Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 22:38   #3601
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A jak on chowany to sie wody do srodka nie naleje??
Raczej myjemy pędzle po pierwsze wysunięte, po drugie zawsze włosiem w dół (żeby m.in woda nie dostała się między skuwke a trzonek i nie rozkleila nic), po trzecie zanim zamkniesz pędzel to czekasz aż wyschnie >
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 13:54   #3602
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Udało mi się trochę zmiękczyć Zoevę do pudru, codziennie ją myłam i mocno rozczapierzałam. Nie straciła co prawda swojego pierwotnego kształtu, ale włosie łatwiej się ugina.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 13:19   #3603
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

O, to kavai to jakaś nowość, pierwszy raz o nich słyszę.

Chimay, na podróż niezmiennie polecam pędzel Ecotools chowany.

Mnie też trudniej się myje wysuwane pędzle.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 18:44   #3604
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
O, to kavai to jakaś nowość, pierwszy raz o nich słyszę.
Mnie też ciekawią, choć pod wieloma względami podobne do Hakuro i nie wiem czy się decydować. Nie żeby Hakuro były złe, ale flat top potwornie pożera mi podkład
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:09   #3605
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, pytanie z innej beczki ackolwiek też o pędzle. Do tej pory swoje pędzelki tylko myłam wodą i mydłem ale czytam że wiele z Was dezynfekuje pędzle (szczególnie ważne w przypadku wymianek pędzlowych lub zakupie używek). Czego używacie do dezynfekcji? Spirytus się nada? Może zwykły Octenisept? A może taki płyn jak z poniższego linka (akurat mam w domu)??
http://www.ecolab-sklep.pl/produkt/4...uid_Spray.html
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:13   #3606
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

alkohol izopropylowy (mn. płyn z Inglota jest na nim), od biedy spirytus też jest ok
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:54   #3607
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki ackolwiek też o pędzle. Do tej pory swoje pędzelki tylko myłam wodą i mydłem ale czytam że wiele z Was dezynfekuje pędzle (szczególnie ważne w przypadku wymianek pędzlowych lub zakupie używek). Czego używacie do dezynfekcji? Spirytus się nada? Może zwykły Octenisept? A może taki płyn jak z poniższego linka (akurat mam w domu)??
http://www.ecolab-sklep.pl/produkt/4...uid_Spray.html

ja nie polecam Inglotowskiego płynu. Strasznie mi włosie w pędzlach wysuszył i śmierdziały okrutnie. Nie wiem czy jeszcze do niego wrócę, używanie go było męką i dla mnie i dla pędzli.

Polecam za to całym sercem płyn do dezynfekcji z MAKEUP REVOLUTION (opisywałam na blogu - http://puckowa.blogspot.com/2015/05/...ne-pyn-do.html) - dla mnie najlepszy stosunek jakości do ceny no i psikany - jest łatwy w użyciu.
Pięknie pachnie i nie niszczy mi pędzli.

Miałam też kiedyś płyn do pędzli z ZOEVY (na końcu posta http://puckowa.blogspot.com/2015/07/...es-rocher.html) - pachniał jeszcze piękniej niż ten z MAKEUP REVOLUTION, kwiatowo, trochę słodko, ale nie wiem co się z nim stało, zdążyłam kupić jedną butelkę i później nigdzie go już w sklepach internetowych nie było.

Mam jeszcze małą butelkę KRYOLANU do pędzli - świetny ale ma wadę, bo nie jest psikany. Trzeba go wylać do miseczki, zanurzyć włosie, poczekać aż podkład z włosia wyjdzie sam, wyjąć pędzel (bardzo szybko wysycha po tym, to na plus), i później odczekać aż podkład z pędzla osadzi się na dnie i będzie klarowna część płynu, którą można przelać do innej małej zamykanej butelki i zużyć jeszcze raz.

