Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarzy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 21:51   #61
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Mój adres jest na stronie w zakładce KONTAKT

Test Kibbiego jest o tyle trudny, że same możemy niewłaściwie odpowiedzieć na pytania. Trzeba troszkę zrozumieć o co w tym wszystkim biega.

Po za tym, najważniejsze i decydujące są odpowiedzi dotyczące struktury kości oraz budowy ciała. Bo z twarzami różnie bywa. Jesteśmy tak zmiksowani, że typów powinno być milion trzynaście
Zrobione.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 23:20   #62
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Ewidentnie jesteś typem Soft Classic. Siódmy w kolejce do opisu. Znajdziesz coś w necie, ale informacje są troszkę drętwe, mało elastyczne i przestarzałe w stosunku do panującej mody. Ja odświeżam i piszę własną interpretację. Typy Kibbiego to super sprawa, to zdecydowanie wnikliwsza i wartościowsza analiza niż prosty podział na typy sylwetek, czy kształty twarzy.

W tym momencie napiszę Ci, że Naomi Watts jest całkiem do Ciebie podobna. Nie dosyć, że jest Soft Classic, to jeszcze jest Jasnym Latem. Pełny komplet

Co prawda ona jest trochę niższa i ma mniejszy biust, ale i tak podobieństwo jest ewidentne. Wszak nie jest Twoim klonem

Wrzucam jej zdjęcie z pięknymi brwiami (takie mogłabyś mieć) oraz świetnym odcieniem blondu. Ten odcień polecam Majce. Jaka farba i który numer nie doradzę, ale może ktoś podpowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg getthelook_Naomi_WattsSoft_Classic.jpg (101,0 KB, 48 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 23:40   #63
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Ewidentnie jesteś typem Soft Classic. Siódmy w kolejce do opisu. Znajdziesz coś w necie, ale informacje są troszkę drętwe, mało elastyczne i przestarzałe w stosunku do panującej mody. Ja odświeżam i piszę własną interpretację. Typy Kibbiego to super sprawa, to zdecydowanie wnikliwsza i wartościowsza analiza niż prosty podział na typy sylwetek, czy kształty twarzy.

W tym momencie napiszę Ci, że Naomi Watts jest całkiem do Ciebie podobna. Nie dosyć, że jest Soft Classic, to jeszcze jest Jasnym Latem. Pełny komplet

Co prawda ona jest trochę niższa i ma mniejszy biust, ale i tak podobieństwo jest ewidentne. Wszak nie jest Twoim klonem

Wrzucam jej zdjęcie z pięknymi brwiami (takie mogłabyś mieć) oraz świetnym odcieniem blondu. Ten odcień polecam Majce. Jaka farba i który numer nie doradzę, ale może ktoś podpowie.
Dzięki, tak mi się z opisów wydawało, że soft classic będzie najlepszy, a do Naomi faktycznie jest pewne podobieństwo. Włosów nie ruszam, bo mają fajny naturalny kolor, ale z tymi brwiami muszę pomyśleć, z tym że naprawdę mam złe doświadczenia z henną, każda próba wydaje mi się za mocna, nawet Naomi ma z natury ciemniejsze włosy, ja jestem trochę takim skandynawskim typem.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 23:46   #64
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Kolor polecałam Majce. Ty nic nie kombinuj

Odpuść hennę i nie myśl o niej. Czasem pomaluj delikatnym cieniem i to wszystko. Przy makijażu zawsze można poeksperymentować. Henna domywa się ponad tydzień. Po prostu henna nie jest wynalazkiem dla blondynek o skandynawskiej urodzie i już. Koniec kropka
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 00:02   #65
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Kolor polecałam Majce. Ty nic nie kombinuj

Odpuść hennę i nie myśl o niej. Czasem pomaluj delikatnym cieniem i to wszystko. Przy makijażu zawsze można poeksperymentować. Henna domywa się ponad tydzień. Po prostu henna nie jest wynalazkiem dla blondynek o skandynawskiej urodzie i już. Koniec kropka
To mnie uspokoiłaś, już nic nie kombinuję. Serdecznie dziękuję za wszystko. Będę śledzić Twojego bloga. I trzymam kciuki za rozwój.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 00:06   #66
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Oczywiście nie dziękuję

Zapomniałam napisać, że masz szałową urodę. Nie wrzucaj zdjęć na forum bo psujesz ludziom humor
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 06:37   #67
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

To chyba trochę przesada, ale dziękuję, miło to słyszeć. Teraz czekam nadalsze makijaże i metamorfozę fryzjerską Autorki.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 09:02   #68
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

W mediach podają, że Scarlet Johansson ma szałową urodę. I to właśnie jest przesada, bardzo gruba.

