Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 19:11   #661
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Witajcie, mam trochę dziwne pytanie. Czy jest możlliwe, aby tonik z kwasem AHA-BHA 10% przyciemniał skórę? Podejrzewam, że oszalałam, ale użyłam go 4 razy (używam także na ręce, bo trochę im brakuje do szczelnie chronionych przed słońcem nóg) i już dwa razy porównując je z nogami miałam nieodparte wrażenie, że są.. ciemniejsze. Czy istnieje jakieś racjonalne wytłumaczenie? A tak w ogóle, po jakim czasie obserwwałyście efekt złuszczania, mniejszy lub większy? Bo u mnie jak dotychczas jedynie nieziemsko gładka skóra i.. to. Przepraszam, ze tutaj o to pytam, ale z tego co zauważyłam, to parę osób go używało, a wątek o nim jest chyba trochę nieaktualny.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 19:13   #662
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

jakim cudem?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 19:18   #663
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Może mam jakąś obsesję... Zastanawiam się, czy jeżeli zadziała, po jakim czasie będą jakiekolwiei efekty. A pytam dlatego, że moja koleżanka również go zamówiła i zaczęła używać i też jej się tak wydaje.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:55   #664
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Może to po prostu ta "poparzona" skóra, która będzie się łuszczyć?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:53   #665
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Trudno, będę cierpliwa, to się okaże. A po jakim czasie wy widziałyście efekty?
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 19:13   #666
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

No właśnie się zastanawiam nad tym tonikiem z kwasami AHA i BHA 10%

ale nie wiem czy on jest dla mnie kompletnie się na tym nie znam
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:15   #667
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja słyszałam, że jest bardzo mocny, specjalnie zaczęłam go używać pod koniec tygodnia, ale jak dotychczas, skóra nie złuszcza się w sposób widoczny. Moze powinnam się cieszyć, że nie wyglądam jakbym zrzucała skórę, ale chciałabym wiedzieć, że coś się w ogóle dzieje . Ale w sumie jeszcze wszystko się może wydarzyć. Teraz mogę powiedzieć tylko, że skóra jest niesamowicie gładka po nim, ale nic wiecej.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 13:14   #668
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

przykre, nie ma takiej możliwości, żeby AHA/BHA 10% przyciemniał skórę, bo w nim nie ma co przyciemnić to po prostu podrażnienie, może powinnaś go rzadziej używać? moja koleżanka (rauko, nie wiem czy napisała mu recenzję na Biochemii) mówiła, że łuszczył się po nim jak jaszczurka, ale za to moja młodsza siostra nie zauważyła jakiegoś mocniejszego złuszczania, więc łuszczenie to sprawa indywidualna
a czy mieszając składniki postępowałaś zgodnie z instrukcją? bo ja za pierwszym razem (robiłam go siostrze) przez pomyłkę wsypałam kwas salicylowy od razu do butelki i kwas się nie rozpuścił...
może powinnaś trochę dłużej go używać
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:59   #669
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Słuchajcie, co do tego przyciemniania - mogło mi się wydawać. Ale cholera, używam go już dwa tygodnie i nie ma jakichkolwiek efektów. Czuję leciutkie szczypanie na twarzy przez chwilę. Stosuję filtry, tonik wyszedł taki jak miał, tzn tak mi się wydaje... Zastanawiam się, czy jak się skonczy, kupic anstępny, czy dać sobie spokój.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:37   #670
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wcale nie musi bielić, nawet jestem w stanie zaakceptować mój obecny poziom bladości Ale najważniejsze, żeby nie dawał efektu twarzy okurzonej piachem z polnej drogi, jak to robią normalne kolorowe pudry
Też zauważam niestety lekkie póki co wysuszenie alantanem... Mam nadzieję, że mimo wszystko będę mogła go używać, bo skrobia mnie zapycha niemiłosiernie, włazi do oczu i najwidoczniej mam na nią uczulenie, bo twarz mnie od niej swędzi

Jeszcze słyszałam, że można pudrować się białą glinką, ale czy to możliwe, żeby dostać takową w aptece? (z ciekawości sprawdzę w dozie, ale wiadomo, że wszystkiego mogą tam nie mieć).

