Czerwony nos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-25, 10:36   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Czerwony nos


Uprzejmie proszę o pomoc. Właśnie dziś kończę 32 lata. Postanowiłam wziążć się za siebie. Cieszę się że trafiłam na wasze forum, tyle można się z niego dowiedzieć. Moj nawiększy problem dotyczy obecnie skóry na nosie. Ma wyraźnie rozszerzone pory,świeci się ze skłonnością do zanieczyszeń. Tymczasem skóra na policzkach jest raczej sucha. Po lekturze waszych postów postanowiłam uzywać na partię T Effaclair K (może zlikwiduje mi te znienawidzone dziurki). Ale jeszcze większy problem stanowi zachowanie się mojego nosa w czasie zimna, wiatru. Mało tego że sinieje, czerwienieje, on po prostu puchnie. Zresztą czerwona twarz z opuchnietym sinym nosem wygląda fatalnie. Doraźne przyjmowanie rutinoskorbinu, smarowanie fluidami i preparatami poprawiającymi krązenie niec nie pomogło. Co robić? Zbliża się sezon nart. Jestem zrozpaczona. W dodatku jak łączyć codzienną pilęgnację z pilęgnacją na mróz?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 11:42   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czerwony nos

Ja miałam podobny problem z nosem. Co prawda nie czerwienieje, ani nie puchnie, za to był mocno zanieczyszony z dużymi porami.Wizyty u kosmetyczki przynosiły tylko chwilową poprawę. Za rada innych wizażanek kupiłam preparat Lysanel Active SVR (35 zł)i uparcie smarowałam nosek rano i wieczorem. Co prawda na początku szczypało mnie trochę i schodziła skóra, jednak byłam uparta. Po tygodniu było dużo lepiej - przestało szczypać. Poprawa wyglądu jest bardzo duża, a kosztowała znacznie mniej niż wizyta u kosmetyczki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 11:42   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czerwony nos

Ja miałam podobny problem z nosem. Co prawda nie czerwienieje, ani nie puchnie, za to był mocno zanieczyszony z dużymi porami.Wizyty u kosmetyczki przynosiły tylko chwilową poprawę. Za rada innych wizażanek kupiłam preparat Lysanel Active SVR (35 zł)i uparcie smarowałam nosek rano i wieczorem. Co prawda na początku szczypało mnie trochę i schodziła skóra, jednak byłam uparta. Po tygodniu było dużo lepiej - przestało szczypać. Poprawa wyglądu jest bardzo duża, a kosztowała znacznie mniej niż wizyta u kosmetyczki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 12:15   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czerwony nos

Kasiek bardzo Ci dziękuję. Tylko gdzie ten preparat kupić? No i jak sprawdzi się on na słońcu latem no i oczywiście na mrozie? czy używać go tylko na strefę T?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 08:18   #5
pokręcona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1
czerwony nos

Cze mam nadzieję że mi pomożecie . Mój problem polega na tym że jeśl wyjdę na dwór jak jest zimno mój nos robi się okropnie czerwony wiem ze w zasadzie to normalna reakcja na zimne powietrze ale akurat mój nochal jest zawsze bardziej czerwony niz u innych ludzi a czasami nawet przez kilka godzin to jest okropne bo wygladam jakbym miala jakiegos buraczka zamiast nosa. Moze poprostu wystarczy jakis zimowy kremik? z góry dziex
pokręcona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 12:23   #6
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: czerwony nos

hej, jamam tensam probolem, ale chyba niewiele się na to poradzi. Nawet jak nie ma mrozu, tylko np deszcz lub wiatr to tez mam czerowny nochal.Ja uzywam teraz kremu Yves Rocher na zime, chroni troche przezd zaczerwieniami,ale nie ak jak bym chciala.Uzywam tez korektora zielonego na zaczerwienia. A kosmetyczka powiedziala mi po prostu ze mam ubierac czapke to nosek nie bedzie czerwony. Takze te trzy rzeczy troche to minimalizują ale nie tak jakbym chciala. Taka nasz uroda!
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-23, 22:11   #7
Jacek-F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 16
Czerwony nos ... - jak to zlikwidować?

