Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 15:21   #1531
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Brązowe włosy jaki odcień?

Zmierzam przyciemnić włosy o jeden dwa tony. Obecnie mam sprany ciemny blond, oczy brązowe, rzęsy i brwi jaśniejsze popielate. Jestem latem i chyba chciałabym przyciemnić włosy tylko nie wiem jak mam to objaśnić fryzjerce, żeby nie wyszło ani za ciemno ani rudo. Może mi doradzicie jakiś konkretny odcień?
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:26   #1532
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
postanowiłam, zamówię 7.74 Kallosa
o ładny kolorek, bardzo ciepły Czekam na efekty z farbowania!

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako specjalistki od brązów może mi doradzicie.
Ale nie w kwestii farby a raczej szamponu kol. - 28 myć.
Chciałabym mieć taki głęboki, czekoladowy brąz [bez czerwonego połysku itp]. Ale moje włosy są blond - poziom 9.
Na blond to ciężko tak od razu w ciemny bo odcień, który Ci się podoba może czarno złapać. Musisz szukać w odcieniach o ton jaśniejszych (czyli jakby jaśniejszy kolor od tego co chcesz uzyskać). Z drogeryjnych to raczej na czerwono, bordowo może każda czekolada łapać. Z kolorów zmywalnych to Casting zawsze polecają, bo jakoś tam się wymywa ale pamiętaj, że po takiej koloryzacji i tak nie wrócisz do blond po tych 28 myciach, żaden producent ci tego nie zapewni. No i z blondu szybko się wymyje ta czekolada także dopiero po 2 farbowaniu będzie trwalszy ten kolorek. Może pralina? http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...0-pralina.aspx
Najlepiej jak pójdziesz do drogerii i obejrzysz sobie próbniki.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Zamówiłam CECE 5.00
Czekam na efekty z farbowania bo ja mierzę w odcienie 6.00 bo myślę czy 5.00 nie za ciemny.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Chyba nieco odkryłam o co chodzi w matrixie! Może to oznacza jak wygląda odcień kładziony na już ciemne włosy a jak na jasne. Myślicie że o to chodzi?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:33   #1533
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
o ładny kolorek, bardzo ciepły Czekam na efekty z farbowania!



Na blond to ciężko tak od razu w ciemny bo odcień, który Ci się podoba może czarno złapać. Musisz szukać w odcieniach o ton jaśniejszych (czyli jakby jaśniejszy kolor od tego co chcesz uzyskać). Z drogeryjnych to raczej na czerwono, bordowo może każda czekolada łapać. Z kolorów zmywalnych to Casting zawsze polecają, bo jakoś tam się wymywa ale pamiętaj, że po takiej koloryzacji i tak nie wrócisz do blond po tych 28 myciach, żaden producent ci tego nie zapewni. No i z blondu szybko się wymyje ta czekolada także dopiero po 2 farbowaniu będzie trwalszy ten kolorek. Może pralina? http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...0-pralina.aspx
Najlepiej jak pójdziesz do drogerii i obejrzysz sobie próbniki.



Czekam na efekty z farbowania bo ja mierzę w odcienie 6.00 bo myślę czy 5.00 nie za ciemny.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Chyba nieco odkryłam o co chodzi w matrixie! Może to oznacza jak wygląda odcień kładziony na już ciemne włosy a jak na jasne. Myślicie że o to chodzi?
ja też czekam

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
o ładny kolorek, bardzo ciepły Czekam na efekty z farbowania!



Na blond to ciężko tak od razu w ciemny bo odcień, który Ci się podoba może czarno złapać. Musisz szukać w odcieniach o ton jaśniejszych (czyli jakby jaśniejszy kolor od tego co chcesz uzyskać). Z drogeryjnych to raczej na czerwono, bordowo może każda czekolada łapać. Z kolorów zmywalnych to Casting zawsze polecają, bo jakoś tam się wymywa ale pamiętaj, że po takiej koloryzacji i tak nie wrócisz do blond po tych 28 myciach, żaden producent ci tego nie zapewni. No i z blondu szybko się wymyje ta czekolada także dopiero po 2 farbowaniu będzie trwalszy ten kolorek. Może pralina? http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...0-pralina.aspx
Najlepiej jak pójdziesz do drogerii i obejrzysz sobie próbniki.



