Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 11:49   #3901
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Już sa znane ceny z Cindy Sherman:


Fluidline (Cena: 70 zł)

Pigment (Cena: 90 zł)

Rzęsy (Cena: 55 zł)

Szminki (Cena: 79 zł)

Quad (Cena: 160 zł)

Puder brązujący (Cena: 95 zł)

Lakier do paznokci (Cena: 65 zł)

Cienie do powiek (Cena: 69 zł)

Chromographic Pencil (Cena: 66 zł)

Mineralize Skinfinish (Cena: 115 zł)

Błyszczyk (Cena: 70 zł)

Jumbo Penultimate Eye Liner (Cena: 75 zł)


POSH PARADISE:
Mattene - 79 zł
Lakiery - 65 zł
PP - 74 zł
CORI KOCHAM CIE!!
Oczywiscie za podanie cen

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy szminki Mattene można za B2M dostać ... hmmm
Na 100% nie
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:47   #3902
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
CORI KOCHAM CIE!!
Oczywiscie za podanie cen

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------



Na 100% nie
Dorciu - z wzajemnością Ale ja Ciebie za całokształt i za dobre serducho

Wychodzi na to, ze pójdę w skarpetkach po tych 2 kolekcjach

Szkoda,ze Mattene nie są B2M
A tak mi się spodobała ta lawendowa, ze szok, ale w ciemno nie zdecyduje się, bo może sie okazac iż będzie wyglądała zbyt trupio i wtedy co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 13:08   #3903
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czy Idyllic bardzo wpada w brąz na swatchach? Bo na blogach tak gdzies pisało, ze jest bardziej brazowy niźli w słoiczku.

Do jasnego quadu przekonywac mnie nie trzeba :P

A ciemny niebieski z pojednczych cieni jest prawie identyczny z Atlantic Blue tylko ma lepszą konsystencję

I cennik to podawałam już wyżej :P
Idyllic to wyjątkowy odcień... w słoiczku wygląda jak czerwonawy, miedziany / mahoń. Na skórze pierwsze skojarzenie to ewidentny ciepły brąz i ta ''czerwonawa'' nuta nie jest już tak intensywna... Z kolei dzisiaj przy swatchowaniu tego painta w świetle lampy wyglądał mi jak kopia MACowego Sketch

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość

Za Corii poproszę o cos więcej na temat Idyllic, który jest na mojej liście upragnionych. Czy to czysty burgund, czy tez wpada w brązowe tony - i jak bardzo błyszczy?

No i o drobiazgowy opis paletki Angel Flame. A juz sobie wyperswadowałam jej kupno, a po Twojej entuzjastycznej opinii - znów zaczyna kusić...
Tak jak napisałam powyżej Idyllic na skórze wpada w brąz, ma dosyć intensywny metaliczny połysk

Angel Flame to jasny satynowy beżyk chyba z delikatnym połyskiem, przepiękne jaskrawe pomarańczowe złoto, matowy żywy odcień jasnego różu oraz ciemny matowy grafit. Generalnie piękne zestawienie, troszkę przypomina mi inne limitowane quady MAC, Fafi Eyes 1 i tą z A Rose Romance... Bardzo podobne kompozycje, niestety porównania nie mam...

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość




Na 100% nie
Dorcia myślę, że w sumie nie ma nad czym rozpaczać. Pomadki są bardzo ładne, ale nie ma specjalnego szału. Z tej linii tak na żywo wpadł mi w oko tylko jeden odcień... Swatche na Temptalii były bardzo korzystne (ze zdjęć wybrałam 3 odcienie), szłam więc do MAC z zamiarem kupna, ale nie było żadnego ''Wow'' i w sumie łatwo mi było odpuścić nawet ten jeden kolor
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 13:35   #3904
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość


Dorcia myślę, że w sumie nie ma nad czym rozpaczać. Pomadki są bardzo ładne, ale nie ma specjalnego szału. Z tej linii tak na żywo wpadł mi w oko tylko jeden odcień... Swatche na Temptalii były bardzo korzystne (ze zdjęć wybrałam 3 odcienie), szłam więc do MAC z zamiarem kupna, ale nie było żadnego ''Wow'' i w sumie łatwo mi było odpuścić nawet ten jeden kolor
To baaardzo sie ciesze!
Bo niestety moja lista jest dluuzsza niz moj limit pieniezny..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:02   #3905
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Idyllic to wyjątkowy odcień... w słoiczku wygląda jak czerwonawy, miedziany / mahoń. Na skórze pierwsze skojarzenie to ewidentny ciepły brąz i ta ''czerwonawa'' nuta nie jest już tak intensywna... Z kolei dzisiaj przy swatchowaniu tego painta w świetle lampy wyglądał mi jak kopia MACowego Sketch

