Przedłużanie rzęs - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 12:49   #661
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Iz4bell4 Pokaż wiadomość
Aż tak źle???? Problem w długości, grubości czy gęstości???? Ehh czyli jednym słowem nie ma co oszczędzać?
Moim skromnym zdaniem są za rzadkie, jest ich mało jakoś. Poza tym mało podkręcone i wygląda to jak jakieś sterczące patyki, powinna Ci zrobić taki ładny wachlarzyk w wew. kąciku dać krótsze a w zew. dłuższe żeby uzyskać fajny i naturalny efekt. Oczywiście jeśli masz swoje naturalne rzadkie rzęsy to nie osiągniesz nigdy mega efektu ale ta Pani która Ci je robiła mogła założyć je bardziej umiejętnie lub zmienić zawód
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 13:12   #662
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja przy wyborze styliski rzes najchetniej sugeruje sie doswiadczeniem, a nie cena - oto moje rzesy wykonane przez stylistke z 5cio letnim doswiadczeniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rzesy.jpg (21,8 KB, 165 załadowań)
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 06:23   #663
Iz4bell4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziękuję za odpowiedzi. Jednak człowiek uczy się na błędach- następnym razem będę kierować się zupełnie innymi kryteriami A co to gęstości to faktycznie mam strasznie rzadkie rzęsy, po przyjściu do domu sprawdziłam swoje oczy i faktycznie nie było żadnej rzęsy do której mogłaby jeszcze coś doczepić. Może nie dla mnie przedłużanie 1:1
Iz4bell4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:24   #664
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja również uważam, że są za rzadkie i jakieś takie kołkowate.

Co do rzadkości swoich naturalnych rzęs to nie jest prawdą, że nie można tego skorygować. Moje naturalne rzęsy są bardzo, bardzo rzadkie i krótkie, a po rzedłużeniu efekt mam spektakularny. Przedłużam już od ponad pół roku. Wszystko zależy od doświadczenia stylistki (jeśli potrafi umiejętnie dobrać kształt, grubość i długość rzęsy można uzyskać naprawdę dobre efekty). I rada na przyszłość : za 60 zł nie da się zrobić "porządnych rzęs", bo nie sądzę, że jakaś stylistka będzie dokąłdać do tego interesu.
Głowa do góry, z każdymi rzęsami "da się coś zrobić".
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:01   #665
Iz4bell4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Rozumiem. W takim razie ile wynosi przyzwoita cena za założenie i co jaki okres uzupełnia się dobrze doklejone rzęsy-moja kosmetyczka sugerowała 3 tygodnie. Teraz wybierając salon mogę kierować się jedynie ceną, ponieważ żadna z moich znajomych nie korzysta z takich usług więc nie mam co liczyć na polecenie jakiejś dobrej osoby.
Iz4bell4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:06   #666
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Smile Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Iz4bell4 Pokaż wiadomość
Rozumiem. W takim razie ile wynosi przyzwoita cena za założenie i co jaki okres uzupełnia się dobrze doklejone rzęsy-moja kosmetyczka sugerowała 3 tygodnie. Teraz wybierając salon mogę kierować się jedynie ceną, ponieważ żadna z moich znajomych nie korzysta z takich usług więc nie mam co liczyć na polecenie jakiejś dobrej osoby.
Ja uzupełniam sobie co trzy tygodnie. Próbowałam co cztery, ale pod koniec czwartego tygodnia nie mogłam doczekać się uzupełnienia. Pełne założenie kosztowało mnie 300 zł, uzupełnienie co trzy tygodnie -100 zł. Jestem w pełni zadowolona. Przy wyborze stylistki proponuję kierować się certyfikatem (stylistka, który posiada taki świstek ma dostęp do profesjonalnych kosmetyków prosto od dystrybutora). Warto przy zapisie zapytać się, jakiej firmy używa kosmetyków i czy je zakupuje u dystrybutora a nie, np. na allegro. Porządne firmy posiadające bezpieczne kosmetyki zastrzegają sobie, ze nie odpowiadają za te zakupione w inny sposób, niż bezpośrednio od nich.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:18   #667
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja usupelniam co 4 tyg.Cena pierwszej aplikacji u mojej stylistki 299 a uzupelnienie 150
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 06:37   #668
Iz4bell4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dzięki za odpowiedź w takim razie pozostaje szukać osoby znającej się na rzeczy. Jeszcze raz dziękuję za szczere opinie i rady
Iz4bell4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 19:43   #669
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Iz4bell4 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź w takim razie pozostaje szukać osoby znającej się na rzeczy. Jeszcze raz dziękuję za szczere opinie i rady
Pewnie.Nie poddawaj sie.Ja miałam to szczęście znaleźć kobitkę za pierwszym razem i tak juz pozostałam.Pozdrawiamy.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 20:47   #670
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja przy wyborze styliski rzes najchetniej sugeruje sie doswiadczeniem, a nie cena - oto moje rzesy wykonane przez stylistke z 5cio letnim doswiadczeniem
Króliczku masz śliczne rzęsy.