W Twoim przypadku nie jest. Wierz mi. Troszkę się znam
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 09:32   #69
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Dziewczyny na szybko wrzucam fotki dzisiejszego makijażu, powiem szczerze , ze musialam trochę czasu poświęcić na niego. Jak myślicie , ujdzie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150212_102643.jpg (31,6 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150212_100240.jpg (33,3 KB, 152 załadowań)
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 09:44   #70
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Bardzo mi się podoba Super kolory dobrałaś
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 12:49   #71
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na szybko wrzucam fotki dzisiejszego makijażu, powiem szczerze , ze musialam trochę czasu poświęcić na niego. Jak myślicie , ujdzie ?
Super. Bardzo mi się podoba. Podkreśla Twoje lisie oczy, charakterystyczne dla typu DRAMATIC. Linda Evangelista ma taki kształt. Zawsze podkreślała i wyciągała je w górę eyelinerem. Ty masz delikatniejszą kolorystykę, więc na dzień lepsza będzie kredka. Ale na wieczór mogłabyć zaszaleć z eyelinerem.

Jak by co, epitet "lisie" to komplement
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 09:18   #72
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Bardzo fajny watek!
Majka - super
Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Kolor dają mi głównie cienie niebieskie. Ale moje tęczówki są złoto-zielone. Przy niebieskich tęczówkach lepsza będzie odrobina zieleni.


Ale już wszystkim Latom radzę unikać cieni brązowych, nawet tych chłodnych. W ogóle, brąz nie jest kolorem, który sprzyja urodzie naszego spojrzenia, niezależnie od typu kolorystycznego.

Brązowy może być jedynie tusz lub kredka.
Greto a co z ciepłymi typami urody - np jasna wiosna? Co z tym brazem? Srebrna kredka nie pasuje mi nic a nic, czarna tez, zawsze myślałam właśnie że brąz(oczy zielone)
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:32   #73
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Greto a co z ciepłymi typami urody - np jasna wiosna? Co z tym brazem? Srebrna kredka nie pasuje mi nic a nic, czarna tez, zawsze myślałam właśnie że brąz(oczy zielone)
Robimy Majce mały bałagan w jej wątku, ale odpowiem

Wyżej napisałam, że kredka i tusz w brązie są jak najbardziej ok.

Co do cieni, są szarości odpowiednie dla Wiosen, one są inne niż te letnie.

Jeżeli ktoś lubi brązowe cienie, może oczywiście ich używać. Ja osobiście nie lubię, nie używam i nie polecam. Uważam, że robią złą robotę wokół oczu.

Wrzucam cienie dla wiosny oraz odcienie szarości dla poszczególnych typów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna_neutralne_cienie.jpg (20,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna_kolorowe_cienie.jpg (19,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odcienie_szarości.jpg (19,1 KB, 25 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:56   #74
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Mam nadzieje, ze Majka sie nie pogniewa...
Mi glownie o kredke wlasnie chodzi...ten szary ok, taki brazowawy
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:01   #75
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Greto, a taka przykładową paletke dla lata może masz? Szczegolnie dla jasnego lata, rzecz jasna. Dziś mam w planach zakupy, byłaby to duża pomoc.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:22   #76
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

A czy z paletki wiosny taki khaki bedzie pasował do zielonych oczu?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 12:18   #77
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A czy z paletki wiosny taki khaki bedzie pasował do zielonych oczu?
Nie chcę doradzać w ciemno. Żebym ja była pewna, a Ty zadowolona muszę widzieć Twoje oczy i cerę. Zielona tęczówka występuje w bardzo wielu wariantach.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 21:36   #78
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
W mediach podają, że Scarlet Johansson ma szałową urodę. I to właśnie jest przesada, bardzo gruba.
Oj, Scarlett to niezaleznie od tago co podają media jest wg mnie idealna - idealane proporcje i symetria - oczy, usta, nos...

