Serial "Na dobre i na złe" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 22:40   #61
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez joasiaa25 Pokaż wiadomość
No, Sambor Super, że oddali mu Krzysia
A ten Falkowicz straszny dziwak, nie czaję go
ja też nie, myślę, że on stosuje zasadę kija i marchewki, najpierw pokazał Konicy gdzie jego miejsce, a potem trochę mu posłodził a tym samym zareklamował siebie i swój szpital, pokazując jaki fachowiec u niego pracuje.
Ale trochę nie zrozumiałam- Konica chciał amputować rękę, żeby nie zajmować sali operacyjnej na długo? Strach pomyśleć, ze w takim wypadku można by stracić rękę, która była do uratowania
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 09:38   #62
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Po dzisiejszym odcinku jestem w szoku. Falkowicza na prawdę ciężko rozgryźć. Sambor zachował się jak prawdziwy lekarz z powołania.
Falkowicz jest bardzo ciekawą postacią, podobają mi się takie, przynajmniej nie można od razu przewidzieć co i jak dalej się potoczy,
Sambor jest zarąbisty
uwielbiam jego synka, niesamowicie słodki chłopczyk

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wrażenia po dzisiejszym odcinku?
Mnie niezwykle irytował przez większą część odcinka Falkowicz.
Gdy wyszedł w czasie operacji na zewnątrz do dziennikarzy aby poinformować o stanie pacjenta, byłam przekonana że to sobie przypisze świetne efekty operacji, a tu mnie zaskoczył pozytywnie Nie da się zrozumieć tego człowieka, o co mu tak na prawdę chodzi, najpierw jest nieprzyjemny w stosunku do Konicy a póżniej wręcz przeciwnie, heh skomplikowany przypadek.
.
mnie też zaskoczył z tym komplementowaniem Konicy

a poza tym podoba mi się ten aktor grający Przemka Zapałę, bardzo dobrze gra emocje, wszystko świetnie wypisuje się na jego twarzy,

hehe, Maleńczukowi niezłe imię nadali, Klaus
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 17:03   #63
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez joasiaa25 Pokaż wiadomość
No, Sambor Super, że oddali mu Krzysia
A ten Falkowicz straszny dziwak, nie czaję go
Falkowicza to chyba nikt nie czai, o co mu biega

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość

hehe, Maleńczukowi niezłe imię nadali, Klaus
Ja dzisiaj rano wyskoczyłam z tekstem jak w radiu leciała piosenka, "ooo po filmie w radiu puszczaja Klausa Dawno tej piosenki nie słyszałam
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 10:13   #64
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

a mi sie ostatni odcinek nie podobal, Przemek mnie wkurzal zachwytem nad Falkowiczem, Falkowicz to dziwak i smieszy mnie jak udaje ze przez telefon rozmawia gdy chce cos uslyszec lub czegos sie dowiedziec, no i do tego brutalna prawda ze w szpitalu sa rowni i rowniejsi - gdyby ta reka nalezala do zwyklego czlowieka a nie do "pierwszej gitary Polski" to by zostala amputowana, za to dziewczyna miala operacje tak jak trzeba - na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo - no i Krzys wrocil do taty
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 13:12   #65
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

ten odcinek był beznadziejny
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 15:03   #66
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

mi też ten odcinek nie przypadł do gustu.. jedyne to ten wzrok Falkowicza jak rozmawiał z Niną.. masakra.. wyglądał jak podrzędny ćpun? może on cos bierze- niby z opisu nad tą postacią scenarzyści mówili że to ma być taki polski House

a i ten niby pocałunek Niny i Sambora.. co to było
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:23   #67
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Coś nam ucichł wątek.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 12:14   #68
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"


chyb ostatni odcinek nie zrobił wrażenia - właściwie to dziś już malo pamiętam co było - a wiem, Lena miała wypadek
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 12:49   #69
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość

chyb ostatni odcinek nie zrobił wrażenia - właściwie to dziś już malo pamiętam co było - a wiem, Lena miała wypadek
Ciekawe jak cała ta sytuacja zakończy się.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 22:35   #70
mannequine
Przyczajenie
 
