Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 18:44   #721
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie że ja sie do was jakoś nie odnosze, ale mam taką pustke w głowie ze czytam was i czytam, a jak cos chce odpisac to zapominam
nie przejmuj się takimi rzeczami
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jednak pofarbowalam

na mokro odrost jest zolty niestety, no ale zobacze jak wyschną, a najlepiej to jutro, w swietle dziennym
daj foty nawet bez światła dziennego


właśnie trafiłam serial made in mexico na TV4 i chyba ta jedna laska ma taką fryzurę jak Kitka chce
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 20:30   #722
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem, ale po prostu wszystko mi sie na łeb wali A wczoraj serce mi pękło na małe kawałeczki. Mało co nie zgubiłam papierów od praktyk od których zależy koniec moich studiów. W domu źle, wszystko źle. Czarna seria jakaś? Oby tylko jeszcze sie nie skończyło tak jak myśle. Chociaż może i to by było najlepsze rozwiązanie.
Chciałabym żeby to było wszystkie takie proste ale niestety nie jest Od jutra mam 2 tygodnie wolnego wiec bede sie starac zabrac jakos za to wszystko
czeko niedaj się tej ,,pustce" pochłonąć
przede wszystkim powinnaś sobie jakieś zajęcia wymyślać, żeby pochłonąć się czymś i nie myśleć negatywnie chociażby tymi paznokciami
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jednak pofarbowalam

na mokro odrost jest zolty niestety, no ale zobacze jak wyschną, a najlepiej to jutro, w swietle dziennym
a którym ? tym 11.21?

ale się dziś narobiłam mycie okien u mnie i u taty i wieszanie firan ,porządki kuchni od sufitu do podłogi i padam na twarz
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 21:21   #723
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Ale się zryczałam na " I że cię nie opuszczę..." ahhh ;( mojemu TŻ-towi też się bardzo podobał film
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-04-03 o 21:39
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 21:44   #724
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Poszukuję farby w kolorze takim jaki podałam w załączniku.
Nie wiem jak określić ten odcień blondu: 'jasny beżowy blond'?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 301OneTreeHill0845.jpg (70,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 304OneTreeHill0039.jpg (73,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 404OneTreeHill0411.jpg (76,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 402OneTreeHill0697.jpg (65,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 312OneTreeHill0176.jpg (64,2 KB, 13 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 22:00   #725
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dziewczyny wiem ,że jesteście tutaj zgrane i pewnie denerwują was prośby o rady ale bardzo proszę może pomożecie mi
obecnie mam kolor włosów taki jak w załączniku nr 1
co zrobić by uzyskać takie jak ma kobietka w zalaczniku nr 2, a jak sie nie da tak jasnego to nr 3?

wystarczy farba z oxydantem 9%? czy muszę je jakoś rozjaśnić...?

proszę o radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy9.jpg (107,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blondynka.jpg (24,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kenzas.jpg (39,6 KB, 20 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 07:59   #726
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Buahhot where are youuuuuuuu ? )))))))

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

napisałam trochę żali w klubie
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 08:08   #727
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dzień dobry
Wpadłam się przywitać i lecę się ogarniać bo tz mnie porywa dziś na zakupki
Ale może jeszcze się załapie na fotki Buahhot
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 09:02   #728
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć Blondaski już jestem!

Z farbowania jestem baardzo zadowolona zobaczymy jak będę wyglądać gdy popiel się wymyje, mam nadzieje, ze tez dobrze zdjecia robilam oczywiscie dwoma aparatami, bo lustrzanka robi za ciemne zdjecia (a z lampa wlosy rude )-lecz je rozjasnilam, a cyfrowka niewyrazne i tez jakies dziwne.

