Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 12:13   #1111
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez izabela888 Pokaż wiadomość
a jak sprawuje się żel z sanoflore?
Bardzo dobrze. Miałam przedtem majerankowy, ten jest miętowy. Oba ładnie pachną i dobrze myją. Składniki w porzadku, żadnych podejrzanych ALSów.

Cytat:
Napisane przez AmorLady Pokaż wiadomość
Ja ten krem z BD używałam do rąk i stóp
Niestety jest zapachowy i na twarzy mnie uczulał. Za to BD Extrasensitive jest wręcz idealny, jak dla mnie
Też miałam estrasensitive, potwierdzam, że jest świetny
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:36   #1112
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

No dobra, w związku z tym, że siedzę chora w domu i nudzi mi się niemiłosiernie wklejam po bardzo długiej przerwie moją pielęgnację

Uczciwie zaznaczam, że jest to tylko to co używam aktualnie, zapasy są niestety spore i wrzucę je następnym razem (obiecuję )

Na zdjęciach nie ma jeszcze szamponu Fitomed do włosów tłustych (przez ciągłe stanie pod prysznicem zmyły się z niego wszystkie napisy i butelka nie nadaje się do pokazywania oraz kremu do rąk Exclusive nawilżającego, który jest na biurku w pracy.

Dołączyłam do zdjęć mój dzisiejszy nabytek, czyli wodę rozświetlającą Caudalie, bo zamierzam jej używać od jutra, więc na razie się na jej temat nie wypowiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4342.jpg (33,4 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4344.jpg (47,3 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4343.jpg (34,8 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4345.jpg (34,7 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4346.jpg (47,4 KB, 228 załadowań)
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-02-18 o 15:14
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:16   #1113
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Karolina fajny zbiorek, taki w sam raz Ciekawa jestem tych zapasów
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:20   #1114
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Karolina, ale malutko bardzo fajny zbiór

..wierzę, że nadrabiasz zapasami
edit: nie masz żadnej maseczki do twarzy?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-02-18 o 16:25
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:25   #1115
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Karolina e tam, bez zapasów się nie liczy jak sprawuje się bananowa odżywka TBS?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:51   #1116
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Karolina fajny zbiorek, taki w sam raz Ciekawa jestem tych zapasów
Dzięki Będę i zapasy

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Karolina, ale malutko bardzo fajny zbiór

..wierzę, że nadrabiasz zapasami
edit: nie masz żadnej maseczki do twarzy?
Dzięki
A mam, ale same saszetki, więc pokażę z zapasami tak jak i tubkową Dolivę, której nie używałam jeszcze

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Karolina e tam, bez zapasów się nie liczy jak sprawuje się bananowa odżywka TBS?
Eej no uczciwie się przyznałam a zapasy będą :p
Na początku byłam nią rozczarowana, bo wydawało mi się, że nic oprócz tego, że ładnie pachnie nie robi.Jednak po zużyciu już prawie całej butelki dochodzę do wniosku, że kupię ponownie, bo nadaje moim włosom objętości i puszystości
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-02-18 o 16:53
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:12   #1117
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

dolanczam moje 3 nowe nabytki. nie mialam ich jeszcze to poj pierwszy zakup potestuje i dam znac. miala z was moze ktores z tych rzeczy?to dajcie znac jak u was sie sprawdzilo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0529.jpg (19,4 KB, 196 załadowań)
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 18:49   #1118
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
mala aktualizacja
Jak sprawuje się peeling gruboziarnisty z daxa?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No dobra, w związku z tym, że siedzę chora w domu i nudzi mi się niemiłosiernie wklejam po bardzo długiej przerwie moją pielęgnację

Uczciwie zaznaczam, że jest to tylko to co używam aktualnie, zapasy są niestety spore i wrzucę je następnym razem (obiecuję )

Na zdjęciach nie ma jeszcze szamponu Fitomed do włosów tłustych (przez ciągłe stanie pod prysznicem zmyły się z niego wszystkie napisy i butelka nie nadaje się do pokazywania oraz kremu do rąk Exclusive nawilżającego, który jest na biurku w pracy.

