Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 20:49   #1501
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
West to kup rozjaśniacz jakiś -może być joanna albo palette tylko żeby był proszek w saszetkach i utleniacz płyn.
Jak kupisz to napiszesz ile ml czego masz i dalej ci napiszę.
Dobrze by było jakby mama ci farbowała albo ktoś żeby kłaść farbę tylko na odrost a nie na resztę jasnych włosów- nie będziesz ich niszczyć niepotrzebnie.
A potem nałożysz od razu syossa-tego co ci się tak podoba.
a rozjasniacz z joanny ponoc niszczy wlosy?? ale powiedz mi czy chyci mi dół tzn te dolne włosy na biało przeciez one są ciemne
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:20   #1502
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snowi czy ty już nie długo będziesz mieć włoski do kostek??
Fajnie ciesze się dla Ciebie ze włoski Ci ruszyły.
dziekuje kochana ale z tymi wlosami to 55cm narazie wystarczy A jak Twoje wloski? Kolor sie zatrzymal w pewnym momencie czy nadal sie wyplukuje?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki

Śliczne pazurki?
Pazurki akurat teraz mam beznadziejne, bo musiałam ściągnąć żel z naturali-to moje naturalne! nie tipsy! i skrócić
I z 3cm zostało mi 2cm...
Kocham szponki
A musiałam tak zrobić bo wstrętna Princka-mój szczeniak mi poogryzała i połamała smyczą z początku byłam wściekła bo to mój drugi hopel po włosach, ale skróciłam, pęknięcia posklejałam klejem do tipsów
pomalowałam lakierem i mam takie paskudy. Odrosną...


Jutro dam foty w świetle dziennym.
ja myslalam, ze to tipsy kombinujesz ale to dobrze, dla Ciebie chyba nie ma rzeczy niemozliwych ja tez jutro chetnie zobacze Twoje wlosy w swietle dziennym
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:50   #1503
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny jak zwykle piękne włosy paznokcie też miodzio

Czytałam wypowiedź snowhitee o tym, że jakas dziewczyna napisała że my tu wszystkie dążymy do białych włosów. Kpina
Ta dziewczyna chyba forum nie czytała. Akurat śmiało mogę powiedziec że wiele z nas od bieli odchodzi, a jeśli ktoś ma problemy żeby odróznic BIAŁE WŁOSY od CHŁODNYCH TONÓW to rzeczywiście lepiej niech się nie wypowiada. Ja zazwyczaj pomijam takie wypowiedzi, ale pośmiać się nie zaszkodzi

kiciamala nie ma już Stoskholmu w promocji? To bierz Syossa Może i ja zrobie zapas

snowhitee wklej nam zdjęcie swoich włosow zebym oko nacieszyła
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:55   #1504
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny jak zwykle piękne włosy paznokcie też miodzio

Czytałam wypowiedź snowhitee o tym, że jakas dziewczyna napisała że my tu wszystkie dążymy do białych włosów. Kpina
Ta dziewczyna chyba forum nie czytała. Akurat śmiało mogę powiedziec że wiele z nas od bieli odchodzi, a jeśli ktoś ma problemy żeby odróznic BIAŁE WŁOSY od CHŁODNYCH TONÓW to rzeczywiście lepiej niech się nie wypowiada. Ja zazwyczaj pomijam takie wypowiedzi, ale pośmiać się nie zaszkodzi

kiciamala nie ma już Stoskholmu w promocji? To bierz Syossa Może i ja zrobie zapas

snowhitee wklej nam zdjęcie swoich włosow zebym oko nacieszyła
podpinam się, snowhitee wklej wklej i ile masz teraz cm?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 22:10   #1505
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny jak zwykle piękne włosy paznokcie też miodzio