Dużo zabawy i doszłam do wniosku, że pędzle z podkładu to ja sobie piorę co tydzień a czasami nawet częściej, więc KRYOLAN jest w odstawce, jeszcze to kiepskie używanie go... no trzeba mieć dużo czasu.

Z psikanymi płynami jest szybciej a efekt taki sam.


Podobno fajny jest też płyn z Sephory, ale jego jeszcze nie miałam.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
alkohol izopropylowy (mn. płyn z Inglota jest na nim), od biedy spirytus też jest ok
dla mnie po spirytusie pędzle tak śmierdzą, że nie chciałabym tym do oka dotykać albo do twarzy. Niby się ulatnia, ale i tak go czuć. Wolę zapach kwiatuszków
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 19:29   #3608
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja nie polecam Inglotowskiego płynu. Strasznie mi włosie w pędzlach wysuszył i śmierdziały okrutnie. Nie wiem czy jeszcze do niego wrócę, używanie go było męką i dla mnie i dla pędzli.
No do takiego regularnego czyszczenia rzeczywiście się nie nadaje, bo fakt, potrafi załatwić pędzle, ale do spryskania raz na jakiś czas w celu tylko dezynfekcji to jest ok (w miarę też tani)


Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
dla mnie po spirytusie pędzle tak śmierdzą, że nie chciałabym tym do oka dotykać albo do twarzy. Niby się ulatnia, ale i tak go czuć. Wolę zapach kwiatuszków
No wiadomo, że kwiatki lepsze
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 19:41   #3609
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No do takiego regularnego czyszczenia rzeczywiście się nie nadaje, bo fakt, potrafi załatwić pędzle, ale do spryskania raz na jakiś czas w celu tylko dezynfekcji to jest ok (w miarę też tani)
ja dezynfekuję pędzle po każdym użyciu - te do cieni się myją od razu tym płynem, te do podkładu mają większe problemy.
W każdym bądź razie dezynfekuje każdy pędzel zawsze po umyciu, bo nie chce kolejnego dnia nakładać sobie na twarz/powieki różnych bakterii, które zalęgną się przez noc.
często też dezynfekuję pędzle kilka minut przed użyciem.
być może to też mi pomogło w pozbyciu się krostek na twarzy - odkąd lepiej dbam o pędzle to właściwie nie mam krostek. Doszła oczywiście też do tego lepsza pielęgnacja.
poza tym czysty pędzel = więcej możliwości! jak pomaluje się dzisiaj na fioletowo to jutro nie muszę malować się tak samo, bo już pędzel jest brudny na ten kolor ;D


Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No wiadomo, że kwiatki lepsze
no ba!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 21:55   #3610
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Znalazłam skład MAKEUP REVOLUTION:
Aqua, Alcohol Denat., Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Czyli jedynym składnikiem dezynfekującym jest alkohol.

Cena przystępna więc chyba spróbuję. W moim Incidin Liquid Spray oprócz izopropanolu (składnika m.in. Inglota) jest jeszcze alkohol propylowy, o którym nic nie znalazłam w kwestii czyszczenia pędzli. Także chyba odpuszczę ten specyfik, bo może okazać się za mocny
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 22:09   #3611
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Znalazłam skład MAKEUP REVOLUTION:
Aqua, Alcohol Denat., Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Czyli jedynym składnikiem dezynfekującym jest alkohol.

Cena przystępna więc chyba spróbuję. W moim Incidin Liquid Spray oprócz izopropanolu (składnika m.in. Inglota) jest jeszcze alkohol propylowy, o którym nic nie znalazłam w kwestii czyszczenia pędzli. Także chyba odpuszczę ten specyfik, bo może okazać się za mocny
ten makeup revolution na prawdę świetnie doczyszcza pędzle, chyba można znaleźć nawet takie filmiki na youtubie wpisując jego pełną nazwę
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 12:45   #3612
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Mam pytanie do posiadających pojedyncze pędzle z SM po ile je kupowałyście, patrze na allegro i te z krótkim trzonkiem, na takich mi zależy, są za niecałe 20 zł. Jak chce kabuki i flata to wychodzi tyle ile bym musiała zapłacić za zestaw, mam zagwozdkę ;c tak patrze na zestawy SM i nie widzę by były w nich mini kabuki, a potrzebuje na razie tylko flat top, kabuki i mini kabuki a reszty pewnie bym nie używała ;d ale trochę, żyd we mnie się budzi, bo bym miała więcej xD Czy ktoś wie, czy w tych zestawach SM jest mini kabuki?
EDIT: dobra, już widzę, ze taniej niż 19zł nie kupi się