Tak jak napisałam powyżej Idyllic na skórze wpada w brąz, ma dosyć intensywny metaliczny połysk
Po pierwszych Twoich słowach, ze Idyllic na powiecie wpada jednak w brąz skresliłam go z listy, a po dalszych, ze wygląda jak kopia Sketch moje zaintersowanie gwałtownie wróciło

Jednak błyszczenie metaliczym połsykiem nie bardzo mi sie podoba

Nevado, mówisz zatem ze nie ma szału na szminki mattene?
Bo łazi za mną Naked Bliss, wybij mi ja z głowy jakoś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 22:14   #3906
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Która z Was będzie na przedpremierowym pokazie nowych kolekcji i gdzie? Może minispotkanie forumowe przy okazji?))
Zapisałam się dziś na środę, w sumie ma być 6 czy 7 osób, które "kochają nowe kolekcje". Wieczorem mają na moment wyjąć nową kolekcję dla nas, pokazowo. Jest to oficjalna przedpremiera, ponoć wszędzie? Nie mam pojęcia, czy będą makijaże przy okazji, czy tylko szansa na zakupy. Czułam się trochę niekomfortowo przy tym, ale Pani mnie zapewniła, że nie mamy szans wykupić inym czegoś do zera, bo każdy produkt przyjeżdza co najmniej w kilkunastu sztukach. Ponoć ten fioletowy lakier (Rain of Flowers) oraz Angel Flame są cudowne, w opinii dziewczyn z Maca
Przy okazji udało mi się chyba dobrać czerwień idealną dla debiutantki w świecie czerwonych ust - szminkę Lady Bug (Lustre) - to jasna, żywa, ciepła, ale niekrzykliwa czerwień. Wklepałam ją w usta palcem i chyba dam radę ją nosić bez stresu.
Porwałam też ostatni Woops! z Prolongwearów, mają już braki w kolorach (pewnie uzupełnią, bo to stała kolekcja). Na moich ustach to intensywny pomarańcz, nie koral, ale bardzo mi się podoba. Pozostałe kolory z mojej listy albo były niedostępne, albo nie podobały mi się tak, jak na kryśkowych swatchach. I całe szczęście, szczerze mówiąc.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 22:39   #3907
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Która z Was będzie na przedpremierowym pokazie nowych kolekcji i gdzie? Może minispotkanie forumowe przy okazji?))
Zapisałam się dziś na środę, w sumie ma być 6 czy 7 osób, które "kochają nowe kolekcje". Wieczorem mają na moment wyjąć nową kolekcję dla nas, pokazowo. Jest to oficjalna przedpremiera, ponoć wszędzie? Nie mam pojęcia, czy będą makijaże przy okazji, czy tylko szansa na zakupy. Czułam się trochę niekomfortowo przy tym, ale Pani mnie zapewniła, że nie mamy szans wykupić inym czegoś do zera, bo każdy produkt przyjeżdza co najmniej w kilkunastu sztukach. Ponoć ten fioletowy lakier (Rain of Flowers) oraz Angel Flame są cudowne, w opinii dziewczyn z Maca
Przy okazji udało mi się chyba dobrać czerwień idealną dla debiutantki w świecie czerwonych ust - szminkę Lady Bug (Lustre) - to jasna, żywa, ciepła, ale niekrzykliwa czerwień. Wklepałam ją w usta palcem i chyba dam radę ją nosić bez stresu.
Porwałam też ostatni Woops! z Prolongwearów, mają już braki w kolorach (pewnie uzupełnią, bo to stała kolekcja). Na moich ustach to intensywny pomarańcz, nie koral, ale bardzo mi się podoba. Pozostałe kolory z mojej listy albo były niedostępne, albo nie podobały mi się tak, jak na kryśkowych swatchach. I całe szczęście, szczerze mówiąc.
Tak, środowa przedpremiera ma byc wszędzie. Z tego co wiem, to Dorcia83 jest umówiona w środę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-24 o 22:50
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 22:52   #3908
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, środowa przedpremiera ma byc wszędzie. Z tego co wiem, to Dorcia83 jest umówiona w środę
Kochana 83 , a nie 86