Czekam na efekty z farbowania bo ja mierzę w odcienie 6.00 bo myślę czy 5.00 nie za ciemny.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Chyba nieco odkryłam o co chodzi w matrixie! Może to oznacza jak wygląda odcień kładziony na już ciemne włosy a jak na jasne. Myślicie że o to chodzi?


chyba nadal nie kumam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:38   #1534
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Czekam na efekty z farbowania bo ja mierzę w odcienie 6.00 bo myślę czy 5.00 nie za ciemny.
Pewnie w pierwszym momencie wyjdzie ciemny i się spierze, a zresztą co do ciemnych blondów czyli 6.0 pisałaś pare stron temu "ciemne blondy mimo, że wyglądają jak jasny brąz to szybko się wymywają pod rude coś" i to niestety prawda.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan zgadzam sie co do odcienia 6 zawsze wyplukuje sie na byle jaki blond. Teraz ten moj 6.2 tez wyplukal sie na taki buro-szary blond dlatego wolu juz ciemną 5 niz bura 6.
A Ty ostatnio robiłaś 6.2 tak (kolor z posta 1287) ? Czyli wypłukał Ci się mimo pigmentacji? Kiedy będziesz robić ten tabac z Lechera? Widziałam go na palecie, ale nie umiem określić czy to ciepły czy zimny
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:36   #1535
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Heja, Wy z tymi dziwnymi nazwami to szalejecie

Kachula, nie ogarniam o co chodzi z tym Kallosem, to jakaś farba, szampon? Jak to możliwe, żeby codziennie mieć inny kolor xD Żeby sie nie okazało, że jednego dnia zielonkawy brąz a następnego czerwień

Btw. obcięłam włosy i to duuuuużo. Ale są teraz gładkie i miłe w dotyku
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:45   #1536
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan 6.2 wyszlo czarno po pigmentacji a teraz to taki prawdziwy ciemny blond. Nie wyszedl spod niego ten jasny blond po rozjasnianiu na szczescie. Ale nie podoba mi sie poswiata. Jest taka jasno zlota bleee. Tabac jest z gamy popieli. Jak mi sie nie spodoba jego poswiata to kupie cos czekoladowego z Lechera. O ile sama farbka mi podejdzie

Dontsaysorry wrzucisz jakas fotencje?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 20:31   #1537
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Z dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT6934.jpg (71,9 KB, 62 załadowań)
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 20:42   #1538
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

właśnie byłam na Twoim blogu
są przepiękne...

ja zaczęłam powątpiewać w tą super naturalną pielęgnację. Włosy dostały po... włosach tym cholernym rozjaśnianiem (ale wielkim plusem jest to, że wyzbyłam się z nich henny).
Może trochę silikonów by mi poprawiło sytuację (wiem, że tylko powierzchownie).
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 21:17   #1539
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
właśnie byłam na Twoim blogu
są przepiękne...

ja zaczęłam powątpiewać w tą super naturalną pielęgnację. Włosy dostały po... włosach tym cholernym rozjaśnianiem (ale wielkim plusem jest to, że wyzbyłam się z nich henny).
Może trochę silikonów by mi poprawiło sytuację (wiem, że tylko powierzchownie).
Moje włosy bez silikonów na końcach to jakaś porażka. Nie ma co się aż tak silikonów bać, byle nie przesadzać z szamponem, odżywką i jeszcze innmi naraz
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 21:33   #1540
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Z dzisiaj
Bardzo ładne masz obcięty tylko dół na półokrągło czy "pazurki" przy twarzy też? Mam niemal identyczną fryzurę tylko z 5 cm krócej
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
właśnie byłam na Twoim blogu
są przepiękne...

