Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 21:57   #4861
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Byłam napalona na Playing Koi, idealny kolor ale niestety formuła Satin koszmarnie wysusza mi usta, a po obejrzeniu swatchy i przeczytaniu recenzji na Temptalii i nie tylko, to już mam poważne watpliwości, czy ją kupić... Skoro ma podkreślać każdą suchą skórkę na ustach, to co mi po kolorze, jak i tak efekt końcowy będzie kiepski I nie wiem kurczę, co zrobić
Kochana Carmex na codzien i cieniutka warstwa pod szminke i wsio będzie ok. Miałam jak Ty obawy i Carmex mnie własnie uratował i teraz zaszminkowałam się na amen
Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Szukam szarego/grafitowego odcienia, który będzie podobny do Espresso, ale nie brązowy, tylko szary: srednio ciemna, matowa szarość, bez żadnych glitterków, taka jakaś dymna szarość...
Jaki to kolor?
Print?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-03-31 o 22:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 22:09   #4862
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
zadbać o usta
skoro piszesz, że może podkreślać suche skórki, to chyba problem tkwi w niedopuszczaniu do przesuszenia

Spróbuj przed wyjściem na testowanie jakiś peeling, gruba warstwę wazeliny / balsamu itd.
(i działąnie wewnętrzne: duuużo wody i tłuszczu tego dobrego oczywiście, oliwa, orzechy, wiesiołki itd.)
Tylko Krysia na temptalii też pisała, że mimo pilingu zrobionego przed swatchowaniem szmina po prostu podkresliła jej skórki, których nie widziała nawet wcześniej... szkoda trochę...

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Szukam szarego/grafitowego odcienia, który będzie podobny do Espresso, ale nie brązowy, tylko szary: srednio ciemna, matowa szarość, bez żadnych glitterków, taka jakaś dymna szarość...
Jaki to kolor?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Print?
albo Copperplate!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 22:11   #4863
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Corii,

Wielkie dzieki!
Szukając swatchy odcienia Print znalazłam to:

Print wygląda super, będę testować!

(zdjęcie z http://mupnorth.blogspot.com/)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5731.jpg (239,5 KB, 96 załadowań)
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 22:27   #4864
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tylko Krysia na temptalii też pisała, że mimo pilingu zrobionego przed swatchowaniem szmina po prostu podkresliła jej skórki, których nie widziała nawet wcześniej... szkoda trochę...
to może jedna szminka wysusza - tak momentalnie ?


i szybkie pytanie - szkło też się nadaje do B2M? Przyjmują? Niby jest recyklingowalne, ale nie wiem jak MAC się na to zapatruje - metal u nich odpada (a u nas akurat złom, to wiadomo... )

edit: aha, jest na stronie, ze przyjmują szklane butelki z podkładu - a z pielęgnacji? kremów, perfum itp? balsamów do ust (tender tones były w szkle)?

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2011-03-31 o 22:36
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 22:33   #4865
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Corii,

Wielkie dzieki!
Szukając swatchy odcienia Print znalazłam to:

Print wygląda super, będę testować!

(zdjęcie z http://mupnorth.blogspot.com/)
Prosze bardzo
I życze powodzenia w testach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 08:25   #4866
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Szukam szarego/grafitowego odcienia, który będzie podobny do Espresso, ale nie brązowy, tylko szary: srednio ciemna, matowa szarość, bez żadnych glitterków, taka jakaś dymna szarość...
Jaki to kolor?
Copperplate - jest miły w nakładaniu, bo to mat2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
albo Copperplate!
O to właśnie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:58   #4867
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: KKosmetyki M.A.C. cz. 4

http://allegro.pl/mac-pedzel-do-maki...530217661.html czy to jest oryginał?
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 10:49   #4868
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
edit: aha, jest na stronie, ze przyjmują szklane butelki z podkładu - a z pielęgnacji? kremów, perfum itp? balsamów do ust (tender tones były w szkle)?
Z pielęgnacji i paint potów też( sama oddawałam). Nie wiem jak z perfumami ,ale chyba też. Gdybyś miała kartonik to można zobaczyć.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
albo Copperplate!
A mnie się podoba Scene!
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:49   #4869
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Rarrka90: rączka wygląda na oryginalną (jest napis Japan i czcionka na pędzlu też chyba ok.) ale kiepsko widać kształt pędzla, 116stka jest bardziej okrągła i puchata. Choć tutaj to może być wina trzymania we folijce i pewnie wyciągnięcia tylko do foty... ale niech sie jeszcze ktoś wypowie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:17   #4870
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kupiłam dziś róż Sakura z QC i pomadkę Quite Cute. Różem już się zachwycam, kolor bardziej twarzowy niż myślalam. Nawet na mojej mamie prezentował się ładnie (a ona to typowa jesień, więc takie fiolety i ogólnie chlodne odcienie to dla niej nie zabardzo).