Avatar mannequine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

No i Lenka nareszcie urodziła
Ciekawe czyje są te prochy, które zostały przysłane Hanie...
__________________
“I get my ideas out of my dreams… if you’re lucky enough to use something you see in a dream, it is purely original. It’s not in the world - it’s in your head. I think that is amazing."
― Alexander McQueen
mannequine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 22:52   #71
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez mannequine Pokaż wiadomość
No i Lenka nareszcie urodziła
Ciekawe czyje są te prochy, które zostały przysłane Hanie...
Wystarczy wejść na oficjalną stronę NDiNZ, by wszystkiego się dowiedzieć
a poniżej (na biało)podaję krótką odpowiedź na twoje pytanie:
"...Hana chce pochować swojego męża, brutalnie zamordowanego w Nigerii fotografa. W trudnych chwilach wspierają ją Tretter i Przemek."

andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 10:40   #72
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Witam, mogę się dołączyć do wątku ? Regularnie zaczęłam patrzeć na NDiNZ dopiero jak Falkowicz dołączył do obsady ale strasznie mnie wciągnęło
Wczoraj, kiedy Wiki weszła do Falkowicza, żeby pogadać o stażu to padłam gdy, ten robił w powietrzu chmurkę z perfum i w nią "wszedł". Uwielbiam go bo jest przystojny, wredny i robi zamieszanie

Mam pytanie do tych dłużej oglądających. Dlaczego kiedyś Przemek wyleciał z LG z powodu Niny ? I dlaczego Wiki jej tak nie lubi ? Z tego powodu określiła ją "dwulicową larwą'? Mógłby mi ktoś opisać tą sytuację ?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni

Edytowane przez lisnov
Czas edycji: 2012-03-03 o 10:42
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 00:05   #73
doma_domi
Raczkowanie
 
Avatar doma_domi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 57
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Postaram się streścić pokrótce tę sytuację, nie wiem czy pamiętam wszystko dokładnie, także proszę mi wybaczyć.
A więc.
Nina była panienką, która oprowadzała gości zagranicznych po Wwie, chodziła z nimi na bankiety, do klubu. Nie wiem czy z nimi spała, ale wygląda na to, że owszem. Raz jej koleżanka Ludmiła (luksusowa panienka do towarzystwa) poprosiła ją o zastępstwo przy jednym gościu, bo źle się czuła. Nina przyszła, a ten pan zaczął się do niej dobierać, więc Nina uciekła z krzykiem z klubu.
Następnego dnia okazało się, że ten pan trafił do Leśnej Góry, bo jeździł skuterem po lodzie (czy coś takiego) i miał wypadek. Przemek się nim zajmował, ale raz poprosił Ninę, aby wyjęła dren za niego, bo on musiał gdzieś wyjść. Ona podeszła do niedoszłego klienta, a ten, gdy ją zobaczył, zaczął krzyczeć, że tego jeszcze nie było, że dziwki pracują w szpitalu, Nina uciekła z płaczem. Później Przemek zapytał się jej, czy wyjęła dren, ona powiedziała, że tak. Parę godzin później Sambor poszedł do tego pacjenta i zobaczył, ze dren nie jest wyjęty i strasznie się wkurzył, że to mogło zaszkodzić pacjentowi itd. Sambor poszedł z tym do dyrektora no i wtedy Przemek został zwolniony z pracy dyscyplinarnie i nie przyznał się, że to Nina nie wyjęła drenu. Nina później chodziła do Trettera, że to jej wina, ale on i tak nie zmienił swojej decyzji. I od tego czasu Wiki nienawidzi Niny, uważa, że to przez nią Przemek stracił pracę, ze nawet się nie przyznała itd. No to chyba wszystko, przepraszam, że się tak rozpisałam, a miało być krótko :P Jak coś pomyliłam to niech ktoś mnie poprawi
doma_domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:07   #74
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Dziękuję ślicznie.
Mogę jeszcze o coś zapytać ?
Po tym Nina zrezygnowała z tego fachu ?
Czy stąd zna ją Falkowicz ?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 23:30   #75
doma_domi
Raczkowanie
 