Czytałam wypowiedź snowhitee o tym, że jakas dziewczyna napisała że my tu wszystkie dążymy do białych włosów. Kpina
Ta dziewczyna chyba forum nie czytała. Akurat śmiało mogę powiedziec że wiele z nas od bieli odchodzi, a jeśli ktoś ma problemy żeby odróznic BIAŁE WŁOSY od CHŁODNYCH TONÓW to rzeczywiście lepiej niech się nie wypowiada. Ja zazwyczaj pomijam takie wypowiedzi, ale pośmiać się nie zaszkodzi

kiciamala nie ma już Stoskholmu w promocji? To bierz Syossa Może i ja zrobie zapas

snowhitee wklej nam zdjęcie swoich włosow zebym oko nacieszyła
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
podpinam się, snowhitee wklej wklej i ile masz teraz cm?
dziewczynki jestescie niesamowite jutro postaram sie zrobic w swietle dziennym teraz mam w granicach 43-44cm, mierze to ciagle tyle samo maja a odrost rosnie no ale nic teraz pojawily sie nowe to chociaz gesciejsze beda

edit: uzywala ktoras?http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...Aminexilem.htm
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 22:32   #1506
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau tak sie skonczy ze z syosem skoncze . A ty chomiku juz o zapasach myslisz? Gdzie ty to chowac bedziesz

Ewcia oddaj mi te brzydkie rozowe sandalki ja je wezme, na co ci takie niemode. Jak ja kofam taki fuksjowy roz. Przegladnelam i ta kreacja weselna ma za duzo paskow poprzecznych bo na butach, talii i dekolt. Drobniutka jestes i bardziej podkreslaj figurke zeby x byl. Tak samo z tym bolerkiem, ono jest ciemne a golfik jasny to co ciemne sie zmiejsza. Niby podkreslilas biust ale go zmniejszylas. Nie musisz podkreslac ze jestes szczuplutka ale wydobywaj walory. Nie nalezy sie skupiac na stroju czy modny i szalowy tak bardzo tylko czy cie zdobi.Tam dziewczyny fajnie ubrane ale tez sie tak fajnie ubiore, jak kupie sobie torebke z etorebki flavie , balerinki z zary, topik w paski z bufkami z h&m i rurki ,dorzuce jeszcze pudrowa narzutke. A potem na ulicy 4 milony klonow. Szukaj swojego stylu nawet jesli nie bardzo modny ale wlasny.

Bunny jakie naturalne, te szpony? Ty to hodowca jestes. Za pol roku z twojej ksiezniczki jakis owczarek wyrosnie
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-04 o 23:56
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:32   #1507
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ufff..w końcu nadrobiłam zaległości
Odpoczynek od wirtualności przez weekend i tyle do przeczytania niemożliwe jesteście!

Wcześniej epidemia na Garniera, a teraz widzę, że chętki na Syossa się rozpoczynają nono

Hope fajny efekt chyba Syoss jeszcze nikogo nie zwiódł z tego co widze

Bunny włoski długaśne no i kolor jak zwykle- super! pazurki też spore skoro piszesz, że po ścięciu to sobie ich nie wyorażam jakie wcześniej były


No to teraz ja Dziewczynki wstawiam Wam zdjęcia po dzisiajszym malowaniu

1 - przed odrost 1,5 miesięczny
2, 3, 4, 5 - w świetle dziennym
6 - z błyszczkiem

No! Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona Najważniejsze, że nie ma ciepełka
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 06:23   #1508
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kiciamała gdzieś sie schomikuje te zapasy

enchanted przypomnij czym farbowalas? Efekt świetny

snowhitee czekamy na zdjęcia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 06:36   #1509
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

West jasne, że Ci pomogę ale proszę nie porównuj mnie do Bunny, bo między nami jeżeli chodzi o wiedzę na temat włosów jest przepaśc... te włosy, które masz ciemne na dole na pewno za pierwszym razem Ci nie zlapie na biało...

Bunny włoski nie bardzo widac, ale pazury super zawsze korcą mnie czerwone, ale do szkoły niebardzo wypada

kiciamała nie oddam sandałków! dziękuję za rady

Enchanted ślicznie czym robiłaś??

Snow czekamy na Twoje cudne włoski
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 07:11   #1510
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczynki fotki dzisiejsze
Mega zadowolona.
1-światło sztuczne, pozostałe dzienne o poranku:

Załącznik 3453235

Załącznik 3453236

Załącznik 3453237

Załącznik 3453238

Przy czym drugie najbardziej oddaje rzeczywisty kolor-taki stalowy blond wychodzi z tego ultrapopielatego a spłukuje się po 2 tyg. do takiego jak na pudełku.
Odrost jak jest tłusty albo po miesiącu robi się beżowy.
Jestem mega zadowolona bo tym farbowaniem wreszcie totalnie wyrównałam kolor po skandynawskim- czyli zajęło mi to jakieś 5 farbowań, żeby kolor był idealnie równy a odrost przestał się odcinać.
I nie wiem czemu ale jak chcę zrobić zdjęcie w pełnym słońcu to odrost wychodzi marchewkowo rudy na focie??? Chyba tak dziwnie kolor odbija bo nie ma grama rudego...

