Przedmiot : metodyka pracy kuratora sądowego-do Studentek/stów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 11:30   #1
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845

Przedmiot : metodyka pracy kuratora sądowego-do Studentek/stów


Moi Drodzy
Potrzebuje Waszej pomocy. jestem studentka III roku resocjalizacji i mam teraz licencjat... Problem w tym, ze nie mialam takiego przedmiotu-jak w tytule , a bardzo by mi sie przydaly notatki z niego bo na ten temat pisze prace licencjaka... ja nie wiem czemu w innym szkolach sa takie przedmioty a u nas nawet na zadnych zajeciach nie bylo mowy o kuratorach sadowych... . Skąd wiem, że taki przedmiot jest...? znalazlam przez przypadek w internecie i juz jestem zła bo bardzo by mi sie przydal wiec mam prosbe do Was Kochani. jesli ktos z Was akurat studiuje ten kierunek i mialby z niego notatki to czy moglabym Was prosic o informacje? bardzo prosze
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:37   #2
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Przedmiot : metodyka pracy kuratora sądowego-do Studentek/stów

Ja skonczyla tylko rok resocjalizacji i zrezygnowalam ale na wykazie przedmiotów tez takiego nie mialam
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 22:03   #3
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Przedmiot : metodyka pracy kuratora sądowego-do Studentek/stów

Poszukaj jakiegos podrecznika w ksiegarni albo bibliotece,podam ci kilka tytułow,ale musisz sprawdzic,czy aby nie ukazaly sie wznowienia,bo te,ktore posiadam, sa dość wiekowe.
Chodzi ci o kuratora sadowego dla nieletnich czy dla doroslych?

1. Danuta Siwek,Metodyka pracy kuratora sądowego i opiekuna społecznego : przewodnik do zajęć z przedmiotu : (przeznaczony dla studentów II i III roku pedagogiki resocjalizacyjnej studiów dziennych i zaocznych). Skrypt Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach
Ja kserowalam tą ksiażke na tej uczelni ,także nie wiem,czy dostaniesz w ksiegarniach.Moje wydanie pochodzi z 1982r

2.Marek Heine, : Wprowadzenie do metodyki pracy kuratora sądowego dla nieletnich, Wydawnictwo Uniwersytetu Wroclawskiego 1986r.

Metodyka jako taka nie ulegla zmianie,w przeciwienstwie do przepisow prawnych i z tego wzgledu dobrze,zebys zdobyla NAJNOWSZE wydania.
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 22:36   #4
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Przedmiot : metodyka pracy kuratora sądowego-do Studentek/stów

Moje Kochane Nicośc dziekuje ślicznie;* chodzi mi o tego dla nieletnich jak i tego dla doroslych;/ niestey dosyc obszerna praca;/ dziekuje Ci slicznie za podanie literatury zdaje sie ze kiedys mi tez pomoglas , jeszcze raz dziekuje
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 23:07   #5
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Przedmiot : metodyka pracy kuratora sądowego-do Studentek/stów

Cytat:
Napisane przez kycia1
Moje Kochane Nicośc dziekuje ślicznie;* chodzi mi o tego dla nieletnich jak i tego dla doroslych;/ niestey dosyc obszerna praca;/ dziekuje Ci slicznie za podanie literatury zdaje sie ze kiedys mi tez pomoglas , jeszcze raz dziekuje
Nie ma za co,musze sprawdzic,w czym ci jeszce pomoglam
Aha,dziwi mnie,ze nie masz na swoim kierunku takiego przedmiotu, moje znajome,studiujace w latach osiemdziesiątych na rożnych uczelniach pedagogicznych ,miały na kierunku pedagogika ze specjalnością resocjalizacja taki przedmiot wlasnie.To podstawa w pracy kuratora
Może dlatego,ze twoje studia nie są jednolite magisterskie i bedziesz miala metodyke p.k.s. na uzupelniających.

W tych ksiązkach,ktore ci podalam,znajdziesz najwięcej informacji na podany temat.
Pozdrawiam
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:09   #6
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Przedmiot : metodyka pracy kuratora sądowego-do Studentek/stów

Cytat:
Napisane przez aga21087
Ja skonczyla tylko rok resocjalizacji i zrezygnowalam ale na wykazie przedmiotów tez takiego nie mialam
Ja tak Off topic, dlaczego zrezygnowalas po pierwszym roku?

i jeszcze jedno pytanko: czy pedagogika resocjalizacyjna i resocjalizacja to to samo?

Z gory dzieki za odpowiedzi
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.