ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 14:54   #3811
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Pewnie, że im mniej, delikatniej, naturalniej tym lepiej, a nie skórę chemią faszerować. Poczytaj wątki na biochemii na wizażu, tam to kopalnia wiedzy dopiero.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 00:29   #3812
_Amelka
Przyczajenie
 
Avatar _Amelka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Właśnie kończę pierwszą tubkę A.D., cera ma się lepiej, chociaż teraz za sprawą hormonów i gorszego odżywiania trochę gorzej wygląda, jednak efekty są. Po niecałych 10 dniach bliska osoba zauważyła u mnie poprawę, myślę, że możliwe, iż jakaśtam była. Stosowałam regularnie, kilka razy tylko raz dziennie, to tak z lenistwa albo słabych możliwości ogólnie. Jutro kupuję nową tubkę, bo to mi starczy na jeden, ewentualnie dwa razy jeszcze. Czyli wychodzi, że 20 dni starczy mi na tubkę, nakładam na całą twarz, nie za duże ilości, ale też się nie ograniczam. Póki co pozytywna opinia, ale bez żadnych ekscytacji, mam nadzieję, że po następnych tubkach będzie coraz lepiej .
__________________
57,5 - 57 - 56 - 55,2 - 55 -54 - 53 - 52 - 51 - 50
/164 cm (edytowane 18 września, 2011)


You should never give up what You love...
_Amelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:26   #3813
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja mam takie pytanie, bo od ok. 5 dniu używam AD i chciałam się zapytać, czy to normalnie, że mimo bardzo dobrego nawilżania skóra lekko mi się wysusza i łuszczy ?
Głownie na brodzie, trochę na polikach i w okolicach ust i skroni lekko mi schodzi. Wygląda to mniej więcej jak suche skórki.
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 10:03   #3814
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, bo od ok. 5 dniu używam AD i chciałam się zapytać, czy to normalnie, że mimo bardzo dobrego nawilżania skóra lekko mi się wysusza i łuszczy ?
Głownie na brodzie, trochę na polikach i w okolicach ust i skroni lekko mi schodzi. Wygląda to mniej więcej jak suche skórki.
Normalne, tak właśnie działają kwasy, złuszczają warstwę naskórka. Nawilżaj jeszcze częściej, bo doprowadzić do wysuszenia łatwo, a potem bardzo ciężko jest doprowadzić skórę do normalności, przynajmniej ja tak miałam i męczę się do tej pory, bo olejowanie nawet nie pomaga.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 13:40   #3815
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Normalne, tak właśnie działają kwasy, złuszczają warstwę naskórka. Nawilżaj jeszcze częściej, bo doprowadzić do wysuszenia łatwo, a potem bardzo ciężko jest doprowadzić skórę do normalności, przynajmniej ja tak miałam i męczę się do tej pory, bo olejowanie nawet nie pomaga.
No to będę częściej w ciągu dnia smarować twarz jeszcze kremem nawilżającym, bo tak to używałam tylko kremu z filtrem, ale też nawilżającego. Dziękuję za radę
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 20:03   #3816
Eside
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 117
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cześc.Własnie zaczęłam używać juz z prawie tydzien temu Acne derm na zmiane z effeclarem duo ,potem dwa dni nawilzania humektanem (choc nie wiem czy nie za lekki ) i tak ciągle.No i wczorja wieczorem nałozyłam po razdrugi Acne ,i rano dwa ropne WIELKIE syfy oprócz tego widzę małe ,lub podskórne pryszcze które beda takei jak te ropne Juz od meisiaca wyskakuja mi ropne,po odstawieniu zoracu,smarowałam dexerylem,ael on ma taki skład ,ze hoho,zapchał mnei strasznie,teraz uzywam humekanu,ale nei wiem czy to wina tego,ze mam tez okres,czy tego,ze ropne raz mi wyskakuje wiecej ,raz w ogole i tak to jest ciagle,jak wyskocza to tragedia,ale chciałam zapytać czy mógł mnei zapchać Acne derm,skoro to kwas :conf used:Czyżby? Nawilżajace wiem,ze sporo mnie zapycha,ale zeby kwas ;/ nei wiem czyja to wina,poobserwuje skorę.
Eside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 20:22   #3817
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Eside Pokaż wiadomość
Cześc.Własnie zaczęłam używać juz z prawie tydzien temu Acne derm na zmiane z effeclarem duo ,potem dwa dni nawilzania humektanem (choc nie wiem czy nie za lekki ) i tak ciągle.No i wczorja wieczorem nałozyłam po razdrugi Acne ,i rano dwa ropne WIELKIE syfy oprócz tego widzę małe ,lub podskórne pryszcze które beda takei jak te ropne Juz od meisiaca wyskakuja mi ropne,po odstawieniu zoracu,smarowałam dexerylem,ael on ma taki skład ,ze hoho,zapchał mnei strasznie,teraz uzywam humekanu,ale nei wiem czy to wina tego,ze mam tez okres,czy tego,ze ropne raz mi wyskakuje wiecej ,raz w ogole i tak to jest ciagle,jak wyskocza to tragedia,ale chciałam zapytać czy mógł mnei zapchać Acne derm,skoro to kwas :conf used:Czyżby? Nawilżajace wiem,ze sporo mnie zapycha,ale zeby kwas ;/ nei wiem czyja to wina,poobserwuje skorę.
Hey