1, 2 po myciu w sztucznym
3, 4, 5 z dzis (cyfrowka)
6,7,8,9 z dzis (lustrzanka)- i tu jest moj najbardziej realny kolor, taki mam tez przy glowie- odrost sie nie odcina


mam tylko ogromna nadzieje, ze wraz z kolejnymi farbowaniami kolor nie bedzie sie zmienial (jak w przypadku wellka). Wtedy bede przeszczesliwa
no i na plus musze dodac, ze jedna farba wystarczyla mi na cale wlosy dobrze pokryte nie mam gestych wlosow, ale sa dosc dlugie, z tym ze przy tym odcieniu rozrabia sie farbe w proporcji 1:2, wiec mialam 180ml mieszanki a myslalam ze 1tubka to za malo na cale wlosy, a tak teraz bede na odrost uzywac pol (a moze nawet mniej? sama nie wiem)

ogolnie u mnie jest 1st na plusie, ale lezy snieg, odsniezyli chodnik

poza tym olt express proponuje fajne tanie loty miedzy np gda a warszawa, za 99zl, ale uwaga dla studentow podobno jest 50%taniej kolega mi powiedzial, ze teraz w pt leci do domu (mieszka gdzies kolo szczecina) za 50zl w jedna strone- musial tylko wyslac skan legitymacji studenckiej takze dziewczyny trzeba korzystac

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

no do c☠☠☠a pana gdzie ☠☠☠☠a moje zalaczniki?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 09:04   #729
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

teraz dodaje proba


edit: NO!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0505.jpg (22,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0509.jpg (46,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_1625.jpg (14,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_1622.jpg (42,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_1630.jpg (22,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CSC_0549.jpg (33,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0553.jpg (43,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0555.jpg (44,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0539.jpg (50,1 KB, 37 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 09:21   #730
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc dziewczynki
jestem totalnie wykonczona wczoraj caly dzien az do prawie 24 w nocy spedzilam na zajeciach , terapii, mialam testy..
zaraz nadrobie co naskrobalyscie
kitka tez zerkne i pozniej ci odpisze

a na pocieszenie przyszla do mnie bluzeczka koronkowa i kolejne narazie balerinki , pozniej wkleje , bo dopiero jeszcze wstalam i musze ogarnac dom i siebie

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

dobra co nieco nadrobilam
agatko swietne zakupy

czeko nie uzalaj sie nad soba tylko wez sie w garsc wszystko da sie naprawic, jesli bedziesz pracowac nad soba
wiem , ze to sie wiaze z kasa , ale jednak terapie duzo by ci pomogly

buahhot swietny kolor a najbardziej z lampa mi sie podoba
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 09:39   #731
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Agatka super zakupy, buciki mi się najbardziej podobają

Buahhot ślicznie wyszło kolejna zadowolona z Alfy

u mnie leje deszcz od rana, a ja muszę iść do pracy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 09:42   #732
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dziękuję dziewczyny

a u mnie śnieg ale topnieje chyba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0558.jpg (50,0 KB, 31 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 09:56   #733
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć Blondaski już jestem!

Z farbowania jestem baardzo zadowolona zobaczymy jak będę wyglądać gdy popiel się wymyje, mam nadzieje, ze tez dobrze zdjecia robilam oczywiscie dwoma aparatami, bo lustrzanka robi za ciemne zdjecia (a z lampa wlosy rude )-lecz je rozjasnilam, a cyfrowka niewyrazne i tez jakies dziwne.

1, 2 po myciu w sztucznym
3, 4, 5 z dzis (cyfrowka)
6,7,8,9 z dzis (lustrzanka)- i tu jest moj najbardziej realny kolor, taki mam tez przy glowie- odrost sie nie odcina


mam tylko ogromna nadzieje, ze wraz z kolejnymi farbowaniami kolor nie bedzie sie zmienial (jak w przypadku wellka). Wtedy bede przeszczesliwa
no i na plus musze dodac, ze jedna farba wystarczyla mi na cale wlosy dobrze pokryte nie mam gestych wlosow, ale sa dosc dlugie, z tym ze przy tym odcieniu rozrabia sie farbe w proporcji 1:2, wiec mialam 180ml mieszanki a myslalam ze 1tubka to za malo na cale wlosy, a tak teraz bede na odrost uzywac pol (a moze nawet mniej? sama nie wiem)

ogolnie u mnie jest 1st na plusie, ale lezy snieg, odsniezyli chodnik

poza tym olt express proponuje fajne tanie loty miedzy np gda a warszawa, za 99zl, ale uwaga dla studentow podobno jest 50%taniej kolega mi powiedzial, ze teraz w pt leci do domu (mieszka gdzies kolo szczecina) za 50zl w jedna strone- musial tylko wyslac skan legitymacji studenckiej takze dziewczyny trzeba korzystac