No z Princeski wyrośnie owczarek nie ma wątpliwości
Akurat w piątek impreza, szykowania 2 miesiące a ja pazurki straciłam Życie jest podłe, ale przeboleje...

West każde rozjaśnianie trochę niszczy włosy. A jaki ty masz spód że mówisz że ciemny? Ja myślałam że ty z balejażu chcesz w jeden kolor przejść?

enchanted jaka to farbka? bo kolor mi bardzo pasi- jeszcze bardziej stalowy jak mój.

kiciamała ja zawsze miałam naturale pokryte żelem nigdy w życiu nie miałam na swoich łapkach tipsów. Swoje mam twarde i ładne to po co kombinować? A teraz wróciłam do dobrego starego lakieru-czerwona klasyka-mój forever&ever podobnie jak róż fuksjowy.
Dlatego Ewcia- ODDAWAJ buciki hihi!
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-10-05 o 07:26
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 07:35   #1511
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczynki fotki dzisiejsze
Mega zadowolona.
1-światło sztuczne, pozostałe dzienne o poranku:

Załącznik 3453235

Załącznik 3453236

Załącznik 3453237

Załącznik 3453238

Przy czym drugie najbardziej oddaje rzeczywisty kolor-taki stalowy blond wychodzi z tego ultrapopielatego a spłukuje się po 2 tyg. do takiego jak na pudełku.
Odrost jak jest tłusty albo po miesiącu robi się beżowy.
Jestem mega zadowolona bo tym farbowaniem wreszcie totalnie wyrównałam kolor po skandynawskim- czyli zajęło mi to jakieś 5 farbowań, żeby kolor był idealnie równy a odrost przestał się odcinać.
I nie wiem czemu ale jak chcę zrobić zdjęcie w pełnym słońcu to odrost wychodzi marchewkowo rudy na focie??? Chyba tak dziwnie kolor odbija bo nie ma grama rudego...

No z Princeski wyrośnie owczarek nie ma wątpliwości
Akurat w piątek impreza, szykowania 2 miesiące a ja pazurki straciłam Życie jest podłe, ale przeboleje...

West każde rozjaśnianie trochę niszczy włosy. A jaki ty masz spód że mówisz że ciemny? Ja myślałam że ty z balejażu chcesz w jeden kolor przejść?

enchanted jaka to farbka? bo kolor mi bardzo pasi- jeszcze bardziej stalowy jak mój.

kiciamała ja zawsze miałam naturale pokryte żelem nigdy w życiu nie miałam na swoich łapkach tipsów. Swoje mam twarde i ładne to po co kombinować? A teraz wróciłam do dobrego starego lakieru-czerwona klasyka-mój forever&ever podobnie jak róż fuksjowy.
Dlatego Ewcia- ODDAWAJ buciki hihi!
Kochana ty mnie chcesz chyba do grobu wpędzić.Zawalu idzie przy Twoich włoskach dostać. Ale tak na prawdę cudo Gratuluje.

Z reszta Snow nie jest lepsza.Dziś znowu wklei mi tu swoje foto a ja się zaślinię na śmierć.

Snow moje włoski się już zatrzymały troszkę z wypłukiwaniem się kolorku,ostatnio traktuje je fioletowym szamponem Joanny po to aby nadać im chłodniejszego odcienia.Zbliża się farbowanko a moja koncepcja związana z vikingiem lub exellence 9.1 wzięła w łeb.Nie wiem co to będzie.

_eNchaNted_ Piękne te włoski wyszły.Pozazdrościć.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-05 o 07:39
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 07:41   #1512
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Już wiem czym nasza enchanted farbowała
Odrost rozjaśniacz i woda 9% a potem matrix colorsync 9A czyli 9 popielata
Ale ze mnie detektyw
Adzio dziękuję
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 07:53   #1513
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny no pieknie ci wyszly te wloski
jednak jak dla mnie to za bialo i za sztucznie wiem wiem ze zaraz dostane od was ale nie kazdy moze miec taki kolor bo nie kazdemu pasuje chociazby miprzy moim kolorycie twarzy oprawie oczu i kreconych wlosach wygladalabym troche sztucznie cos jak violetta villas
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:27   #1514
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
blond bunny no pieknie ci wyszly te wloski
jednak jak dla mnie to za bialo i za sztucznie wiem wiem ze zaraz dostane od was ale nie kazdy moze miec taki kolor bo nie kazdemu pasuje chociazby miprzy moim kolorycie twarzy oprawie oczu i kreconych wlosach wygladalabym troche sztucznie cos jak violetta villas
tez mi sie wydaje ze jak rozjasnilam wlosy to z kreconymi jakos tak tandetnie wygladam.