Zartowalam
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 22:52   #3909
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, właśnie dodałam post na bloga z obszerną fotorelacją kolekcji Fall Colour ... Normalnie kręgosłup mi już wysiada od siedzenia i opracowywania tego posta Mam nadzieję jednak, że wysiłek nie poszedł na marne

Zapraszam :

http://beautyicon.pl/kosmetyki,artic...swatche,r.html

Jutro wstawię fotki z Posh Paradise
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 22:55   #3910
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie dodałam post na bloga z obszerną fotorelacją kolekcji Fall Colour ... Normalnie kręgosłup mi już wysiada od siedzenia i opracowywania tego posta Mam nadzieję jednak, że wysiłek nie poszedł na marne

Zapraszam :

http://beautyicon.pl/kosmetyki,artic...swatche,r.html

Jutro wstawię fotki z Posh Paradise
Pedze ogladac!!!!

Piekne zdjecia!!
OMG jeszcze wiecej mi sie podoba niz mialam na liscie..

Newadko , powiedz jesli masz porownanie,
czy warto kupowac Blue Candy jak sie ma Electric Eel/lub Clarity
A Royale ,gdy sie ma Atlantic Blue?






Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-09-24 o 23:10
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:04   #3911
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kurczę, po Twoich swatchach, Nevado, chcę wszystkie 4. błyszczyki, które pokazałaś. Za dobre zdjęcia robisz, lakiery też obłędnie wszystkie wyglądają. Nie potrzebuję kolejnego złotego, prawda?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 23:15   #3912
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po pierwszych Twoich słowach, ze Idyllic na powiecie wpada jednak w brąz skresliłam go z listy, a po dalszych, ze wygląda jak kopia Sketch moje zaintersowanie gwałtownie wróciło

Jednak błyszczenie metaliczym połsykiem nie bardzo mi sie podoba

Nevado, mówisz zatem ze nie ma szału na szminki mattene?
Bo łazi za mną Naked Bliss, wybij mi ja z głowy jakoś
Corii, nie ma szału, ale jutro jeszcze zamieszczę zdjęcia szminek to sama zobaczysz, że ten naked taki niefajny i nieciekawy

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Pedze ogladac!!!!

Piekne zdjecia!!
OMG jeszcze wiecej mi sie podoba niz mialam na liscie..

Newadko , powiedz jesli masz porownanie,
czy warto kupowac Blue Candy jak sie ma Electric Eel/lub Clarity
A Royale ,gdy sie ma Atlantic Blue?





Dziękuję Niestety nie mam porównania, nie lubię takich jaskrawych niebieskich odcieni, ale Royale jest naprawdę piękny i mogłabym się nawet do takiego odcienia przekonać

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kurczę, po Twoich swatchach, Nevado, chcę wszystkie 4. błyszczyki, które pokazałaś. Za dobre zdjęcia robisz, lakiery też obłędnie wszystkie wyglądają. Nie potrzebuję kolejnego złotego, prawda?
Błyszczyki są bardzo ładne, ale nie ma szału (znowu się powtarzam). Tylko Pink Fade szczególnie zwrócił moją uwagę...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:19   #3913
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[QUOTE=Nevada87;29610815] Dziękuję Niestety nie mam porównania, nie lubię takich jaskrawych niebieskich odcieni, ale Royale jest naprawdę piękny i mogłabym się nawet do takiego odcienia przekonać QUOTE]

dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:53   #3914
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nevada87 na dobry początek muszę Ci powiedzieć, że świetny jest ten Twój blog! Taki profesjonalny .
I miałam Cię pytać - czyżby nastąpiły jakieś zmiany w MACowych pędzlach? Bo widzę, że dodałaś do posta o nowej kolekcji pędzle, które zawsze były w kolekcji stałej (np. 182), więc o co chodzi?

Co do najnowszych kolekcji - zainteresował mnie tylko lakier do paznokci rain of flowers (chociaż nie mam doświadczenia z macowymi lakierami - dobre są?), ale też nie mam pewności czy kupię. Dzisiaj kupiłam coś w tym stylu - taki fiolet z brokatem z Revlona - Facets of fuchsia (załącznik) i nie wiem czy potrzebuję drugiego lakieru w tym stylu ...