Ja też niedawno zaczęłam przygodę z AD, ale dużo o nim czytałam i równie dużo pytałam o niego, wiec z tego co wiem to AD może na początku wywołać wysyp pryszczy w celu oczyszczenia skóry. Dużo osób przez to przechodzi zaczynając kurację AD.
Nie potrafię Ci jednak powiedzieć czy to tylko jego wina, czy może effeclaru, humektanu, albo właśnie okresu.
Czasami może to być wina odstawienia zoracu, ale mówię tego już Ci nie powiem.
Wydaję mi się, że najlepiej jak jeszcze napiszesz czy kiedyś wcześniej używałaś effeclaru i humektanu i ewentualnie jak reagowałaś na to, to pomoże bardziej obeznanym osobom znaleźć przyczynę
Na pewno jakaś dziewczyna Ci szybko pomoże i odpowie dokładniej na Twój problem
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 13:36   #3818
OOagatkaOO
Przyczajenie
 
Avatar OOagatkaOO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hej. Ja zawsze miałam ładną cerę a na te wakacje porobiły mi się grudki i krostki, strefe T nigdy nie miałam idealnej ale teraz mam wysyp na policzkach gdzie nigdy tego nie było, mam okropne ropne niemalże wrzody, trochę się wystraszyłam i chwyciłam AD, stosuję od tygodnia. Póki co widzę że skóra jest gładsza, miła w dotyku ale niestety po nocy ( na noc też stosuje AD) wszystkie pryszcze mam już na wierzchu, z jednej strony dobrze ale mam nadzieje że wysyp minie i skóra się oczyści. Zastanawiam się jakie mogę stosować zabiegi przy tej kuracji? moze Darsonvala? czy lepeij cos nawilżającego?
__________________
Nie istnieje coś takiego jak doskonałość. Świat nie jest doskonały. I dlatego jest piękny.
OOagatkaOO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:45   #3819
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wczoraj wieczorem użyłam Acne-Dermu i rano z radością stwierdziłam, że moja cera wygląda troszeczkę lepiej
Kupiłam dzisiaj w aptece filtr Celebrin Sun junior 50+, bo namówiła mnie na niego aptekarka. Nie wiem tylko czy z nim jest wszystko w porządku, bo kosztował mnie niecałe 23 zł, ma 150 ml. i w ogóle nie tłuści Używał go ktoś może, albo wie ktoś czy to na pewno odpowiedni filtr? W Internecie nie mogę na jego temat znaleźć żadnych opinii.
Edit: Czytając skład filtru dowiedziałam się, że zawiera on składnik przyczyniający się do powstawania wągrów i trądziku (bodajże Isopropyl Myristate), tak więc poszłam do apteki i dostałam pieniądze z powrotem, a na jutro pani mi zamówi filtr z Iwostin

Edytowane przez uncherry
Czas edycji: 2011-09-06 o 17:48
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:58   #3820
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cześć Dziewczyny
Chciałam zdać relację jak po tygodniu stosowania AD dwa razy dziennie poprawia się moja cera
Oczywiście strasznie wysusza, w niektórych partiach twarzy trochę mi skóra schodzi, ale pod nią pojawia się gładka buzia. Mam mniej zaskórników na brodzie, nos i policzki też dużo gładsze, a czoło prawie w stanie idealnym.
Jak chodzi o blizny to wydają mi się jaśniejsze (mam ich na prawdę sporo).
Dodam jeszcze, że czasami wciągu dnia smaruję twarz Benzacne 5 % no i oczywiście codziennie filterek
Zauważyłam dzisiaj rano, że w niektórych miejscach (w sumie trzech) chyba wyskoczą mi ropne pryszcze, na razie się tym nie przejmuję, bo uważam to za normalne podczas stosowania AD i myślę, że zaczyna mi się buzia oczyszczać.
Jak na tą chwilę to stwierdzam ogromną poprawę w wyglądzie
Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Pozdrawiam wszystkich stosujących AD
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 13:42   #3821
Waś
Przyczajenie
 