Bunny kolorek ladny ale co tam kolor, fajnie kondycyjnie wloski wygladaja. Wcierasz cos w pazurki czy tak zupelnie same rosna.
Adzio miala fajny rozowy lakier na ktoryms zdjeciu jak dobrze pamietam.

eNchaNted fajny kolorek

Agatau a chomikuj potem bedziesz poczta rozsylac jak wykupisz zapas blondow na Polske

Adzio a moze syoss ten ciemniejszy ?

Ewcia tymi komentarzami z modowego sie nie przejmuj. Jestes jeszcze mlodziutka i caly czas w sumie jestes na etapie poszukiwan , jeszcze z pare razy zmienisz styl ubierania. A tu mamy internet i nikt w twarz ci tego nie powie co mozna w sieci uslyszec na swoj temat. Sporo osob jest odwaznych na wyrost bez odpowiedzialnosci cywinej za swoje slowa. Jedna dziewczyna wstawila swoje zdjecie z przed jakiegos czasu w sukni slubnej w widocznej ciazy. Moda slubna zmienia sie dosc szybko. Sukienke miala bardzo nijaka czyli ani za zdobna ani za wymyslna. Najpierw zjechana zostala za sukienke a pozniej za fakt pojscia w ciazy do slubu koscielnego. Na koniec wybuchla dyskusja na temat jak mozna byc tak obludnym i isc w welonie z brzuchem do oltarza. Komentarze byly na takim poziomie ze plakac sie chcialo,oczywiscie wszystko dziewczyny pisaly dla dobra ocenianej
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:34   #1515
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

no bunny, masz wreszcie kolorek o którym marzyłas i jednak dużo ciemniejszy niz poczatkowy (jak na Ciebie )- efekt na plus, bo troszkę naturalniej to wyglada- i ładny połysk.

cascada, no obiektywnie rzecz biorąc nie każdemu pasuje, ale jak ktos o takim marzy i wreszcie ma co chce, to tylko się z nim cieszyc pewnie, ze to trudny kolor, ja bym się czuła w takich białych strasznie, strasznie strasznie po prostu, ale u Ewci chociazby prezentuje sie super. Bunny nie pokazuje paszczy, to nie komentuję

Ja za 2-3 tygodnie zrobie sobie ulubiony kolorek 8 z garniera i juz. Ale poogladac lubię.

Dziewczyny takiego głupiego psa miałam okazje spotkac, że szok a jeszce głupsza włascicielka.
A wiec bylismy z męzem w trasie- na liczniku jakies 54km, wiec byliśmy juz troche zmęczeni. Wiatr w twarz, zimno, wiec człowike chce do domu. A przed nami jeszcze ze 20km. No to prujemy te 30km/h, mijamy jakas babe z noga w gipsie, idzie o kulkach. Jedziemy, jedziemy aż słyszymy, ze ona cos sie drze do nas. Ja patrze, a taki młody bokser zapiernicza obok nas- jęzor wystawiony, oczy jak talerze- radocha nie z tej ziemi. Zatrzymalismy sie. Baba na horyzoncie wrzeszczy, zebysmy czekali, bo ona psa nie złapie. A pies taki, ze wcale sie złapac nie dawał. Ani mnie, ani mezowi, ani tej babie. Latał, skakał jak durny, samochody trabiły, bo rzecz działa się na środku uczęszczanej drogi. Masakra jakas. Poł godizny to trwało. Pod samochody właził pod koła! Baba sznurka nie ma, cos tam gada, ze mamy czekac na jej syna, zeby psa złapał. Okropne to było. W koncu uwiazalismy go na smyczy od telefonu . A baba zaczęła psa łajac.. co za bezsens, nie dziwie sie, ze wcale nie chciał do niej wracac.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:47   #1516
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee Ty skubańcu ale trafiłaś na promocje, ja przelazłam dzisiaj prawie wszystkie apteki w moim mieście i albo nie mieli wcale albo były w brązowym opakowaniu a ja napaliłam się na zielone, więc jak już znalazłam to w jednej aptece było 60sztuk za 57zł a w drugiej 30 za 29,90, więc wziełam narazie te drugie ale zastanawiam się czy następnym razem nie zamówić z allegro, co o tym myślicie? no i mam też pokrzywkę tylko szczerze mówiąc trochę boję się ją spróbować blond bunny ale mega jasne włosy ja wciąż odliczam dni do wizyty u fryzjera...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:10   #1517
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja nie wiem, z moimi włosami chyba coś jest nie tak
Dla paulci jasne, dla mysi ciemne
To jaki ja mam ten kolor?
No dla mnie przyciemnić o ton! skandynawski to była sieka z początku...
Ja się tak sobie nie podobałam że już z tysiąc razy miałam rzucać to a10 i wracać do 100... ale tż nie pozwalał
No i po 3 mcach walki o kolor skubaniec się wyrównał a już myślałam że to niemożliwe uff...