Avatar doma_domi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 57
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Jak jeszcze czegoś nie wiesz, śmiało pytaj, jestem w miarę na bieżąco. Nadrobiłam po 2 latach nieoglądania
A wracając do Twojego pytania, tak Nina dostała etat w szpitalu, zrezygnowała więc z pracy jako panienka do towarzystwa. A skąd zna ją Falkowicz dokładnie nie wiadomo, na oficjalnej stronie było napisane, że w przeszłości mieli romans. Więc może Nina była studentką Falkowicza? Albo poznali się w "pracy"? Myślę, że na dniach się dowiemy.
__________________
Lekarze/Rodzinka.pl/Prawo Agaty/Przepis na życie/Glee/Czas Honoru/Modern Family
doma_domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 17:38   #76
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

nie oglądałam tego odcinka gdzie Lena miała wypadek, ale ostatni z porodem oglądałam, fajnie, że się wszystko dobrze skończyło no i dr Latoszek puchnie z dumy teraz . I Hanie się dostało za to, że biegała po oddziale i się zajmowała tylko Leną, a nie innymi pacjentkami no sorki, ale jej nie trawię
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 23:08   #77
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Ja znowu Hanę bardzo lubię, jak dla mnie pozytywna postać, fajnie gra. Jak opowiadała dzisiaj o swoim mężu to żal mi jej się zrobiło.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:19   #78
doma_domi
Raczkowanie
 
Avatar doma_domi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 57
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Ja także bardzo lubię Hanę, ale jak dla mnie scenarzyści schrzanili ten wątek po całości. Na początku robili z Hany taką niezależną, optymistyczną miłośniczkę wolnych związków i to było świetne, bo dawno nie było kogoś takiego w serialu. A po paru miesiącach co się nagle okazuje? Że Hana miała męża, który zginął. To się po prostu kupy nie trzyma. Ja rozumiem, ze nie chciała się wywnętrzać byle komu (w końcu w szpitalu nikogo początkowo nie znała, z nikim się nie zaprzyjaźniła), ale żeby wcześniej nie powiedzieć tego nawet bratu? Uważam, że ta historia została beznadziejnie poprowadzona, a Hana to był taki fajny materiał... A teraz pewnie będzie miała przez kilka odcinków żałobę, a następnie pewnie zwiążą ją z Gawryłą ;-)
A odcinek strasznie mi się dłużył, podobały mi się sceny z Leną i Latoszkiem, wątek pacjenta również był ciekawy. Nina + Sambor - porażka, Sambora lubię, ale zasługuje na kogoś lepszego niż mdłą cierpiętnicę Ninę. Nie wróżę temu związkowi przyszłości. Ale tekst Krzysia mnie rozwalił: "Tata mówił, że trzeba zakładać pidżamę, bo można się przeziębić"

A i jeszcze coś: ubrania Hany strasznie mi się podoba jak ją ubierają, luźne spodnie, bluzki, marynarki, kurde ma najlepsze ciuchy ze wszystkich bohaterów i kolor włosów Kamilli Baar - jak dla mnie przepiękny, ślicznie jej w takich rozjaśnionych
__________________
Lekarze/Rodzinka.pl/Prawo Agaty/Przepis na życie/Glee/Czas Honoru/Modern Family

Edytowane przez doma_domi
Czas edycji: 2012-03-10 o 18:23
doma_domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:18   #79
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
Ja także bardzo lubię Hanę, ale jak dla mnie scenarzyści schrzanili ten wątek po całości. Na początku robili z Hany taką niezależną, optymistyczną miłośniczkę wolnych związków i to było świetne, bo dawno nie było kogoś takiego w serialu. A po paru miesiącach co się nagle okazuje? Że Hana miała męża, który zginął. To się po prostu kupy nie trzyma. Ja rozumiem, ze nie chciała się wywnętrzać byle komu (w końcu w szpitalu nikogo początkowo nie znała, z nikim się nie zaprzyjaźniła), ale żeby wcześniej nie powiedzieć tego nawet bratu? Uważam, że ta historia została beznadziejnie poprowadzona, a Hana to był taki fajny materiał... A teraz pewnie będzie miała przez kilka odcinków żałobę, a następnie pewnie zwiążą ją z Gawryłą ;-)
A odcinek strasznie mi się dłużył, podobały mi się sceny z Leną i Latoszkiem, wątek pacjenta również był ciekawy. Nina + Sambor - porażka, Sambora lubię, ale zasługuje na kogoś lepszego niż mdłą cierpiętnicę Ninę. Nie wróżę temu związkowi przyszłości. Ale tekst Krzysia mnie rozwalił: "Tata mówił, że trzeba zakładać pidżamę, bo można się przeziębić"

A i jeszcze coś: ubrania Hany strasznie mi się podoba jak ją ubierają, luźne spodnie, bluzki, marynarki, kurde ma najlepsze ciuchy ze wszystkich bohaterów i kolor włosów Kamilli Baar - jak dla mnie przepiękny, ślicznie jej w takich rozjaśnionych
też tak pomyślałam jak pokazali scenkę gdy pytała Piotra o Przemka, ale ja bym chciała żeby on z Agatą był(Piotr)
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 23:33   #80
doma_domi
Raczkowanie
 
