Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-21, 12:39   #1531
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
ale chapstick miętowy w Polsce?tylko w zielonym opakowaniu? a dawno go kupilas? bo nie wiem czy jeszcze gdzies moge go dostac czy nie...
tak, mietowy zielony w Polsce Kupowałam go jakieś 2 lata temu. Przyzanm, że od tamtej pory jakoś go nie zauważyłam. Opatrz moze na Allegro albo w aptekach internetowych

Ten zielony bardziej mi smakował - była to ostrezjsza mięta niż w przypadku niebieskiego (niebieski to raczej słodka mięta)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:17   #1532
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A ja pozwolę sobie wkleić zdjęcie moich ostatnich kosmetycznych nabytków :

DSC01282.JPG
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 16:53   #1533
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
A ja pozwolę sobie wkleić zdjęcie moich ostatnich kosmetycznych nabytków :

Załącznik 1007334

Ungia...swietne zakupy i zapach BABY DOLL YSL--- i jak,jestes z niego zadowolona? bo ja tez robie przymiarki aby kupic ten zapach...mam kilka faworytow,i nie wiem na jaki sie zdecydowac...:/
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 18:47   #1534
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ungia...swietne zakupy i zapach BABY DOLL YSL--- i jak,jestes z niego zadowolona? bo ja tez robie przymiarki aby kupic ten zapach...mam kilka faworytow,i nie wiem na jaki sie zdecydowac...:/
Dzięki . Co do Baby Doll to uwielbiam ten zapach i chyba nigdy mi się nie znudzi . Jest to jeden z niewielu zapachów, do których ciągle wracam.
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 20:31   #1535
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dzisiaj zaukpiłam:
-balsam nawilżający Dove Hydro Care
-balsam opalający Nivea do cery śniadej
-spray do stóp N 36
-żel Tilia Hypoalergic
-tonik Ziaja aloesowy
-krem Nivea nawilażający na dzie do cery normalnej i mieszanej
-szampon Gliss Kur regenerujący
-dostałam próbkę balsamu ujędrniającego Garnier
-krem Nivea Soft w ozdobnym opakowaniu
-żel pod prysznic Dove z olejkami
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 18:11   #1536
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziewczyny, macie fantastyczne zbiory
Oto moje kosmetyki, narazie przedstawiam tylko listę, jak uda mi się zrobić zdjęcia, to je wrzucę oczywiście:
TWARZ:
-krem Nivea
-morelowy krem oczyszczający, "rozświetlona, czysta cera", Garnier (z drobinkami peelingującymi)
-żel do mycia twarzy Tin Tin, Ziaja
-tonik rumiankowy, Ziaja
-woda termalna, Iwostin, dla skóry wrażliwej
-maseczka "Gorące piaski Arizony", Avon
RĘCE:
-krem do rąk kokos i papaja, Avon
-krem do rąk, Johnson-Johnson, 24-godzinne nawilżenie
-kuracja parafinowa "Gorące piaski Arizony", Avon
CIAŁO i WŁOSY:
-żel pod prysznic antycellulitowy, Lirene (pomarańczowy)
-żel pod prysznic, Natural&pure, róża i kwiat passiflory, Fa
-żel pod prysznic Happy Time, Nivea
-peeling wygładzający Kiwi, Joanna
-peeling wygładzający Truskawka, Joanna
-peeling antycellulitowy, Lirene (pomarańczowy)
-mleczko do ciała kaszmir i biała herbata, AA Oceanic
-balsam "Masło kakaowe", Ziaja
-balsam intensywnie nawilżający Body colour, Lirene
-żel do higieny intymnej Borówka, Ziaja
-płyn do higieny intymnej, Nivea
-szampon Sunsilk dla włosów przetłuszczających się, z wyciągiem z arbuza (niebieski)
-guma do włosów, Joanna.

