Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-22, 13:50   #61
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

I perfumy
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 14:06   #62
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ojej, to już kolejny wątek? Melduję się

Wczoraj byłam w stacjonarnym D. aby wykorzystać bon 40 zł, ale... w końcu nic nie kupiłam, bo zniechęciła mnie obsługa ale wiem, że mam czas do 2 kwietnia by wykorzystać bon
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 14:08   #63
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Niektóre ceny zawyżone, ale mają marki, ktore chciałam przetestować (Soap&Glory na przykład)
Miałam (i mam) kilka produktów Soap&Glory. Średniaczki... Choć jeden peeling ( Flake Away) zawładnął moim sercem
Ale chyba jednak wolę produkty z Boots, np. Sanctuary Spa.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 14:09   #64
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Miałam (i mam) kilka produktów Soap&Glory. Średniaczki... Choć jeden peeling ( Flake Away) zawładnął moim sercem
Ale chyba jednak wolę produkty z Boots, np. Sanctuary Spa.
Maja też tą markę, ja o niej nie słyszałam
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 14:39   #65
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W salonach firmowych Estee Lauder przy zakupie za 360zl kosmetyczka z 7 miniaturami gratis
troche wysoki pulap, jak w sklepie internetowym tez tak bedzie i nie bedzie znizek to srednio. Bardziej by sie oplacalo w Sephorze. Ale juz sie nie moge doczekac jak otworza ten sklep internetowy, uwielbiam Estee Lauder Ich kultowy podklad Double Wear jest moim KWC Nic tak dobrze nie kryje i sie trzyma i wyglada caly dzien jak on
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 14:51   #66
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja z TBS uwielbiam wodę toaletową Shea- pachnie jak Jose Eisenberga mmmm .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 15:16   #67
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Jaki żel używasz do Luny? Czy Twoja też była zapieczętowana "Manufactured in China"? Ja się dzisiaj na nią skusiłam na nocy zakupów w Douglasie, bo jeszcze odejmowali 20% od ceny z oferty miesiąca
Wow, niezła oferta
Moja też była wyprodukowana w Chinach. Coraz bardziej ją lubię.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 16:01   #68
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wow, niezła oferta
Moja też była wyprodukowana w Chinach. Coraz bardziej ją lubię.
Ja mam nadzieję, że wytrwam i będę ją stosowała regularnie

xxxescapismxxx bardzo mi przykro, zdrówka Tobie i Maleńkiej

Dziewczynki z tym "polskim" Marciem Jacobsem jest coś nie tak. Wykorzystałam kartę upominkową na róż i okazało się, ze nie ma etui ani pędzelka, co widnieje na większości blogach Poziomka a w Twoich cieniach chyba brakowało pędzelka? Miałaś etui?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 16:13   #69
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie może tą drogerię www.labeauty.pl/index.pl ??
Znalazłam tę stronę jak chciałam kupić palety Naked, ale w końcu pojawiły się w Sephorze, więc zrezygnowałam. Wtedy przy okazji znalazłam też glambeauty.pl, brdzo podobna do tej Twojej, ale wysyłają za pobraniem, co mnie przekonuje bardziej niż zapłata z góry. Asortyment mają podobny.

edit: Znalazłam wtedy jeszcze housebeauty.pl, ale chyba nie mają Soap&Glory.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2015-03-22 o 16:14
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 16:27   #70
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja również witam w nowym wątku, jestem z Wami krótko, ale już się uzależniłam

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy polecacie ta gumkę do wlosow invisibobble z S.?czy to kiepski gadżet?
Ja używam tych gumek do włosów i jestem zadowolona. Główna ich zaleta, że nie ciągną włosów. Nie wyglądają może jakoś szałowo, ale mam kolor przeźroczysty, więc ujdą w tłumie
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 16:34   #71
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

o rany - człowiek nie wchodzi jedną dobę na wizaż a tu nie dość że poprzedni wątek skończony to w nowym już 3 strony w każdym razie melduję się w 5 części
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 16:48   #72
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

lokikoki.pl - do 2 5 marca odżywka ARTEGO 300 ml bez spłukiwania gratis do zamówień od 150 zł.
Za zapisanie się na newsletter -15 zł od 149 zł, niestety kody nie łączą się....
kod: MIRACLE15
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 16:58   #73
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja z TBS uwielbiam wodę toaletową Shea- pachnie jak Jose Eisenberga mmmm .
A miałaś może mgiełkę do ciała shea? Jestem ciekawa czy mgiełka również wykazuje takie podobieństwo do J'ose. Narobiłaś mi smaka tym podobieństwem do J'ose, którego uwielbiam
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:08   #74
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Proszę pomóżcie. Jakie są obecnie kody do Douglasa?
Przeszukałam strony z kodami i podawane przez nich kody nie wchodzą.
Na razie tylko wchodzi
LANCOME15
MATRIX
Za dużo piszecie i nie mogę się dokopać
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:20   #75
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
A miałaś może mgiełkę do ciała shea? Jestem ciekawa czy mgiełka również wykazuje takie podobieństwo do J'ose. Narobiłaś mi smaka tym podobieństwem do J'ose, którego uwielbiam
Nie miałam ale z tego co wiem mgiełka jest baaardzo nietrwała .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:23   #76
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ja srednio przepadam za TBS, mialam od nich zestawy chocomania, kokos i orzech, przecietne. U mnie we Wrocku chyba w Magnolii jest ich sklep, jakos ciagle mi tam nie po drodze..
A ja za każdym razem będąc w Magnolii wychodzę stamtąd z czymś