ja zaczęłam powątpiewać w tą super naturalną pielęgnację. Włosy dostały po... włosach tym cholernym rozjaśnianiem (ale wielkim plusem jest to, że wyzbyłam się z nich henny).
Może trochę silikonów by mi poprawiło sytuację (wiem, że tylko powierzchownie).
nie ma co się bać silikonów, wszystko jest dla ludzi Jak dla mnie najważniejsze żeby szampon był bez silikonów, żeby nie obciążał zwłaszcza przy skórze. Po myciu prawie zawsze używam serum termoochrona Marion (czyli silikony), bo po tych rozjaśnianiach mam siano jak nie użyję Naturalna pielęgnacja jest jak najbardziej ok, ale trzeba sobie czasem trochę pomóc, żeby włosy jakoś wyglądały
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 08:55   #1541
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
właśnie byłam na Twoim blogu
są przepiękne...

ja zaczęłam powątpiewać w tą super naturalną pielęgnację. Włosy dostały po... włosach tym cholernym rozjaśnianiem (ale wielkim plusem jest to, że wyzbyłam się z nich henny).
Może trochę silikonów by mi poprawiło sytuację (wiem, że tylko powierzchownie).
Ja też wątpiłam ale wytrzymałam okres puszenia się włosów, tępości i szorstkości, byłam wytrwała przy kosmetykach bez silikonów i teraz nie mogę się nacieszyć tak miękkimi włoskami! Cały dzień je dotykam i głaszczę (przez co szybciej się przetłuszczają ale co tam!). Po prostu muszę je dotykać bo aż mnie skręca gdy tego nie robię!

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Moje włosy bez silikonów na końcach to jakaś porażka. Nie ma co się aż tak silikonów bać, byle nie przesadzać z szamponem, odżywką i jeszcze innmi naraz
Ja no końce tylko jedwab Biosilk i ostatnio sprawdziło się serum:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html Dostałam jako próbkę z maską i chyba teraz to kupię zamiast jedwabiu. Wydajne niesamowicie bo próbkę miałam na porządne 3 razy i nie tylko na końce!

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Bardzo ładne masz obcięty tylko dół na półokrągło czy "pazurki" przy twarzy też? Mam niemal identyczną fryzurę tylko z 5 cm krócej

nie ma co się bać silikonów, wszystko jest dla ludzi Jak dla mnie najważniejsze żeby szampon był bez silikonów, żeby nie obciążał zwłaszcza przy skórze. Po myciu prawie zawsze używam serum termoochrona Marion (czyli silikony), bo po tych rozjaśnianiach mam siano jak nie użyję Naturalna pielęgnacja jest jak najbardziej ok, ale trzeba sobie czasem trochę pomóc, żeby włosy jakoś wyglądały
Szampon to obowiązek bez silikonów i takich tam. Ja teraz sobie zachwalam balsam z olejkiem łopianowym z Green Pharmacy. Może wypadanie jest dalej ale włosy super miękkie! http://www.elfa-pharm.pl/oferta/olejek-lopianowy/ Cena ok 6-7zł i jest wydajny. I ten ziołowy zapach
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 08:59   #1542
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula ja moglam dotykac swoje klaczki po hennie, byly cudowne potem to rozjasnianie
chyba zaczne koncowki zabezpieczac jedwabiem chociaz.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:24   #1543
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula ja moglam dotykac swoje klaczki po hennie, byly cudowne potem to rozjasnianie
chyba zaczne koncowki zabezpieczac jedwabiem chociaz.
Dlatego tak bardzo boję się wracać do chemii. Ale henna mi nie służy. Swędzi mnie po niej cała głowa i włosy jeszcze bardziej lecą. Ja zawsze zapominałam o jedwabiu ale teraz ze względu na lato i słońce używam co mycie i jest różnica. Zero suchości tylko miękkość i gładkość.

