Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 15:39   #1831
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A ja zamówiłam włosy od victoriia hair na allegro i niestety nie są to już te same włosy co przed ponad rokiem. Są dużo rzadsze i się plączą nawet w kucyku a z rozpuszczonymi to nawet nie próbowałam jeszcze chodzić.
Przy porównaniu dwóch najmniejszych taśm, jednej nowej i jednej z przed roku jest niestety duża różnica ...
__________________
Mój BLOG

PM 2017
Nasz synek Igor
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:42   #1832
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
Jakbyś mogła byłabym bardzo wdzięczna. ; )
http://allegro.pl/100-naturalne-wlos...272602929.html

proszę
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:49   #1833
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
A dokąd masz te 50 cm ? I jak pielęgnujesz clipy ?
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:02   #1834
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
A dokąd masz te 50 cm ? I jak pielęgnujesz clipy ?
dokąd?? hm tak gdzieś do talii mi sięgają, są bardzo długie i chciałabym je trochę wycieniowac i skrócic bo narazie miałam je założone tylko raz i uczesałam kucyka bo boję się że znajomi przeżyją szok gdy zobaczą mnie w rozpuszczonych długich włosach hehe, dlatego chce je ciutke skrocic aby wyglądaly naturalniej.

mam je niedługo i zaraz gdy mi przyszły to poszłam do fryzjera je zafarbowac, po farbowaniu nic się z nimi nie stało. troszkę się napuszyły ale wystarczyło przeciągnąc po nich jedwabiem i wyprostowac. Nie myłam ich od tamtej pory i myślę że najlepiej nie myc zbyt często clipów. Jak do tej pory to stosuje tylko jedwabiu, a myc należy je szamponami nawilżającymi i nie suszyc suszarką
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:22   #1835
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
dokąd?? hm tak gdzieś do talii mi sięgają, są bardzo długie i chciałabym je trochę wycieniowac i skrócic bo narazie miałam je założone tylko raz i uczesałam kucyka bo boję się że znajomi przeżyją szok gdy zobaczą mnie w rozpuszczonych długich włosach hehe, dlatego chce je ciutke skrocic aby wyglądaly naturalniej.

mam je niedługo i zaraz gdy mi przyszły to poszłam do fryzjera je zafarbowac, po farbowaniu nic się z nimi nie stało. troszkę się napuszyły ale wystarczyło przeciągnąc po nich jedwabiem i wyprostowac. Nie myłam ich od tamtej pory i myślę że najlepiej nie myc zbyt często clipów. Jak do tej pory to stosuje tylko jedwabiu, a myc należy je szamponami nawilżającymi i nie suszyc suszarką
A dokąd masz swoje i masz grube włosy ? Bo na tej stronie co mi podałaś to tylko jest 80 gram, a chciałam wiedzieć, czy jak doczepisz to masz w miare grube te włosy. Mi zależy na zagęszczeniu i przedłużeniu, dlatego myślę, że mogę to osiągnąć z tego linku co podałam numer 2.
Słyszałam, że dobry jest szampon dla dzieci i jedwab. To wystarczy. A można je czesać taką zwykłą szczotką ? A no i jakaś odżywka, którą mogłabyś mi doradzić ?
PS ; Przepraszam za tyle pytań, ale chciałam mieć wreszcie moje upragnione długie, gęste włosy
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 05:37   #1836
quasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej chciałabym przedłużyć sobie włosy lepsze są te clip in on czy Micro Rings? Zastanawiam się nad kupnem na allegro od Victoria Hair? lub Evelbeauty (numer 1277864404) podobno naturalne i tylko za 35 zł Co możecie mi powiedzieć o tych włosach opłaca się czy polecacie coś innego bo nie chce wydawać kasy na coś czego używać nie będę... Z góry dziękuje




