszlo,tylko spuchniete mam
pomalowalam sie,ale soczewek nie wkladam,a tak nie cierpie siebie w okularach
mi też się coś dzieje od wczoraj z oczami, łzawią i łzawią, a są takie opuchnięte, że aż żal :/
położyłam sobie nawet na te opuchnięcia żelowe "okulary" schłodzone, żel ze świetlika, nawet kostki lodu z zamrożonego soku ze świeżego ogórka. Jest dzisiaj trochę lepiej, ale też nie to

a w dodatku Snow mnie zaraziła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:33   #3280
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mi też się coś dzieje od wczoraj z oczami, łzawią i łzawią, a są takie opuchnięte, że aż żal :/
położyłam sobie nawet na te opuchnięcia żelowe "okulary" schłodzone, żel ze świetlika, nawet kostki lodu z zamrożonego soku ze świeżego ogórka. Jest dzisiaj trochę lepiej, ale też nie to

a w dodatku Snow mnie zaraziła
ja tez mam spuchniete ale tylko jedno
i jeszcze @dostalam wiec dzis umieram
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:40   #3281
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Ja już też wróciłam byłam u dentysty potem w Rossie po tą odżywkę gliss kura z 7 olejkami - jutro będę ją testować byłam też w naturze (kupiłam troszkę znowu potem napiszę co bo jeszcze się nie wypakowałam toreb - nie mam siły ) pochodziłam po sklepach na końcu zahaczyłam o jubilera i do domku bo dzisiaj muszę wypocząć bo oczy mi łzawią nawet pomalować się nie da

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



tak Bunny kupiłam tą gliss kur z 7 olejkami na nivea nie mogłam się zdecydować bo poszłam nastawiona na kupno tego Cashmere a tu zonk daj znać jak ten co Ty wybrałaś się sprawuję

ok, zrobię z tą 9% , dziękuję

miałam od spodu brąz tak mi przedłużyli u góry blond wiesz o co chodzi
po tygodniu poszłam złożyć reklamację bo powypadało mi troszkę pasemek (tego samego dnia już mi się zsunęło jedno) to mi doczepili znowu...
potem po miesiącu ten blond się zrobił straszny poszłam doczepić troszkę pasemek blond żeby to jakoś wyglądało
po 2 miesiącach dałam sobie spokój ściągałam wszystko zrobiły się kołtuny i włosy mi się kleiły
Pani namawiała mnie ponownie na ringi - odmówiłam.
Przyszłam do domu z płaczem bo zamiast tego co mi obiecywali w salonie że to dobra metoda na zapuszczenie to musieli mi podciąć włosy i wyglądało jakby było ich dużo mniej niż przed założeniem
Mama się nade mną zlitowała i dała mi na zgrzewy
zrobiłam ale już gdzie indziej i tylko powiem że jak ściągnęłam zgrzewy to niebo i ziemia i włoski mi urosły
Oj to nieciekawe mialas doznania, jak na tą kasę co wydałaś
I jeszcze własne włosy zniszczone- ja bym się chyba już całkiem załamała... dobrze ze ja nie musze przedłużać ani zagęszczać
za to ja mam cieżkie do rozjaśniania i nigdy białego blondu bez rozjaśniacza miec nie będe...
nikt nie ma idealnie jak widać.

Princeska nie narzekaj juz, głowa do góry! Od tego jesteśmy kobietami żebyśmy cierpiały
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 13:47   #3282
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mi też się coś dzieje od wczoraj z oczami, łzawią i łzawią, a są takie opuchnięte, że aż żal :/
położyłam sobie nawet na te opuchnięcia żelowe "okulary" schłodzone, żel ze świetlika, nawet kostki lodu z zamrożonego soku ze świeżego ogórka. Jest dzisiaj trochę lepiej, ale też nie to

a w dodatku Snow mnie zaraziła
no ja już też cuda na kiju robię ale coś czuję że nie obejdzie się bez wizyty u lekarza bo ja to normalnie płaczę czuję że mam podpuchnięte może troszkę snu im pomoże na pewno nie zaszkodzi więc idę odpocząć

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mam dosc duza wade niestety wiec bede musiala wyjsc do ludzi w okularkach
no ja mam -0,75 jakoś dam radę bez zresztą mam je tylko do czytania i komputera

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oj to nieciekawe mialas doznania, jak na tą kasę co wydałaś
I jeszcze własne włosy zniszczone- ja bym się chyba już całkiem załamała... dobrze ze ja nie musze przedłużać ani zagęszczać
za to ja mam cieżkie do rozjaśniania i nigdy białego blondu bez rozjaśniacza miec nie będe...
nikt nie ma idealnie jak widać.