Z pazurkami nic nie wcieram-to zasługa diety. Nie biorę też suplementów żadnych.
Tylko utwardzacz i lakier.

caskada w tym cały urok że każda z nas ma inny gust
ja w ciemnych bym nie przeżyła.

mysia szok... ja bym tej babie tego psa chyba zabrała. bosh co za nieodpowiedzialność! nie wyobrażam sobie nawet żeby np. moja mała latała bez nadzoru. Ale jak ją z dworca zgarnęliśmy to właśnie tak hasała od taxi do busa i po ulicy...i kolejka od nowa...
Ale wtedy była bezpańska to sobie mogła a dziś...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:11   #1518
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

A ja dziewczyny wczoraj wieczorkiem postanowiłam spróbować pokrzywki co kupiłam w niedziele...
Otwieram foliowe opakowanie jak mi coś zaśmierdziało to szok, no ale nie poddaje się, wkładam jedną herbatę do kubeczka zalewam wodą i co czuje????
Kurcze albo moja psychika i kupki smakowe popuściły fantazji albo to naprawdę czułam: koszoną trawę, najpierw wysuszoną a później zmoczoną jakieś gałęzie i co najdziwniejsze to grzyby
No ale nic przecież się nie poddam bo walczę o zdrowe i piękne włosy no więc zabieram ze sobą napar do sypialni i idę się kąpać jak wróciłam to była już taka ciepła, że nadawała się akurat do picia i wypiłam całą i co...

I stwierdziłam ze nie taki diabeł straszny
No i od teraz na forum przed wszystkimi oświadczam że będę piła pokrzywę regularnie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:24   #1519
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny wczoraj wieczorkiem postanowiłam spróbować pokrzywki co kupiłam w niedziele...
Otwieram foliowe opakowanie jak mi coś zaśmierdziało to szok, no ale nie poddaje się, wkładam jedną herbatę do kubeczka zalewam wodą i co czuje????
Kurcze albo moja psychika i kupki smakowe popuściły fantazji albo to naprawdę czułam: koszoną trawę, najpierw wysuszoną a później zmoczoną jakieś gałęzie i co najdziwniejsze to grzyby
No ale nic przecież się nie poddam bo walczę o zdrowe i piękne włosy no więc zabieram ze sobą napar do sypialni i idę się kąpać jak wróciłam to była już taka ciepła, że nadawała się akurat do picia i wypiłam całą i co...

I stwierdziłam ze nie taki diabeł straszny
No i od teraz na forum przed wszystkimi oświadczam że będę piła pokrzywę regularnie
no to brawo moja pokrzywka właśnie sie parzy, więc za jakieś 10min będe mogła ją spróbowaćtylko,że jak wyobraże sobie jej smak i to bez cukru tomam nadzieje, że jakoś dam rade...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 09:39   #1520
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
no to brawo moja pokrzywka właśnie sie parzy, więc za jakieś 10min będe mogła ją spróbowaćtylko,że jak wyobraże sobie jej smak i to bez cukru tomam nadzieje, że jakoś dam rade...

