Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 19:11   #2971
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
A może szampon jakiś z silikonami? Jakiego używasz?
na pewno nie, mam zwykły szampon, nic nie zmieniałam w kosmetykach, a tydzień temu mierzyłam poprzednie moje stare clipy i było ok
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:19   #2972
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
na pewno nie, mam zwykły szampon, nic nie zmieniałam w kosmetykach, a tydzień temu mierzyłam poprzednie moje stare clipy i było ok
Moja rada: Jak ci się włosy wizualnie podobają, robią ogólnie dobre pierwsze wrażenie to przeszyj spinki. To nie jest trudne Jak nie jesteś pewna to może lepiej wymienić bo może akurat jakiś felerny egzemplarz ci się trafił?

Jeszcze proszę o wypowiedzi dotyczące cieniowania i gęstości włosów na końcówkach. Są dużo rzadsze niż przy samej taśmie? Oczywiście interesują mnie i camerony i dobrewlosy
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:21   #2973
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Moja rada: Jak ci się włosy wizualnie podobają, robią ogólnie dobre pierwsze wrażenie to przeszyj spinki. To nie jest trudne Jak nie jesteś pewna to może lepiej wymienić bo może akurat jakiś felerny egzemplarz ci się trafił?

Jeszcze proszę o wypowiedzi dotyczące cieniowania i gęstości włosów na końcówkach. Są dużo rzadsze niż przy samej taśmie? Oczywiście interesują mnie i camerony i dobrewlosy
Dobrewlosy - ładne końce
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:38   #2974
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem czemu to się nie trzyma moich włosów i silikonowy pasek jest

jak z wodą to nie wiem nie dałam się nigdy w nich zmoczyć
a z imprezą nie ma problemu, ja w nich nawet po takowej spałam

nie wiem ja te włoski z linka, ale ja poprzednio kupowała te http://allegro.zumi.pl/wlosy-doczepi...540154471.html i byłam bardziej zadowolona, spinki świetnie trzymały przynajmniej
Chyba kupię te włosy na próbę, skoro je polecasz. Nie kosztują dużo i mają rekomendację od Ciebie, więc zaryzykuję....
Zdam relację co się z tego urodziło
kupię średni brąz chyba, najwyżej ufarbuję.

Trzymajcie kciuki za mój debiut
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:58   #2975
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Chyba kupię te włosy na próbę, skoro je polecasz. Nie kosztują dużo i mają rekomendację od Ciebie, więc zaryzykuję....
Zdam relację co się z tego urodziło
kupię średni brąz chyba, najwyżej ufarbuję.

Trzymajcie kciuki za mój debiut
ja je miałam jako pierwsze i byłam zadowolona, najwyżej mnie znielubisz hehe też miałam średni brąz
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:14   #2976
kiciulka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny mam trochę głupie pytanie (chociaż podobno takich pytań nie ma )
A więc, jeszcze nie dostałam swojego kompletu clip in. Za miesiąc wylatuje do Londynu. Czy jeśli będe miała clip in na włosach nie zapiszczy bramka na lotnisku?
Nie wiem czy spinki są metalowe czy nie, a cholernie byłoby mi głupio przy bramce jak by mnie "przeskanowali" recznie i stwierdzili,że .. piszczą moje włosy
kiciulka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:38   #2977
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kiciulka23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie (chociaż podobno takich pytań nie ma )
A więc, jeszcze nie dostałam swojego kompletu clip in. Za miesiąc wylatuje do Londynu. Czy jeśli będe miała clip in na włosach nie zapiszczy bramka na lotnisku?
Nie wiem czy spinki są metalowe czy nie, a cholernie byłoby mi głupio przy bramce jak by mnie "przeskanowali" recznie i stwierdzili,że .. piszczą moje włosy
właśnie też jestem ciekawa ale w sumie na guziki od spodni mi nie piszczała więc może nie
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 20:58   #2978
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kiciulka23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie (chociaż podobno takich pytań nie ma )
A więc, jeszcze nie dostałam swojego kompletu clip in. Za miesiąc wylatuje do Londynu. Czy jeśli będe miała clip in na włosach nie zapiszczy bramka na lotnisku?
Nie wiem czy spinki są metalowe czy nie, a cholernie byłoby mi głupio przy bramce jak by mnie "przeskanowali" recznie i stwierdzili,że .. piszczą moje włosy
Też kiedyś zadałam to pytanie ale nikt mi nie odpowiedział. Sama nie ryzykowałam. Przypuszczam że będą piszczeć bo to jednak sporo metalu jest. Z drugiej strony wiele dziewczyn nosi clipy więc pewnie dla ochrony/straży to nic nowego
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:08   #2979
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