Moje pyt. jest takie: ostanio zwalczyłem mój mały trądzik (żele, peeling, przestałem sie nawet golić) ale na twarzy zostału nie tyle blizny co delikatne plamki po wyciśnietych wypryskach. Chciałym jakos zamtowieć mój kolor skóry na twarzy bona policzkach i na nosie to jest czerwony tak jak bym pił cały tydzień albo siedział na 20 C mrozie. Zeby miałą jednolity, matowy kolor. Moze jakeis kosmetyki, kremy??? Podajcie jakies konkretne nazwy. Dziękuje za odp.
Jacek-F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-24, 07:19   #8
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pytanie od faceta do cpecjalistek

Czerwone nosy to problem bardzo wielu ludzi. Jeśli masz takei predyspozycje to masz i już
Ja też mam.
Objawy można złagodzić specjalnymi kremami aptecznymi. Najlepiej zapytaj w jakiejś dobrej aptece i przygotuj portfel, bo tee kosmetyki nie są tanie, niestety

Poza tym objawy "czerwonego nosa" są zaostrzane przez: papierosy, kawę, ostre przyprawy, gwałtowne zmiany temperatur. Popracuj nad dietą, to powinno trochę pomóc.

Pozdrawiam
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-24, 09:44   #9
Jacek-F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 16
Re: Pytanie od faceta do cpecjalistek

Diete mam dobrą, nie palę, nie piję kawy, alkohol żadko. To chyba uwarunkowanie genetyczne bo mój tato też tak ma. A Ty stosowałas jakeis kremy, sposoby to pomogło?? A może jakies domowe sposoby???
Jacek-F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-24, 10:14   #10
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pytanie od faceta do cpecjalistek

Stosowałam przez ok 3 miesiące taki kremik apteczny w czerwonym opakowaniu. Nazwy nie pamietam, kosztował prawie 100 zł za opakowanie 30ml Dawał efekt, owszem, jak go stosowałam. Jak przestałam to po 2 tygodniach wszystko wróciło do "normy"
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-24, 12:21   #11
Jacek-F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 16
Re: Pytanie od faceta do cpecjalistek

uuuu, tylko że ja zapomniałęm dodać ze nie mam pękniętych naczynek tylko czerwoną buzie, to jakaś różnica?? Może panie z wizaz.pl cos podpowiedzą. dzięki aniu.
Jacek-F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-24, 13:20   #12
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pytanie od faceta do cpecjalistek

Tak na marginesie - ja też nie mam pękających naczynek.
Mam po prostu czerwieniejacy nos - od ciepła, zmina, złości , śmiechu, ciepłego jedzenia... W zasadzie 80% czasu jest czerwony.
Zakładałam kiedyś o tym wątek. Poszukaj przez wizażową wyszukiwarkę.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 22:21   #13
doktorx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 5
czerwony nochal :/

Witam
Mam do was ogromną prośbe a mianowicie abyście mi poradzili cos na moj wielki problem.Mianowicie chodzi o to ze moj nos robi sie czerwony na zimnie:/ niemusi byc anwet strasznei zimno a on i tak zaczyna przybierac nieprzyjemny kolor:\\ probowalem juz kremu Kolastyna seria ochronna na zime ale zero efektu niewiem czy poradza tutaj cos jakiekolwiek kremy ? moze jakis korektor? ale czy sa takie? bezbarwne? coby zatuszowaly czerwienienie? prosze was poradzcie coś bo niewiem co z tym robic a wygląda to strasznie ...albo jeszcze gorzej.....
doktorx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 11:47   #14
Finlandia
Raczkowanie
 
Avatar Finlandia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 78
Re: czerwony nochal :/

Mam podobny problem. Zwykle nakładam grubszą warstwę podkładu, czasem pomaga, czasem nie :| Dobrego korektora jeszcze nie znalazłam...
Finlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 12:04   #15
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: czerwony nochal :/