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-07-31 o 16:01
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 09:45   #3613
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, macie porównanie flat topa z Amilie do Hakuro H50, H 52, H 54? Pochłania tak samo dużo podkładu jak H. ?

Nie mogę się zdecydować. Mam na stanie kabuki z SM (ie wiem czemu ale nie lubię go) i mocno sfatygowany Hakuro H50. Potrzebuję nowego pędzla do podkładu mineralnego i różu. Wybieram między Hakuro a Amilie (bo rączki mają ładne kolory ;-) ).
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 10:07   #3614
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie porównanie flat topa z Amilie do Hakuro H50, H 52, H 54? Pochłania tak samo dużo podkładu jak H. ?

Nie mogę się zdecydować. Mam na stanie kabuki z SM (ie wiem czemu ale nie lubię go) i mocno sfatygowany Hakuro H50. Potrzebuję nowego pędzla do podkładu mineralnego i różu. Wybieram między Hakuro a Amilie (bo rączki mają ładne kolory ;-) ).
właściwie to moja opinia w tym temacie może nie być brana pod uwagę, bo nie miałam żadnego z tych HAKURO ani Amilie, ale trochę sobie o nich poczytałam + hakuro miałam dawno temu jakieś i nie byłam zachwycona.

amilie podobno mają twardsze włosie niż flat topy z annabelle minerals. kilka osób pisało o tym w wątkach obu firm, więc coś w tym musi być.

jeżeli zależy ci na "ładności" + wytrzymałości, może flat top z PIXIE? sporo osób pisało, że jest super, tylko cena jest sporsza, ale w tym wypadku płacisz za jakość wykonania. pędzel piękny z włosiem nylonowym i aluminiową rączką (http://mintishop.pl/product-pol-7179...-Flat-Top.html). pewnie kiedyś sama się na niego skuszę (jak annabelkowski flat top straci włosie do końca, choć na razie ma przerwę w wypadaniu włosków :P), chociaż patrząc dalej...

przeglądając pędzle (tak to się nazywa pędzelkoholizm, bo mam pędzli sporo, nowe kupione, ale chciałabym kolejne...) moją uwagę pod względem piękności przykuł też pędzel z ZOEVA BAMBOO EDITION 104. Syntetyczne włosie plus piękna w kolorze bambusowa rączka, sama zerknij - http://mintishop.pl/product-pol-8098...-podkladu.html jest flat topem, wg opisu na oryginalnej stronie zoevy nadaje się do minerałów jak najbardziej. no i z wyglądu też mi się wydaje, że będzie bardzo fajny do minerałków. włosie tu ma długość jak w annabelkach, o ile mnie wzrok nie oszukuje :P