Avatar Waś
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Pisałam to już, w innym wątku, ale napiszę jeszcze tu. Mam mało wrażliwą skórę, żadnych uczuleń, alergii itp. ale użycie hydrolatu z róży stulistnej z mazideł na skórę wcześniej posmarowaną Acnedermem zaowocowało u mnie natychmiastowym, rozgrzaniem, mrowieniem i bardzo mocnym zaczerwienieniem skóry. Moja skóra pierwszy raz zareagowała w ten sposób, więc byłam w szoku Natomiast po odstawieniu Acnedermu problem zniknął.
Podczas kuracji uważajcie więc ze stosowaniem mocno pachnących produktów. Zawarte w nich olejki eteryczne mogą bardzo podrażnić.
Waś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:37   #3822
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej, mam takie pytanie znacie jakiś dobry nawilżający krem, który dobrze się sprawdza przy stosowaniu AD? najlepiej jakby był do cery wrażliwej, ponieważ takie zawierają zazwyczaj mniej chemii, nie powinny jakoś negatywnie reagować na skórze. zastanawiałam się nad Cetaphilem MD dermoprotektor. czy macie może jakieś inne pomysły? mam cerę tłustą/mieszaną, zależy mi naprawdę na dobrym nawilżeniu. swego czasu sprawdzał się Avene Cicalfate, ale niestety on jest dość drogi jak na moją skromną studencką kieszeń, więc szukam tańszego odpowiednika
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:38   #3823
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
hej, mam takie pytanie znacie jakiś dobry nawilżający krem, który dobrze się sprawdza przy stosowaniu AD? najlepiej jakby był do cery wrażliwej, ponieważ takie zawierają zazwyczaj mniej chemii, nie powinny jakoś negatywnie reagować na skórze. zastanawiałam się nad Cetaphilem MD dermoprotektor. czy macie może jakieś inne pomysły? mam cerę tłustą/mieszaną, zależy mi naprawdę na dobrym nawilżeniu. swego czasu sprawdzał się Avene Cicalfate, ale niestety on jest dość drogi jak na moją skromną studencką kieszeń, więc szukam tańszego odpowiednika
Ja używam Lotionu z Babydream(on jest do ciała, ale ja używam do twarzy), mi nawilża wystarczająco, dodatkowo też mam cerę mieszaną i wielką skłonność do zapychania, a to chyba jest jedyny od dłuższego czasu kosmetyk, który mnie nie zapycha Używam jednocześnie też Benzacne, który mocno wysusza, ale smarując się BD nie mam suchej skóry. W dzień używam też kremu do twarzy: Soraya spf 30 i też ładnie nawilża.
Możesz spróbować z tym Babydream, kosztuje 7,99 zł za 200 ml (albo 250 ml, teraz nie pamiętam), jak Ci nie posłuży do twarzy zawsze możesz wykorzystać na ciało
No i dodam jeszcze, że skład ma bardzo przyzwoity, naprawdę delikatny zobacz sobie na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2011-09-09 o 13:40
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 15:11   #3824
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja używam Lotionu z Babydream(on jest do ciała, ale ja używam do twarzy), mi nawilża wystarczająco, dodatkowo też mam cerę mieszaną i wielką skłonność do zapychania, a to chyba jest jedyny od dłuższego czasu kosmetyk, który mnie nie zapycha Używam jednocześnie też Benzacne, który mocno wysusza, ale smarując się BD nie mam suchej skóry. W dzień używam też kremu do twarzy: Soraya spf 30 i też ładnie nawilża.
Możesz spróbować z tym Babydream, kosztuje 7,99 zł za 200 ml (albo 250 ml, teraz nie pamiętam), jak Ci nie posłuży do twarzy zawsze możesz wykorzystać na ciało
No i dodam jeszcze, że skład ma bardzo przyzwoity, naprawdę delikatny zobacz sobie na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1
dzięki wielkie za polecenia
właśnie też sporo dobrego słyszałam o Babydream, przymierzałam się do zakupu żelu z tej serii, ale póki co nabyłam piankę z Rival de Loop, też kosztowała grosze, a nie zawiera żadnych sls, jest bardzo delikatna i się sprawdza, ale kusi mnie jeszcze ten żel wypróbuje w takim jeszcze jeszcze ten lotion i soraya 30 też jest na mojej liście zakupów póki co używam iwostin 50spf, ale jak się skończy to myślę, że na okres jesienny 30 wystarczy, zresztą jest też taniutka i ma dużo pozytywnych opinii : )
jeszcze raz dzięki!
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:08   #3825
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
dzięki wielkie za polecenia
właśnie też sporo dobrego słyszałam o Babydream, przymierzałam się do zakupu żelu z tej serii, ale póki co nabyłam piankę z Rival de Loop, też kosztowała grosze, a nie zawiera żadnych sls, jest bardzo delikatna i się sprawdza, ale kusi mnie jeszcze ten żel wypróbuje w takim jeszcze jeszcze ten lotion i soraya 30 też jest na mojej liście zakupów póki co używam iwostin 50spf, ale jak się skończy to myślę, że na okres jesienny 30 wystarczy, zresztą jest też taniutka i ma dużo pozytywnych opinii : )
jeszcze raz dzięki!
No to w takim razie jak planujesz zakup żelu z BD to również Ci go polecam, bo go też używam do twarzy i jestem bardzo zadowolona
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 10:41   #3826
flo55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja moge o Acnederm/Hascoderm powiedziec, ze bardzo zredukowal tworzenie sie zaskornikow (u mnie byly one w strasznej ilosci) i efekt sie utrzymuje mimo zaprzestania stosowania
flo55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 13:46   #3827
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez flo55 Pokaż wiadomość
ja moge o Acnederm/Hascoderm powiedziec, ze bardzo zredukowal tworzenie sie zaskornikow (u mnie byly one w strasznej ilosci) i efekt sie utrzymuje mimo zaprzestania stosowania
No to tak jak u mnie, stosując AD razem z Benzacne od 2 tyg. mam dużo mniej widoczne, no i widzę, że dziurki na policzkach się wyrównują, a blizny po trądziku są trochę mniej widoczne.
Myślałam, że na efekty nawet te najmniejsze będę musiała dłużej poczekać, a tu taka miła niespodzianka
Jestem ciekawa jak będzie wyglądać moja cera po dłuższym stosowaniu
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:03   #3828
lydiak79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam!
Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie czy AD działa również na plamy, które pojawiły się w wyniku stosowania antykoncepcji hormonalnej?
Mam skórę bezproblemową tzn bez żadnych wyprysków ale te okropne plamy powodują że nie mogę rano wyjść bez podkładu na twarzy.
Doradzicie coś?
Z góry dziękuję
lydiak79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:33   #3829
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczkanajgorsza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: USA, Kalifornia
Wiadomości: 398
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Powiem tak- zależy jak ciemne są te plamy. Generalnie kwas azelainowy powinien pomóc na przebarwienia niezbyt ciemne. Są jednak kosmetyki skuteczniejsze w tej materii- ja np. stosuję krem Melascreen z Ducray na całą twarz oraz punktowo HQ Skin Lightening Gel NeoStrata (niedostępny w Polsce ze względu na zawarty wnim hydrochinon). Oceny tego żelu możesz znaleźć w KWC. Prawdziwa turbobroń do walki z przebarwieniami
ksiezniczkanajgorsza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 19:24   #3830
italiana89
Raczkowanie
 