Edit: Znalazłam http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p8732-Glink..._maseczka_10_g
Jest też żółta i różowa, więc myślę, że można by zmieszać w zależności od karnacji.
Tylko ciekawa, czy aby glinka też nie wysuszy buzi.
czytam watek od poczatku xD i wpadlam na to
swietny jest puder inglota transparentny- matuje i nie widac go wcale na buzi:P no ale wcale nie kryje
ja mam porcelanowa cere lecz niestety naczynkowa i mam zatkane pory na nosie i czaje sie tu co moglabym takiego z nia zrobic polecacie cos? myslalam o tym toniku:P

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wcale nie musi bielić, nawet jestem w stanie zaakceptować mój obecny poziom bladości Ale najważniejsze, żeby nie dawał efektu twarzy okurzonej piachem z polnej drogi, jak to robią normalne kolorowe pudry
Też zauważam niestety lekkie póki co wysuszenie alantanem... Mam nadzieję, że mimo wszystko będę mogła go używać, bo skrobia mnie zapycha niemiłosiernie, włazi do oczu i najwidoczniej mam na nią uczulenie, bo twarz mnie od niej swędzi

Jeszcze słyszałam, że można pudrować się białą glinką, ale czy to możliwe, żeby dostać takową w aptece? (z ciekawości sprawdzę w dozie, ale wiadomo, że wszystkiego mogą tam nie mieć).

Edit: Znalazłam http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p8732-Glink..._maseczka_10_g
Jest też żółta i różowa, więc myślę, że można by zmieszać w zależności od karnacji.
Tylko ciekawa, czy aby glinka też nie wysuszy buzi.
Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Patryka koniecznie zdaj relacje jak tam kąpiel w mleku jestem ciekawa jak to jest taplać się w takiej fajnej mlecznej wodzie
Ostatanio gdzieś czytałam(może już bylo na forum, ale nie pamiętam), że w Japonii mają mniejsze niż my wanny, ale za to głebsze i siedza w nich zamoczeni we wrzątku po szyje ciekawa jest kolejność mycia, bo na pierwszy ogień idą goście, później mężczyźni a na końcu płeć piekna żeby nie wydawało sie to takie straszne napomne, iż przed tym zabiegiem wszyscy myją się dokładnie pod prysznicem

muszę się pożalić, że wyskakują mi krostki na twarzy pojedyncze (nigdy nie miałam tyle na raz)... to efekt mojego oczyszczania :/ mam nadzieje , ze szybko minie to...
ja widzialam taka wanne w filmie wlasnie japonskim maja tam jakby siedzenie w wannie i siadaja na tym a brzeg wanny siega im az do szyi tak dziwne bo ni to nog rozprostowac ni nic
i one sie kapia ponoc w bardzo goracej wodzie... ja tez tak lubie

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
smierdzialo krową? hehe
Ale taka kąpiel w mleku i jeszcze miodzie i jeszcze olejku do kapieli smietankowym Nauturii Joanny, ahh
heh ale to tak mozna przeciez miod to weglowodany i infekcja grybicza, intymna oczywiscie, gotowa
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:52   #671
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
Witajcie, mam trochę dziwne pytanie. Czy jest możlliwe, aby tonik z kwasem AHA-BHA 10% przyciemniał skórę? Podejrzewam, że oszalałam, ale użyłam go 4 razy (używam także na ręce, bo trochę im brakuje do szczelnie chronionych przed słońcem nóg) i już dwa razy porównując je z nogami miałam nieodparte wrażenie, że są.. ciemniejsze. Czy istnieje jakieś racjonalne wytłumaczenie? A tak w ogóle, po jakim czasie obserwwałyście efekt złuszczania, mniejszy lub większy? Bo u mnie jak dotychczas jedynie nieziemsko gładka skóra i.. to. Przepraszam, ze tutaj o to pytam, ale z tego co zauważyłam, to parę osób go używało, a wątek o nim jest chyba trochę nieaktualny.
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Może to po prostu ta "poparzona" skóra, która będzie się łuszczyć?
Dokładnie tak Spróbuj po pierwsze stosować rzadziej, po drugie dodatkowo zluszczać mechanicznie naskórek. Mialam identyczne objawy, rzadko po czym się łuszczę, zwykle właśnie objawem działania mocniejszych kwasów jest "przyciemnienie" skóry, czyli po prostu odłożone nierozpuszczone resztki naskórka. I pamiętaj o nawilżeniu.

