Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-17, 09:07   #4201
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Spoko, jak widać przyjaciółka nie była warta, bo ja bym nie mogła się na nią gniewać tyle lat za pierdołę. Wyciągałam kilka razy rękę do niej i nic... Było minęło...



a co to takiego??



mój chrapie jak za dużo wypije, kiedyś się upodlił i strasznie chrapał aż w końcu wzięłam poduchę i poszłam do drugiego pokoju, po kilku godzinach przylazł do mnie i powiedział, że nie po to się hajtał żeby samemu spać i musiałam słuchać dalej
to wredota
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:07   #4202
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Mój też chrapie jak najęty. I to z zamkniętmi ustami (jakoś tak przez nos przeciąga powietrze), pozycja bez znaczenia
Wysłałam dziadygę do lekarza, a ten stwierdził, że mu podgardle sflaczało I trzeba je obkurczyć laserowo na co mój mąż: I po problemie. Chrapie dalej.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:07   #4203
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
współczuję chrapania mój też hałasuje, jak grizzli dlatego nie śpimy w jednym pokoju
jak że to?? to nie po bożemu a jak się któremuś zachce bara bara w środku nocy o północy to co?
mój też pochrapuje ale mam na niego sposób: kopię bo mocno w łydkę on się budzi, ja udaje że śpię i to nie ja tylko skurcz a on się przekręca na bok i już
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:08   #4204
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:08   #4205
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
U mnie też to działa. Ostatnio słyszałam, że trzeba cicho gwizdać jak ktoś chrapie. To było tak absurdalne, że postanowiłam wypróbować. Niestety tż się obudził. Minę miał bezcenną
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:08   #4206
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość


Witam z rana, moj maz dzisiaj pol nocy chrapal myslalam, ze jego poduszka poddusze

Anula, super ze malutka juz brzuszek nie boli. Niech rosnie zdrowo.

A w ogole sorry za literowki, cos mi tablet zacina
współczuję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:08   #4207
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


U mnie wiele osób pokazuje też zdjęcia z wakacji, ślubów
Mnie kiedyś namawiali, żebym wrzuciła na dysk foty z mojego ślubu, ale nie zrobiłam tego kurna, co to kogo obchodzi
Chyba czas wyprowadzić się na Antarktydę - odludzie to chyba mój żywioł



To facet z pracy, przez miesiąc po ślubie codziennie pytał kiedy przyniosę zdjęcia, jak mówiłam, że nie mam czasu, to zapytał co ja takiego w domu robię
Innym razem powiedział, żebym przyniosła jedno wybrane zdjęcie z sesji, takie, które mnie się najbardziej podoba, bo z wesela nie chce oglądać
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 09:08   #4208
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ostatnio nawet nie, ale właśnie mam "problem".
On jest miłośnikiem latarek i w czerwcu na urodziny dostałam od niego latarkę do przypięcia do kluczy. A dzisiaj on ma urodziny, nie wiem co robić
Póki co udaję, że nic nie wiem. Na wszelki wypadek wzięłam herbatę z Five o'clock, bo miałam zapas w domu (on kawy nie pije, tylko herbatę). I co, dać mu herbatę, czy olać?
Weź mu kup halogen

Skoro Tobie zrobił upominek i lubi herbaty, to możesz mu dać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:09   #4209
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
najlepsze, że oni chrapią i śpią jak kamienia
a wystarczy zachrapać specjalnie i od razu się budzą i to w podskokach : hahaha:
dokładnie, ja swojego zawsze budzę i mu mówię, że chrapie.. jaki lord jest wtedy wielce zdziwiony.. kiedyś go nagrałam to stwierdził, że to nie on

