przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 21:04   #5041
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
jaka jest długość Twoich naturalnych włosów?
eh swoje mam wycieniowane takie gdzies do ramion ,takie klaczki brzydkie



kurde Reniu nachetniej to bym od Ciebie wyłudziła te 30 pasemek wraz z ringami tymi z silikonem, i po prostu znalazla tutaj kogos kto by mi doczepil... ale chyba nie mozliwe co? zebys mi je wyslala a moja mama by ci kasiorke na konto wplacila za to ....błagam wręcz
reniu jesli sie tak nie da rozumiem...
-ale bede nalegac
Poratuj biedna duszyczke zeby do grudnia nie umarla,zanim sie do Ciebie dostanie
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:08   #5042
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
kurde wlasnie z nia rozmawialam byla u mnie... powiedziala,ze 50 na moja glowe...mnie sie wydaje ze za duzo... albo..??no jednak za duzo.do tego ogladala te moje i pytam sie czy jej sa takie same? bo jesli sie oakze ze po kilku myciach tragedia to sciaga mi to zaraz na to ona od razu:
Ale wiesz,to zalezy jak kto dba- ja na to ,ze jak widac nie posiadam zadnych dredow, bo codziennie ,,memlam,, sobioe miedzy zgrzewami, myje wlosy tylko pod prysznicem stojac, spie w wakoczu badz kucyku, czesze specjalna szczotka zreszta wystarczy popatrzyc na nie i widac ze sa zadbane itp.itd... na to ona ladnie,ze jest wiecej rzeczy ktore moge robic zle...zonk... tak jakby z gory chciala mi przekazac,ze one beda zniszczone i to z mojej winy... raczej sie na nia nie zdecyduje;/
i jeszcze to ze nie robi na ringi tylko i wylacznie na keratyne i ma ja juz na pasemku przyczepiona i tylko doklada i zgrzewa. nie wiem... boje sie ze sciagac sie to bedzie jak kera-wax...

co o tym myslisz Reniu? chyba sobie odpuscic co?
hmmm..co do wlosów to mysle ze ona nie ma słowianskich skoro juz sie tak asekuruje...mysle ze ma zwykle indyjskie albo azjaty. co do keratyny to tez troche loteria. albo zrobi ładnie i dobrze sie bedzie sciągac albo odwali fuszerke i bedzie targac z twoimi. moze lepiej bedzie jak gdzies bramie jakies dziewczynie odrąbiesz warkocza a racoon w rondlu bedziesz gotowac i sama sobie robic. no nie wiem co mam doradzic. badz co badz 50 pasemek na uzupelnienie to za duzo jak na moje oko.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:08   #5043
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
eh swoje mam wycieniowane takie gdzies do ramion ,takie klaczki brzydkie



kurde Reniu nachetniej to bym od Ciebie wyłudziła te 30 pasemek wraz z ringami tymi z silikonem, i po prostu znalazla tutaj kogos kto by mi doczepil... ale chyba nie mozliwe co? zebys mi je wyslala a moja mama by ci kasiorke na konto wplacila za to ....błagam wręcz
reniu jesli sie tak nie da rozumiem...
-ale bede nalegac
Poratuj biedna duszyczke zeby do grudnia nie umarla,zanim sie do Ciebie dostanie
kotek, alez moge ci wysłac. to nie problem.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:12   #5044
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
kotek, alez moge ci wysłac. to nie problem.
Kocham Cie wrecz
Ja ci zaraz na PW adresik wysyłam, a Ty mi numer konta daj, cene itp. Aha cene kochana podaj wraz z kosztami przesyłki
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:13   #5045
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
kotek, alez moge ci wysłac. to nie problem.