A tak w ogóle, to cześć wszystkim dawno mnie tu nie było. Tak czytam o waszym kombinowaniu z zasypkami zamiast pudru i stwierdziłam, ze zaproponuję- a może byście się przeszły do nas na Forum Mineralne? Zapraszam serdecznie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 17:22   #672
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Przepraszam, a czy mogłabym prosić jakiś link do zrobienia tego toniku lub czy można go kupić w aptece?
jakie są przeciwwskazania do jego stosowania?
jakich efektów oprócz rozjaśnienia przebarwień mogę oczekiwać?


mam nadzieję, że moje pytanie nikogo nie denerwuje
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:29   #673
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A czy ktoras z Was moze polecic jakies konkretne marki japonskich kosmetykow ( oprocz oczywistego Kanebo) ? Cos co mozna kupic w japonskim sklepie a`la Rosmann/Sephora/ Boots ..?
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 19:18   #674
USagent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa, Madryt
Wiadomości: 17
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Witam wszystkich, dlaczego watek tak zamilkl?

Zaczne od tego, ze osobiscie mam prawdziwego fiola na punkcie japonskich kosmetykow - Kanebo (Kracie - czy tez kurasie jak mowia Japonczycy Shiseido, Annayake czy tez Menard). Niestety w Polsce te kosmetyki sa stanowczo za drogie i moim zdaniem niezbyt dobre (mowie o linii Sensai kanebo). Za to w Japonii - hulaj dusza, kolorowe slodkie opakowania, reklamy z niewinnymi lolitkami, wiekszosc kosmetykow jest wybielajaca (ciekawe kto by sie u nas chcial wybielac ) Osobiscie polecam cala linie SALA Kanebo, ktora wcale w Japonii droga nie jest - kilkanascie zl (z przesylka drozej) oraz Kracie Hadabisei - liftinguje ze az strach. Poza tym SALA ma swietne kosmetyki do wlosow....

Obecnie mam linie Freshel Kanebo - wybielajaca, fajnie lagodzi cere.

Wydaje mi sie, ze te kosmetyki sa znacznie silniejsze niz marki europejskie.

Kosmetyki tajskie mniej mi podchodza. Ostatnio otwarto w Warszawie nowy salon z tajskimi kosmetykami gdzie sa dwie linie - drozsza i tansza. Na razie mam tansza - maja ciekawy olejek do wlosow.

Niestety w Japonii nigdy nie bylam, a jest to jedno z moich marzen.
USagent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 23:21   #675
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Zdecydowanie na rynek japoński wypuszczają świetne kosmetyki, właśnie, tak jak mówisz, w takich lolitkowych opakowaniach, do których mam słabość
A u nas w Pl dziewczyny ratują się BU i tamtejszymi kwasami, tudzież serum z wit C, jeśli chcą się wybielić. To niesprawiedliwe
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 13:10   #676
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez USagent Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, dlaczego watek tak zamilkl?

Zaczne od tego, ze osobiscie mam prawdziwego fiola na punkcie japonskich kosmetykow - Kanebo (Kracie - czy tez kurasie jak mowia Japonczycy Shiseido, Annayake czy tez Menard). Niestety w Polsce te kosmetyki sa stanowczo za drogie i moim zdaniem niezbyt dobre (mowie o linii Sensai kanebo). Za to w Japonii - hulaj dusza, kolorowe slodkie opakowania, reklamy z niewinnymi lolitkami, wiekszosc kosmetykow jest wybielajaca (ciekawe kto by sie u nas chcial wybielac ) Osobiscie polecam cala linie SALA Kanebo, ktora wcale w Japonii droga nie jest - kilkanascie zl (z przesylka drozej) oraz Kracie Hadabisei - liftinguje ze az strach. Poza tym SALA ma swietne kosmetyki do wlosow....

Obecnie mam linie Freshel Kanebo - wybielajaca, fajnie lagodzi cere.

Wydaje mi sie, ze te kosmetyki sa znacznie silniejsze niz marki europejskie.