To chyba wszystko jak coś sobie przypomnę to dorzucę (listę robiłam z pamięci
pozdrawiam serdecznie
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:37   #1537
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dziewczynka87 a jak sprawuje się Sunsilk ? daje jakieś efekty?
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 22:28   #1538
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hmmm.... powiem tak - Sunsilk nie spełnił do końca moich oczekiwań. Tzn. owszem, jest lekki i włosy są świeże po umyciu, ale po kilku godzinach wyglądają już jak po innym szamponie (na przykład Herbal Essences). Jakoś nie mogę zauważyć obiecanej "długotrwałej świeżości" jak dla mnie jest przeciętny
ale może to wina moich włosów, one naprawdę szybko się przetłuszczają
pozdrawiam serdecznie,

Edytowane przez dziewczynka87
Czas edycji: 2007-07-25 o 22:29 Powód: literówki
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:47   #1539
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja tez niestety mam z tym problem dziękuje za odpowiedź
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:22   #1540
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ungia, napisz proszę coś o lakierze Biosilk - jak utrwala, czy jesteś zadowolona? Szukam czegoś, co nie będzie sklejało i robiło skorupki na cienkich delikatnych włosach i rozmyślam właśnie nad Faroukiem.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:22   #1541
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estell pochwal się jak tam testy żelu-miceli, bo nie wiem czy kupowć??
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 21:13   #1542
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Mało udzielam się na forum ale lubię oglądać Wasze zbiory i przy okazji robienia porządków w szafce w łazience pstryknęłam zdjęcia mojej pielęgnacji Nawet nie przypuszczałam, że tego jest tak dużo. Jakoś tak jest porozstawiane, że tego jakoś nie zauważam. Ale zdjęcie wszystkich kosmetyków na stole zrobiło na mnie wrażenie. Kiedyś był tylko jeden krem do twarzy, żel do mycia buźki, tonik i jeden balsam i wystarczało, a teraz jakoś to wszystko w magiczny sposób się rozmnożyło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 01.jpg (92,0 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 02.jpg (92,2 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 03.jpg (102,8 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 04.jpg (99,7 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 05.jpg (94,3 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 06.jpg (89,9 KB, 191 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 21:16   #1543
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

c.d.

Na koniec wszystkie kosmetyki razem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 07.jpg (98,2 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 08.jpg (90,8 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 09.jpg (78,5 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Akt_pielęgn 10.jpg (99,0 KB, 198 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 21:19   #1544
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Małgosiu - fajna "kolekcja".

masz kilka kosmetyków nad którymi dumam ostatnio:

1. co mozesz napisac o kremie AA (na 2 fotce 3 z lewej)?
2. jak sie spisuje peeling enzymatyczny Daxa?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:08   #1545
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

podpisuje sie pod tym tez...

jak tam peeling enzymatyczny daxa? nie wiedzialam ze jest taki ja uzywalam tylko tego z bambusa daza z drobinkami
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:37   #1546
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Mało udzielam się na forum ale lubię oglądać Wasze zbiory i przy okazji robienia porządków w szafce w łazience pstryknęłam zdjęcia mojej pielęgnacji Nawet nie przypuszczałam, że tego jest tak dużo. Jakoś tak jest porozstawiane, że tego jakoś nie zauważam. Ale zdjęcie wszystkich kosmetyków na stole zrobiło na mnie wrażenie. Kiedyś był tylko jeden krem do twarzy, żel do mycia buźki, tonik i jeden balsam i wystarczało, a teraz jakoś to wszystko w magiczny sposób się rozmnożyło.
Ja też dzisiaj porządki robiłam (i w sumie dalej będę robić) i też się przeraziłam ile mi się tego uzbierało Część zapasów schowałam do kartonu, część do większego kuferka, ale na fotki jakoś nie miałam nastroju, zresztą TŻ był w domu, to by mi marudził, że nie mam co robić tylko fotki kosmetykom cykać... Same wiecie

A z Twojego zbioru zainteresował mnie Oxeril, sól Bingo, no i peeling Daxa Powiedz, jak się spisują te kosmetyki?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:51   #1547
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Malinko, wstyd się przyznac, ale jeszcze miceli Erisowej nie uzylam..
Oxeril b. fajny (tylko tlusty)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:53   #1548
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A ja bym chciała wiedzieć, co powiesz o peelingu ujędrniającym Lirene? Jak wypada w porównaniu z Joanną (nie znoszę tego małego paskudztwa), masz porównanie z antycellulitowym Lirene?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 22:18   #1549
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Małgosiu - fajna "kolekcja".