kiedyś albo w tym wątku albo w innym widziałam, że jakaś dziewczyna pisała, że przechodziła w clipach przez bramki i nic nie piszczało chociaż nie wiem czy chodziło jej o te "lotniskowe", bo mówiła, że jej praca wymaga przechodzenia przez takie bramki(no ale podejrzewam, że o działaniu podobnym do tych z lotniska)

asiaTM, a te camerony zakładałaś w całości na głowę, czy tylko wypróbowałaś jakieś jedno pasemko i jak zobaczyłaś, że "zjeżdża" to dalej nie zapinałaś? bo jeśli załozyłaś je w całości to nie ukrywam, że chętnie bym zobaczyła fotkę
dzięki za fotki spineczek, faktycznie, wyglądają ok nawet porównałam ze zdjęciami spineczek asiulki i "na oko" wydają się być takie same, a jej przecież się trzymają
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 23:25   #2980
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
kiedyś albo w tym wątku albo w innym widziałam, że jakaś dziewczyna pisała, że przechodziła w clipach przez bramki i nic nie piszczało chociaż nie wiem czy chodziło jej o te "lotniskowe", bo mówiła, że jej praca wymaga przechodzenia przez takie bramki(no ale podejrzewam, że o działaniu podobnym do tych z lotniska)

asiaTM, a te camerony zakładałaś w całości na głowę, czy tylko wypróbowałaś jakieś jedno pasemko i jak zobaczyłaś, że "zjeżdża" to dalej nie zapinałaś? bo jeśli załozyłaś je w całości to nie ukrywam, że chętnie bym zobaczyła fotkę
dzięki za fotki spineczek, faktycznie, wyglądają ok nawet porównałam ze zdjęciami spineczek asiulki i "na oko" wydają się być takie same, a jej przecież się trzymają
nie mam pojęcia co jest nie tak z tymi clipami zawiodłam się po tak wielu dobrych opiniach, pisałam dziś czy można dokonać zwrotu, zobaczymy. bo nie wiem ale jakoś nie przekonały mnie trudno chyba zacznę zapuszczać własne
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2011-05-09 o 23:28
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 23:28   #2981
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

witajcie, przczytałam kilka postów wczesniej i opinie dot, spinek. powiem tak jeśli przypne bez zadnego tapirowania i lakieru trzymaja sie gorzej, jak polakierje to od 7 rano do 23 mam założone i jest ok. ale moze przyczyna jest to ze spinki "ząkonczone sa zwyklym grzebyczkiem" a nie takie falowane. Moje tez na poczatku były śliskie i lejące, po jakimś czasie to zniknie. czekam koniecznie na fotki w tych włoskach, jaki kolorek zamawiałas?

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia co jest nie tak z tymi clipami zawiodłam się, wgl jakoś mnie w całokształcie te włosy nie przekonały. pisałam dziś czy można dokonać zwrotu, zobaczymy. trudno chyba zacznę zapuszczać własne
no kazdy ma swoje zdanie, ale jak tylko spinki są problemem , porponi=uje przeszyc. szkoda ze ci nie spasowały..
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 09:19   #2982
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Też kiedyś zadałam to pytanie ale nikt mi nie odpowiedział. Sama nie ryzykowałam. Przypuszczam że będą piszczeć bo to jednak sporo metalu jest. Z drugiej strony wiele dziewczyn nosi clipy więc pewnie dla ochrony/straży to nic nowego
Przedłużanie włosów jest już tak oczywiste, że nie powinno być pzry bramkach ani grama wstydu chociaż od kiedy przedłużam to np w klubach jak ktoś podziwia moje włosy to nie ukrywam, że są dopinane tym bardziej jak widzę, że ktoś traktuje przedłużanie jak temat tabu tylko raz spotkałam się z jakimiś dziwnymi tekstami pod moim adresem ale raczej to olewam, nie wiem naprawdę po co taka zawiść przecież wszystko jest po to, żeby fajnie wyglądać i jak jest możliwość poprawiać to, o czym Matka Natura wyraźnie zapomniała