Kosmetyki tajskie mniej mi podchodza. Ostatnio otwarto w Warszawie nowy salon z tajskimi kosmetykami gdzie sa dwie linie - drozsza i tansza. Na razie mam tansza - maja ciekawy olejek do wlosow.

Niestety w Japonii nigdy nie bylam, a jest to jedno z moich marzen.

Kochana to mam rozumieć, że Kanebo kupujesz (tak tanio) przez allegro czy jak?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 13:24   #677
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Kochana to mam rozumieć, że Kanebo kupujesz (tak tanio) przez allegro czy jak?
Też mnie to ciekawi

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Zdecydowanie na rynek japoński wypuszczają świetne kosmetyki, właśnie, tak jak mówisz, w takich lolitkowych opakowaniach, do których mam słabość
A u nas w Pl dziewczyny ratują się BU i tamtejszymi kwasami, tudzież serum z wit C, jeśli chcą się wybielić. To niesprawiedliwe
W Pl niestety panuje jeszcze moda na lata 90 i niezdrową spaleniznę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:59   #678
Pintalabios
Raczkowanie
 
Avatar Pintalabios
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa/Paris
Wiadomości: 36
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez USagent Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, dlaczego watek tak zamilkl?

Zaczne od tego, ze osobiscie mam prawdziwego fiola na punkcie japonskich kosmetykow - Kanebo (Kracie - czy tez kurasie jak mowia Japonczycy Shiseido, Annayake czy tez Menard). Niestety w Polsce te kosmetyki sa stanowczo za drogie i moim zdaniem niezbyt dobre (mowie o linii Sensai kanebo). Za to w Japonii - hulaj dusza, kolorowe slodkie opakowania, reklamy z niewinnymi lolitkami, wiekszosc kosmetykow jest wybielajaca (ciekawe kto by sie u nas chcial wybielac ) Osobiscie polecam cala linie SALA Kanebo, ktora wcale w Japonii droga nie jest - kilkanascie zl (z przesylka drozej) oraz Kracie Hadabisei - liftinguje ze az strach. Poza tym SALA ma swietne kosmetyki do wlosow....

Obecnie mam linie Freshel Kanebo - wybielajaca, fajnie lagodzi cere.

Wydaje mi sie, ze te kosmetyki sa znacznie silniejsze niz marki europejskie.

Kosmetyki tajskie mniej mi podchodza. Ostatnio otwarto w Warszawie nowy salon z tajskimi kosmetykami gdzie sa dwie linie - drozsza i tansza. Na razie mam tansza - maja ciekawy olejek do wlosow.

Niestety w Japonii nigdy nie bylam, a jest to jedno z moich marzen.
@USagent
Czy mogłabyś napisać, co to za tajski sklep i gdzie się znajduje?
Pintalabios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 09:09   #679
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Chciałam coneico napisać o BBcream - moim zdaniem jest bardzo dobry! faktycznie delikatnie wybiela skórę, stosuję go jako puder, na niego nakładam tylko troszkę różu na policzki. Ładnie kryje, ale nie robi maski ^^. Aktualnie używam opakowania, które kupiłam na ebayu, czyli tego pierwszego, który jest bardzo jaśniutki. Ale mam też drugi BBcream, który dostałam na urodziny od zaprzyjaźnionej Koreanki, ciemniejszy troszkę, ale również z właściwościami rozjaśniającymi, i kryjącymi. Jest to bardzo wszechstronny produkt ^-^
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 09:23   #680
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Pokaż wiadomość
Chciałam coneico napisać o BBcream - moim zdaniem jest bardzo dobry! faktycznie delikatnie wybiela skórę, stosuję go jako puder, na niego nakładam tylko troszkę różu na policzki. Ładnie kryje, ale nie robi maski ^^. Aktualnie używam opakowania, które kupiłam na ebayu, czyli tego pierwszego, który jest bardzo jaśniutki. Ale mam też drugi BBcream, który dostałam na urodziny od zaprzyjaźnionej Koreanki, ciemniejszy troszkę, ale również z właściwościami rozjaśniającymi, i kryjącymi. Jest to bardzo wszechstronny produkt ^-^
zainteresowałaś mnie tym kosmetykiem, tylko nie mogę zidentyfikować go na ebayu- mozesz pokazać, który to z tych przeze mnie wyszukanych? http://health-beauty.shop.ebay.co.uk...4&gbr=1&_pgn=1 i jakiego kolorku używasz?
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 09:27   #681
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
zainteresowałaś mnie tym kosmetykiem, tylko nie mogę zidentyfikować go na ebayu- mozesz pokazać, który to z tych przeze mnie wyszukanych? http://health-beauty.shop.ebay.co.uk...4&gbr=1&_pgn=1 i jakiego kolorku używasz?
To jest ten, który kupowałam z ebay, natomiast ten dostałam z Korei Oba są o konsystencji kremu nivea, btw.
Co do koloru, to pierwszy mam light, ale mam naprawdę jasną cerę, więc pasuje. Ten drugi jest mniejwięcej jak jedne z jaśniejszych podkładów, które można kupić w Polsce...
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu

Edytowane przez tysia_15
Czas edycji: 2009-12-12 o 09:30
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:14   #682
USagent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa, Madryt
Wiadomości: 17
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Witam ponownie

Ten tajski sklep to Andara Cosmetics przy Rozbrat 34/36. Maja poza tym sklep internetowy. Bardzo polecam ich olejek jasminowy do wlosow oraz tajska masc rozgrzewajaca - pachnie moze jak te na bole miesni, ale mi na przyklad bardzo pomogl po silowni. Odzywka do wlosow (mam do wlosow przetluszcajacych sie) bardzo srednia. Maja tam jeszcze taka ekskluzywna linie kosmetykow, ale np balsam do ciala za 160 zl to juz za drogo dla mnie

Pracuje tam bardzo mila pani, robi tajski peeling, faktycznie widac roznice na rekach.

Jak ktos ze znajomych leci do Japonii (co sie czesto nie zdarza), to prosze o zrobienie paczki, a teraz tak, najczesciej kupuje Kanebo i Shiseido na Allegro (czywiscie poza Sensai bo uwazam, ze linie na rynki europejskie traca na swojej 'japonskosci') - glownie SALA.

Jezeli ktos jest zainteresowany, to przy hotelu Hilton w Warszawie na ul. Luckiej jest japonski salon kosmetyczny. Uzywaja kosmetykow Salacia Arius i Wamiles. Niestety sama jeszcze tam nie dotarlam, ale jak mi sie uda dam znac czy warto

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

WAMILES Cosmetics

In 1980, Wamiles Cosmetics, Inc. was established in Yokohama, Japan, along with the 3 step skin care cosmetics incorporating minerals. In 1988, Wamiles Cosmetics International, Inc. was founded in Los Angeles, California in hopes to reach out to those that resided outside of Japan.
USagent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:33   #683
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez USagent Pokaż wiadomość
(ciekawe kto by sie u nas chcial wybielac )
Ja!;p

Mam kilka pytań do Ciebie:

Cytat:
Napisane przez USagent Pokaż wiadomość
Osobiscie polecam cala linie SALA Kanebo, ktora wcale w Japonii droga nie jest - kilkanascie zl (z przesylka drozej) oraz Kracie Hadabisei - liftinguje ze az strach. Poza tym SALA ma swietne kosmetyki do wlosow....
1) Rozumiem, że można zamówić także z Polski, a na jakiej stronie? Orientujesz się może ile kosztuje przesyłka i jak to wygląda?
2) Co masz na myśli, pisząc: "liftinguje, że aż strach"?;p
3) Jakie kosmetyki i jaki dają efekt na włosach?


Cytat:
Napisane przez USagent Pokaż wiadomość
Obecnie mam linie Freshel Kanebo - wybielajaca, fajnie lagodzi cere.
1) Gdzie tą linię Freshel Kanebo można zakupić - masz może adres strony?
2) Bardzo wybiela?


Cytat:
Napisane przez USagent Pokaż wiadomość
Kosmetyki tajskie mniej mi podchodza. Ostatnio otwarto w Warszawie nowy salon z tajskimi kosmetykami gdzie sa dwie linie - drozsza i tansza. Na razie mam tansza - maja ciekawy olejek do wlosow.
Co daje ten olejek? Jak działa na włosy?