Avatar italiana89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 189
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Podczas trwającej już parę miesięcy walki z moimi przebarwieniami próbowałam już wielu rzeczy - ostatnio preparatów z kwasem kojowym i arbutyną i peelingu migdałowego - i rezultat nie jest zbyt powalający Oczywiście cera się wygładziła, uspokoiła, ale nadal te przebarwienia potrądzikowe mnie denerwują strasznie.

Jedyna nadzieja w acne dermie Wczoraj nałożyłam pierwszy raz, dziś rano buzia gładziutka i (to możliwe że już?) rozjaśniona, ufam, że będzie dobrze

Nie przebrnęłam jeszcze przez cały wątek, dopiero kilkadziesiąt stron, ale większość opinii jest pozytywnych Będę zdawać relacje
__________________
Biochemiczny blog - własne kosmetyki krok po kroku, zapraszam

naturalnapielegnacja.blog spot.com
italiana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 18:33   #3831
scarletta
Raczkowanie
 
Avatar scarletta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 240
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hej.Mam pytanie do dziewczyn, które AD stoują już dłuższy czas. Czy krem zwęża również pory ?
scarletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 07:24   #3832
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez scarletta Pokaż wiadomość
Hej.Mam pytanie do dziewczyn, które AD stoują już dłuższy czas. Czy krem zwęża również pory ?
Ja po jakoś tak od razu zauważyłam zwęzenie porów, moze dlatego że dość szybko sie oczyściły(nie miało juz co je rozpychać).Jak dla mnie to nastapiło jakoś po tygodniu stosowania.
A generalnie masz tylko widoczne pory czy tez coś Ci sie pojawia czasem?
Bo jak tak -to ja miałam obok zwęzonych porów WYSYP.........
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 10:13   #3833
scarletta
Raczkowanie
 