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Nie chcę doradzać w ciemno. Żebym ja była pewna, a Ty zadowolona muszę widzieć Twoje oczy i cerę. Zielona tęczówka występuje w bardzo wielu wariantach.
Też bylam dziś na zakupach
Gretko, nie mam teraz zdjecia odpowiedniego, ale oczy w tonacji cieplej zieleni coś a`la młodeogorki kiszone , jasna cera i jasne wlosy.
Wiem, ze moj kolor oka podkreślaja fiolety i śliwki... ale - do tego oczy muszą być wypoczęte... czasem ciezko o to po siedzeniu do późna przed kompem... więc co zostaje?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 22:09   #79
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Witam dziewczynki
Nie gniewam się na nikogo, im więcej nas na tym wątku tym pewniejsze jest, ze zawsze ktos komus doradzi cos GretaKredka jest kochana, bo cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie Jeśli już to ona może się wkurzyc, i stracić cierpliwość, bo jakby nie było to została specem od makijażu, ubioru, fryzury czyli ogólnego wizerunku
GretoKredko ja bym tez chętnie poznała jakąś sprawdzona paletke cieni dla jasnego lata Nie chcę tracić pieniędzy na byle jaki kosmetyk, i eksperymentowac.
GretoKredko zrozumialam tak jak trzeba te lisie oczy
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 22:23   #80
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
Nie gniewam się na nikogo, im więcej nas na tym wątku tym pewniejsze jest, ze zawsze ktos komus doradzi cos GretaKredka jest kochana, bo cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie Jeśli już to ona może się wkurzyc, i stracić cierpliwość, bo jakby nie było to została specem od makijażu, ubioru, fryzury czyli ogólnego wizerunku
GretoKredko ja bym tez chętnie poznała jakąś sprawdzona paletke cieni dla jasnego lata Nie chcę tracić pieniędzy na byle jaki kosmetyk, i eksperymentowac.
GretoKredko zrozumialam tak jak trzeba te lisie oczy
Podłączam się do prośby Greta, robisz kawał dobrej roboty, chapeau bas
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 14:20   #81
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Wrzucam palety cieni dla Jasnego Lata. Są to kolory, które mogą pasować też innym Latom. Wiele zależy od koloru tęczówki.

A co Scarlett Johansson, nigdy nie pojmę jak może wzbudzać czyjeś zachwyty. Krępa sylwetka, krótkie nogi, sztuczny biust, twarz niezbyt urodziwej chłopki.... No, ale ja jestem fanką urody Cate Blanchett, totalnie innego typu. Scarlet to Natural (nawet nie Soft Natural bo biust sztuczny), Cate - obłędny Dramatic.

Ale już milknę bo przecież o gustach się nie dyskutuje

Wrzucam Scarlett, która zgubiła swój okazały biust, a raczej jeszcze go wtedy nie znalazła....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg getthelook_jasne_lato (1).jpg (23,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg getthelook_jasne_lato (2).jpg (49,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SJ.jpg (65,8 KB, 108 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 15:01   #82
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Dzięki za paletkę. Ja akurat urodę Scarlett bardzo lubię, także jej głos. Ale tak jak mówisz, o gustach się nie dyskutuje. Ona jest raczej wiosną, prawda?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 15:16   #83
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Może też bym ją polubiła, gdybyśmy się poznały . Ale jeżeli chodzi o urodę, ja zachwycam się tą arystokratyczną...

Scarlett jest określona jako Jasna Wiosna. Chociaż wydaje się zupełnie inna kolorystycznie niż np. Amanda Seyfried. Czyli typów kolorystycznych powinno być więcej. Dwanaście jak widać to za mało
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 22:10   #84
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość

A co Scarlett Johansson, nigdy nie pojmę jak może wzbudzać czyjeś zachwyty. Krępa sylwetka, krótkie nogi, sztuczny biust, twarz niezbyt urodziwej chłopki.... No, ale ja jestem fanką urody Cate Blanchett, totalnie innego typu. Scarlet to Natural (nawet nie Soft Natural bo biust sztuczny), Cate - obłędny Dramatic.