A jeszcze polecam wam odżywkę Mrs. Potters do włosów farbowanych:
http://www.forte-sweden.com/produkty...otters/odzywki Ta różowa. Miałam ją ale ze względu na hennę oddałam mamie i do tej pory żałuję. Koszt ok 5-6zł w markecie a włoski miękkie, łatwo się rozczesują i ładnie pachną, nie obciążała a psikałam dużo. No i błyszczały. Mama teraz psika i ma mniej suche a za to miękkie. U nas się sprawdziła może i wam pomoże. Ja potrafiłam kilka razy dziennie zmoczyć sobie nią łepek i było ok
Mam zamiar kupić też tą: http://www.forte-sweden.com/modules/...&_PageID=36687 A najlepiej wszystkie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-07-27 o 09:25
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:03   #1544
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny prosze o rade nie dot wlosow ide na wrsele do brata jako swiadek. bede miala jasno, lawendowa sukienke czarne buty i torebke. Na rece srebrna obrecz z kwiatkami bialymi. I teraz nie wiem na jaki kolor pomalowac paznokcie? Do włosow mam kupiony srebrny kwiatek, ale mam krotkie wlosy i pomyslu na fryzure tez nie mam moze cos doradzicie?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:30   #1545
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o rade nie dot wlosow ide na wrsele do brata jako swiadek. bede miala jasno, lawendowa sukienke czarne buty i torebke. Na rece srebrna obrecz z kwiatkami bialymi. I teraz nie wiem na jaki kolor pomalowac paznokcie? Do włosow mam kupiony srebrny kwiatek, ale mam krotkie wlosy i pomyslu na fryzure tez nie mam moze cos doradzicie?
Lawendowe albo nude. Ja bym wybrała bardzo jasną lawendę: http://kizia-miziaa.blogspot.com/201...-lavender.html
Ale zwykły french też będzie idealny
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-07-27 o 10:35
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:40   #1546
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dlatego tak bardzo boję się wracać do chemii. Ale henna mi nie służy. Swędzi mnie po niej cała głowa i włosy jeszcze bardziej lecą. Ja zawsze zapominałam o jedwabiu ale teraz ze względu na lato i słońce używam co mycie i jest różnica. Zero suchości tylko miękkość i gładkość.

A jeszcze polecam wam odżywkę Mrs. Potters do włosów farbowanych:
http://www.forte-sweden.com/produkty...otters/odzywki Ta różowa. Miałam ją ale ze względu na hennę oddałam mamie i do tej pory żałuję. Koszt ok 5-6zł w markecie a włoski miękkie, łatwo się rozczesują i ładnie pachną, nie obciążała a psikałam dużo. No i błyszczały. Mama teraz psika i ma mniej suche a za to miękkie. U nas się sprawdziła może i wam pomoże. Ja potrafiłam kilka razy dziennie zmoczyć sobie nią łepek i było ok
Mam zamiar kupić też tą: http://www.forte-sweden.com/modules/...&_PageID=36687 A najlepiej wszystkie
ooo dzieki, rozejrze sie za tymi odzywkami

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o rade nie dot wlosow ide na wrsele do brata jako swiadek. bede miala jasno, lawendowa sukienke czarne buty i torebke. Na rece srebrna obrecz z kwiatkami bialymi. I teraz nie wiem na jaki kolor pomalowac paznokcie? Do włosow mam kupiony srebrny kwiatek, ale mam krotkie wlosy i pomyslu na fryzure tez nie mam moze cos doradzicie?
frencza zrob pasuje do wszystkiego i jest elegancki

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

listonosz przyniosl moja farbe pewnie w weekend pofarbuje klaczki. Dzis pewnie pojade na konie wiec najwczesniej jutro
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:44   #1547
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Tu macie krótkie wytłumaczenie dwukolorowej palety Matrixa: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1052
Dobrze kombinowałam

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ooo dzieki, rozejrze sie za tymi odzywkami

listonosz przyniosl moja farbe pewnie w weekend pofarbuje klaczki. Dzis pewnie pojade na konie wiec najwczesniej jutro
Odżyweczki są w Auchan za ok 5,80-6zł, możecie czasem zahaczyć do Wawy na większe zakupy

A po farbowaniu czekam na relacje!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:58   #1548
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

no dobrze kombinowalas nr 6 jest bardzo ladny.