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
nie da się ukryć



To go obudź i powiedz, żeby nie chrapał ja tak robiłam, jak kiedyś razem spaliśmy i się straszliwie wkurzał oboje byliśmy nieprzytomni z niewyspania
ja tak robię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:09   #4210
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ostatnio nawet nie, ale właśnie mam "problem".
On jest miłośnikiem latarek i w czerwcu na urodziny dostałam od niego latarkę do przypięcia do kluczy. A dzisiaj on ma urodziny, nie wiem co robić
Póki co udaję, że nic nie wiem. Na wszelki wypadek wzięłam herbatę z Five o'clock, bo miałam zapas w domu (on kawy nie pije, tylko herbatę). I co, dać mu herbatę, czy olać?
Chyba wypada dać
Nie lubię takich prezencików w pracy dobrze, że u mnie nie ma takich zwyczajów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:09   #4211
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6424247 1]A nie no, jak ja się wydałam x lat temu to w pracy miałam ekstra ekipę i poszliśmy ostro balować z tej okazji, ale to już moim ślubie.
Teraz pracuję w rodzinnej firmie. Co też ma swoje wady, ale zawiści nie ma
Nawiązywałam do tamtego wpisu, że w pracy ma się okropne osoby i czy w związku z tym informować je o swoim szczęściu. Moim zdaniem raczej nie [/QUOTE] Może żeby je wkurzyć ?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6424263 6]Tak jest, nie przejmuj się Nie ma kim przecież [/QUOTE] Wiesz co, bo ja tak sobie myślę, że co bym nie zrobiła (tablica ogłoszeń, mail, papierowe zaproszenia na ślub, milczenie kamieniem), to wszystko można skrytykować. A po co mam się gimnastykować dla nieżyczliwców?

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mail to dobry pomysł - tanio i bezproblemowo

Śliczna ja kocham moja celadonkę ale jej nie noszę, bo mi szkoda
O właśnie, Ty masz celadonkę w tym kształcie? Ona nie ma zamka w środku, prawda?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 09:09   #4212
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak że to?? to nie po bożemu a jak się któremuś zachce bara bara w środku nocy o północy to co?
mój też pochrapuje ale mam na niego sposób: kopię bo mocno w łydkę on się budzi, ja udaje że śpię i to nie ja tylko skurcz a on się przekręca na bok i już
szalona ja mojego miziam po uchu i udaję że śpię jestem bardziej delikatna
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:10   #4213
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a to współczuję moja rodzinka wie że ja nie z tych które się rozpływają nad każdym niemowlakiem zwykle jak mi ktoś dziecko pokazuje to mówię beznamiętnym tonem że "całkiem ładne" (no bo co mam powiedzieć skoro 7 cud świata to nie jest dopiero moje będzie najładniejsze a innych to nic ciekawego ) i więcej nic ode mnie nie chcą nawet nikt mi nie proponuje ponoszenia na rękach czy coś święty spokój mam a inne kuzynki muszą biegać za maluchami fopa jakieś popełniam czy co?
Ja akurat dziecko kuzyna chętnie wzięłam na ręce, bo to najmłodszy członek naszej rodziny od strony mamy. Kolejna osoba ma 18 lat, więc każdy się cieszył
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:11   #4214
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak że to?? to nie po bożemu a jak się któremuś zachce bara bara w środku nocy o północy to co?
mój też pochrapuje ale mam na niego sposób: kopię bo mocno w łydkę on się budzi, ja udaje że śpię i to nie ja tylko skurcz a on się przekręca na bok i już
Ja stosuję tę taktykę, gdy nie działają moje prośby
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:11   #4215
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
szalona ja mojego miziam po uchu i udaję że śpię jestem bardziej delikatna
miziac na pełnym wkurfie???
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:11   #4216
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

Moja ciocia nie trawi kotow. Kiedys przyszla do mojego rodzinnego domu na jakies przyjecie i moj kot wskoczyl jej a kolana . Wstydzila sie powiedziec, zeby go zabrac isiedziala pol imprezy z kwasna mina
ja mam jedną koleżankę która nie trawi kotów i jak przychodzi to kot siada na przeciwko niej i się na nią gapi a ona nie wie gdzie patrzeć
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:12   #4217
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6424286 1]Mój też chrapie jak najęty. I to z zamkniętmi ustami (jakoś tak przez nos przeciąga powietrze), pozycja bez znaczenia
Wysłałam dziadygę do lekarza, a ten stwierdził, że mu podgardle sflaczało I trzeba je obkurczyć laserowo na co mój mąż: I po problemie. Chrapie dalej.[/QUOTE]

mój musiałby zoperować sobie krzywą przegrodę nosową, ale nie pozwolę na takie tortury

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak że to?? to nie po bożemu a jak się któremuś zachce bara bara w środku nocy o północy to co?
mój też pochrapuje ale mam na niego sposób: kopię bo mocno w łydkę on się budzi, ja udaje że śpię i to nie ja tylko skurcz a on się przekręca na bok i już
święty spokój najważniejszy za długo spaliśmy solo i dlatego nie możemy się przyzwyczaić Tż chrapie, a ja się wiercę i kopię - mieszanka wybuchowa Każdy ma swoja sypialnię (naprzeciwko) i jak się komuś zachce to przyłazi

na brutala go
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:12   #4218
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Każdy lekarz nam powtarza, że mały z tego wyrośnie a mnie to tylko wkurza Nic z tym nie możemy zrobić, w żaden sposób zapobiec, ech...
To ile miałaś mniej więcej lat jak Ci się poprawiło?