masz moze włoski na sprzedaz?
wlasnie chcialam kupic kilka pasm na probe +tulejki i mocrorinki,wyprobowac co bedzie dla mnie najlepsze oraz dobrac kolor a potemm zadecydowac
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:15   #5046
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Marta_24_ Pokaż wiadomość
To jednak cena nie zawsze idzie w prze, wybralam ten zaklad bo wydawal sie profesjonalny A moze ten bedzie lepszy?
http://studiobroadway.blog.onet.pl/2...612,index.html
Nie słyszałm o nim.Jednak jedno jest pewne,jeśli chcesz mieć fajnie założone włoski to poczytaj sobie ten wątek dokłanie a zapewniam Cię,że z Pani Reni będziesz zadowolona Miła,kompetentna osoba i napewno i dobrze zrobi i jeszcze doradzi
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:25   #5047
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Renia mowisz
Czy ta pani ma nick ReniHair?
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 21:25   #5048
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez etna1976 Pokaż wiadomość
Nie słyszałm o nim.Jednak jedno jest pewne,jeśli chcesz mieć fajnie założone włoski to poczytaj sobie ten wątek dokłanie a zapewniam Cię,że z Pani Reni będziesz zadowolona Miła,kompetentna osoba i napewno i dobrze zrobi i jeszcze doradzi
dziękuje . jednak ja jestemz katowic a we wrocławiu bywam tylko od czasu do czasu.ale zapraszam
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:28   #5049
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
masz moze włoski na sprzedaz?
wlasnie chcialam kupic kilka pasm na probe +tulejki i mocrorinki,wyprobowac co bedzie dla mnie najlepsze oraz dobrac kolor a potemm zadecydowac
niesttey nie pozbywam sie włosów w pocie czoła zdobytym. włoski, które mam sa dla moich potrzeb. inaczej mówiąc dla klientek które chca mieć wlosy rzeczywiście słowiańskie i dziewicze.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:29   #5050
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Kocham Cie wrecz
Ja ci zaraz na PW adresik wysyłam, a Ty mi numer konta daj, cene itp. Aha cene kochana podaj wraz z kosztami przesyłki
zaprosisz mnie do siebie na miesiac z rodzina i bedziemy kwita.
żartowalam
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:31   #5051
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair to ja juz pisze na priva.Wole zrobic te 250 km i byc pewna jakosci
uslugi
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 21:33   #5052
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
niesttey nie pozbywam sie włosów w pocie czoła zdobytym. włoski, które mam sa dla moich potrzeb. inaczej mówiąc dla klientek które chca mieć wlosy rzeczywiście słowiańskie i dziewicze.

zastanawiam sie czy nie przedłuzyc u Ciebie,bywam czasem we wrocłąwiu.Mam pytanko od jakiej dlugosci wlosow naturalnych mozna przedluzac?tzn ile musz miec cm zeby przedluzanie bylo niewidoczne i wlosy nie odroznialy sie od moich?
mam kolor naturalny i nie chcialabym farbowac,czy jest to mozliwe zeby doczepic bez farbowania?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:37   #5053
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
hmmm..co do wlosów to mysle ze ona nie ma słowianskich skoro juz sie tak asekuruje...mysle ze ma zwykle indyjskie albo azjaty. co do keratyny to tez troche loteria. albo zrobi ładnie i dobrze sie bedzie sciągac albo odwali fuszerke i bedzie targac z twoimi. moze lepiej bedzie jak gdzies bramie jakies dziewczynie odrąbiesz warkocza a racoon w rondlu bedziesz gotowac i sama sobie robic. no nie wiem co mam doradzic. badz co badz 50 pasemek na uzupelnienie to za duzo jak na moje oko.
No tez tak mysle, bo za bardzo kombinowała i za bardzo mowila o tym jak ktos nie dba;/ na moje pytanie czy sa takie same jej jak moje odpowiedziala przeciaglym zamyslonym ,,taaa...,, i znowu ale wiesz, bo jesli ktos nie dba to nie moja wina i bla,bla ,bla... dziwna jakas.. pytam o ringi na to ona ,ze robiola dlugi czas ale byly nie zadowolone klientki i zrezygnowala ,,,a pozniej,ze caly czas robi na kertyne od kwietnia(tak tez zaczela w ogole przedluzac) wiec chyba cos krecila.
Mowie, jej o keratynie ze slyszalam niezbyt pochlebne opinie na temat keratyny min. to co Jesterka tu pisala o sciaganiu ze tez tragedia na to ona, jak to... ona tylko przeciena cązkami i rozrywa i samo schodzi ponoc ,,pikuś,, ...
co do obciecia warkocza... Reniu tu bym sie nadziala, bo polowa angielek ma przedluzane.. hehe a dorwac jakas indyjke?hmm raczej maja zniczone wlosy z tego co widzialam wrecz siano.
Ja wole od Ciebie i juz
sa sprawdzone piekne i cudowne
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:38   #5054
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy nie przedłuzyc u Ciebie,bywam czasem we wrocłąwiu.Mam pytanko od jakiej dlugosci wlosow naturalnych mozna przedluzac?tzn ile musz miec cm zeby przedluzanie bylo niewidoczne i wlosy nie odroznialy sie od moich?
mam kolor naturalny i nie chcialabym farbowac,czy jest to mozliwe zeby doczepic bez farbowania?
jest taka sznasa. ja maw domu kilka warkoczy w kolorach naturalnych. i powiem ci ze prawie zwsze jak jest klientka , ktora nie farbuje włosów trafiamy idealnie w kolor. jaka długosc ? hmm. mozna zaczac juz od 5-6 cm ale im dłuższe tym lepiej wygladaja. podeslij fotke a powiem ci czy damy rade
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 04:23   #5055
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

