Proszę o pomoc :(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 16:31   #1
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167

Proszę o pomoc :(:(


Witam Was dziewczyny.
Przyznam, ze od dłuższego czasu śledzę forum metamorfozy i muszę przyznać, ze jestem pod głębokim wrażeniem Waszych rad. W końcu i ja po dzisiejszym nieudanym eksperymencie włosowym postanowiłam poprosić Was o radę.
Otóż. Niegdyś płomiennie ruda, długowłosa ,wiecznie szczęśliwa dziewczyna z grzywką, od kilku godzin w zalizanym granatowo-czarnym bobie od dłuzszego czasu popadam w coraz większe kompleksy. Spowodowane jest to tym, że się w pewnym względzie wypaliłam i kompletnie nie mam pomysłu na siebie, na swoją fryzurę i kolor włosów. Dziś postanowiłam pozbyć sie moich cynamonowo-brązowych kosmyków i w celu uzyskania dawnego blasku i wyrazistości chwyciłam farbę w kolorze granatowej czerni. Okazało się to straszną porażką, dodałam sobie kilka lat, kolor kompletnie mnie stłamsił i odebrał resztki wiary w swoją urodę i kobiecość. Musze się tego pozbyć natychmiast. Myślałam o rozświetlających pasemkach w kolorze blondu (zdj nr 1). Kolejna zdjęcia przedstawiają kolor i fryzurę z dnia dzisiejszego. Myslę, że fryzura i kolor moga pomóc mi odzyskac pewnosć siebie i kobiecość, nie chcę już sama eksperymentować dlatego proszę Was kobitki o radę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Natalia-Kukulska_gallery_image.jpg (44,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1588.jpg (38,0 KB, 391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1575.jpg (33,9 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1580.jpg (35,6 KB, 562 załadowań)
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:39   #2
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Fryzurę na ostatnim zdjęciu masz bardzo ładną i dziewczęcą, tylko kolor przydałoby się trochę rozjaśnić. Nie popadaj w kompleksy bo nie jest tak źle i ładna z Ciebie dziewczyna
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:48   #3
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Na 3 zdjeciu wygladasz slicznie!
Moze kilka rudych pasemek ?
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:55   #4
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Przytyło mi się parę kilogramów. Jestem od dwóch lat w stałym związku, całkowicie poświęciłam się chłopakowi, przez co ucierpiała moja pewnosć siebie. Jeszcze tak niedawno byłam aktywną, pełną życia i pewną siebie dziewczyną, której nie w głowie były kompleksy. Zwracałam na siebie uwagę mężczyzn, flirtowałam, często wychodziłam z domu. A teraz studia, dom, obiadki, sprzątanie. To nie jest chyba moja bajka. Chciałabym być taka radosna jak kiedyś. Właśnie od koloru bym chciała zacząc metamarfozę, to ważne aby czuć się dobrze we własnym ciele. Często doradzam koleżankom, są to celne rady, ale chyba prawda życiowa o szewcu, który bez butów chodzi w moim przypadku jest jak najbardziej adekwatna. Co myślicie o pasemkach jak ze zdjęcia ?

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Dodam jeszcze, ze każda rada jest dla mnie bardzo cenna. Czekam na Wasze propozycje dziewczyny ! Wydaje mi się, ze wygląda potwornie nudno i szaro :/
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 18:16   #5
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Hmm.. Popieram poprzedniczki. Na ostatnim zdjęciu, fryzurka wygląda rewelacyjnie. Nie pasuje Ci "zakładanie" włosów za ucho. Jestem również tego samego zdania, że troszkę rozjaśniony kolor Głowa do góry, wszystko da się naprawić, ale radze udać się do specjalisty

P.S.: Ten rudy kolorek obok to Twoje włoski? Niesamowicie podoba mi się ten kolor! Sama myślę o takowym na moich włoskach, ale boję się, że coś się schrzani i efekt końcowy będzie tragiczny;/
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 18:39   #6
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Cytat:
Napisane przez myszunia 89 Pokaż wiadomość
Hmm.. Popieram poprzedniczki. Na ostatnim zdjęciu, fryzurka wygląda rewelacyjnie. Nie pasuje Ci "zakładanie" włosów za ucho. Jestem również tego samego zdania, że troszkę rozjaśniony kolor Głowa do góry, wszystko da się naprawić, ale radze udać się do specjalisty

P.S.: Ten rudy kolorek obok to Twoje włoski? Niesamowicie podoba mi się ten kolor! Sama myślę o takowym na moich włoskach, ale boję się, że coś się schrzani i efekt końcowy będzie tragiczny;/