Ja idę jutro na zabieg, zdecydowałam się w końcu jednak na tą http://sensuallook.blogspot.com/
stylistkę

Pożyjemy, zobaczymy.
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 22:07   #671
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Króliczku masz śliczne rzęsy.

Ja idę jutro na zabieg, zdecydowałam się w końcu jednak na tą http://sensuallook.blogspot.com/
stylistkę

Pożyjemy, zobaczymy.
dziekuje jestem marudna klientka i dziewczyna sie zazwyczaj dlugo grzebie, bo mam sporo wlasnych rzes, ale efekt jest

wklej foto swoich rzes jutro chetnie popatrze, niektore Jej prace bardzo przypadly mi do gustu
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 22:34   #672
pauladz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Króliczku masz śliczne rzęsy.

Ja idę jutro na zabieg, zdecydowałam się w końcu jednak na tą http://sensuallook.blogspot.com/
stylistkę

Pożyjemy, zobaczymy.
o ja ta pania tez znalazlam i wlasnie zastanawiam sie czy isc
zaczekam na twoja opinie czy ok?????
czekam z niecierpliwoscia
pauladz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:31   #673
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Przedłużanie rzęs

Niestety nie mogę zrobić zdjęcia, ale jestem zadowolona. Pani sprawia bardzo profesjonalne wrażenie, na pierwszy raz nie chciała mi zrobić maksa - przekonała mnie że lepiej po pierwszym zabiegu mieć uczucie niedosytu niż przesytu.

Ogólnie uważam że to trafiony strzał, zobaczymy jeszcze jak rzęsy będą się trzymać i jak będą wyglądały uzupełnienia u tej Pani. Dam znać
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:47   #674
pauladz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę zrobić zdjęcia, ale jestem zadowolona. Pani sprawia bardzo profesjonalne wrażenie, na pierwszy raz nie chciała mi zrobić maksa - przekonała mnie że lepiej po pierwszym zabiegu mieć uczucie niedosytu niż przesytu.

Ogólnie uważam że to trafiony strzał, zobaczymy jeszcze jak rzęsy będą się trzymać i jak będą wyglądały uzupełnienia u tej Pani. Dam znać
Mam jeszcze pytanko a ile zaplacilas? I czy ma odlegle terminy ile trzeba czekac? Generalnie polecasz????
pauladz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 15:16   #675
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs

może koś polecic mi jakiś dobry salon lub osobę prywatną przedłużającą rzesy w krakowie
__________________

Edytowane przez prezesowaaa
Czas edycji: 2011-06-20 o 17:20
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:32   #676
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

U mojej stylistki srednio długie terminy chociaz teraz ma szał na ślubne rzesy.Strasznie sie popularne zrobily.Jak zaczynalam przedłużac 3 lata temu to absolutnie takiego brania nie miała
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:32   #677
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez pauladz Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko a ile zaplacilas? I czy ma odlegle terminy ile trzeba czekac? Generalnie polecasz????
Mnie się udało załatwić z dnia na dzień. Zapłaciłam 130 zł. Najlepiej zadzwoń i sama się wszystkiego dowiesz, Pani należy do rozmownych

Póki co polecam, ALE tak naprawdę będę mogła ocenić tę stylistkę za 2-3 miesiące - zobaczę jak wyglądają u niej uzupełnienia i jak trzymają się na mnie jej rzęsy. Wiadomo, każdy ma inne wymagania, ale za taką cenę warto spróbować

Pani jest bardzo sprawna w tym co robi, potrafi rozmawiać, słucha tego, czego oczekują po niej klientki. Przede wszystkim podoba mi się to że nie zgadza się na każdy kaprys ktory moglby zaszkodzic rzesom

Generalnie mam szczęście do stylistek, bo np. mam taką od paznokci której nie zamieniłabym już na inną... znam ją dwa lata, w dodatku nie bierze dużo, tak że mam nadzieję, że w rzęsach też na taką trafię.

