balsam brazujacy soraya-dzis probuje(do tych ktore chca poraz pierwszy uzyc balsamu) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-02, 21:12   #1
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385

balsam brazujacy soraya-dzis probuje(do tych ktore chca poraz pierwszy uzyc balsamu)


dzis poraz pierwszy zdecydowalam sie na balsam brazujacy by przedluzyc opalenizne-ciekawe jak wyjdzie??
zrobbilam tak:
1 peeling twarzy i ciala maseczke oczyszczajaca
2 nawilzylam porzadnie cale cialo
3 rozprowadzilam krem -staralam sie rownomiernie a na lokcie i kolana nalozylam groba warstwe zwyklego kremu
4 potem umylam rece tonikiem za pomoca wacika (spod dloni)
jak myslicie wyjdzie??? troszke dizwnei pachnie ale nei jest tak zle

jak obudze sie jutro ebz zadnych plam i skutkow ubocznych to dam znac czy polecam czy nie i czy warto w ogle sprobowac
dodam ze mam wrazliwa skore.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 07:58   #2
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: balsam brazujacy soraya-dzis probuje(do tych ktore chca poraz pierwszy uzyc balsamu)

tam gdzie aj rozsmarowalam jest dobrze tylko niedokladnie wyszorowalam momeidzy palcami, tam na plecach gdfzie moja siroa smarowala to to totalny koszmar nie widac na mnie zeby cos barwil procz jasniejszych kawalkow ciala typu miedzy palcami ale to mzoe zacznie byc widac za ktoryms razem.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 08:11   #3
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: balsam brazujacy soraya-dzis probuje(do tych ktore chca poraz pierwszy uzyc balsamu)

ja tez niedawno probowalam pare dni regularnego smarowania i jestem slicznie jasnobrazowa, nawet na raczkach(tylko paznokcie mi troche zazolcil...). Ja uwazam ze jest naprawde lepszy od holiday skin, na pewno wydajniejszy! i podoba mi sie zapach
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 08:29   #4
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: balsam brazujacy soraya-dzis probuje(do tych ktore chca poraz pierwszy uzyc balsamu)

ja nie polecam tego balsamu. Fakt dobrze brązuje, mocno, opalenizna jest ok, tylko jak przestaje się go stosować to powstają nieefektowne plamy
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.