Licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 10:35   #5161
oreooreo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Licea w Białymstoku 2014

gdzie się wybieracie , dlaczego? jakieś wątpliwości , pytania

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------



---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

To ja jestem zainteresowana profilem mat-geo-ang w 2 lo
Co sądzicie o tej klasie? Czy angielski jest na wysokim poziomie?

Edytowane przez oreooreo
Czas edycji: 2014-02-06 o 10:40
oreooreo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 18:33   #5162
56332ded565b3bd681c1a1a15c8735ce3fb47eb4_622e8cabb384a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: Licea w Białymstoku 2014

w II LO jest wysoki poziom, szczególnie w medyku i politechnicznej. jeśli chcesz się uczyć i jesteś przygotowana na to, ze nauczyciele będą cisnąć to idź ale i tak wszystko zalezy na jakich nauczycieli trafisz
56332ded565b3bd681c1a1a15c8735ce3fb47eb4_622e8cabb384a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:24   #5163
car00usel
Raczkowanie
 
Avatar car00usel
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 36
Czy 6 lo w Białymstoku jest tolerancyjnym liceum?

Cześć. Za pół roku czeka mnie wybór liceum i głównymi które przypadły mi do gustu to 5 lo, 6 lo i 7 lo. Po długim namyśle stwierdziłem, że najbardziej odpowiada mi 6 lo - profil humanistyczny. I mam do was parę pytań. Czy szkoła ta jest tolerancyjna? W szkole panuje miła atmosfera? Pytam, bo jestem chłopakiem, który trochę odstaje od rówieśników swoim stylem. Noszę obcisłe rurki (niektórzy myślą, że damskie o.O), vansy, air maxy, air forcy, itp. itd. Do tego mam długie włosy z grzywką na bok i kolczyk w nosie "septum". Czy nie będę z tego powodu prześladowany, wyzywany, poniżany itp.? Nie chcę, żeby 3 najgorsze lata gimnazjum się powtórzyły :c
car00usel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 23:26   #5164
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Czy 6 lo w Białymstoku jest tolerancyjnym liceum?

Cytat:
Napisane przez car00usel Pokaż wiadomość
Cześć. Za pół roku czeka mnie wybór liceum i głównymi które przypadły mi do gustu to 5 lo, 6 lo i 7 lo. Po długim namyśle stwierdziłem, że najbardziej odpowiada mi 6 lo - profil humanistyczny. I mam do was parę pytań. Czy szkoła ta jest tolerancyjna? W szkole panuje miła atmosfera? Pytam, bo jestem chłopakiem, który trochę odstaje od rówieśników swoim stylem. Noszę obcisłe rurki (niektórzy myślą, że damskie o.O), vansy, air maxy, air forcy, itp. itd. Do tego mam długie włosy z grzywką na bok i kolczyk w nosie "septum". Czy nie będę z tego powodu prześladowany, wyzywany, poniżany itp.? Nie chcę, żeby 3 najgorsze lata gimnazjum się powtórzyły :c
Liceum mojej kolezanki. Z takim wygladem bedziesz raczej lepem na baby akurat tam, nie wyrzutkiem
__________________

meginnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 00:17   #5165
car00usel
Raczkowanie
 
Avatar car00usel
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 36
Dot.: Czy 6 lo w Białymstoku jest tolerancyjnym liceum?

Ale chodzi mi bardziej o zdanie ze strony chłopaków..
car00usel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 15:50   #5166
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Czy 6 lo w Białymstoku jest tolerancyjnym liceum?

A czego sie spodziewasz? 6 lo to dobra szkola do ktorej chodza cywilizowani ludzie, nie wiem jak to sobie wyobrazasz, ale w dobrych liceach zwyczajnie NIE MA jakiegos gnebienia psychicznego czy tym bardziej fizycznego, chocbys chodzil w durszlaku zalozonym na glowe i z twarza pomalowana na zielono, to nie jest publiczne gimnazjum do ktorego chodza normalni ludzie, ale tez osiedlowa patologia.
__________________

meginnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 22:26   #5167
Nie nie nie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 16
Dot.: Czy 6 lo w Białymstoku jest tolerancyjnym liceum?

Cytat:
Napisane przez car00usel Pokaż wiadomość
Ale chodzi mi bardziej o zdanie ze strony chłopaków..
A schłopczonej dziewczyny?