Dołączyłam do zdjęć mój dzisiejszy nabytek, czyli wodę rozświetlającą Caudalie, bo zamierzam jej używać od jutra, więc na razie się na jej temat nie wypowiem
Oo ładny zbiorek Ciekawa jestem, jak sprawuje się odżywka isany z atomizerem, żel alterra i balsam z flos leku

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
dolanczam moje 3 nowe nabytki. nie mialam ich jeszcze to poj pierwszy zakup potestuje i dam znac. miala z was moze ktores z tych rzeczy?to dajcie znac jak u was sie sprawdzilo.
Ja jestem ciekawa Twej opinii o tym mleczku z garniera, więc jak poużywasz, to napisz kilka słów
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:01   #1119
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
dolanczam moje 3 nowe nabytki. nie mialam ich jeszcze to poj pierwszy zakup potestuje i dam znac. miala z was moze ktores z tych rzeczy?to dajcie znac jak u was sie sprawdzilo.
Czy mleczko Garniera zawiera(jak kremy do rąk z tej gamy) parafinę?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:25   #1120
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

tak ma mineral oil niestety.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 21:44   #1121
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

na 4 miejscu jest cos takiego jak parafinum liquidum mineral oil ; a co jak ma parafine to zle?

uzywam go od kilku dni ma piekny zapach kakao ale nie jest jakies uciazliwe i niedrazniace-mi odpowiada. skora po nim jest nawilzona ale mi chodzilo o taki efekt jak jest po Neutrogenie takie lekkie natluszczenie a tu tego nie czuje.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AmorLady Pokaż wiadomość
Dbają o moje włoski:
1. Wella Wellaflex sensitive - lakier do włosów,
2. Nivea diamond - nabłyszczacz,
3. Avon - Termoochrona,
4. BD - szampon,
5. Garnier - odżywka z masłem karite,
6. Pantene - lekka odżywka.
jak sie sprawuje ten nivea nablyszczacz?
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 22:07   #1122
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
na 4 miejscu jest cos takiego jak parafinum liquidum mineral oil ; a co jak ma parafine to zle?
Po prostu nie lubię jej, zostawia niemiły film i z resztą unikam składników pochodnych ropy naftowej
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:54   #1123
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No dobra, w związku z tym, że siedzę chora w domu i nudzi mi się niemiłosiernie wklejam po bardzo długiej przerwie moją pielęgnację

Uczciwie zaznaczam, że jest to tylko to co używam aktualnie, zapasy są niestety spore i wrzucę je następnym razem (obiecuję )

Na zdjęciach nie ma jeszcze szamponu Fitomed do włosów tłustych (przez ciągłe stanie pod prysznicem zmyły się z niego wszystkie napisy i butelka nie nadaje się do pokazywania oraz kremu do rąk Exclusive nawilżającego, który jest na biurku w pracy.

Dołączyłam do zdjęć mój dzisiejszy nabytek, czyli wodę rozświetlającą Caudalie, bo zamierzam jej używać od jutra, więc na razie się na jej temat nie wypowiem
Jesteś zadowolona z toniku Bourjois? Dumałam nad nim ostatnio w Rossmannie ale jakoś nie mogłam się zdecydować.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:26   #1124
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Jak sprawuje się peeling gruboziarnisty z daxa?
Jest całkiem ok (przepłaciłam za niego, bo kupiłam go w osiedlowej drogerii za 13zł) ale bardziej byłam zadowolona z peelingu morelowego St. Ives
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:13   #1125
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Oo ładny zbiorek Ciekawa jestem, jak sprawuje się odżywka isany z atomizerem, żel alterra i balsam z flos leku
Dziękuję

Odżywki nie polecam Kupiłam ją w zastępstwie niebieskiej Pantene i miała mieć jedno tylko proste zadanie- pozwalać na szybkie rozczesanie kiedy rano śpieszę się do pracy. Tę funkcję spełnia tak sobie, ale w gratisie daje takie dziwne oblepienie włosów przez co nieprzyjemne w dotyku, jakieś takie klejące, matowe Więcej na pewno jej nie kupię

Żel Alterry jest naprawdę fajny, ale pachnie dla mnie trochę za delikatnie (ja lubię żele które pachną w łazience jeszcze długo po prysznicu jak np. Palmolive) i mało się pieni, tworzy raczej taką kremową warstwę na skórze, chociaż sam w sobie jest żelowy, skoncentrowany i przezroczysty.
Jest za to b.wydajny, dobrze myje i nie wysusza co dla mnie jest najważniejsze. Wczoraj kupiłam drugą wersję zapachową- pamarańcza i wanilia