Ja też mam czerwony nosek i policzki. Znajomi mówią, ze wygladam jak żona św. Mikołaja Ale jakos się tym moim noskiem nie przejmuję. A na mrozy stosuję krem avene tłusty
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 16:14   #16
Patrycj-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
Re: czerwony nochal :/

O widze ze nie jestem sama z takim problemem moj nosek nie robi sie czerwony tylko na zime ale np. gdy mi robi sie cieplo, nie wyglada to zbyt dobrze ale nie wiem jak to zatuszowac))jezeli znajdziesz jakis pomysl to daj znac pozdrawiam wszytskie czerwone nochalki
Patrycj-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 17:38   #17
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: czerwony nochal :/

Hejka
Ja mam podobny problemik Podobno kiedys przemrozilam nochal na zimnie a poza tym mam kiepskie cisnienie i czerwonosa April przypomina renifera Rudolfa u sw. Mikolaja Ja zeby troszke oslabic ten "efekt" stosuje korektor zielony na nosek i dobrze kryjacy podklad. W miare to wyglada ale super chyba nigdy nie bedzie

Pozdrawiam czerwone nochalki
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 21:39   #18
doktorx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 5
Re: czerwony nochal :/

hej
yyyyy zielony korektor? niebardzo w tym "siedze" bo jestem facetem a faceci zazwcyzaj sie niemaluja ale moj nos robi sie czerwony na zimnie. Gdy wejde z zimna do cieplego pomieszczenia to około 5 min. i wszystko jest okej takze chcialem zapytac czy malujac sie zielonym korektorem powiedzmy ze na zimnie bedzie ok natomiast gdy wejde do powmieszczenia czerwien zniknie a zostanie zielony nos?
czy jest on bezbarwny? :/
pozdrawiam kobitki
April007 napisał(a):
> Hejka
> Ja mam podobny problemik Podobno kiedys przemrozilam nochal na zimnie a poza tym mam kiepskie cisnienie i czerwonosa April przypomina renifera Rudolfa u sw. Mikolaja Ja zeby troszke oslabic ten "efekt" stosuje korektor zielony na nosek i dobrze kryjacy podklad. W miare to wyglada ale super chyba nigdy nie bedzie
>
> Pozdrawiam czerwone nochalki
doktorx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 17:41   #19
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: czerwony nochal :/

Hihi Hejka doctorx
Zielony korektor jak sama nazwa wskazuje jest koloru zielonego ( no seledynowego ) i stosuje sie go pod poklad. Niestety sam moze nie zzieleni calkiem nosa ale bedzie smiesznie sie odznaczal na nochalku Tak wiec w przypadku facetow niezabardzo.
Jak jest bardzo zimno owijam sie szalikiem razem z nosem i wtedy jest ok Wiec moze tez tak sprobuj
Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-15, 19:14   #20
doktorx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 5
Re: czerwony nochal :/

hej

A jakbym sobie zapodał korektor i na to yyyyyy przypudrowal nosa? zmienilo by to cos ? :/ dochodze do wniosku ze chyba go utne i bedzie po kłopocie
pozdrawiam
doktorx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 07:14   #21
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: czerwony nochal :/

Witaj
Hehe, z tym pudrowaniem to nie wiem - jak dla mnie kazdy puder jest troszke widoczny - mozesz wygladac smiesznie Ale nie ucinaj ! Bedzie jeszcze bardziej czerwony :P I nie martw sie jak widzisz jest nas wiecej
Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 13:30   #22
doktorx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 5
Re: czerwony nochal :/

no tak :\\ no cóż:/ no trudno :\\
doktorx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 21:11   #23
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
czerwony nos ;-)