No i muszę się przyjrzeć szminkom - widzę kilka kolorów, które mogłyby mi się spodobać, ale najbardziej mam nadzieję, że spodoba mi się jakaś mattene, bo jeszcze nie miałam z nimi styczności, a sama idea brzmi ciekawie i bardzo mi się podoba . Może znajdzie się jakaś mattene podobna do ravishing
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6123673485_dec6431acb.jpg (190,4 KB, 24 załadowań)
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-09-25 o 00:02
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 01:05   #3915
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Idyllic to wyjątkowy odcień... w słoiczku wygląda jak czerwonawy, miedziany / mahoń. Na skórze pierwsze skojarzenie to ewidentny ciepły brąz i ta ''czerwonawa'' nuta nie jest już tak intensywna... Z kolei dzisiaj przy swatchowaniu tego painta w świetle lampy wyglądał mi jak kopia MACowego Sketch
Tak jak napisałam powyżej Idyllic na skórze wpada w brąz, ma dosyć intensywny metaliczny połysk

Angel Flame to jasny satynowy beżyk chyba z delikatnym połyskiem, przepiękne jaskrawe pomarańczowe złoto, matowy żywy odcień jasnego różu oraz ciemny matowy grafit. Generalnie piękne zestawienie, troszkę przypomina mi inne limitowane quady MAC, Fafi Eyes 1 i tą z A Rose Romance... Bardzo podobne kompozycje, niestety porównania nie mam...
Bardzo dziękuję za dokładne przedstawienie uroków Idyllic. Po Twoim opisie jestem całkowicie już przekonana, że go wezmę.

A jak nakładają sie cienie z Angel Flame? Czy są przyjazne w obsłudze, czy też trzeba się nieco natrudzić, by uzyskać taki piękny efekt, jak na swatchach przez Ciebie prezentowanych (swoją droga - fantastyczne są Twoje zdjęcia - w pełni oddją urok MAC - owych kosmetyków, a nawet go potęgują - chapeau bas!). I czy najjasniejszy z quadu przypomina któryś z normalnie dostepnych cieni - typu rozświetlaczowe jak Shroom, czy też Nylon?

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Która z Was będzie na przedpremierowym pokazie nowych kolekcji i gdzie? Może minispotkanie forumowe przy okazji?))
Zapisałam się dziś na środę, w sumie ma być 6 czy 7 osób, które "kochają nowe kolekcje". Wieczorem mają na moment wyjąć nową kolekcję dla nas, pokazowo. Jest to oficjalna przedpremiera, ponoć wszędzie? Nie mam pojęcia, czy będą makijaże przy okazji, czy tylko szansa na zakupy. Czułam się trochę niekomfortowo przy tym, ale Pani mnie zapewniła, że nie mamy szans wykupić inym czegoś do zera, bo każdy produkt przyjeżdza co najmniej w kilkunastu sztukach. Ponoć ten fioletowy lakier (Rain of Flowers) oraz Angel Flame są cudowne, w opinii dziewczyn z Maca
W Krakowie przedpremiera również wypada w środę - i mam się stawić, zaproszona na nia podczas ostatniego w MAC - u malowania. I już dni odliczam - jednocześnie lękając się, iż żądza posiadania znów drastycznie nadszarpnie mój budżet, zaś wstępne plany zakupowe zostaną rozszerzone do granic nieprzyzwoitych wręcz.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 07:43   #3916
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Która z Was będzie na przedpremierowym pokazie nowych kolekcji i gdzie? Może minispotkanie forumowe przy okazji?))
Ja będę we Wro - ktoś jeszcze ?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 08:43   #3917
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie dodałam post na bloga z obszerną fotorelacją kolekcji Fall Colour ... Normalnie kręgosłup mi już wysiada od siedzenia i opracowywania tego posta Mam nadzieję jednak, że wysiłek nie poszedł na marne

Zapraszam :

http://beautyicon.pl/kosmetyki,artic...swatche,r.html

Jutro wstawię fotki z Posh Paradise
O rany pigment Blue Storm wygląda obłędnie , a złoty lakier do paznokci nie jest czasem podobny do Chanelowskiego Peridot?
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:26   #3918
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie dodałam post na bloga z obszerną fotorelacją kolekcji Fall Colour ... Normalnie kręgosłup mi już wysiada od siedzenia i opracowywania tego posta Mam nadzieję jednak, że wysiłek nie poszedł na marne

