Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 15:06   #3721
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ewalucja nie lubię Cię już wczoraj wysłałam to zgłoszenie do gr bo wysłali mi zaproszenie na meilowy adres ale i tak nie zechcą. a Ty jeszcze zostaniesz wybrana na najlepszy blog o stylizacji paznokci czy coś takiego,zobaczysz! o!
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:06   #3722
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Hejka.Siedze z kupą na glowie.Farbuje włochy Kupa na paznokciach i kupa na włosach i ja wyglądam jak kluska.W ogóle nie chce jutra.Nie chce francuskiego,kartkówki.Po mocy!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:19   #3723
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O właśnie: od połowy mi się kręcą - dziękuję za wybawienie ze słowotwórczej opresji Jeszcze innymi słowy: nie kręci mi się najkrótsza warstwa włosów, może właśnie dlatego, że jest najkrótsza
możliwe, że jest za krótka jeszcze

Cytat:
Z tym żelem lnianym to było tak: umyłam włosy, nałożyłam żel, założyłam folię na głowę. Następnie stwierdziłam, że nie jadę na uczelnię i, że w takim razie nie będę spłukiwać żelu i niech sobie wyschnie, więc: zdjęłam folię, zawinęłam włosy w ręcznikowy turban (co by z włosów mi nie kapało, a i żelu nałożyłam naprawdę dużo, pomyślałam więc, że nadmierny nadmiar mi się przy okazji odciśnie), zdjęłam ręcznik,
Jaki ręcznik? Taki zwykły? Lepsza pielucha EDIT: tetrowa oczywiście!

Cytat:
rozczesałam włosy (nie wiem czy słusznie, ale na usprawiedliwienie powiem, że włosy były jeszcze mokre-mokre, nawet końce nie były suche) i czekałam do całkowitego wyschnięcia
Włoski czeszemy z odżywką d/s, potem już nie grzebienia nie używam, czeszę palcami

Cytat:
Później: ugniatanie, a raczej jego parodia i para.
ugniatanie mokrych jest ok, zwłaszcza ze stylizatorem

Cytat:
Tu są wcześniejsze zdjęcia, nie wiem czy widziałaś: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3337
Widziałam faktycznie...jak nie zrezygnujesz z prostownicy to za wiele nie pomogę możesz nakładać miliony odżywek i tak nic nie zdziałają, nie będą miały szansy z prostownicą i podobnymi tworami...wejdź sobie w moją wizażową galerię i pooglądaj co swoim zrobiłam

Cytat:
A tu dzisiejsze, robione przed chwilą, straszne, bo mam mokre paznokcie
Nie są straszne, to tylko kręcone sianko

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Ewalucja nie lubię Cię już wczoraj wysłałam to zgłoszenie do gr bo wysłali mi zaproszenie na meilowy adres ale i tak nie zechcą. a Ty jeszcze zostaniesz wybrana na najlepszy blog o stylizacji paznokci czy coś takiego,zobaczysz! o!
Ale głupoty...skąd pewność, że nie zechcą? W końcu wysłali zaproszenie ;] to chyba teraz tak głupio by było jakby Cię olali?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32921085]Hejka.Siedze z kupą na glowie.Farbuje włochy Kupa na paznokciach i kupa na włosach i ja wyglądam jak kluska.W ogóle nie chce jutra.Nie chce francuskiego,kartkówki.Po mocy![/QUOTE]

Pfff, kartkóweczka...pikuś, zobaczysz na studiach egzaminy
Z pierwszego sprawdzianu w średniej szkole dostałam laczka, ryczałam, ale szybko przeszło
Na studiach pierwszy egzamin oblałam, miałam poprawkę i jeszcze warunkowy tak na dzień dobry poprawa warunku też się zdarzyła, ale jakoś później

Dobra, bo tylko offtopuję.
Nie chwaliłam się chyba, że kupiłam lakier Flormar? dziś zamierzam nic malnąć pazuraski i pokazać
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-03-14 o 15:21
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:20   #3724
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