Balsam Flos Lek jest aktualnie moim ulubieńcemSkopiuję Ci moją opinię o nim z innego wątku:
Zapach jest świetny, taki owocowy,radosny, faktycznie czuć tam mango! I utrzymuje się całkiem długo na ciele.
Poza tym na pewno będzie niewydajny, bo jest bardzo wodnisty, raczej jak mleczko a nie balsam,ale mi akurat nie zależy na razie na wydajności w obliczu tylu zapasów
Błyskawicznie się wchłania, nie klei się, nie jest silikonowy (czego nienawidzę) ,ale skóra jest odczuwalnie bardziej nawilżona, miękka i bardzo przyjemna w dotyku.
Do łydek nadal pozostaję przy masłach, bo tam wolę coś treściwszego, ale tak poza tym to jestem zachwycona i na pewno kupię drugi kiedy znów będzie promocja, bo regularna cena jest trochę za wysoka.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z toniku Bourjois? Dumałam nad nim ostatnio w Rossmannie ale jakoś nie mogłam się zdecydować.
Bardzo Gdyby nie to, że chcę spróbować toników Lirene to na pewno kupiłabym kolejny kiedy ten się skończy
Nie wysusza, nie podrażnia, ma super zapach, nie klei się. Miło się go używa zwłaszcza rano właśnie przez ten orzeźwiający zapach.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:37   #1126
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Jest całkiem ok (przepłaciłam za niego, bo kupiłam go w osiedlowej drogerii za 13zł) ale bardziej byłam zadowolona z peelingu morelowego St. Ives
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Odżywki nie polecam Kupiłam ją w zastępstwie niebieskiej Pantene i miała mieć jedno tylko proste zadanie- pozwalać na szybkie rozczesanie kiedy rano śpieszę się do pracy. Tę funkcję spełnia tak sobie, ale w gratisie daje takie dziwne oblepienie włosów przez co nieprzyjemne w dotyku, jakieś takie klejące, matowe Więcej na pewno jej nie kupię

Żel Alterry jest naprawdę fajny, ale pachnie dla mnie trochę za delikatnie (ja lubię żele które pachną w łazience jeszcze długo po prysznicu jak np. Palmolive) i mało się pieni, tworzy raczej taką kremową warstwę na skórze, chociaż sam w sobie jest żelowy, skoncentrowany i przezroczysty.
Jest za to b.wydajny, dobrze myje i nie wysusza co dla mnie jest najważniejsze. Wczoraj kupiłam drugą wersję zapachową- pamarańcza i wanilia

Balsam Flos Lek jest aktualnie moim ulubieńcemSkopiuję Ci moją opinię o nim z innego wątku:
Zapach jest świetny, taki owocowy,radosny, faktycznie czuć tam mango! I utrzymuje się całkiem długo na ciele.
Poza tym na pewno będzie niewydajny, bo jest bardzo wodnisty, raczej jak mleczko a nie balsam,ale mi akurat nie zależy na razie na wydajności w obliczu tylu zapasów
Błyskawicznie się wchłania, nie klei się, nie jest silikonowy (czego nienawidzę) ,ale skóra jest odczuwalnie bardziej nawilżona, miękka i bardzo przyjemna w dotyku.
Do łydek nadal pozostaję przy masłach, bo tam wolę coś treściwszego, ale tak poza tym to jestem zachwycona i na pewno kupię drugi kiedy znów będzie promocja, bo regularna cena jest trochę za wysoka.
Dziękuję kochane kobietki za odpowiedzi
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:12   #1127
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Karolina, ale malutko bardzo fajny zbiór
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Karolina e tam, bez zapasów się nie liczy
Wiedziałam, że będzie upomnienie o zapasy
Zgadzam się z Organzzą, super zbiorek, i taki jakiś mały, pewnie zapasy to drugie tyle

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No dobra, w związku z tym, że siedzę chora w domu i nudzi mi się niemiłosiernie wklejam po bardzo długiej przerwie moją pielęgnację
Karolina, po Twojej recenzji zdecydowałam sie na balsam Flosleku i jestem bardzo zadowolona
Podzielam też zdanie na temat kremu do rąk Garniera- miałam ten z mango, strasznie wodnisty, wogóle nie odżywiał itp.