masz kilka kosmetyków nad którymi dumam ostatnio:

1. co mozesz napisac o kremie AA (na 2 fotce 3 z lewej)?
2. jak sie spisuje peeling enzymatyczny Daxa?
Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
podpisuje sie pod tym tez...

jak tam peeling enzymatyczny daxa? nie wiedzialam ze jest taki ja uzywalam tylko tego z bambusa daza z drobinkami
Hosekno dziękuję

Co do peelingu to nie stosują go zbyt regularnie. Raczej od przypadku do przypadku. Dużą zaletą jest to, że nakłada się go na noc zamiast kremu. Rano wystarczy umyć buźkę i nałożyć krem. Peeling jest do cery wrażliwej, naczynkowej, suchej lub łojotokowej a ja ma raczej mieszaną. Jest bardzo łagodny. U mnie nie spowodował żadnych podrażnień. Mam dwa pęknięte naczynka i nie wpłynął na nie źle. Po zastosowaniu tego peelingu rano jak zmyję twarz to wydaje mi się, że pory są troszkę oczyszczone. Jednak lepszy efekt uzyskuję po zastosowaniu maseczki oczyszczającej Dermiki lub Garniera. Natomiast wyraźniej widać, że buźka jest taka jakaś gładsza i promienna. Myślę, że gdybym stosowała ją regularnie 2-3 razy w tygodniu to i na pory bardziej by podziała. To jest mój drugi peeling enzymatyczny. Wcześniej miałam z Lirene ten do cery wrażliwej, ale ten z Daxa jest lepszy. Po tamtym często twarz miałam zaczerwienioną a po tym nic takiego nie ma.

Miałam również ten bambusowy peeling z Daxa. Ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Te drobinki działały mi na nerwy. Miała wrażenie, że masuję twarz piaskiem Zdecydowanie wolę ten enzymatyczny z Daxa, jest dla mnie przyjemniejszy.

Natomiast jeśli chodzi o krem AATherapy to jest całkiem przyjemny. Miał być alternatywą dla Avene Hydrance Optimale Legere. I nawet jestem z niego zadowolona gdyż działa podobnie. Jest lekki i nietłusty. Chociaż w pierwszej chwili po posmarowaniu jak dotknę policzka to czuję, że trochę się lepi, później to mija. Wydaje mi się, że tworzy na twarzy jakąś delikatną powłokę ochronną. Krem bardzo dobrze nawilża buźkę. Przeważnie stosuję go na noc ale zdarzyło się, że użyłam go również przed wyjściem do pracy. Niewiele kremów radzi sobie z klimatyzacją, ale ten przeszedł próbę. Buźka mnie nie swędziała ani nie piekła. To dla mnie wielki plus. Niby posiada jakieś czynniki matujące ale ja niczego takiego nie zauważyłam. Z początku twarz jest taka niby matowa ale rozświetlona, podobnie jak po Avene. Taki efekt utrzymuje się jakieś 4 godziny, potem niestety twarz zaczyna mi się świecić (ale ja świecę się po każdym kremie). Nadaje się pod makijaż. Używałam go pod pokład jak i pod sam puder sypki. Podkład dobrze się rozprowadzał, nie rolował się. Dla mnie najważniejsze jest jednak to, że dobrze nawilża. Krem przyjemnie pachnie, podobnie do Aquaice Ocanica, chociaż jest to dość intensywny zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Podsumowując to jestem zadowolona z tego kremu, jednak mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że Avene jest lepszy. Tylko nie bardzo mogę stwierdzić gdzie jest różnica. Na razie pod względem działania stawiam te kremy na równi.


