Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie szybko? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 13:30   #1
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177

Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie szybko?


Moje włosy sa długie,cienkie i mam ich mało.Nawet kiedy je wymodeluje szybko opadaja a pokręcone szybko rozprostowują się....nie mam już do nich głowy hehe nawet jak je potapiruje to bardzo szybko opadają.Czy jest na to jakiś sposób? lub preparat.Zauważyłam że jak nałożę piankę czy żel zwiększający objętość to włosy robią się ciężkie i jest jeszcze gorzej momimo że nałoże mało kosmetyku ponadto zbijają się w nieestetyczne strąki nawet podczas prostowania.....ktoś zna na to sposoby????jeśli tak to piszcie
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:01   #2
FioletowaEmka
Raczkowanie
 
Avatar FioletowaEmka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 224
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Podpinam się, moje włosy po wysuszeniu i wymodelowaniu po chwili są strasznie oklapnięte :/

Może jakieś kosmetyki dodające objętości, wałki czy odpowiednie cięcie u fryzjera?
__________________

FioletowaEmka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:17   #3
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Ja też mam ten problem. Dlatego rzadko noszę rozpuszczone włosy,bo w takich oklapniętych wyglądam jak jakaś topielnica...
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:13   #4
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Ja polecam pójście spać w kucyku zawiązanym na czubku głowy. Powinno pomóc. Jak nie to dajcie znać, pomyślę nad czymś innym.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:20   #5
FioletowaEmka
Raczkowanie
 
Avatar FioletowaEmka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 224
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Chatul, myślisz, że to coś pomoże? Wypróbuję, owszem :P A na mokre czy suche włosy?
__________________

FioletowaEmka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 19:37   #6
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Cytat:
Napisane przez FioletowaEmka Pokaż wiadomość
Chatul, myślisz, że to coś pomoże? Wypróbuję, owszem :P A na mokre czy suche włosy?
Myślę, że pomoże. Słyszałam bardzo dobre opinie o tej metodzie. Chociaż sama jej nie stosowałam.
Hm, chyba lepiej będzie na mokre. A raczej wilgotne. Wtedy włosy mają większą skłonność do przybierania wyznaczonych im kształtów.

A, i co ważne, ten kucyk nie może być bardzo mocny żeby cebulek włosów nie uszkodzić.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 08:05   #7
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

NO dobre określenie...topielica no ja chodze spać w takim kucyku odkąd pamiętam czyli od kiku lat i naprawde nic to nie daje.Owszem po rozpuszczeniu robi sie "szopa" na czubku głowy ale przecież i tak trzeba zrobić przedziałek i jakoś je zaczesać....więc nie jest to skuteczny sposób.Jak byłam przedwczoraj u fryzjerki to dowiedziałm sie że to już jest taki gatunek włosów i ciężko coś poradzić poleciła mi kosmetyki Sunsilk dodające objętości ale mam już jedną taka piankę z innej firmy i niestety włosy po niej jeszcze bardziej wyglądaja na przyklapnięte.Chciałam je jakos wycieniować ale fryzjerka odradziła mi powiedziała że faktury włosów cięciem nie zmienie a będeą wyglądały na jeszcze cieńsze no a i tak bez modelowania sie nie obejdzie także raczej jest to problem nie do rozwiązania
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 13:47   #8
FioletowaEmka
Raczkowanie
 
Avatar FioletowaEmka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 224
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Dzisiaj spróbuję tej metody z kucykiem na czubku głowy to dam Wam znać, co i jak
__________________

FioletowaEmka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 14:18   #9
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
NO dobre określenie...topielica no ja chodze spać w takim kucyku odkąd pamiętam czyli od kiku lat i naprawde nic to nie daje.Owszem po rozpuszczeniu robi sie "szopa" na czubku głowy ale przecież i tak trzeba zrobić przedziałek i jakoś je zaczesać....
A nie możesz na mokro zrobić przedziałka i wtedy odpowiednio związać włosy w dwa kucyki? (;
Zawsze można też już po rozczesaniu podnosić poszczególne partie włosów i psikać lakierem do włosów- przy skórze oczywiście. Wtedy lakier utrzyma włosy w odpowiedniej pozycji.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 19:43   #10
Brzanicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 20
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Ja myślałam,że aby włosy nie opadały wystarczy odpowiednio użyć suszarki ale włosy sie od tego bardzo niszczyły i trzeba było inwestować w preparaty do pielęgnacji włosów. Teraz niedawno czytałam o urządzeniu od Rowenty bodajże RESPECTISSIM™ VOLUM'24. Widziałam filmiki jak to urządzenie działa i chyba to było by bardzo dobrym rozwiązaniem aby włosy właśnie nie opadały i trzymały ładna fryzure cały dzień.
Brzanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 09:11   #11
izus1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 658
Dot.: Co zrobić by włosy szybko nie opadały po modelowaniu i nie rozprostowały sie sz

Mi się bardzo podoba to urządzenie prostująco,unosząco, suszące - ROWENTA RESPECTISSIM VOLUM'24. Widziałam ostatnio reklamę w telewizji i o rany! Wygląda super. Jestem ciekawa jak się sprawdza i czy rzeczywiście zastępuje suszarkę i prostownicę. Pomyślcie, ze jednym ruchem możecie mieć włosy podsuszone, uniesione i wyprostowane. No i jaka oszczędność czasu

Edytowane przez izus1000
Czas edycji: 2014-10-31 o 07:48
izus1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-29 10:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.