Zapraszam :

http://beautyicon.pl/kosmetyki,artic...swatche,r.html

Jutro wstawię fotki z Posh Paradise
Nevado bez urazy ale fotki - zwłaszcza swatchów na ręce są przekłamane i to sporo. Widze, bo mam cień Skoh-A-Holic i zupełnie inaczej on wygląda zeswatchowany - w załączeniu zdjecia owego cienia mojego autorstwa
Wg mnie Temptalia ma fotki najbliższe prawdy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tttt.jpg (80,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sw.jpg (77,4 KB, 10 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-25 o 11:37
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:28   #3919
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

to ja się wypowiem, a co. czuję się zdyskryminowana przez MACa do potęgi entej, i na pewno ludzie którzy w tyg pracują i nie pochodzą z dużych "MACowych" miast czują się podobnie, nie rozpaczam, pojadę sobie w sobotę, nie zrozumcie mnie źle. ale straszliwie mnie irytuje robienie przedsprzedaży w środku tygodnia... sorry, zakładają że tylko ludzi z Wro czy Waw na nich stać czy jak? bo ja nie rozumiem, niech mi to ktoś mądrzejszy ode mnie wyjaśni źle mi trochę z tym, po prostu bo jestem lojalna wobec tej marki od tak dawna a tu doopa... :/

wczoraj stało się coś dziwnego.... byłam na imprezie i przed wyjściem zrobiłam sobie (z trudem, bo nie przepadam za tym produktem i jego pędzelkiem) czarnym Liquidlastem kreski... i mi się kurde odbił! Liquidlast?? zdarzyło się Wam kiedyś? miałam powiekę zaimpregnowaną bazą, cieniami itp... także była dość sucha... a tu taki zonk...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 11:33   #3920
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
czy warto kupowac Blue Candy jak sie ma Electric Eel/lub Clarity
A Royale ,gdy sie ma Atlantic Blue?


Dorciu - Royale i Atlantic one sa niemalże identyczne, różnia się w zasadzie konsystencją - Royale się bosko nakłada wporównaniu do Atlantica, który jest tępy i robi prześwity. Dla porównania wstawiam temptaliowe zdjęcia.

Co do Electric Eel - wg Temptalii jest ciemniejszy od Blue Candy, nie moge tego na zywo sprawdzić, ale zrobiłam zdjecia Eletric Eel i w porównaniu ze swatchami Candy Blue na Temptalii wyszły niemal identycznie.Sama zobacz zresztą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ablue.jpg (45,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac_royale003.jpg (50,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eel2.jpg (102,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac_bluecandy005.jpg (44,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac_bluecandy003.jpg (55,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eel3.jpg (108,6 KB, 1 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-25 o 11:36
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 12:16   #3921
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dorciu - Royale i Atlantic one sa niemalże identyczne, różnia się w zasadzie konsystencją - Royale się bosko nakłada wporównaniu do Atlantica, który jest tępy i robi prześwity. Dla porównania wstawiam temptaliowe zdjęcia.

Co do Electric Eel - wg Temptalii jest ciemniejszy od Blue Candy, nie moge tego na zywo sprawdzić, ale zrobiłam zdjecia Eletric Eel i w porównaniu ze swatchami Candy Blue na Temptalii wyszły niemal identycznie.Sama zobacz zresztą.
Kochana dziekuje
Wlasnie takiego porownania potrzebowalam!
Musze obadac, jesli konsystencja bedzie naprawde sie roznic, to wezme te cienie, a stare sprzedam poprostu..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 12:43   #3922
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nevada87 na dobry początek muszę Ci powiedzieć, że świetny jest ten Twój blog! Taki profesjonalny .
I miałam Cię pytać - czyżby nastąpiły jakieś zmiany w MACowych pędzlach? Bo widzę, że dodałaś do posta o nowej kolekcji pędzle, które zawsze były w kolekcji stałej (np. 182), więc o co chodzi?
Dzięki Dodałam te pędzelki gdyż znajdują się na zdjęciu reklamowym całej gamy Fall Colour. Tak samo Dim Lip Erase, w materiale przygotowanym przez MAC nie było o nim mowy, natomiast na zdjęciu jest widoczny i w salonie także wchodzi w skład FC

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za dokładne przedstawienie uroków Idyllic. Po Twoim opisie jestem całkowicie już przekonana, że go wezmę.