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia co jest nie tak z tymi clipami zawiodłam się po tak wielu dobrych opiniach, pisałam dziś czy można dokonać zwrotu, zobaczymy. bo nie wiem ale jakoś nie przekonały mnie trudno chyba zacznę zapuszczać własne
Uwierz, poprzeszywasz spinki i jak zalożysz na glowę to z pewnością osiągniesz efekt "łał"
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:43   #2983
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

oto moje dobrewlosy.pl 45 cm przypiete na ringi 100 gram.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0215 - Kopia.jpg (35,5 KB, 190 załadowań)
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:42   #2984
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

aGrAwA_26 , po opinii asiTM jednak wezmę chyba dobrewlosy.pl (co chwila zmieniam zdanie). tylko powiedz mi, te Twoje spineczki nie potrzebują żadnego tapirowania ani nic, żeby dobrze się trzymać? bo jak widzę asiulka_22 pisze, że camerony trzymają gorzej jeśli nie da na nie lakieru i nie potapiruje? bo spineczki masz zamawiane osobno, ale też z dobrewlosy(rozmiar M), czy przeszywałaś z jakiś starych clipów?

1985SiWA, śliczne! Sama sobie przyczepiałaś?
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:45   #2985
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
aGrAwA_26 , po opinii asiTM jednak wezmę chyba dobrewlosy.pl (co chwila zmieniam zdanie). tylko powiedz mi, te Twoje spineczki nie potrzebują żadnego tapirowania ani nic, żeby dobrze się trzymać? bo jak widzę asiulka_22 pisze, że camerony trzymają gorzej jeśli nie da na nie lakieru i nie potapiruje? bo spineczki masz zamawiane osobno, ale też z dobrewlosy(rozmiar M), czy przeszywałaś z jakiś starych clipów?

1985SiWA, śliczne! Sama sobie przyczepiałaś?
sama dziekuje
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:57   #2986
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
sama dziekuje
klask i:

pieknie wyglądają!!!!


musze poczytać o tych ringach z czym to się je
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:48   #2987
kiciulka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Oldziunia , dziękuje Ci kochana za pomoc


aGrAwA_26 , w 100% się z Tobą zgadzam i też nie mam zamiaru ukrywać że włoski są przedłużane, ważne jak to wygląda, ale troche bym sie wstydziła gdyby bramka zaczęła wyć na lotnisku , bo to mało przyjemna sytuacja


1985SiWA
Boskie włoski
kiciulka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:18   #2988
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
oto moje dobrewlosy.pl 45 cm przypiete na ringi 100 gram.
Siwucha wspaniałe masz włoski
Tylko ja nie jestem zwolenniczką ringów
Masz jeszcze takie mega gęste, moje się już troszkę wyczesały a lubię grube włosy, więc już myślę nad dosztukowaniem- może camerony dokupię tam mają bodajże 60gram, tylko żeby mi się z dobrymiwlosami nie kołtuniły...

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

[QUOTE=kiciulka23;26832962]Oldziunia , dziękuje Ci kochana za pomoc


aGrAwA_26 , w 100% się z Tobą zgadzam i też nie mam zamiaru ukrywać że włoski są przedłużane, ważne jak to wygląda, ale troche bym sie wstydziła gdyby bramka zaczęła wyć na lotnisku , bo to mało przyjemna sytuacja

No wiadomo takich sytuacji to lepiej unikać

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
aGrAwA_26 , po opinii asiTM jednak wezmę chyba dobrewlosy.pl (co chwila zmieniam zdanie). tylko powiedz mi, te Twoje spineczki nie potrzebują żadnego tapirowania ani nic, żeby dobrze się trzymać? bo jak widzę asiulka_22 pisze, że camerony trzymają gorzej jeśli nie da na nie lakieru i nie potapiruje? bo spineczki masz zamawiane osobno, ale też z dobrewlosy(rozmiar M), czy przeszywałaś z jakiś starych clipów?