Princeska nie narzekaj juz, głowa do góry! Od tego jesteśmy kobietami żebyśmy cierpiały
nieciekawe tragedia wręcz jak dla mnie to była
dlatego aż we mnie kipi ze złości jak ktoś zachwala te ringi
ale rozumiem że jednemu pasuję to innemu co innego
zazdroszczę Ci włosków i tak są jaśniutkie a długie
ja takich długich nigdy nie będę miała pewnie a już na pewno niegęste
ja mam takie włosy że u góry dużo a jak rosną ku dołowi to coraz rzadziej
na starość kupię perukę

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-28 o 13:49
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:49   #3283
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja już też cuda na kiju robię ale coś czuję że nie obejdzie się bez wizyty u lekarza bo ja to normalnie płaczę czuję że mam podpuchnięte może troszkę snu im pomoże na pewno nie zaszkodzi więc idę odpocząć

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------



no ja mam -0,75 jakoś dam radę bez zresztą mam je tylko do czytania i komputera
lady ja sobie też kupię ten czerwony gliss kur ale jak wyczaję promocję a co do wady wroku ja was zszokuję mam -2,5 i jestem krutkowidzem... kupilam sobie kiedyś soczewki i jednak to nie dla mnie męczyłam sie z nimi
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:51   #3284
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny musze troche pojeczec
pozniej jeszcze TŻtowi pomarudze to mi lepiej sie zrobi

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
lady ja sobie też kupię ten czerwony gliss kur ale jak wyczaję promocję a co do wady wroku ja was zszokuję mam -2,5 i jestem krutkowidzem... kupilam sobie kiedyś soczewki i jednak to nie dla mnie męczyłam sie z nimi
ja mam -4,5 to jest dopiero masakra.
Musze sie jeszcze zapisac do okulisty w przyszlym tygodniu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:12   #3285
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja już też cuda na kiju robię ale coś czuję że nie obejdzie się bez wizyty u lekarza bo ja to normalnie płaczę czuję że mam podpuchnięte może troszkę snu im pomoże na pewno nie zaszkodzi więc idę odpocząć

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------



no ja mam -0,75 jakoś dam radę bez zresztą mam je tylko do czytania i komputera

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------



nieciekawe tragedia wręcz jak dla mnie to była
dlatego aż we mnie kipi ze złości jak ktoś zachwala te ringi
ale rozumiem że jednemu pasuję to innemu co innego
zazdroszczę Ci włosków i tak są jaśniutkie a długie
ja takich długich nigdy nie będę miała pewnie a już na pewno niegęste
ja mam takie włosy że u góry dużo a jak rosną ku dołowi to coraz rzadziej
na starość kupię perukę
Nie no ja też mam najgrubsze wlosy od skory a przy koncach coraz ciensze- każdy tak ma

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
lady ja sobie też kupię ten czerwony gliss kur ale jak wyczaję promocję a co do wady wroku ja was zszokuję mam -2,5 i jestem krutkowidzem... kupilam sobie kiedyś soczewki i jednak to nie dla mnie męczyłam sie z nimi
kotka od dzis w rossie jest promocja na niego za 11,99 za duza butlę!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:27   #3286
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka od dzis w rossie jest promocja na niego za 11,99 za duza butlę!
super jade w sobote to na bank kupię
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:42   #3287
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