__________________
''Człowieku nie prorokuj,jak mnie nie znasz to nie plotkuj''

Edytowane przez quasi
Czas edycji: 2010-10-26 o 05:44
quasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:10   #1837
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
A dokąd masz swoje i masz grube włosy ? Bo na tej stronie co mi podałaś to tylko jest 80 gram, a chciałam wiedzieć, czy jak doczepisz to masz w miare grube te włosy. Mi zależy na zagęszczeniu i przedłużeniu, dlatego myślę, że mogę to osiągnąć z tego linku co podałam numer 2.
Słyszałam, że dobry jest szampon dla dzieci i jedwab. To wystarczy. A można je czesać taką zwykłą szczotką ? A no i jakaś odżywka, którą mogłabyś mi doradzić ?
PS ; Przepraszam za tyle pytań, ale chciałam mieć wreszcie moje upragnione długie, gęste włosy
mam włosy trochę za ramiona, nie mam ich zbyt gęstych więc mi spokojnie starczyło 6 taśm jeśli ty masz gęste to oczywiste abyś kupiła włosków trochę więcej ja mam taśmy szyte podwójnie, może to dlatego wystarczyły... jak je założe to nic nie widac że to doczepione, denerwują mnie tylko klipsy w moich clipach bo są największego rozmiaru, a ja mam liche włosy i chciałam zmienic klipsy na najmniejszy, są 3 rozmiary. a co do pielęgnacji to tak jak piszesz, też słyszałam że szampon dla dzieci jest dobry. Akurat pani u której kupiłam włosy pisała że należy myc je w szamponie nawilżającym ale nie ma z nimi dużego kłopotu, powinno się je czesac palcami a ja czesze je normalną szczotką i jest ok często jeżdze do chłopaka i woże clipy ze sobą w foliowym opakowaniu, zmięte i po wyciągnięciu wszystko z nimi wporządku, trzeba je tylko wtedy przeciągnąc prostownicą nie ma co martwic się na zapas, myślę że te które wybrałaś za chyba 140 zł będą ok spróbuj napisac do sprzedawcy przed zakupem, jak należy je pielęgnowac itp. mi pani bardzo pomogła a jaki masz swój kolorek włosow?? łatwo u Ciebie dobrac kolor clipów??
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 10:13   #1838
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez quasi Pokaż wiadomość
Hej chciałabym przedłużyć sobie włosy lepsze są te clip in on czy Micro Rings? Zastanawiam się nad kupnem na allegro od Victoria Hair? lub Evelbeauty (numer 1277864404) podobno naturalne i tylko za 35 zł Co możecie mi powiedzieć o tych włosach opłaca się czy polecacie coś innego bo nie chce wydawać kasy na coś czego używać nie będę... Z góry dziękuje




zaglądałam na te aukcje i powiem szczerze (chociaż sie nie znam) że te drugie wyglądają mi dużo bardziej naturalnie
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:16   #1839
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
zaglądałam na te aukcje i powiem szczerze (chociaż sie nie znam) że te drugie wyglądają mi dużo bardziej naturalnie
a mogłybyście podac link do tych włosów?? to też zobacze bo nie moge ich się doszukac
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:27   #1840
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
a mogłybyście podac link do tych włosów?? to też zobacze bo nie moge ich się doszukac
http://allegro.pl/zestaw-clip-in-wlo...292057893.html

mam nadzieję że nie zostanie to potraktowane jako reklama
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:36   #1841
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/zestaw-clip-in-wlo...292057893.html

mam nadzieję że nie zostanie to potraktowane jako reklama
kilka razy wstawiałam linki z allegro i nie zostały potraktowane jako reklama

te włoski są syntetyczne. Ja bym ich nie kupiła. Co prawda te które ja mam i wszystkie które kosztują 150-300 zł to nie są włosy cięte z głowy ale są po obróbce chemicznej i wyglądają jak swoje własne. A syntetyki po jakimś czasie robią się jak włosy u lalki barbie. Zresztą dużo tu można przeczytac opinii na temat syntetyków. Ja zainwestowałam więcej kasy w porządne clipy
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 10:40   #1842
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
kilka razy wstawiałam linki z allegro i nie zostały potraktowane jako reklama

te włoski są syntetyczne. Ja bym ich nie kupiła. Co prawda te które ja mam i wszystkie które kosztują 150-300 zł to nie są włosy cięte z głowy ale są po obróbce chemicznej i wyglądają jak swoje własne. A syntetyki po jakimś czasie robią się jak włosy u lalki barbie. Zresztą dużo tu można przeczytac opinii na temat syntetyków. Ja zainwestowałam więcej kasy w porządne clipy
kupiłas u victorii hair? a czy ktos kupował z allegro z long hair?
na zdjęciu wyglądają dużo bardziej naturalnie niż włosy z droższych aukcji (przeglądałam za ok 260zł)


http://www.cosmoshop.pl/p/29/66/zest...n-clip-on.html

a co Ty na te? na zdjeciu wyglądaja jakby były nie wiadomo z czego tak się błyszczą
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2010-10-26 o 10:49
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:34   #1843
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
kupiłas u victorii hair? a czy ktos kupował z allegro z long hair?
na zdjęciu wyglądają dużo bardziej naturalnie niż włosy z droższych aukcji (przeglądałam za ok 260zł)


