Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 16:47   #3301
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Po myciu wgniata sie pantena do lokow i fal, potem żel a nastepnie zawija koszulkę w pirata na glowie ja chodze tak 2-3 godziny, potem podpinam wlosy klamrami i susze suszarka wygniatajac wlosy i gotowe!
pirata ?

dzięki za odpowiedź
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:55   #3302
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi sie poprostu wydaje ze nie umiala ich umiejętnie wpiąć....
a dziewczyny dawałyście swoje fotki po rozjaśniaczu to ja też dam to pasemka blond gęsto rozjaśniaczem zdjecie z marca 2010
fajna fryzurke mialas
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ojej to zdrówka, ja też chora
to razem pochorujemy


Dziewczyny nowa promocja w Rossie !!!
Do farbek Recital Preference daja szampon Elseve 200 ml i ten komplecik kosztuje 25,99 !!
ja kupie teraz na bank,bo akurat mam zamiar robić Stockholmem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:59   #3303
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
fajna fryzurke mialas


to razem pochorujemy


Dziewczyny nowa promocja w Rossie !!!
Do farbek Recital Preference daja szampon Elseve 200 ml i ten komplecik kosztuje 25,99 !!
ja kupie teraz na bank,bo akurat mam zamiar robić Stockholmem
oooooooooooo to może i ja zrobię zapas
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:00   #3304
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Już przestańcie z tymi promocjami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:06   #3305
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Już przestańcie z tymi promocjami
A co Ciebie tez korci?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:08   #3306
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

ja z promocji kosmetycznej malo co kupuje chyba wogole nic bo zazwyczaj produkty mi nie odpowiadaja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:25   #3307
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A co Ciebie tez korci?
tak tak, jutro się wybieram ale kupię tylko to co niezbędne i zerknę na te nowe kosmetyki welli do włosów

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Wiecie co kochane Udało mi się sprzedać nieźle kurteczkę i zestaw kosmetyków iiii teraz dokładam tylko 120zł i mogę sobie kupić wymarzoną skórkę

Idę się trochę pokurować w łóżku Do później
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 17:27   #3308
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak tak, jutro się wybieram ale kupię tylko to co niezbędne i zerknę na te nowe kosmetyki welli do włosów

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Wiecie co kochane Udało mi się sprzedać nieźle kurteczkę i zestaw kosmetyków iiii teraz dokładam tylko 120zł i mogę sobie kupić wymarzoną skórkę

Idę się trochę pokurować w łóżku Do później
oo no to super

a co do tej Welli to Bunny pisala,ze lipa,bo to podroba Syosa czy coś,ze nawet opakowanie takie samo
milego kurowania się
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:35   #3309
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Wiecie co kochane Udało mi się sprzedać nieźle kurteczkę i zestaw kosmetyków iiii teraz dokładam tylko 120zł i mogę sobie kupić wymarzoną skórkę

Idę się trochę pokurować w łóżku Do później
o to super
jak kupisz to pochwal się koniecznie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:58   #3310
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

lece czytac co tam naskrobalyscie wczoraj

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------


bardzo lekka ta pierwsza odzywka jesli nie masz mocno zniszczonych to bedzie dobrym pozywieniem dla nichrowniez zawiera kokosa wiec jesli mialabym wybrac to pierwsza
Nie mam mocno zniszczonych Końce przesuszone, końcóweczki delikatnie do podcięcia. Głównie zależy mi na nawilżeniu Mam teraz sporo wydatków i zamawiam z allegro maski - zamowienie zbiorowe moja koleżanka robi i właśnie myśle nad tymi odzywkami ze Scandica, Kallosa czy Stapiza (no ale Stapiz ma silikony). Właśnie sie nastawiłam na tą kokosową bo opinie ma chyba lepsze ;> Ale juz sama nie wiem. Moze wezme obie bo jakoś natchnelo mnie na zapach kokosa ostatnio
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak ślicznie jak zawsze mi wyszło- wstawiałam fotki

asia juz wiem, to są farby produkcji niemieckiej, powinny być dobre
Ty nie kombinuj kochana z włosami bo jak sama zauwazylas - sa sliczne
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