->chucky123
<podaje trochę mocy> Czyżbyś włosy farbowała też na niebiesko, pod kolor pazurów?
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:25   #3725
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dmka bo to pewnie był spam do wszystkich
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:27   #3726
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim Udało mi się wstać. Odpowiadając na pytanie "co to są te stacje dziwne" spieszę z odpowiedzią. Otóż są to stacje radiowe nadające na falach krótkich numery. W miejscu gdzie normalnie nic nie ma i jest szum pojawia się jakaś muzyczka. O pełnej godzinie nadawany jest podwójnie jakiś sygnał oznaczający początek nadawania (jakieś zdanie, inna muzyka, cokolwiek). Zaraz po nim rozpoczyna się "czytanie" numerów. "Czytanie" bo przeważnie są to jakieś zupełnie nienaturalne głosy, obrobione jakoś przez komputery albo inne ustrojstwa. Oprócz cyfr/liczb nadawane są także czasem litery. Cały przekaz jest nadawany podwójnie - każdy "znak" jest czytany 2 razy zanim zostanie odczytany kolejny. Kończy się też czymś specjalnym, ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło. Całość trwa ok. 1min. Właśnie od nadawania tych numerów stacje te zostały nazwane number station.

A teraz klimat i akcja właściwa. Siedzę w nocy, testuję radio które naprawiałem, ciemno zupełnie bo pięknie jest skala podświetlona i lubię się na nią patrzeć. Słuchawki na uszach i słucham co tam w radiu leci (niestety jeszcze nie udało mi się trafić na taką stację). Przypominam sobie o tych stacjach tajemniczych - szybko wklepałem w wyszukiwarce i uruchomiłem pierwszy filmik jaki był w sumie... W tle dziecinna melodyjka, grana na dzwoneczkach i głos dziewczynki dyktującej jakieś numery (chyba wszystko po niemiecku było, ale nie jestem pewien). Z początku brzmiała normalnie ale po chwili jej głos się tak bardzo zmienił, że się trochę przestraszyłem...

Tyle z opowieści
powiało grozą
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:30   #3727
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Ewalucja nie lubię Cię już wczoraj wysłałam to zgłoszenie do gr bo wysłali mi zaproszenie na meilowy adres ale i tak nie zechcą. a Ty jeszcze zostaniesz wybrana na najlepszy blog o stylizacji paznokci czy coś takiego,zobaczysz! o!
Maaaatkooo...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32921085]Hejka.Siedze z kupą na glowie.Farbuje włochy Kupa na paznokciach i kupa na włosach i ja wyglądam jak kluska.W ogóle nie chce jutra.Nie chce francuskiego,kartkówki.Po mocy![/QUOTE]

Dzień Marudy dzisiaj? Orchid marudzi, Ty marudzisz...
Weźcie się, babo, do kupy!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jaki ręcznik? Taki zwykły? Lepsza pielucha EDIT: tetrowa oczywiście!
Wyobraziłam sobie pampersa
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 15:33   #3728
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Toż ja żartuje baby co nie zmienia faktu że i tak zazdrosnam ha ha.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:36   #3729
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot
Dzień Marudy dzisiaj? Orchid marudzi, Ty marudzisz...
Czemu nie marudzisz?
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:39   #3730
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Dmka bo to pewnie był spam do wszystkich
oby nie, bo

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wyobraziłam sobie pampersa
dlatego szybko dopisałam EDIT

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Toż ja żartuje baby co nie zmienia faktu że i tak zazdrosnam ha ha.
Uff
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:49   #3731
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Toż ja żartuje baby co nie zmienia faktu że i tak zazdrosnam ha ha.
Ja też jestm zazdrosna.

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Czemu nie marudzisz?
Bo nie mam siły.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
dlatego szybko dopisałam EDIT



Umieram. I jeszcze kupiłam lakier KOBO, który stał pod hasłem "promocja" i naklejka na nim głosiła 4,99, nic nie podejrzewając kupiłam, a że kupowałam jeszcze kilka rzeczy, to dopiero w domu załapałam, że kosztował 14,99, tylko ta jedynka jakaś niedopisana tam była
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 15:53   #3732
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Nie na niebiesko tylko na aksamitną czerń Okres daje o sobie znać :/
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:04   #3733
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jaki ręcznik? Taki zwykły? Lepsza pielucha EDIT: tetrowa oczywiście!
Zwykły, zwykły Dzięki za wskazówkę.
Ja wiem, że mój mózg jest dziś w niebycie, ale pampersa bym na głowę nie założyła

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Włoski czeszemy z odżywką d/s, potem już nie grzebienia nie używam, czeszę palcami
Ok, dostosuję się

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
ugniatanie mokrych jest ok, zwłaszcza ze stylizatorem
Pogubiłam się Mokre czy suche ugniatać? I czy ma na to wpływ żel lniany czy inny stylizator?

