Pytanie dla Pań, od Pana :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: Czy chciałabyś otrzymac taki pierścionek ?
Tak 2 18,18%
Nie 9 81,82%
Głosujący: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 15:30   #1
p0m0cy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Question

Pytanie dla Pań, od Pana :)


Drogie Panie, czy chciałybyście dostać taki pierścionek ? Co myślicie na temat ceramiki w biżuterii, no i czy Wam sie podoba po prostu ? Dodam tylko, że dziewczyna nie jest fanką wszelkiej biżuterii, ale chciałem ją zaskoczyć czymś innym

http://wkruk.pl/pierscionki/pierscionek-w-kruk,id-78209
p0m0cy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 15:43   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Pytanie dla Pań, od Pana :)

nie podoba mi sie
w klimacie zareczynowego ale wygląda trochę tandetnie. może niekorzystne zdjęcie, ale żółty jakiś... sama nie wiem... po prostu nie

natomiast jeśli chcesz dziewczynie zrobić biżuteryjny prezent i nie planujesz się oświadczać, to proponuję jednak kolczyki lub wisiorek/bransoletkę.
pierścionków się w prezencie raczej nie przekazuje, chyba że chodzi o rodzinne pamiątki
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 15:52   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pytanie dla Pań, od Pana :)

Nie podoba mi się. Tylko jakie to ma znaczenie, skoro to nie ma być prezent dla stada anonimów z internetu, tylko dla konkretnej osoby? To ją powinieneś zapytać.
I zastanawiam się dlaczego wpadłeś na pomysł kupowania biżuterii, skoro ona "nie jest fanką wszelkiej biżuterii". Skoro nie jest, to pewnie nie chce czegoś takiego dostać.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 15:58   #4
p0m0cy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie dla Pań, od Pana :)

Idąc tym tokiem myślenia, po co jest dział mody na tym forum, skoro każda z Was wie w czym się czuję najlepiej i co ubierać. Twoja odpowiedź wniosła tyle, co nic. Prezent ma to do siebie, że zazwyczaj jest niespodzianką, bo tak traci urok, więć jaki sens jest w pytaniu jej ? Chciałem ją zaskoczyć czymś innym, a nie kupować ciągle to samo, więc może stąd ten pomysł, to, że nie jest fanką bizuterii nie oznacza, że się jej nie podoba, tym bardziej, że nie wymagam raczej, żeby chodziła w tym pierścionku non stop.
p0m0cy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 16:10   #5
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pytanie dla Pań, od Pana :)

Dział mody na forum nie polega tylko na pytaniu innych "w co mam się ubrać".
Swoją wypowiedź podtrzymuję. Zdanie ludzi w internetach nie ma absolutnie żadnego przełożenia na zdanie jakiejś konkretnej osoby.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 17:25   #6
zuzol12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 27
Dot.: Pytanie dla Pań, od Pana :)

Wszystko zależy od tego jaki ona sama ma styl. Czy woli klasykę czy może raczej szaleństwo. Ja osobiście zdecydowanie bardziej wolałabym dostać coś eleganckiego ale ja to ja, a nie ona. Jak się ubiera na co dzień ? Co preferuje ?
Jeżeli nie nosi biżuterii to dość...oryginalny prezent. Według mnie poczuje się zobligowana do noszenia go, a jeśli nie przepada mieć czegoś na dłoniach i rękach to będzie to jak kula u nogi.
zuzol12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 19:02   #7
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Pytanie dla Pań, od Pana :)

Po pierwsze - pierścionek jest dość specyficznie zrobiony. Jest o wiele mniej wart niż za niego zapłacisz. Konstrukcja jest jednym z najgorszych pomysłów - rozmiaru pierścionka ceramicznego nie da się zmienić - jeśli schudnie/przytyje/spuchnie - pierścionek nie będzie pasował i żaden jubiler tego nie zmieni.
Nie patrząc na wartość i problem z rozmiarem, pozostaje gust. Każdy ma inny. Ludzie mają różny gust i różne style.
Żebyś lepiej zrozumiał - podam przykłady pierścionków zaręczynowych w moim otoczeniu:
-gruba obrączka z żółtego złota z jedną wielką cyrkonią,
-cienki srebrny pierścionek z zawijasami,
-prosty pierścionek z białego złota z jednym zielonym kamieniem,
-szeroka obrączka z żółtego złota ozdobiona czterema rzędami czarnych cyrkonii,
-srebrny pierścionek w kształcie smoka,
-pierścionek z żółtego złota z owalnym szafirem otoczonym diamentami,
-obrączka z palladu z liniami papilarnymi.

Każda właścicielka powyższych pierścionków uważa, że ich jest najładniejszy. Wiesz dlaczego? Bo mężczyzna, który kupił ten pierścionek wziął pod uwagę gust/upodobania ukochanej.


Cytat:
Napisane przez p0m0cy Pokaż wiadomość
Chciałem ją zaskoczyć czymś innym, a nie kupować ciągle to samo...to, że nie jest fanką bizuterii nie oznacza, że się jej nie podoba...
To może z innej beczki?
Potrafisz gotować? Jeśli tak, to lubisz to robić i robisz to często?
Jeśli odpowiesz na przynajmniej jedno z tych pytań "NIE", to pomyśl jak byś się czuł, gdyby ukochana podarowała Ci piękny nóż kuchenny za kilkaset złotych.
To, że nie lubisz gotować nie oznacza, że by Ci się nie podobał, tak?
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 20:02:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.