http://www.cosmoshop.pl/p/29/66/zest...n-clip-on.html

a co Ty na te? na zdjeciu wyglądaja jakby były nie wiadomo z czego tak się błyszczą
nie, ja kupiłam te włoski
http://allegro.pl/100-naturalne-wlos...272602929.html
trzeba dobrze czytac aukcje, aby pisało "włosy naturalne" no i cena takich waha się od 120 zł do 300 zł. Te włoski z cosmoshop mają po prostu takie zdjęcia ale słyszałam że są dobre. Dużo dziewczyn kupuje z ich strony a także z dobrewlosy.pl
a co do Long Hair to miałam od nich kupic clipy ale zraziłam się bo pisałam do nich maila aby pomogli mi w doborze koloru to mnie olali... a potem na kafeterii przeczytałam że mają beznadziejne włosy, więc zaczełam szukac inne.

mogę wysłac Ci wiadomosc prywatną ze zdjęciem jak wyglądam w clipach, zrobię też fotę jak to wyglada z tyłu i zamieszcze tutaj w najbliższym czasie

Edytowane przez gabinadrugie
Czas edycji: 2010-10-26 o 11:40
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:57   #1844
quasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

wiem, że pewnie droższe będą lepsze... Ale pierwszy raz przedłużam włosy nie wiem jak to wyjdzie i nie chce wydawać na nie 200 zł tylko troche taniej ale też nie chce jakiś bardzo złych jakościowo żeby nie było widać różnicy. Wysłałam wiadomość do Victori hair i napisała mi że włosy są mieszane naturlane z syntetycznymi. może macie sprawdzone i jakieś nie wygórowne cenowo włoski ?
__________________
''Człowieku nie prorokuj,jak mnie nie znasz to nie plotkuj''

Edytowane przez quasi
Czas edycji: 2010-10-26 o 11:58
quasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 12:08   #1845
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez quasi Pokaż wiadomość
wiem, że pewnie droższe będą lepsze... Ale pierwszy raz przedłużam włosy nie wiem jak to wyjdzie i nie chce wydawać na nie 200 zł tylko troche taniej ale też nie chce jakiś bardzo złych jakościowo żeby nie było widać różnicy. Wysłałam wiadomość do Victori hair i napisała mi że włosy są mieszane naturlane z syntetycznymi. może macie sprawdzone i jakieś nie wygórowne cenowo włoski ?
ten sprzedawca ma nie drogie clipy
http://allegro.pl/clip-in-100-natura...272811980.html
ale ja słyszałam złe opinie o tych włosach, pisałam o tym przed chwilą... włosów naturalnych z syntetykami nie można farbowac, kręcic ani prostowac podobno... poszukaj na wizażu lub na innych forach opinii na temat syntetyków
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 14:37   #1846
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
mam włosy trochę za ramiona, nie mam ich zbyt gęstych więc mi spokojnie starczyło 6 taśm jeśli ty masz gęste to oczywiste abyś kupiła włosków trochę więcej ja mam taśmy szyte podwójnie, może to dlatego wystarczyły... jak je założe to nic nie widac że to doczepione, denerwują mnie tylko klipsy w moich clipach bo są największego rozmiaru, a ja mam liche włosy i chciałam zmienic klipsy na najmniejszy, są 3 rozmiary. a co do pielęgnacji to tak jak piszesz, też słyszałam że szampon dla dzieci jest dobry. Akurat pani u której kupiłam włosy pisała że należy myc je w szamponie nawilżającym ale nie ma z nimi dużego kłopotu, powinno się je czesac palcami a ja czesze je normalną szczotką i jest ok często jeżdze do chłopaka i woże clipy ze sobą w foliowym opakowaniu, zmięte i po wyciągnięciu wszystko z nimi wporządku, trzeba je tylko wtedy przeciągnąc prostownicą nie ma co martwic się na zapas, myślę że te które wybrałaś za chyba 140 zł będą ok spróbuj napisac do sprzedawcy przed zakupem, jak należy je pielęgnowac itp. mi pani bardzo pomogła a jaki masz swój kolorek włosow?? łatwo u Ciebie dobrac kolor clipów??
Tak, ja mam "trochę" gęste, ale cóż... zaryzykuje i chyba je zamówię
W sumie kosztują 160 + przesyłka, więc około 200 stów, ale wole mieć naturalne, niż syntetyki, ich już nigdy więcej! Mam czarne, lecz ostatnio myślałam nad przefarbowaniem na burgund. Nie wiem co z tego będzie. Ale dziękuje za rade A jakbyś miała jakieś zdjęcia z clipami pod ręką wysłałabyś mi na PW, bo chętnie bym zobaczyła.
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 14:51   #1847
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
Tak, ja mam "trochę" gęste, ale cóż... zaryzykuje i chyba je zamówię
W sumie kosztują 160 + przesyłka, więc około 200 stów, ale wole mieć naturalne, niż syntetyki, ich już nigdy więcej! Mam czarne, lecz ostatnio myślałam nad przefarbowaniem na burgund. Nie wiem co z tego będzie. Ale dziękuje za rade A jakbyś miała jakieś zdjęcia z clipami pod ręką wysłałabyś mi na PW, bo chętnie bym zobaczyła.
tylko proszę Cię napisz mi jak wysyła się wiadomosc prywatną i jak wstawia tam zdjęcie nie mogę się tego doszukac kurdę