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Widziałam faktycznie...jak nie zrezygnujesz z prostownicy to za wiele nie pomogę możesz nakładać miliony odżywek i tak nic nie zdziałają, nie będą miały szansy z prostownicą i podobnymi tworami...wejdź sobie w moją wizażową galerię i pooglądaj co swoim zrobiłam
Ojj, tu się z guru nie zgodzę. Wiem, że efekty na pewno będą dużo gorsze niż bez prostownicy, ale tak czy siak jakieś efekty widzę. Uwierz mi trzy miesiące temu to siano, które mam teraz nawet nie umywało się do siana poprzedniego. Wtedy włosy wyglądały dramatycznie, na przykład: teraz jakieś zalążki loków/ pukli formują mi się na włosach, wtedy - po naturalnym wyschnięciu miałam po prostu niereformowalną, wysuszoną na wiór szopę
Ale skończę z prostownicą, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie są straszne, to tylko kręcone sianko
Mam taki chytry plan: zapuścić je jeszcze trochę (z prostownicą), a potem wiązać/ upinać je w jakieś luźne koczki, warkocze, co by one sobie rosły dalej już bez prostownicy, okaże się w praniu

Dzięki za cierpliwość

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Umieram. I jeszcze kupiłam lakier KOBO, który stał pod hasłem "promocja" i naklejka na nim głosiła 4,99, nic nie podejrzewając kupiłam, a że kupowałam jeszcze kilka rzeczy, to dopiero w domu załapałam, że kosztował 14,99, tylko ta jedynka jakaś niedopisana tam była
W Naturze? Pamiętam jak Orchi pisała, że w Naturach często tak się dzieje - inna cena na stoisku, inna, kiedy przyjdzie do płacenia. Też tak ostatnio miałam, z odżywką - nie było tej, którą chciałam, ale była My secret za 4,79zł - no jak byk podpisane na szafie (właściwie w miejscu z tą ceną stała tylko ta odżywka). Myślę sobie: co mi szkodzi, ale zaczęłam latać jeszcze za innymi rzeczami. W końcu poszlam do kasy, zapłaciłam, a w domu patrzę i co? 6zł... Niby niewiele, ale, kuźwa, tak się nie robi
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:16   #3734
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziś off i off z mojej strony, więc przy okazji pokazuję, com dziś zmalowała (bez bąbli)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050933.jpg (50,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050937.jpg (50,5 KB, 28 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:18   #3735
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

miałam odpisywać ... czytam wasze miłe posty. Jestem załamana. Niech mnie ktoś przytuli, "pokocha". A lbo dobije.
Ruda, mimo dzisiejszej tragedii przyszłam jakoś entuzjastycznie do domu (szłam tu jaknajszybciej mogłam, żeby móc spobie popłakać) i czekam na Panią z poczty. U mnie w domu jest zawsze między 14.-16. Nie ma jej ;(
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:27   #3736
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

-> My_blue
od razu zaraz dobije... nie ma sensu Głowa do góry dziewczyno! Znalazłem coś ciekawego i może jakoś Cię natchnie żeby w końcu wyluzować ze szkołą i zacząć żyć własnym życiem a nie przejmować się szkołą
Klik!
I jaka znów tragedia?!

->vivinn
Nice jak je zobaczyłem to jedno mi przyszło na myśl - stranglers - golden brown. Nie wiem czemu ale tak mi się skojarzyło

Edytowane przez szyszyniak
Czas edycji: 2012-03-14 o 16:28
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:31   #3737
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zwykły, zwykły Dzięki za wskazówkę.
Ja wiem, że mój mózg jest dziś w niebycie, ale pampersa bym na głowę nie założyła
Ty nie, ale ktoś inny

Cytat:
Pogubiłam się Mokre czy suche ugniatać? I czy ma na to wpływ żel lniany czy inny stylizator?
Mokre ugniatamy, suche strąki odgniatamy taka subtelna różnica. Robi się to tak samo, ale nazewnictwo troszkę inne działamy ze stylizatorem by mokre włosy 'zapamiętały' skręt strąki suchymi łapkami albo przez śliski materiał siakiś.