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

no do c☠☠☠a pana gdzie ☠☠☠☠a moje zalaczniki?
oł jes wiedzialam ze to musi posluzyc i wczorajszych narzekan nawet prze chwile nie sluchalam cudownie jest! i jak blyszcza! i robilas z 9% odrost a 6 dlugosci? na odrosty pojdzie ci kolo 1/4 tubki wiec bedziesz miala na 4 razy.
moge prosic o fotki na bloga?
ps. wiedzialam ze bedzie git bo tobie sluza perlowe farby juz po majirelce to tak na przyszlosc dla ciebe info co bys nie kladla, staraj sie z perlowym mieszac i bedzie cudo


laski... nerki mnie tak nawalaja ze wysiadam mamusiu kochana jaki bol... odstawilam furagine bo po niej sciany z bolu gryze...coz to sie dzieje? a do swojego uro dostane sie po swietach...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 10:03   #734
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oł jes wiedzialam ze to musi posluzyc i wczorajszych narzekan nawet prze chwile nie sluchalam cudownie jest! i jak blyszcza! i robilas z 9% odrost a 6 dlugosci? na odrosty pojdzie ci kolo 1/4 tubki wiec bedziesz miala na 4 razy.
moge prosic o fotki na bloga?
ps. wiedzialam ze bedzie git bo tobie sluza perlowe farby juz po majirelce to tak na przyszlosc dla ciebe info co bys nie kladla, staraj sie z perlowym mieszac i bedzie cudo


laski... nerki mnie tak nawalaja ze wysiadam mamusiu kochana jaki bol... odstawilam furagine bo po niej sciany z bolu gryze...coz to sie dzieje? a do swojego uro dostane sie po swietach...
dziękuję oczywiście zdjęcia już wysłalam
bardzo chcialabym zostac przy tej farbie, przy tym odcieniu

zdrówka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 10:23   #735
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziękuję oczywiście zdjęcia już wysłalam
bardzo chcialabym zostac przy tej farbie, przy tym odcieniu

zdrówka
jaka blyskawica, dziekuje pieknie
najbardziej podoba mi sie ta fota co masz tez na blogu- z tym zakreconym kosmykiem- dlugosci
jakby cos sie dzialo z kolorem- choc nie sadze- to alfa pewna jakosc to obserwuj czy wlosy ida w strone zoltego czy rudawego. bo w razie co mieszalabys ta farbe z 11.20 albo 11.10.
i to zalatwi sprawe gdyby cos zle sie spieralo.
ale nie sadze, bo jak dotad jeszcze ani jedna osoba nie miala zadnych ale (z tych ktore alfe stosuja z mojego polecenia, nie chodzi o team blondynkowy wizazu).
100% zadowolenia


a w ogole wiecie co?
wczoraj poszlam do gina wykluczyc jakies bole jajnikow- bo tak mi promieniowalo jak schodzil kamyk...
i trafilam na takiego chama w mojej przychodni ze strach
jak uslyszal o kamicy- to diabel w niego wstapil- zaczal mnie reka okladac po nerkach i plecach i pytac ironicznie- boli? ja lzy w oczach- on do mnie- to dobrze! na fotel prosze... tylko wlazlam jak mi na brzuch- pecherz nagniotl az jeknelam a on- niespodzianka tu tez boli? i zaczal sie nabijac.
a potem cos baknal o malej macicy i o drazliwych jajnikach i pytal mnie o to kto i jak mi stwierdzil kamice... mowie ze urolog, mialam usg i rtg, a on czy mialam urografie- ja ze nie i nikt mnie nie kierowal.
to zaczal dogadywac ze ja moge kamicy nie miec bo mam inne objawy i nie ma krwiomoczu-taaa tym razem chyba - i w ogole na podst analiz moczu i usg nie mozna stwierdzic kamicy i jakiego ja mam lekarza. kretyn!
a co on specjalista od nerek moze? az to w zlosci posprawdzalam, bo wyszlam z gabinetu i sie poplakalam ze urografie to sie robi jesli sa watpliwosci co do usg i rtg a objawy kamicy... tylko wtedy...
powiem wam ze poczulam sie tak, ze zrobil ta szopke bo byl wkurzony ze rodzinna mi sugerowala zeby mnie przebadal i musial sie w ogole pobrudzic...
wiecej nie pojde i musze zmienic przychodnie, bo teraz jest tam tylko ten cham...