A jak się spisuje krem Dermiki? Trochę mnie ciekawi ta seria hypoalergiczna ale już mnie dwa kremy Dermiki rozczarowały
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:45   #1128
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że będzie upomnienie o zapasy
Zgadzam się z Organzzą, super zbiorek, i taki jakiś mały, pewnie zapasy to drugie tyle


Oby drugie

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Karolina, po Twojej recenzji zdecydowałam sie na balsam Flosleku i jestem bardzo zadowolona
Podzielam też zdanie na temat kremu do rąk Garniera- miałam ten z mango, strasznie wodnisty, wogóle nie odżywiał itp.

A jak się spisuje krem Dermiki? Trochę mnie ciekawi ta seria hypoalergiczna ale już mnie dwa kremy Dermiki rozczarowały
Ja już czekam na kolejną promocję, żeby zrobić zapas Szkoda, że balsamy są tylko w 2 wersjach Chciałabym jeszcze truskawkę i arbuza, które są w masłach

W Dermice jestem zakochana Ten krem, który mam to wersja na noc i okolice oczu, kupiłam bez wahania po zużyciu próbki. Krem jest delikatny, taki satynowy, leciutki. Rano mam mięciutką, uspokojoną buzię i co najważniejsze zero tłustego czoła, które mnie wkurza przy innych kremach. Ale jak przypominam sobie czego Ty używasz na noc tzn. dość treściwych kremów to wydaje mi się, że będzie on dla Ciebie za lekki
Jeśli masz ochotę to możemy powrócić do świeckiej tradycji i zorganizować jakąś wymiankę próbkowo-odlewkową
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:09   #1129
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

witojcie
dorzuce sie z moimi skromnymi zakupami

jestem maniakiem zeli pod prysznic - aktualnie na detoksie-wiec gdy TŻ zobaczyl Alterre zrobil
ale skusila mnie ladnym skladem i dodatkowa informacja o skladnikach z kontrolowanych biologicznie upraw
ale przede wszystkim zapachem.... pachnie jak babka cytrynowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 042.jpg (105,1 KB, 189 załadowań)
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!

Edytowane przez cat_on_de_road
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:12
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 13:38   #1130
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No dobra, w związku z tym, że siedzę chora w domu i nudzi mi się niemiłosiernie wklejam po bardzo długiej przerwie moją pielęgnację
twarzowo rzeczywiście podobnie jak u mnie Ogólnie bardzo fajny minimalizm
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z toniku Bourjois? Dumałam nad nim ostatnio w Rossmannie ale jakoś nie mogłam się zdecydować.
Ja też bardzo go polecam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:41   #1131
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dzięki za opinie to się chyba na tego Burżujka skuszę w niedalekiej przyszłości, jak wykończę miniaturę Galenica.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 17:59   #1132
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No dobra, w związku z tym, że siedzę chora w domu i nudzi mi się niemiłosiernie wklejam po bardzo długiej przerwie moją pielęgnację

Uczciwie zaznaczam, że jest to tylko to co używam aktualnie, zapasy są niestety spore i wrzucę je następnym razem (obiecuję )

Na zdjęciach nie ma jeszcze szamponu Fitomed do włosów tłustych (przez ciągłe stanie pod prysznicem zmyły się z niego wszystkie napisy i butelka nie nadaje się do pokazywania oraz kremu do rąk Exclusive nawilżającego, który jest na biurku w pracy.

Dołączyłam do zdjęć mój dzisiejszy nabytek, czyli wodę rozświetlającą Caudalie, bo zamierzam jej używać od jutra, więc na razie się na jej temat nie wypowiem
jak się sprawuje żel pod prysznic Alterra? nie wysusza skóry?

W sumie pytanie już nieaktualne, właśnie doszukałam się odpowiedzi wyżej :P

Edytowane przez smakowanie
Czas edycji: 2011-02-20 o 18:00
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:59   #1133
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

dawno nie pokazywałam tu swoich kosmetyków
wrzucam aktualizację, z miesiąca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowenabytki.jpg (75,4 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowenabytki2.jpg (81,0 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowenabytki3.jpg (81,9 KB, 267 załadowań)
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:15   #1134
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Karolina - dołączam do gratulacji za wyważony zbiór i czekam na zapasy;-) A pytanie mam jedno - o odżywkę (chyba lawendową) Joanna Naturia. Mam z tej serii lnianą i miodową. Ta lawendowa miała chyba słabsze recenzje, a ty jak oceniasz jej działanie?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:30   #1135
oleeencja
Rozeznanie
 
Avatar oleeencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 674
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Daj znać jak sprawują się żele pod prysznic Jonson's i ten antryperspirant Nivea
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce!
-ćwiczyć holenderski
-nie marudzić
-pokonać swojego lenia
-być bardziej cierpliwa!