Tak to był mój kolor, który bardzo lubiłam i w którym bardzo dobrze się czułam, aczkolwiek moje włosy były tak osłabione zabiegami fryzjerskimi -mimo dość dobrej pielęgnacji(rozjaśnianie, malowanie, ściąganie koloru, nieudane, nietrafione przejście w kawowy brąz, potem znów rozjaśnianie i powrót do rudosci), że w celu polepszenia ich kondycji postanowiłam je ściąć, a że rudość nie była kompatybilna z fryzurą to i ona zniknęła. Z chęcią do niej powrócęm, gdy włosy będą dłuższe, tymczasem muszę poszukać dla moich włosów rozwiązania przejściowego
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:14   #7
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Taka ładna dziewczyna i kompleksy?
Fryzurka z trzeciego zdjęcia jest super! Pasuje Ci kilka jaśniejszych pasemek i byłoby idealnie
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 21:11   #8
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

KOBIEEETO! przecież ty taka śliczna jesteś, piękna twarz Fryzura też mi się niesamowicie podoba, kolor nieco jaśniejszy i będzie w porządku
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:32   #9
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Wiele osób mi mówi, że powinnam schować kompleksy w kieszeń, jednak no cóż ciezko tak po prostu Kilka z Was napisało o "kilku" pasemkach. Jak sobie to wyobrażacie? Macie może jakieś zdjęcie które odzwierciedliłoby propozycję? chodzi mi o odcień i ich ilość.
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:16   #10
patunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: katowice, giszowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

4 zdj boskie i nie martw sie nawet jak dla mnie nie musisz rozjaśniac
patunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:34   #11
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Mnie się podoba ten kolor. Ślicznie wyglądasz. Bardzo ładna z ciebie dziewczyna. Chciałabym mieć taki kształt buzi. Można szaleć z bronzerem do woli.
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 09:30   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

"A teraz studia, dom, obiadki, sprzątanie

to skoncz z tym, laski ktore sie poswiecaja zazwyczaj zle na tym wychodza.
szkoda zycia.

kochana, nie podejmuj pochopnych decyzji, farby te trwale tak samo wyplukuja sie i bledna, najpierw pozwol jej sie troche wyplukac zanim zaczniesz z rozjsnianiem.

jestem za tym zebys zapuscila wlosy z racji na okragla twarz, kolor ... no coz pomocne beda zdjecia sprzed farbowania.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:04   #13
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

ładna dziewczyna z Ciebie, fajnie Ci w tej fryzurze i ładnie Ci z grzywką taką jak na ostatnim zdjęciu, taki kolor jak Kukulska w zdjęciu w załączniku byłby bardzo fajny, może o ton ciemniejszy
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 14:04   #14
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

2 i 3 zdjecie super
farba jest swieza wiec sie wyplucze,jezeli chcesz aby szybciej to nastapilo to myj glowe cudownym srodkiem na jedna porcje szamponu dodajemy jedna lyzeczke sody oczyszczonej i myjemy farba sie wyplucze na pewno,nie do konca ale bedzie sie zmywala jak szalona,mozesz splukac sobie soda oczyszczona po czym jeszcze raz umyc magicznym specyfikiem
jezeli chodzi CI o blond to niewykonalne niestety i mowie Ci to jako fryzjer ,po 1 dlatego,ze sa czarne i swiezo malowane wiec farba bedzie sie wyplukiwala i pod folia zmiesza sie to wszystko i z blondu nici,pozatym gdyby kolor byl wyplukany to pod spodem masz rudy kolor i w razie pasemek efekt bedzie pomaranczowo -rudawy

wygladasz slicznie i nie popadaj w depresje
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 21:41   #15
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
2 i 3 zdjecie super
farba jest swieza wiec sie wyplucze,jezeli chcesz aby szybciej to nastapilo to myj glowe cudownym srodkiem na jedna porcje szamponu dodajemy jedna lyzeczke sody oczyszczonej i myjemy farba sie wyplucze na pewno,nie do konca ale bedzie sie zmywala jak szalona,mozesz splukac sobie soda oczyszczona po czym jeszcze raz umyc magicznym specyfikiem
jezeli chodzi CI o blond to niewykonalne niestety i mowie Ci to jako fryzjer ,po 1 dlatego,ze sa czarne i swiezo malowane wiec farba bedzie sie wyplukiwala i pod folia zmiesza sie to wszystko i z blondu nici,pozatym gdyby kolor byl wyplukany to pod spodem masz rudy kolor i w razie pasemek efekt bedzie pomaranczowo -rudawy

