W co lepiej zainwestować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 13:17   #1
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385

W co lepiej zainwestować?


Mam problem natury zakupowej
Mam na zbyciu jakieś150 zl, i chciałam zainwestować go w jakiś kosmety do makijazu, chodzi mi o coś naprawde dobrego i wydajnego
Mysłałam o meteorytach, pryzmach, lub jakimś podkładzie.
Obecnie posiadam kuli rozświetlające acp i jestem nawet zadowoloa ale chodzi mi o coś co nada mojej cerze blasku , lub idealnie wrówna jej koloryt, doradzcie mi prosze meteoryty/pryzmy czy jakiś podkład?
nigdy nie kupowałam kosmetów wysokopółkowych dlatego pytam z czego posiadania wynikają wieksze korzyści, to ma byc mój prezent dla siebie za zdaną sesje
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 13:30   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: W co lepiej zainwestować?

Cytat:
Napisane przez hałas Pokaż wiadomość
Mam problem natury zakupowej
Mam na zbyciu jakieś150 zl, i chciałam zainwestować go w jakiś kosmety do makijazu, chodzi mi o coś naprawde dobrego i wydajnego
Mysłałam o meteorytach, pryzmach, lub jakimś podkładzie.
Obecnie posiadam kuli rozświetlające acp i jestem nawet zadowoloa ale chodzi mi o coś co nada mojej cerze blasku , lub idealnie wrówna jej koloryt, doradzcie mi prosze meteoryty/pryzmy czy jakiś podkład?
nigdy nie kupowałam kosmetów wysokopółkowych dlatego pytam z czego posiadania wynikają wieksze korzyści, to ma byc mój prezent dla siebie za zdaną sesje
Obawiam się, że 150 zł. ani na pryzmy, ani na meteorki nie wystarczy, bo to wydatek rzędu 190 zł. Acz powiedziałabym, że to byłby najmilszy gadżet. Oba kosmetyki pięknie pachną (zwłaszcza fiołkowy Guerlain) i wystarczają na dłużej niż podkład. Radość zatem byłaby dłuższa niż 12-miesieczna Na forum znajdziesz wielki wątek nt. pryzm Givenchy. W KWC zaś, masę recenzji Meteorites.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 13:43   #3
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: W co lepiej zainwestować?

dokłdnie to mam 200 zł a suregowalam się cenami z allegro poczytam jeszcze o pryzmach, strasznie nie zdecydowana jestem, tylko że takch zakupów nie robie zbyt często i chcialabym dobrze ulkowac moje pieniądze
dzękuje za wszelkie sugestie
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:14   #4
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: W co lepiej zainwestować?

Cytat:
Napisane przez hałas Pokaż wiadomość
dokłdnie to mam 200 zł a suregowalam się cenami z allegro poczytam jeszcze o pryzmach, strasznie nie zdecydowana jestem, tylko że takch zakupów nie robie zbyt często i chcialabym dobrze ulkowac moje pieniądze
dzękuje za wszelkie sugestie
ja bym postawila na pryzmy sypkie. A ze teraz jest promocja w Sephorze mozna je ustrzelic 20% taniej, wiec wyszloby mniej wiecej tyle, ile chcialabys przeznaczyc
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.