A jak nakładają sie cienie z Angel Flame? Czy są przyjazne w obsłudze, czy też trzeba się nieco natrudzić, by uzyskać taki piękny efekt, jak na swatchach przez Ciebie prezentowanych (swoją droga - fantastyczne są Twoje zdjęcia - w pełni oddją urok MAC - owych kosmetyków, a nawet go potęgują - chapeau bas!). I czy najjasniejszy z quadu przypomina któryś z normalnie dostepnych cieni - typu rozświetlaczowe jak Shroom, czy też Nylon?


Wszystkie kolory nakładałam na wcześniej wklepany w skórę korektor MAC Select. Chciałam po prostu ujednolicić skórę i stworzyć podkład pod kosmetyki, być może to spowodowało, że te cienie tak świetnie się nałożyły... Cienie są satynowe. Ten pierwszy jasny nadaje śliczny dyskretny połysk, to odcień Chamomile, który był już wcześniej dostępny przy kolekcji Warm & Cozy. Generalnie nawet jeśli cienie stawiałyby opór to i tak warto, bo kolorystyka jest naprawdę naprawdę cudowna

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
O rany pigment Blue Storm wygląda obłędnie , a złoty lakier do paznokci nie jest czasem podobny do Chanelowskiego Peridot?
Troszkę Tylko ten z MAC chyba bardziej złoty, a Peridot ma w sobie dużo zieleni? Niestety nie miałam okazji testować na paznokaciach żadnego z nich.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nevado bez urazy ale fotki - zwłaszcza swatchów na ręce są przekłamane i to sporo. Widze, bo mam cień Skoh-A-Holic i zupełnie inaczej on wygląda zeswatchowany - w załączeniu zdjecia owego cienia mojego autorstwa
Wg mnie Temptalia ma fotki najbliższe prawdy
Corii gdzież ja miałabym się na Ciebie gniewać Starałam się jak najwierniej oddać kolory, ale trudno o to w sklepowym świetle, aparat przy odpowiednich ustawieniach próbuje ustawić prawidłowy ''balans bieli'' (chyba tak to się nazywa ), ale mój obiektyw różnie zachowuje się w takim świetle... a teraz trafiłaś w jego czuły punkt, którym czasem są fiolety, a czasem róże... szczególnie te jaskrawe Ale co jak co nie będę obwiniała obiektywu i lecę się doszkalać u profesjonalistów w październiku, wtedy żadne światło nie będzie mi problemem
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 17:03   #3923
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Troszkę Tylko ten z MAC chyba bardziej złoty, a Peridot ma w sobie dużo zieleni? Niestety nie miałam okazji testować na paznokaciach żadnego z nich.
Dziękuję bardzo za odpowiedź

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to ja się wypowiem, a co. czuję się zdyskryminowana przez MACa do potęgi entej, i na pewno ludzie którzy w tyg pracują i nie pochodzą z dużych "MACowych" miast czują się podobnie, nie rozpaczam, pojadę sobie w sobotę, nie zrozumcie mnie źle. ale straszliwie mnie irytuje robienie przedsprzedaży w środku tygodnia... sorry, zakładają że tylko ludzi z Wro czy Waw na nich stać czy jak? bo ja nie rozumiem, niech mi to ktoś mądrzejszy ode mnie wyjaśni źle mi trochę z tym, po prostu bo jestem lojalna wobec tej marki od tak dawna a tu doopa... :/
Katarzyno podzielam Twoje oburzenie
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 17:36   #3924
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kolejna porcja MACowych skarbów, tym razem Posh Paradise:

http://www.beautyicon.pl/kosmetyki,a...swatche,r.html

I nie będę kusić Z szminek najbardziej spodobał mi się odcień Unknown Pleasures, ale to już kwestia gustu Z PP wybrałam i zakupiłam Nubile oraz Idyllic