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj porządki robiłam (i w sumie dalej będę robić) i też się przeraziłam ile mi się tego uzbierało Część zapasów schowałam do kartonu, część do większego kuferka, ale na fotki jakoś nie miałam nastroju, zresztą TŻ był w domu, to by mi marudził, że nie mam co robić tylko fotki kosmetykom cykać... Same wiecie

A z Twojego zbioru zainteresował mnie Oxeril, sól Bingo, no i peeling Daxa Powiedz, jak się spisują te kosmetyki?
Ja mieszkam sama i nikt mi marudzi więc spokojnie mogłam robić zdjęcia. Ale gdyby TŻ przyjechał to też bym przy nim nie wyciągnęła wszystkich kosmetyków

Oxeril to kupiłam dopiero kilka dni temu i trudno coś mi konkretnego powiedzieć. Wzięłam go z myślą o moich wrastających włoskach na udach po depilatorze. Zgodnie z zaleceniem producenta wcieram go w wybrane miejsca 2 razy dziennie ale jeszcze żadnych efektów nie widzę. Ten krem jest tłusty i treściwy, i taki tępy przy smarowaniu. Na opakowaniu jest napisane by go intensywnie wmasowywać i tak staram się robić. Jakie efekty tego będą to nie wiem. Mogę tylko powiedzieć, że oczekuję od niego zmniejszenia ilości wrastających włosków i to, że w połączeniu z peelingiem pozbędę się przebarwień, które już powstały.

Sól Bingo to moja ulubiona sól do moczenia stóp. Wypróbowałam wszystkie sole do stóp tej firmy, ale ta jest najlepsza. Przyjemnie i relaksująco pachnie – tak jakby miętą czy kamforą. Dobrze zmiękcza naskórek, który łatwo poddaje się pod działanie pumeksu. Potem stopy są takie gładkie i miłe, i czuję, że stopy są jakby lżejsze. Stosuję ją przez cały rok. Niestety ciężko ją dostać. Kupuję ją w Tesco, ale tam często wisi karteczka „Brak towaru”.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja bym chciała wiedzieć, co powiesz o peelingu ujędrniającym Lirene? Jak wypada w porównaniu z Joanną (nie znoszę tego małego paskudztwa), masz porównanie z antycellulitowym Lirene?
Ujędrniający peeling Erisa jest dla mnie najlepszy. Bardzo żałuję, że go wycofali (na szczęście mam jeszcze zachomikowane 2 opakowania). Ten pomarańczowy antycelulitowy też miała. Ale jak dla mnie niebieski jest lepszy. Przede wszystkim przyjemniej pachnie – tak świeżo, jakby morzem. Trudno to dokładnie określić. Do tego ma małe drobinki, których jest bardzo dużo i są delikatne. Bardzo dobrze pieni się i rozprowadza się na skórze. Ja go stosuję co drugi dzień. Skóra po nim jest taka gładka, napięta i błyszczy się. Nie wysusza skóry. Czasami nawet zdarzało mi się nie używać balsamu i skóra nie była nieprzyjemnie napięta i ściągnięta. Zauważyłam, że wtedy moje przebarwienia na udach robią się troszkę bledsze a włoski mniej wrastają. Ale jak tylko przestaję go regularnie stosować to znów problem się nasila. Natomiast pomarańczowy mniej polubiłam. Pachnie cytrusami, co nie bardzo mi się podoba. Do tego ma bardzo duże drobinki, żeby nie powiedzieć drobiny, ale jest ich mniej niż w tym niebieskim. Stosując go miałam wrażenie, że rysują mi skórę. Prawdziwy zdzierca. Po nim konieczne było użycie balsamu.
Co do peelingów Joanna to mogą być, ale nie są jakieś powalające na kolana. Ja je głównie kupiłam dla zapachu. Użyłam każdego dopiero po jednym razie. To było przyjemne doświadczenie. Mają mało drobinek i raczej to jest żel do mycia niż taki prawdziwy peeling. Trochę skóra była wysuszona i konieczne było użycie balsamu.

Uff rozpisałam się Mam nadzieję, że moje odpowiedzi były wyczerpujące. Gdyby były jeszcze jakieś pytania to służę pomocą
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 23:37   #1550
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Nie wiedziałam, że wycofali ten peeling. Szkoda, bo rozglądałam się za czymś nowym w rozsądnej cenie i nastawiałam na ten peeling, a tak pewnie kupię zdzieracza antycellulitowego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 09:46   #1551
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Malinko, wstyd się przyznac, ale jeszcze miceli Erisowej nie uzylam..
Oxeril b. fajny (tylko tlusty)
Estello wstyd To jak już rozpakujesz to użyjesz trochę to się pochwal A Oxeril rzeczywiście działa jak obiecują?? Bo to 'wrastające włosy po depilacji' mnie by bardzo interesiło
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:28   #1552
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Kajam się haha niedługo skończy mi się pianka HappyDerm i żel Clearasil, więc pewnie micele otworzę - albo Purittin Iwostinu. Oxeril stosuję glównie na pięty, kilka razy tylko posmarowałam skórę po depilacji (wcześniej balsamem Xerialine smarowałam).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:55   #1553
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Mój zbiorek pielęgnacyjny. Na zdjęciu nie ma mgiełki do włosów Dove oraz Gliss Kur i brakuje tez filtrów do ciała i próbek filtrów do twarzy LRP, bo zostały u TŻ.

