Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 23:29   #2671
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
kolorystycznie ani kryjąco?


Ja mam próbkę fioletowego, wziełam bo zielonej nie było, ale powinnam mieć zielony bo ma cerę płytko unaczynioną. Ten fioletowy to sredniak. Słabo kryje, w sumie nic fajnego. Przebarwienia i czerwony kolor cery przebija


Dokładnie. W niczym różnicy nie było.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 00:27   #2672
marchewka333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 95
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość


Na szaro: czemu nie polubilas redermic c? Po serum z zsk z wit c dostalam strasznej wysypki na twarzy.moja twarz chyba jej nie lubi a w lrp pokladam nadzieje ze apteczna wit c inaczej zadziala
W sumie to redermic c krzywdy jako takiej mi nie zrobil, ale mialam wrażenie właśnie, że również nie robił nic dobrego.
Przede wszystkim czulam, że jest dla mnie jakby troszke za mocny, bo dość nieprzyjemnie mnie szczypala skóra po aplikacji.
Po drugie, bardzo się kleil na skórze, stosowałam go juz raczej tylko na noc, bo krem nawilzajacy na nim się jakoś dziwnie "rozwadnial" ( nie wiem, jak to inaczej opisać).
A co do działania, to tez na buzi niczego pozytywnego niestety nie widzialam, jedyny plus, że nie zapychal, ani nie powodował uczulenia. Dla porownania, po kropli serum z Avy dodanej do kremu już po chwili widzę, że cera nabiera jakby blasku i świeżości. Tyle że, gwoli ścisłości solo też go raczej nie stosuję - próbowałam i lepiej sie jednak u mnie sprawuje dodany do kremu a nie bezpośrednio na twarz. Ale wiadomo, kazda skóra jest inna, moze Tobie Redermic bedzie pasował? Może spróbuj poprosić w aptece o kilka próbek tego kremu, albo poszukaj na Allegro?
marchewka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 08:16   #2673
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A co moglibyscie polecic kryjacego dla cery naczyniowej ?
Cytat:
Napisane przez marchewka333 Pokaż wiadomość
W sumie to redermic c krzywdy jako takiej mi nie zrobil, ale mialam wrażenie właśnie, że również nie robił nic dobrego.
Przede wszystkim czulam, że jest dla mnie jakby troszke za mocny, bo dość nieprzyjemnie mnie szczypala skóra po aplikacji.
Po drugie, bardzo się kleil na skórze, stosowałam go juz raczej tylko na noc, bo krem nawilzajacy na nim się jakoś dziwnie "rozwadnial" ( nie wiem, jak to inaczej opisać).
A co do działania, to tez na buzi niczego pozytywnego niestety nie widzialam, jedyny plus, że nie zapychal, ani nie powodował uczulenia. Dla porownania, po kropli serum z Avy dodanej do kremu już po chwili widzę, że cera nabiera jakby blasku i świeżości. Tyle że, gwoli ścisłości solo też go raczej nie stosuję - próbowałam i lepiej sie jednak u mnie sprawuje dodany do kremu a nie bezpośrednio na twarz. Ale wiadomo, kazda skóra jest inna, moze Tobie Redermic bedzie pasował? Może spróbuj poprosić w aptece o kilka próbek tego kremu, albo poszukaj na Allegro?
Użyłam próbki Redermic C na noc i teraz na dzień i jak narazie (odpukać) wszystko jest dobrze U mnie wchłania się do matu a twarz jest nawilżona. Ciekawa jestem jak będzie wspólgrał z bebikami bo Toleriane Teint dziwnie na nim smuży


A do cery naczynkowej polecam Toleriane Teint https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html i SKIN79 Intense Classic Balm
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 13:01   #2674
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Użyłam próbki Redermic C na noc i teraz na dzień i jak narazie (odpukać) wszystko jest dobrze U mnie wchłania się do matu a twarz jest nawilżona. Ciekawa jestem jak będzie wspólgrał z bebikami bo Toleriane Teint dziwnie na nim smuży


A do cery naczynkowej polecam Toleriane Teint https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html i SKIN79 Intense Classic Balm
Dzięki. Słyszałam o tym podkładzie la roche ale nie mogę go nigdzie dostac w najjaśniejszym odcieniu....
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 22:39   #2675
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czym się różni missha 21 od misshy 13? Bo chciałam missshe 13 ale ktoś tu napisał, że ma dosyć jasną cerę i nr 21 mu wystarcza.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:14   #2676
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czym się różni missha 21 od misshy 13? Bo chciałam missshe 13 ale ktoś tu napisał, że ma dosyć jasną cerę i nr 21 mu wystarcza.


Jasnością. 13 jest niemal biały i szokuje mnie, że dla kogoś może być za ciemny
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:26   #2677
haker123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny!
Starałam się przeszukać forum, ale niestety jest to tak obszerny wątek, że zwracam się z bezpośrednią prośbą
Bardzo bardzo ładnie proszę o pomoc w doborze odpowiedniego BB.