ja też jestem krótkowidzem, ale mam tylko -0,5 na prawym oku i -0,75 na lewym + astygmatyzm właśnie lewego oka i nawet taka mała wada jest strasznie upierdliwa, ja zamierzam w niedługim czasie zrobić sobie operację oczu, bo nie znoszę siebie w okularach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 15:40   #3288
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja też jestem krótkowidzem, ale mam tylko -0,5 na prawym oku i -0,75 na lewym + astygmatyzm właśnie lewego oka i nawet taka mała wada jest strasznie upierdliwa, ja zamierzam w niedługim czasie zrobić sobie operację oczu, bo nie znoszę siebie w okularach
nom ale na to trzeba kaskę mieć niestety.... laser to 5min i nie ma sie wady
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 15:45   #3289
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nom ale na to trzeba kaskę mieć niestety.... laser to 5min i nie ma sie wady
trzeba... ale jak podliczyć ile musiałabym kupić par soczewek to wyjdzie na to samo, zwróci się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 15:51   #3290
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
trzeba... ale jak podliczyć ile musiałabym kupić par soczewek to wyjdzie na to samo, zwróci się
no tu masz racje ale ja na raz moge 50 złotych wydać a 1000 zł nie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 15:53   #3291
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczyny zdaję relację z odżyweczki Nivea diamond gloss
Zapach obłędny, trzymałam na włosach 10 minut, potem poszłam się rozczesać- i było bosko! Jak już dawno nie... a tym bardziej że jestem świeżo po farbowaniu.
Nie wiem na ile to kwestia odzywki a na ile mojego nowego grzebienia, ale razem tworzą duet niepokonany dla mnie!
Włosy przy płukaniu mega śliskie i błyszczące.
Zaaplikowałam 2 porcje odzywki wielkości 5zl na moje włosy 60cm.
Rozczesałam sie bez najmniejszego oporu- chociaż ostatni raz czesałam się 3 dni temu- potem już tylko loczki. Dla mnie to wiele znaczy.
Dziękuje Caskada że mi poleciłaś niveę bo sama nigdy bym jej nie spróbowała- nie wiem czemu uważałam ją za słaba marke
Jak dla mnie jest na poziomie gliss kura.
Dam wam znac jeszcze jak wloski wyschną i minie kilka kolejnych zastosowań

Teraz o grzebieniu- kupiłam w zeszłym tyg. w leclercu z szafy elite model look profesional.
Dałam 10zl i długo rozważałam czy kupić- przecież mam dobry obecny grzebien ale tż podjął decyzję za mnie. W końcu fryzjerowi nigdy grzebieni nie za wiele.
Jest przeboski!
Szerokie równe przestrzenie między zębami ułatwiaja czesanie włosów gestych i kręconych, polecany jest też do wł przedłużanych.
Konstrukcje ma genialną- jest stabilny w ręce i sztywny- zęby sie nie wyginaja podczas czesania gdy trafi sie kołtunik to mnie bardzo ujęło, bo dzięki temu nie wyrywam sobie juz włosów.
Daje wam foto z porównaniem moich zgrzebełek- ktore polecam wszystkim dlugowłosym i rozjaśnianym- dużo mniej zniszczycie wlosy mechanicznie niz zwykłymi grzebieniami.
Poprzedni- brązowy miałam silikonowo-kauczukowy i byłby super ale sie wygina w każdą stronę pod wpływem nacisku
Nowy- srebrny jest super i nie ma dla mnie wad.
Polecam!

grzebyk.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:00   #3292
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cześć wszystkim Ja tylko na chwilę jak po ogień
Wiecie co byłam w weekend z tż na zakupach i w markecie obsługiwała nas przy kasie taka laska blondynka w długich włosach no ale jak już byliśmy na wysokości tej taśmy to mówię do tż ładne włosy szkoda że doczepiane a on mówi że skąd wiem, miała kiepsko dobrane kolory, jakieś 1,5 tonu różnicy , on na to ze znów mam jakąś obsesję, ale podchodzimy bliżej i jak nas obsługiwała to zobaczyć minę mojego tż było bezcenne dziewczynie po prostu było widać klipy, te spinki spod jej włosów bo miała dość cienkie i lekko przetłuszczone i po prostu mocowania na wierzchu Jak wyszliśmy to stwierdził że nigdy nie zrozumie kobiet, no bo jak taka ładna dziewczyny może sobie taką krzywdę zronbić i po raz pierwszy chyba się z nim zgodziłam jeśli chodzi o urodę.
Dziewczyna naprawdę bardzo ładna ale takie coś sobie zafundowała na czuprynie że szkoda gadać