Prezesowa, a czytać umiesz?
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:23   #678
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Mnie się udało załatwić z dnia na dzień. Zapłaciłam 130 zł. Najlepiej zadzwoń i sama się wszystkiego dowiesz, Pani należy do rozmownych

Póki co polecam, ALE tak naprawdę będę mogła ocenić tę stylistkę za 2-3 miesiące - zobaczę jak wyglądają u niej uzupełnienia i jak trzymają się na mnie jej rzęsy. Wiadomo, każdy ma inne wymagania, ale za taką cenę warto spróbować

Pani jest bardzo sprawna w tym co robi, potrafi rozmawiać, słucha tego, czego oczekują po niej klientki. Przede wszystkim podoba mi się to że nie zgadza się na każdy kaprys ktory moglby zaszkodzic rzesom

Generalnie mam szczęście do stylistek, bo np. mam taką od paznokci której nie zamieniłabym już na inną... znam ją dwa lata, w dodatku nie bierze dużo, tak że mam nadzieję, że w rzęsach też na taką trafię.

Prezesowa, a czytać umiesz?
tak, umiem czytać - jest to dla Ciebie jakiś problem??
jest to forum- każdy ma prawo pytać o to co go interesuje, wiec twoja złośliwość jest zbędna
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:26   #679
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Przedłużanie rzęs

No ale fakt faktem, że odpowiedź juz mialas zanim zadalas pytanie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 18:25   #680
pauladz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

U[QUOTE=muammamija;27635349]Mnie się udało załatwić z dnia na dzień. Zapłaciłam 130 zł. Najlepiej zadzwoń i sama się wszystkiego dowiesz, Pani należy do rozmownych

Póki co polecam, ALE tak naprawdę będę mogła ocenić tę stylistkę za 2-3 miesiące - zobaczę jak wyglądają u niej uzupełnienia i jak trzymają się na mnie jej rzęsy. Wiadomo, każdy ma inne wymagania, ale za taką cenę warto spróbować

Pani jest bardzo sprawna w tym co robi, potrafi rozmawiać, słucha tego, czego oczekują po niej klientki. Przede wszystkim podoba mi się to że nie zgadza się na każdy kaprys ktory moglby zaszkodzic rzesom

Generalnie mam szczęście do stylistek, bo np. mam taką od paznokci której nie zamieniłabym już na inną... znam ją dwa lata, w dodatku nie bierze dużo, tak że mam nadzieję, że w rzęsach też na taką trafię.

Prezesowa, a czytać umiesz?[/QUOT
O wielkie dzieki wiec sie w takim razie skusze
pauladz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:30   #681
Pattrycja78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