Szminka podoba mi się, ale już wiem ,że będę w niej zbierać skrajne opinie. Ten fiolet jest naprawdę BARDZO jasny i zimny. Przy pierwszym pociągnięciu efekt jest lekki ale kilka warstw i jest prawie całkowicie kryjąca. Bardziej kryjąca niż myślalam

Zdziwiłam się bo byłam w MACu przed 10 - i na szminkach Quite Cute było już Sold Out, rozeszły się w niecałą godzinkę. Dobrze, że sobie wcześniej zarezerwowałam przez tel. Candy Yum Yum była cudowna.. jedna pani z MACa byla nią pomalowana - tak dającego po oczach różu jeszcze nie widzialam! Gdybym miala nieograniczony zapas pieniężny to bym się skusiła, ale mam dużo różowych szminek także - trudno!
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:43   #4871
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś róż Sakura z QC i pomadkę Quite Cute. Różem już się zachwycam, kolor bardziej twarzowy niż myślalam. Nawet na mojej mamie prezentował się ładnie (a ona to typowa jesień, więc takie fiolety i ogólnie chlodne odcienie to dla niej nie zabardzo).

Szminka podoba mi się, ale już wiem ,że będę w niej zbierać skrajne opinie. Ten fiolet jest naprawdę BARDZO jasny i zimny. Przy pierwszym pociągnięciu efekt jest lekki ale kilka warstw i jest prawie całkowicie kryjąca. Bardziej kryjąca niż myślalam

Zdziwiłam się bo byłam w MACu przed 10 - i na szminkach Quite Cute było już Sold Out, rozeszły się w niecałą godzinkę. Dobrze, że sobie wcześniej zarezerwowałam przez tel. Candy Yum Yum była cudowna.. jedna pani z MACa byla nią pomalowana - tak dającego po oczach różu jeszcze nie widzialam! Gdybym miala nieograniczony zapas pieniężny to bym się skusiła, ale mam dużo różowych szminek także - trudno!
Moja ukochana Candy Yum Yum

a ja nie mogę przeboleć, że nie ma u nas cudnej Jeanius Collection
te cienie to będą mi się śniły chyba
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 13:46   #4872
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A do mnie doszły Russian Red i Girl About Town
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:50   #4873
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez jaPieknoscDniaBlog Pokaż wiadomość
Moja ukochana Candy Yum Yum

a ja nie mogę przeboleć, że nie ma u nas cudnej Jeanius Collection
te cienie to będą mi się śniły chyba
Zazdroszczę , bo jest świetna Widzialam na twoim blogu
Ja nie żaluję Jeanius bo jakoś nie do końca mi się podobała

Będąc w MACu wogóle nie popatrzylam na Playing Koi Tzn chyba nawet maźnęłam się po ręce, ale nie pamiętam zupelnie odcienia.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:50   #4874
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Rarrka90: rączka wygląda na oryginalną (jest napis Japan i czcionka na pędzlu też chyba ok.) ale kiepsko widać kształt pędzla, 116stka jest bardziej okrągła i puchata. Choć tutaj to może być wina trzymania we folijce i pewnie wyciągnięcia tylko do foty... ale niech sie jeszcze ktoś wypowie
dzięki bo niby okazja w salonie 150zł tak?
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:58   #4875
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
dzięki bo niby okazja w salonie 150zł tak?
no niby okazja... Nie orientowałam się jakoś nigdy po ile są u nas w salonach... :/
Ale poczekaj aż tu się jeszcze zjawią bardziej doświadczone osoby ode mnie )
Bo ja stuprocentowej pewności nie mam.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:28   #4876
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Napisałam dziś o nowości MACowej, jutro rano się opublikuje a ja fikam na weekend za miasto la la la la