Cytat:
Ojj, tu się z guru nie zgodzę. Wiem, że efekty na pewno będą dużo gorsze niż bez prostownicy, ale tak czy siak jakieś efekty widzę. Uwierz mi trzy miesiące temu to siano, które mam teraz nawet nie umywało się do siana poprzedniego. Wtedy włosy wyglądały dramatycznie, na przykład: teraz jakieś zalążki loków/ pukli formują mi się na włosach, wtedy - po naturalnym wyschnięciu miałam po prostu niereformowalną, wysuszoną na wiór szopę
Skoro widzisz efekty to się cieszę, ale większych to chyba nie będzie :/

Cytat:
Ale skończę z prostownicą, zobaczysz
Trzymam za słowo

Cytat:
Mam taki chytry plan: zapuścić je jeszcze trochę (z prostownicą), a potem wiązać/ upinać je w jakieś luźne koczki, warkocze, co by one sobie rosły dalej już bez prostownicy, okaże się w praniu
O właśnie, właśnie...chociaż łatwiej działa się/pielęgnuje na krótkich włosach. Sama zaczęłam od konkretnego cięcia

Cytat:
Dzięki za cierpliwość



Cytat:
W końcu poszlam do kasy, zapłaciłam, a w domu patrzę i co? 6zł... Niby niewiele, ale, kuźwa, tak się nie robi
Wróciłabym tam po moje pieniądze w każdym sklepie mogą nas robić w bambuko...nie dajmy się!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
miałam odpisywać ... czytam wasze miłe posty. Jestem załamana. Niech mnie ktoś przytuli, "pokocha". A lbo dobije.
Ruda, mimo dzisiejszej tragedii przyszłam jakoś entuzjastycznie do domu (szłam tu jaknajszybciej mogłam, żeby móc spobie popłakać) i czekam na Panią z poczty. U mnie w domu jest zawsze między 14.-16. Nie ma jej ;(

Poczta może jutro przyjdzie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-03-14 o 16:34
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:45   #3738
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Moge sie pochwalic jaki prezent urodzinowy sobie zrobiłam ? -->chwale się --->:
http://www.czasnabuty.pl/product-pol...Z-76AKH-9.html
Ja tez nie wyrabiam z francuskim musze sie nauczyc :/
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:51   #3739
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
miałam odpisywać ... czytam wasze miłe posty. Jestem załamana. Niech mnie ktoś przytuli, "pokocha". A lbo dobije.
Ruda, mimo dzisiejszej tragedii przyszłam jakoś entuzjastycznie do domu (szłam tu jaknajszybciej mogłam, żeby móc spobie popłakać) i czekam na Panią z poczty. U mnie w domu jest zawsze między 14.-16. Nie ma jej ;(
trzymaj się

Skoro wszyscy offtpoują włosami, to i ja swoje pokaże. Uprzejmie proszę, nie zwracać uwagi na piżamę - musiałam robić zdjęcia rano, bo przy obecnej wilgotności strasznie się puszą jak tylko wyjdę... Pierwsze zdjęcie takie prześwietlone, ba starałam się pokazać naturalny kolor(powinien być jeszcze jaśniejszy, taki pociemniały blond. To rude nie wiem skąd się wzięło) Myślicie, że będą z tego kiedyś ładne fale? (to na zdjęciu to jest na razie szczyt ich możliwości bez stylizacji, normalnie jest większy oklap...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.03.12.jpg (28,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.03.12..jpg (63,7 KB, 38 załadowań)
__________________

Edytowane przez czarna kawa
Czas edycji: 2012-03-14 o 16:52
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 16:58   #3740
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Zawsze mi się diabelnie podobały francuzy, a ja nie mogę nosić, bom pyza
hmm czy ja wiem czy to ma jakieś znaczenie? może raczej do konkretnej osoby nie pasować, ale to chyba więcej czynników niz tylko okragła buzia? nie wiem zresztą.
A jakbyś z przodu podniosła część włosów? to by na pewno wydłużyło twarz

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

I tak piękny!
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ładny ja też se dziś zrobiłam, zgapiłam, a co

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Eeee nie jest tak źle
dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

To ja się swoją ukochaną pochwalę-
klik!
klik!
klik!
pięknie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
\

i mam paznokcie dla was
Virtual Sea story + wzorek
taki deszcz u nas leje a ja odstawiłam takie paznokcie i makijaż pod kolor. Kolorowa kreska dzisiaj
ślicznie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziś off i off z mojej strony, więc przy okazji pokazuję, com dziś zmalowała (bez bąbli)
piękności

to i ja pokażę aktualne

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:00   #3741
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
->vivinn
Nice jak je zobaczyłem to jedno mi przyszło na myśl - stranglers - golden brown. Nie wiem czemu ale tak mi się skojarzyło
Dzięki Słucham