abercrombie:
wlosy kupilam.kolor nr 4 te:http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88 maja one 130 cm ktore spokojnie wystarcza,a nawet w moim przypadku zostaje 20 cm
tak wlosy odpinam na noc,gdyz jest to metoda clip on (clip in?). super sprawa bo nie niszczy wogole wlosow,nie wiem jak te wlosy po myciu bo narazie mam 2 tyg i nie potrzeba jeszcze ich myc ale ich stan wogole sie nie zmienil.i co najwaniejsze zero plątania, ostatnio caly dzien w pracy i nie musialam nawet ani razu ich czesac,to chyba ta formula tangle free, dodam ze wlosy sa azjatyckie,o str.europejskiej gdyz na opakowaniu bylo napisane made in china,
duzo tansze od sensationeli,których za 350 zl est 115 cm (te 170 zl 130 cm). ale tez wydaje mi sie ze do tej metody clip on nie musza byc zadne slowiany i drogie wlosy gdyz nie sa one az tak męczone itp
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 05:25   #5056
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a bede 25-26
a czy znajdziesz dla mnie czas w tych dniach? Jesli nie to kiedy bedziesz nastepny razem?
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 07:48   #5057
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Haaaa ja tez bede wkoncu miala piekne naturalne wlosy
Widze, ze do pani Reni Reni takie kolejki jak za komuny
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 11:33   #5058
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczyny,
ja juz zdjelam swoje wlosy - mialam robione racoonem, az zal mi sie bylo z nimi rozstawac, nosilam je od poczatku sierpnia, ale zaczely mi wypadac, pare pasm sie wyczesalo.... Brakuje mi burzy wlosow na glowiem teraz czuje sie lysa...

Mam pytanie do Reni, chcialabym tylko zagescic swoje wlosy, mysle ze jakies 2 rzedy, slowianskie naturalne, albo cos w podobie tego. Ile kosztowaloby to u Ciebie i jaka metoda bylaby dobra dla cienkich i slabych wlosow? Fryzjerka ktora zdejmowala mi wlosy powiedziala ze tulejki by sie sprawdzily ale nie wiem co o nich myslec. Prosze poradz....
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:01   #5059
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
a czy znajdziesz dla mnie czas w tych dniach? Jesli nie to kiedy bedziesz nastepny razem?
a moze w listpoadzie bysmy sie spotkaly? terza juz mam wsyztsko zajete, ale bede za miesiac i bedziesz miała priorytet
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 13:04   #5060
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez rorka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
ja juz zdjelam swoje wlosy - mialam robione racoonem, az zal mi sie bylo z nimi rozstawac, nosilam je od poczatku sierpnia, ale zaczely mi wypadac, pare pasm sie wyczesalo.... Brakuje mi burzy wlosow na glowiem teraz czuje sie lysa...