znow rodzinna powiedziala mi ze ten osad jaki mialam w sloiku do ktorego sikam sobie- wygladajacy jak kamien z dna czajnika- to kamyk ktory mi sie rozpadl.
czyli wylazl z nerki, w moczowodzie utknal- stad ta kolka inna jak zwykle i kilka h ostrej meki a pozniej mocz go rozbil i wylecial w postaci piachu, proszku...
no ale bolu nikomu nie zycze...
no i nie wiem czego mnie nerki dalej bola zwlaszcza po nocy
a pisze tak jakby sie komus mialo przydac...
wiec wniosek- nerki z poczatku moga nie bolec, tylko podbrzusze boli klujaco i skurczowo- podobne do porodu- to mi rodzinna powiedziala, przy nacisku w okolicach pecherza bol idzie w strone jajnikow do pachwin- i to jest znak ze kamyk jest blisko pecherza i wyszedl z nerki.
gdy wypada z nerki jest bolesne uklucie w plecach.
moze nie byc krwiomoczu, czestomoczu, pieczenia- za to trudnosc z sikaniem... i wymioty jak sie zatka. a jesli wystapi goraczka- jechac na pogotowie. i tyle.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 10:36   #736
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześc Dziewczyny
dwa lata temu zafarbowałam pierwszy raz moje włosy (naturalne ciemniejszy blond, szary, taki mysi) na bardzo jasny blond (wyszedł trochę żółty, farbowany przez brata mojego chłopaka - fryzjera, jakąś salonową farbą), później cały czas farbowałam na blond farbami l'oreal casting, w tamtym roku chciałam wrócic do naturalnego więc zafarbowałam na jasny brąz (moje naturalne ściemniały od farbowania), ścięłam moje długie włosy na takie do uszu (były bardzo zniszczone) i zaczęłam o nie intensywnie dbac i... zafarbowałam na mocną czerwień, później farbowałam dalej na czerwień (z 2 razy), po jakimś czasie znudził mi się ten kolor ;p i zafarbowałam na ciemną czekoladę l'oreala, ale kolor i tak był z poświatą czerwieni. Teraz mam wielką ochotę wrócic do blondu (wszyscy mówią że mi jest najładniej), chcę zastosowac do ściągnięcia koloru Elgon Color Assist, po nim muszę zastosowac farbę blond, ale jaśniejszą (po tym ściągaczu kolory wychodzą ciemniejsze) I tu moje pytanie jaką farbę polecicie? Zależy mi na tym żeby była w miarę delikatna (mimo dbania o włosy, są puszące się, zniszczone). Chcę żeby wyszedł mi kolor podobny do tego w załączniku, jak myślicie jakiej farby użyc żeby taki wyszedł. Boję się że wyjdzie mi jajecznica...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (31,9 KB, 7 załadowań)
__________________
Człowiek jest tylko trzciną, ale trzciną myślącą.

Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 10:59   #737
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Poszukuję farby w kolorze takim jaki podałam w załączniku.
Nie wiem jak określić ten odcień blondu: 'jasny beżowy blond'?
Ja na tych zdjęciach nic nie widzę, sa jakieś ciemne.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem ,że jesteście tutaj zgrane i pewnie denerwują was prośby o rady ale bardzo proszę może pomożecie mi
obecnie mam kolor włosów taki jak w załączniku nr 1
co zrobić by uzyskać takie jak ma kobietka w zalaczniku nr 2, a jak sie nie da tak jasnego to nr 3?

wystarczy farba z oxydantem 9%? czy muszę je jakoś rozjaśnić...?

proszę o radę
Ja bym proponowala Ci jakia farbe z końcowka 21, popiel i opal. I woda 9% bedzie ok.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
teraz dodaje proba


edit: NO!
O kurka ale super wyszlo WOW!!!!

