pytanie o kolor wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 19:35   #1
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Red face

pytanie o kolor wlosow


witam serdecznie wizaznaki , wyrwalam sie na chwile z MM, bo mam pytanie do specjalistek,
mianowicie chodzi mi po glowie po raz kolejny z rzeszta zmiana koloru wlosow, nie radykalna mysle, mam ciemny braz, wlosy mam dosc zniszczone bo przerabaialam je 2 mce temu z czarnych na wlasnie brazowe,a teraz marzy mi sie odmiana...w kolorze czerwonym..moze baklazan? nie wiem czy pasowalby mi taki kolor, ponoc jestem typem urody ZIMA wiec poradniki zalecaja cos ze sliwka cos w fiolecie ale sama nie wiem. czy moglyby mi panie kochane poradzic czy warto? czy bedzie cos widac na brazie? czy moze kupic szamponetke a nie farbe?a jesli tak to jaki kolor? chcialabym nadac wlosom wyrazu..ciagnie mnie do czerwieni ale nie wiem czy to dobry pomysl??
zaznaczam ze chodzi mi o odcien , taki kolorowy balsk, a nie farbowanie calej glowy na jednolity kolor, bo mysle ze kolejnego rozjasniania moje wlosy nie wytrzymaja...
zeby bylolatwiej zalaczam swoje foty aczkolwiek slabo widac jakie mam wlosy bo wydaja sie byc czarne ale nie sa (to wina oswietlenia) ale chodzi mi o to by ktos powiedzial czy jest sens przy moim typie urody farbowac na jakiekolwiek odcienie???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (39,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0271.jpg (73,8 KB, 13 załadowań)
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:58   #2
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: pytanie o kolor wlosow

Moim zdaniem tobie raczej zdecydowanie lepiej jest w brązach , niż w czerwieniach. Także odradzałabym ci. Szczególnie , że odcienie czerwieni bywają zdradliwe...No i uważam (patrząc na zdjęcia) , że twój obecny kolor włosów ładnie harmonizuje z resztą (nawet jeśli faktycznie w rzeczywistości jest jaśniejszy niż na fotach ).
P.S.
Muszę ci powiedzieć , że sama mam naturalnie "czerwonawe" (wiem głupie słowo) włosy. I często mam przez to utrudnienia...Tzn. Zdarzają się problemy , gdy np. skóra spłata figla i pojawi się krostka , lub inne zaczerwienienie. Czerwony blask włosów lubi podkreślac takie niespodzianki. Do tego problemy z dobraniem podkładu (pomijając fakt , że mam dodatkowo starsznie jasną cerę) , to łatwo o efekt "pomarańczy". Pigmenty w podkładach muszą być raczej czysto beżowe , niż różowe , lub żółte. Bo w większości przypadków czerwień lubi się z tym "gryźć". Do tego dochodzą inne trudności związane np.z ubraniem. Przy wyborze czerwonych odcieni włosów , trzeba naprawdę bardzo uważać. I trzeba naprawdę bardzo to przemyśleć. Dodatkowo czerwienie bardzo często nie wychodzą na włosach (zwłaszcza ciemnych) takie jakbyśmy chciały...
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:14   #3
hawe19
Przyczajenie
 
Avatar hawe19
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: pytanie o kolor wlosow

Chciałabym się przefarbować bo jak narazie tego nie robilam i mam naturalny kolor włosów chciałabymsie poradzić jaki może mi pasować myślałam o czrnym ale mam jasną cere i nie wiem czy dobrze bede wygladac
hawe19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:11   #4
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: pytanie o kolor wlosow

Cytat:
Napisane przez hawe19 Pokaż wiadomość
Chciałabym się przefarbować bo jak narazie tego nie robilam i mam naturalny kolor włosów chciałabymsie poradzić jaki może mi pasować myślałam o czrnym ale mam jasną cere i nie wiem czy dobrze bede wygladac
Czarny bardzo rzdako wyglada dobrze przy jasnej cerze...niestety. Bardzo łatwo o zmęczony , chory wygląd. A jeżeli chcesz się przefarbować , a wcześniej tego nie robiłaś...To proponuję na początek kolor przyblizony do naturalnego. O ton , 2 tony jaśniejszy , lub ciemniejszy niż naturalny. To bezpieczniejszy sposób , niż bardziej radykalna zmiana koloru.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:45   #5
hawe19
Przyczajenie
 
Avatar hawe19
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: pytanie o kolor wlosow

Dzieki za rade napewno się przyda i skorzystam z niej
hawe19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:02   #6
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: pytanie o kolor wlosow

Cytat:
Napisane przez hawe19 Pokaż wiadomość
Dzieki za rade napewno się przyda i skorzystam z niej
Nie ma sprawy
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.