ew polecam z bdellium tools http://mintishop.pl/product-pol-2314...neralnych.html lub to http://mintishop.pl/product-pol-2267...-podkladu.html - bambusowe trzonki, syntetyczne włosie, flat topy, będą bardzo miękkie. jedyne co to nie polecam z BDT serii STUDIO (żółty trzonek, ale włosie czarne lub brązowe, nie mylić z seria YELLOW BAMBOO gdzie trzonki są żółte też ale nie lakierowane i włosie jest żółte syntetyczne, a nie naturalne ) - mam pędzel do oczu z tej serii i trzonek jest lakierowany i błyszczący. i mimo tego, że nie moczę przy praniu trzonka - lakier pęka na nim. za to mój zielony bambusowy pędzel z BDT ma się super dobrze i nie ma lakierowania, jest bardziej "natural" - i nic nie pęka a włosie syntetyczne jest przecudownie miękkie do miziania, nie to co naturalne w tym z żółtym trzonkiem generalnie już po zakupie żółtego pędzla z BDT znalazłam dużo opinii, że żółta seria to trochę niewypał, nawet MAXINECZKA mówiła później o tym w jednym ze swoich filmików. no ale cóż btw. jest piękna seria z BDT ''purple'' bodajże, trzonki są takie lawendowe - ale chyba niedostępna w Polsce
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 12:17   #3615
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
przeglądając pędzle (tak to się nazywa pędzelkoholizm, bo mam pędzli sporo, nowe kupione, ale chciałabym kolejne...) moją uwagę pod względem piękności przykuł też pędzel z ZOEVA BAMBOO EDITION 104. Syntetyczne włosie plus piękna w kolorze bambusowa rączka, sama zerknij - http://mintishop.pl/product-pol-8098...-podkladu.html jest flat topem, wg opisu na oryginalnej stronie zoevy nadaje się do minerałów jak najbardziej. no i z wyglądu też mi się wydaje, że będzie bardzo fajny do minerałków. włosie tu ma długość jak w annabelkach, o ile mnie wzrok nie oszukuje :P
Też przykuł mój wzrok Pisałam do mintishop mejla w jego sprawie, bo nigdzie oczywiście nie podali wymiarów, to długość całkowita pędzla 15 cm, a rozpiętość włosia podobno 3,5cm.
Sama szukam sobie teraz jakiegoś nowego flat topa, hakuro mam już dość za zeżeranie mi ukochanego podkładu.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 12:37   #3616
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Też przykuł mój wzrok Pisałam do mintishop mejla w jego sprawie, bo nigdzie oczywiście nie podali wymiarów, to długość całkowita pędzla 15 cm, a rozpiętość włosia podobno 3,5cm.
Sama szukam sobie teraz jakiegoś nowego flat topa, hakuro mam już dość za zeżeranie mi ukochanego podkładu.
a to ciekawe, na sklepie z zoevy jest, że pędzel ma całkowitą długość 16.5cm - https://www.zoeva-shop.de/en/104-buf...ion/a-9008584/ zakładka PACKAGING/CONTENT

to i tak niezła długość, mnie by jeszcze interesował obwód trzonka - mam świetne etui z Sigmy na pędzle, zasuwane jak piórnik ale np Annabelkowski flat top nie wchodzi w te miejsca na pędzle, bo ma za szeroki trzonek...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 13:30   #3617
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

jeżeli zależy ci na "ładności" + wytrzymałości, może flat top z PIXIE? sporo osób pisało, że jest super, tylko cena jest sporsza, ale w tym wypadku płacisz za jakość wykonania. pędzel piękny z włosiem nylonowym i aluminiową rączką (http://mintishop.pl/product-pol-7179...-Flat-Top.html). pewnie kiedyś sama się na niego skuszę (jak annabelkowski flat top straci włosie do końca, choć na razie ma przerwę w wypadaniu włosków :P), chociaż patrząc dalej...

przeglądając pędzle (tak to się nazywa pędzelkoholizm, bo mam pędzli sporo, nowe kupione, ale chciałabym kolejne...) moją uwagę pod względem piękności przykuł też pędzel z ZOEVA BAMBOO EDITION 104.

ew polecam z bdellium tools http://mintishop.pl/product-pol-2314...neralnych.html lub to http://mintishop.pl/product-pol-2267...-podkladu.html - bambusowe trzonki, syntetyczne włosie, flat topy, będą bardzo miękkie. jedyne co to nie polecam z BDT serii STUDIO (żółty trzonek, ale włosie czarne lub brązowe, nie mylić z seria YELLOW BAMBOO gdzie trzonki są żółte też ale nie lakierowane i włosie jest żółte syntetyczne, a nie naturalne )
Pixie jest dla mnie na obecną chwilę za drogi.