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Bunny, mam taki jak ty ten brązowy, może na srebrny też się skuszę
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:10   #3293
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdaję relację z odżyweczki Nivea diamond gloss
Zapach obłędny, trzymałam na włosach 10 minut, potem poszłam się rozczesać- i było bosko! Jak już dawno nie... a tym bardziej że jestem świeżo po farbowaniu.
Nie wiem na ile to kwestia odzywki a na ile mojego nowego grzebienia, ale razem tworzą duet niepokonany dla mnie!
Włosy przy płukaniu mega śliskie i błyszczące.
Zaaplikowałam 2 porcje odzywki wielkości 5zl na moje włosy 60cm.
Rozczesałam sie bez najmniejszego oporu- chociaż ostatni raz czesałam się 3 dni temu- potem już tylko loczki. Dla mnie to wiele znaczy.
Dziękuje Caskada że mi poleciłaś niveę bo sama nigdy bym jej nie spróbowała- nie wiem czemu uważałam ją za słaba marke
Jak dla mnie jest na poziomie gliss kura.
Dam wam znac jeszcze jak wloski wyschną i minie kilka kolejnych zastosowań

Teraz o grzebieniu- kupiłam w zeszłym tyg. w leclercu z szafy elite model look profesional.
Dałam 10zl i długo rozważałam czy kupić- przecież mam dobry obecny grzebien ale tż podjął decyzję za mnie. W końcu fryzjerowi nigdy grzebieni nie za wiele.
Jest przeboski!
Szerokie równe przestrzenie między zębami ułatwiaja czesanie włosów gestych i kręconych, polecany jest też do wł przedłużanych.
Konstrukcje ma genialną- jest stabilny w ręce i sztywny- zęby sie nie wyginaja podczas czesania gdy trafi sie kołtunik to mnie bardzo ujęło, bo dzięki temu nie wyrywam sobie juz włosów.
Daje wam foto z porównaniem moich zgrzebełek- ktore polecam wszystkim dlugowłosym i rozjaśnianym- dużo mniej zniszczycie wlosy mechanicznie niz zwykłymi grzebieniami.
Poprzedni- brązowy miałam silikonowo-kauczukowy i byłby super ale sie wygina w każdą stronę pod wpływem nacisku
Nowy- srebrny jest super i nie ma dla mnie wad.
Polecam!
no proszę nie powiedziałabym dobrze o marce nivea a grzebień niezły .... fajnie wygląda mam taki podobny czarny

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Ja tylko na chwilę jak po ogień
Wiecie co byłam w weekend z tż na zakupach i w markecie obsługiwała nas przy kasie taka laska blondynka w długich włosach no ale jak już byliśmy na wysokości tej taśmy to mówię do tż ładne włosy szkoda że doczepiane a on mówi że skąd wiem, miała kiepsko dobrane kolory, jakieś 1,5 tonu różnicy , on na to ze znów mam jakąś obsesję, ale podchodzimy bliżej i jak nas obsługiwała to zobaczyć minę mojego tż było bezcenne dziewczynie po prostu było widać klipy, te spinki spod jej włosów bo miała dość cienkie i lekko przetłuszczone i po prostu mocowania na wierzchu Jak wyszliśmy to stwierdził że nigdy nie zrozumie kobiet, no bo jak taka ładna dziewczyny może sobie taką krzywdę zronbić i po raz pierwszy chyba się z nim zgodziłam jeśli chodzi o urodę.
Dziewczyna naprawdę bardzo ładna ale takie coś sobie zafundowała na czuprynie że szkoda gadać