Avatar scarletta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 240
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja po jakoś tak od razu zauważyłam zwęzenie porów, moze dlatego że dość szybko sie oczyściły(nie miało juz co je rozpychać).Jak dla mnie to nastapiło jakoś po tygodniu stosowania.
A generalnie masz tylko widoczne pory czy tez coś Ci sie pojawia czasem?
Bo jak tak -to ja miałam obok zwęzonych porów WYSYP.........
Widoczne pory na skrzydełkach nosa i też mi się pojawia czasem jak to nazwalas
scarletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:19   #3834
lapidoptera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Chce wam zwrocic uwage na filtry ochronne. Wiem ze piszecie ze koniecznie trzeba stosowac przy aplikowaniu acnedermu. Troche czytalam na ten temat w Melanoma Research i jak na dzien dzisiejszy to sami naukowcy jednoznacznie nie potrafia powiedziec w jakim stopniu filtry chronia, a w jakim moga przyczyniac sie do powstawania czerniakow. To co jest pewne to to ze zapobiegaja opazeniom slonecznym. Wnikanie flitrow w skore jest juz kontrowersyjne a do tego niektore badania wskazuja ze juz lepiej miec efekt popazenia slonecznego bo wtedy wystepuje naturalnie tlenek azotu i chroni przed rozwojem komurek rakowych. Przynajmniej badania na myszkach tak wykazaly Nie studiowalam biologii ani chemii wiec nie rozumiem na sto procent tych badan szczegolnie po angielsku. Np Australia ma najwieksza sprzedaz filtrow i jednoczesnie odsetek ludzi z rakiem skory. Rak skory jest tez w duzej mierze uzalezniony od ilosci naturalnej melaniny. Najbardziej narazone sa osoby o blond i rudych wlosach i jasnej karnacji. W Afryce rak skory jest bardzo niski. Prosze poczytajcie same na temat badan nad skutecznoscia kremow z filtrami. Koncerny kosmetyczne chca naturalnie sprzedac wszystko, wiec trudno sie dziwic ze promuja i strasza. Do tego przytaczane czesto w tym watku firmy jak Loreal czy Garnier maja kosmetyki najbardzie alergizujace i chemiczne. Parabeny sa nawet w Avene. Wystarczy ze zajzycie na watek o kosmetykach naturalnych.
lapidoptera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 02:24   #3835
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115
Co lepsze dla skory WRAZLIWEJ z wagrami rozszerzonymi porami ACNE DERM czy BREVOXYL?

Co bedzie lepsze lepiej sie sprawdzi i nie wyrzadzi krzywdy -skorze wrazliwej-sklonnej do zaczerwienien -z wagrami-rozsterzonymi porami ACNE DERM czy Brevoxyl ?Co sadzicie doradzicie?
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 19:50   #3836
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czy z Acne Dermem można 2 razy w tygodniu użyć Akneroxid L?
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 20:32   #3837
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Czy z Acne Dermem można 2 razy w tygodniu użyć Akneroxid L?
można tylko w odstępie od ad, albo ad rano a akne na wieczor lub odwrotnie
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 15:54   #3838
bluearrow
Przyczajenie
 
Avatar bluearrow
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja również mam pytanie, a mianowicie czy mogę stosować ten krem bezpośrednio na pryszcze, ranki czy też stany zapalne ? Czy nic się z nimi nie stanie, czy może nie będą goesze ?
bluearrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 19:10   #3839
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez bluearrow Pokaż wiadomość
Ja również mam pytanie, a mianowicie czy mogę stosować ten krem bezpośrednio na pryszcze, ranki czy też stany zapalne ? Czy nic się z nimi nie stanie, czy może nie będą goesze ?
Spokojnie możesz nakładać na pryszcze, nic się im nie stanie, jedyne co to może zapiec czy coś w tym stylu, ale przeciwskazań nie ma.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:44   #3840
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez bluearrow Pokaż wiadomość
Ja również mam pytanie, a mianowicie czy mogę stosować ten krem bezpośrednio na pryszcze, ranki czy też stany zapalne ? Czy nic się z nimi nie stanie, czy może nie będą goesze ?
Ja nakładam i nic mi się nie dzieje. Czasami jak coś rozdrapię i mam rankę to też normalnie smaruję i tak jak mówi niczka87 wtedy jedynie trochę piecze, ale po paru minutach to uczucie znika
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.