Ruda228 jakbyś mogła to napisz mi jak wstawia się zdjęcie do wiadomości prywatnej, z góry dzięki

Edytowane przez gabinadrugie
Czas edycji: 2010-10-26 o 14:59
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:55   #1848
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam pytanie do dziewczyn ze slaska
Musze moje dlugie wlosy sciac za ramiona.
I szukam kogos kto przedluzy mi wlody
jako ,ze chce nosic je 6 m-cy i potem znowu przedluzyc ,a nie stac mnie na placenie 1000 co 6-mcy niestety

Szukam osoby ,ktora przedluzy mi i zagesci wlosy w granicach 600 zl
(tylko nie micro rings)

Jesli polecenie tu w watku jest niezgodne z regulamine to prosze na priv
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:27   #1849
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
nie, ja kupiłam te włoski
http://allegro.pl/100-naturalne-wlos...272602929.html
trzeba dobrze czytac aukcje, aby pisało "włosy naturalne" no i cena takich waha się od 120 zł do 300 zł. Te włoski z cosmoshop mają po prostu takie zdjęcia ale słyszałam że są dobre. Dużo dziewczyn kupuje z ich strony a także z dobrewlosy.pl
a co do Long Hair to miałam od nich kupic clipy ale zraziłam się bo pisałam do nich maila aby pomogli mi w doborze koloru to mnie olali... a potem na kafeterii przeczytałam że mają beznadziejne włosy, więc zaczełam szukac inne.

mogę wysłac Ci wiadomosc prywatną ze zdjęciem jak wyglądam w clipach, zrobię też fotę jak to wyglada z tyłu i zamieszcze tutaj w najbliższym czasie
ooo to jeżeli możesz to wstaw fotkę z clipami albo wyślij na pw
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 09:05   #1850
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
ten sprzedawca ma nie drogie clipy
http://allegro.pl/clip-in-100-natura...272811980.html
ale ja słyszałam złe opinie o tych włosach, pisałam o tym przed chwilą... włosów naturalnych z syntetykami nie można farbowac, kręcic ani prostowac podobno... poszukaj na wizażu lub na innych forach opinii na temat syntetyków
Hey,

Ja od dawna korzystam z tej firmy i jak dotąd jestem zadowolona Fakt, iż na odpowiedzi troszkę się czeka (chyba mają sporo zamówień), ale jak dotąd współpraca mi się podoba

Co do włosów syntetycznych - nie da rady ich zafarbować,ale obecne syntetyki nowej generacji można prostować. Farba po prostu spłynie z nich. Dobrze pielęgnowane też są bardzo fajne.

Edytowane przez specjalistka99
Czas edycji: 2010-10-27 o 09:13
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:53   #1851
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez specjalistka99 Pokaż wiadomość
Hey,

Ja od dawna korzystam z tej firmy i jak dotąd jestem zadowolona Fakt, iż na odpowiedzi troszkę się czeka (chyba mają sporo zamówień), ale jak dotąd współpraca mi się podoba

Co do włosów syntetycznych - nie da rady ich zafarbować,ale obecne syntetyki nowej generacji można prostować. Farba po prostu spłynie z nich. Dobrze pielęgnowane też są bardzo fajne.
hmmm... reklama?
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:57   #1852
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
hmmm... reklama?