Do Wawy czesto jezdzimy na zakupy i Auchan tez zaliczamy co jaksi czas. Mialam w rekach te odzywki ale chcialam najpierw o nich poczytac zanim kupiea potem zapomnialam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:02   #1549
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dzieki za rady, z frenchem jest problem bo mam zniszczone pazury i krotkie wiec nie ladnie wyglada i chyba uderze w strone nude
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 13:00   #1550
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Bardzo ładne masz obcięty tylko dół na półokrągło czy "pazurki" przy twarzy też? Mam niemal identyczną fryzurę tylko z 5 cm krócej

nie ma co się bać silikonów, wszystko jest dla ludzi Jak dla mnie najważniejsze żeby szampon był bez silikonów, żeby nie obciążał zwłaszcza przy skórze. Po myciu prawie zawsze używam serum termoochrona Marion (czyli silikony), bo po tych rozjaśnianiach mam siano jak nie użyję Naturalna pielęgnacja jest jak najbardziej ok, ale trzeba sobie czasem trochę pomóc, żeby włosy jakoś wyglądały
Naturalna pielęgnacja jest dla włosów zdrowych. Niestety rozjaśnionych nie odratuje ani do końca nie zabezpieczy przed dalszym niszczeniem. Takie jest moje zdanie.

A co do obcięcia - chciałam na trójkąt, tak jak miałam wcześniej, ale widzę ,że skończyło się na radosne twórczości pani fryzjerki. Z 2 cm zrobiło się pewnie ponad 5, ale to już nie ważne :P Z przodu mam lekko wycieniowane, bo niestety nigdy w ych rejonach nie były jednej długości

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja też wątpiłam ale wytrzymałam okres puszenia się włosów, tępości i szorstkości, byłam wytrwała przy kosmetykach bez silikonów i teraz nie mogę się nacieszyć tak miękkimi włoskami! Cały dzień je dotykam i głaszczę (przez co szybciej się przetłuszczają ale co tam!). Po prostu muszę je dotykać bo aż mnie skręca gdy tego nie robię!



Ja no końce tylko jedwab Biosilk i ostatnio sprawdziło się serum:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html Dostałam jako próbkę z maską i chyba teraz to kupię zamiast jedwabiu. Wydajne niesamowicie bo próbkę miałam na porządne 3 razy i nie tylko na końce!



Szampon to obowiązek bez silikonów i takich tam. Ja teraz sobie zachwalam balsam z olejkiem łopianowym z Green Pharmacy. Może wypadanie jest dalej ale włosy super miękkie! http://www.elfa-pharm.pl/oferta/olejek-lopianowy/ Cena ok 6-7zł i jest wydajny. I ten ziołowy zapach
Przy krókich włosach można prędzej wytrwać w naturalnej pielęgnacji, przy włosach długich to raczej jest nie do wytrzymania. Przynajmniej u mnie tak zawsze było-im dłuższe tym bardziej splątane. Nie było opcji, żeby uczesać włosy bez jakiegoś silikonowego wspomagacza.