Myśl pozytywnie!
oleeencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:38   #1136
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
dawno nie pokazywałam tu swoich kosmetyków
wrzucam aktualizację, z miesiąca
przyjemna aktualizacja
jak oceniasz krem do rąk Pure & Natural? Dezodorant z tej serii bardzo mi odpowiada
Cytat:
Napisane przez oleeencja Pokaż wiadomość
Daj znać jak sprawują się żele pod prysznic Jonson's i ten antryperspirant Nivea
Nivea to dezodorant, nie antyperspirant
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 17:20   #1137
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez cat_on_de_road Pokaż wiadomość
witojcie
dorzuce sie z moimi skromnymi zakupami

jestem maniakiem zeli pod prysznic - aktualnie na detoksie-wiec gdy TŻ zobaczyl Alterre zrobil
ale skusila mnie ladnym skladem i dodatkowa informacja o skladnikach z kontrolowanych biologicznie upraw
ale przede wszystkim zapachem.... pachnie jak babka cytrynowa
Możesz coś powiedzieć o mleczku AA?
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 17:40   #1138
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez oleeencja Pokaż wiadomość
Daj znać jak sprawują się żele pod prysznic Jonson's i ten antryperspirant Nivea
żelki J&J od zawsze należały do moich ulubionych,zawsze gdy mam ochotę na coś specjalnego,to do nich wracam. jednak od jakiegoś czasu,jak zmieniali buteleczki,to i skład się zmienił. i czasem mnie lekko wysuszają,ale naprawdę niewiele.
ładnie pachną! obecnie zaczęłam używać ten zielony, bardzo wydajny!

dezodorant nivea nie bardzo mi podpasował, to wersja bodaj z jaśminem. zapach lekko duszący.


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przyjemna aktualizacja
jak oceniasz krem do rąk Pure & Natural? Dezodorant z tej serii bardzo mi odpowiada

Nivea to dezodorant, nie antyperspirant
krem super! ładnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, nawilża i pielegnuje. bezzapachwy praktycznie. skład okej, choć alkohol pojawia się w tej serii..w toniki,mleczku
obecnie moim numerem jeden do rąk jest garnier czerwony
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 20:10   #1139
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez cat_on_de_road Pokaż wiadomość
ale przede wszystkim zapachem.... pachnie jak babka cytrynowa
Też dokupiłam ten zapach po doświadczeniach z brzoskwinią i liczi
Były u Ciebie może jeszcze jakieś inne wersje zapachowe?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
twarzowo rzeczywiście podobnie jak u mnie Ogólnie bardzo fajny minimalizm
A nie mówiłam Dzięki

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
dawno nie pokazywałam tu swoich kosmetyków
wrzucam aktualizację, z miesiąca
Fajne i spore zakupy
Masz już porównanie deo Nivea do Garniera?
Ta Ziaja Med to balsam do ust?Możesz coś o nim napisać?


Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Karolina - dołączam do gratulacji za wyważony zbiór i czekam na zapasy;-) A pytanie mam jedno - o odżywkę (chyba lawendową) Joanna Naturia. Mam z tej serii lnianą i miodową. Ta lawendowa miała chyba słabsze recenzje, a ty jak oceniasz jej działanie?
Dziękuję
Lawendowej zaczęłam używać niedawno, wcześniej miałam już miodową i z tej byłam bardzo zadowolona. Trudno mi na razie cokolwiek o niej napisać, mam wrażenie, że trochę obciąża mi włosy i nie są po niej tak gładkie i lśniące jak po miodowej.
Ale więcej będę mogła napisać po dłuższym czasie używania
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-02-21 o 20:14
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 22:06   #1140
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Po prostu nie lubię jej, zostawia niemiły film i z resztą unikam składników pochodnych ropy naftowej
o to nie wiedzialam. Szkodzi to na skore?

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
dawno nie pokazywałam tu swoich kosmetyków
wrzucam aktualizację, z miesiąca
jak na miesieczna aktualizacje to calkiem spora ale fajna.

ja dorzucam swoje kremy do rak. ody dwa sa super !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0607.jpg (31,3 KB, 69 załadowań)
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.