Jeśli bluza z orzełkiem III Rzeszy w Twoim awatarze nie należy do Ciebie może nie będzie tak źle...
Nie nie nie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 19:01   #5168
Tak_ja_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Białymstoku 2014

Cześć! Chciałam poznać Wasze opinie na temat profilu mat-geo w 4 LO. Jaki poziom i co sądzicie o tej szkole? Jestem z po za Białegostoku i poziom nauczania w mojej szkole jest średni. Wcześniej zastanawiałam się nad wyborem mat-geo w 3 LO, ale nie jestem pewna czy sobie tam poradzę, (przeraża mnie trochę bardzo wysoki poziom języka angielskiego w tej szkole) chociaż myślę, że pewnie bym się tam dostała Z góry dzięki za pomoc !
Tak_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 18:16   #5169
BucketDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: licea w Białymstoku

Znalazłam tutaj kilka pytań o białostockie licea. Z racji tego że też stałam przed tym ważnym wyborem i z perspektywy ukończenia liceum mogę powiedzieć kilka słów. Sama ukończyłam 8 LO i gdybym chciała iść na medycynę to na pewno wybrałabym I, II, III, lub VI LO. Większość osob z mojej klasy poczuło się oszukane z racji tego że żadna z nich absolutnie nie miała żadnych szans na dostanie się na UMB. Powiecie zaraz, że to kwestia indywidualnej nauki a nie szkoły. Tak, macie rację ale te " lepsze" licea zapewniają odpowiednią ilosc godzin przedmiotów rozszerzonych tym samym zapewniając najlepsze przygotowanie do matury. Orientuję się ze w III, II LO zajęcia przygotowujące z danych przedmiotów do matury odbywały się w soboty oraz po lekcjach. Niektóre godziny z przedmiotów typu WOS, religia rozstały zastąpione na rzecz np. biologii czy fizyki ( zaleznie od profilu). W 8 LO przez pół roku nie mogliśmy się doprosić dodatkowych zajeć z chemii przy czym w klasie maturalnej mielismy tylko dwie. Nauczyciele w większości sa bardzo leniwi, nie zawracają sobie głowy przygotowaniem uczniów do matury a cały system dba jedynie o frekwencję. Nie liczą się tu absolutnie umiejętności czy ambicje. Oczywiście nie ma tu mowy o braniu udziału w olimpiadach czy konkursach. VIII Liceum mogę polecić jedynie osobom które chcą wiązać swoją przyszłość z przedmiotami humanistycznymi bo rzeczywiście nauczyciele od historii czy wosu sa bardzo kompetentni. Pozdrawiam serdecznie i życzę trafnych wyborów.
BucketDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 21:54   #5170
Amelia_69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez angelstyle Pokaż wiadomość
A ja polecam XILO
i jak opowiesz coś?, jak ze zdawalnością matur ? fajnie tam nauczyciele ludzie?DDDDD
Amelia_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 22:06   #5171
Amelia_69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Question Białoctockie licea

zastanawiam się nad wyborem licea , myśle nad XI i VI jaki poziom ? zdawalność matur ? chce wiedzieć wszystko o tych szkołąch czy warto czy polecacie czy trudno się dostać np : Moja kol dostała sie ze srednią 4.20 XDDDDDDD bardzo mi na tym zależy i jacy są nauczycie bo zależy mi na dobrym zdaniu matury więc fajnie żeby wymagali i uczyli

Edytowane przez Amelia_69
Czas edycji: 2014-07-31 o 22:11
Amelia_69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 17:42   #5172
spokojny97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć! Siostra wybiera się w tym roku do liceum, chce zostać psychologiem i przeszukując klasy znalazłem taki profil w V i XI LO. Znacie kogoś z tych profili? Co o nich sądzicie i ogólnie o szkole. Jakie są progi punktowe? Siostra jest średnio dobrą uczennicą ze średnią powyżej 4.0

Dzięki za info
spokojny97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:38   #5173
Aniaa1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć wszystkim! Ja w tym roku też kończę gimnazjum, i jak na razie moim typem w Białymstoku jest III LO, klasa mat-inf. Po pierwsze i najważniejsze - jakie progi punktowe były w tej właśnie szkole najlepiej w poprzednim roku? Ja prawdopodobnie będę miała coś koło 160 pkt, może nawet troszkę więcej.
I ogólnie, co sądzicie o tej szkole?
Czasu coraz mniej, więc liczę na szybką odpowiedź
Z góry dzięki
Aniaa1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:04   #5174
Tonisia
Przyczajenie
 