Na pewno nie możesz tylko się uprzedzać do niej za nim ją wypijesz


EwCiA000 poczytałam trochę na tym wątku i naprawdę tak jak radziły dziewczyny po prostu nie ma się czym przejmować, każdy ubiera się tak jak się czuję, ja uważam, że trzeba mieć swój własny styl a nie dążyć do tego co modne, bo potem idąc ulicą wygląda się tak samo jak cała reszta, nie mówię ze nie można kupić np modnych spodni czy koszulki, ale dlaczego nie połączyć czegoś modnego z czymś co mamy już w szafie ja jestem totalną przeciwniczką wymiany szafy co sezon, bo na tym praktycznie polega bycie modnym diabeł tkwi w szczegółach
AAAA bym zapomniała twój strój na wesele był super a dodatki w tym kolorze po prostu super sama bym zaopiekowała się tymi bucikami sukienka super, ja może zrezygnowałabym z tego paska ale nic pewnego Ewcia bądź po prostu sobą w tym w czym się dobrze czujesz
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:49   #1521
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Na pewno nie możesz tylko się uprzedzać do niej za nim ją wypijesz
pierwszy łyk mam już za sobą i skoszona trwa to chyba za mało powiedziane nie pozostanie mi nic innego jak na raz wypić cały kubek za zdrowie moich włosów wiecie co dziewczyny, musze odzwyczaić sie od ciągłego miziania moich włosów taki mam nawyk, że cokolwiek robie to przeczesuje włosy palcami, albo obcinam nożyczkami rozdwojone końcówki, a dziś od koleżanki z pracy usłyszałam, że dosłownie robie to non stop nawet teraz pisząc do Was to robie macie może jakiś pomysł?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:54   #1522
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
EwCiA000 poczytałam trochę na tym wątku i naprawdę tak jak radziły dziewczyny po prostu nie ma się czym przejmować, każdy ubiera się tak jak się czuję, ja uważam, że trzeba mieć swój własny styl a nie dążyć do tego co modne, bo potem idąc ulicą wygląda się tak samo jak cała reszta, nie mówię ze nie można kupić np modnych spodni czy koszulki, ale dlaczego nie połączyć czegoś modnego z czymś co mamy już w szafie ja jestem totalną przeciwniczką wymiany szafy co sezon, bo na tym praktycznie polega bycie modnym diabeł tkwi w szczegółach
AAAA bym zapomniała twój strój na wesele był super a dodatki w tym kolorze po prostu super sama bym zaopiekowała się tymi bucikami sukienka super, ja może zrezygnowałabym z tego paska ale nic pewnego Ewcia bądź po prostu sobą w tym w czym się dobrze czujesz
zgadzam się i powiem jeszcze ze w ogóle mi się nie podobają ciuchy z tego style dairy... no może leginsy albo niektóre sukienki....ale jak dla mnie reszta tandeta...fuj
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:54   #1523
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
pierwszy łyk mam już za sobą i skoszona trwa to chyba za mało powiedziane nie pozostanie mi nic innego jak na raz wypić cały kubek za zdrowie moich włosów wiecie co dziewczyny, musze odzwyczaić sie od ciągłego miziania moich włosów taki mam nawyk, że cokolwiek robie to przeczesuje włosy palcami, albo obcinam nożyczkami rozdwojone końcówki, a dziś od koleżanki z pracy usłyszałam, że dosłownie robie to non stop nawet teraz pisząc do Was to robie macie może jakiś pomysł?
moze odstraszy cie to ze szybciej sie przetluszczaja wtedy
a co do podcinania wlosow to moze pomysl ze to co uroslo(dlugosc) ty ja przycinasz caly czasnie mowiac juz o nierownosciach jakie wycinasz.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:57   #1524
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
pierwszy łyk mam już za sobą i skoszona trwa to chyba za mało powiedziane nie pozostanie mi nic innego jak na raz wypić cały kubek za zdrowie moich włosów wiecie co dziewczyny, musze odzwyczaić sie od ciągłego miziania moich włosów taki mam nawyk, że cokolwiek robie to przeczesuje włosy palcami, albo obcinam nożyczkami rozdwojone końcówki, a dziś od koleżanki z pracy usłyszałam, że dosłownie robie to non stop nawet teraz pisząc do Was to robie macie może jakiś pomysł?
nie przejmuj sie to normalne schowaj nożyczki gdzieś głęboko gdzie nie sięgasz a przez tydzień nos włosy w kitce lub koku... mi tez coś takiego dolegało a teraz już prawie tego nie robię! to siedzi w głowie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 10:14   #1525
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moze odstraszy cie to ze szybciej sie przetluszczaja wtedy
a co do podcinania wlosow to moze pomysl ze to co uroslo(dlugosc) ty ja przycinasz caly czasnie mowiac juz o nierownosciach jakie wycinasz.
co do tej nierówności włosów to moja fryzjerka miała ostatnio ze mnie ubaw tylko, że to nie jest tak, że ja jakos mocno to wycinam tylko pojedyńcze włosy jak znajde, a to przetłuszczanie mnie jakoś bardzo nie przeraża, bo wtedy chociaż moje włosy w dotyku sa milsze chyba jedynym rozwiązaniem będzie związanie moich rąk