Z góry dzięki za odpowiedź;] Sory za niektóre pytania, ale kompletnie się nie orientuję w tych firmach japońskich i nie wiem, gdzie można kupić takie kosmetyki, a widzę, że wiesz całkiem sporo
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 21:52   #684
USagent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa, Madryt
Wiadomości: 17
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
Ja!;p

Mam kilka pytań do Ciebie:



1) Rozumiem, że można zamówić także z Polski, a na jakiej stronie? Orientujesz się może ile kosztuje przesyłka i jak to wygląda?
2) Co masz na myśli, pisząc: "liftinguje, że aż strach"?;p
3) Jakie kosmetyki i jaki dają efekt na włosach?




1) Gdzie tą linię Freshel Kanebo można zakupić - masz może adres strony?
2) Bardzo wybiela?




Co daje ten olejek? Jak działa na włosy?


Z góry dzięki za odpowiedź;] Sory za niektóre pytania, ale kompletnie się nie orientuję w tych firmach japońskich i nie wiem, gdzie można kupić takie kosmetyki, a widzę, że wiesz całkiem sporo
Witam

Japonskie kosmetyki zamawiam obecnie na Allegro z racji tego, ze sa najprzystepniejsze ceny, poza tym to sa stali sprzedawcy mieszkajacy w Japonii, nie sadze wiec ze to podroby. A poza tym w Pl to wiele osob wybielajacych kosmetykow nie wzieloby nawet za doplata

Nie wiem jak na waszej skorze dzialaja te wybielajace specyfiki, ale u mnie na przyklda zniknal rumieniec. Zawsze mialam z tym problem po zmyciu wieczorem makijazu.

Na Allegro wysylka to 7-18 zl.

Linie dostepne na japonskie rynki mozna rowniez dostac w polskim sklepie lemonnet - maja taniej niz w sklepach, ale drozej niz w japonii. Wysylaja jedynie przez kuriera wiec summa summarum wychodzi drogo.

Lifting twarzy mialam zapewniony dzieki Kanebo Sala Body Smoother i kremowi Hadabisei. Dziwne uczucie, ale mialam wrazenie, ze mordka mi sie po prostu podniosla!

Olejek do wlosow nazywa sie Sukhita (nazwa firma) Rice&Jasmine, oblednie pachnie, nablyszcza i odzywia wlosy. Choruje teraz na ich balsam do ciala, ale jak pisalam jest kurcze drogi. Kosmetyki w sklepie Andara sa naturalne, nie sa testowane na zwierzetach.

W przyszlosci marzy mi sie otwarcie sklepu z japonskimi kosmetykami
USagent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 06:12   #685
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez USagent Pokaż wiadomość
Witam

Japonskie kosmetyki zamawiam obecnie na Allegro z racji tego, ze sa najprzystepniejsze ceny, poza tym to sa stali sprzedawcy mieszkajacy w Japonii, nie sadze wiec ze to podroby. A poza tym w Pl to wiele osob wybielajacych kosmetykow nie wzieloby nawet za doplata

Nie wiem jak na waszej skorze dzialaja te wybielajace specyfiki, ale u mnie na przyklda zniknal rumieniec. Zawsze mialam z tym problem po zmyciu wieczorem makijazu.

Na Allegro wysylka to 7-18 zl.

Linie dostepne na japonskie rynki mozna rowniez dostac w polskim sklepie lemonnet - maja taniej niz w sklepach, ale drozej niz w japonii. Wysylaja jedynie przez kuriera wiec summa summarum wychodzi drogo.

Lifting twarzy mialam zapewniony dzieki Kanebo Sala Body Smoother i kremowi Hadabisei. Dziwne uczucie, ale mialam wrazenie, ze mordka mi sie po prostu podniosla!

Olejek do wlosow nazywa sie Sukhita (nazwa firma) Rice&Jasmine, oblednie pachnie, nablyszcza i odzywia wlosy. Choruje teraz na ich balsam do ciala, ale jak pisalam jest kurcze drogi. Kosmetyki w sklepie Andara sa naturalne, nie sa testowane na zwierzetach.