[/COLOR]



miałam od spodu brąz tak mi przedłużyli u góry blond wiesz o co chodzi
po tygodniu poszłam złożyć reklamację bo powypadało mi troszkę pasemek (tego samego dnia już mi się zsunęło jedno) to mi doczepili znowu...
potem po miesiącu ten blond się zrobił straszny poszłam doczepić troszkę pasemek blond żeby to jakoś wyglądało
po 2 miesiącach dałam sobie spokój ściągałam wszystko zrobiły się kołtuny i włosy mi się kleiły
Pani namawiała mnie ponownie na ringi - odmówiłam.
Przyszłam do domu z płaczem bo zamiast tego co mi obiecywali w salonie że to dobra metoda na zapuszczenie to musieli mi podciąć włosy i wyglądało jakby było ich dużo mniej niż przed założeniem
Mama się nade mną zlitowała i dała mi na zgrzewy
zrobiłam ale już gdzie indziej i tylko powiem że jak ściągnęłam zgrzewy to niebo i ziemia i włoski mi urosły
O maaatko, niezłe przezycia :/ Ja to pewnie po takich juz bym sobie nie przedłuzyla nigdy.
Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Ja tylko na chwilę jak po ogień
Wiecie co byłam w weekend z tż na zakupach i w markecie obsługiwała nas przy kasie taka laska blondynka w długich włosach no ale jak już byliśmy na wysokości tej taśmy to mówię do tż ładne włosy szkoda że doczepiane a on mówi że skąd wiem, miała kiepsko dobrane kolory, jakieś 1,5 tonu różnicy , on na to ze znów mam jakąś obsesję, ale podchodzimy bliżej i jak nas obsługiwała to zobaczyć minę mojego tż było bezcenne dziewczynie po prostu było widać klipy, te spinki spod jej włosów bo miała dość cienkie i lekko przetłuszczone i po prostu mocowania na wierzchu Jak wyszliśmy to stwierdził że nigdy nie zrozumie kobiet, no bo jak taka ładna dziewczyny może sobie taką krzywdę zronbić i po raz pierwszy chyba się z nim zgodziłam jeśli chodzi o urodę.
Dziewczyna naprawdę bardzo ładna ale takie coś sobie zafundowała na czuprynie że szkoda gadać

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Bunny, mam taki jak ty ten brązowy, może na srebrny też się skuszę
No niestety niektore laski sie tak szpeca... Ostatnio jedna laska z mojej grupy sobie przedłuzyła włosy, i tak strasznie bylo widac granice ze dajcie spokój. Włosy chyba kiepskiej jakości bo strasznie bylo widac ze sztuczne. No i juz w tym tygodniu ich nie ma


Wogóle tak gadacie o tym przedłuzaniu ze az mnie sama natchnelo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:12   #3311
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie mam mocno zniszczonych Końce przesuszone, końcóweczki delikatnie do podcięcia. Głównie zależy mi na nawilżeniu Mam teraz sporo wydatków i zamawiam z allegro maski - zamowienie zbiorowe moja koleżanka robi i właśnie myśle nad tymi odzywkami ze Scandica, Kallosa czy Stapiza (no ale Stapiz ma silikony). Właśnie sie nastawiłam na tą kokosową bo opinie ma chyba lepsze ;> Ale juz sama nie wiem. Moze wezme obie bo jakoś natchnelo mnie na zapach kokosa ostatnio

Ty nie kombinuj kochana z włosami bo jak sama zauwazylas - sa sliczne

O maaatko, niezłe przezycia :/ Ja to pewnie po takich juz bym sobie nie przedłuzyla nigdy.

No niestety niektore laski sie tak szpeca... Ostatnio jedna laska z mojej grupy sobie przedłuzyła włosy, i tak strasznie bylo widac granice ze dajcie spokój. Włosy chyba kiepskiej jakości bo strasznie bylo widac ze sztuczne. No i juz w tym tygodniu ich nie ma


Wogóle tak gadacie o tym przedłuzaniu ze az mnie sama natchnelo
te wspomnienia pozostaną już na zawsze mam uraz do ringów
szpecą sie fakt ale to wszystko zależy od tego jak zrobione jak ktoś ma cienkie włosy to nie może nawalić tych pasm nie wiadomo ile a wiadomo że jak mało doczepionych to wypadało by je skrócić żeby wyglądało lepiej a nie takie rzadkie stronki zwisają