Avatar doma_domi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 57
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Dla zainteresowanych: http://superseriale.se.pl/seriale/na...ia_244478.html
Mam nadzieję, że nie uśmiercą Leny. Ale wydaje mi się, że scenarzyści zafundują nam chwile grozy, a później wszystko się dobrze skończy
__________________
Lekarze/Rodzinka.pl/Prawo Agaty/Przepis na życie/Glee/Czas Honoru/Modern Family
doma_domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 11:16   #81
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych: http://superseriale.se.pl/seriale/na...ia_244478.html
Mam nadzieję, że nie uśmiercą Leny. Ale wydaje mi się, że scenarzyści zafundują nam chwile grozy, a później wszystko się dobrze skończy
Niezłe emocje zapowiadają się Kurczę szkoda mi Leny
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 18:59   #82
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Bardzo jestem ciekawa, co będzie dalej z Ludmiłą- czy Falkowicz rzeczywiście wyciął guz, czy tylko to upozorował i Ludmiła niedługo znów zachoruje? Mam nadzieję, że Lena nie umrze, wystarczy jeden samotny ojciec w Leśnej Górze, ale z drugiej strony wtedy Agata mogłaby przytulić Latoszka do piersi i go pocieszać
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 19:07   #83
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Wydaje mi się, że Falkowicz nie wyciął tego guza.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:41   #84
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Falkowicz nie wyciął tego guza.
też tak podejrzewam ciekawy wątek się zapowiada

Po ostatnim odcinku zastanawiam się, czy scenarzyści nie mają zamiaru połączyć Agaty z tym radiologiem (nie pamiętam jego imienia)
__________________
- 2022 28

Edytowane przez Joan1987
Czas edycji: 2012-03-18 o 21:42
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 22:06   #85
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Mnie też się wydaje, że Falkowicz nie usunął tego guza, ale z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby tak narażał swoją reputację. Chyba, że dogadał się jakoś z Ludmiłą, przecież ona parę miesięcy temu nie chciała żyć. Inaczej to wszystko mogłoby wyjść na jaw, Ludmiła pewnie nie czułaby żadnej różnicy i nadal miała problemy.

Ja ogólnie nie przepadam jakoś za wątkiem Leny, nudziła mnie ta jej walka. W każdym serialu o takiej tematyce musi być przynajmniej jedna osoba chora, która jest lekarzem/pielęgniarką/kimś bliskim dla lekarza. Mam nadzieję, że wyzdrowieje, bo inaczej ten wątek zawładnie całym serialem do końca sezonu.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 22:12   #86
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Dla mnie Lena mało wnosi do filmu, jest bardzo bezpłciowa, najwięcej wnoszą (dla mnie) Latoszek, Hana, Sambor, Gawryło (przynajmniej powinien wnosić ), no i jeszcze Wiktoria oczywiście.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 23:47   #87
fraszka105
Raczkowanie
 
Avatar fraszka105
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 276
GG do fraszka105
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Pamiętacie jak była ta pani profesor Falkowicza w szpitalu i mówiła, że on najwięcej razy oblał jakiś egzamin z biochemii? Wydaje mi się, że oszukał Ludmiłę i nic jej nie wyciął, a Sambor to zdemaskuje.

Chciałabym żeby Wiki i Bartek byli znowu razem, oni są w tym serialu the best
__________________
Never sigh for better world, it's already composed, played and told.