oby pogoda była
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:48   #4877
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ale lipa, u mnie jednak QC 7 wychodzi
Źle Panią zrozumiałam: ona powiedziała first thursday, a ja zrozumiałam first day Usłyszałam to, co chciałam usłyszeć...
Jak kogoś wprowadziłm w błąd, to przepraszam.
A ja do Polski w niedzielę lecę na 3 tygodnie, a chcialam kupić tutaj, taniej i jeszcze ze zniżką z Debenhams na dodatek.
No ale trudno, nie ma tego złego...
Jakoże strona Mac UK nie działa- jakiś ich błąd ( w ramach przeprosin obiecali tusz haute&naughty do kazdego zamowienia) zakupy zrobiłam na stronie Debenhams, darmowa wysylka i znizkę dostałam, ale nie taką jak bym miała stacjonarnie, ale dobre i to. Wzięłam jeszcze pędzel 224. Podałam adres koleżanki i sprawdzę po powrocie.
A i kupiłam Candy i Playtime Co do tej drugiej nie jestem jeszcze przekonana, pojdę do maca i pomacam, jak mi się spodoba to zostawię ją, a jak nie- to pójdzie w świat.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-04-01 o 16:51
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 17:06   #4878
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Nie wytrzymałam i jak kilka z nas poleciałam dzisiaj rzucić się na nową kolekcję, nieziemsko mi się podoba i mogłabym mieć z niej wszystko Najpierw zajrzałam do ZT, ale tam Pan był bardzo naburmuszony i nie podszedł do żadnego z klientów, nawet po prośbie, a oczekiwałam jakiejś rady w wyborze rzeczy. Więc wywiało mnie do Gal.Mokotów i to od dziś mój ulubiony MAC Jest tam przemiła, zabawna i pomocna Pani, która szczerze odradziła mi szminkę Quite Cute. Nie mogłam się zdecydować, co ostatecznie wziąć i Pani dała mi zaproszenie na makijaż z nowej kolekcji, żebym mogła się zastanowić Jestem zaskoczona tak sympatycznym podejściem. Więc przetestuję i dopiero kupię, Sakurę, In Synch i jakąś szminę.

Playing Koi jest strasznie tępa i podkreśla każdą niedoskonałość, Corii pisałaś o Carmexie, tylko że z niego szminka szybko spływa... Więc chyba ją sobie daruję.
Za to Candy Yum Yum Nie mogę uwierzyć, że to mat, bo jest tak trwała i nawilżająca! Orientujecie się, czy wszystkie maty takie są?

Przepraszam, że tyle piszę ale muszę się podzielić moją radością, wymieniłam sobie wreszcie opakowania na Blankety i jest booooooska! Ma świetną formułę i ten kolor Jestem biała więc u mnie wychodzi taki różany brąz, dokupiłam jeszcze na szybko konturówkę z essence za 5zł i pasuje idealnie, usta są naturalne, a mimo to na pierwszym planie.
Koniec pisania
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 17:19   #4879
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

jak ma na imie ta pani z GM? taka wysoka krótkie włosy? bardzo dobrze umie doradzić
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 18:10   #4880
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
jak ma na imie ta pani z GM? taka wysoka krótkie włosy? bardzo dobrze umie doradzić
To są dwie Nie znam jej imienia, ma ciemne włosy, dzisiaj związane w kucyk, ładna
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:28   #4881
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
jak ma na imie ta pani z GM? taka wysoka krótkie włosy? bardzo dobrze umie doradzić
Natalia? Cudna jest
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:40   #4882
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Playing Koi jest strasznie tępa i podkreśla każdą niedoskonałość, Corii pisałaś o Carmexie, tylko że z niego szminka szybko spływa... Więc chyba ją sobie daruję.
Nic nie spływa, ja dzisiaj na carmexie nosiłam Girl About Town i wytrzymała mi parę godzin
Tylko Carmex trzeba niewielka ilosc i dodatkowo odcisnac na chusteczce


I peany w strone Girl About Town - jest wiecej niż boska!!!
Jakby ktoś był ciekawy, to na swatchowym ja wstawiłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-04-01 o 19:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 20:59   #4883
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Z pielęgnacji i paint potów też( sama oddawałam). Nie wiem jak z perfumami ,ale chyba też. Gdybyś miała kartonik to można zobaczyć.
dzięki - też już dopytałam
kartoniki wiem, ze tam jest odpowiedź, ale najpierw je trzymam, potem gromadzi się ich coraz więcej to zaczynam wyrzucać, no i oczywiście nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jest tam przemiła, zabawna i pomocna Pani, która szczerze odradziła mi szminkę Quite Cute.
a dlaczego odradzała? Bo ja boleję, ze w Krk, już po 10 tej szminki nie można było już dostać i nie wiem, czy słusznie - bo moze mi też sie powinno odradzić
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:19   #4884
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy w Mac w Warszawie można się umówic na makijaż, żeby wypróbowac kosmetyki, kolorki? Czy jest odpłatny?
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:25   #4885
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Czy w Mac w Warszawie można się umówic na makijaż, żeby wypróbowac kosmetyki, kolorki? Czy jest odpłatny?
Darmowe zaproszenie na makijaz dostaje sie przy zakupie minimum 3 kosmetyków.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:26   #4886
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

