I na mnie przyszedł czas - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-29, 22:49   #31
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Na 1000% wyjda ci zolte odcienie. Po prostu poloz na to chlodna farbe. Nie ma sie co przerazac, dwa razy schodzilam sama do jasnego blodu. Z czerni a potem czerwieni

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Wiesz co, jak bedziesz szukac odpowiedzi to na blogu wizazanki blond bunny znajdziesz wszelkie odpowiedzi i informacje. To fryzjerka ktora sluzy rada i wielokrotnie pomagala mi na pw.
Znalazłam coś takiego: http://www.drogerienatura.pl/oferta/...fektem-pukanki podobno nie mają być żółte, albo przynajmniej mniej niż bardziej, ale i tak rozpatruję w razie czego jeszcze dodatkowo płukankę, żeby na bank nie było jajka, bo to byłby horror. I na to farba potem. Muszę zejść o jakieś 5 tonów, porównując to z Twoim jasnym blondem z czerni to w sumie przedszkole Dam radę.

Ooo, dzięki, skorzystam na pewno
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 23:10   #32
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Myślę że w ciemnym blondzie będzie Ci ładnie
I popieram pomysł powrotu do boba
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 12:15   #33
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: I na mnie przyszedł czas

A na bok grzywę próbowała?
Ja bym sama nie rozjaśniała pierwszy raz, jednak wolałabym pójśc do fryzjera. Rozjaśnić, obciąć końce, grzywę na bok Masz bardzo ładną twarz i delikatną urodę, prosta grzywka i długie wlosy trochę Cię przytłaczają.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A na bok grzywę próbowała?
Ja bym sama nie rozjaśniała pierwszy raz, jednak wolałabym pójśc do fryzjera. Rozjaśnić, obciąć końce, grzywę na bok Masz bardzo ładną twarz i delikatną urodę, prosta grzywka i długie wlosy trochę Cię przytłaczają.
Edit: widzę, że wcześniej próbowałaś na bok, na moje oko grzywka mogłaby być ciut bardziej gęsta.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 12:21   #34
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Jeżeli ten kokor, który aktualnie masz jest Twoim naturalnym, a przy okazji masz jasną cerę, oznaczałoby to, że jesteś mocno kontrastowa. Z tego wynika, że zmieniając kolor włosów powinaś owego kontrastu pilnować. Zbyt jasny i neutralny odcień sprawi, że 'znikniesz', z kolei bardzo jasny na poziomie platyny już powinien się obronić (no ale taki to hardcore dla cienkich włosów, więc nie rób). Tak jak drabineczka wyżej powiada, żółty odcień po rozjaśnianiu powinien się pojawić - taki urok ciemnych włosów.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 12:52   #35
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A na bok grzywę próbowała?
Ja bym sama nie rozjaśniała pierwszy raz, jednak wolałabym pójśc do fryzjera. Rozjaśnić, obciąć końce, grzywę na bok Masz bardzo ładną twarz i delikatną urodę, prosta grzywka i długie wlosy trochę Cię przytłaczają.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


Edit: widzę, że wcześniej próbowałaś na bok, na moje oko grzywka mogłaby być ciut bardziej gęsta.
Dzięki Gęstsza nie będzie niestety, bo mam dużo włosów, ale są bardzo cienkie i niestety nie da się z nimi zrobić cudów. Jedyne co, to znacznie skrócić, i nad tym intensywnie myślę. W ogóle grzywka na bok to nienajlepszy pomysł z tego względu, że mam bardzo wysokie czoło + zakola, więc musiałabym ją zaczesywać "na pożyczkę", tj. tworzyć sobie przedziałek nienaturalnie z boku, żeby centralny, najwyższy punkt od którego zaczynałaby się grzywka nie wypadał akurat na zakolu i nie tworzył efektu dwumetrowego czoła Już to przerabiałam, ciężka sprawa, długo nie chciałam się zgodzić na prostą grzywkę ale jednak wyszło mi to na dobre.

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Jeżeli ten kokor, który aktualnie masz jest Twoim naturalnym, a przy okazji masz jasną cerę, oznaczałoby to, że jesteś mocno kontrastowa. Z tego wynika, że zmieniając kolor włosów powinaś owego kontrastu pilnować. Zbyt jasny i neutralny odcień sprawi, że 'znikniesz', z kolei bardzo jasny na poziomie platyny już powinien się obronić (no ale taki to hardcore dla cienkich włosów, więc nie rób). Tak jak drabineczka wyżej powiada, żółty odcień po rozjaśnianiu powinien się pojawić - taki urok ciemnych włosów.
To prawda, mam cechy głębokiej jesieni i zimy. Chyba właśnie o zmniejszenie tego kontrastu mi w pewnym stopniu chodzi, tzn. chcę trochę złagodzić rysy twarzy - jest bardzo geometryczna, ta delikatna uroda to tylko na zdjęciu Wydaje mi się, że zupełnie nie zniknę z uwagi na ciemną oprawę oczu, chociaż mogę się mylić więc pomyślę o tym jeszcze.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 13:24   #36
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Hmm, czyzbyś była w takim razie Dark Winter?

Może w takim razie dopytaj sięvjeszcze dziewczyn na analizie kolorystycznej co myślą o takim farbowaniu. Prędzej dowiesz się konkretów niż tu.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 14:20   #37
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Hmm, czyzbyś była w takim razie Dark Winter?

Może w takim razie dopytaj sięvjeszcze dziewczyn na analizie kolorystycznej co myślą o takim farbowaniu. Prędzej dowiesz się konkretów niż tu.
Zostałam określona podczas analizy jako typ głęboki - mam chłodne włosy, do tego dosyć ciepłe jesienne tęczówki, ale przy tym ciemną oprawę oczu, skórę żółtawą ale lepiej wyglądającą przy srebrnej biżuterii, za to w ciepłymi pieprzykami
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 19:15   #38
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Bardzo ładnie teraz wyglądasz, tak świeżo i młodo. To zadziwiające jak dużo potrafi zmienić grzywka. Nie wiem ile masz lat, ale dałabym ci 18.
Kolory, które pokazałaś są ciekawe, ale myślę, że ty nie będziesz wyglądać w nich dobrze, będziesz wyglądać mdło. Ja bym nie zmieniała, ale pewnie i tak to zrobisz. Więc pochwal się późniejszym efektem.Jeśli już to celowałabym mimo wszystko w trochę cieplejsze kolory (jeśli ma być jasny), takie jakie miewa Hilary Swank czy czasami Eva Mendes. Nie ruszaj tylko brwi, naprawdę są ok.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 09:46   #39
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Moim zdaniem lepiej wyglądasz z grzywką, kojarzysz mi się z Haliną Mlynkovą.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 15:07   #40
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: I na mnie przyszedł czas

Dziękuję za odpowiedzi Jutro wybieram się na zakupy, mam nadzieję że znajdę odpowiednią farbę. Oczywiście pochwalę się efektem
Mam 21 lat, miło słyszeć że wyglądam jeszcze jak nastka
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-02 16:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.