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
lady ja sobie też kupię ten czerwony gliss kur ale jak wyczaję promocję a co do wady wroku ja was zszokuję mam -2,5 i jestem krutkowidzem... kupilam sobie kiedyś soczewki i jednak to nie dla mnie męczyłam sie z nimi
kupuj , kupuj ja zadowolona
też jestem krótkowidzem

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie no ja też mam najgrubsze wlosy od skory a przy koncach coraz ciensze- każdy tak ma

kotka od dzis w rossie jest promocja na niego za 11,99 za duza butlę!
ale gafa każdy a mi się wydaję że grubsze mają u mnie u góry to takie gniazdko
ale zawsze idąc po mieście się podbuduję że wcale moja fryzurka nie jest taka zła jak patrzę na co niektóre

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
trzeba... ale jak podliczyć ile musiałabym kupić par soczewek to wyjdzie na to samo, zwróci się
no niby tak ale ja wiem że u mnie to się nie sprawdzi bo zaraz znowu zepsuję sobie oczy
a też mam -0,75 na uczelnie czasami zakładam okularki jakoś tak człowiek wygląda niby mądrzej

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no proszę nie powiedziałabym dobrze o marce nivea a grzebień niezły .... fajnie wygląda mam taki podobny czarny

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

a widziałam takie cuś nie raz... dobrze że zgrzewki są takie dyskretne i nic nie widać
Bunny, Kotka też mam taki grzebyk czarny i to chyba już mój 4, jeden to już zeby pogubił i wykorzystałam to zrobiłam sobie własna rączkę przy przedłużanych włosach też się sprawdza na moim pisało przy kodzie GRZEBIEŃ DO AFRO

Kotka
dyskretne,dyskretne ale nie u każdego mnie to jak widzę u kogoś to to w oczy kuję aż
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 18:33   #3312
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja mam -0,75 jakoś dam radę bez zresztą mam je tylko do czytania i komputera
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
lady ja sobie też kupię ten czerwony gliss kur ale jak wyczaję promocję a co do wady wroku ja was zszokuję mam -2,5 i jestem krutkowidzem... kupilam sobie kiedyś soczewki i jednak to nie dla mnie męczyłam sie z nimi
To jest nic.. ja mam -3,5 i -3,25 w drugim i astygmatyzm

Powiem Ci Kotka, że ja soczewki które mi dobrała pani optyk były straszne.. Ciba vision (to są tzw. twarde soczewki) i nie mogłam ich nosić, oczy bolały, szczypały i były czerwone.. myślałam, że widać jestem w tych 5% ludzi którzy nie mogą chodzić w soczewkach..
Ale skusiłam się na J&J te podkreślające kolor oka (te z kolei to są soczewki miękkie) i mogę w nich chodzić i nic mi się nie dzieje - trzeba po prostu próbować które nam pasują - może kiedyś się skusisz - bo to super wygoda.. w każdej sytuacji


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nom ale na to trzeba kaskę mieć niestety.... laser to 5min i nie ma sie wady
Kasę trzeba mieć i ukończone 21 lat..

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Już przestańcie z tymi promocjami
No właśnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:44   #3313
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdaję relację z odżyweczki Nivea diamond gloss
Zapach obłędny, trzymałam na włosach 10 minut, potem poszłam się rozczesać- i było bosko! Jak już dawno nie... a tym bardziej że jestem świeżo po farbowaniu.
Nie wiem na ile to kwestia odzywki a na ile mojego nowego grzebienia, ale razem tworzą duet niepokonany dla mnie!
Włosy przy płukaniu mega śliskie i błyszczące.
Zaaplikowałam 2 porcje odzywki wielkości 5zl na moje włosy 60cm.
Rozczesałam sie bez najmniejszego oporu- chociaż ostatni raz czesałam się 3 dni temu- potem już tylko loczki. Dla mnie to wiele znaczy.
Dziękuje Caskada że mi poleciłaś niveę bo sama nigdy bym jej nie spróbowała- nie wiem czemu uważałam ją za słaba marke
Jak dla mnie jest na poziomie gliss kura.
Dam wam znac jeszcze jak wloski wyschną i minie kilka kolejnych zastosowań