wygladasz slicznie i nie popadaj w depresje
Dziękuję ślicznie za przepis na cudowną płukankę, gdzies kiedyś o niej słyszałam ale jakoś mi umknęło Dziekuje raz jeszcze. Pod czarnymi włosami mam brąz. Z rudościami miałam do czynienia ostatni raz około rok temu. Zdaję sobie sprawę z tego, ze na pewno gdybym teraz zrobiła pasemka to wyglądałabym jak kurczak. Jednak chciałabym wiedzieć ile czasu musi upłynać (mniej więcej) abym mogła zrobić pasemka i ich efekt był sensowny (minimalizacji żółtych tonów)? Kurde mam wrażenie, że jestem w gorącej wodzie kąpana, ale niestety na punkcie włosów mam kompletnego hopla.
Co do mojej obecnej fryzury, to na co dzień wygląda ona nieco inaczej. Zdjęcie przedstawiam poniżej. Na zamieszczonych w pierwszym poście zdjęciach włosy były zaraz po umyciu i po dostrzeżeniu efektów farbowania odeszła mi chęć do ich układania, W ogóle od tego farbowania zauważyłam, ze włosy słabiej mi sie układało. Czy możliwe jest to aby farba jakiej użyłam (joanna szampon koloryzujący multi soft) miała na to wpływ?

A może któraś z Was mi jeszcze podpowie jak podkreślić/wyszczuplić moją pyzatą buźkę przy użyciu różu i bronzera? Odkąd przytyłam kompletnie się pogubiłam w sztuce makijażu. chciałabym też sie dowiedzieć jak powiększyć oczko, które schowało się za puckami. Moje oczy sa koloru szaro-zielonego, opalam się raczej na brązowo, kolor włosów jak na zdjeciach z pierwszego posta. poradzicie coś?
Dziękuję za każdą wskazówkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1485.jpg (91,5 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1528.jpg (67,3 KB, 320 załadowań)
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 23:57   #16
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Jezeli pod czarnymi masz braz to plucz wlosy magicznym srodkiem i jak tylko zauwazysz,ze piana i woda nie jest juz czarna to smialo mozesz robic pasemka mozesz tez zrobic kapiel tak zwana rozjasniajaca czyli jedna miarka rozjasniacza,taka sama miarka odzywki do wlosow i doslownie ze 2-3 lyzeczki wody utlenione w max do 6% i nakladasz na wloski rekoma ( nie pedzelkiem jak normalna farbe ) i caly czas masujesz jak bys myla glowe,masujesz tak dlugo az zobaczysz w lustrze ,ze o taki kolor Ci chodzilo zazwyczaj nie trwa to dluzej niz 5 w max do 15 minut,zmywamy,odzyweczka i gotowe

co do wyszczuplenia buzi to ja nic nie widze co by wyszczuplac ale jesli tak bardzo chcesz to nakladasz podklad,puder i robisz dziubek ( chyba tak najlepiej to nazwac i ujac ) i bierzesz na pedzelek nkaladasz bronzer i pod kosciami NIE NA KOSCIACH POLICZKOWYCH ale wlasnie pod nimi zaznaczasz bronzerem,najlepiej jeszcze zuchwy maznac bronzerem ale nie malujac brody pod oczami jasniejszy puder a na kosci policzkowe odrobina rozu,mozesz jeszcze nos od czubka do okolicy pomiedzy oczyma maznac jasniejszym korektorem-efekt mega wyszczuplajacy twarz
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 10:51   #17
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

http://www.youtube.com/results?searc...ac.lT0OfPTcEkA

Enjoy !
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 07:22   #18
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

w podkreśleniu oka na pewno pomoże dobra regulracja brwi u kosmetyczki i podkreslenie ich ciemnym cieniem, na pewno nie czarnym tylko np. czekoladowym
masz sliczne, geste wlosy, slodka buzie, a co do farby, to pewnie juz sie troche wyplukuje?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 17:13   #19
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Tak, j kolor z każdym myciem blednie co mnie niezmiernie cieszy. Mieszanka sodowa pięknie wnika we włókno włosa. Co do brwi, zawsze reguluje je u kosmetyczki, aczkolwiek teraz miałam przykry incydent z nimi (spaliłam ogniem z kuchenki:/) i teraz "hoduje" je aby coś móc z nich skleić, na tą chwilę rosną sobie tak frywolnie, ale jutro wybieram się z nimi do kosmetyczki, żeby coś wykombinowała (sadzę, że już można im nadać twarzowy kształt) także na pewno jutro się pochwale
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 09:25   #20
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Hej a moim zdaniem wyglądasz bosko w tych czarnych włosach i fryzurze, ja bym nic nie zmieniała! Jedynie podkreśliłabym mocniej oko i brwi i rewelacja Dużo bardziej podobasz mi się w czarnych włosach, zyskałaś drapieżności, charakteru i tajemniczości! Wyglądasz teraz bardzo intrygująco
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:09   #21
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