I ja oglądałam i testowałąm nową kolekcję. Kupiłam kredkę nude i błyszczyk - fashion fanatic - świetny do pokreślania koloru pomadki, ma cudny zapach
Jaskrawe pomadki swietne, soczyste kolory
Podobał mi się też roż, najjaśniejszy w brzoskwiniowym odcieniu ale pomimo mojej jasnej skóry nic nie było widać
Pomadkę Playing Koi testowałam - kolor zupełnie nie mój, a tak się ciekawie zapowiadała
Kupiłam też korektor - rozwświetlacz w pędzelku - odcień rose...

Ja nigdy nie miałam problemu z zakupami w MACu w Złotych Tarasach. Rozmawiałam z róznymi osobami, każda byla miła i pomocna.
W galerii mokotów również byław, obsługa świetna: przemiła, pomocna i bardzo dobrze doradza. Tam wracam najchętniej.
__________________


Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2011-04-01 o 21:40
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:14   #4887
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
dzięki - też już dopytałam
kartoniki wiem, ze tam jest odpowiedź, ale najpierw je trzymam, potem gromadzi się ich coraz więcej to zaczynam wyrzucać, no i oczywiście nie pamiętam



a dlaczego odradzała? Bo ja boleję, ze w Krk, już po 10 tej szminki nie można było już dostać i nie wiem, czy słusznie - bo moze mi też sie powinno odradzić
No właśnie zaskoczyło mnie to, że tak szybko się u Was wszystko wyprzedało - pierwszy dzień i do tego rano?! Pomalowałam się tą szminką, już ją miałam brać, bo wydawało mi się, że jest ładnie i oryginalnie (jest bardziej kryjąca niż sądziłam), a macowa pani, której zapytałam się o zdanie, powiedziała, że gryzie się to z moim odcieniem cery i włosami Za to doradziła Sakurę - na szczęście i Playtime - którą z góry odrzuciłam. Tylko wiesz, z doradzaniem przez wizażystów też różnie bywa, bo co osoba, to inny gust i już mi się zdarzyło parę razy, że to, co w jednym Macu mi polecono, w drugim odradzono
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:45   #4888
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No właśnie zaskoczyło mnie to, że tak szybko się u Was wszystko wyprzedało - pierwszy dzień i do tego rano?! Pomalowałam się tą szminką, już ją miałam brać, bo wydawało mi się, że jest ładnie i oryginalnie (jest bardziej kryjąca niż sądziłam), a macowa pani, której zapytałam się o zdanie, powiedziała, że gryzie się to z moim odcieniem cery i włosami Za to doradziła Sakurę - na szczęście i Playtime - którą z góry odrzuciłam. Tylko wiesz, z doradzaniem przez wizażystów też różnie bywa, bo co osoba, to inny gust i już mi się zdarzyło parę razy, że to, co w jednym Macu mi polecono, w drugim odradzono
eh, wyprzedane, bo Krk ma chyba zawsze mniej egzemplarzy niż w Wawie, ale też się dziwię, bo w Krakowie wszelkie nieco dziwne czy bardziej szalone kolory nie są tak chętnie kupowane
a z tym doradzaniem to rzeczywiście różnie - ja też się tak czasem zapytam, czy mi w jakimś odcieniu dobrze, czy nie bardzo, to panie z reguły stwierdzają, ze własciwie kazdy moze nosić każdy kolor, ważne z czym to połączy, jak użyje itp, w jakim stylu, przy jakim makijażu - to w sumie bardzo kreatywne, ale ja zawsze wtedy zastanawiam się, czy będzie mi się chciało tak wszystko dopasowywać z tym tonacjami itp.
(a jaką masz cerę i włosy? może się zasugeruję)


Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Kupiłam też korektor - rozwświetlacz w pędzelku - odcień rose...

o! jestem ich bardzo ciekawa - a ten różowy to z myślą pod oczy kupiłaś? Daj prosze znać za jakiś czas, jak się sprawuje
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 07:19   #4889
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

tez jestem ciekawa tego korektora - daj koniecznie znac i napisz opinie !
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 07:33   #4890
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wczoraj dotarły moje skarby i kolejny raz przekonałam się ,jak bardzo testery w salonach Mac przekłamują kolory po pierwsze chyba ze względu na brak światła dziennego, po drugie po wymacaniu przez rzeszę potencjalnych klientek niektóre kolory robią się takie "dziwne".
Kocham Shroom i Nylona i jestem z tego dumna
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.