Muszę się zdecydować na coś ze sklepu mineralcosmetics, bo akurat tam mam spory wybór próbek minerałów i chcę zapłacić raz za przesyłkę. Amilie mają ładne rączki ale niewiele opinii w internecie. Z kolei Hakuro ma opinię pożeracza podkładów. I tak sobie dumam od wczoraj...
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 13:54   #3618
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Pixie jest dla mnie na obecną chwilę za drogi.

Muszę się zdecydować na coś ze sklepu mineralcosmetics, bo akurat tam mam spory wybór próbek minerałów i chcę zapłacić raz za przesyłkę. Amilie mają ładne rączki ale niewiele opinii w internecie. Z kolei Hakuro ma opinię pożeracza podkładów. I tak sobie dumam od wczoraj...

to ja bym na twoim miejscu poszła w Amilie.
Bo HAKURO znajdziesz sporo negatywnych opinii mówiących o pożeraniu podkładu etc.
a z Amilie znalazła się opinia, może dwie na forum, że jest twardszy niż Annabelle, ale generalnie czy coś więcej? chyba nie. poza tym krótsze trzonki ułatwiają pracę przed lustrem

szczególnie, że http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...g-handled.html - pisze, że są mięciutkie włosia w amiliowskich pędzlach
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-08-14 o 13:56
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 13:56   #3619
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a to ciekawe, na sklepie z zoevy jest, że pędzel ma całkowitą długość 16.5cm - https://www.zoeva-shop.de/en/104-buf...ion/a-9008584/ zakładka PACKAGING/CONTENT

to i tak niezła długość, mnie by jeszcze interesował obwód trzonka - mam świetne etui z Sigmy na pędzle, zasuwane jak piórnik ale np Annabelkowski flat top nie wchodzi w te miejsca na pędzle, bo ma za szeroki trzonek...
Któryś sklep chce nas okłamać.
Skoro rozpiętość to niby te 3,5cm (o ile mintishop nie chce mi zniszczyć światopoglądu i prawidłowo zmierzył pędzelek) to rączka wygląda po zdjęciu na około 2cm w grubości, ale to tylko ja i mój wzrok. Zawsze można do nich napisać jeszcze o to, szybko odpisują.

Kurde, ładny jest, bardzo ładny, ale boję się wydać 60zł na pędzel, jakby miał okazać się słaby jakościowo. Tym bardziej, że kuszą mnie jeszcze Nanshy, Bdellium i AM
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 14:28   #3620
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Któryś sklep chce nas okłamać.
Skoro rozpiętość to niby te 3,5cm (o ile mintishop nie chce mi zniszczyć światopoglądu i prawidłowo zmierzył pędzelek) to rączka wygląda po zdjęciu na około 2cm w grubości, ale to tylko ja i mój wzrok. Zawsze można do nich napisać jeszcze o to, szybko odpisują.

Kurde, ładny jest, bardzo ładny, ale boję się wydać 60zł na pędzel, jakby miał okazać się słaby jakościowo. Tym bardziej, że kuszą mnie jeszcze Nanshy, Bdellium i AM
z tego co zdążyłam ogarnąć to nanshy jest podobnej jakości co kavai i hakuro. tzn, że niby ładne, ale jakościowo nie są zawsze takie same.

zoevy mam kilka pędzli i żaden nie sprawił problemu, każdy skrojony idealnie.

co do bdellium to pisałam wcześniej, seria bamboo spoko, ale omijaj serie studio, bo będziesz płakać jak ja za moim pędzelkiem
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 15:31   #3621
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