fraszka105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:52   #88
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
Postaram się streścić pokrótce tę sytuację, nie wiem czy pamiętam wszystko dokładnie, także proszę mi wybaczyć.
A więc.
Nina była panienką, która oprowadzała gości zagranicznych po Wwie, chodziła z nimi na bankiety, do klubu. Nie wiem czy z nimi spała, ale wygląda na to, że owszem. Raz jej koleżanka Ludmiła (luksusowa panienka do towarzystwa) poprosiła ją o zastępstwo przy jednym gościu, bo źle się czuła. Nina przyszła, a ten pan zaczął się do niej dobierać, więc Nina uciekła z krzykiem z klubu.
Następnego dnia okazało się, że ten pan trafił do Leśnej Góry, bo jeździł skuterem po lodzie (czy coś takiego) i miał wypadek. Przemek się nim zajmował, ale raz poprosił Ninę, aby wyjęła dren za niego, bo on musiał gdzieś wyjść. Ona podeszła do niedoszłego klienta, a ten, gdy ją zobaczył, zaczął krzyczeć, że tego jeszcze nie było, że dziwki pracują w szpitalu, Nina uciekła z płaczem. Później Przemek zapytał się jej, czy wyjęła dren, ona powiedziała, że tak. Parę godzin później Sambor poszedł do tego pacjenta i zobaczył, ze dren nie jest wyjęty i strasznie się wkurzył, że to mogło zaszkodzić pacjentowi itd. Sambor poszedł z tym do dyrektora no i wtedy Przemek został zwolniony z pracy dyscyplinarnie i nie przyznał się, że to Nina nie wyjęła drenu. Nina później chodziła do Trettera, że to jej wina, ale on i tak nie zmienił swojej decyzji. I od tego czasu Wiki nienawidzi Niny, uważa, że to przez nią Przemek stracił pracę, ze nawet się nie przyznała itd. No to chyba wszystko, przepraszam, że się tak rozpisałam, a miało być krótko :P Jak coś pomyliłam to niech ktoś mnie poprawi
a mi się wydawało że jeszcze w to wszystko był zamieszany ten trzeci chirurg, ten młody stażysta, przemądrzały... jak mu jest: Borys? coś mi sie o uszy obija że Nina jemu zleciła właśnie wyjęcie tego drenu, a on tego nie wykonał! potem sie wyparł i wszystko na Przemka spadło!

ale też mogę sie mylić?!

co do koligacji miłosnych... bliżej Hanie do Trettera niż do wszystkich innych! fajni by byli. zresztą Hana od razu mi się spodobała... jak pierwszego dnia do szefa- co by nie mówić Tretter to jej szef- na "ty" zaczęła mówić.. z jednej strony faux pas.. ale z drugiej tak nowocześnie!

ps. a Żakowa taka zazdrosna!

Latoszek od zawsze mnie wnerwiał i chyba to sie nie zmieni!

a co do doszłej / niedoszłej operacji Ludmiły.. też mi sie wydaje że Falkowicz leci w banana ze wszystkimi.. kasę wyciagnął i struga bohatera
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!

Edytowane przez Mustique
Czas edycji: 2012-03-19 o 15:53
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:06   #89
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Mnie też się wydaje, że Falkowicz nie usunął tego guza, ale z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby tak narażał swoją reputację. Chyba, że dogadał się jakoś z Ludmiłą, przecież ona parę miesięcy temu nie chciała żyć. Inaczej to wszystko mogłoby wyjść na jaw, Ludmiła pewnie nie czułaby żadnej różnicy i nadal miała problemy.
może wyciął jej kawałek, objawy się zmniejszyły na jakiś czas, a niedługo guz uderzy ze zdwojoną siłą... Sambor podpuszcza Falkowicza, żeby się pochwalił swoim sukcesem operacyjnym, prawda się wyda i Falkowicz wyleci też pamiętam odcinek, gdy się okazało, że oblał biochemię na studiach. A pamiętacie odcinek z pacjentem po operacji w klinice Falkowicza, który miał powikłania po zabiegu i F. go przeniósł do Leśnej Góry? jakby chciał zatrzeć ślady

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość

co do koligacji miłosnych... bliżej Hanie do Trettera niż do wszystkich innych! fajni by byli. zresztą Hana od razu mi się spodobała... jak pierwszego dnia do szefa- co by nie mówić Tretter to jej szef- na "ty" zaczęła mówić.. z jednej strony faux pas.. ale z drugiej tak nowocześnie!
też tak sądzę
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:46   #90
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
może wyciął jej kawałek, objawy się zmniejszyły na jakiś czas, a niedługo guz uderzy ze zdwojoną siłą... Sambor podpuszcza Falkowicza, żeby się pochwalił swoim sukcesem operacyjnym, prawda się wyda i Falkowicz wyleci też pamiętam odcinek, gdy się okazało, że oblał biochemię na studiach. A pamiętacie odcinek z pacjentem po operacji w klinice Falkowicza, który miał powikłania po zabiegu i F. go przeniósł do Leśnej Góry? jakby chciał zatrzeć ślady


też tak sądzę
Pamiętam i dlatego jestem przekonana, że on nic nie usunął Ludmile i teraz choroba zaostrzy się, hormonów też nie bierze.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 19:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.