Dziewczyny, a zawiadomienie o ślubie dawałyście w pracy? Bo ja mam rozkminę.
Ostatnio okrutnie wkurzyły mnie tu wścibskie, złośliwe i zawistne babska, najchętniej ani słowa bym nie mówiła o moim życiu prywatnym Ale chyba kultura wymaga tego żeby zawiadomić, nie? U nas jest malutkie biuro, 18 osób.
Może grupowego maila i wsio?
Ja też mam małe biuro, ale nic nie mówiłam. Rozeszło się, gdy powiedziałam temu gościowi, z którym pracuję.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:12   #4219
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




Właśnie tępe dzidy i dziady



Mój chrapie w każdej pozycji



A co to? do mierzenia fałdek skórnych?

tak do fałdek rozwaliłam ostatnio fałdomierz tż i musze odkupić on ma obsesję na temat sadła na brzuchu więc musi mieć urządzenie ja mojego nawet nie sprawdzam bo skali brakuje
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 09:12   #4220
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To facet z pracy, przez miesiąc po ślubie codziennie pytał kiedy przyniosę zdjęcia, jak mówiłam, że nie mam czasu, to zapytał co ja takiego w domu robię
Innym razem powiedział, żebym przyniosła jedno wybrane zdjęcie z sesji, takie, które mnie się najbardziej podoba, bo z wesela nie chce oglądać
Piszesz o nim czasem, i qrwa ja bym już chyba dawno utłukła tego padalca (o ile to ten sam co się co rusz Ciebie czepia).
Co to za łajza jest ? To jakiś Twój szef czy tylko zwykły pracownik szeregowy ?
Olewaj go, nie odzywaj się, po prostu ignoruj jak pyta o sprawy nie dotyczące pracy. Ewentualnie na maksa zdawkowo odpowiadaj (coś w stylu: tak, nie, nie wiem, nie mam, nie znam się, zarobiona jestem, a w ogóle jest sobota ). Serio, nie ma na takich innej rady.
Mieć takiego w domu, Chryste !
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:14   #4221
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6424286 1]Mój też chrapie jak najęty. I to z zamkniętmi ustami (jakoś tak przez nos przeciąga powietrze), pozycja bez znaczenia
Wysłałam dziadygę do lekarza, a ten stwierdził, że mu podgardle sflaczało I trzeba je obkurczyć laserowo na co mój mąż: I po problemie. Chrapie dalej.[/QUOTE]
padłam

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Śliczniaste dzięki za odpowiedzi.
Właśnie tablica byłaby fajna, ale u mnie ona służy do przywieszania tam informacji z Biuletynu Informacji Publicznej Kierowniczka by piany dostała gdybym zbeszcześciła ten obiekt jakimiś "głupotami"
U nas jest taka sytuacja, że jesteśmy oddziałem. Papiery idą do kadr do innego miasta, ale przechodzą przez kierowniczkę od nas. Urlopy planujemy na początku roku więc pewnie nawet musiałabym do niej powiedzieć, że wybieram 2 dni okolicznościowego w czerwcu przyszłego roku. No i potem do niej składać pismo o zmianę struktury dochodów w rodzinie itd. itd. Budżetówka.

Cholera, nie wiem jak to rozegrać
Chyba faktycznie maila puszczę i tyle, co się będę przejmować.


Martusia, zobacz co przez Ciebie zrobiłam Za 500 złotych. No masakra - mam silną wolę, robi ze mną, co chce.
Bardzo ładna i uniwersalna, nie?
60% rabatu
boszz jak to dobrze że u mnie nie ma takiej papierologi
a torebka elegancka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:15   #4222
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To facet z pracy, przez miesiąc po ślubie codziennie pytał kiedy przyniosę zdjęcia, jak mówiłam, że nie mam czasu, to zapytał co ja takiego w domu robię
Innym razem powiedział, żebym przyniosła jedno wybrane zdjęcie z sesji, takie, które mnie się najbardziej podoba, bo z wesela nie chce oglądać


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Weź mu kup halogen

Skoro Tobie zrobił upominek i lubi herbaty, to możesz mu dać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:15   #4223
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
To się małż ucieszy