Mam pytanie do Reni, chcialabym tylko zagescic swoje wlosy, mysle ze jakies 2 rzedy, slowianskie naturalne, albo cos w podobie tego. Ile kosztowaloby to u Ciebie i jaka metoda bylaby dobra dla cienkich i slabych wlosow? Fryzjerka ktora zdejmowala mi wlosy powiedziala ze tulejki by sie sprawdzily ale nie wiem co o nich myslec. Prosze poradz....
a racoon sie nie sprawdził? dlaczego?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:49   #5061
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
abercrombie:
wlosy kupilam.kolor nr 4 te:http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88 maja one 130 cm ktore spokojnie wystarcza,a nawet w moim przypadku zostaje 20 cm
tak wlosy odpinam na noc,gdyz jest to metoda clip on (clip in?). super sprawa bo nie niszczy wogole wlosow,nie wiem jak te wlosy po myciu bo narazie mam 2 tyg i nie potrzeba jeszcze ich myc ale ich stan wogole sie nie zmienil.i co najwaniejsze zero plątania, ostatnio caly dzien w pracy i nie musialam nawet ani razu ich czesac,to chyba ta formula tangle free, dodam ze wlosy sa azjatyckie,o str.europejskiej gdyz na opakowaniu bylo napisane made in china,
duzo tansze od sensationeli,których za 350 zl est 115 cm (te 170 zl 130 cm). ale tez wydaje mi sie ze do tej metody clip on nie musza byc zadne slowiany i drogie wlosy gdyz nie sa one az tak męczone itp
A Kupiłaś od razu gotowe? Czy włosy na zwykłej taśmie i sama dorobiłaś te spinki d clip in?

EDIT: Właśnie znalazłam takowe w sklepie w którym kupowałam włosy:
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=75
A jak je się zakłada? Trzeba ciąć taśme? I czy można je później odczepić bez naruszania od tych włosów zeby później je znów przyszyc na taśme?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa





Edytowane przez Kachulec
Czas edycji: 2007-10-17 o 13:54 Powód: link
Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 14:39   #5062
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a moze w listpoadzie bysmy sie spotkaly? terza juz mam wsyztsko zajete, ale bede za miesiac i bedziesz miała priorytet

ech.....za miesiac chyba nie mam innego wyjscia...

Reni Kochana ale jakby ktoras dziewszyna zrezygnowala daj mi koniecznie znac , bo zgrzewy to mam prawie do karku....a pozaty mam miec zdjecia do jednego czasopisma na poczatku listopada....
Bardzo, ale to bardzo bede wdzieczna.

Oczywiscie daj mi znac jesli ktoras zrezgnuje wczesniej, bo ja chce wloski brazowe tym razem-wiec trzeba by bylo je zakupic wczesniej i chyba farbe tez .


DZIEWCZYNKI PROSZE NIECH KTORAS Z WAS ZREZYGNUJE Z WIZYTY U RENI!!!!
zartowalam
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 15:17   #5063
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
ech.....za miesiac chyba nie mam innego wyjscia...

Reni Kochana ale jakby ktoras dziewszyna zrezygnowala daj mi koniecznie znac , bo zgrzewy to mam prawie do karku....a pozaty mam miec zdjecia do jednego czasopisma na poczatku listopada....
Bardzo, ale to bardzo bede wdzieczna.

Oczywiscie daj mi znac jesli ktoras zrezgnuje wczesniej, bo ja chce wloski brazowe tym razem-wiec trzeba by bylo je zakupic wczesniej i chyba farbe tez .


DZIEWCZYNKI PROSZE NIECH KTORAS Z WAS ZREZYGNUJE Z WIZYTY U RENI!!!!
zartowalam
jak uda mi sie w srode wyruszyc do wawy to czwratek o 9-tej mozemy sie spotkac. jesli jednak nie to zostaje listopad. ale to dam znac jeszcze. pasowaloby ci?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 15:56   #5064
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
jak uda mi sie w srode wyruszyc do wawy to czwratek o 9-tej mozemy sie spotkac. jesli jednak nie to zostaje listopad. ale to dam znac jeszcze. pasowaloby ci?