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej (kremy do cery mieszanej powoduja straszne wysuszenie policzków), naczynkową i wrażliwą. Raczej podatną na zapychanie w strefie T. Odcień mojej cery jest brzoskwiniowy o ciepłej tonacji, niezbyt jasny, raczej średni, zazwyczaj podkłady i pudry stosuję w odcieniach "medium".

Szukam BB o lekkim kryciu i ładniej rozświetlającego buzię. Nie zależy mi na dużym efekcie matującym.

Myślałam nad:
Lioele, Dollish Veil Vita w odcieniu zielonym
SkinFood grzybkowy w kolorze 1
Skin79 "Hot Pink"
Holika Holika, Luminous Silk BB Cream
haker123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 11:49   #2678
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Jasnością. 13 jest niemal biały i szokuje mnie, że dla kogoś może być za ciemny
To skąd ja mam wiedzieć jaki odcień w ciemno wybrać... wiem tylko, że bb garniera jest za ciemny... ;/
I widzę, że dziewczyna wyżej opisuje dokładnie swoją cerę, naczynkowa etc. To ma znaczenie? Ja chcę tylko nawilżenie plus wreszcie jakiś odpowiedni kolor bo pomimo minimalnego krycia wszystko się odcina.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:54   #2679
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

ja mam 13 i dla mnie jest idealna jeśli o kolor chodzi, 21 pewnie na lato byłaby dla mnie ok
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:07   #2680
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czym się różni missha 21 od misshy 13? Bo chciałam missshe 13 ale ktoś tu napisał, że ma dosyć jasną cerę i nr 21 mu wystarcza.
z popularniejszych dla mnie bourjois 51 albo revlon 150 są minimalnie za ciemne, natomiast 13 misshy jest idealna, może to będzie dla Ciebie jakiś punkt odniesienia
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:28   #2681
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Jasnością. 13 jest niemal biały i szokuje mnie, że dla kogoś może być za ciemny
absolutnie nie jest biały dla wielu bladziochów jest trochę za ciemna i za różowa mnie za to wprawia w zdumienie że tonacja Dr G może komuś pasować, przecież on ma kolor brudnego ziemistego różu a chyba nikt naturalnie nie ma takiego koloru skóry
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 12:33   #2682
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
absolutnie nie jest biały dla wielu bladziochów jest trochę za ciemna i za różowa mnie za to wprawia w zdumienie że tonacja Dr G może komuś pasować, przecież on ma kolor brudnego ziemistego różu a chyba nikt naturalnie nie ma takiego koloru skóry
Podpisuję się pod tym, dla mnie Missha 13 jest różowa i ciemna :P
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:41   #2683
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

jest troche ciemniejsza od fm alabaster
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 13:20   #2684
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A macie porównanie tej Misshy do BCDation z Tony Moly? Missha jest dla mnie za różowa
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 16:31   #2685
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
z popularniejszych dla mnie bourjois 51 albo revlon 150 są minimalnie za ciemne, natomiast 13 misshy jest idealna, może to będzie dla Ciebie jakiś punkt odniesienia
ale revlon 150 to nie bb? ja z revlonu mam colorstay ivory ale jest za różowy. A bourjois spróbuję gdzieś złapać w drogerii i zobbaczyć tester.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 16:58   #2686
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mam revlona ivory i missha 13 jest jasniejsza i nie tak rozowa
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 18:17   #2687
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Mam revlona ivory i missha 13 jest jasniejsza i nie tak rozowa
Revlon Ivory jest dla mnie jednak za jasna, Co jest ciut ciemniejsze od mishy? Zresztą przecież bb aż tak nie kryje jak podkład, nie?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 18:21   #2688
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Revlon Ivory jest dla mnie jednak za jasna, Co jest ciut ciemniejsze od mishy? Zresztą przecież bb aż tak nie kryje jak podkład, nie?
Spora część kryje mocniej niż podkład
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 18:26   #2689
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
ale revlon 150 to nie bb? ja z revlonu mam colorstay ivory ale jest za różowy. A bourjois spróbuję gdzieś złapać w drogerii i zobbaczyć tester.
to podkład - ale chciałam porównać kolor do jakichś znanych produktów, revlonovski ivory też ze mnie robi świnkę

ogólnie mam wrażenie, że te azjatyckie bb mimo wszystko latwiej i ładniej dopasowują się do cery.

http://cudainiecuda.blogspot.com/p/kremy-bbcc.html tutaj znajdziesz swatche
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 19:12   #2690
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
to podkład - ale chciałam porównać kolor do jakichś znanych produktów, revlonovski ivory też ze mnie robi świnkę

ogólnie mam wrażenie, że te azjatyckie bb mimo wszystko latwiej i ładniej dopasowują się do cery.

http://cudainiecuda.blogspot.com/p/kremy-bbcc.html tutaj znajdziesz swatche
Spodobał mi się skin79 ale 100zł? Nie wiem... jakoś nie jestem skora do takich cen... Niby revlona ivory testowałam w drogerii, a leży, bo jakoś w domu okazało się, że chyba jestem ślepa. Nie wiem już nic...