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Bunny, mam taki jak ty ten brązowy, może na srebrny też się skuszę
a widziałam takie cuś nie raz... dobrze że zgrzewki są takie dyskretne i nic nie widać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:14   #3294
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Ja tylko na chwilę jak po ogień
Wiecie co byłam w weekend z tż na zakupach i w markecie obsługiwała nas przy kasie taka laska blondynka w długich włosach no ale jak już byliśmy na wysokości tej taśmy to mówię do tż ładne włosy szkoda że doczepiane a on mówi że skąd wiem, miała kiepsko dobrane kolory, jakieś 1,5 tonu różnicy , on na to ze znów mam jakąś obsesję, ale podchodzimy bliżej i jak nas obsługiwała to zobaczyć minę mojego tż było bezcenne dziewczynie po prostu było widać klipy, te spinki spod jej włosów bo miała dość cienkie i lekko przetłuszczone i po prostu mocowania na wierzchu Jak wyszliśmy to stwierdził że nigdy nie zrozumie kobiet, no bo jak taka ładna dziewczyny może sobie taką krzywdę zronbić i po raz pierwszy chyba się z nim zgodziłam jeśli chodzi o urodę.
Dziewczyna naprawdę bardzo ładna ale takie coś sobie zafundowała na czuprynie że szkoda gadać

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Bunny, mam taki jak ty ten brązowy, może na srebrny też się skuszę
Skuś sie na grzebyk koniecznie! Nie pożałujesz!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no proszę nie powiedziałabym dobrze o marce nivea a grzebień niezły .... fajnie wygląda mam taki podobny czarny

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------



a widziałam takie cuś nie raz... dobrze że zgrzewki są takie dyskretne i nic nie widać
Ja też właśnie nigdy bym nie sadziła że nivea zrobi taka odżywkę
moze niedlugo szampon wyprobuje tez ich?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:14   #3295
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

bunny mam taki brazowy plastikowy czy jakos tak

a co do marki to poprostu nie kierowalam sie tym ze to nivea czy gliss kur tylko skladem teraz troszke udoskonalili sklady niektorych kosmetykow bo nivea i gliss kura wspominam kiepsko
a teraz jestem tymi nivea zafascynowanapoza tym do kreconych ktorego widocznie nie zmienili skladowo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-28 o 16:15
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:14   #3296
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kotka ale o ile fajne włosy nawet sztuczne wyglądają ładnie to nie rozumiem dziewczyn, które się krzywdzą czymś bo jest to modne, albo koleżanki noszą to dlaczego ja miałabym nie mieć
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:27   #3297
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Kotka ale o ile fajne włosy nawet sztuczne wyglądają ładnie to nie rozumiem dziewczyn, które się krzywdzą czymś bo jest to modne, albo koleżanki noszą to dlaczego ja miałabym nie mieć
mi sie poprostu wydaje ze nie umiala ich umiejętnie wpiąć....
a dziewczyny dawałyście swoje fotki po rozjaśniaczu to ja też dam to pasemka blond gęsto rozjaśniaczem zdjecie z marca 2010
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40a7d65f33.jpg (18,4 KB, 60 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:33   #3298
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

A własnie Agatka doszły już ci te wloski z kegla???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:35   #3299
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

no to jestem jedyna posiadajaca normalne wlosy po rozjasniaczu cholera mi nawet nie wypadaly nigdy a co mowa jakies kruszenia czy zolcie
ja niewiem skad to sie bierze u innych
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:39   #3300
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Czeeść

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
deluxe tylko ze jak sie za dlugo ją trzyma to wychodzi za jasno. dlatego trzymam ją tylko 30 minut i farbuje na zmiane z lorealem(po niej tez mam ladny kolorek ale duzo krocej)

no ogladalam, zastanawiam sie nad tym 12/1 londy tylko ze sama sobie nią nie ufarbuje wlosow dlatego wole te z aplikatorami...ona ma chyba pedzelek tak?
no tak tak, wyciskach normalnie do miseczki, dodajesz utleniacz i nakładasz pędzelkiem po zmieszaniu

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
w takiej sukni wyglądałaś lepiej niż panna mloda
hehehe miałam taka samą myśl jak zobaczyłam to zdj

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
ja jestem chora i umierajaca
mam cale zapuchniete oczy,cieknie mi z nosa i jeszcze dostalam @ wiec umieram
ojej to zdrówka, ja też chora

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

a w dodatku Snow mnie zaraziła
ups
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.