Ale już milknę bo przecież o gustach się nie dyskutuje

Wrzucam Scarlett, która zgubiła swój okazały biust, a raczej jeszcze go wtedy nie znalazła....
Greto, nie wiem skad tak niechęć do Scarlet i co z tą chłopką czytalam kiedyś juz taki Twoj komentarz gdzieś w necie... Dla mnie urode chlopki ma może Aśka Liszowska, ale nie świeża i czysta Scarlet
Podoba mi się jej twarz, o figurze sie nie wypowiadam serio ma sztuczny biust?
Czyli natural jest fuj?

Cate Blanchet dla mnie też jest piękna

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość

Scarlett jest określona jako Jasna Wiosna. Chociaż wydaje się zupełnie inna kolorystycznie niż np. Amanda Seyfried. Czyli typów kolorystycznych powinno być więcej. Dwanaście jak widać to za mało
Właśnie strasznie się to skomplikowało.... Kiedys pamietam tylko 4 były - pory roku i wszystko było jasne

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość

A co Scarlett Johansson, nigdy nie pojmę jak może wzbudzać czyjeś zachwyty. Krępa sylwetka, krótkie nogi, sztuczny biust, twarz niezbyt urodziwej chłopki.... No, ale ja jestem fanką urody Cate Blanchett, totalnie innego typu. Scarlet to Natural (nawet nie Soft Natural bo biust sztuczny), Cate - obłędny Dramatic.

Ale już milknę bo przecież o gustach się nie dyskutuje

Wrzucam Scarlett, która zgubiła swój okazały biust, a raczej jeszcze go wtedy nie znalazła....
Greto, nie wiem skad tak niechęć do Scarlet i co z tą chłopką czytalam kiedyś juz taki Twoj komentarz gdzieś w necie... ale gust to gust...Dla mnie urode chlopki ma może Aśka Liszowska, ale nie świeża i czysta Scarlet
Podoba mi się jej twarz, o figurze sie nie wypowiadam serio ma sztuczny biust?
Czyli natural jest fuj?

Cate Blanchet dla mnie też jest piękna

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość

Scarlett jest określona jako Jasna Wiosna. Chociaż wydaje się zupełnie inna kolorystycznie niż np. Amanda Seyfried. Czyli typów kolorystycznych powinno być więcej. Dwanaście jak widać to za mało
Właśnie strasznie się to skomplikowało.... Kiedys pamietam tylko 4 były - pory roku i wszystko było jasne

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

przepraszam, nie moge edytowac i skasować dubel
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 22:15   #85
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Może też bym ją polubiła, gdybyśmy się poznały . Ale jeżeli chodzi o urodę, ja zachwycam się tą arystokratyczną...

Scarlett jest określona jako Jasna Wiosna. Chociaż wydaje się zupełnie inna kolorystycznie niż np. Amanda Seyfried. Czyli typów kolorystycznych powinno być więcej. Dwanaście jak widać to za mało
Scarlett sztucznego biustu nie ma, ale ma za to zwężony nos Ale kogóż można teraz znaleźć w świecie szołbiznesu, kto nie miałby nic poprawione, ulepszone? Chyba jedynie Meryl Streep i Cate Blanchett właśnie
Mi osobiście bardzo podoba się uroda jaką reprezentuje pani Elżbieta Starostecka
1-P-162-14-800x800.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 22:29   #86
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Mi osobiście bardzo podoba się uroda jaką reprezentuje pani Elżbieta Starostecka
Załącznik 5915843
Ciekawy typ, chyba na pograniczu jesieni i zimy.