DMk - ugniatanie, odgniatanie - zapamiętam

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Wróciłabym tam po moje pieniądze w każdym sklepie mogą nas robić w bambuko...nie dajmy się!
Gdybym zorientowała się wcześniej, na pewno bym zawróciła do Natury, ale zdążyłam wrócić do domu, co było równoznaczne z kupieniem biletu, który i tak przewyższał wspomnianą kwotę dwukrotnie. Jakbym miała jeszcze raz jechać i wracać... niee, przełknęłam dumę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:00   #3742
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
trzymaj się

Skoro wszyscy offtpoują włosami, to i ja swoje pokaże. Uprzejmie proszę, nie zwracać uwagi na piżamę - musiałam robić zdjęcia rano, bo przy obecnej wilgotności strasznie się puszą jak tylko wyjdę... Pierwsze zdjęcie takie prześwietlone, ba starałam się pokazać naturalny kolor(powinien być jeszcze jaśniejszy, taki pociemniały blond. To rude nie wiem skąd się wzięło) Myślicie, że będą z tego kiedyś ładne fale? (to na zdjęciu to jest na razie szczyt ich możliwości bez stylizacji, normalnie jest większy oklap...)
piekne!!
długie, gęste ( tak wyglądają ) zdrowe...
i fale ładne, a na pewno może wyjść coś jeszcze ładniejszego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:01   #3743
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

to i ja pokażę aktualne

5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:02   #3744
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32923642]Moge sie pochwalic jaki prezent urodzinowy sobie zrobiłam ? -->chwale się --->:
http://www.czasnabuty.pl/product-pol...Z-76AKH-9.html
Ja tez nie wyrabiam z francuskim musze sie nauczyc :/[/QUOTE]

świetne są, ja też mam na myśli coś na koturnie ale jak na razie nic mi sie nie podoba

widze, że tu od warkoczy po suknie ślubne poszło ;D a suknie te co pokazałyście są śliczne ( no może ta taka cała koronkowa mniej mi sie widzi ale swój urok ma )
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:03   #3745
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ale wzbudziłam dziką zazdrośź cieszta sie moim szczesniem a nie! pfff

Czarna kawa kolor cudny , będa cudne faje a jak!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:09   #3746
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ehh..musze zrobic ściage z opisu domu na francuski potem sprytnie ją ukryc i napisac kartkóweczke.Pouczyc sie słowek.Eh wiec albo dostane trzecia jedynke albo jakims cudem 2...
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:14   #3747
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mgiełko - śliczne, jak zwykle, a te twoje bąbelki to naprawdę malusie muszą być, bo ja nigdy ich nie widzę, serio
dzieki, akurat teraz tylko chyba ze 4 bąbelki po jednym na niektórych pazurkach - reszta ok. Gdybym miała bąble to nie byłoby wzorka tylko brokat

Ewalucjo super gratulacje!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Po zmyciu oleju, nałożyłam żel lniany, który miał robić za maskę, ale skoro nie jadę, to zostawiłam go na włosach do wyschnięcia, trochę pougniatałam
Demka chyba napisała wszytsko Możliwe, że stać twoje włosy na więcej ale zobaczymy jak zrobisz wszystko prawidłowo - bo zrozumiałam, ze teraz to udniotłaś włosy po wyschnięciu tylko. Spróbuj tak jak Demka mówiła

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Dzień Marudy dzisiaj? Orchid marudzi, Ty marudzisz...
Weźcie się, babo, do kupy!
hmmm w dzień marudy Ruda nie marudzi to by było zbyt dziwne

Anula dziękuję u ciebie też śliczności!!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:20   #3748
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to i ja pokażę aktualne
Ale piękne
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
piekne!!
długie, gęste ( tak wyglądają ) zdrowe...
i fale ładne, a na pewno może wyjść coś jeszcze ładniejszego
rzeczywiście są dość gęste i raczej zdrowe, ogólnie to bardzo je lubię, tylko maja dużą porowatość i przy nadmiarze/niedoborze wilgoci robi się z nimi coś strasznego...
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Czarna kawa kolor cudny , będa cudne faje a jak!
sądząc po zdjęciach na blogu kolor mam prawie identyczny z twoim
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:27   #3749
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

a ja spiłowałam paznokcie na tak milimetr za opuszek bo mi się faker złamał daleko więc jak już całkiem pójdzie to nie chcę mieć innych 2 cm a ten taki ogryzek i są brzydkie i w ogóle brzydka jest pogoda, niby ciepło ale tak jakoś szaro, do dupy

a i jeszcze wam powiem,że....
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.

Edytowane przez Pilar1899
Czas edycji: 2012-03-14 o 17:29
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:42   #3750
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

czarna kawa moze podobny ale twoj jaśniejszy a ja marze o jasniejszym
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.