1985SiWA, śliczne! Sama sobie przyczepiałaś?
Moje spinki nie potrzebują absolutnie żadnego tapirowania trzymają się bardzo mocno spinki zamawiałam też od nich rozmiar M - taki jest odpowiedni
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:22   #2989
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny dzienkuje za kompelenty
ale nie jest tak kolorowo, po calym dniu noszenia moge coneico napisac juz o nich a mianowice, strasznie ale to strasznie sie pasemkuja jak je rozczesze to sa mega geste i sliczne ale po chwili zbijaja sie w takie straki i wygladaja jak doczepy mysle zeby przenosic je w kucyku i w czerwcu zamowic jeszcze jedna tasme 100 gram, moze jak bedzie ich na full gesto to nie beda sie zbijac ??
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 19:38   #2990
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzienkuje za kompelenty
ale nie jest tak kolorowo, po calym dniu noszenia moge coneico napisac juz o nich a mianowice, strasznie ale to strasznie sie pasemkuja jak je rozczesze to sa mega geste i sliczne ale po chwili zbijaja sie w takie straki i wygladaja jak doczepy mysle zeby przenosic je w kucyku i w czerwcu zamowic jeszcze jedna tasme 100 gram, moze jak bedzie ich na full gesto to nie beda sie zbijac ??
Wątpię, to jest cecha doczepiania pasemkami. Zawsze będą się zbijać w strąki. Miałam dwa razy na keratynie zagęszczane i nigdy nie pozostawały przez dłuższy czas takie sypkie. Akurat przy zagęszczaniu nie widać aż takiej różnicy jak przy przedłużaniu więc jakoś mnie to nie denerwowało strasznie. Zresztą jak widuję czasem jakąś dziewczynę w przedłużonych włosach to głównie po tym efekcie pasemkowania poznaję.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:41   #2991
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Wątpię, to jest cecha doczepiania pasemkami. Zawsze będą się zbijać w strąki. Miałam dwa razy na keratynie zagęszczane i nigdy nie pozostawały przez dłuższy czas takie sypkie. Akurat przy zagęszczaniu nie widać aż takiej różnicy jak przy przedłużaniu więc jakoś mnie to nie denerwowało strasznie. Zresztą jak widuję czasem jakąś dziewczynę w przedłużonych włosach to głównie po tym efekcie pasemkowania poznaję.
mialam kiedys juz 2 albo 3 razy przedluzone na microringi a i pasemek bylo mniej, z tego co pamietam nie zbijaly sie tak dlatego jestem w szoku ze tak sie stało narazie bede nosic kitke bo mi wstyd w takich pasemkach latac po miescie hehe ale co dalej ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:23   #2992
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzienkuje za kompelenty
ale nie jest tak kolorowo, po calym dniu noszenia moge coneico napisac juz o nich a mianowice, strasznie ale to strasznie sie pasemkuja jak je rozczesze to sa mega geste i sliczne ale po chwili zbijaja sie w takie straki i wygladaja jak doczepy mysle zeby przenosic je w kucyku i w czerwcu zamowic jeszcze jedna tasme 100 gram, moze jak bedzie ich na full gesto to nie beda sie zbijac ??
Patrz mi się to samo robi z włosamikilka godzin pięknie a potem kluskiprzez to myję clipy non stop bo tylko na świeżo po myciu są ładne ( i puszyste a mnie zalezy własnie na takim efekcie)

ciekawe czy jest na to sposób?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:26   #2993
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Patrz mi się to samo robi z włosamikilka godzin pięknie a potem kluskiprzez to myję clipy non stop bo tylko na świeżo po myciu są ładne ( i puszyste a mnie zalezy własnie na takim efekcie)

ciekawe czy jest na to sposób?
jak nic nie wymysle to je sciagne bo nie zdzierze widoku strakow, po to przedluzylam zeby ponosic sobie dlugie piekne rozpuszczone wlosy a nie ... po umyciu sa rewelacyjne ale pozniej zaczyna sie dziac cos dziwnego
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:29   #2994
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

super Twoje clipy wyglądają ale z tym zbijaniem się szkoda

ja moje zamówione jednak zwracam..
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:16   #2995
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