Avatar Tonisia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok, Polska
Wiadomości: 16
Dot.: licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez spokojny97 Pokaż wiadomość
Cześć! Siostra wybiera się w tym roku do liceum, chce zostać psychologiem i przeszukując klasy znalazłem taki profil w V i XI LO. Znacie kogoś z tych profili? Co o nich sądzicie i ogólnie o szkole. Jakie są progi punktowe? Siostra jest średnio dobrą uczennicą ze średnią powyżej 4.0

Dzięki za info
Hej Znam obie te szkoły i mam w nich znajomych. Baardzo fajne. V L.O. na uboczu, w cichej okolicy, ja osobiście w niej czuję się jak w domu. Nauczyciele różni. Z tego, co wiem, to sporo jest młodych nauczycieli. XI L.O. fajne, ładnie tam w środku jest, nowocześnie, baardzo cisną z angielskiego i z matematyki. Ja osobiście kończę właśnie VII L.O. i też bardzo zapraszam VIII L.O. też jest bardzo fajne. Ogółem te szkoły są na podobnym poziomie
Tonisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 17:14   #5175
Emciak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć
W tym roku czeka mnie wybór liceum, długo myślałam nad szkołą i profilami. I zostały mi dwa licea ILO I IILO. Bardziej wolałabym jednak jedynkę. Może ktoś z Was tam się uczył? Jakie macie opinie o szkole? I jaki jest poziom na profilu przyrodniczym (biochemmat) na tle pozostałych klas?
Oczywiście wszystkie opinie o ILO, jak i o IILO chętnie poczytam
Emciak77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 13:47   #5176
linguaphile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 281
Dot.: licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Idź do III LO.
linguaphile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 19:50   #5177
pooogodynka
Raczkowanie
 
Avatar pooogodynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 233
GG do pooogodynka
Dot.: licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Jeżeli interesują Was jakieś informacje dotyczące 3 lo (szczególnie biolchemu), chętnie odpowiem i podpowiem zapraszam na priv w razie czego
__________________
27 lipca
pooogodynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 20:42   #5178
Emciak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Jednak wybiorę Ilo. Każdy mi teraz mówi, że jak mają Cię przyjąć do każdej szkoły to idź do najlepszej. Więc no, nawet 2LO odpadło. I teraz sie zastanawiam jak jest w biolchemmat. Jaki poziom w porównaniu do zwykłego biolchemu? Czy kładą taki sam nacisk na matmę jak na politechnicznych? No i przede wszystkim czy poziom chemii jest w tej klasie na wysokim poziomie?
Emciak77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:30   #5179
basia0999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
X LO w Białymstoku

Mam średnią ok 4,5 na koniec roku i zastanawiam się nad wyborem XLO. Polecacie?
basia0999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 17:25   #5180
Gabba11111111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Post Dot.: licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Witam mam pytanko jak jest w III LO jacy nauczyciele, ludzie, jaki był w ubiegłym roku próg ?
Gabba11111111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 14:02   #5181
iggix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Profil biol-chem w Białymstoku

Witam, mam pytanie skierowane do białostoczanek dotyczące wyboru liceum.
Wybieram się za rok na biol-Chem, myślałam o I, II lub III LO, ale nie mam pojęcia jakie są o tym profilu opinie. Czy może w innych szkołach ten profil jest na wyższym poziomie? Czy warto pomyśleć o innych szkołach o tym profilu?
iggix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 01:03   #5182
jacob242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
XVI lo białystok - kilka pytań, opinie

Witam wszystkich Chciałbym się przenieść do tego liceum i mam odnośnie tego lo kilka pytań. Czytając o niej zauważyłem ze szkola miała zostać zlikwidowana. Czy to weszło w życie? Obecnie jestem w 1 klasie technikum i chciałbym przenieść się na profil wojskowy. Jakie są wymagania w tej szkole? Jacy nauczyciele i uczniowie? Jaki klimat panuje w szkole oraz czy mocno tam cisną? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi udzielił odpowiedzi na te pytania + może dodać coś od siebie jeśli chce
jacob242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 13:05   #5183
bananowa_mamba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Post VIII LO w Białymstoku. Dobry wybór?

Witam!
Mam pewien problem odnośnie wyboru liceum. Chciałabym dostać się do viii, ale nie wiem czy jest to dobry wybór. Chciałabym się Was zapytać jaka jest tam atmosfera. Czy nauczyciele są przyjaźni? Łatwo jest się tam dostać?
Za każdą odpowiedź dziękuję
bananowa_mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:19   #5184
ja563
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Liceum w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY CZ. II

Ze 120/130 punktami do którego mam szanse się dostać?
ja563 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 18:27   #5185
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY

Zapraszam do drugiej części wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59311021
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 19:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.