Na dysku mam także swatche tych paintów na skórze w zestawieniu z cieniami do powiek... Generalnie zrobiłam małe podsumowanie nabytków i niedługo pojawi się taka prezentacja na moim blogu oraz test 4 podkładów MACa. Jak będziecie miały ochotę to serdecznie zapraszam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 17:49   #3925
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Corii gdzież ja miałabym się na Ciebie gniewać Starałam się jak najwierniej oddać kolory, ale trudno o to w sklepowym świetle, aparat przy odpowiednich ustawieniach próbuje ustawić prawidłowy ''balans bieli'' (chyba tak to się nazywa ), ale mój obiektyw różnie zachowuje się w takim świetle... a teraz trafiłaś w jego czuły punkt, którym czasem są fiolety, a czasem róże... szczególnie te jaskrawe Ale co jak co nie będę obwiniała obiektywu i lecę się doszkalać u profesjonalistów w październiku, wtedy żadne światło nie będzie mi problemem
Ufff Nevado, bo nie wiedziałam, jak odbierzesz moją poprawkę A wszystko przez moja naddokładność, która każe mi sprostowywać, jak cos uważa ze jest nie tak
A jeśli to przy świetle sklepowym to wszystko jasne, bo owo światło mnie kompletnie rozbraja - wszystko w nim wychodzi nie takie, jak jest w rzeczywistości.
Ale jesli pójdziesz na kurs, to wtedy ja się będe mogła przy Tobie schować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 18:58   #3926
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja będę we Wro - ktoś jeszcze ?
Cześć

Jestem nowa w tym wątku, ale również uzależniona od maca.

We Wroc będzie event przedpremierowy, czy dopiero 1/10/11 będzie można zapoznać się z nową kolekcją??
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 19:30   #3927
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem nowa w tym wątku, ale również uzależniona od maca.

We Wroc będzie event przedpremierowy, czy dopiero 1/10/11 będzie można zapoznać się z nową kolekcją??
Na tej stronie cały czas toczy się rozmowa na ten temat.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 19:35   #3928
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to ja się wypowiem, a co. czuję się zdyskryminowana przez MACa do potęgi entej, i na pewno ludzie którzy w tyg pracują i nie pochodzą z dużych "MACowych" miast czują się podobnie, nie rozpaczam, pojadę sobie w sobotę, nie zrozumcie mnie źle. ale straszliwie mnie irytuje robienie przedsprzedaży w środku tygodnia... sorry, zakładają że tylko ludzi z Wro czy Waw na nich stać czy jak? bo ja nie rozumiem, niech mi to ktoś mądrzejszy ode mnie wyjaśni źle mi trochę z tym, po prostu bo jestem lojalna wobec tej marki od tak dawna a tu doopa... :/
Wg mnie pomysł z przedsprzedażą w środku tygodnia jest poroniony - ja wprawdzie zamierzam dotrzeć, choć odległość do Wro mam niemałą i nie powiem, że nie jest to dla mnie komplikacja w związku z pracą i innymi obowiązkami, ale liczę na to, że jest to pierwsza i ostatnia przedsprzedaż organizowana poza weekendem.

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość

We Wroc będzie event przedpremierowy, czy dopiero 1/10/11 będzie można zapoznać się z nową kolekcją??
Event jako taki ma być prawdopodobnie 1.10.2011r., a przedsprzedaż tylko na imienne zaproszenie, niestety. Musisz chyba zadzwonić do MAC'a i osobiście dowiedzieć się co i jak.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 19:37   #3929
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jak nie ma przedsprzedazy to zle... jak jest to zle ze w srodku tygodnia... jakby byl event w sobote to znowu byloby zle bo 'costam'... wam sie nigdy nie dogodzi

Winyl lakiery MACa są fajnie - przede wszstkim są bardzo trwałe. Ale ten Revlon co wrzuciłaś w załączniku piękny

Nevado - swatche kusicielskie... przeglądałam Twoje i Temptaliowe i sama nie wiem już czego chce
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2011-09-25 o 19:44
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 19:55   #3930
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jak nie ma przedsprzedazy to zle... jak jest to zle ze w srodku tygodnia... jakby byl event w sobote to znowu byloby zle bo 'costam'... wam sie nigdy nie dogodzi

Winyl lakiery MACa są fajnie - przede wszstkim są bardzo trwałe. Ale ten Revlon co wrzuciłaś w załączniku piękny

Nevado - swatche kusicielskie... przeglądałam Twoje i Temptaliowe i sama nie wiem już czego chce
Brand, wiesz po prostu nie każdemu jest "po drodze" do wrocławia w środku tygodnia... i tyle. i nie jest źle... raczej przykro, i tyle sama przyznaj że trochę to dziwny pomysł...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.