Teraz o grzebieniu- kupiłam w zeszłym tyg. w leclercu z szafy elite model look profesional.
Dałam 10zl i długo rozważałam czy kupić- przecież mam dobry obecny grzebien ale tż podjął decyzję za mnie. W końcu fryzjerowi nigdy grzebieni nie za wiele.
Jest przeboski!
Szerokie równe przestrzenie między zębami ułatwiaja czesanie włosów gestych i kręconych, polecany jest też do wł przedłużanych.
Konstrukcje ma genialną- jest stabilny w ręce i sztywny- zęby sie nie wyginaja podczas czesania gdy trafi sie kołtunik to mnie bardzo ujęło, bo dzięki temu nie wyrywam sobie juz włosów.
Daje wam foto z porównaniem moich zgrzebełek- ktore polecam wszystkim dlugowłosym i rozjaśnianym- dużo mniej zniszczycie wlosy mechanicznie niz zwykłymi grzebieniami.
Poprzedni- brązowy miałam silikonowo-kauczukowy i byłby super ale sie wygina w każdą stronę pod wpływem nacisku
Nowy- srebrny jest super i nie ma dla mnie wad.
Polecam!

Załącznik 3783768
ja mam taki jak ten brązowy i nie umiem go zabardzo trzymać muszę się przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi sie poprostu wydaje ze nie umiala ich umiejętnie wpiąć....
a dziewczyny dawałyście swoje fotki po rozjaśniaczu to ja też dam to pasemka blond gęsto rozjaśniaczem zdjecie z marca 2010
jak na rozjaśniacz to super włoski wyglądały

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak tak, jutro się wybieram ale kupię tylko to co niezbędne i zerknę na te nowe kosmetyki welli do włosów

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Wiecie co kochane Udało mi się sprzedać nieźle kurteczkę i zestaw kosmetyków iiii teraz dokładam tylko 120zł i mogę sobie kupić wymarzoną skórkę

Idę się trochę pokurować w łóżku Do później
o to super może i ja bym coś spróbowała sprzedać jak kupisz kurteczkę to sie pochwal koniecznie

a co do promocji to czasem naprawdę idzie coś kupić korzystnie no ale niestety u mnie limit się wyczerpał narazie muszę poczekać na przypływ gotówki

no wiecie wszystkie na oczka chorują ... a zaczęło się od moich
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-28 o 18:46
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:51   #3314
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no wiecie wszystkie na oczka chorują ... a zaczęło się od moich
pozarazalas nas
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:13   #3315
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

jakiś wirus u nas na wizażu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:22   #3316
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jakiś wirus u nas na wizażu
no chyba tak i wszystkie w wyrkach leżą
ja na srólnej ogladam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:24   #3317
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
pozarazalas nas
no widać, że już tak się ze sobą zżyłyśmy że nawet razem chorujemy jeszcze troche i będziemy mieć @ wszystkie w tym samym czasie
wszystko z końcówką ,,jemy''
-farbujemy
-chorujemy
-miesiączkujemy a jemy też

ja tez oglądam NW czyli jeszcze serialujemy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-28 o 19:25
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:26   #3318
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dokładnie tak jak mówi Yatta, Kotka musisz spróbować innych soczewek ja w soczewkach już 10 lat zasuwam i nie wyobrażam sobie życia bez nich
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:36   #3319
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no chyba tak i wszystkie w wyrkach leżą
ja na srólnej ogladam
hahahahaha na srólnej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 19:44   #3320
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
sliczne
moje sie podobnie ukladaja
dlatego prostuje po umyciu
ja bym zapuszczala
dziękuję!!
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
pięękne
ja też bym zapuszczała
hehe a sama mysle o podcięciu..chyba już za długo mam długie :P
bardzo mi milo dziękuję!
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Piękne włoski Jasne i jakie gładziutkie
Moim zdaniem możesz zapuszczać Chyba nie są jakieś strasznie rzadkie..
Ale na pewno mają większą objętość po samym wysuszeniu, bez prostowania
dziękuję za komplement! a wloski mam cienkie ale geste tazke jakos to się wyrównuje heh i wychodzi na to ze chyba są normalne:P
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie zapuszczaj zapuszczaj
ok, zapuszczam! dzieęki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jasne że możesz zapuszczać! Są cienkie ale masz ich dużo- jak ja
Bardzo ładnie ci sie teraz układaja i w ogóle kolorek perfekt
no to mamy podobny typ wlosa chociaz wydaje mi się ze Twoich jest conajmniej 2 razy więcej:P dziękuję za komplement dotyczacy koloru, z Twoich ust slyszec taką pochwałę to ho hoo:P
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochaneczka
jak chcesz to zapuszczaj, co Cię interesuje czy cienkie mozna zapuszczać czy nie, a ktoś Ci zabroni? Rób jak Ty chcesz, Ty masz być zadowolona
hehe dzięki, chcialam po prostu widziec co myslicie o tej "grubosci" moich wlosow bo nie chcialabym nikogo straszyc moimi cieniznami:P
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Piękne
dziekuję!!