Autorko, co u Ciebie?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 22:55   #87
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Greto, nie wiem skad tak niechęć do Scarlet i co z tą chłopką Podoba mi się jej twarz, o figurze sie nie wypowiadam serio ma sztuczny biust? Czyli natural jest fuj?
Moja niechęć do Scarlett wzięła się z tego, że gdzie nie zajrzę czytam peany na temat jej urody. Osobiście do kobiety nic nie mam, to media mnie wkurzają. Jest tyle innych, ładnych aktorek. A tu ciągle ona i ona.

Na info o biuście natknęłam się na jakimś amerykańskim forum.

Natural nie jest fuj. Chodziło mi o to, że Scarlett nie ma klasycznej urody. W kwestii atrakcyjności typ nie ma znaczenia. W każdym są kobiety mniej lub bardziej urodziwe. Np. Angelina Jolie jest typem Natural i jej uroda jest bardzo ok. Ingrid Bergman (Natural) w Casablance, też super.

Tak na marginesie, bardzo interesuje mnie to jak ludzie reagują na różne typy urody. Fascynujący temat rzeka.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 00:54   #88
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość

Tak na marginesie, bardzo interesuje mnie to jak ludzie reagują na różne typy urody. Fascynujący temat rzeka.
A który wg. Ciebie spotyka się statystycznie z najlepszym odbiorem? (O ile w ogóle da się to określić).
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 05:23   #89
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Ze statystycznie najlepszym odbiorem? Pewnie zależy u kogo, u większości mężczyzn pewnie najnowszy typ plastic bobmbastic
A tak poważnie, przepraszam z off top - GretoKredko, podczytuję wątek i bardzo zaciekawiły mnie Twoje wypowiedzi. Jest jakaś szansa żebyś również pomogła mi w rozszyfrowaniu mojego typu? Bardzo proszę chętnie wypełnię test i podeslę zdjęcia, jeśli miało by to coś ułatwić.

Rozwinęłabyś trochę wątek o tych brązowych cieniach do oczu, i o tym dlaczego nich nie lubisz? trzeba przyznać, że wiele osób ich teraz używa, najpopularniejsze paletki jak naked'y i tym podobne swoją gamą kolorystyczną oscylują właśnie wokół brązów.


pozdrawiam
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 12:34   #90
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
A który wg. Ciebie spotyka się statystycznie z najlepszym odbiorem? (O ile w ogóle da się to określić).
Świetne pytanie. Temat co prawda na książkę, ale postaram się odpowiedzieć w paru zdaniach.

Najlepsze wrażenie robią drobne kobiety o twarzy dziecka. Są to wszystkie typy Gamine. Oczywiście wśród nich są twarze mniej lub bardziej dziecięce, ale to właśnie ten typ urody ma taką prezencję. Wszyscy wiemy jakie uczucia wywołują w nas dzieci, zdecydowanie jak najbardziej pozytywne. I tak też jest z kobietami, których twarze przywołują na myśl te dziecięce. Oczywiście kobieta typu Gamine nie musi być odbierana tylko jako delikatna dziewczynka. Najlepszym przykładem jest Audrey Hepburn (Flamboyant Gamine), buzia dziecka połączona z ekscytującą kobiecością i seksapilem.

Na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę prawdopodobnie lepiej wypadnie kobieta wyglądająca poważniej (np. Dramtic lub Flamboyant Natural). Z kolei większość mężczyzn gustuje w typach urody, w których dominuje pierwiastek żeński Yin. Naturalnie nie jest to regułą. Wzdychano do Claudii Schiffer, która jest typem Flamboyant Natural (zdecydowana dominacja pierwiastka męskiego Yang).

Do tego dochodzi stricte subiektywne odbieranie czyjegoś wyglądu. Na określone twarze (bo w tym przypadku chodzi głównie o twarz) reagujemy tak, nie inaczej, sami często nie wiedząc dlaczego. Temat ten zawiera zarówno kwestię gustu, jak i sympatii czy antypatii wywołanych tylko wrażeniami wzrokowymi.

Np. ostatnio usiłowałam znaleźć źródło swojej niechęci do twarzy Scarlett Johansson. Przyszło mi do głowy, że być może jakaś pani w przedszkolu (do którego bardzo nie lubiłam chodzić) była do niej podobna. I już mamy przykład na czysto subiektywny odbiór czyjegoś wizerunku.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 09:51:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.