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ojej, to już kolejny wątek? Melduję się

Wczoraj byłam w stacjonarnym D. aby wykorzystać bon 40 zł, ale... w końcu nic nie kupiłam, bo zniechęciła mnie obsługa ale wiem, że mam czas do 2 kwietnia by wykorzystać bon
czyli standard

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o rany - człowiek nie wchodzi jedną dobę na wizaż a tu nie dość że poprzedni wątek skończony to w nowym już 3 strony w każdym razie melduję się w 5 części


Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Proszę pomóżcie. Jakie są obecnie kody do Douglasa?
Przeszukałam strony z kodami i podawane przez nich kody nie wchodzą.
Na razie tylko wchodzi
LANCOME15
MATRIX
Za dużo piszecie i nie mogę się dokopać
Spróbuj może jeszcze któryś działa:

WIZAZ1182 - 10%
KODYRABTOWE1183 -10%
KODYRABATOWE1160: -25zł przy zakupach za min. 200zł w D.
85PXEM3W -20zł - 85PXEM3W powyzej 150 zł
001KLPL - 10%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:38   #77
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

przegladalam teraz strone Sephory i kusi mnie Clarisonic Plus, zamowilam jak bylo -33% Arie a teraz sie zastanawiam czy nie lepszy bylby ten plus Jeszcze paczka z Sephory do mnie nie dotarla, niech ktos mi to wybije z glowy....
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:45   #78
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
przegladalam teraz strone Sephory i kusi mnie Clarisonic Plus, zamowilam jak bylo -33% Arie a teraz sie zastanawiam czy nie lepszy bylby ten plus Jeszcze paczka z Sephory do mnie nie dotarla, niech ktos mi to wybije z glowy....
Kod i tak juz nie dziala :-P
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:47   #79
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja z TBS uwielbiam wodę toaletową Shea- pachnie jak Jose Eisenberga mmmm .
No właśnie jak wczoraj weszłam to się zakochałam w tych wodach (o ile to są te 30 ml za 59 zł ) i jak powykańczam część zapasów to chyba się w nie obkupię. Masełka też fajne. A jak jest z żelami pod prysznic TBS? Nie wysuszają?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 18:01   #80
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
troche wysoki pulap, jak w sklepie internetowym tez tak bedzie i nie bedzie znizek to srednio. Bardziej by sie oplacalo w Sephorze. Ale juz sie nie moge doczekac jak otworza ten sklep internetowy, uwielbiam Estee Lauder Ich kultowy podklad Double Wear jest moim KWC Nic tak dobrze nie kryje i sie trzyma i wyglada caly dzien jak on
To fakt, ale zazwyczaj kosmetyczka z miniaturami jest przy zakupie kremu lub serum plus dowolny produkt więc i tak ponad 300 zł wychodzi Są też gratisy od 190 zł miniatura kremu 15 ml i od 199zl miniatura tuszu i bodajże błyszczyka Na stronie EL USA są często dwie miniaturki do dowolnego zakupu zobaczymy co będzie u nas, zniżki 10-20% co jakiś czas są w salonach firmowych to i w internetowym powinny być Mam nadzieję, że będzie można punkty online też zbierać i promocjami nas dopieszczą
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 18:20   #81
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A jak jest z żelami pod prysznic TBS? Nie wysuszają?
U mnie się sprawdziły, nie wysuszają.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 18:23   #82
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
przegladalam teraz strone Sephory i kusi mnie Clarisonic Plus, zamowilam jak bylo -33% Arie a teraz sie zastanawiam czy nie lepszy bylby ten plus Jeszcze paczka z Sephory do mnie nie dotarla, niech ktos mi to wybije z glowy....
Ja czytalam recenzje i mówią, że Aria jest poreczniejsza. Ja sie przez chcwile tez nad tym zastanawiałam, ale na bank bym i tak uzywała tylko do twarzy. Do ciała nie chciałoby mi sie z tym bawić.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 18:24   #83
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No właśnie jak wczoraj weszłam to się zakochałam w tych wodach (o ile to są te 30 ml za 59 zł ) i jak powykańczam część zapasów to chyba się w nie obkupię. Masełka też fajne. A jak jest z żelami pod prysznic TBS? Nie wysuszają?
Ja je bardzo lubię, przecudne zapachy, świetnie się pienią i mnie nie wysuszyły
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 18:51   #84
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodziło, nie miałam na myśli ilości zamówień
To jest mój ulubiony wątek, szczególnie jeśli wkracza na tematy OT, super się z Wami gawędzi dziewczyny i Was podczytuje
Mam takie same odczucia