i nie tylko nos. O jeju. Wyszukiwarka wyplula mi tak malo tematow o ochronie przed mrozem ze az sie zdziwilam. Bo przeciez w Polsce zima JEST mrozno!!!
tu gdzie mieszkam nie jest, jest raczej mokro i zimno, tez malo to przyjemne.
Zas problem wyglada tak - mam jakies srednio sprawne krazenie i w kazdej temperaturze ponizej 15°C moj nosek zaczyna przypominac pomidor. I to nie tylko na zewnatrz - takze z godzinke po wejsciu do cieplego pomieszczenia nie traci nic ze swej czerwonej urody. Oczywiscie kolor ten przeswituje i spod podkladow... zreszta od zimna robia mi sie okruuutne plamy na pychu (nie, to nie naczynka - mam cienka skore i to pewnie powod). Dodam ze mam cere normalna w kierunku suchej, uzywam na dzien kremow poltlustych i chetnie z filtrami.
Czy znacie moze antidotum na te dolegliwosc? Ciezkie i mocno kryjace podklady chyba raczej odpadaja - nie lubie. Ale jestem otwarta na wszystkie propozycje...
Trudno wygladac przekonywujaco majac nos jak cyrkowy klaun
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 23:49   #24
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Re: czerwony nos i dłonie ;-)

Boże!Czerwony nosek i przede wszystkim dłonie to moja zmora od kilku już dobrych lat !U mnie czerwony nosek mniej się czerwieni jak mam podkład ale gorzej jest z dłońmi Nigdy w dzieciństwie nie miałam przemrożonych, a w rękawiczkach też chodziłam i nadal chodzę!Poprostu aż mi wstyd zdjąć je np.w autobusie...koszmar

Asinku!Ja już słyszałam od lekarza, że to problem złego krążenia.Nawet przepisał mi jakieś tabletki ale one nic nie pomogły Próbowałam również smarowania maścią kamforową dłoni na noc i na to zakładanie rękawiczek ale też nie zadziałało

...tak więc podłączam się do Twojego pościku i również poproszę o pomoc...a nóż znajdzie się jakaś rumieniąca się wizażanka z dobrym pomysłem ...
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-13, 15:29   #25
magot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 19
Re: czerwony nos i dłonie ;-)

na czerwony nos sposob jest jeden ohydny: smarowac tlustym lepiacym kremem na zime, u mnie poskutkowalo, poza tym probowac z rutinoscorbinem( moze zadziala efekt placebo, co do rak to pojawil sie na rynku cold crem bielendy, krem rozgrzewajacy do rak, patrzac na sklad moze byc niezly kosztuje 8 zl, wiec mozna sprobowac
magot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 10:24   #26
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Exclamation czerwony nos

Hej!
Mam pytanie może ono jest zabawne, ale problem poważny
Chodzi o to że często mam czerwony nos to nie tylko od zimna ale wogóle chyba sam od siebie sie robi cerwony:/.
Znacie na taka przypadłość jakieś kremy, toniki, mleczka itp?
Tylko nie piszcie mi o pudrach i podkładach bo to ostateczność, chciałabym to wyleczyć a nie ukrywać.
agawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 11:37   #27
Magdalenus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 61
Dot.: Czerwień ;)

Kremy do cery naczynkowej. Zajrzyj do recenzji na KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=129
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4561
Magdalenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:58   #28
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Czerwień ;)

A to napewno wina naczynek ?
Dzieki wielkie musze coś wybrac teraz
agawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:05   #29
Magdalenus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 61
Dot.: Czerwień ;)

Raczej tak Najpierw skóra się czerwieni od przypadku do przypadku, potem może pojawić się stały rumień, a na końcu pękają naczynka. Lepiej zapobiegać, niż wydawać na zabiegi laserowe.
Magdalenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:05   #30
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Czerwień ;)

Jeśli Cię to pocieszy, to ja też ma czerwony kinolek Czerwienieje od zimna, ciepła, wiatru, jedzenia, nerwów... Jak dotąd żaden krem problemu nie wyeliminował, najwyżej zmniejszył objawy, ale na krótko. Moja lekarka powiedziała, że taka moja uroda widać, i poradziła... zielony korektor na nos Poza tym unikać: kawy, bardzo gorących dań i ostrych przypraw, bo to zaotrza objawy
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.