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
dzieki za rady, z frenchem jest problem bo mam zniszczone pazury i krotkie wiec nie ladnie wyglada i chyba uderze w strone nude
Tak jak Kachula mówiła- nudziak albo lawenda Ewentualnie czerń... Kocham czerń
Za to french jest takim troszkę przeżytkiem, nie wiem dlaczego, ale go nie lubię.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 13:16   #1551
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Przybywam do Was z pytaniem. Przeszukałam poprzednią część i ... trochę zgłupiałam

Szukam zimnego brązu, ale wiem, że trudno będzie znaleźć. Myślałam więc, by zafarbować włosy Nutrisse Creme 30 ciemny naturalny szatyn lub 40 ciemny szatyn. Pewnie i tak wyjdą ciemniejsze. A ponieważ nie chcę czerni, zastanawiam się która lepsza opcja: 40 ciemny szatyn czy 1 opakowanie 30 ciemny naturalny szatyn i jedno opakowanie 40 ciemny szatyn? Bo i tak potrzebuje 2 opakowań
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 13:48   #1552
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość

Przy krókich włosach można prędzej wytrwać w naturalnej pielęgnacji, przy włosach długich to raczej jest nie do wytrzymania. Przynajmniej u mnie tak zawsze było-im dłuższe tym bardziej splątane. Nie było opcji, żeby uczesać włosy bez jakiegoś silikonowego wspomagacza.
Wiesz właśnie mamuśkę przerzuciłam na takie odżywianie włosów i ma za łopatki ciemno brązowe farbowane i nie narzeka. Nigdy tak miękkich i nawilżonych włosów nie miała jak teraz. My używamy teraz Syossa zielonego (bez parabenów, parafin i silikonów) Volume do farbowanych i jest super. Unosi u nasady a włosy są miękkie i sypkie.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Przybywam do Was z pytaniem. Przeszukałam poprzednią część i ... trochę zgłupiałam

Szukam zimnego brązu, ale wiem, że trudno będzie znaleźć. Myślałam więc, by zafarbować włosy Nutrisse Creme 30 ciemny naturalny szatyn lub 40 ciemny szatyn. Pewnie i tak wyjdą ciemniejsze. A ponieważ nie chcę czerni, zastanawiam się która lepsza opcja: 40 ciemny szatyn czy 1 opakowanie 30 ciemny naturalny szatyn i jedno opakowanie 40 ciemny szatyn? Bo i tak potrzebuje 2 opakowań
Jeśli chcesz czysto chłodne brązy zostaje ci tylko profesjonalna farba. Te szatyny mogą się wymyć do rudego. Jak nie chcesz czerni to daruj sobie poziom 3 bo to juz jak czerń. One i tak ciemno łapią i wydaje mi się, że 40 powinna być ok. Ewentualnie mieszanka tych dwóch może ciekawie wyjść bo 30 może odcień pogłębić ale musisz obserwować farbowanie aby czarnulką nie zostać.
Ja osobiście chyba Goldwella kupie 6bs, zobacz jak wygląda po miesiącu od farbowania - zero rudości. A są też ciemniejsze odcienie
Zapomniałam linka: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=355
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-07-27 o 13:59
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 13:52   #1553
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula mam pytanie o 8minutowki czy trzeba na raz zrobic te 8min na brzuch, nogi, posladki i rozciaganie czy mozna rozlozyc na caly dzien?

bo kurcze chcialam cwiczyc z Chodakowska ale do 17 nie mam szans na znalezienie 40min wolnego. A potem mi sie zwyczajnie nie chce wyginac jak rodzina ma sie na mnie gapic.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 13:57   #1554
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula mam pytanie o 8minutowki czy trzeba na raz zrobic te 8min na brzuch, nogi, posladki i rozciaganie czy mozna rozlozyc na caly dzien?

bo kurcze chcialam cwiczyc z Chodakowska ale do 17 nie mam szans na znalezienie 40min wolnego. A potem mi sie zwyczajnie nie chce wyginac jak rodzina ma sie na mnie gapic.
Ja sobie robię buns i brzuch po kolei a kiedy mi się chce i o której mi się chce resztę. Ważne aby było codziennie, nie? Dlatego lubię te ćwiczenia bo nie są ze sobą jakoś powiązane. Ewentualnie stretching przed pierwszymi ćwiczeniami aby się rozciągnąć i tyle. Ja trzymam się zasady raz dziennie kiedy mam czas
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 14:07   #1555
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość

Jeśli chcesz czysto chłodne brązy zostaje ci tylko profesjonalna farba. Te szatyny mogą się wymyć do rudego. Jak nie chcesz czerni to daruj sobie poziom 3 bo to juz jak czerń. One i tak ciemno łapią i wydaje mi się, że 40 powinna być ok. Ewentualnie mieszanka tych dwóch może ciekawie wyjść bo 30 może odcień pogłębić ale musisz obserwować farbowanie aby czarnulką nie zostać.
Ja osobiście chyba Goldwella kupie 6bs, zobacz jak wygląda po miesiącu od farbowania - zero rudości. A są też ciemniejsze odcienie
Zapomniałam linka: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=355
Świetnie to wygląda. Następnym razem na pewno przyjrzę się uważniej Goldwell. Teraz chyba zaryzykuję i wybiorę 40 ciemny szatyn. Bardziej z ciekawości
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 14:14   #1556
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Świetnie to wygląda. Następnym razem na pewno przyjrzę się uważniej Goldwell. Teraz chyba zaryzykuję i wybiorę 40 ciemny szatyn. Bardziej z ciekawości
Poczytaj sobie o tych brązach na http://goldwell.pl/ wchodzisz w koloryzację, potem w topchic i na końcu wybierz staycool brunettes odcienie są świetne.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Patrzyłam na te ćwiczenia Chodakowskiej i szczerze? Nie dla mnie. Ile to roboty i trzeba być w niezłej formie. Za dużo i za długo. Wolę 8-minutówki
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 18:10   #1557
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny, aby mieć ładny, głęboki brązik [taki jak w załącznikach umieszczałam kilkanaście postów wyżej] to lepiej celować w ,,Jasny Brąz" czy ,,Mroźne Kakao" Castinga?
Na moich jasnych blond.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 18:46   #1558
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Z dzisiaj
Przepiękne masz włosy
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 18:48   #1559
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
dziewczyny, aby mieć ładny, głęboki brązik [taki jak w załącznikach umieszczałam kilkanaście postów wyżej] to lepiej celować w ,,Jasny Brąz" czy ,,Mroźne Kakao" Castinga?
Na moich jasnych blond.
jasny brąz jakby co, kakao wychodzi bardz ciemno.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 18:55   #1560
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

[QUOTE=MorganLeFay;3553291 5]Bardzo ładne masz obcięty tylko dół na półokrągło czy "pazurki" przy twarzy też? Mam niemal identyczną fryzurę tylko z 5 cm krócej

nie ma co się bać silikonów, wszystko jest dla ludzi Jak dla mnie najważniejsze żeby szampon był bez silikonów, żeby nie obciążał zwłaszcza przy skórze. Po myciu prawie zawsze używam serum termoochrona Marion (czyli silikony), bo po tych rozjaśnianiach mam siano jak nie użyję Naturalna pielęgnacja jest jak najbardziej ok, ale trzeba sobie czasem trochę pomóc, żeby włosy jakoś wyglądały[/QUOTEi

racja
Moje włosy po użyciu szamponu bez silikonu przypominały szczote ryzowa dlatego też zazdroszczę Kachuli cierpliwości i wytrwałości
Ja nie dalabym rady

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o rade nie dot wlosow ide na wrsele do brata jako swiadek. bede miala jasno, lawendowa sukienke czarne buty i torebke. Na rece srebrna obrecz z kwiatkami bialymi. I teraz nie wiem na jaki kolor pomalowac paznokcie? Do włosow mam kupiony srebrny kwiatek, ale mam krotkie wlosy i pomyslu na fryzure tez nie mam moze cos doradzicie?
Dziewczyny dobrze mówią
Frencza zrób

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
dzieki za rady, z frenchem jest problem bo mam zniszczone pazury i krotkie wiec nie ladnie wyglada i chyba uderze w strone nude
No chyba że tak
Teraz doczytalam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.