W przyszlosci marzy mi sie otwarcie sklepu z japonskimi kosmetykami
Ooo dziękuję bardzo za odpowiedź;] Naprawdę super, że można kupić te kosmetyki na allegro (rzadko z niego korzystam, więc się nie orientowałam;p). Pewnie zdecyduję się na zakup niektórych, ale to dopiero po świętach, bo teraz mam na karku prezenty dla 10 osób, więc z kasą krucho;p
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:50   #686
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Odświeżam wątek żeby nie umarł szkoda by było... ^ ^

Znalazłam na stronie http://naturalne.pdg.pl/index.php/Ma...szczajaca.html

Szybka maseczka złuszczająca
Składniki:
1 łyżeczka sody oczyszczonej (do pieczenia)
1 łyżeczka miodu
1 łyżeczka oliwy z oliwek

Zmieszaj dokładnie wszystkie składniki. Jeśli maseczka nie rozprowadza się łatwo na twarzy dodaj trochę wody. Spłucz ciepłą wodą i ciesz się gładką skórą. Maseczka działa podobnie jak peeling. Świetnie zwalcza zaskórniki. Najwieksze korzysci z maseczki odczuje cera tłusta i mieszana. Przy cerze wrażliwej należy uważać, ponieważ może wystąpić podrażnienie.

oto taki przepisik, wydaje się fajny na letnią niechcianą opaleniznę, aby się pozbyć ja chyba jednak bym się odrobinę bała, jakoś ta soda groźnie brzmi

Pozdrawiam z nad kubka pokrzywowej herbaty po świątecznym obrzarstwie :P

I pamiętajcie japońskie przysłowie: Iro-no shiroi-wa shichinan kakusu. tzn.Biała twarz kobiety zakrywa wiele defektów.
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:06   #687
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez USagent Pokaż wiadomość
Witam ponownie

Ten tajski sklep to Andara Cosmetics przy Rozbrat 34/36. Maja poza tym sklep internetowy. Bardzo polecam ich olejek jasminowy do wlosow oraz tajska masc rozgrzewajaca - pachnie moze jak te na bole miesni, ale mi na przyklad bardzo pomogl po silowni. Odzywka do wlosow (mam do wlosow przetluszcajacych sie) bardzo srednia. Maja tam jeszcze taka ekskluzywna linie kosmetykow, ale np balsam do ciala za 160 zl to juz za drogo dla mnie

Pracuje tam bardzo mila pani, robi tajski peeling, faktycznie widac roznice na rekach.

Jak ktos ze znajomych leci do Japonii (co sie czesto nie zdarza), to prosze o zrobienie paczki, a teraz tak, najczesciej kupuje Kanebo i Shiseido na Allegro (czywiscie poza Sensai bo uwazam, ze linie na rynki europejskie traca na swojej 'japonskosci') - glownie SALA.

Jezeli ktos jest zainteresowany, to przy hotelu Hilton w Warszawie na ul. Luckiej jest japonski salon kosmetyczny. Uzywaja kosmetykow Salacia Arius i Wamiles. Niestety sama jeszcze tam nie dotarlam, ale jak mi sie uda dam znac czy warto

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

WAMILES Cosmetics

In 1980, Wamiles Cosmetics, Inc. was established in Yokohama, Japan, along with the 3 step skin care cosmetics incorporating minerals. In 1988, Wamiles Cosmetics International, Inc. was founded in Los Angeles, California in hopes to reach out to those that resided outside of Japan.

Czy mogłabym cię prosić o namiary na sprawdzonych sprzedawców? Czyli jak dalej czytałam to dobrze rozumiem, że linie wybielające są niedostępne u nich, bo Polakom to niby się nie chce wybielać?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:51   #688
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

jestem w trakcie czytania wątku i piszę dlatego, ze chcę sobie go zasubkrykować
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:20   #689
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

kas!a, to Ty jesteś na zdjęciu? Jeśli tak to mam pytanie. Masz taką skórę czy starasz się jakoś, by była taka jasna/blada? Jeśli tak, to jak?;p
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:26   #690
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
kas!a, to Ty jesteś na zdjęciu? Jeśli tak to mam pytanie. Masz taką skórę czy starasz się jakoś, by była taka jasna/blada? Jeśli tak, to jak?;p
Niestety, to nie ja tylko Kaya Scodelario, aktorka: http://www.new.skinsnation.co.uk/wp-...age-thumb4.png Gra Effy w serialu Skins. Ona raczej nie jest jakoś mleczno-porcelanowa, efekt z mojego avatara to raczej zasługa oświetlenia + photoshopa.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.