Poza tym taki mały zbiór to to, do czego stale wracam i kupuje jak sie kończy, bo widzę, że mi służy. Muszę jeszcze pomyśleć nad delikatnym peelingiem i wybrać coś pod oczy i więcej nie potrzebuję. A i czuję potrzebę nabycia maseczki Clinique;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clean.jpg (66,9 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg day treatment.jpg (59,2 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg night treatment.jpg (73,3 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eye1.jpg (77,1 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg body.jpg (59,3 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg body shower.jpg (78,3 KB, 258 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:56   #1554
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

I reszta...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (60,7 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hand&foot&lips.jpg (72,9 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mask.jpg (58,2 KB, 172 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 13:19   #1555
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ungia, napisz proszę coś o lakierze Biosilk - jak utrwala, czy jesteś zadowolona? Szukam czegoś, co nie będzie sklejało i robiło skorupki na cienkich delikatnych włosach i rozmyślam właśnie nad Faroukiem.
Podpinam się pod pytanie Majade Ungia - jak ten lakier?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 13:37   #1556
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mój zbiorek pielęgnacyjny. Na zdjęciu nie ma mgiełki do włosów Dove oraz Gliss Kur i brakuje tez filtrów do ciała i próbek filtrów do twarzy LRP, bo zostały u TŻ.

Poza tym taki mały zbiór to to, do czego stale wracam i kupuje jak sie kończy, bo widzę, że mi służy. Muszę jeszcze pomyśleć nad delikatnym peelingiem i wybrać coś pod oczy i więcej nie potrzebuję. A i czuję potrzebę nabycia maseczki Clinique;]
Maju, bardzo mi się podobają Twoje zbiowy
jak oceniasz tonik Lancome Pure Focus? ile kosztuje 400ml butla?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 15:34   #1557
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Maju, bardzo mi się podobają Twoje zbiowy
jak oceniasz tonik Lancome Pure Focus? ile kosztuje 400ml butla?
Dziękuję
Tonik, ma w składzie alkohol, którego na początku się obawiałam, ale zupełnie bez powodów, bo wcale nie ściąga ani wysusza mojej skóry. Nie mam popękanych naczynek, ale bardzo płytko unaczynioną cerę i jeśli tylko coś jest "za agresywne" polika krzyczą buraczkowym odcieniem. przy tym toniku tego nie ma - skóra gładka, zmatowiona i świeża przez długi czas.
Utrzymuje w ryzach pory na nosie i policzkach, jest wydajny.
Zazwyczaj za dużą butlę 400ml płace 135-140zł.
To mój ulubiony, obok Clinique tonik.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 16:46   #1558
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
c.d.

Na koniec wszystkie kosmetyki razem

Jak sie sprawuje maska do wlosow Lorys no i Capilarte Dermedic??? ( to szampon czy odzywka?)
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 16:55   #1559
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maju zadowolona jesteś z pianki Happyderm?

Ja kupiłam ostatnio kremik z tej serii do cery mieszanej i jestem zadowolona, myślałam nad pianka też, ale nie wiem czy kupić tą do suchej skóry czy do mieszanej(zależy mi żeby nie wysuszała ). Mam z Ori piankę do suchej skóry Optimals i jest świetna, ale ta mi się też podoba
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 17:18   #1560
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Isa ja mam piankę do mieszanej, a do suchej w zapasach leży w szafie
Wystarczy troszkę pianki do umycia twarzy, ma bardzo przyjemną konsystencję, ale czasem troszke wysusza - może w połączeniu z twardą wodą, a może działa tak na moją skórę.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.