Pasowaloby mi .
Jesli sie uda to daj mi wczesniej znac to powiem Ci jakie wloski chce.
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 16:19   #5065
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
przeczytaj cale forum a dowiesz sie, ze kesrtyna nie jest lekiem na caałe zło. poczytaj o żółtych zgrzewach keratynowych, o tym jak sie krusza , jak robią sie gumowate, jak to sie sciąga itd. oczywiscie żle dobrany kolor ringów czy tulejek jest owocuje koszmarnym wyglądem ale wierz mi..keratyna moze być gorsza.poczytaj troche i nie opieraj sie na opini jednej fryzjerki.

Wiesz co to że ty może masz inne zdanie to nie znaczy że możesz na mnie naskakiwać! Ja wyraziłam swoje zdanie chyba mi wolne! Poza tym opierałam się na zdaniu osoby profesjonalnie się tym zajmującej i tym co sama widziałam. Do każdej metody można się przyczepić. Jednym odpowiada keratyna innym ringi. I właśnie chyba o to tutaj chodzi, żeby wymieniać swoje doświadczenia i preferencje. Mam świadomość że kreatyna może się zrozdzielać i robic się miękka ale moim zdaniem jest to wina kreatyny lub osoby wykonującej zabieg przedłużania.
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:05   #5066
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
Pasowaloby mi .
Jesli sie uda to daj mi wczesniej znac to powiem Ci jakie wloski chce.
okey.bede. godzina 10-ta. jaki kolor ma byc?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:08   #5067
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Wiesz co to że ty może masz inne zdanie to nie znaczy że możesz na mnie naskakiwać! Ja wyraziłam swoje zdanie chyba mi wolne! Poza tym opierałam się na zdaniu osoby profesjonalnie się tym zajmującej i tym co sama widziałam. Do każdej metody można się przyczepić. Jednym odpowiada keratyna innym ringi. I właśnie chyba o to tutaj chodzi, żeby wymieniać swoje doświadczenia i preferencje. Mam świadomość że kreatyna może się zrozdzielać i robic się miękka ale moim zdaniem jest to wina kreatyny lub osoby wykonującej zabieg przedłużania.
nie naskoczyłam na ciebie.jesli jednak tak to odebralas to wybacz. poprostu zachecam cie do przeczytanie tego forum, zanim zdecydujesz sie na jakaś metode.ot co. ale jesli wybierasz keratyne-twój wybór.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:35   #5068
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hejka a czy z włosami syntetycznymi można chodzić na solarium?
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 18:19   #5069
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
A Kupiłaś od razu gotowe? Czy włosy na zwykłej taśmie i sama dorobiłaś te spinki d clip in?

EDIT: Właśnie znalazłam takowe w sklepie w którym kupowałam włosy:
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=75
A jak je się zakłada? Trzeba ciąć taśme? I czy można je później odczepić bez naruszania od tych włosów zeby później je znów przyszyc na taśme?
tak, te wlosy do ktorych podalam linka sa doszyte do tasmy ktora ma 130 cm po rozwinieciu, zlozylam ja na pol a nastepnie pocielam na 4 kawalki: jeden dlugi przez cała glowe dookola (od skroni do skroni ze tak powiem) drugi dlugosci prawie od ucha doi ucha z tylu oraz dwa po 10 cm ktore mozna z boku z przodu dopiac ale ja je juz sobie daruje bo wygladam wtedy jak Mogli i mam ich za duzo tych wlosow po pocieciu na kawalki zszylam je (bo zlozylam tasme) a nastepnie podoszywalam spinki, S czarne z silikonem, na allegro sa duzo tansze niz w tym sklepie.Nie niszczy to zupelnie wlosow, po prostu spinki sie odpina i tyle. Jak sie popszyszywa spinki to pozniej mozna bez problemu je odpruc normlanie rozcinajac nitke (swoja droga kupilam taka najmocniejsza i cienką ze nie da sie jej przerwac recznie)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 18:35   #5070
doris82
Przyczajenie
 
Avatar doris82
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

probowalam sobie wyobrazic jak to zrobic i nie umiem czy wlosy tym sposobem mozna sobie zalozyc samemu czy musi byc ktos do pomocy???? trzeba miec swoje dluzsze czy mozna miec krotkie???? czy nie widac tych spinek???
doris82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.