A to już gorszy przypadek
ano ucieszy bo mu rozwaliłam chociaz pewnie by się ucieszył bardziej jakbym kupiła dwa - drugi dla mnie i wzięła się ostro za sport ale ja zawsze przekorna byłam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:16   #4224
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Fejs to w ogóle jest ciekawe miejsce u mnie niektórzy z rodziny mają chyba mega komplexy, bo na fejsa wrzucali foty ze swojego nowego domu, łącznie ze szczegółowymi zdjęciami wc (w sensie muszli klozetowej, nie pomieszczenia łazienkowego)



Ja na początku byłam przeciwna informowaniu ludzi z pracy o ślubie (nie przepadam za kilkoma osobnikami z wzajemnością ), ale Tż mnie sprowadził na ziemię wysłałam zbiorowego maila do wszystkich z książki adresowej i tyle przyszło chyba z 6-8 osób w delegacji, krzywda nikomu się nie stała
Ja nakupiłam ciastek i ciast do pracy, osobno do biura, osobno chłopom na produkcję, wydałam ze 400 zł, musiałam dać dwie wódki i wino a nie dostałam nawet kwiatka...
Od TŻa z pracy dostaliśmy komplet sztućców i komplet filiżanek (jak sprawdziłam na necie, sztućce około 200 zł, a filiżanki znalazłam sprzedawane pojedynczo po 70 zł/szt).
Jeszcze facet z roboty powiedział, że on dawał alkohol swoim przełożonym, a ja dałam wódkę tylko takiemu panu, co mi pomógł z księdzem i organistą kilka spraw załatwić, a drugą koledze TŻa, który dopytywał kadrową o moje szanse na tę pracę po złożeniu cv. A wino dostał ten buc (wiecie, że sam powiedział do mnie "mnie możesz przynieść wino, ja wódki nie lubię").
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:16   #4225
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam jedną koleżankę która nie trawi kotów i jak przychodzi to kot siada na przeciwko niej i się na nią gapi a ona nie wie gdzie patrzeć
ciekawe jakby na mnie trafił - miałby godnego przeciwnika
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:17   #4226
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
dokładnie, ja swojego zawsze budzę i mu mówię, że chrapie.. jaki lord jest wtedy wielce zdziwiony.. kiedyś go nagrałam to stwierdził, że to nie on



ja tak robię

brawo Ty

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Może żeby je wkurzyć ?

Wiesz co, bo ja tak sobie myślę, że co bym nie zrobiła (tablica ogłoszeń, mail, papierowe zaproszenia na ślub, milczenie kamieniem), to wszystko można skrytykować. A po co mam się gimnastykować dla nieżyczliwców?

O właśnie, Ty masz celadonkę w tym kształcie? Ona nie ma zamka w środku, prawda?
Nie ma suwaka tylko środkowa kieszonka (chyba na laptoka ) ma suwak

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
szalona ja mojego miziam po uchu i udaję że śpię jestem bardziej delikatna
Ja robię się agresywna, jak mnie ktoś rozbudzi

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
miziac na pełnym wkurfie???
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:17   #4227
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

No jo. Zalando mi anulowało zamówienie z torebką Chyba ktoś mi ją podkupił. Niech ich wszystkich diabli. A pieniądze z konta zeszły więc teraz cholera wie ile będę na nie czekać z powrotem.
Zła jestem.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:18   #4228
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam jedną koleżankę która nie trawi kotów i jak przychodzi to kot siada na przeciwko niej i się na nią gapi a ona nie wie gdzie patrzeć
haha

Mój kot się panicznie boi mojej teściowej. Ucieka przed nią pod szafę, nie chce stamtąd wyjść nawet jeść jak ona jest Ani do kuwetki. Biedny kiciuś. Taki młody, a już się na niej poznał.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:19   #4229
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
U mnie też to działa. Ostatnio słyszałam, że trzeba cicho gwizdać jak ktoś chrapie. To było tak absurdalne, że postanowiłam wypróbować. Niestety tż się obudził. Minę miał bezcenną
jesoo popłakałam się ze śmiechu jak sobie zwizualizowałam ta scenę on zaspany a ty z ustami w dziubek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 09:19   #4230
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No jo. Zalando mi anulowało zamówienie z torebką Chyba ktoś mi ją podkupił. Niech ich wszystkich diabli. A pieniądze z konta zeszły więc teraz cholera wie ile będę na nie czekać z powrotem.
Zła jestem.
Kicha
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.