Czesc kochane!
Ja dopiero wrocilam do domku po pracy, a na weekend bylam u TZa a tam nie ma internetu;/ takze niezle naskrobalyscie przez ten czas!!
Na poczatku bardzo Wam dziękuję za takie mile komentarze odnosnie wloskow moich Nie sadzilam ze tak mogą sie podobac. Ja ogolnie mam duuuzo kompleksow heh.. Dopiero nadrabiam wątek, odezwę się jak dopczytam Was do konca
Bylam dzisiaj w Rossmanie i skusilam się na mleczko Dove, to ktore mysia polecala do wygadzania wlosow. Mam nadzieje ze sie sprawdzi w moim wypadku... a za szamponem dalej chodze i nie wiem co kupic.. czy tego Gllis kura czerwonego, czy Shaume zielona- na objetosc(pamietam ze bunny polecala) czy jeszcze inny taki szampon z Alterry- nowosc w Rossamnie- naturalny sklad i piekny zapach.. to sa dylematy heh:P
Co do fryzury to ogolnie jestem zadowolona, podoba mi się jak z tylu sie ukladaja wlosy, grzywka tez ladna ale denerwuja mnie te dluzsze koncze z przodu, bo nadal mam taki dluzszy przod.. bo jakos tak fryzjerka mi nagadala ze bedzie lepiej i sie zgodzilam. ale nastepnym razem jak bede to juz chce normalnie, pocieniowane delikatnie z przodu a tylu nie ruszac i niech tak rosna
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:51   #3321
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak mówi Yatta, Kotka musisz spróbować innych soczewek ja w soczewkach już 10 lat zasuwam i nie wyobrażam sobie życia bez nich
ja mam to samo
tzn moze nie 10 lat,ja chodze jakies 4 lata i tez sobie nie wyobrazam bez nich zycia

poszlabym na operacje,ale sie boje to zawsze jakies ryzyko

Dziewczynki jak sie w Rossie kupi 2 farbki Palette to broszke gratis daja

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-02-28 o 19:58
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:03   #3322
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
oo no to super

a co do tej Welli to Bunny pisala,ze lipa,bo to podroba Syosa czy coś,ze nawet opakowanie takie samo
milego kurowania się
wiem wiem, sama nawet o tym pisałam ale chcę się składowi przyjrzeć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o to super
jak kupisz to pochwal się koniecznie
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
j


o to super może i ja bym coś spróbowała sprzedać jak kupisz kurteczkę to sie pochwal koniecznie
jasne pochwalę się szczerze to nie myślałam, że taks zybko sobie ją kupię ale uda się
Asiu no jak coś masz to pewnie, że wystawiaj na all, zawsze można coś dorobić sobie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no widać, że już tak się ze sobą zżyłyśmy że nawet razem chorujemy jeszcze troche i będziemy mieć @ wszystkie w tym samym czasie
wszystko z końcówką ,,jemy''
-farbujemy
-chorujemy
-miesiączkujemy a jemy też