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ale się dziś wystraszyłam ;-( spadłam ze schodów z małą na rękach, na szczescie zdążyłam ją przytulić i tylko ja się poobijałam ;-(

Dalej nie mogę dojść do siebie..
Ojej współczuję Kochana Wiem jak to moze przestraszyć... Ale nic się nie stało na szczęście, nie przejmuj się

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku
Wczoraj wpadł mi w ręce ten kropkowaniec Clarinsa. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne- fajnie nawilża, lekko nabłyszcza i daje taki bardzo transparentny różowy kolor. Przyjemnie się ja używa, zapach lekki, owocowy. Polecam uwadze tych, co buszują po wolnoclowkach
Kochana czy to jest taki sam efekt jak w tym Lip Balmie 03 My Pink co się doposowywuje do koloru ust i na różowo barwi? Clarins jeszcze keidyś miał kredkę Clrayon coś tam i też był taki dopasowujący się kolor.. to teraz kolejna odsłona? Nie za bardzo to rozumiem..

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziewczynki z tym "polskim" Marciem Jacobsem jest coś nie tak. Wykorzystałam kartę upominkową na róż i okazało się, ze nie ma etui ani pędzelka, co widnieje na większości blogach Poziomka a w Twoich cieniach chyba brakowało pędzelka? Miałaś etui?
Hmmm Kochana, etui mam, natomiast nie dostałam pacynki Napisałam do Sephory i w ramach rekompansaty dali mi 20 zł do wykorzystania.. A gdzie kupowałaś? Online czy stacjonarnie? No bo bez jaj Tak nie może być... żeby etui nawet nie było?

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Aż napisałam maila do Sephory, zobaczymy co odpiszą No tak nie moze być.. co my, gorsi?

Witam,

Chciałam zapytać, czy w różach Marca Jacobsa dostępnych u Państwa jest dołączone etui i pędzelek? Pytam, ponieważ spotkałam się z opinią koleżanki, że nie dostała ani pędzelka ani etui, a na amerykańskich blogach widnieją zdjęcia z pełnym "wyposażeniem" różu. Tutaj przukładowe: http://i81.photobucket.com/albums/j2...4/IMG_0019.png
To jak to jest? Czyżby Polska została okrojona z tych dodatków?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:08   #85
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
U mnie się sprawdziły, nie wysuszają.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja je bardzo lubię, przecudne zapachy, świetnie się pienią i mnie nie wysuszyły
No to jak tylko wykończę swoje zapasy 40 różnych żeli to się zacznę zaopatrywać w TBS
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:25   #86
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny czy miałyście puder z MAC Blot Powder Pressed? jeśli tak, podzielcie się opinią o nim , czy jest wydajny, czy nie ciemnieje, czy na długo matuje zastanawiam się nad jego zakupem, a szkoda mi wydać 100 zł na bubla
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:26   #87
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
U mnie się sprawdziły, nie wysuszają.
mnie też nie wysuszają
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:37   #88
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hmmm Kochana, etui mam, natomiast nie dostałam pacynki Napisałam do Sephory i w ramach rekompansaty dali mi 20 zł do wykorzystania.. A gdzie kupowałaś? Online czy stacjonarnie? No bo bez jaj Tak nie może być... żeby etui nawet nie było?

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Aż napisałam maila do Sephory, zobaczymy co odpiszą No tak nie moze być.. co my, gorsi?

Witam,

Chciałam zapytać, czy w różach Marca Jacobsa dostępnych u Państwa jest dołączone etui i pędzelek? Pytam, ponieważ spotkałam się z opinią koleżanki, że nie dostała ani pędzelka ani etui, a na amerykańskich blogach widnieją zdjęcia z pełnym "wyposażeniem" różu. Tutaj przukładowe: http://i81.photobucket.com/albums/j2...4/IMG_0019.png
To jak to jest? Czyżby Polska została okrojona z tych dodatków?
Dziękuję Ja również do nich napisałam i przedzwoniłam do innego sklepu (kupowałam stacjonarnie), tam również Pani potwierdziła, że róże są bez etui i pędzelka, podobno był jeden kolor, który miał właśnie takie wyposażenie, zapakowany w większe pudełko, ale się sprzedał.
Podpadł mi Jacobs, a myślałam, ze się polubimy
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:43   #89
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Witam się w nowym wątku 1 dzień mnie nie było, a tu takie zmiany, szybko lecicie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:46   #90
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja również do nich napisałam i przedzwoniłam do innego sklepu (kupowałam stacjonarnie), tam również Pani potwierdziła, że róże są bez etui i pędzelka, podobno był jeden kolor, który miał właśnie takie wyposażenie, zapakowany w większe pudełko, ale się sprzedał.
Podpadł mi Jacobs, a myślałam, ze się polubimy
To są jakieś jaja Czemu niby nie nie etui i pędzelków u nas? Nie czaję tego
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.