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

a w ogole wiecie co?
wczoraj poszlam do gina wykluczyc jakies bole jajnikow- bo tak mi promieniowalo jak schodzil kamyk...
i trafilam na takiego chama w mojej przychodni ze strach
jak uslyszal o kamicy- to diabel w niego wstapil- zaczal mnie reka okladac po nerkach i plecach i pytac ironicznie- boli? ja lzy w oczach- on do mnie- to dobrze! na fotel prosze... tylko wlazlam jak mi na brzuch- pecherz nagniotl az jeknelam a on- niespodzianka tu tez boli? i zaczal sie nabijac.
a potem cos baknal o malej macicy i o drazliwych jajnikach i pytal mnie o to kto i jak mi stwierdzil kamice... mowie ze urolog, mialam usg i rtg, a on czy mialam urografie- ja ze nie i nikt mnie nie kierowal.
to zaczal dogadywac ze ja moge kamicy nie miec bo mam inne objawy i nie ma krwiomoczu-taaa tym razem chyba - i w ogole na podst analiz moczu i usg nie mozna stwierdzic kamicy i jakiego ja mam lekarza. kretyn!
a co on specjalista od nerek moze? az to w zlosci posprawdzalam, bo wyszlam z gabinetu i sie poplakalam ze urografie to sie robi jesli sa watpliwosci co do usg i rtg a objawy kamicy... tylko wtedy...
powiem wam ze poczulam sie tak, ze zrobil ta szopke bo byl wkurzony ze rodzinna mi sugerowala zeby mnie przebadal i musial sie w ogole pobrudzic...
wiecej nie pojde i musze zmienic przychodnie, bo teraz jest tam tylko ten cham...

znow rodzinna powiedziala mi ze ten osad jaki mialam w sloiku do ktorego sikam sobie- wygladajacy jak kamien z dna czajnika- to kamyk ktory mi sie rozpadl.
czyli wylazl z nerki, w moczowodzie utknal- stad ta kolka inna jak zwykle i kilka h ostrej meki a pozniej mocz go rozbil i wylecial w postaci piachu, proszku...
no ale bolu nikomu nie zycze...
no i nie wiem czego mnie nerki dalej bola zwlaszcza po nocy
a pisze tak jakby sie komus mialo przydac...
wiec wniosek- nerki z poczatku moga nie bolec, tylko podbrzusze boli klujaco i skurczowo- podobne do porodu- to mi rodzinna powiedziala, przy nacisku w okolicach pecherza bol idzie w strone jajnikow do pachwin- i to jest znak ze kamyk jest blisko pecherza i wyszedl z nerki.
gdy wypada z nerki jest bolesne uklucie w plecach.
moze nie byc krwiomoczu, czestomoczu, pieczenia- za to trudnosc z sikaniem... i wymioty jak sie zatka. a jesli wystapi goraczka- jechac na pogotowie. i tyle.
Wiesz co ja bym na Twoim miejscu poszukala jakiegos naprawdę dobrego specjalisty od nerek ktorty zleci wszystkie mozliwe i potrzebne badania. Bo tak chodzisz od lekarza do lekarza
No ale niestety trzebabyłoby prywatnie i wykosztowac sie na badania.
A nerki moga boleć po nocy jesli masz jakies kamyki i spisz na plecach, normalne, jak objaw Goldflama czyli ktoś lekko uderza Cie wplecy a Ciebie bola nerki.
Musisz wykluczyc przez usg wszelkie wady moczowodu, pecherza-takie wady anatomiczne wrodzone. I wtedy poszukac przyczyny.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:03   #738
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

wstawiam wam na szybciocha moje wczorajsze zakupy
1-buty- teraz musze miec sporo takich do zmiany na zajecia
2- bluzka koronkowa tyl
3- przod -jest dopasowana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0444.jpg (111,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0442.jpg (101,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0441.jpg (95,4 KB, 17 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:03   #739
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

witam
To moje włoski po Alfie 11.13 chciałam tonowac, bo wydawało mi sie troche rudawo,ale to chyba tylko mi sie wydawało.Jak dla mnie chyba jest ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Włoski.jpg (20,8 KB, 42 załadowań)
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 11:07   #740
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na tych zdjęciach nic nie widzę, sa jakieś ciemne.



Ja bym proponowala Ci jakia farbe z końcowka 21, popiel i opal. I woda 9% bedzie ok.



O kurka ale super wyszlo WOW!!!!