niesiaaa22 może spróbowałabyś nieco poeksperymentować z bardziej naturalnym kolorkiem. Według mnie ten kolor Cię postarza...

Od jakiegoś czasu jestem zwolenniczką natural look jeśli idzie o włosy i twarz. Kiedyś farbowała włosy na platynę, miałam prawie białe włosy...uhhh zapłaciła za to słoną cenę.

Ponizej moje propozycje kolorów (nie fryzur)dla Ciebie

1. klik
2. klik
3. klik
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 15:29   #22
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Hej dziewczyny !!!
Dzi ekuje serdecznie za wszystkie rady, ostatecznie moja metamorfoza była sponsorowana moim spontanicznym działaniem i nieprzemyślanymi decyzjami, jednak sądzę że rezultat jest zadowalający. A wy co myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2186.jpg (67,6 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2182.jpg (139,0 KB, 227 załadowań)
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 16:11   #23
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

uwazam, ze jest Ci przepieknie w tym kolorze i fryzurze!
tak trzymaj bo piekna z Ciebie kobieta
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 18:55   #24
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Świetnie wyglądasz. Krótka jaśniejsza fryzura pasuje Ci znacznie bardziej niż poprzedni styl.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 19:12   #25
Maartusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Jak dla mnie w każdym wydaniu wyglądasz rewelacyjnie, teraźniejszy wygląd dodał Ci takiego pazurka, jesteś bardzo piękna, masz prześliczne duże oczy i coś w nich jest co przyciąga !!!
Maartusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:05   #26
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Nie podejrzewałam, że gust może aż tak się różnić... Mi zdecydowanie bardziej się podobasz na pierwszych fotkach, gdzie masz bardziej odsłonięte czoło, niż na tym ostatnim
Odważna zmiana
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:53   #27
highheel112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 17
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

I dobrze, trzeba mieć odwagę żeby eksperymentować, mówi się, że "włosy nie ręka - odrosną". Co prawda uważam, że w tamtym czarnym bobie wyglądałaś bardzo dobrze, ale ten rudy teraz rozświetla Ci całą twarz. I oczy wydają się bardziej zielone niż szare Cięcie trochę bym zmieniła, ale kwestia gustu - najważniejsze, żebyś czuła się dobrze, a skoro teraz Twoje odczucia co do fryzury znacznie się polepszyły, to zdecydowanie metamorfoza na plus. I podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami - masz bardzo ładną buzię, szczególnie oczy.
highheel112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 07:45   #28
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Przecudnie!
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:36   #29
nieesiax22
Raczkowanie
 
Avatar nieesiax22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 167
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

Cytat:
Napisane przez highheel112 Pokaż wiadomość
I dobrze, trzeba mieć odwagę żeby eksperymentować, mówi się, że "włosy nie ręka - odrosną". Co prawda uważam, że w tamtym czarnym bobie wyglądałaś bardzo dobrze, ale ten rudy teraz rozświetla Ci całą twarz. I oczy wydają się bardziej zielone niż szare Cięcie trochę bym zmieniła, ale kwestia gustu - najważniejsze, żebyś czuła się dobrze, a skoro teraz Twoje odczucia co do fryzury znacznie się polepszyły, to zdecydowanie metamorfoza na plus. I podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami - masz bardzo ładną buzię, szczególnie oczy.
Mogę zaptać co byś w cięciu zmieniła Pytam ponieważ w dalszym ciągu nie mogę przyzwyczaić się do fryzurki i wydaje mi się, że moja grzywka jest nazbyt krotka
__________________
Miejsce dla każdej z nas
.
nieesiax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 22:06   #30
highheel112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 17
Dot.: Proszę o pomoc :(:(

to oczywiście kwestia gustu, ale dla mnie wygląda bardzo grzecznie i to kontrastuje z kolorem i Twoim wyrazem twarzy na tym zdjęciu może zapuść grzywkę i zrób taką bardziej... "poszarpaną"? nie wiem jak to określić inaczej :P
highheel112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.