TEż mnie w AMILE kusiły te ładne rączki no ale parę dziewczyn powiedziało, że AM są milsze. Chyba, ze macie do polecenia jakieś inne fajne kabuki? ;>
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 15:56   #3622
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
TEż mnie w AMILE kusiły te ładne rączki no ale parę dziewczyn powiedziało, że AM są milsze. Chyba, ze macie do polecenia jakieś inne fajne kabuki? ;>
Kabuki z AM jest naprawdę baaaaardzo milusi i mięciusi, uwielbiam sobie nim jeździć po twarzy, polecam jak najbardziej.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 17:31   #3623
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja za nowym pędzlem do podkładu rozglądam się od 2 miesięcy myślałam już o zamówieniu na aliexpress, ale może skuszę się na te z Amilie - fajnie wyglądają. No i ta krótka rączka! Dla krótkowidza to ważne Wzięłabym Flat Topa do podkładu, ale jeszcze do różu by mi się jakiś przydał... Angled Blush czy Long Handled Kabuki

Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 20:05   #3624
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
Ja za nowym pędzlem do podkładu rozglądam się od 2 miesięcy myślałam już o zamówieniu na aliexpress, ale może skuszę się na te z Amilie - fajnie wyglądają. No i ta krótka rączka! Dla krótkowidza to ważne Wzięłabym Flat Topa do podkładu, ale jeszcze do różu by mi się jakiś przydał... Angled Blush czy Long Handled Kabuki

Ja zamówiłam właśnie pędzle na aliekspres po recenzji Margity i czekam na przesyłkę jak dojdzie to kupię tam jeszcze duo fiber. Ale amilie też kusi, takie ładne są ;-)

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 20:26   #3625
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam właśnie pędzle na aliekspres po recenzji Margity i czekam na przesyłkę jak dojdzie to kupię tam jeszcze duo fiber. Ale amilie też kusi, takie ładne są ;-)

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Dawaj znać jak te pędzle z aliexpress 😃
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:16   #3626
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam właśnie pędzle na aliekspres po recenzji Margity i czekam na przesyłkę jak dojdzie to kupię tam jeszcze duo fiber. Ale amilie też kusi, takie ładne są ;-)

Wysłane z mojego SM-G530FZ
O to się pochwal jak ci przyjadą z miesiąc potrwa wysyłka?
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 22:20   #3627
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Dawaj znać jak te pędzle z aliexpress 😃
Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
O to się pochwal jak ci przyjadą z miesiąc potrwa wysyłka?
na pewno się pochwalę moim zamówieniem oby doszło
teoretycznie wysyłka ma trwać ok.miesiąc
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 10:14   #3628
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja nie mogłam się zdecydować i w końcu kupiłam same próbki. Pędzle kupię następnym razem
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:50   #3629
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dzisiaj odebrałam pierwszą przesyłkę z pędzlami z Chin ;-) zamawiałam 06.08, awizo z 17.08 więc całkiem szybko. Pędzle to zestaw RT Travel essentials. Na razie je umyłam i schną, jeszcze się nie rozpadły jedyna wada jaką widzę to starte częściowo napisy. Mnie to nie przeszkadza ale może dla kogoś mieć znaczenie. W dotyku milutkie, dwa napewno będą w użyciu, języczkowy nie wiem, nie lubię takich pędzli.. Postaram się wrzucić zdjęcia niedługo, póki co czekam jeszcze na drugą paczkę
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 22:41   #3630
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
dzisiaj odebrałam pierwszą przesyłkę z pędzlami z Chin ;-) zamawiałam 06.08, awizo z 17.08 więc całkiem szybko. Pędzle to zestaw RT Travel essentials. Na razie je umyłam i schną, jeszcze się nie rozpadły jedyna wada jaką widzę to starte częściowo napisy. Mnie to nie przeszkadza ale może dla kogoś mieć znaczenie. W dotyku milutkie, dwa napewno będą w użyciu, języczkowy nie wiem, nie lubię takich pędzli.. Postaram się wrzucić zdjęcia niedługo, póki co czekam jeszcze na drugą paczkę

o to ciekawe z tymi napisami. że się ścierają etc.
ja mam "oryginały" z RT i guma na dole rączki się starła...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.