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Tzn. mnie nie chodzi o cenę jako tako bo gdybym miała pewność, że to będzie akurat ten właściwy to zapłaciłabym nawet więcej. Ale kolejny ma leżeć w pudełku?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 19:44   #2691
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
To skąd ja mam wiedzieć jaki odcień w ciemno wybrać... wiem tylko, że bb garniera jest za ciemny... ;/


I widzę, że dziewczyna wyżej opisuje dokładnie swoją cerę, naczynkowa etc. To ma znaczenie? Ja chcę tylko nawilżenie plus wreszcie jakiś odpowiedni kolor bo pomimo minimalnego krycia wszystko się odcina.


No daj spokój, my też musiałyśmy w ciemno coś wybrać. Albo wydać miliony na próbki.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 19:51   #2692
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość

[/COLOR]Tzn. mnie nie chodzi o cenę jako tako bo gdybym miała pewność, że to będzie akurat ten właściwy to zapłaciłabym nawet więcej. Ale kolejny ma leżeć w pudełku?
Jeżeli chodzi o cenę, to oczywiście kupuj na ebay a nie all,
można też dostać różne próbki/miniaturki i sobie spokojnie potestować, wysyłka często jest darmowa, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o czas dostawy
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 20:07   #2693
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczynki, to jak będziecie coś zbiorowo zamawiać to ja się podepnę
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 22:11   #2694
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o cenę, to oczywiście kupuj na ebay a nie all,
można też dostać różne próbki/miniaturki i sobie spokojnie potestować, wysyłka często jest darmowa, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o czas dostawy
ostatnio z ebay czekałam chyba 9 czy 10 dni tylko (z darmową wysyłką), a możliwe, że gdyby nie święta to dostałabym wcześniej
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 22:49   #2695
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny,a testowała któraś z was te nowe, polepszone kremy BB od Skin 79? Wiem, że już kiedyś o to pytałam, ale to było całe wieku temu...
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 22:57   #2696
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
A macie porównanie tej Misshy do BCDation z Tony Moly? Missha jest dla mnie za różowa
BCDation jest bardziej żółty, daje lekkie krycie. Są różne opinie na jego temat, dość skrajne. Ja mam cerę z różowymi podtonami a mimo to pasuje do mnie. Jest to moim zdaniem jeden z lepszych bebików. Ostatnio jednak zakochałam się w CC Cushions i testuję na potęgę

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
to podkład - ale chciałam porównać kolor do jakichś znanych produktów, revlonovski ivory też ze mnie robi świnkę

ogólnie mam wrażenie, że te azjatyckie bb mimo wszystko latwiej i ładniej dopasowują się do cery.

http://cudainiecuda.blogspot.com/p/kremy-bbcc.html tutaj znajdziesz swatche
O tak zdecydowanie łatwiej i ładniej dopasowują się do cery. Przetestowałam dziesiątki z nich (wraz z CC) i naprawdę trudno jest sobie zrobić nimi krzywdę. Dla mnie BB i CC to wręcz odkrycie życia i raczej nie wrócę już do podkładów.
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 23:01   #2697
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amark Pokaż wiadomość
BCDation jest bardziej żółty, daje lekkie krycie. Są różne opinie na jego temat, dość skrajne. Ja mam cerę z różowymi podtonami a mimo to pasuje do mnie. Jest to moim zdaniem jeden z lepszych bebików. Ostatnio jednak zakochałam się w CC Cushions i testuję na potęgę

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



O tak zdecydowanie łatwiej i ładniej dopasowują się do cery. Przetestowałam dziesiątki z nich (wraz z CC) i naprawdę trudno jest sobie zrobić nimi krzywdę. Dla mnie BB i CC to wręcz odkrycie życia i raczej nie wrócę już do podkładów.
Dziękuję bardzo
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 23:02   #2698
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

No właśnie, jaki CC Cushion polecacie?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 08:52   #2699
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a testowała któraś z was te nowe, polepszone kremy BB od Skin 79? Wiem, że już kiedyś o to pytałam, ale to było całe wieku temu...
Jak dla mnie troche lepiej z kolorem, są bardziej neutralne i bardziej nawilżające. Ale ogólnie większej różnicy nie widzę
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:38   #2700
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie troche lepiej z kolorem, są bardziej neutralne i bardziej nawilżające. Ale ogólnie większej różnicy nie widzę
Ooo super, ślicznie dziękuję za odpowiedź
Mam w planach ich zakup bo mimo, że testowałam wiele różnych BB to te są moimi faworytami
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.