o tym wiązaniu tez myślałam, ale wtedy od gumki mogą się łamac włosy no i mam odstające uszy, więc rzadko je związuje chociaz jak czasem je zwiąże to czasami aż mnie to wkurza, że nie moge sie nimi pobawić zaraz znajde gumke w torebce i je zwiąże

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-05 o 10:18
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 10:24   #1526
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dzięki Dziewczyny
Śledczy Bunny już wyśledził czym robiłam

Rozjaśniacz 9%, rozjaśniło odrost w 25 minut
i później Matrix SoColor 9A z wodą 6
Już teraz wiem jak wychodzi, więc będę z odrostem sama sobie radzic, a na cołośc jakaś farbka Matrixa pójdzie
naprawdę farby są świetne! Jeszcze mnie kusi 9AV, 9M, 10AV

Naturale na palecie też fajnie wyglądały.. aa i 11A tylko,że ten już by wyszedł bardzo jaśniutki
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 11:08   #1527
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny mnie rowniez bardziej sie podoba Twoj kolor troche ciemniejszy. Ja uwazam, ze nadal jest bardzo jasny, ale w porownaniu z tym co bylo to ciemniej teraz jest, pewnie dlatego Mysia tak napisala. Gdyby mial byc dla mnie to jednak nadal troche za jasny ale fajnie wyglada - bardziej naturalnie. Tztowi tez sie pewnie podoba.

Enchanted - cudowny odcien , bardzo chcialabym taki osiagnac, szkoda ze to farba profesjonalna - mam bana chwilowo na kupowanie kosmetykow przez neta, pewnie nawet na dluzej, bo przesylka droga. Eh gdyby taki kolor istnial w jakiejs palecie drogeryjnej . Daj znac na jaki kolor i jak szybko sie zmywa.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 11:20   #1528
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny a ja na tym zdjęciu słabo widzę i szczerze nie mogę określić jaki to kolorek... jak będziesz miała czas to zrób sobie fotkę w świetle dziennym na dworze i z daleka...to sobie oblukam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 11:31   #1529
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny dorwałam aparat, marny ale jakiś, o to mój blond i wysuszone piórka nad którymi pracuję po dekoloryzatorze w dodatku się kręcą i puszą...
odrost ma niecałe 2tyg.



blond bunny mogłabyś po tak małym odroście określić mój natural kolor?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2010-10-05 o 11:32
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 11:34   #1530
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Bunny mnie rowniez bardziej sie podoba Twoj kolor troche ciemniejszy. Ja uwazam, ze nadal jest bardzo jasny, ale w porownaniu z tym co bylo to ciemniej teraz jest, pewnie dlatego Mysia tak napisala. Gdyby mial byc dla mnie to jednak nadal troche za jasny ale fajnie wyglada - bardziej naturalnie. Tztowi tez sie pewnie podoba.

Enchanted - cudowny odcien , bardzo chcialabym taki osiagnac, szkoda ze to farba profesjonalna - mam bana chwilowo na kupowanie kosmetykow przez neta, pewnie nawet na dluzej, bo przesylka droga. Eh gdyby taki kolor istnial w jakiejs palecie drogeryjnej . Daj znac na jaki kolor i jak szybko sie zmywa.
Dam znac napewno sama jestem ciekawa, czy aby przypadkiem nie wypłucze się tak szybko jak Londa nieszczęsna..
Zdjęcia za jakiś czas popstrykam i powstawiam

Ja już wiem, że będę sobie zamawiała - farbka za ok 20zł i przesyłka chyba 12. No i litrową wodę 6% zamówie ojj ale plany mam w zasadzie za farbkę dam 30zł - tyle samo co za L'Oreala sklepowego a tą mam już sprawdzoną
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.