ja tez oglądam NW czyli jeszcze serialujemy
heheheh oj dużo tego

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki jak sie w Rossie kupi 2 farbki Palette to broszke gratis daja
hehehe i znowu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:11   #3323
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Snow Ty mi sie tu nie denrwuj,ja jutro lece po Stockholma
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:23   #3324
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc kochane!
Ja dopiero wrocilam do domku po pracy, a na weekend bylam u TZa a tam nie ma internetu;/ takze niezle naskrobalyscie przez ten czas!!
Na poczatku bardzo Wam dziękuję za takie mile komentarze odnosnie wloskow moich Nie sadzilam ze tak mogą sie podobac. Ja ogolnie mam duuuzo kompleksow heh.. Dopiero nadrabiam wątek, odezwę się jak dopczytam Was do konca
Bylam dzisiaj w Rossmanie i skusilam się na mleczko Dove, to ktore mysia polecala do wygadzania wlosow. Mam nadzieje ze sie sprawdzi w moim wypadku... a za szamponem dalej chodze i nie wiem co kupic.. czy tego Gllis kura czerwonego, czy Shaume zielona- na objetosc(pamietam ze bunny polecala) czy jeszcze inny taki szampon z Alterry- nowosc w Rossamnie- naturalny sklad i piekny zapach.. to sa dylematy heh:P
Co do fryzury to ogolnie jestem zadowolona, podoba mi się jak z tylu sie ukladaja wlosy, grzywka tez ladna ale denerwuja mnie te dluzsze koncze z przodu, bo nadal mam taki dluzszy przod.. bo jakos tak fryzjerka mi nagadala ze bedzie lepiej i sie zgodzilam. ale nastepnym razem jak bede to juz chce normalnie, pocieniowane delikatnie z przodu a tylu nie ruszac i niech tak rosna
kup wszystkie, co za problem? im więcej tym lepiej
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki jak sie w Rossie kupi 2 farbki Palette to broszke gratis daja
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:24   #3325
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

kotka
jeszcze nie doszły włoski

Dziewczyny chyba teraz kazda jest chora, taka pogoda, każdy zasmarkany chodzi.
A wiecie co mnie kusi obcięcie włosow, mam takie końcówki sianowate, naprawdę jak się wkurze to obetnę te kilka cm.
I kusi mnie cały czas zmiana koloru na taki ognisty Ale brakuje mi odwagi
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:26   #3326
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka
jeszcze nie doszły włoski

Dziewczyny chyba teraz kazda jest chora, taka pogoda, każdy zasmarkany chodzi.
A wiecie co mnie kusi obcięcie włosow, mam takie końcówki sianowate, naprawdę jak się wkurze to obetnę te kilka cm.
I kusi mnie cały czas zmiana koloru na taki ognisty Ale brakuje mi odwagi
scinaj,scinaj nie bede miala najkrotszych wlosow na watku

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
teraz sie smiejesz,a jutro pewnie polecisz i kupisz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:28   #3327
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow Ty mi sie tu nie denrwuj,ja jutro lece po Stockholma
hehe ok to rozumiem ale powiedz mi lepiej co Ty byś z tą broszką zrobiła co byś ją do palette dostała?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość



teraz sie smiejesz,a jutro pewnie polecisz i kupisz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:29   #3328
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba teraz kazda jest chora, taka pogoda, każdy zasmarkany chodzi.
A wiecie co mnie kusi obcięcie włosow, mam takie końcówki sianowate, naprawdę jak się wkurze to obetnę te kilka cm.
I kusi mnie cały czas zmiana koloru na taki ognisty Ale brakuje mi odwagi
nooo mnie właśnie rozkłada
wczoraj poszłam z TŻ na spacer, później spiździało mnie w kościele, a dziś wstałam zakatarzona i siedzę w chacie all day
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
teraz sie smiejesz,a jutro pewnie polecisz i kupisz
hahaha żebyś wiedziała, że pójdę zobaczyć
wstawiłam do klubu fotę mnie, specjalnie dla Ciebie trochę lepiej chyba mnie tam widać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:31   #3329
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Princeska
ja to widze tak
W wakacje zafarbuje sie na rudo, ponosze takie włoski 2 mce, potem pzrestanie mi sie podobac, przemaluję się na blond co będzie ciężkie z rudego na blond i zetnę do brody bo mi się poniszczą
A tak na poważnie kusi mnie taki kolorek, nigdy nie miałam a podoba mi się. No ale to moze w wakacje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:33   #3330
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska
ja to widze tak
W wakacje zafarbuje sie na rudo, ponosze takie włoski 2 mce, potem pzrestanie mi sie podobac, przemaluję się na blond co będzie ciężkie z rudego na blond i zetnę do brody bo mi się poniszczą
A tak na poważnie kusi mnie taki kolorek, nigdy nie miałam a podoba mi się. No ale to moze w wakacje
dziewczyny co Was tak na rude wzięło?
Lady też szaleje na tym punkcie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.