na dobrą sprawę ten wątek trochę sensu nie ma, gdy widzę takie wypowiedzi.... Jak można komukolwiek cokolwiek doradzić, skoro każda dobra rada apropo jakiegokolwiek produktu jest uważana za reklamę... Ciężko cokolwiek pochwalić, napisać, że jest świetne i warte zakupu w obawie o ban lub oskarżenia o nieuczciwą darmową reklame.... z drugiej strony ganiąc inne włosy możemy być odebrane jako niezdrowa konkurencja .... sama nie piszę zbyt wiele, bo boję się, że tak właśnie mój post zostanie odebrany
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:35   #1853
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
hmmm... reklama?
I nie wymieniam nazwy firmy. Ahh - a to tamte inne to antyreklama?
Neverstop - masz racje chyba lepiej się nie odzywać/ nie radzić/ nie oceniać - widzę, że tylko opinie na minus tutaj się liczą.
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:08   #1854
slicznyaniolek
Raczkowanie
 
Avatar slicznyaniolek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny.Od jakiegoś czasu myślę o przedłużeniu włosów. Zapuszczam włosy ale bardzo wolno mi rosną a chciałabym mieć już długie włoski. Naturalnie mam kręcone i codziennie je prostuje prostownicą. Dodatkowo mam bardzo zniszczone farbowaniem, strasznie mi się puszą włosy i łamią końcówki. I w związku z tym mam do was pytanie. Czy warto przedłużać włosy prostymi kosmykami, czy może kręconymi i prostować je razem z własnymi? Albo wcale nie przedłużać bo to zniszczy mi za bardzo włosy i w końcu mi wypadną?
Proszę was o porady.
slicznyaniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:11   #1855
greendream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 13
GG do greendream
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

kochana nie doczepiaj sobie wlosow ,bo krecone wlosy sa bardzo sliczne!! zreszta wlosy krecone sa mozliwe do doczepienia ale odradzam ci ta czynnosc. Nie bedzie to za bardzo naturalnie wygladac. zalezy tez jak bardzo masz krecone.
greendream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:02   #1856
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez slicznyaniolek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Od jakiegoś czasu myślę o przedłużeniu włosów. Zapuszczam włosy ale bardzo wolno mi rosną a chciałabym mieć już długie włoski. Naturalnie mam kręcone i codziennie je prostuje prostownicą. Dodatkowo mam bardzo zniszczone farbowaniem, strasznie mi się puszą włosy i łamią końcówki. I w związku z tym mam do was pytanie. Czy warto przedłużać włosy prostymi kosmykami, czy może kręconymi i prostować je razem z własnymi? Albo wcale nie przedłużać bo to zniszczy mi za bardzo włosy i w końcu mi wypadną?
Proszę was o porady.
Jeśli masz bardzo zniszczone włosy, to przestań je katować prostownicą! Kręcone są śliczne - wystarczy dobra pielęgnacja, ale jeżeli koniecznie chcesz mieć proste włosy, to poczytaj o chemicznym prostowaniu - zabieg niszczy, ale to lepsze niż CODZIENNE palenie ich w temp. 200 stopni.

Przedłużanie prostymi pasmami, kiedy naturalne są kręcone (i odwrotnie), to czysta głupota. W zimie wystarczy, że włosy złapią trochę wilgoci i połowę będziesz miała kręconą, a połowę nie.
Wiem, co mówię, bo miałam podobnie z pierwszymi włosami: naturalne prostowały się po kilku godzinach, a kręcone wyglądały jak zwykle.

Skąd możemy wiedzieć, czy przedłużanie bardzo zniszczy Ci włosy, skoro nie powiedziałaś jaką metodą chciałabyś to zrobić?
...I zacznij dbać o włosy - wtedy na pewno nie wypadną.
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:15   #1857
slicznyaniolek
Raczkowanie
 
Avatar slicznyaniolek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Włosy mam dość mocno kręcone i sięgają mi do ramion a myślałam przedłużeniu metodą microring bo czytałam że tak bardzo nie niszczy włosów.
slicznyaniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:46   #1858
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dobra bo zaraz nie wytrzymam.

Mam przedluzane wlosy (zgrzewy)
czy to normalne ,ze wypada mi po tysiace dziennie?
to napewno wlosy doczepiane nie moje ..odrozniam je
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:16   #1859
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dobra bo zaraz nie wytrzymam.

Mam przedluzane wlosy (zgrzewy)
czy to normalne ,ze wypada mi po tysiace dziennie?
to napewno wlosy doczepiane nie moje ..odrozniam je

Nie!!!
Zgrzewy sa zle zrobione...
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:30   #1860
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Nie!!!
Zgrzewy sa zle zrobione...
jezu
nie robil mi ich''byle kto''
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.