kiciulka23, mam nadzieję, że Ci nie "zapiszczą" na bramkach chociaż ja już szczerze mówiąc mam te bramki gdzieś, bo i bez klipów to bardzo często (z reguły w butach) mi coś pika ale tak jak mówiły dziewczyny, nawet jeśli "zapiszczą" to nie ma wstydu, zresztą chyba nawet zwykła wsuwka do włosów mogłaby dać na bramkach o sobie znać

aGrAwA_26, dzięki mam nadzieję, że do gotowych zestawów doszywane są te same spinki co te sprzedawane osobno. bo jeśli tak to widzę, że chyba już nie mam nad czym się zastanawiać i w przyszłym tygodniu składać zamówienie

asiulka_22, a Twoje Camerony bez tapirowania i lakierowania to są w stanie "ześlizgnąć" się całkowicie z głowy?
__________________


Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2011-05-10 o 21:19
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:41   #2996
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
kiciulka23, mam nadzieję, że Ci nie "zapiszczą" na bramkach chociaż ja już szczerze mówiąc mam te bramki gdzieś, bo i bez klipów to bardzo często (z reguły w butach) mi coś pika ale tak jak mówiły dziewczyny, nawet jeśli "zapiszczą" to nie ma wstydu, zresztą chyba nawet zwykła wsuwka do włosów mogłaby dać na bramkach o sobie znać
Właśnie mi się przypomniała anegdota ze wsuwkami! Przed wylotem do Egiptu moja mama zrobiła sobie jakieś super upięcie u fryzjera co oznacza mnóstwo wsuwek. Na lotnisku w Krakowie nic nie piszczało, natomiast na lotnisku w Egipcie już tak Pokazałyśmy ochronie że ma we włosach spinki i tyle
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 19:28   #2997
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
ja je miałam jako pierwsze i byłam zadowolona, najwyżej mnie znielubisz hehe też miałam średni brąz
Mam już moje clipy
Kolor dla mnie to strzał w 10!!!!
Fajnie wygladają, nieźle się trzymają i wogóle jestem w szoku tego clipowego patentu
Mam tylko schizę, że z tyłu mi widać te dopinki...
ale co tam, bedzię dobrze - tym bardziej jak sobie wylansuję swoje włosy to te będą też dużo lepiej wyglądać te doczepiane bo dzisiaj to mam taką "roboczą" wersję.

Jednym słowem DZIĘKI asiaTM
Naprawdę fajne włosy mi poleciłaś

mam pytanie: kręciłaś je kiedyś?
Jak im nadać efekt objętości?

Jestem zadowolona, chociaż nie mam takiej mega gęstości jak 1985SiWA ...ale moje ze spinkami ważyły 64 gramy
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 21:10   #2998
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Mam już moje clipy
Kolor dla mnie to strzał w 10!!!!
Fajnie wygladają, nieźle się trzymają i wogóle jestem w szoku tego clipowego patentu
Mam tylko schizę, że z tyłu mi widać te dopinki...
ale co tam, bedzię dobrze - tym bardziej jak sobie wylansuję swoje włosy to te będą też dużo lepiej wyglądać te doczepiane bo dzisiaj to mam taką "roboczą" wersję.

Jednym słowem DZIĘKI asiaTM
Naprawdę fajne włosy mi poleciłaś

mam pytanie: kręciłaś je kiedyś?
Jak im nadać efekt objętości?

Jestem zadowolona, chociaż nie mam takiej mega gęstości jak 1985SiWA ...ale moje ze spinkami ważyły 64 gramy
dasz fotki?
64 gramy, wow, trochę mnie zszokowałaś, bo ja kiedyś miałam ze spinkami 91 gram i były strasznie rzadkie, nie do użytku
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 21:31   #2999
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej.
Dziewczyny wiedzie może gdzie można kupic kerawax? Bardzo mi na tym zależy a nigdzie nie umiem znaleźc...
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 22:10   #3000
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
dasz fotki?
64 gramy, wow, trochę mnie zszokowałaś, bo ja kiedyś miałam ze spinkami 91 gram i były strasznie rzadkie, nie do użytku
w weekend wrzucę, bo dop wtedy je załóżę.

jaką miałaś długość włósów???
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.