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Wiesz co ja bym na Twoim miejscu poszukala jakiegos naprawdę dobrego specjalisty od nerek ktorty zleci wszystkie mozliwe i potrzebne badania. Bo tak chodzisz od lekarza do lekarza
No ale niestety trzebabyłoby prywatnie i wykosztowac sie na badania.
A nerki moga boleć po nocy jesli masz jakies kamyki i spisz na plecach, normalne, jak objaw Goldflama czyli ktoś lekko uderza Cie wplecy a Ciebie bola nerki.
Musisz wykluczyc przez usg wszelkie wady moczowodu, pecherza-takie wady anatomiczne wrodzone. I wtedy poszukac przyczyny.



jakto ciemne? przecież wyraźnie widać
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:13   #741
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Buahhot ładnie wyszło

Czeko widzę znowu marudzisz weź się w garść kobieto!

Agatko to co z tymi fotami?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Caskada bardzo fajne baleronki i bluzeczka

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

ogarniam się i lecę dalej szukać kiecuszki bo wczoraj nic ciekawego nie znalazłam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:15   #742
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Na litość boską nie użalam sie nad sobą ani nie marudze Człowiek napisze dlaczego jest nieobecny na wątku, że ma ciężki okres w życiu, żeby potem sie nikt nie dopytywał dlaczego mnie nie ma to wielkie halo że marudze. Najlepiej nic nie pisze.

Nie nie marudze, próbuje sie wziąźć w garść do cholery jasnej.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:19   #743
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Agatko to co z tymi fotami?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Na razie wstawilam te linki, na zywo wygladaja tak samo Wiec w sumie nie ma co fotografować
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:20   #744
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na litość boską nie użalam sie nad sobą ani nie marudze Człowiek napisze dlaczego jest nieobecny na wątku, że ma ciężki okres w życiu, żeby potem sie nikt nie dopytywał dlaczego mnie nie ma to wielkie halo że marudze. Najlepiej nic nie pisze.

Nie nie marudze, próbuje sie wziąźć w garść do cholery jasnej.
o ludzie uciekam bo mnie zaraz pogryziesz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na razie wstawilam te linki, na zywo wygladaja tak samo Wiec w sumie nie ma co fotografować
buty na stopach poproszę
i to co pisałaś, że mniej więcej taka jak...
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:26   #745
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

buty na stopach poproszę
i to co pisałaś, że mniej więcej taka jak...
Ale nie obiecuje ze dzis. Wole nie obiecywać bo potem nie dam rady. ale bede mieć to na uwadze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:27   #746
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale nie obiecuje ze dzis. Wole nie obiecywać bo potem nie dam rady. ale bede mieć to na uwadze.
to nie doczekam się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:27   #747
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o ludzie uciekam bo mnie zaraz pogryziesz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



buty na stopach poproszę
i to co pisałaś, że mniej więcej taka jak...
Od dwoch lat nie mam moich wampirzych 3 wiec mozesz byc spokojna


Bunny - co za konował... jakbym go ochrzaniła i pizgła drzwiami to by nikt wiecej do niego nie poszedł

Buahhot - pieknie wyszło...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:28   #748
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to nie doczekam się
Doczekasz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:31   #749
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Od dwoch lat nie mam moich wampirzych 3 wiec mozesz byc spokojna


Bunny - co za konował... jakbym go ochrzaniła i pizgła drzwiami to by nikt wiecej do niego nie poszedł

Buahhot - pieknie wyszło...
a szczepionka przeciw wściekliźnie?

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Doczekasz
trzymam za słowo

lecę na te zakupy
potrzebne mi jednak 2 nowe kiecki bo wybieram się na dwie imprezki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:31   #750
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

A wiecie co? Tam jak bylam za granica strasznie sie opalilam. Normalnie kazdy mnie pyta gdzie bylam
Masakra
I na strefie wolnocłowej kupilam oczywiscie perfumy, cos tam jeszcze i byl puder brazujacy taki co u nas w PL juz jest chyba wycofany.
Musialam nabyc bo moj puder jasny wygląda na mojej twarzy strasznie (zreszta musiałam nowy puder kupic...)

No ale ten bronzer:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
Okazał sie bardzo dobry, w ogole nie pomaranczowy. Ladnie wyglada na buzi. Polecam jakby co.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.