Mam pytanie, jaki materiał jest Waszym zdaniem najlepszy? z czego korzystają wasze stylistki? słyszałam o roznych, np. poliester, jedwab, teraz tez weszly na rynek rzęsy z syntetycznego jedwabiu,chyba firmy Perfect Silk Lashes. chciałabym zrobić sobie rzęsy,ale nie wiem którą metodę wybrać...
Pattrycja78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:03   #682
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Pattrycja78 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jaki materiał jest Waszym zdaniem najlepszy? z czego korzystają wasze stylistki? słyszałam o roznych, np. poliester, jedwab, teraz tez weszly na rynek rzęsy z syntetycznego jedwabiu,chyba firmy Perfect Silk Lashes. chciałabym zrobić sobie rzęsy,ale nie wiem którą metodę wybrać...
Osobiście robię sobie metodą Nouveau Lashes (rzęski poliestrowo-jedwabne) i każdemu ją polecam. Jestem w pełni zadowolona i z kleju, i rzęs, i z produktów do pielęgnacji rzęs, i ze stylistki... Mgłabym tak bez końca wymieniać. Naprawdę polecam. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:37   #683
summer_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Pattrycja78 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jaki materiał jest Waszym zdaniem najlepszy? z czego korzystają wasze stylistki? słyszałam o roznych, np. poliester, jedwab, teraz tez weszly na rynek rzęsy z syntetycznego jedwabiu,chyba firmy Perfect Silk Lashes. chciałabym zrobić sobie rzęsy,ale nie wiem którą metodę wybrać...
Popieram pytanie
A swoją drogą - nie macie jakiegoś syndromu uzależnienia od sztucznych rzęs? Na zasadzie, że jak już się je raz założy, to potem po zdjęciu czujecie się dziwnie i tak jakbyście nie miały rzęs?
Bo to jednak spora kasa jest tak, żeby co miesiąc sobie uzupełniać...
summer_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:55   #684
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jeeeeej, ile ja bym dała za takie gęste czarne rzęsy. I żeby nie trzeba było co rano się mazać tuszem, który później i tak ląduje pod dolną powieką. Mmmm Oprócz tego myślałam jeszcze o makijażu permanentnym, ale takim bardzo subtelnym. Taki zestaw by mi pasował
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 14:11   #685
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Pattrycja78 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jaki materiał jest Waszym zdaniem najlepszy? z czego korzystają wasze stylistki? słyszałam o roznych, np. poliester, jedwab, teraz tez weszly na rynek rzęsy z syntetycznego jedwabiu,chyba firmy Perfect Silk Lashes. chciałabym zrobić sobie rzęsy,ale nie wiem którą metodę wybrać...
Moja stylistka ma w ofercie jedwabne i z norek syberyjskich.Ja z racji tego ze przedlużam juz 3 lata zostalam przy jedwabnych ale znajoma z wizazu ktora również chodzi tam gdzie ja skusiła sie na norki i mówi ze reeeweelacja.Tak wiec na pewno z biegiem czasu powstają coraz doskonalsze materiały

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez summer_0 Pokaż wiadomość
Popieram pytanie
A swoją drogą - nie macie jakiegoś syndromu uzależnienia od sztucznych rzęs? Na zasadzie, że jak już się je raz założy, to potem po zdjęciu czujecie się dziwnie i tak jakbyście nie miały rzęs?
Bo to jednak spora kasa jest tak, żeby co miesiąc sobie uzupełniać...
Pewnie ze kasa idzie ale co mc to koszt juz tylko 150 zł.A jakby sobie podliczyc dobry tusz+płyn do demakijażu+płatki do oczu to może by
wyszło podobnie??.Tak czy siak oczywiscie ze uzalezniaja i ja nie wybrazam sobie ich sciagnac .
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:46   #686
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------


Pewnie ze kasa idzie ale co mc to koszt juz tylko 150 zł.A jakby sobie podliczyc dobry tusz+płyn do demakijażu+płatki do oczu to może by
wyszło podobnie??.Tak czy siak oczywiscie ze uzalezniaja i ja nie wybrazam sobie ich sciagnac .
Dokładnie nie wyobrażam sobie teraz zdjąć rzęs czułabym się łysa No i makijaż oka zajmuje mi o wiele mniej czasu. Żadnym nawet najdroższym tuszem nie uzyskałabym takiego efektu jak mam teraz i na pewno pozostanę przy rzęskach
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 10:05   #687
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dokładnie nie wyobrażam sobie teraz zdjąć rzęs czułabym się łysa No i makijaż oka zajmuje mi o wiele mniej czasu. Żadnym nawet najdroższym tuszem nie uzyskałabym takiego efektu jak mam teraz i na pewno pozostanę przy rzęskach
I to właśnie jest uzaleznienie;D.Ale jakie mile i szkód nie robiące.Pozdrawiam.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 06:51   #688
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez summer_0 Pokaż wiadomość
Popieram pytanie
A swoją drogą - nie macie jakiegoś syndromu uzależnienia od sztucznych rzęs? Na zasadzie, że jak już się je raz założy, to potem po zdjęciu czujecie się dziwnie i tak jakbyście nie miały rzęs?
Bo to jednak spora kasa jest tak, żeby co miesiąc sobie uzupełniać...
Przyznaję, jestem uzależniona, ale nie zamierzam korzystać z żadnej terapii dla uzależnionych od rzęs. Jest mi tak dobrze i nie wyobrażam sobie, że miałąbym być "łysa".
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 13:37   #689
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

No proszę ale nas dużo
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:16   #690
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czego używacie do demakijażu?

Mnie polecono płyn miceralny AA, ale chyba się nie nadaje, skoro ma glicerynę w składzie?
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.